Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Wymiana do鈍iadcze, porady

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-01-28, 22:12   #1
Vanilka28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 176
Br您owe plamki na stopach i nogach

Witam,
przeszuka豉m forum, ale w徠ku o takich przebarwieniach nie znalaz豉m. Mam je od kilku lat, pojawia造 si stopniowo, najpierw na stopach, potem "pi窸y si" wy瞠j na 造dki. Nie sw璠z, w og鏊e ich nie czuj, ale wygl康aj.. okropnie, a s bardzo widoczne, w dodatku ci庵le jest ich wi璚ej. Naj鈍ie窺ze s czerwone, potem staj si br您owe. Pyta豉m o to zdaje si 3 lekarzy, w tym dwie panie dermatolog, jedna przepisywa豉 jakie ma軼i, kt鏎e stosuj si chyba przy kruchych naczynkach, ale nie da這 to kompletnie nic, reszta zbagatelizowa豉 problem, no bo w ko鎍u nie boli.. Jest to dla mnie jednak bardzo kr瘼uj帷e, mam 18 lat, nad wod bym nie posz豉.

Dodam, 瞠 ok. 2 lata temu pi豉m Alveo - pomog這, plamki zesz造, jednak kiedy przesta豉m, wr鏂i造, a jest to rozwi您anie zbyt drogie (jedna butelka 120-140 z), w dodatku najwyra幡iej chwilowe.

Czy jest tu mo瞠 kto z podobnym problemem lub wie co to takiego?

http://i.imgur.com/AvQ8xV1.jpg
http://i.imgur.com/l1moU0k.jpg
Vanilka28 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-01, 17:21   #2
Vanilka28
Raczkowanie

Dot.: Br您owe plamki na stopach i nogach

Up
Mo瞠 jednak kto? :c
Stary 2013-02-01, 17:32   #3
melwethien
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Mam identyczne plamy na obu stopach, najwi瘯sze ich zag瘰zczenie jest na zewn皻rznych kostkach. Niestety nie pomog Ci, bo sama nie wiem co to jest. By豉m z tym u dermatolog闚, ale powiedzieli mi, 瞠 to nie jest choroba sk鏎y. Prawdopodobnie to schorzenie zwi您ane z 篡豉mi i naczyniami w這sowatymi. Pono w moim wypadku s bardzo kruche i p瘯aj. To co wida, to jest tak jakby podsk鏎ny wylew. Nie wiem jednak jak mo積a tego pozby si:/
melwethien jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-01, 23:04   #4
Vanilka28
Raczkowanie

Dzi瘯i wielkie za odpowied, przynajmniej wiem, 瞠 nie jestem jakim ufo Hmm mi jedna dermatolog podobnie zdiagnozowa豉 problem, ale nic z przepisanych rzeczy nie pomog這. No i przede wszystkim nie rozumiem jak mieszanka zi馧ek mog豉by sobie poradzi (i to idealnie!), je瞠li by造by to 郵ady przez p瘯ni皻e naczynka, a tak w豉郾ie si sta這..
Dziwne
Stary 2013-06-24, 18:02   #5
Fio趾a
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Dziewczyny,
mam ten sam problem,, pare razy skorzysta豉m z 獞icze w kapsu豉ch Vacu Line i s康z ze od tego os豉bi造 mi si naczynka. Cho od ostatnich 獞icze min窸y jakie dobre 3 miesi帷e.
Do tej pory wam te plamki nie znikn窸y..? Czy mo瞠 znalaz造軼ie spos鏏 by si ich pozby?
Fio趾a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-01, 16:47   #6
melwethien
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Niestety im jestem starsza tym wi璚ej mam tych plamek i tym ciemniejsza s.. W moim wypadku nic nie pomog這. Staram si nimi nie przejmowac..
melwethien jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
plamki, przebarwienia

Nowe w徠ki na forum Dermatologia

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a