Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-07-16, 12:38   #631
GitFalbana
Raczkowanie

Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Ach, rezygnacja z subskrypcji GB to była dobra decyzja. Szkoda, bo mogło być fajną zabawą, ale wyszło jak wyszło, zapasów najprzeróżniejszych rzeczy mam mnóstwo, więc się cieszę, że nie czekałam jak głupia i nie znalazłam znowu rzeczy, których nie potrzebuję. A dwie firmy, które wymieniłaś, wywołują we mnie ciarki, więc uff uff uff co za ulga.
GitFalbana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 13:14   #632
betty0502
Wtajemniczenie

GG do betty0502

Cytat:
Napisane przez GitFalbana Pokaż wiadomość
Ach, rezygnacja z subskrypcji GB to była dobra decyzja. Szkoda, bo mogło być fajną zabawą, ale wyszło jak wyszło, zapasów najprzeróżniejszych rzeczy mam mnóstwo, więc się cieszę, że nie czekałam jak głupia i nie znalazłam znowu rzeczy, których nie potrzebuję. A dwie firmy, które wymieniłaś, wywołują we mnie ciarki, więc uff uff uff co za ulga.
Ja zamówiłam GB bo: mam 2400 pkt i oczywiście jak nie mam aktywnej subskrypcji - pudełek nie otrzymam... i kicha.... avon i tołpa, kolejne kremy!!! do twarzy, pod oczy, do stóp... jeszcze mam te, z poprzednich edycji i kiedy je wykorzystam?

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez aniasmok Pokaż wiadomość
Jakoś tak wyszło, że nie zrezygnowałam z Glossy i dostałam już lipcowe pudełko. Na plus zmiana kuriera na siódemkę.

Pudełko wygląda bardzo atrakcyjnie tym razem, pasuje do tematu przewodniego "Wielki Błękit"

W moim pudełku znalazły się następujące rzeczy:
Artego, odżywka nawilżająca AQUA PLUS (miniaturka 25ml)
BeautyBird, żel do stóp FLY HIGH! (pełny produkt 75ml)
Avon Anew, żel-krem Anew Aqua Youth (pełny produkt 50ml)
Nails Inc., lakier w kolorze brook st (miniaturka 4ml)
Tołpa, dermo face hydrativ, nawilżający krem-żel odprężający pod oczy (pełny produkt 10ml)
prezent od Glossy - chłodząca maska na oczy
U mnie to samo.
betty0502 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 14:04   #633
Elvii
Zadomowienie

a ja już swoje mam, gdyby ktoś chciał pooglądać to zapraszam )
http://www.youtube.com/watch?v=RyVveZW2AXU

proszę, kliknij i obserwuj
http://viritka.blogspot.com/
Elvii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 02:20   #634
Iselle
Zadomowienie

GG do Iselle

A Shiny to jeden wielki dubel a reszta niedobrana kolorystycznie ;P (mam więc już 2 identyczne mydła L'Occitane i duży żel pod prysznic tej samej firmy... średnio mi pasuje zapach dlatego jeszcze nie mogę zmęczyć tego mniejszego z Glossy - dobrze że mydła się pozbyłam na wymianie :P). Spasowała mi woda termalna ale nie wiem czy będą jeszcze jakieś upały żeby z niej skorzystać (jest świetna na nadmiernie opaloną skórę), chętnie wypróbuję też bazę z Grashki, chociaż i chciałabym i się boję (bo ile już miałam baz pod szminkę które nawet koło bazy nie leżały) - widzę że SB nawiązało szerszą współpracę z Grashką
Bez sensu jest to że muszę teraz czekać tydzień aż GB umieści sposób używania odżywki Artego bo ofc nigdzie nic nie raczyli napisać a mi się nie chce szukać w necie.
Iselle jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 10:48   #635
betty0502
Wtajemniczenie

GG do betty0502

Cytat:
Napisane przez Iselle Pokaż wiadomość
A Shiny to jeden wielki dubel a reszta niedobrana kolorystycznie ;P (mam więc już 2 identyczne mydła L'Occitane i duży żel pod prysznic tej samej firmy... średnio mi pasuje zapach dlatego jeszcze nie mogę zmęczyć tego mniejszego z Glossy - dobrze że mydła się pozbyłam na wymianie :P). Spasowała mi woda termalna ale nie wiem czy będą jeszcze jakieś upały żeby z niej skorzystać (jest świetna na nadmiernie opaloną skórę), chętnie wypróbuję też bazę z Grashki, chociaż i chciałabym i się boję (bo ile już miałam baz pod szminkę które nawet koło bazy nie leżały) - widzę że SB nawiązało szerszą współpracę z Grashką
Bez sensu jest to że muszę teraz czekać tydzień aż GB umieści sposób używania odżywki Artego bo ofc nigdzie nic nie raczyli napisać a mi się nie chce szukać w necie.
Niestety nie wszystkim spodoba się zawartość - tak było, jest i będzie.
Co prawda ☠☠☠☠☠☠☠☠ ma taką filozofię, że daje możliwość wypróbowania marek drogeryjnych, dostępnych dla każdego. Cieszę się, że mam możliwość wypróbowania czegoś nowego, a już coś przypadnie w me gusta... a jeśli nie, przekonam się, że kosmetyki nie są warte zakupu.... L'Occitane uwielbiam i mogłabym dostawać pudełka wypełnione tylko tą marką

Tutaj pudełko
betty0502 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 10:53   #636
broccolina
Rozeznanie

Hej dziewczyny,

lipcowe pudełko GB jest moim pierwszym i bardzo mi się podoba

Krem pod oczy chciałam kupić już od dawna ale nie mogłam się zdecydować, żel do stóp tak samo. Odżywki do włosów nie używam, ale ta ładnie pachnie i jakby "zmiękcza". Krem Avonu to zawsze krem, przyda się jak skończę ten, którego obecnie używam. Natomiast nie podpasował mi kolor lakieru do paznokci - oddałam przyjaciółce i jej się podoba Miłym bonusem jest maseczka na oczy.

Wykupiłam pakiet na 3 miesiące, zobaczymy co będzie dalej, być może również nazbieram masę "zdublowanych" produktów jak to nazywacie i zrezygnuję.

Samo pudełko ma bardzo ładny kolor i posłużyło mi za schowek na biżuterię większych gabarytów Dwa następne pewnie zamienię w apteczkę i schowek na kabelki USB

A ogólnie jak sądzicie, które produkty są lepsze - te w GB czy SB?
broccolina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 13:27   #637
Iselle
Zadomowienie

GG do Iselle

GB są bardziej wow (pomijając ich wtopy) a SB są bardziej praktyczne - tak wynika z moich obserwacji.
Mnie pasuje L'Occitane ale tylko nie ta werbena bo kojarzy mi się z cytronem na komary. Szkoda że w żadnym boxie nie było jeszcze marki Di Palomo - dostałam 2 miniprodukty w Adoreboxie i muszę powiedzieć że pachną zarąbiście: ładnie i długo. Na eabyu są tylko z UK w masakrycznych cenach plus równie niesamowity koszt wysyłki. A szkoda...
Stary 2013-07-22, 10:16   #638
mimbi
Zakorzenienie

Ja zamiast kremu Avon dostalam emulsje Initiatic Lierac - jest roznica Lierac a Avon, co? Ogolnie to pudelko podeszlo mi umiarkowanie, znowu krem pod oczy i odzywka do wlosow, ale z drugiej strony jednak w sumie niewiele jest rodzajow kosmetykow i i tak musialyby sie powtarzac
mimbi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 10:21   #639
broccolina
Rozeznanie

Adorebox? Czyli to http://www.odkrywajpiekno.pl/pl/order-pl ?

I jak Twoje wrażenia? Lepszy niż GB, SB?
broccolina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 12:50   #640
Iselle
Zadomowienie

GG do Iselle

Z Adore same problemy a i wartość zawartości raczej poniżej ceny zakupu (GB i SB raczej przebijają, czasem nawet dwukrotnie i więcej). W sumie nie wiem jak to jest ale moje Adore a Adore z tego miesiąca w innych krajach nie pokrywały się - na moją niekorzyść. Cały czas nie wiem co o tym myśleć, ale kupić ponownie się boję.
Stary 2013-08-02, 23:21   #641
teofano
Zadomowienie

Ja się czaję na sierpniowe Shiny - pudełko. Byłoby ono moim pierwszym, to i duble mi by nie groziły. Obiecują już cztery pełnowymiarowe kosmetyki. Z opisów wywnioskowałam, ze będzie to, co używam: coś dla skóry, włosy, dłonie i coś do twarzy. Ale jeszcze się zastanawiam. Zadecyduję jutro. I może dołączę do zacnego grona. Mam dusze hazardzistki dlatego takie pudełka mogą mnie wciągnąć.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=488763

http://teofano.blogspot.com/

Mam złoty charakter. Dlatego taki ciężki.

Edytowane przez teofano
Czas edycji: 2013-08-05 o 01:44
teofano jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 21:00   #642
broccolina
Rozeznanie

Ja kliknęłam na próbę jedno pudełko, właśnie to sierpniowe, zobaczymy. Lubię niespodzianki i podobają mi się te ich kuszące podpowiedzi
Stary 2013-08-05, 01:44   #643
teofano
Zadomowienie

Ja też się skusiłam. Lubię eksperymenty kosmetyczne, byle skóry nie wypalały. A zawartość zapowiada się ciekawie.
A dziś otrzymałam pudełko. Całkiem przyjemna zawartość.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg box04.jpg (129,9 KB, 65 załadowań)

Edytowane przez teofano
Czas edycji: 2013-08-13 o 13:48
Stary 2013-08-14, 09:00   #644
broccolina
Rozeznanie

Zgadzam się, jak na pierwsze pudełko jestem bardzo mile zaskoczona, zwłaszcza, że średnio podobają mi się zawartości pudełek z poprzednich miesięcy

Moim faworytem jest krem do rąk. Rewelacyjnie pachnie, błyskawicznie się wchłania, zostawia przyjemną warstwę. Ciekawa miękka tubka.

Wszystkich produktów użyję, nie ma np. cienia do powiek w kolorze którego nie lubię

Natomiast teraz mam problem czy subskrybować Glossy czy Shiny
Stary 2013-08-14, 11:47   #645
teofano
Zadomowienie

Zgadzam się z Tobą - krem do rąk rewelacja! Chyba będę go szukać. Ampułki Marion takie sobie, wolę ich maski do ciała. Co do wyboru pudełek. Zobaczę, co dokładnie było w Glossy, wtedy podejmę decyzję.

Stary 2013-08-14, 12:58   #646
broccolina
Rozeznanie

Ampułki działają na Ciebie? Wczoraj użyłam pierwszej i zero efektu chłodzenia. Jakoś nie czuję się też szczuplejsza
Stary 2013-08-14, 18:07   #647
teofano
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez broccolina Pokaż wiadomość
Ampułki działają na Ciebie? Wczoraj użyłam pierwszej i zero efektu chłodzenia. Jakoś nie czuję się też szczuplejsza
Ampułki to chyba nietrafiony pomysł Marion. Rzeczywiście nie czuć chłodu, ani nawet minimalnego poprawienia jakości skóry. Wolę ich maskę borowinową. Po niej skóra jest odrobinę gładsza, trochę napięta. Wiem, że na dobry efekt trzeba długo pracować. I nie wymagam cudów od kosmetyków wyszczuplających czy na cellulit. Ale zmiana , na lepsze, choć trochę powinna być odczuwalna.

Stary 2013-08-14, 18:24   #648
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Jak Wasze wrażenia po otrzymaniu sierpniowego pudełka? Nie zliczę już, który raz czuję ulgę, że nie skusiłam się na subskrypcję Wypróbowałabym chętnie ten waniliowo- pomarańczowy balsam do ciała, natomiast Aussie znam i nie przepadam, poza tym kolejny raz pojawił się luksusowy Avon i kiepski tusz.. Przez moment chciałam zamówić pudełko ze względu na obietnicę pędzla do bronzera i różu, uwielbiam pędzle , ale widzę, że ten z GB jest marny- napiszcie coś o nim, czy daje radę
Stary 2013-08-14, 18:29   #649
summerisgone
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Jak Wasze wrażenia po otrzymaniu sierpniowego pudełka? Nie zliczę już, który raz czuję ulgę, że nie skusiłam się na subskrypcję Wypróbowałabym chętnie ten waniliowo- pomarańczowy balsam do ciała, natomiast Aussie znam i nie przepadam, poza tym kolejny raz pojawił się luksusowy Avon i kiepski tusz.. Przez moment chciałam zamówić pudełko ze względu na obietnicę pędzla do bronzera i różu, uwielbiam pędzle , ale widzę, że ten z GB jest marny- napiszcie coś o nim, czy daje radę
A ja rozwazam zakup, zwlaszcza ze mam bon -10 zł a ten tusz mnie zaintrygował. Szampon i odżywka w idealnej tygodniowej pojemności przyda mi się na wrześniowy wyjazd. Balsam tez taki akurat na tydzień.
summerisgone jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 19:08   #650
mimbi
Zakorzenienie

Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Nowy Glossy znowu mi poszedł umiarkowanie- tusz do rzes kompletnie nietrafiony ( od kiedy Avon to marka luksusowa ?), resztę oceniam na 4. Ale żeby powalil mnie jak dwa pudełka temu to nie mogę powiedziec.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mimbi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 19:32   #651
Iselle
Zadomowienie

GG do Iselle

Tym razem oparłam się marketingowi SB i jestem dumna i zadowolona ;D takie pudełko to ja mogę kupić za 29 zł a nie 49. GB podoba mi się oprócz Avonu i nawet nie boli mnie bardzo że nie ma kolorówki, co najwyżej troszkę mi jej brak ale załatwiłam sobie wymiankę i będę miała kolorówkę - cień. Trzeba kombinować :P
Stary 2013-08-14, 21:27   #652
glossary
Raczkowanie

Odp: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Ja jestem zadowolona, nawet z avonu, bo miałam ochotę go zamówić. Dostałam maskę Yasumi truskawkową- fajny patent z tym pojemnikiem. A szampon i odżywke też miałam kupić- więc najpierw będę testowala. Reszta ok.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
glossary jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 09:49   #653
broccolina
Rozeznanie

Ja z sierpniowego Glossy jestem zadowolona tak pół na pół. Niby przydatne rzeczy ale większość kosmetyków jest łatwo dostępna
Stary 2013-08-16, 21:43   #654
gagateczkaaa
Wtajemniczenie

Subskrybowałam swego czasu Glossy, a właściwie był to prezent i musze przyznać, że jest to rzeczywiście fajna sprawa. Ja traktowałam to jako taki prezent dla siebie, nie miałam wygórowanych oczekiwań i z pewnością gdybym miała te 50 zł wolne to bym wróciła. Myślę jednak, że jest to fajna forma dla kobiet, które nie mają dużo kosmetyków, poznają dopiero ten świat, ewentualnie widzą, że to zużyją. Ja nie subskrybuję, ponieważ mam inne wydatki, a sama też mam spore zapasy i szkoda mi, by się te kosmetyki marnowały
gagateczkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 17:00   #655
salopette
Raczkowanie

Hmm, no średnio się popisali w tym m-cu.

Aussie - kosmetyki stale będące na przecenie w Rossmanie
Tusz Avon - masa obietnic i zero efektów. Większość opinii miażdżąca. Kosmetyk zaintrygował wszystkich oryginalnym wyglądem ale jak widać nie spektakularnym efektem.
Anatomicals - firma obecnie wycofuje się z rynku polskiego, obawiam się czy GB nie wypuściło po prostu zalegających na magazynach pozostałości..

Eeee szkoda tego wszystkiego a miało być tak pięknie. Po raz kolejny dołączam do zadowolonych z przerwania subskrypcji. Miło by było w końcu jakiegoś miesiąca tego pożałować
salopette jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 11:46   #656
agave
Rozeznanie

W sierpniowym glossyboxie największa porażka to pędzel. Okropnie śmierdział. Wszystko w pudełku jak i samo pudełko przeszło tym zapachem. Pomyślałam że to może zapach nowości i wyprałam pędzel. Zaczął śmierdzieć mocniej. Musiałam go wyrzucić. Mogliby sobie darować te tandetne chińskie dodatki. Aż strach tego używać!
Stary 2013-08-23, 15:58   #657
brulionbebeb
Rozeznanie

Dostałam dzisiaj pierwszego glossyboxa i jestem średnio zadowolona, ale zastanawiam się, kiedy będzie wiadomo, co będzie zawierać wrześniowe pudełko?

why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 20:17   #658
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj pierwszego glossyboxa i jestem średnio zadowolona, ale zastanawiam się, kiedy będzie wiadomo, co będzie zawierać wrześniowe pudełko?
Wtedy kiedy dostaną je pierwsze osoby z subskrypcji i wkleją opis tutaj lub na FB/bloga
Czyli pewnie w połowie września lub później.
Fenris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 21:45   #659
malinka_li
BAN stały

Kurcze dziewczyny, teraz to mam problem. Zastanawiam się nad subskrypcją i zaczęłam przeglądać opinie, na różnych blogach:

http://alxia.blogspot.com/2013/08/gl...pien-2013.html
http://zabic-garsonke.blogspot.com/2...glossybox.html

i sama nie wiem. Opinie są tak różne, że mam teraz gigantyczny dylemat.
Z produktów sierpniowych- nic bym nie chciała, ale lipcowe pudełko by mi pasowało w całości. Z drugiej strony 50zł miesięcznie to kwota, którą można przeznaczyć na kosmetyki, które na pewno mi się przydadzą.
Dylemat... i to spory!
malinka_li jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 10:37   #660
broccolina
Rozeznanie

Ja sama bardzo rzadko kupuje sobie kosmetyki bo nie wiem co jest fajnego, nie znam się na makijażu, na codzień używam tylko tuszu i fluidu Tak więc traktuję te boxy jako miłe urozmaicenie i "przewodnik" po świecie kosmetyków.

A sierpniowe pudełko Glossybox może nie jest moim zestawem marzeń ale po dłuższym przemyśleniu dochodzę do wniosku, że wszystko mi się przecież przyda. Choć też mam dylemat - wrześniowe będzie moim trzecim z pakietu i nie wiem czy nie masz trochę racji, że za te 50zł mogłabym kupić sobie coś wymarzonego. Tylko, że ja nie myślę o żadnym konkretnym kosmetyku

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości