Moje Brzydkie Brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-01-18, 23:18   #1
MalinowaPysia
Przyczajenie

Unhappy

Moje Brzydkie Brwi

Witam Otóż mam taki problem z brwiami są straszne Próbowałam je depilować sama ale nie wyszło to najlepiej . Nie wiem jak się za to zabrać ponieważ na górze brwi mam takie hm...zobaczcie same na zdjęciu ... wystające?? Nie wiem jak to nazwać .Poszłabym do kosmetyczki ale ... mam tylko 15 lat ,a że do odważnych nie należę to się po prostu wstydzę i wolałabym to sama zrobić . Błagam doradźcie Bo wiem że od góry się brwi nie depiluje , ale one właśnie na górze są straszne Tak właściwie całe są okropne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Brzydkie brwi 2.jpg (28,4 KB, 241 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg straszne brwi.jpg (29,0 KB, 305 załadowań)

Edytowane przez MalinowaPysia
Czas edycji: 2013-01-18 o 23:19
MalinowaPysia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 23:45   #2
IzzieSt
Zakorzenienie

Dot.: Moje Brzydkie Brwi

Ale 15 lat to dobry wiek na kosmetyczkę. Ja zrobiłam błąd, bo w Twoim wieku miałam jeszcze gorsze, bardzo krzaczaste brwi i sama się za nie wzięłam i do tej pory nie udało mi się uzyskać wymarzonego kształtu. Kosmetyczka nada im ładny kształt, a później sama będziesz tylko wyrywać to co odrasta. Jestem pewna, że niejedna Twoja koleżanka była u kosmetyczki na regulacji brwi, podpytaj do kogo chodzą, naprawdę nie masz się czego wstydzić
IzzieSt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 23:48   #3
Yenotek
leśny stwór

Lepiej bys poszla do kosmetyczki, ale jak już uparcie chcesz je sama zrobić, to po pierwsze: generalnie od góry się nie depiluje, ale jeśli są włoski poza linią brwi, to wtedy tak. Ty na początek musisz je wydepilować od dołu od miejsca gdzie masz łuk aż do końca - delikatnie je wycienić w stronę zewnętrzną. Poza tym możesz wyrwac włoski ze skroni, nad brwiami - one nie są tam potrzebne. Na zdjeciu zaznaczylam, co jest do usunięcia na czerwono. Fioletowa linia, to miejsce gdzie brew jest najwyzsza i taka ma byc, od tego miejsca, od dołu możesz delikatnie wycienić brew. Ale bez przesady To będzie nadanie podstawowego kształtu i na tym pozostaw je na razie Powodzenia. I pamiętaj: lepiej o dwa wloski za malo wyrwac niz o jeden za duzo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Brzydkie brwi 2.jpg (33,6 KB, 189 załadowań)
Stary 2013-01-18, 23:52   #4
agiantkaa
Raczkowanie

Masz śliczne brwi i rzęski Zazdroszczę Ci. Nie są straszne tylko zaniedbane troszeczkę. W tym wieku miałam podobne.. Niestety mój problem jest inny, bo mam włoski jasny blond, a włosy czarne
Leć do kosmetyczki. Profesjonalnie, szybko i praktycznie bez bólu. Nie wstydź się - to normalne. Podpatrzysz, a potem sama będziesz śmigała z pęsetą. Jeśli jednak nadal upierasz się przy regulowaniu samemu to załączam kilka kształtów brwi. Wybierz coś porządnego. Jeśli masz okrągłą buźkę omijaj zaokrąglone po całości. Powodzenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif brwi05.gif (54,6 KB, 140 załadowań)
agiantkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 23:58   #5
Yenotek
leśny stwór

no to nawiązując do poprzedniczki to TUTAJ KLIK szczegoly na temat ksztaltu brwi a ksztaltu twarzy
Stary 2013-01-20, 02:45   #6
paulinkka
Wtajemniczenie

Ja bym na Twoim miejscu sama nie probowala. Najlepiej isc do kosmetyczki, zebys potem nie miala jednej brwi innej, a drugiej innej.
paulinkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 09:28   #7
Ines_Ines
Raczkowanie

Lepiej idź do kosmetyczki. Jak się wstydzisz to namów jakąś koleżankę i idźcie razem, będzie Ci raźniej.

Blogi o związkach i seksie:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=672894

(zapraszam do wrzucania linków do ciekawych blogów i postów)

Ines_Ines jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 22:56   #8
Gosilla
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MalinowaPysia Pokaż wiadomość
Witam Otóż mam taki problem z brwiami są straszne Próbowałam je depilować sama ale nie wyszło to najlepiej . Nie wiem jak się za to zabrać ponieważ na górze brwi mam takie hm...zobaczcie same na zdjęciu ... wystające?? Nie wiem jak to nazwać .Poszłabym do kosmetyczki ale ... mam tylko 15 lat ,a że do odważnych nie należę to się po prostu wstydzę i wolałabym to sama zrobić . Błagam doradźcie Bo wiem że od góry się brwi nie depiluje , ale one właśnie na górze są straszne Tak właściwie całe są okropne

Według mnie, nie masz brzydkich brwi. Absolutnie. Wymagają jedynie regulacji. Ważne jest, żebyś ich za bardzo nie wyskubała (!!!!). Włoski trzeba usunąć na dole, żeby nadać kształt łukowi, ale też na górze. Zauważyłam, że Twoje włosy są czarne, więc brwi też masz ciemne i włoski wyżej (nad brwią), również trzeba usunąć.
Nie ma co się wstydzić kosmetyczki Od tego one są.
Kosmetyczki różnie "skubią". Ze swojego doświdczenia wiem że warto wybrać kosmetyczkę po jej brwiach :P Ja mam naturalne nie za grube ale nie cienkie (broń boże!) brwi i staram się nadawać naturalniejszy kształt klienkom, które są poraz pierwszy. Koleżanki z pracy z dość cienkimi brwiami wykonują brwi w swoim stylu. Ale to oczywiście zależy też od tego jak rosną, bo nie wszystkie brwi są takie same.
Jeśli zdecydujesz się pójść do kosmetyczki powiedz czego oczekujesz. Poproś najlepiej o regulacje pęsetą (wosk dobry jest przy wyrywaniu odrastających włosków brwi które mają już nadany kształt). Nie bój się powiedzieć, że jesteś pierwszy raz, bo to na prawdę nic wstydliwego
Gosilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 23:50   #9
wypad
Wtajemniczenie

Na Twoim miejscu poszłabym do kosmetyki, a na miejscu zaznaczyła, że chodzi Ci o nadanie ładnego kształtu, nie cienkich jak nitki brwi.
Gdybym robiła to sama to zrobiłabym tak jak w załączniku (wiem, pełen profesjonalizm prosto z Painta ). Pod białą linią wyrwała, a to co na brązowo zaznaczała cieniem. W drogeriach są specjalne cienie do brwi (ja używam Essence), za ich pomocą wypełnia się rzadkie części rzęs lub domalowuje się je, wygląda to dość naturalnie jeśli się dobierze kolor i nie przesadzi

Edytowane przez wypad
Czas edycji: 2016-02-26 o 14:15
wypad jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 20:46   #10
Hiromi_Ise
Raczkowanie

Nie radzę robić tego sama. Kosmetyczka, a jak się boisz sama to idź z koleżanką. Kosmetyczka najlepiej będzie wiedziała jaki kształt brwi dobrać do twoich oczu, to bardzo ważne. Tylko popytaj o dobrą kosmetyczkę, bo czasami 'profesjonalistka' potrafi spieprzyć i to konkretnie. Btw masz bardzo ładnie brwi, powinnaś zobaczyć moje to byś nie narzekała więcej na swoje
Hiromi_Ise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 21:20   #11
Ines_Ines
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez wypad Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu poszłabym do kosmetyki, a na miejscu zaznaczyła, że chodzi Ci o nadanie ładnego kształtu, nie cienkich jak nitki brwi.
Za każdym razem to podkreślam, boję się wyjść z takimi paskami, są okropne.

Blogi o związkach i seksie:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=672894

(zapraszam do wrzucania linków do ciekawych blogów i postów)

Ines_Ines jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 01:20   #12
szminka2010
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 20

hej kochane! Jestem załamana... mam jedną brew wyżej od drugiej;/ nie wiem co robić. Nie wiem jak wydepilować, żeby nawet troszeczkę to załagodzić słyszałam o szablonach, ale architekt ze mnie żaden;p czy może mi ktoś pomóc? podpowiedzieć, wskazać w czym jest problem??? może być instruktaż w paint-cie

pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (69,2 KB, 115 załadowań)
szminka2010 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości