w這sy falowane - nowa fryzura,jaka? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-03-17, 10:28   #31
agnes7
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 165
Dot.: w這sy falowane - nowa fryzura,jaka?

Cytat:
Napisane przez moorph Poka wiadomo嗆
Odradzam grzywke, bo na linii wlosow nad czolem widze wicherek czyli grzywka moze byc problematyczna Proponuje Ci mocne cieniowanie, najlepiej brzytwa, koncowki ciete na pioro, w ten sposob powinnas uzyskac mocniejszy skret wlosa. Do ukladania wystarczy lekka pianka+dyfuzor. Na kreconych wlosach mozesz fajnie bawic sie upieciami.
Hej. Czy jeste mo瞠 fryzjerem i znasz si na 軼inaniu falowanych w這s闚?
Wys豉豉m Ci wiadomo嗆 na pw.
Pozdrawiam
agnes7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-23, 15:46   #32
NeLLa SWiFt
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

OHel me, dziewczyny bardzo chc mie grzywk ale mam dok豉dnie ten sam ,identyczny BIG problem;((( plis o pomoc za陰cz fotk **
NeLLa SWiFt jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-18, 20:42   #33
marymary2207
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

A ja mam patent na taka grzywk-mam pod逝zna twarz i wysokie czo這 i lubie mie grzywke, co prawda na bok..wi璚 prostuje grzywke i okolice prostownica, spryskuje lakierem i poki jeszce wilgotne od lakieru jeszce raz prostownica..to nie moze byc jaki ci瞛ki lakier zeby takie zlepki z niego nie wyszly, ani te za du穎 go nie dajcie..grzywka sie trzyma nawet podczas mokrej pogody, cho reszta wlos闚 sie skr璚a ale reszta sobie mo瞠, cho szcerze marze o ca趾iem prostych w這sach ehh..

Edytowane przez marymary2207
Czas edycji: 2010-08-18 o 20:43
marymary2207 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-15, 19:45   #34
Mioko97
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
GG do Mioko97 Send a message via Skype™ to Mioko97

Taa... troche mi pomog造軼ie, i te troch nam帷i造軼ie ;p
Co do pianek itp. fajna sprawa, gdy przechodze teraz metamorfoz, i mam 14 lat a ubieram si i wygl康am jak bezdomna xD
Zawsze mam "siano" na g這wie (i to du瞠 i dos這wne ;p) zwi您ane s koka, rurki, koszulka i bluza. Dzi瘯i wiza dosz豉m do wniosku, 瞠 幢e robi. Czas od鈍ie篡 garderob i teraz co z fryzur? Mam taki sam problem co panie powy瞠j, lecz moj w這sy s potwornie grub, g瘰te i co najgorsze mam siano (od zawsze) i rozdwojone ko鎍闚ki (od prostowania) i mam przez was "dylemat" gdy ka盥y m闚i co innego nie wiem - cieniowa, czy nie - Grzywka na prosto, czy na bok, 篡 przedzia貫k na 鈔odku (osobi軼ie dla mnie to fu..) Nied逝go mam zamiar i嗆 do fryziera i co ja poczne...
Mioko97 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-01, 16:57   #35
amanda59
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Ja mam podobne wlosy tylko mam jeszcze grzywke na bok. Po umyciu g這wy wcieram we w這sy du膨 ilo嗆 pianki.. Rano, gdy wstaje tylko je uk豉dam. Nie czesz..

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Ja bym ci radzi豉 d逝g grzywke na bok(d逝go嗆 tak mniej wi璚ej do ust). A co do cieniowania to sama nie wiem. te mam z tym dylemat:/ Ale grzywke mam tak ja i osobi軼ie mi si podoba
amanda59 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-13, 23:15   #36
ANIA876
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
GG do ANIA876
Question Dot.: w這sy falowane - nowa fryzura,jaka?

Ja rownie do陰czam si do problemu.Wiem,瞠 cieniowanie jest dobre na podkre郵enie skr皻u w這s闚,ale czy jest inny sposob by taki efekt osiagn望?Bo jak wyrowna豉 mi to w這sy odros造 ale by造 ci篹kie(a wcale nie by造 d逝gie,tylko moze tak do ramion lub prawie ramion ,cos jak Kopernik:/) i kr璚i造 si dopiero od po這wy d逝go軼i w這s闚.A ja chcia豉bym aby by造 lekkie i 豉dnie si falowa造.2 sprawa-grzywka,to jest jeszcze gorszy dylemat bo mam kilka,ktore bym chcia豉 ale nie wiem jak w這sy "zareaguj" na to.Do tej pory s逝cha豉m fryzjerki-m闚i豉,瞠 lepiej grzywk na bok bo takto mi sie kr璚 i nie豉dnie to bedzie wyglada.Z tym,瞠 ja nie mam jaki tam spr篹ynek czy tzw. pier軼ionk闚 tylko fale,to moze jednak jest jaka grzywka dla mnie?Pami皻am,瞠 chyba tylko ko鎍闚ki sie lekko kr璚i造(nie pamietam co to za typ grzywki ale podoba mi si i chcia豉bym zn闚 taka mie.Gdy odrasta豉 to potem si falowa造 w這sy z grzywki.Znajd zdj to za陰cz)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 173112.jpg (4,2 KB, 49 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg thorne1m2312.jpg (18,8 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg img223.jpg (52,7 KB, 13 za豉dowa)

Edytowane przez ANIA876
Czas edycji: 2014-04-13 o 23:21 Pow鏚: dodanie zdj
ANIA876 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-04-13 23:15:42

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.