Makijaż na codzień - opadające powieki i "niesforny" nosek, zmęczony look ;( POMOCY!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-01-17, 15:29   #1
Patrunia
Raczkowanie

Exclamation

Makijaż na codzień - opadające powieki i "niesforny" nosek, zmęczony look ;( POMOCY!!

Witam,
Jestem załamana, ponieważ bardzo cięzko znaleźć mi makijaż stworzony dla mojej twarzy, gdyż wszystkie moje próby nic nie dają. też od lat stosuję ten sam styl, po prostu fluid Ingrid, na oczy brązowy cień i tusz to wszystko Próbowałam coś zmienić w makijażu, ale bywało jeszcze gorzej, ponieważ nie potrafię w szybki i efektowny sposób poprawić swoich mankamentów, a mianowicie opadających powiek, "długiego o garbatego noska i ogólnie, jak już napisałam w tytule ciągłego efektu zmęczonej twarzy Nawet mój TŻ mówi, żebym coś w sobie zmieniła, bo ciągle wyglądam na niewyspaną
Przez brak trafnych zmian i wyborów mojego typu urody wygladam jak zaniedbana typowa baba.
Błagam pomóżcie mi!!! Chcę odzyskać energię i pełnię życia na twarzy..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000079.jpg (93,0 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000083.jpg (82,8 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000078.jpg (99,3 KB, 142 załadowań)
Patrunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 14:03   #2
Agunia001
Raczkowanie

Dot.: Makijaż na codzień - opadające powieki i "niesforny" nosek, zmęczony look ;( PO

Powiedz Twojemu TŻ, że ma się sam kopnać w tyłek.. Jesteś ładną młodą laską !
Agunia001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 16:42   #3
Falabella
Zakorzenienie

Dot.: Makijaż na codzień - opadające powieki i "niesforny" nosek, zmęczony look ;( PO

Brązowy cień Cię "umęcza". Ogólnie ładna z Ciebie dziewczyna Nie potrzebujesz wiele. Fluid przy ładnej cerze wystarczy, ewentualnie trochę pudru i może róż dla odświeżenia?

Najważniejsze jednak oczy. Widziałabym Cię w roztartej brązowej lub czarnej kresce na górnej powiece, lekko zadartej do góry w zewnętrznych kącikach, poza tym tylko rzęsy (dolne i górne) i tyle. Kredkę polecam Essence Longlasting w automatycznym opakowaniu - mam "oczy chinki" i opadającą powiekę i ona się trzyma na moich oczach (używam też bazy pod ciebie Hean).
Tusz wiadomo, normalnie.

Nie potrzebujesz więcej

Falabella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 19:12   #4
smithereenes
Przyczajenie

Opadającą powiekę to mam ja. Nawet jeśli nałożę jakiś cień na powiekę ruchomą to przy otwartych oczach kompletnie go nie widać.
Tak jak poprzedniczki mówiły za dużo nie potrzebujesz. Przede wszystkim róż, ożywi Twoją cerę.
Koniecznie radziłabym zmianę koloru włosów. Obstawiam, że to Twój naturalny kolor. Wiele z nas ma taki mysi, popielaty nie wiadomo co. Ja też a te jasne pasemka tylko pogarszają sprawę. Może jakiś złoty blond? Coś w ciepłym kolorze.
smithereenes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 20:27   #5
Yenotek
leśny stwór

hej!
Nie masz mocno opadającej powieki - to nie jest dramat. Zobacz - taki make-up powoduje optyczne podniesienie powieki :KLIK.
Poza tym, jeśli chesz odświeżyć spojrzenie uzywaj bialej kredki na linii wodnej oraz jasnych rozswietlaczy w wewnetrznym kaciku (może być perła) oczu oraz pod lukiem brwiowym (mat/satyna).
Poza tym wprowadź róż oraz rozświetlacz na kości policzkowe.
Przyciemnij brwi (ale rozsądnie) - ciemniejsze odmladzaja i wyotrzaja rysy.
Masz lekko garbaty nos - na to nic nie poradzisz, ale mozesz go optycznie zwęzić poprzez przyciemnienie jego bokow np ciemniejszym podkladem/pudrem niż na reszcie twarzy.
Ogólnie unikaj zbyt ciemnych podkladow/pudrow niż powinnaś mieć - to zawsze postarza.

Powodzenia, pozdr.

Edytowane przez Yenotek
Czas edycji: 2013-01-19 o 20:31
Yenotek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 14:05   #6
Zanthia
Zadomowienie

Ja zmieniłabym podkład na odrobinkę jaśniejszy, przyciemniła brwi. Tak jak dziewczyny wspominały - postaw na róż, rozświetlasz, no i zamiast brązowych cieni też jakieś jasne [ecru, beże].

Możesz spróbować rozświetlających korektorów pod oczy, ale nie jest to obowiązkowe.

Używasz jakiś produktów do ust? Wydaje mi się, ze warto mieć zawsze ze sobą pomadkę nawilżającą/błyszczyk w delikatnym kolorze, bo to ożywia look
Zanthia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 17:09   #7
Akikinom
Przyczajenie

Życzę powodzenia Jak dobierzesz odpowiedni nowy look dla siebie, pokaż się z nowej strony 3mam kciuki
Akikinom jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 10:34   #8
Patrunia
Raczkowanie

dziękuję wszystkim:-D teraz zbiore wasze uwagi do kupy i wezmę się za siebie tylo narazie mam sesje.. Także niestety na efekty będę musiała czekać.. ale dziękuję jeszcze raz za pomoc
Patrunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 11:18   #9
Akikinom
Przyczajenie

Z tego co wiem, to w perfumeriach Douglas wykonują bezpłatne makijaże i dopierają odpowiednie kosmetyki. Może warto się przejść, nie musisz od razu kupować ich produktów.
Akikinom jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 11:39   #10
Madaaa
Zakorzenienie

Ładnie wygladasz, nie wiem o co chodzi twojemu tezetowym. Jedynie co bym zmienila to jasniejszy podkład, róż na policzki i jakas ciekawa fryzura.
Madaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
make up, makijaż / oko

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości