Żółty kamuflaż na cienie pod oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-01-25, 16:59   #1
kinusienka
Przyczajenie

Question

Żółty kamuflaż na cienie pod oczami

Witam serdecznie. Mam ogromny problem z cieniami pod oczami. Do tej pory nie znalazłam kosmetyku który poradził by sobie z moimi odwiecznymi towarzyszami. Ostatnio naczytałam się pozytywnych opini na temat kamuflażu Janssen Perfect Blend. Kupiłam odcień nr 2 w kolorze lekko żółtym -przeznaczony głównie do zakrywania cieni pod oczami. Nigdy nie miałam do czynienia z kamuflażami, tym bardziej w kolorze żółtym i jakie było moje zdziwienie, kiedy po nałożeniu kamuflażu - cienie zostały niemalże zakryte ale pod oczami widoczne były żółte placki. Próbowałam zakryć je podkładem ale mam wrażenie że ściera on kamuflaż i dużo ujmuje jego działaniu.. Zdałam sobie sprawę, że nie potrafię stosować tego specyfiku. Większość użytkowniczek żółtych kamuflaży pozytywnie wypowiada się na temat tych kosmetyków w kolorze żółtym, ja jednak potrzebuje rady.. Jak ukryć żółć tego kosmetyku? Pozdrawiam i dziękuję za jaką kolwiek odpowiedź
kinusienka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 13:23   #2
Martisia00
Raczkowanie

Dot.: Żółty kamuflaż na cienie pod oczami

Na miejsce pokryte kamuflażem powinnaś delikatnie (bardzo delikatnie) wklepać podkład, a nie wcierać bo wtedy rzeczywiście kamuflaż schodzi z tego miejsca w którym powinien się znajdować
Po tym wszystkim polecam także oprószyć delikatnie buzię pudrem transparentnym to dodatkowo utrwala i wtedy podkład z kamuflażem już na pewno nie powinien migrować

Pozdrawiam
Martisia00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 22:50   #3
aliki5
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

a na since pod oczami nie lepszy będzie różowy korekor? ja żółtego używam na wypryski i inne czerwone zmiany na skórze. Wydaje mi się, że różowy neutralizuje szarosci, a żółty dodatkowo je podkresla.
aliki5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 08:35   #4
mysiaczeq
Rozeznanie

nie kochana, na since kamuflaz zolty, na krostki i inne czerwonosci - zielony

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 09:22   #5
aliki5
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

ja wciąż uważam, że na cienie pod oczami nakłada się rózowy korektor, potem ewentualnie cieniutka warstwę żółtego. podobnie myśli bobbi brown, która jest niekwestionowanym guru makijażu:

I’ve found that the best way to brighten extremely dark under eye circles (circles that have a greenish or purplish tinge to them) is to start with a pink- or peach-toned corrector, then layer on the yellow-toned concealer. The pink or peach shade may work alone sometimes, but mostly you’ll need to layer it.
For problem dark circles keep the focus on the upper part of your eyes. Many women with extreme under-eye darkness also have dark eye-lids, so lighten the area with light (white or bone) shadow. Don’t line the lower lash line or apply mascara to lower lashes. A pop of bright pastel pink or peach blush on the apples of your cheeks will also steer your eye away from the dark circles.
aliki5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 09:55   #6
mysiaczeq
Rozeznanie

o widzisz co szkola to inna teoria, nie mialam pojecia o tym, dzieki za podsuniecie nowej techniki

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 07:30   #7
Martisia00
Raczkowanie

Tak taka jest technika zresztą nie tylko Bobbi Brown ale i "powinna być " większości profesjonalnych wizażystek. Nie tylko cienie się tak kamufluje ale taką technikę stosuje się gdy cera wygląda na szarą i ziemistą .
Koleżanka zaznaczyła, że używa gotowego produktu dedykowanego właśnie pod sińce więc spodziewam się, że nie jest to sama "żółć" tylko zawiera w sobie nieco różowego pigmentu..

I jeszcze jedno myślę, że łatwiej na co dzień używać taki właśnie gotowiec niż maziać się i mieszać kilka warstw

Edytowane przez Martisia00
Czas edycji: 2013-02-04 o 07:34
Martisia00 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
cienie pod oczami, kamuflaż, korektor pod oczy, skóra pod oczami

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości