sposób na cellulit a naczynka :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-08-21, 14:13   #1
spilka
Raczkowanie

Unhappy

sposób na cellulit a naczynka :/

Witajcie Dziewczyny!

Ostatnio zostałam szczęśliwą włąścicielką "metody na cellulit" polegającej na wymieszaniu kilku przypraw, kawy i spirytusu kosmetycznego, natarciu się tym i owinięciu folią spożywczą. Mam na nogach kilka pajączków i obawiam się wypróbować tę metodę aby nie pojawiło się ich więcej.
Mam więc takie pytanie czy takie owijanie folią nie zaszkodzi naczynkom? A czy wogóle jest coś co im nie szkodzi :/
spilka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 15:12   #2
Gonia1
Zakorzenienie

Dot.: sposób na cellulit a naczynka :/

Ja z kolei zastanawiam się, czy mechaniczny peeling może przyczynić się do naczynek na nogach...
Gonia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 15:46   #3
ceyda
Raczkowanie

glówna przyczyna naczynek na nogach jest płytkie unaczynienie skóry -tak ogólnie.I wrodzona skłonność.Bardziej niż peeling szkodza wysokie obcasy...zakładanie nogi na nogę itp..czyli zaburzenia w cisnieniu naczyniowym.unikałabym mocnego przegrzewania typu sauna i koce termiczne.
ceyda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 16:02   #4
spilka
Raczkowanie

U mnie chyba są to wrodzone właściwości. Moja mama mam sporo popękanych naczynek i mój tato też. Mam 22 lata, nie jest to u mnie jeszcze tak widoczne ale boję się, ze w przyszlości mogę mieć z tym większy problem :/
Stary 2005-08-21, 16:22   #5
ceyda
Raczkowanie

Spilko, Na genetyke nic nie poradzimy wiec dla dobrego samopoczucia lepiej sie z tym pogodzic....ja tez mam ten problem..po mamusi.nie jsteśmy uniknąć wszelkich przeciwskazań, bo zycie codzienne nie byłoby mozliwe.od czasu do czasu wysokie obcaiki, gorąca kąpiel(jestem zmarzluchem..)nie potrafie z tego zrezygnowac mimo ze to zabójstwo dla naczynek.staram sie spac z nogami na poduszce(wyzej), aby chociaż podczas snu pomóc swoim naczynkom.kontrolujetez zakladanie nogi na noge.poza tym istnieja korektory do ciała..pozdrawiam
ceyda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 19:41   #6
d'ou vient le vent
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 11

Z kosmetyków jest krem antycelulitowy Norela - waśnie dla naczynkowców. Tutaj możesz poczytać opinie:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=177
Warto też ogólnie zadbać o naczynka - dbać o właściwą dietę (bez ostrych przypraw, mocnej kawy, z dużą dawką owoców i warzyw- szczególnie tych zawierających witaminę C). Pomaga branie Rutinoscorbinu Możesz też poprosić lekarza rodzinnego o przepisanie kuracji na wzmocnienie naczyń krwionośnych (mnie sporo pomógł Peletrocin).

PZDR Natalia

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 20:21   #7
spilka
Raczkowanie

Dzięki Natalia, nie wiedziałam o tym.
A czy Ty nie pijesz wogóle kawy, czy rozpuszczalna też szkodzi?
Bo ja to bez kawusi to nie zaczną dnia
Stary 2005-08-21, 20:35   #8
d'ou vient le vent
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 11

Niestety nie potrafię sobie odmówić kawusi Na codzień popijam rozpuszczalną Nesce - z dużą porcją mleka a od czasu do czasu zwykłą z ekspresu. Staram się tylko pamiętać, żeby to nie było 5-10 kaw dziennie tylko maksymalnie 1-2. W weekendy i kiedy tylko mogę odpoczywam od kawy. Bardziej szkodzi ta sypana - przynajmniej mnie. Rozpuszczalną lepiej znoszę ale ja ją robię o wiele słabszą (1 mała łyżeczka na cały kubek 0,3 litra)

PZDR Natalia

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 12:35   #9
destiny666
Wtajemniczenie

GG do destiny666

Ja stosowałam ten peeling kawowy, ale zaprzestałam aplikacji na uda kiedy okazało sie, że z jednego małego pajączka zrobiły się dwa Ja bym radziła Ci nie robić tego peelingu na miejsca gdzie wyskakują Ci naczynka
destiny666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 13:12   #10
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79

ta metoda jak najbardziej może zaszkodzić naczynkom - kawa, przyprawy zapewne rozgrzewające (imbir, cynamon itp.), do tego rozgrzanie skóry pod folią - to wszystko sprzyja pękaniu naczynek.
justa79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 13:29   #11
destiny666
Wtajemniczenie

GG do destiny666

Jak chodzi o cellulit to możesz stosować różne kremy, używać pod prysznicem przyżądów do masażu specjalnych, mydełek złuszczających - pełno tego jest
destiny666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 19:38   #12
San
Raczkowanie

GG do San

Cytat:
Napisane przez spilka
Witajcie Dziewczyny!

Ostatnio zostałam szczęśliwą włąścicielką "metody na cellulit" polegającej na wymieszaniu kilku przypraw, kawy i spirytusu kosmetycznego, natarciu się tym i owinięciu folią spożywczą. Mam na nogach kilka pajączków i obawiam się wypróbować tę metodę aby nie pojawiło się ich więcej.
Mam więc takie pytanie czy takie owijanie folią nie zaszkodzi naczynkom? A czy wogóle jest coś co im nie szkodzi :/

Ja róniez stosowałam te metdę i jestem bardzo zadowolona,bo juz po pierwszym użyciu widac efekty. Do tego jeszcze używam kremu anty cellulitowego i wykonuję proste ćwiczenia codziennie rano i wieczorem przez 20 minut. Raczje nie poowinny Ci sie powiększyc pajączki. Mieszkana jest z naturalnych produktów, wiec raczej bezpieczna.
Pozdrowienia
San jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 22:18   #13
kimi1000
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do kimi1000

Cytat:
Napisane przez San
Ja róniez stosowałam te metdę i jestem bardzo zadowolona,bo juz po pierwszym użyciu widac efekty. Do tego jeszcze używam kremu anty cellulitowego i wykonuję proste ćwiczenia codziennie rano i wieczorem przez 20 minut. Raczje nie poowinny Ci sie powiększyc pajączki. Mieszkana jest z naturalnych produktów, wiec raczej bezpieczna.
Pozdrowienia
Ja równiez wypróbowałam ta metode. Efekty zaskoczyły mnie pozytywnie, a najważniejsze ze nie musiałam długo na nie czekac. Ostatnio przestałam stosowac ja bo mi sie nie chciało ale chyba znów zaczne. Ale musze powiedziec ze grzeje niezle na nogi i nie mam zadnych problemów z naczynkami jak narazie.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .

kimi1000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 09:01   #14
San
Raczkowanie

GG do San

Mi ktoś kiedyś powiedział, ze ta metoda niby rozstępy usuwa. No moze nie usuwa, ale podobno robią sie mnie widoczne. Ciekawe czy to prawda??
San jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 17:12   #15
Mimiusia
Rozeznanie

jak mozna cos takiego przygotowac??prosze pomozcie mi z tym bo mam totalna zalamke nie wiem co mam juz robic ((
Mimiusia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości