Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-11-22, 10:08   #2581
kropka75
Zakorzenienie

Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Moją radość zakłóca jedynie fakt, że tata nie zauważył i kupił Fuchsia Edition, czyli zamiast pięknego, mlecznobiałego flakonika (mam 50 ml) mam wściekłą fuksję, czyli kolorek jak flakonik 30ml będę zamykać oczy wyjmując je z szafeczki
A właśnie, jak to jest z tymi kolorami - każda pojemność ma inny czy jak?
Swoją drogą zapach idealnie pasuje do bieli, to nie wiem po co te fuksje i inne gady.

A w ogóle to gratuluję wszystkim pięknych flaszeczek.

Ja zaś po raz kolejny nie upolowałam Glorii 50ml. Dostałam grzecznościowy cynk z wizażu (dziękuję raz jeszcze "cynkowi" ), zajrzałam, podskoczyłam i... ktoś mi ją rąbnął w chwili gdy się logowałam na allegro. To się nazywa szczęście, czyż nie?

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline  
Stary 2006-11-22, 10:26   #2582
llilly
Raczkowanie

Smile Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Kropko, do mnie leci 50tka Glorii (nówka sztuka) kupionej w ciemno-ale nie tej "Twojej" , nie z Allegro po prostu, nie wiem czy się polubimy więc jeśli chcesz to w razie co dam znać .
llilly jest offline  
Stary 2006-11-22, 11:49   #2583
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez llilly Pokaż wiadomość
Kropko, do mnie leci 50tka Glorii (nówka sztuka) kupionej w ciemno-ale nie tej "Twojej" , nie z Allegro po prostu, nie wiem czy się polubimy więc jeśli chcesz to w razie co dam znać .
Domyślam się, że nie mojej. Ja nawet wiem kto mi ją rąbnął - jak na ironię - kobieta u której kupuję próbki.

Ale aż tak bardzo nie cierpię. Parę dni temu Secco zaraziła mnie J'adore EDP, więc mam czym się pocieszyć za te brakujące 20ml.

A Gloria Ci się spodoba. Jest przesympatyczna.

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline  
Stary 2006-11-22, 13:52   #2584
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
A właśnie, jak to jest z tymi kolorami - każda pojemność ma inny czy jak?
Swoją drogą zapach idealnie pasuje do bieli, to nie wiem po co te fuksje i inne gady.

A w ogóle to gratuluję wszystkim pięknych flaszeczek.

Ja zaś po raz kolejny nie upolowałam Glorii 50ml. Dostałam grzecznościowy cynk z wizażu (dziękuję raz jeszcze "cynkowi" ), zajrzałam, podskoczyłam i... ktoś mi ją rąbnął w chwili gdy się logowałam na allegro. To się nazywa szczęście, czyż nie?
Dokładnie, każda pojemność to inny kolor - 30 ml fuksja (no dobra, bez eufemizmów, wściekły róż to jest, nie da się ukryć ), 50 ml biały i 100 ml to pomarańczowy.
Współczuję Ci bardzo, że Gloria przepadła, na pewno jeszcze Ci się uda ją upolować
tulipanka jest offline  
Stary 2006-11-22, 14:30   #2585
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Ja polować, nie polowałam, ale właśnie zostałam obdarowana Kenzo Amour w ramach przedwczesnego prezentu imieninowego.
Moją radość zakłóca jedynie fakt, że tata nie zauważył i kupił Fuchsia Edition, czyli zamiast pięknego, mlecznobiałego flakonika (mam 50 ml) mam wściekłą fuksję, czyli kolorek jak flakonik 30ml będę zamykać oczy wyjmując je z szafeczki
Gratuluję.Ja uważam,że fuksja też jest ładna.Najmniej ciekawy jest chyba pomarańczowy.Ja znalazłam w skrzynce awizo(moje Pure Poison i Stil) i po 18 będę w strugach deszczu zasuwać na pocztę bo tak jak zwykle paczki przychodzą wieczorem to akurat dziś przynieśli kiedy nikogo nie było w domu
Stary 2006-11-22, 14:41   #2586
eiri
Wtajemniczenie

GG do eiri

Leci do mnie Rose Essentielle Bvlgari Dawno nie strzelałam w ciemno i trochę sie denerwuję, bo nie każda róża mi pasuje...
Stary 2006-11-22, 14:59   #2587
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

Cytat:
Napisane przez Toccata Pokaż wiadomość
Ja upolowałam coś co chodziło za mnie od paru lat i cos mi się wydaje, że będę miała listonosza pachnącego z wielką klasą Choć po"damsku". Tudzież noszącego piękne szaliki i przenoszącego listy w fajnej torebce .
A skąd takie obawy...?
Trzymam kciuki, aby to był przedwczeny pesymizm
joasiak1 jest offline  
Stary 2006-11-22, 15:39   #2588
Kasiulka22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Gratuluję.Ja uważam,że fuksja też jest ładna.Najmniej ciekawy jest chyba pomarańczowy.Ja znalazłam w skrzynce awizo(moje Pure Poison i Stil) i po 18 będę w strugach deszczu zasuwać na pocztę bo tak jak zwykle paczki przychodzą wieczorem to akurat dziś przynieśli kiedy nikogo nie było w domu
Burn gratuluję. Ja wciąż czekam na moją Violette Penhaligons i doczekać się nie mogę... Ehhh chciałabym, żeby do końca tygodnia do mnie przyszła. Pocieszam się też faktem, że za jakieś dwa tygodnie powinnam posiąść Flowerbombkę na własność.
Kasiulka22 jest offline  
Stary 2006-11-22, 17:06   #2589
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Burn gratuluję. Ja wciąż czekam na moją Violette Penhaligons i doczekać się nie mogę... Ehhh chciałabym, żeby do końca tygodnia do mnie przyszła. Pocieszam się też faktem, że za jakieś dwa tygodnie powinnam posiąść Flowerbombkę na własność.
Właśnie wyruszam na pocztę,za jakieś 10 min będe miała mam nadzieję swoją paczuszkę.Trzymam kciuki za pomyślne dotarcie Fiołka i gratuluję pięknych planów co do Flowerbombki.Mi marzy się mały flakonik Pi,jak sprzedam trochę kolczyków,które ostatnio zrobiłam to może uda mi się kupić
Stary 2006-11-22, 17:31   #2590
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki
ja za różem generalnie nie przepadam, a biały, jak pisałaś, najbardziej pasuje kolorystycznie do zapachu, ale flakon jest tak piękny, że nawet różowy może być
a z tymi listonoszami jest tak zawsze, wystarczy wyjść na 5 minut, a on przyjdzie dokładnie wtedy
tulipanka jest offline  
Stary 2006-11-22, 17:34   #2591
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:
Ja upolowałam coś co chodziło za mnie od paru lat i cos mi się wydaje, że będę miała listonosza pachnącego z wielką klasą Choć po"damsku". Tudzież noszącego piękne szaliki i przenoszącego listy w fajnej torebce .
......qurcze...no nie rozumiem

mulier jest offline  
Stary 2006-11-22, 17:36   #2592
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:
burn KONIECZNIE, ale to KONIECZNIE opisz jak Twoje wrażenia co do pure klasyka , prosze pięknie

mulier jest offline  
Stary 2006-11-22, 18:39   #2593
mskladaczek
Zakorzenienie

Upolowowalam Theoreme edp, a dostalam dzis w paczce Theoreme esprit d'ete
mskladaczek jest offline  
Stary 2006-11-22, 19:24   #2594
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
burn KONIECZNIE, ale to KONIECZNIE opisz jak Twoje wrażenia co do pure klasyka , prosze pięknie
Już piszę Mulierku.
Siedzę właśnie z nosem w nadgarstku i stwierdzam jednoznacznie,że Klasyk jest przepiękny.Mocniejszy,bar dziej obezwładniająco-jaśminowy.No i bardziej trwały.Jestem Ci bardzo wdzięczna,że narobiłaś mi apetytu na Pure Poison bo dzięki temu zyskałam w swojej kolekcji coś naprawdę wyjątkowego,dołączam do grona jego wielbicielek.A Elixir cały czas mam pod ręką bo ostatnio moja mama stała się jego posiadaczką(tak ją oczarował mój,że zapragnęła mieć własny )
Still to również bardzo udany zakup.Choć w ciemno to okazuje się,że są takie jakie myślałam,że będą.Bardzo herbaciane i kojące z lekko wiercącą nutką pieprzu.
Bardzo jestem zadowlona z moich nabytków.Teraz tylko zafunduję sobie Pi(no i może jeszcze Bright Crystal) i moja kolekcja będzie kompletna
Stary 2006-11-22, 19:41   #2595
Nuitblanche
Rozeznanie

Cytat:
Bardzo jestem zadowlona z moich nabytków.Teraz tylko zafunduję sobie Pi(no i może jeszcze Bright Crystal) i moja kolekcja będzie kompletna
Burn, przyznaj się - Ty chyba sama w tą bajkę nie wierzysz...
Nuitblanche jest offline  
Stary 2006-11-22, 19:42   #2596
llilly
Raczkowanie

Burn kochana, narobiłaś mi apetytu na ten elixir za chwilkę jeszcze zapragnę klasyka, a i tak mam dylemat choinkowy bo te sephorowe zestawy flowerbombowe takie kuszące...
A tak w ogóle to chciałam tylko optymistycznie zaprotestować-perfumowa kolekcja z definicji nigdy nie jest kompletna raczej zawsze "prawie-kompletna" ustawicznie i przewlekle "prawie-kompletna"...
llilly jest offline  
Stary 2006-11-22, 19:50   #2597
demonik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Upolowowalam Theoreme edp, a dostalam dzis w paczce Theoreme esprit d'ete
Madziu, pogratulowałabym Ci Theoremy, bo śliczna i sama chętnie przygarnęłabym jakąś 50-tkę, ale skoro przyjechała do Ciebie wersja Esprit d'ete, to sama nie wiem... Podobno równie piękna, tylko troszkę nietrwała, ja jednak jej nie poznałam.

A już całkiem serio muszę stwierdzić, że to chamstwo (a może roztargnienie?) i rozumiem Twoje rozczarowanie i złość .

demonik jest offline  
Stary 2006-11-22, 20:03   #2598
evee
Wtajemniczenie

GG do evee

Cytat:
donosze, ze Pani T. zasiała niepotrzebnie ziarno zwatpienia w nasza kochana Poczte
i teraz grzecznie sie pochwali co upolowala
evee jest offline  
Stary 2006-11-22, 20:07   #2599
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

Cytat:
Napisane przez evee Pokaż wiadomość
donosze, ze Pani T.:aytaty: zasiała niepotrzebnie ziarno zwatpienia w nasza kochana Poczte
i teraz grzecznie sie pochwali co upolowala
Słuchamy, słuchamy, co to za łup
joasiak1 jest offline  
Stary 2006-11-22, 20:09   #2600
evee
Wtajemniczenie

GG do evee

ja wiem, moge powiedziec ;P? moge powiedziec ,ze Shalimar?
evee jest offline  
Stary 2006-11-22, 20:56   #2601
E
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Madziu, pogratulowałabym Ci Theoremy, bo śliczna i sama chętnie przygarnęłabym jakąś 50-tkę, ale skoro przyjechała do Ciebie wersja Esprit d'ete, to sama nie wiem... Podobno równie piękna, tylko troszkę nietrwała, ja jednak jej nie poznałam.

A już całkiem serio muszę stwierdzić, że to chamstwo (a może roztargnienie?) i rozumiem Twoje rozczarowanie i złość .

No jak to nie znasz???????? A to dlaczego nic nie mówiłaś???
E jest offline  
Stary 2006-11-22, 22:16   #2602
mskladaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość

Na poczatku byla zlosc... [chociaz nie zamierzalam sie bawic w odsylanie (jakos nie mam nerwow ostatnio, a kolejki na poczcie mnie rozbrajaja )] ale sie z ta wersja dzisiaj wieczorem oswoilam, jest piekna, chociaz na mnie zupelnie inna od edp. Mniej piernikowa, bardziej smietankowa, aksamitna.
Trzyma sie calkiem niezle, jak na Theoreme
mskladaczek jest offline  
Stary 2006-11-22, 22:32   #2603
MaGniFiQue
Raczkowanie

A ja dostalam od szwagra sliczne Elizabeth Arden "Green Tea" - super świeżutki zapach! Oraz zestaw perfum Caroliny Herrery. Przerozne zapachy, mocne i ciezkie oraz slodkie, orzezwiajace. Malenka kropelka za ucho i na wnetrzu nadgarstka a zapach unosi sie wszedzie
MaGniFiQue jest offline  
Stary 2006-11-22, 22:47   #2604
Toccata
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez evee Pokaż wiadomość
ja wiem, moge powiedziec ;P? moge powiedziec ,ze Shalimar?

No tak Zaszczytny tytuł Paplusa Roku wraz z honorową odznaką Długi Jęzor 2006 otrzymuje Evee Odbiór nagrody odbędzie się w ramach masowego przewąchiwactwa w Q. Czas jeszcze nie ustalony

Przed festiwalem chwalipięctwa chciałam przede wszystkim podziękować Osobie, od której kupiłam te perfumy. Powalczyłam dla odmiany ze skrzynką pocztową na wp (czy jeśli coś nazywa się poczta, musi wykazywać względem mnie wrogie zamiary? )
Ale już, mogę, oficjalnie i z dumą powiedzieć, że zasilam wizażowy klub wyznawców kultu Shalimar na zasadach pełnoprawnego członkowstwa z uiszczoną opłatą w postaci "psików aż do pępka", a nie jak dotychczas jako anonimowy wzdychacz-wieloletnie wokółpółkowy dreptacz

ALe mi dobrze Pławię się w ogromnej aromatycznej chmurze. Nos przyrósł mi do nadgarstka
Toccata jest offline  
Stary 2006-11-23, 06:53   #2605
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez Nuitblanche Pokaż wiadomość
Burn, przyznaj się - Ty chyba sama w tą bajkę nie wierzysz...
No dobra dobra,to tylko żart był
Cytat:
Napisane przez llilly Pokaż wiadomość
Burn kochana, narobiłaś mi apetytu na ten elixir za chwilkę jeszcze zapragnę klasyka, a i tak mam dylemat choinkowy bo te sephorowe zestawy flowerbombowe takie kuszące...
A tak w ogóle to chciałam tylko optymistycznie zaprotestować-perfumowa kolekcja z definicji nigdy nie jest kompletna raczej zawsze "prawie-kompletna" ustawicznie i przewlekle "prawie-kompletna"...
Ale ze mnie kusiciel.Obie wersje Pure Poison jak najbardziej polecam.
A Flowerbobmkowy zestaw też chętnie bym przygarnęła,tu skolei Kasiulka mi na Flowerbomba narobiła apetytu.
Tak naprawdę kolecja niegdy nie jest kompletna,zawsze jest coś,za czym się goni
Stary 2006-11-23, 07:10   #2606
maja79
Wtajemniczenie

Gratuluję dziewczyny wszyskich nowych nabytków . Szczególnie "zazdraszczam " Tobie Toccato Shalimara. Ja upolowałam tylko (a może aż) miniaturkę Shalimara, bo już nie mogę go nie mieć. A na wymianie upolowałam Smoczusia - nowe zwierzątko domowe.

PS. Niestety ktoś mi wczoraj buchnął na aukcji używkę Venezii. Wrrrr...
maja79 jest offline  
Stary 2006-11-23, 07:10   #2607
homyk
Zakorzenienie

Gratuluję wszystkim nowych nabytków

Margot, PannaNikt, Nebraska, Llilly, Eiri, Mskladaczek, Tulipanka (Tulipanko, wg mnie fuksja najładniejsza ), Toccata - wszystkie dostały flaszki Burn dostała aż dwie, a E jeszcze więcej a ja wciąż czekam na mój skarb i nie wiem, czy przez te strajki sie doczekam

Czy nie powinno być tak, że skoro listonosze strajkują, to poczta powinna zorganizować innych dostarczycieli listów i przesyłek To chyba żadna łaska, bo przecież ludzie za przesyłki zapłacili Ale poczta ma w swoich klientów głęboko w I tak będą korzystać z jej usług. W sumie jakie mają inne wyjście ?
homyk jest offline  
Stary 2006-11-23, 07:30   #2608
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Mi też już słów brak na tą pocztę. Czekam na Shalimara Light już 10 dni Codziennie chodzę na pocztę spędzając tam prawie godzinę i nici z tego. Paczka priorytetowa którą wysłałam do Warszawy 14 listop. doszła dopiero 22. To skandal. Ja rozumiem desperację listonoszy ale na Boga, nie rozumiem dlaczego poczta przetrzymuje moją własność. Ostatnio odebrałam próbki - koperta była jak psu z gardła wyciągnięta a fiolki potłuczone.
tymena jest offline  
Stary 2006-11-23, 08:09   #2609
demonik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
No jak to nie znasz???????? A to dlaczego nic nie mówiłaś???
Ech, bo ja taka nieśmiała jestem... .

A korzystając z chwilowej okazji do pisania nie na temat, też muszę ponarzekać na pocztę . Od zeszłego poniedziałku nie znalazłam w skrzynce żadnego listu i żadnego awiza , choć spodziewałam się kilku przesyłek poleconych pod adresem domowym, dostałam nawet od nadawców numery tych przesyłek.
Poczta w mojej miejscowości czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15 (albo 7-15, dla mnie to nie ma większego znaczenia, bo o 7 wyjeżdżam z domu, a wracam najczęściej ok. 17-18), w związku z czym poprosiłam teścia, by udał się tam w ciągu dnia. Okazało się, że przesyłki w ogóle nie docierają do mojej miejscowości! Prawdopodobnie wszystko jest na poczcie w miasteczku gminnym . Prawdopodobnie...

Jakiś czas temu znalazłam sposób na moją pocztę i proszę wizażanki, by przesyłały pachnące listy pod adresem firmy mojego męża. Okazało się jednak, że i do jego biura nie docierają żadne przesyłki .

Jestem wściekła, a jednocześnie czuję się bezradna . A Poczcie Polskiej wróżę początek jej końca. Winszuję.

---

A wracając do tematu wątku - GRATULUJĘ WAM wszystkich zdobyczy .

demonik jest offline  
Stary 2006-11-23, 08:27   #2610
Toccata
Zadomowienie

Homyczku, Tymeno, wczoraj wdałam się w pogawędkę na pcozcie i prawdę mówiąc sytuacja wygląda nieciekawie Od tego poniedziałku "paczkonoścy" co prawda noszą paczki, ale jeśli nie zastaną adresata w domu, awizo nie jest zostawiane. Stąd, jeśli się nie wie, że leci do nas przesyłka polecona, to będzie sobie leżeć na poczcie.
Mój urząd pocztowy na przykład jest filią innego. Przestają właśnie przyjmować paczki, które trzeba będzie sobie odbierać w tym drugim urzędzie. W godzinach - uwaga! - między 7.30 a 15.00. Czyli wtedy, kiedy normalni ludzie są w pracy.
Jeśli strajk nie skończy się do przyszłego poniedziałku, poczty w ogóle przestaną przyjmować paczki. Zainteresowani będą musieli jechać do centrali na Służewcu (to dla Warszawiaków). Oszaleć można.
Ja czekam jeszcze na 2 książki i zastanawiam się jak to będzie

Maju79, doskonale Cię rozumiem. Ja się wokół Shalimara kręciłam przez kilka lat (tak już mam, że wiele z zapachów, które znam i cenię niezmiennie od dłuższego czasu wciąż czeka na swoją kolejkę wyprzedzane w biegu po miejsce na półce przez chwilowe fascynacje Ale w tamtym tygodniu buszowałam w perfumerii wśród klasyków - Shalimar, czarna Coco, Poison, etc. i poczułam, że nadszedł czas Shalimar. No i... "klikło" się EDT
Teraz zaczynam kombinować, czy by się nie "klikło EDP do kompletu, a już marzeniem byłby ekstrakcik. To musi być coś
Toccata jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości