PLIZ!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-01-28, 18:00   #1
kaliopee
Raczkowanie

PLIZ!!!!!!!

napiszcie mi kochaniutkie jak takie makijaże zrobić i jakimi to kosmetykami, jak sie takie kolorki nazywają i jakie firmy sa debest (niezadrogie dostepne w przecietnych drogeriach)
wielkie cmok i wielkie dzienki
aha i czy ten makijaż ze zdj.2 można jeszcze w innych kolorkach? -pewnie można, ale jakie pasowałyby do blondynki o nieb oczach? (do czarnego ubranka) jeszcze raz cmokk
kaliopee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-29, 08:46   #2
Sam
Zadomowienie

Re: PLIZ!!!!!!!

witaj
makijaże te oczywiscie mozna zrobić tańszymi kosmetykami niz np. Guerlain (zdjęcie nr 1) ale efekt nie będzie już tak ładny jak na zdjeciu. Z niższej półki moge Ci polecić z cieni Art Deco i Isa Dora. Bardzo ważne jest to żeby cień był dobry poniewaz unikasz wtedy problemu sypiacych się cieni, a dzięki jedwabistej konsystencji łatwiej Ci będzie je nakładać.
makijaż nr 2 oczywiście mozna wykonac innymi kolorkami - np. malinowym czy kolorem drzewa herbacianego (pomadka i róż), cienami w barwach szarości, granatu, miodowego czy zieleni - wszystko zależy od efektu jaki chcesz osiagnąc.
W makijażach nr 1 i 3 modelki maja pomalowane usta błyszczykami w kolorach bardzo naturalnych - takie naturalne błyszczyki znajdziesz praktycznie w kazdej z firm - poszukaj w palecie np. Inglot, Bourjois, Isa Dora,... .

pozdrawiam
Sam
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-31, 11:26   #3
kaliopee
Raczkowanie

proszę m jeszcze napisać w jaki sposób krok po kroku zrobić makijaż 1 i 2 (2 szczególnie) jakie to są odcienie na zdjęciu i jakie inne ewentualnie pasowałyby do blondynki niezajasnej i niezaciemnej o nieb oczach. trzeba mi to na studniówke, do czarnej sukienki, nie wiem jaki to ma być efekt...ale raczej nie lubie niebieskich czy zielonych kolorów może coś bardziej nie wiem klasycznego świeżego fajnego... czekam i dziekuje
Stary 2004-02-01, 12:50   #4
kaliopee
Raczkowanie

jeszcze raz bardzo prosze

i podbijam bo znikało
pozdrówko
Stary 2004-02-01, 13:00   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Hej Kaliope
Nie mam teraz dostepu do katalogow i nie moge Ci dokladnie powiedziec jakie to naumery cieni.
Ale nie musisz sie tak dokladnie wzorowac. Z pierwszego makijazu - usta to na pewno blyszczyk Guerlaina Duo Gloss - wersja rozowa. Ja mam bezowo biala i jest naprawde swietny.

Jesli chodzi o Twoj typ urody, to z tego co piszesz powinnas raczej unikac bardzo jasnych i bardzo ciemnych cieni - zwlaszcza zbyt wyrazistej czerni - tak jak jest na zdjeciu drugim. Taki makijaz mocno postarza.
Zamiast czerni uzyj czekoladowego brazu, fioletu, brudnego granatu, chlodnej ciemnej zieleni...
Jasniejsze kolory to moga byc - roz, fuksja, ametyst, szarosci, grafit. Lub na wieczor pieknie sie prezentuja wszelkie odcienie zlota, brzoskwinia, losos.

Poeksperymentuj troszke. Nie boj sie perly. Ja mocno pomalujesz oczy, to usta juz stonuj, uspokoj. Taki makijaz jest lepszy dla mlodych dziewczyn.

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości