Skrzypovita a cera...? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-26, 20:03   #31
bryczek18
Raczkowanie

Dot.: Skrzypovita a cera...?

ja biorę skrzypowitę od 1, 5 miesiaca i musze przyznac, że jak osttanio obcinalam paznokcie u dloni to bylam w szokubo moje paznokcie naprawde zrobily sie twarde, rowniez zauwazylam niewielkie biale plamki ale ja zawsze takie mialam wiec to na pewno nie po tym wloski tez mam ladniejsze
bryczek18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 22:35   #32
dra
Zakorzenienie

ja biorę skrzywpoitę dopiero tydzień i 3dni i jak narazie nic,za krótko jest zobaczymy jak będę dłużej brała czy będzie poprawa
Stary 2007-12-13, 23:50   #33
dra
Zakorzenienie

odświerzam
już biorę prawie 4tyg i włosy mnie wypadają o wiele mniej,ale po paznokciach i cerze nie widzę rezultatów tylko na włosy pomogło jak na razie
Stary 2007-12-16, 12:17   #34
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
odświerzam
już biorę prawie 4tyg i włosy mnie wypadają o wiele mniej,ale po paznokciach i cerze nie widzę rezultatów tylko na włosy pomogło jak na razie
A ja z kolei widziałam efekty jedynie na paznokciach - szybciej rosły, na włosach efekt żaden albo znikomy Co do ceryu to też mi nie pomogło, pryszcze jak były tak są
Od dzisiaj zaczęłam belissę, ma więcej skrzypu niż Skrzypovita więc mam nadzieję, że wreszcie zobaczę jakies efekty na włoskach

Finlora jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 13:20   #35
dra
Zakorzenienie

jak ja skączę skrzypowitę to przeżuce się na coś innego,żeby mi na paznokcie zadziałało i na włosy,bo skrzypowita na włosy minimalnie zadziałała,już tak nie wypadają ale jeszcze jednak tak
Stary 2007-12-16, 19:03   #36
Finlora
Zakorzenienie

Mam pytanie, czy po jakims czasie brania skrzypu nie powinno się zrobic jakiejś przerwy?? Słyszałam, że jak się zbyt długo bierze to jakos źle wpływa na organizm, poza tym organizm się przyzwyczaja i skrzyp po prostu przestaje przynosic efekty... Nawet babka w aptece powiedziała mi, ze trzeba zrobic przerwe, co ciekawe, nie powiedziala mi tego sama, tylko kiedy ją o to zapytałam, a przeciez jesli nawet troszkę szkodzi, to powinno się o tym informowac, no nie?
Jak myślicie, jak długa powinna byc ta przerwa, miesiąc, 3 miesiące, dłuzej?? I potem mozna normalnie wrócic do brania skrzypu??
,

Stary 2007-12-16, 19:24   #37
biedronka91
Zakorzenienie

Ja też zauważyłam efekty, szczególnie jeśli chodzi o włosy. Zbierałam je garściami ze szczotki a teraz proszę.. znikome ilości. Ponadto ładnie lśnią no i są zdecydowanie mocniejsze. Poza tym mam twardsze paznokcie z czego bardzo się cieszę.. Opinie koleżanek są różne. Myślę, że zależy to od indywidualnej osoby, jej skłonności i zdrowia. Na każdego zadziała inaczej. Wiadomo, że jeżeli nie mamy prawidłowej diety a włosy męczymy non stop prostownicą to efektu nie będzie..
Stary 2007-12-17, 13:55   #38
Finlora
Zakorzenienie

Od wczoraj biore belissę i juz ją lubię z jednego powodu: pierwsze tabletki które nie śmierdzą i zapach nie powoduje odruchów wymiotnych przy połykaniu Skrzypovita tez była ok pod tym wzgledem, bo była w kapsułkach i choc zapach miała okropny, nie było go czuć przy połykaniu.

Stary 2007-12-17, 15:22   #39
lalunio
Raczkowanie

Prosze podajcie mi dokladny sklad Skrzypovity. Chcialam by wiedziec ile mg czego w tym produkcie jest, bo chce to wyprobowac, ale nie mieszkam w polsce, wiec musze popatrzec za czyms podobnym.
Ile kapsułek na dzien trzeba brac?
Dziekuje wam!
lalunio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 22:15   #40
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lalunio Pokaż wiadomość
Prosze podajcie mi dokladny sklad Skrzypovity. Chcialam by wiedziec ile mg czego w tym produkcie jest, bo chce to wyprobowac, ale nie mieszkam w polsce, wiec musze popatrzec za czyms podobnym.
Ile kapsułek na dzien trzeba brac?
Dziekuje wam!
Zawartość składników odżywczych (1 kapsułka - 570mg):
- wit. C: 30 mg
- D-pantotenian wapnia: 3mg
- wit. B6: 1mg
- ryboflawina 0,8mg
- tiamina: 0,7mg
- wit. A: 400ug
- biotyna: 75ug
- cynk: 7,5mg

ekstrakt ze skrzypu polnego - 25mg w kapsułce
ekstrakt z ziela pokrzywy - 10mg w kapsułce

na etykietce napisane jest, żeby brać 1-2 kapsułki dziennie;

Laity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 22:41   #41
lalunio
Raczkowanie

Serdecznie ci dziekuje Laity!
lalunio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 14:32   #42
witaminka
Rozeznanie

kupilam dzis tabletki SkrzypMax zobaczymy wszyscy chwala Skrzypowite moze to tez bedzie dobre mialam wczesniej dluzszy czas Silica i nic a nic mi nie pomogla wrecz wypadaly jeszcze bardziej :| wiec ja wywalilam, odradzam je
Stary 2007-12-26, 12:42   #43
tiare
BAN stały

Wpisy w blogu: 2

Zażywanie skrzypu wiąże sie z wypłukiwanie z organizmu witamin z grupy B, więc jednocześnie trzeba zażywać dwa suplementy lub pić drożdże
tiare jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 13:18   #44
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

W superpharmie jest teraz promocja na Skrzypowite i chyba jednak sie skusze.Przydaloby mi sie poprawic przede wszystkim paznokcie i wloski Widzialam tez w aptece Belisse,ale nie moglam dojrzec ceny Ile tak mniej wiecej kosztuje?Co do drozdzy,to mam nadzieje,ze drozdze w pizzy wystarcza (pracuje w pizzeri i jem tego sporo )
moren jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 17:15   #45
megafonka
Raczkowanie

Skrzypowita na cerę wpłynęła mi super- w ciągu 2 dni zauważyłam poprawę, natomiast jesli chodzi o włosy- nic nie pomogło, a biorę już dość długo- ok.1,5 roku /z niewielkimi przerwami/....

megafonka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 18:01   #46
Dinulka
Zakorzenienie

dziewczyny skrzypovita + cynk - biorę tak od 3 tyg i teraz tak sobie myślę czy nie przedawkowałam tego? Bo Skrzypovitę łykałam już wczesniej, potem dermatolog mi cynk poleciła i kupiłam, nie zastanawiałam się. teraz przyszla pora na refleksję
Dinulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 20:14   #47
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Cytat:
Napisane przez megafonka Pokaż wiadomość
Skrzypowita na cerę wpłynęła mi super- w ciągu 2 dni zauważyłam poprawę, natomiast jesli chodzi o włosy- nic nie pomogło, a biorę już dość długo- ok.1,5 roku /z niewielkimi przerwami/....
Juz po 2 dniach efekty?Czy to napewno od tego? I dosc dlugo je bierzesz.Ja dzisiaj kupilam,juz wzielam 2 tabletki.Ale nie wiem,jak dlugo bede chciala brac.Jesli dluzej,to pewnie z przerwami.Albo zmniejsze dawke do 1 tabletki.Boje sie,zeby po odstawieniu wszytsko nagle sie nie popsulo (bo slyszalam,ze tak wlasnie z tymi preparatami jest)
Stary 2007-12-28, 11:54   #48
megafonka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Juz po 2 dniach efekty?Czy to napewno od tego? I dosc dlugo je bierzesz.Ja dzisiaj kupilam,juz wzielam 2 tabletki.Ale nie wiem,jak dlugo bede chciala brac.Jesli dluzej,to pewnie z przerwami.Albo zmniejsze dawke do 1 tabletki.Boje sie,zeby po odstawieniu wszytsko nagle sie nie popsulo (bo slyszalam,ze tak wlasnie z tymi preparatami jest)
Efekty- oczywiście na cerze a nie na włosach.Bardzo szybko mi się liczba wyprysków zmniejszyła kiedy zaczęłam skrzypowitę brać-po 2 dniach już było widać bo nie wyskakiwało tyle nowych i dużych wyprysków a inne szybciej się goją! I nawet na dekolcie i plecach skóra wygląda nieco lepiej. już biore długo- najbiedniej 1,5 roku ale z przerwami /tydzień, trzy tygodnie/Różnie.
Na włosy mniej mi wpywa- ciągle wypadają, dużo na szczęście odrasta /może po WAXie ,może i dzięki skrzypowicie.../
A co do odstawienia- nie wiem, osobiscie nie słyszałam,żeby na ziołowe tabsy tak drastycznie organizm reagował- jeśli się prowadzi złą dietę przed /bo to o dostarczenie witamin i mikroelementów chodzi w Skrzypowicie/ to pewnie ,że wszystko wróci do normy po odstawieniu- NORMY tzn. tej sprzed terapii...
Powodzenia!

megafonka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 14:02   #49
Laity
Wtajemniczenie

A ja uwolniłam się od Skrzypovity!!!
Brałam ją od maja, z niewielkimi przerwami i za każdym razem, gdy ją odstawiałam wysypywało mnie niemiłosiernie. A ostatnio mimo, że łykałam ją regularnie cera ni z tego, ni z owego znowu bardzo się pogorszyła, więc odstawiłam Skrzypovitę, w celu identyfikacji przyczyn problemu. I skóra się uspokoiła. Nie wiem czy przyczyną był stres czy fakt, że skrzyp wypłukuje witaminy z grupy B

Ale muszę przyznać, że włosy przestały mi wypadać i są w wiele lepszym stanie odkąd zaczęłam ją łykać.

Laity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 23:06   #50
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Cytat:
Napisane przez megafonka Pokaż wiadomość
Efekty- oczywiście na cerze a nie na włosach.Bardzo szybko mi się liczba wyprysków zmniejszyła kiedy zaczęłam skrzypowitę brać-po 2 dniach już było widać bo nie wyskakiwało tyle nowych i dużych wyprysków a inne szybciej się goją! I nawet na dekolcie i plecach skóra wygląda nieco lepiej. już biore długo- najbiedniej 1,5 roku ale z przerwami /tydzień, trzy tygodnie/Różnie.
Na włosy mniej mi wpywa- ciągle wypadają, dużo na szczęście odrasta /może po WAXie ,może i dzięki skrzypowicie.../
A co do odstawienia- nie wiem, osobiscie nie słyszałam,żeby na ziołowe tabsy tak drastycznie organizm reagował- jeśli się prowadzi złą dietę przed /bo to o dostarczenie witamin i mikroelementów chodzi w Skrzypowicie/ to pewnie ,że wszystko wróci do normy po odstawieniu- NORMY tzn. tej sprzed terapii...
Powodzenia!
Chyba mam podobnie do Ciebie Z moja buzka jest w miare ok,ale plecy strasznie mi sie rozhulaly Ciezko mi sobie z nimi poradzic i licze,ze bedzie choc niewielka poprawa.

Troche sie boje wlasnie o to,co piszesz dalej.I o czym pisze Laity.Postaram sie brac tabsy z glowa i moze bedzie ok
Stary 2009-02-10, 22:33   #51
kasa8686
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
pojawiły mi się na paznokciach takie małe białe „kwiatki”, które oznaczają chyba niedobór witamin... więc czemu się pojawiły? Przecież biorę Skrzypovitę i Falvit, więc nie powinnam mieć raczej z tym problemów... Jeśli przyjdzie wam cos do głowy, czym to może być spowodowane, to dajcie znać
"kwitnięcie paznokci" jest jeszcze w 100% nie zbadane.można przypuszczać ze jest to spowodowane niedoborem jakichś witamin.Ale dokładnie nie jest to udowodnione
A skrzypowite brałam w kuracji 30 dniowej/bo 2 dni juz nie biorę/.po 3 tygodniach zauwazyłam różnice.brak krostek na twarzy i skóra stała sie o wiele bardziej śniada/ciemna bez solarium i samoopalacza// na paznokcie i włosy szczerze nie zwracałam uwagi,ale pewnie tez mi działa.
A moje pytanie brzmi czy te kuracje stosuje sie cały czas/non stop/ czy mozna przedawkować??/niby sama nazwa muwi kuracja 30-sto dniowa,ale nie chce wrócic do poprzedniego stanu mojej skóry
kasa8686 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 13:49   #52
aaaania1989
Zakorzenienie

dziewczyny Skrzypovitę i inne tego typu preparaty trzeba brać dłuższy okres czasu żeby zauważyć efekty...Po jakiś 2 miesiącach u mnie widać poprawę...brałam 6 miesięcy skrzypovitę na zmiane z Bellissa i moje włosy przestały wypadać.Ale wystarczyło że zrobiłam przerwę ok miesiąca i znów po woli wypadają,dlatego znów biorę-teraz mam bellisse ale kończy mi sie i wracam so skrzypovity gdyż wydaje mi się że lepiej na mnie działa.Obecnie biorę jesszcze capivit Aplus E
Stary 2009-03-14, 21:35   #53
Celestia
Zakorzenienie

ja chyba też zacznę brać skrzypovitę, bo coś znowu mi wyspypuje na twarzy... kiedyś pomagało, mam nadzieję, ze teraz też tak będzie
Celestia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 19:26   #54
kasa8686
Raczkowanie

Skrzypowita jest najlepsza bo jako suplement diety ma najwięcej składnikow odżywczych po tj.skrzypie
Stary 2009-03-17, 20:48   #55
maluda893
Przyczajenie

Angry Dot.: Skrzypovita a cera...?

Witam !
Moim zdaniem Skrzypovita nic nie daje brałam dłuższy okres czasu i jakoś nie zauważyłam żadnej poprawy oprócz tego że moje włosy szybciej stawały się brudne
maluda893 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 14:16   #56
nathiee
Przyczajenie

mam pytanie, czy skrzypovite mozna sobie brac dlugo, bez przerw? czy raczej powinno sie zrobic jakas przerwe?jezeli tak to po jakim czasie? powoli koncze 1 opakowanie i mimo,ze nie ma jakis niesamoiwtych efektow to jednak widac poprawe wiec nie chcialabym sie z nia rozstawac
nathiee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 14:20   #57
Linka25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Marta_ Pokaż wiadomość
ja zauwazylam glownie poprawe paznokci...
Ja tez niestety, bo na paznokciach najmniej mi zależy, bardziej na włosach i cerze. Paznokcie rosną znacznie szybciej, mocne miałam zawsze. Włosy - fakt, rosną też szybko, ale nie wiem czy są ładniejsze/ zdrowsze. Biorę skrzypovitę miesiąc.

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2009-03-28 o 14:22
Linka25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 13:25   #58
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy

Witam!
pełna nadziei zakupiłam dziś Skrzypovitę - będę stosować i podzielę się moimi wrażeniami po 40 tabletkach.
Głównie zalezy mi na paznkociach i włosach

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice

agnes_bdg jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 15:08   #59
perelkabiala
Raczkowanie

Jestem chora na serce a więc ścisła kontrola lekarza kardiologa murowana -nie ma mowy o braniu leków jak mi się podoba. Z lekarką ustaliłyśmy jak mam brać leki i co jest ważne: moje leki ogółem :
7.00 metocard, potas, magnez, persen, wit. C
17.00 metocard, magnez, wit.c
19.00 cilest
20.00 kwas foliowy
22.00 skrzypovita

Ale najważniejsz jest to, aby NIGDY nie brać WSZYSTKICH leków NARAZ!!
Bo zawsze można przedawkować.

Skrzyp działa, bo inaczej od tej chemi, którą muszę brać, wszystkie włosy powypadałyby mi . Polecam skrzypovitę

Edytowane przez perelkabiala
Czas edycji: 2010-02-24 o 15:09
perelkabiala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 10:19   #60
kasa8686
Raczkowanie

osobiście używam skrzypowita hydro complex. 2 kapsułki dziennie sie bierze/ rano i na południe/.jedna jest zielona /skrzyp/a druga kapsułka jest z płynem i ona daje nawilzenie skóry.ale powiem fajna sprawa,tylko poczekać na rezultaty
;-)Tylko dlaczego my tyle leków łykamy.Ja to chyba jestem uzależniona bo zawsze muszę coś brać choćby witaminki hihih
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości