perfumowe zakupy na allegro - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-19, 07:55   #391
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

patrzcie jaka nowa seria podrobionych testerów, znowu dziesiątki osób da się naciągnac
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=5059286
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 09:28   #392
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

A i zauwazyłam prawidłowość one wszystkie są z Włoch.

No tak Turcja to zagłebie podrób "Oryginalnie zapakowanych" perfum. Natomiast Włochy stają sie teraz mekką podrób testerowych.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 14:18   #393
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

Cytat:
Napisane przez Angelika
dziękuje dziewczyny za pomoc....

niestety tym bardziej jestem juz przekonana, że to podróbka. Napisałam o swoich spostrzezeniach do osoby, która też kupiła ten zestaw i odpisała ze ma tak samo.

Zrobiłam kilka zdjęć, nie wiem czy to coś pomoże... Zauważcie na zdjęciu gdzie stoją 3 flakoniki: ten po prawej kupiłam w perfumerii (wprawdzie nie w Polsce tylko na jednej z wysp) - ma całkiem inny atomizer niż oba pozostałe (od lewej kupiłam u nie u mateusza tylko u szylla!) i nie ma naklejki tylko wygrawerowany napis na dnie. Kupiłam go jakieś 6 lat temu a butelka nadal pachnie (po co ja trzymam te butelki!! ). Ten od szylla był raczej oryginalny, pachniał długoo i buteleczka nadal pachnie.
Pewnie jestem paranoiczką... ale wydaje mi sie że ta złota obroża jest w tej setce bardziej żółta

Wogóle to wczoraj przed spaniem poperfumowałam nadgarstk i rano kompletnie nic nie było czuć, dziś rano tez się wypsikałam i teraz nic nie czuć To nie jest mój ukochany J'adore ;(

Napisałam już rano do tego sprzedawcy.... ale mimo że sie logował, to nie odpisuje Chyba nawet nie chce juz od niego nowego perfumu, tylko zabiore kasę ....
Dziewczyny co robić
Mam 50 ml EDP J'adore, na 100% oryginalne. Dwie różnice, które od razu rzuciły mi się w oczy: u Ciebie jest naklejka na dnie, u mnie napisy są wybite, poza tym rurka atomizera jest prosta jak strzała, u Ciebie jest wygięta, przydługa. Ale może teraz to tak już jest?
Poza tym u mnie "psik" jest dobry, rozpyla się dość mocną mgiełką, no i zapach jest bardzo trwały (ale u mnie przeważnie wszystko jest trwałe).

Nie można tak od razu przesądzać ponieważ zdarza się, że producenci wprowadzają zmiany - niekoniecznie na lepsze niestety.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 14:45   #394
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

u mnie z 3 buteleczek- tylko na perfumach jest napis wybity na dnie.Pozostale to naklejki.Rurki sa proste.W wodzie kolor korka jest minimalnie jasniejszy
co do icj oryginalnosci nie mam watpliwosci.Woda i wersja summer sa na mnie dosc nietrwale, a perfumy to jak wiemy inna klasa trwalosci sama w sobie
evee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 15:42   #395
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: perfumowe zakupy na allegro

Cytat:
Napisane przez konfitura
Mam 50 ml EDP J'adore, na 100% oryginalne. Dwie różnice, które od razu rzuciły mi się w oczy: u Ciebie jest naklejka na dnie, u mnie napisy są wybite, poza tym rurka atomizera jest prosta jak strzała, u Ciebie jest wygięta, przydługa. Ale może teraz to tak już jest?
Poza tym u mnie "psik" jest dobry, rozpyla się dość mocną mgiełką, no i zapach jest bardzo trwały (ale u mnie przeważnie wszystko jest trwałe).

Nie można tak od razu przesądzać ponieważ zdarza się, że producenci wprowadzają zmiany - niekoniecznie na lepsze niestety.
Ja w kwestii naklejek i napisów na dnie, tak ogólnie.
Mam flakon po Kenzo Słoniu-daję 120% że oryginał (!), napisy są wypalone, wyryte na spodzie.
Oglądałam ostatnio flakon Słonia w Douglasie i tam na dnie flakonu była naklejka, zwykła taka... OKazuję się, że to nie może być 100% trop w temacie "oryginalne-nieoryginalne".
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 16:19   #396
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Ja w kwestii naklejek i napisów na dnie, tak ogólnie.
Mam flakon po Kenzo Słoniu-daję 120% że oryginał (!), napisy są wypalone, wyryte na spodzie.
Oglądałam ostatnio flakon Słonia w Douglasie i tam na dnie flakonu była naklejka, zwykła taka... OKazuję się, że to nie może być 100% trop w temacie "oryginalne-nieoryginalne".
Otóż to, niestety producenci są dość niekonsekwentni w tej kwestii komplikując nam życie
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 18:21   #397
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

Ja także zastanawiałam się czy mój Słonik jest oryginalny z powodu właśnie naklejki na spodzie . Trochę rozwiałyście moje wątpliwości
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 17:28   #398
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

hej;

czy wedlug Was Redo81 ma oryginaly?

z gory dzieki za odpowiedz
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 17:32   #399
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

Cytat:
Napisane przez Maggie-79
hej;

czy wedlug Was Redo81 ma oryginaly?

z gory dzieki za odpowiedz
TAK
evee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 21:52   #400
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

A co sądzicie o sprzedawcy kosmetyk2004? Interesuje mnie konkretnie ta aukcja:
http://www.allegro.pl/item105043689_...on_7_5_ml.html
Właściwie to po lekturze dużej części tego forum zapałałam żadzą poznania nie tylko smoka, ale jeszcze Mahory, Mauboussin, Miry Bai i wielu wielu innych zapachów niezbyt osiągalnych niestety Więc tak kombinuję z allegro teraz... Chyba muszę sobie dać zakaz wchodzenia na forum
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 23:38   #401
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

Cytat:
Napisane przez a_n_u_l_a
A co sądzicie o sprzedawcy kosmetyk2004? Interesuje mnie konkretnie ta aukcja:
http://www.allegro.pl/item105043689_...on_7_5_ml.html
Ja raz kupowałam u tego sprzedawcy, bez zastrzeżeń, ale więcej nie kupię. Wszystko się może zdarzyć , a negatywy i odpowiedzi na negatywy od tej osoby wskazują, że w razie jakiegokolwiek problemu nie ma co liczyc na porozumienie, a jeszcze można zostać obrzuconym błotem.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 23:50   #402
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Thumbs down Dot.: perfumowe zakupy na allegro

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Ja raz kupowałam u tego sprzedawcy, bez zastrzeżeń, ale więcej nie kupię. Wszystko się może zdarzyć , a negatywy i odpowiedzi na negatywy od tej osoby wskazują, że w razie jakiegokolwiek problemu nie ma co liczyc na porozumienie, a jeszcze można zostać obrzuconym błotem.
Faktycznie teraz przeczytałam, strcha się bać takiego sprzedawcy...


Cytat:
Napisane przez cytat z komentarzy
Jeżeli nie masz kasy to nie licytuj, ja biedaków nie obsługuję, nie jestem instytucją harytatywną, nie kłam i nie rób odwetu, przed licytacją należało zapytać czy wysyłam za pobraniem, zresztą jasno piszę, że nie !!!, czytać nie umie
Cytat:
Napisane przez cytat z komentarzy
Tak jest gdy "Dziady" licytują na allegro, którzy groszem nie śmierdzą, a w odwecie wystawiają negatywy. Proszę uważajcie na takich zerowych klientów co nie mają oleju w głowie i bawią się cudzym czasem narażając sprzedających na koszt

Cytat:
Napisane przez cytat z komentarzy
Napewno nikomu nic nie wciskam, jest to pierwsza odpowiedż na moje wezwania po zakończonej aukcji, trudno, jeżeli nie masz co zrobić z palcami to wsadż sobie je do ....i obliż może wówczas poznasz smak oszustwa, którego się dopuściłeś.


Tragedia...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 10:06   #403
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Ja raz kupowałam u tego sprzedawcy, bez zastrzeżeń, ale więcej nie kupię. Wszystko się może zdarzyć , a negatywy i odpowiedzi na negatywy od tej osoby wskazują, że w razie jakiegokolwiek problemu nie ma co liczyc na porozumienie, a jeszcze można zostać obrzuconym błotem.

Dzięki ROZ-ter-KO za szybką odpowiedź, właśnie też mnie zmartwiły te komentarze, ale to jedyna miniatura tego zapachu na allegro... Chyba poczekam jeszcze i kupię u kogoś innego - smok poczeka
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 14:11   #404
gosiatana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 60
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

Dziewczyny bardzo proszę was o pomoc. Chcę mojej mamie na dzień matki sprawić jej wymarzone Chanel no5. Przeglądałam milion aukcji ale nie mam w tym temacie doświadczenia i nie chciałabym kupić podróbki. Błagam wspomóżcie bo bez was zginę, przepadnę :P
Tak swoją drogą to jak przeglądam kosmetyki na allegro i niektóre są takie tanie, to się zastanawiam-czy one na pewno są oryginalne? Co o tym myślicie???
__________________


gosiatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 14:19   #405
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

Cytat:
Napisane przez gosiatana
Dziewczyny bardzo proszę was o pomoc. Chcę mojej mamie na dzień matki sprawić jej wymarzone Chanel no5. Przeglądałam milion aukcji ale nie mam w tym temacie doświadczenia i nie chciałabym kupić podróbki. Błagam wspomóżcie bo bez was zginę, przepadnę :P
Zaraz coś poszukamy.

Cytat:
Napisane przez gosiatana
Tak swoją drogą to jak przeglądam kosmetyki na allegro i niektóre są takie tanie, to się zastanawiam-czy one na pewno są oryginalne? Co o tym myślicie???
Na Allegro jest mase podrób, wszystkie te tusze Lancome po 20,o zł są podróbami. Tak samo jak perfumy 100ml za 50,o zł.
Przykłady można mnożyć, a najlepiej kupować u sprawdzonych poleconych sprzedawców.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 14:43   #406
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

Cześć dziewczyny!

Sprzedawca zgodził sie na odesłanie zestawu.
Ale mimo wszytsko jeszcze raz zaryzykuje gdzieś z tym Jadorem.
Znacie może perfumena? http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=104721086 lub perfumania1 http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=103918251? lub perfumella http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=105265949

A co do naklejek. Moj perfum z perfumerii tez miał wygrawerowany napis, od Szylla juz mial nakl;ejkę (ale był trwały), więc sama nie wiem co jest sciemą.
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 14:53   #407
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

Nie wiem czy sprawia Ci róznicę EDP a EDT ale wkleję te oryginalne, a sama zadecydujesz ostatecznie co wykrać i zakupić.

CHANEL No 5

NO 5 CHANEL 50 ML EDP
+ CHANEL NO 5 EDP 100ml ORYGINAŁ NAJTANIEJ +
+ CHANEL NO 5 EDT 100ml ORYGINAŁ NAJTANIEJ +
+ CHANEL NO 5 EDP 50ml ORYGINAŁ NAJTANIEJ +
CHANEL NO 5 100ML EDP PRODUKT PERFUMANIA NAJTANIEJ
CHANEL No. 5 - ORYGINAŁ z Marrionaud we Francji!!
NO 5 CHANEL 100 ML EDP NAJTANIEJ
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 15:43   #408
gosiatana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 60
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

Pomadko kochana jesteś Nie wiem co bym bez Ciebie zrobiła Bogu dziękować za ten cudowny wynalazek jakim jest Wizaż!!!
Jeszcze raz stokrotne dzięki
__________________


gosiatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 16:21   #409
wiosna9
Raczkowanie
 
Avatar wiosna9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 425
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

Kochane mam zamiar kupic Sensi na allegro, czy warto u tego uzytkownika, po komentarzach widac, ze jest solidny!
Zresztą w wątku o nim przeczytałam, że go polecacie!
To jak myslicie że warto?

http://www.allegro.pl/item104783987_...de_parfum.html


Jeśli mozecie to podajcie jeszcze jakiegos uzytkownka u którego warto kupowac perfumki!
__________________
W przeszłość przenoszą nas wspomnienia..w przyszłość marzenia...
wiosna9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 18:20   #410
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

Cytat:
Napisane przez wiosna9
Kochane mam zamiar kupic Sensi na allegro, czy warto u tego uzytkownika, po komentarzach widac, ze jest solidny!
Zresztą w wątku o nim przeczytałam, że go polecacie!
To jak myslicie że warto?

http://www.allegro.pl/item104783987_...de_parfum.html


Jeśli mozecie to podajcie jeszcze jakiegos uzytkownka u którego warto kupowac perfumki!
Jest to polecany sprzedawca, a inni - znajdziesz ich w tym właśnie wątku
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 19:19   #411
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: perfumowe zakupy na allegro

Cytat:
Napisane przez gosiatana
Pomadko kochana jesteś Nie wiem co bym bez Ciebie zrobiła Bogu dziękować za ten cudowny wynalazek jakim jest Wizaż!!!
Jeszcze raz stokrotne dzięki
E tam kochana, wiesz ile osób mnie nie lubi?

Najważniejsze, żeby prezent w pore dotarł...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 13:11   #412
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

Cytat:
Napisane przez Angelika
Cześć dziewczyny!

Sprzedawca zgodził sie na odesłanie zestawu.
Ale mimo wszytsko jeszcze raz zaryzykuje gdzieś z tym Jadorem.
Znacie może perfumena? http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=104721086 lub perfumania1 http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=103918251? lub perfumella http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=105265949

A co do naklejek. Moj perfum z perfumerii tez miał wygrawerowany napis, od Szylla juz mial nakl;ejkę (ale był trwały), więc sama nie wiem co jest sciemą.
U perfumelli kupowałam trzy razy - i trzy razy dostałam oryginalne perfumy, w dodatku bardzo szybko.
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 15:12   #413
kriss12
Przyczajenie
 
Avatar kriss12
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

witajcie,

zaciekawiony watkiem przejrzalem go od poczatku a nawet postanowilem sie zarejestrowac . tak wiec to moj "dziewiczy" post.
co do allegro a konkretnie perfumelli - jest z zielonej gory ale wysylka odbywa sie z katowic....wiec jak sadze podobnie do osoby o ktorej wspominalyscie wczesniej.
ja sam kupilem u niej Ultraviolet Woman EDT 100 ml (bodajze 150 zl). po otrzymaniu okazalo sie ze na dole vis-a-vis kodu zostala zrecznie wycieta czesc tekturki i zalepiona wrecz identyczna fioletowa tasma. zdziwiony i troche zazenowany skontaktowalem sie z p. Marta. Byla nie mniej zdziwiona, przyjela reklamacje, podeslala w tej samej cenie Balenciage (z rabatem) plus bonusik.
niezmiennie jednak pewien niepokoj we mnie pozostal...

pozdrawiam,
Krzys
kriss12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 15:17   #414
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

witaj na forum kriss!

Co do perfumelli... a czy te perfumy od niej trwałe są?
Ciekawa jestem czy się zgodzi na odbiór osobiście... jesli nie, to chyba będzie wszystko jasne
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 17:23   #415
jasmin30
Raczkowanie
 
Avatar jasmin30
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 252
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

Cytat:
Napisane przez kriss12


ja sam kupilem u niej Ultraviolet Woman EDT 100 ml (bodajze 150 zl). po otrzymaniu okazalo sie ze na dole vis-a-vis kodu zostala zrecznie wycieta czesc tekturki i zalepiona wrecz identyczna fioletowa tasma
niezmiennie jednak pewien niepokoj we mnie pozostal...

pozdrawiam,
Krzys
Dokładnie coś podobnego otrzymałam dzisiaj w paczce.

Zamówiłam SKIN Trussardi`ego u perfumanii .Wszystko na pierwszy rzut oka wydawało się w porządku, dopóki nie zaczęłam dokładnie oglądać produktu. I co się okazało ... Napisy na dole kartonika są powycinane i zaklejone taśmą z nadrukowanym kodem kreskowym, patrząc od wewnątrz widać zwyczajne dziury .
Po drugie : naklejka na flakonie również ma wyciętą środkową część, tak że widać jedynie skrawki napisów - wg. mnie najprawdopodobniej perfumy są testerem ( a nie produktem "jak ze sklepowej półki" ), dlatego informacja o tym umieszczona na spodzie została dokładnie wycięta.
Po trzecie: w cieczy pływają drobne kłaczki - z tego co wiem i mogłam sprawdzić takie rzeczy w "czystych" produktach się nie zdarzają.
No i ostatnia sprawa: zapach. Niby ten sam, ale jakoś dziwnie , jak na mój nos,rozwodniony. Miałam już wcześniej flakon tych perfum i pamiętam, że woń była bardziej "oleista" i skondensowana ( w końcu to edp!!!)
Nie przeczę ,że perfumy które kupiłam u tego sprzedawcy są oryginalne. Pewnie są ( niby wszystko wygląda normalnie), ale jakieś "przerobione", dlatego w tej sprawie złożyłam reklamację .W tej chwili czekam na odpowiedz - zobaczymy jaki będzie fainał, ale liczę na zwrot gotówki.

Co myślicie o tym , kochane dziewczyny? O podróbkach SKIN jeszcze nie słyszałam, ale może o czymś nie wiem

Edytowane przez jasmin30
Czas edycji: 2006-05-24 o 19:14
jasmin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 17:35   #416
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

Cytat:
Napisane przez Angelika
witaj na forum kriss!

Co do perfumelli... a czy te perfumy od niej trwałe są?
Ciekawa jestem czy się zgodzi na odbiór osobiście... jesli nie, to chyba będzie wszystko jasne
Jeżeli wysyła z Katowic, to raczej się nie zgodzi

Posprawdzałam posiadane kartoniki , zatrzymuję do wymiany lub spredaży gdy nie jestem pewna czy dam rade zuzyć zapach do końca ,ale na żadnym nie ma takich kombinacji.
To sa zapachy ( produkty i testery) kupowane przede wszystkim od jarekmiki,szyll i rotez2,redsonia,MarioF.
__________________
WYMIANA Pearl mancera

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2006-05-24 o 18:08
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 17:39   #417
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Cool Dot.: perfumowe zakupy na allegro

Cytat:
Napisane przez kriss12
witajcie,

zaciekawiony watkiem przejrzalem go od poczatku a nawet postanowilem sie zarejestrowac . tak wiec to moj "dziewiczy" post.
co do allegro a konkretnie perfumelli - jest z zielonej gory ale wysylka odbywa sie z katowic....wiec jak sadze podobnie do osoby o ktorej wspominalyscie wczesniej.
ja sam kupilem u niej Ultraviolet Woman EDT 100 ml (bodajze 150 zl). po otrzymaniu okazalo sie ze na dole vis-a-vis kodu zostala zrecznie wycieta czesc tekturki i zalepiona wrecz identyczna fioletowa tasma. zdziwiony i troche zazenowany skontaktowalem sie z p. Marta. Byla nie mniej zdziwiona, przyjela reklamacje, podeslala w tej samej cenie Balenciage (z rabatem) plus bonusik.
niezmiennie jednak pewien niepokoj we mnie pozostal...

pozdrawiam,
Krzys
Cytat:
Napisane przez jasmin30
Dokładnie coś podobnego otrzymałam dzisiaj w paczce.

Zamówiłam SKIN Trussardi`ego u perfumanii .Wszystko na pierwszy rzut oka wydawało się w porządku, dopóki nie zaczęłam dokładnie oglądać produktu. I co się okazało ... Napisy na dole kartonika są powycinane i zaklejone taśmą z nadrukowanym kodem kreskowym, patrząc od wewnątrz widać zwyczajne dziury .
Po drugie : naklejka na flakonie również ma wyciętą środkową część, tak że widać jedynie skrawki napisów - wg. mnie najprawdopodobniej perfumy są testerem ( a nie produktem "jak ze sklepowej półki" ), dlatego informacja o tym umieszczona na spodzie została dokładnie wycięta.
Po trzecie: w cieczy pływają drobne kłaczki - z tego co wiem i mogłam sprawdzić takie rzeczy w "czystych" produktach się nie zdarzają.
No i ostatnia sprawa: zapach. Niby ten sam, ale jakoś dziwnie , jak na mój nos,rozwodniony. Miałam już wcześniej flakon tych perfum i pamiętam, że woń była bardziej "oleista" i skondensowana ( w końcu to edp!!!)
Nie przeczę ,że perfumy które kupiłam u tego sprzedawcy są oryginalne. Pewnie są ( niby wszystko wygląda normalnie), ale jakieś "przerobione", dlatego w tej sprawie złożyłam reklamację .W tej chwili czekam na odpowiedz - zobaczymy jaki będzie fainał, ale liczę na zwrot gotówki.

Co myślicie o tym , kochane dziewczyny? O podróbkach SKIN nie jeszcze słyszałam, ale może o czymś nie wiem
Straszne rzeczy opisujecie...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 20:50   #418
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

perfumella nie cche sie spotkać, więc albo nie może albo nie chce osobiscie wcisnąc podróbki.

no i od kogo ja mam kupić Jadora Najchętniej od szylla bym wzieła, ale ma duzo drożej niż inni...
Mateusz nie ma 100ml, Perfumen tez nie ma, Perfumania1 jakoś nie wzbudziła mojego zaufania (poprzez maile), MarioF nie znam - kazał pytać się za tydzień... read in english tez nie znam...
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 23:30   #419
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

Cytat:
Napisane przez Angelika
perfumella nie cche sie spotkać, więc albo nie może albo nie chce osobiscie wcisnąc podróbki.
Na początku zaznaczę, że nie znam perfumelli osobiście, nie łączą mnie z nią więzy krwi, ani żadne interesy. Nie mam też zamiaru występować w charakterze naganiacza. Pomimo to, jak już słusznie zauważyła ROZ-ter-KA, trudno wymagać od perfumelli, żeby umówiła się na przekazanie perfum w Zielonej Górze, skoro nadaje przesyłki w Katowicach, gdzie też zapewne mieszka.

Po drugie, wątek ten, jak również wątek "Allegro - proszę o weryfikację aukcji" zawiera informacje dotyczące wiarygodnych i niewiarygodnych sprzedawców; informacje podawane przez Wizażanki, które często kupują na Allegro, a zarazem znają się na oryginalności perfum. Nie jest tutaj niczyim zamiarem wprowadzenie innej osoby w błąd. Doradzamy z głębi serca, dzielimy się doświadczeniami. Sama niedawno nauczyłam się kupować perfumy na Allegro, wlaśnie dzięki Wizażowi.

Z perfumellą mam dobre doświadczenia, trzykrotne zakupy, ostatnio kupiłam u niej Envy 100 ml EDT. Doszło w plastikowym przezroczystym pudełku, kod kreskowy jest nienaruszony, podobnie jak naklejka na spodzie butelki, z wybitym numerem. Nie mam zastrzeżeń co do trwałości zapachu.

Przyznaję, że to co napisał kriss12 o wyciętym fragmencie tekturowego opakowania, trochę mnie zaniepokoiło. Ale zaniepokoiło ogólnie (czyżby zaczęła przemycać podróbki między oryginałami?), natomiast nie zakwestionowało oryginalności mojego zakupu.

Cytat:
Napisane przez Angelika
no i od kogo ja mam kupić Jadora Najchętniej od szylla bym wzieła, ale ma duzo drożej niż inni...
Mateusz nie ma 100ml, Perfumen tez nie ma, Perfumania1 jakoś nie wzbudziła mojego zaufania (poprzez maile), MarioF nie znam - kazał pytać się za tydzień... read in english tez nie znam...
Tutaj będzie po trzecie - skoro nie masz zaufania do żadnego sprzedawcy, a szyll wydaje Ci się wiarygodny, kup u niego, pomimo najwyższej ceny. Chyba lepiej zaplacić kilka złotych więcej niż zastanawiać się później czy to podróbka czy jednak nie?

PS. U read_in_english kupowałam Miracle i Angel Innocent, jesienią. Oba zapachy znam dobrze, gdyż używam ich od dluższego czasu. Nawet uchowały się w domu kartoniki z wcześniejszych ich zakupów w Sephorze. Jestem głęboko przekonana, że to co dostałam od read_in_english, to są oryginały.
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 02:15   #420
ruffi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

Dziewczyny a może wiecie gdzie można kupić perfumy Jaferna. Szukałam już wszędzie a na allegro jestem nowicjuszką. Pozdrawiam
ruffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.