Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-08-26, 21:48   #181
geonia
Zadomowienie

Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez pixie7
Dziewczyny, napisałam do sprzedawczyni w sprawie tego "Hiris'a", czekam na reakcję. Dziewczyna nie jest żadnym hurtownikiem, wyraźnie wyprzedaje swoje zapasy (kilka aukcji w różnym stopniu używanych kosmetyków, w tym był tylko ten jeden zapach), więc nie podejrzewałam kłopotów... Możliwe, że zapach jest zwietrzały, o tym nie pomyślałam. To testerowa butelka bez pudełka, kto to wie jak długo stała na świetle. Zapach jest bardzo intensywny tuż po spryskaniu skóry, ale razem z odparowaniem wilgoci, znika totalnie! Nie trafiłam w życiu na coś takiego. Szkoda, bo bardzo chiałam ten zapach mieć, teraz zostaje mi Truskawka, gdzie akurat ceny Hermesa są wysokie, 50ml Hirisa kosztuje 170zł. A w Sopocie za ile, Smoku? Zerknęłabyś, jeśli Cię tam przypadkiem zaniesie? I przy okazji może przetestowała jak to z tą trwałością, bo jestem skonfundowana. Ale to przy okazji, oczywiście.
w Poznaniu jest Hiris za 214 za 100 ml- dzis wąchałam
geonia jest offline  
Stary 2005-08-26, 21:56   #182
hybris
Zadomowienie

Cytat:
Czyżby baby mnie oszukały? Stały na pólce z napisem 30 % rabatu.
Geoniu zależy, ile za nie zapłaciłaś, jeśli 130 zł za 30 ml lub 185 zl za 50 to pani w sklepie mogła nieco... podkoloryzować
Ale fajnie, że je kupiłaś, też mam tego Celine i bardzo go lubię
A i z Mira Bai cieszę się, że trafiłaś. Ja dziś nie miałam zdrowia do oswajania, za to rano zdziwiło mnie coś ładnego, co zostało na skórze po wczorajszym laniu się MB Jeszcze nad nią popracuję, jak mi przeziębienie przejdzie.
Stary 2005-08-26, 22:05   #183
geonia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez hybris
Geoniu zależy, ile za nie zapłaciłaś, jeśli 130 zł za 30 ml lub 185 zl za 50 to pani w sklepie mogła nieco... podkoloryzować
A i z Mira Bai cieszę się, że trafiłaś. Ja dziś nie miałam zdrowia do oswajania, za to rano zdziwiło mnie coś ładnego, co zostało na skórze po wczorajszym laniu się MB Jeszcze nad nią popracuję, jak mi przeziębienie przejdzie.
A ja sie spryskałam zaraz po powrocie i mimo ,iż nos mam zmęczony nadmiarem wrażen w perfumeriach , to zapach jest przepiekny na mojej skórze.
Zobacze jeszcze jutro jak wstanę "tak na świeżo "

No qrcze zadzwonie jutro do tej Sephory i zaczne wypytywać o rózne ceny, zobaczę co mi powiedza. Jesli mnie celowo wprowadzily w błąd i policzyly bez rabatu, to beda mialy problemy .....juz ja je nauczę rozumu. Wydalam dzis 400 zł , a o próbki musialam sie upomnieć ( nie było mojej ulubionej sprzedawczyni ) wrrrrr
geonia jest offline  
Stary 2005-08-26, 23:10   #184
Apiska
Zakorzenienie

Ostatnio upolowałam Lacoste touch of pink
Ale teraz poluję znów na coś nowego, tylko jeszcze nie wiem na co hihih
Ślub
: 28.09.2013r

41/40
Apiska jest offline  
Stary 2005-08-26, 23:52   #185
pixie7
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez geonia
w Poznaniu jest Hiris za 214 za 100 ml- dzis wąchałam
Geoniu, gdzie, gdzie??! Mam w Poznaniu rodzinę, więc zaraz ją przegonię po sklepach , tylko których?!

Dziękuję za info
pixie7 jest offline  
Stary 2005-08-27, 08:33   #186
geonia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez pixie7
Geoniu, gdzie, gdzie??! Mam w Poznaniu rodzinę, więc zaraz ją przegonię po sklepach , tylko których?!

Dziękuję za info
pixie7- ja na ten zapach nigdy nie zwracałam uwagi, ale po Waszych "nawiedzonych" i "maniakalnych" opisach wczoraj sie za nim rozgladalam. Mam nadzieje , że o ten chodzi, bo ja laik ( może wklej fotke, albo podaj link to potwierdze)

Widziałam dwie ostanie butelki w Sephora Swadzim jeszcze wczoraj o 15 Psiknelam na papierek i zapisalam cene, bo kojarzyłam, że ktoraś z Was go pożąda.

Jest też tam Le Feu Issey Miyke , "bez light" , ale tylko dezodorant perfumowany.

geonia jest offline  
Stary 2005-08-27, 10:05   #187
geonia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez hybris

podzwonilam po sephorach i rzeczywiscie to jest normalna cena.
Ale panie w sklepie to wyjasnija dlaczego tak sie stalo, mysle ze zwroca mi roznice.

Dzieki dziewczyny, nie orientowalam sie w cenie tego zapachu. Kupilam tez wczoraj Madnes Choparda i ten policzyly z rabatem 30 %, a CELINE normalnie
geonia jest offline  
Stary 2005-08-31, 10:06   #188
Madlaine
Zakorzenienie

ostatnio upolowałam miniaturkę Le Feu w tak śmiesznej cenie, że az płakałam ze śmiechu
Madlaine jest offline  
Stary 2005-08-31, 10:32   #189
E
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Madlaine
ostatnio upolowałam miniaturkę Le Feu w tak śmiesznej cenie, że az płakałam ze śmiechu
Mad, ja tego zapachu - jak wcześniej mówiłam - nie znam. Zerknij jednak tutaj:
http://allegro.pl/show_item.php?item=61681451

Wielbicielki Le Feu - do boju

Edytuję! Sorry, oczywiście nie zauważyłam, że to wersja light Może jednak komuś się przyda
E jest offline  
Stary 2005-08-31, 10:42   #190
Madlaine
Zakorzenienie

Ewuniu, mi się Light tez podoba, jednak czekam na wieści od pewnej osoby, czy się nie uda załatwić Le Feu, bo obie wersje dośc znacznie sie różnia od siebie. Light'a tez mogłabym mieć u siebie, jednak ponieważ ten zapach się stale pojawia, a ja mam jeszcze kilkanaście firmowych próbek, to odpuszczam sobie zakup na rzecz pilniejszych potrzeb
Madlaine jest offline  
Stary 2005-08-31, 11:40   #191
pixie7
Wtajemniczenie

A ja upolowałam ulubioną w upały "Eau d'Orange Verte" Hermesa, za jedyne - uwaga! - 31zł / 50ml Na Allegro, gdzież by indziej. Teraz już nie poużywam, ale latem będzie jak znalazł.
pixie7 jest offline  
Stary 2005-08-31, 11:42   #192
E
Zakorzenienie

Tak, tak ; Nie zauważyłam tego light. Dopiero, gdy zerkałam raz jeszcze.

E jest offline  
Stary 2005-08-31, 15:52   #193
hybris
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez E
Tak, tak ; Nie zauważyłam tego light. Dopiero, gdy zerkałam raz jeszcze.

E, gdyby to nie był Light, to już by go dawno nie było

A co do nowych nabytków - cóż, jednak złamałam się i kupiłam te żółte Les Belles na Allegro, no i wczoraj nie starczyło mi charakteru, żeby wyjść z Perfumerii Quality bez 30 ml. Jesieni M.Micallef. Mam jeszcze w planach Zimę, ale to nie wcześniej, niż w październiku, niestety
Stary 2005-09-01, 07:40   #194
E
Zakorzenienie

Tak, domyślam się ******ła ze mnie Przynajmniej nie wiem, czego żałować, bo zapachu nie znam

Cytat:
Napisane przez hybris
E, gdyby to nie był Light, to już by go dawno nie było

A co do nowych nabytków - cóż, jednak złamałam się i kupiłam te żółte Les Belles na Allegro, no i wczoraj nie starczyło mi charakteru, żeby wyjść z Perfumerii Quality bez 30 ml. Jesieni M.Micallef. Mam jeszcze w planach Zimę, ale to nie wcześniej, niż w październiku, niestety
E jest offline  
Stary 2005-09-01, 07:45   #195
hybris
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez E
Tak, domyślam się ******ła ze mnie Przynajmniej nie wiem, czego żałować, bo zapachu nie znam
Ewunia, to z Tobą się o nie biłam???? Buuuuu...
Stary 2005-09-01, 08:04   #196
E
Zakorzenienie

Kasiu, o co??? Jeśli coś licytowałaś na A.l.l.e.g.r.o - to nie ze mną! Słowo daję!
Jedynym zapachem, który kupiłam na aukcji była Mira Bai!
E jest offline  
Stary 2005-09-01, 08:14   #197
E
Zakorzenienie

Madlaine, czy możesz mi podesłać linka, w którym sprzedawałaś tę Herrerę? Chciałabym wystawić Ci ocenę, a jakoś nie mogę go znaleźć Śmieszna ta malutka Herrerka

Dzięki serdeczne z próbkę Flowerbombika Niestety rozlał się i tylko miałam okazję troszkę przetestować ścierając z folii Nie muszę chyba mówić, że lista zakupów powiększyła się o jedną pozycję CUDEŃKO!
Możesz mi coś więcej nt. tego zapachu napisać?
E jest offline  
Stary 2005-09-01, 08:15   #198
hybris
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez E
Kasiu, o co??? Jeśli coś licytowałaś na A.l.l.e.g.r.o - to nie ze mną! Słowo daję!
Jedynym zapachem, który kupiłam na aukcji była Mira Bai!
To w takim razie przetłumacz mi prosze tego posta z wykropkowaniem, bo za diabła nie kumam o co chodzi
Stary 2005-09-01, 08:39   #199
E
Zakorzenienie

Program automatycznie wykropkowuje litery w słowach, które uznaje za potencjalnie obraźliwe - miało być p.i.e.r.d.o.ł.a. Można go oszukać np. wstawiając kropki

A w mojej wypowiedzi chodziło o to, że gapa ze mnie, bo nie zauważyłam, że to była wersja light. A samego braku zapachu tak bardzo nie żałuję, bo go nie znam. Pewnie gdybym znała sprawa miałaby się zgoła odmiennie...

:cmok
E jest offline  
Stary 2005-09-01, 09:03   #200
Madlaine
Zakorzenienie

tak myslałam, że próbka nie dotrze, bo nie miałam fiolki, ale przynajmniej masz jakieś pojęcie o Flowerbomb

a linku zaraz poszukam, chociaż chyba z rozpedu juz go wysłałam do usunięcia
Madlaine jest offline  
Stary 2005-09-01, 09:08   #201
Madlaine
Zakorzenienie

to był tenm link, http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=66595

watek juz Jelonek usunął
Madlaine jest offline  
Stary 2005-09-01, 09:09   #202
E
Zakorzenienie

Chodzi za mną od wczoraj Straaaasznie mi się spodobał

E jest offline  
Stary 2005-09-01, 09:12   #203
Madlaine
Zakorzenienie

Fajny jest, na mnie działa bardzo optymistycznie, jak mi przyślą wreszcie próbki pocztą, to Ci wyślę, jesli chcesz, bo na razie zupełna posucha
Madlaine jest offline  
Stary 2005-09-01, 09:18   #204
E
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Madlaine
Fajny jest, na mnie działa bardzo optymistycznie, jak mi przyślą wreszcie próbki pocztą, to Ci wyślę, jesli chcesz, bo na razie zupełna posucha
Jasne, że CHCĘ, CHCĘ, CHCĘ I pięknie proszę

Zrobiłam wczoraj mały przegląd moich próbeczek i jestem wściekła, bo z większości próbek perfumy się ulotniły (dosłownie!!!) I co? Teraz nie wypada komuś wysłać 1/3 fiolki Postaram się jeszcze wygrzebać resztę, tylko za chińskiego boga nie pamiętam, gdzie je położyłam
E jest offline  
Stary 2005-09-01, 09:20   #205
Madlaine
Zakorzenienie

Zanotowane, że Pani Ewa chce próbkę Bomby
Madlaine jest offline  
Stary 2005-09-01, 09:24   #206
E
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Madlaine
Zanotowane, że Pani Ewa chce próbkę Bomby
Ma się rozumieć

Mad i inne dziewczyny - czy zdarzało Wam się wyparowanie próbek? Nikt nie mógł ich zużyć, bo mojego TŻ o to nie podejrzewam
E jest offline  
Stary 2005-09-01, 09:29   #207
Madlaine
Zakorzenienie

jasne, że tak

próbki sa zamknięte koreczkami, które niekoniecznie sa szczelne, fiolki trzymane np. w łazience podlegaja ciągłym zmianom temperatury, bardzo dużej wilgotności i najnormalniej płyn paruje, psuje się, zapach wietrzeje
Już nie raz tak miałam, więc teraz chętnie próbki wymieniam, na inne, jesli jakis zapach mi nie pasuje, oddaję lub zużywam
Madlaine jest offline  
Stary 2005-09-01, 09:42   #208
E
Zakorzenienie

A mnie się to do tej pory nie zdarzało Może udawało mi się w miarę szybko zużyć lub odstąpić zapachy. No i ja rozumiem, że troszkę może wyparować, ale 2/3??? Wrrrr....

Muszę szybko poszukać Indiviuel i Cristobala - szkoda, żeby para poszła w gwizdek
E jest offline  
Stary 2005-09-01, 09:50   #209
hybris
Zadomowienie

E, a swoją drogą to myślę, że by Ci się żółte Les Belles spodobały, jeśli podoba Ci się Flowerbomb. Mam własnie na jednej łapie Flowerbomba, na drugiej żółte Belles i na mój wciąż zakatarzony nos, te zapachy rozwijają się bardzo podobnie, z tym, że Flowerbomb ma w sobie dość dużo wanilii, a Belles coś ostrzejszego (pieprz?)
Stary 2005-09-01, 10:03   #210
E
Zakorzenienie

Żółtych nie pamiętam Wiem tylko, że - kiedy kupowałam niebieskie dla siostry - wywąchałam wszystkie i wtedy tylko one mi się podobały. Kto wie... może teraz moja ocena by się zmieniła???! Zaciekawiłaś mnie bardzo, Kasiu! Muszę u siostry niuchnąć niebieskie Na żółte muszę poczekać - Smoczyca mówiła, że się pojawią w sklepach
E jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości