Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-12-06, 20:06   #31
efelka
Rozeznanie

GG do efelka
Dot.: perfumowe zakupy na allegro

Hej, taką niemiłą sposobność miałam przy zakupie Estee Lauder Pleasures. Trudno byłoby mi stwierdzić podróbę, gdybym nie miala oryginału przed sobą. Jestem pewna, że jak ktos nie widział oryginału, to nei stwierdzi czy to imitacja czy nie.

Stary 2005-12-06, 21:18   #32
agacion
Raczkowanie

GG do agacion

polecam świetnego sprzedawcę MarioF !! naprawdę sprzedaje tylko oryginalne perfumy!
Stary 2005-12-06, 21:42   #33
Lux
Przyczajenie

Dziękuję Layette!
Lux jest offline  
Stary 2005-12-06, 22:05   #34
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

Cytat:
Napisane przez efelka
Abosolutnei Mateusz124 nie sprzedaje oryginałow!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !co to , to nie!!!!!!
mialam porównanie mam oryginalny perfum i zakupiony u niego. Na pierwszy rzut oka, calkiem calkiem, ale jak sie przyjrzec korkowi i wykończeniom opakownia.. dno kompletne. Ale facet ok, bo zwraca pieniadze.

A to ciekawe co mówisz. Schlebiam sobie, ale myslę że naprawdę dobrze znam się na zapachach. U Mateusza kupowałam wiele razy, zalicza się do moich ulubionych sprzedawców ze względu na solidność i niezawodność, kupowałam u niego perfumy nie tylko dla siebie ale i dla innych.
Nie mam żadnych zastrzeżeń co do perfum sprzedawanych przez niego, i sądzę że plotki o jego podróbkach są rozsiewane przez konkurencję.
Ja przede wszystkim podrobkę poznam po zapachu, widziałam już podróbki w perfekcyjnych flakonach...

Smoczyca jest offline  
Stary 2005-12-07, 01:21   #35
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eloteteie
Moja metoda - kupuję tylko od osób, które mają status "super sprzedawcy", mają 99,8-100% pozytywnych komentarzy i które mają w opisie napisane, że perfumy są oryginalne. Jeśli nie ma żadnych negatywnych komentarzy to rzeczywiście perfumy są oryginałem. Jeszcze nigdy się nie nacięłam. Kupowałam głównie od osoby o nicku "speak_in_english"(co ś w tym stylu).
read_in_english - tak mi się wydaje, tez kupowałam.
Stary 2005-12-07, 08:17   #36
jucha
Wtajemniczenie

a ja mam prośbę/pytanko: mianowicie moja Bratowa lubuje się w zapachu Avonu Incandessence - znacie może podobny zapach, który mogłabym jej sprezentować pod choinkę?najbardziej podobny, zbliżony własnie do tego avonowskiego cudeńka? będę bardzo wdzięczna
jucha jest offline  
Stary 2005-12-07, 21:05   #37
Aurita
Raczkowanie

Właśnie mam coś na oku o redo81, ale jakoś jej dorobek mnie nie przekonuje... Czy ktoś coś u niej już kupował?
Aurita jest offline  
Stary 2005-12-07, 22:07   #38
Layette
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Aurita
Właśnie mam coś na oku o redo81, ale jakoś jej dorobek mnie nie przekonuje... Czy ktoś coś u niej już kupował?
Ja mysle ze ma oryginały.
Stary 2005-12-08, 09:10   #39
kizia mizia
Wtajemniczenie

Dziewczyny a co myslicie o tym sprzedawcy?
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1890791
kizia mizia jest offline  
Stary 2005-12-15, 19:02   #40
fascynacja25
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kizia mizia
Dziewczyny a co myslicie o tym sprzedawcy?
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1890791
Niestety jak dla mnie to tandetne podróbki Nie sugerowałabym sie tutaj ilością komentarzy, bo to bywa zawodne. Patrzyłam na jego aukcje, hurtowo wsyatwione wody BCM , niektóre już za 70 zł , niestety daleko im do oryginału, brak zdjęć Sporo kupuję na allegro i podróbki wyczuwam instyktownie

fascynacja25 jest offline  
Stary 2005-12-15, 20:03   #41
efelka
Rozeznanie

GG do efelka

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
A to ciekawe co mówisz. Schlebiam sobie, ale myslę że naprawdę dobrze znam się na zapachach. U Mateusza kupowałam wiele razy, zalicza się do moich ulubionych sprzedawców ze względu na solidność i niezawodność, kupowałam u niego perfumy nie tylko dla siebie ale i dla innych.
Nie mam żadnych zastrzeżeń co do perfum sprzedawanych przez niego, i sądzę że plotki o jego podróbkach są rozsiewane przez konkurencję.
Ja przede wszystkim podrobkę poznam po zapachu, widziałam już podróbki w perfekcyjnych flakonach...

Hej..niestety..

Ja aż tak czujnego nosa nie mam,ale mam oryginalne perfumy i te ledwo co przysłane od niego.. - porażka. Napis na butelce - zmieniony, na resztę nie spojrzałam. Chwyciłam za telefon i on chyba wiedział co się święci.. powiedział, że czasem firma zmienia szatę graifczna!!!bzdura totalna w przypadku Estee Lauder!!!kazał mi obejrzeć korek!!to dopiero się okazało!! 'jego' korek nie pasował na moje perfumy.. i był brzydszy, miał zupełnie inny kształt. Bez słowa powiedział, że przyjmie perfumy z powrotem..

Nie sprawdzałam zapachu podróbek, ale pewnie był niezły, skoro dobrze flaszka podrobiona..

Ja jestem już teraz pewna, że jesli ktoś od razu zaznacza, że możliwy zwrot, 'dogadanie się' - to wie, że są osoby, kótre rozpoznają podróbę i będą mu to wytykać..a tak.., ręce umyte

Stary 2005-12-16, 15:34   #42
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up
Lightbulb Dot.: perfumowe zakupy na allegro

Cytat:
Napisane przez Sieczka
http://allegro.pl/show_item.php?item=75964796
tutaj jest aukcja delice oriflame. nie chodzi mi o oryginalność tej wody, tylko o to co sugeruje sprzedawca: "PERFUMY SĄ NOWE NIE UŻYWANE"
a jak popatrzeć na opakowanie to wcale na nie-używane nie wygladają.
powiedzcie co myślicie o tym, ponieważ teraz ciężko zdobyć tę wodę bo ją wycofali ze sprzedaży, a jak jest na allegro to już nie trzeba tyle szukać.
Najlepiej zapytaj sprzedającego
Stary 2005-12-16, 16:31   #43
czeki21
Przyczajenie

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=768842 85

a co sadzicie o tym??
czeki21 jest offline  
Stary 2005-12-17, 02:38   #44
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez efelka
Hej..niestety..

Ja aż tak czujnego nosa nie mam,ale mam oryginalne perfumy i te ledwo co przysłane od niego.. - porażka. Napis na butelce - zmieniony, na resztę nie spojrzałam. Chwyciłam za telefon i on chyba wiedział co się święci.. powiedział, że czasem firma zmienia szatę graifczna!!!bzdura totalna w przypadku Estee Lauder!!!kazał mi obejrzeć korek!!to dopiero się okazało!! 'jego' korek nie pasował na moje perfumy.. i był brzydszy, miał zupełnie inny kształt. Bez słowa powiedział, że przyjmie perfumy z powrotem..

Nie sprawdzałam zapachu podróbek, ale pewnie był niezły, skoro dobrze flaszka podrobiona..

Ja jestem już teraz pewna, że jesli ktoś od razu zaznacza, że możliwy zwrot, 'dogadanie się' - to wie, że są osoby, kótre rozpoznają podróbę i będą mu to wytykać..a tak.., ręce umyte
Szczerze mówiąc dziwi mnie ,że nie sprawdzałaś zapachu, chociażby z ciekawości.
Stary 2005-12-17, 02:57   #45
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez efelka
Hej, taką niemiłą sposobność miałam przy zakupie Estee Lauder Pleasures. Trudno byłoby mi stwierdzić podróbę, gdybym nie miala oryginału przed sobą. Jestem pewna, że jak ktos nie widział oryginału, to nei stwierdzi czy to imitacja czy nie.
Czy możesz podac link do aukcji, mnie tez się nie chce wierzyć w ta podróbę.
Stary 2005-12-17, 13:41   #46
kizia mizia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez fascynacja25
Niestety jak dla mnie to tandetne podróbki Nie sugerowałabym sie tutaj ilością komentarzy, bo to bywa zawodne. Patrzyłam na jego aukcje, hurtowo wsyatwione wody BCM , niektóre już za 70 zł , niestety daleko im do oryginału, brak zdjęć Sporo kupuję na allegro i podróbki wyczuwam instyktownie
Dzięki Fascynacjo. hmmm dałabym sobie rekę obciąć że jeszcze tydzień temu miał trochę wyzsze ceny...Teraz to i ja widze ze coś tu nie gra
kizia mizia jest offline  
Stary 2005-12-17, 13:59   #47
kizia mizia
Wtajemniczenie

Dot.: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=768842 85

Cytat:
Napisane przez czeki21
Błąd w tytule aukcji, jakiś dziwny stwór na zdjęciu ,obok perfum( nie wiem co to ma na celu...).Trochę to dziwnei zabawne zarazem
kizia mizia jest offline  
Stary 2005-12-17, 14:55   #48
dreamer4
Zadomowienie

GG do dreamer4

Cytat:
Błąd w tytule aukcji, jakiś dziwny stwór na zdjęciu ,obok perfum( nie wiem co to ma na celu...).Trochę to dziwnei zabawne zarazem
<lol2>
Nie wiem, co to znaczy, ale czasami widzę takie aukcję , gdzie koło perfum jakieś stwory są, takie jak mikołajki, kotki sztuczne kwiatki i inne trolle, myślę, że sprzedający wyobrażają sobie, że to dodaje ich aukcją uroku, albo wydają się bardziej profesjonalne eleganckie, ja jestem zwolennikiem zdjęć, jakie ma Gregorynek, czyli jego własne prywatne, czytelne, i minimalistyczne tło a nie jakieś trolle w tle...

dreamer4 jest offline  
Stary 2005-12-17, 15:10   #49
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

Cytat:
E no co Ty, zwierzaczek jest cool! Ostawiam że to świniaczek morski ale perfumy to podróbka na sto procent

Smoczyca jest offline  
Stary 2005-12-17, 15:28   #50
kizia mizia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
E no co Ty, zwierzaczek jest cool! Ostawiam że to świniaczek morski ale perfumy to podróbka na sto procent
Hmmm no stworek fajny..lubie zwierzaczki (nawet sztuczne)ale nie wiem co on ma wspólnego z perfumami?
Ostatnio dziką radość sprawił mi miś pluszowy dodawany gratis do opakowania pierników, noszę go wszedzie ze sobą , przytulam i mówie do niego "mój ty pierniczku", tym bardziej widzę niebezpieczeństwo płynące z tej aukcji..Chociaż ten ludzik nie jest dorzucany do perfum jako "gratis"....a szkoda
kizia mizia jest offline  
Stary 2005-12-18, 00:44   #51
matika
Przyczajenie

Dziewczyny pomóżcie!!! Niedawno przeczytałam, że Fahrenheit Diora zmienił kolor flakonu z czarno-czerwonego na niebiesko-czerwony, a ten nieznany mi sprzedawca oferuje "starą wersję" lub zwykłą podróbę, z kolei pozostałe oferty u innych osób na allegro również mnie nie przekonują. Błagam POMÓŻCIE!!! http://www.allegro.pl/show_item.php?item=777810 70
matika jest offline  
Stary 2005-12-18, 10:00   #52
Ivesman
Raczkowanie

GG do Ivesman

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76112024 Kurde bardzo chciałbym poznac ten zapach ,tylko troszkę cena za wysoka.
Stary 2005-12-18, 12:34   #53
hybris
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Ivesman
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76112024 Kurde bardzo chciałbym poznac ten zapach ,tylko troszkę cena za wysoka.
Ciekawy, choć ja wolę słodką lawendę (typu Aroma Calm Lancome), a ten jest mocno wytrawny, z "dymkiem". Choć przyznam, że na moim narzeczonym pachniał ślicznie (na nim testowałam), podobał mi się do tego stopnia, że nawet biorę pod uwage jako prezent na jakąś kolejną okazję. Ale cena z Allegro - poraża. Za takie pieniądze raczej nie jest to dobry interes.
Stary 2005-12-18, 12:46   #54
hybris
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Szumak
No wlasnie o to targowanie mi chodzi - czy jest jakis niepisany obyczaj w tym wzgledzie, np. ze zwyczajowo przy transakcji z pominieciem Allegro sprzedawca obniza cene o jakas kwote, nie wiem, no np. o 10, 20 czy 30 zl. Wiadomo, ze wiekszosc sprzedawcow nie wyjdzie sama z taka propozycja, bo to w koncu nie w ich interesie. Dlatego ciekawia mnie doswiadczenia w tej kwestii wizazanek, ktore czesto kupuja na Allegro i ewentualnie umawiaja sie tez poza. A jesli chodzi o komentarz, to w przypadku transakcji poza Allegro, na pewno nie bede zadnego wystawiac, bo 1. nie bedzie pozycji, 2. nie bede przeciez mieszac sprzedajacemu i narazac go przed administracja na nieprzyjemnosci
Szumaczku, pytanie zadałaś już dawno, ale Ci odpowiem: poza aukcją kupuje głównie wtedy, kiedy cos u jakiegoś sprzedawcy zamawiam (jeśli zamawiam, znaczy znam delikwenta i on mnie zna). W takich sytuacjach, jeśli ktoś zaproponuje mi wybór między sprzedaża na Allegro i poza aukcją - pytam, czy na przykład w wypadku sprzedaży poza - pokryje koszt przesyłki - sprzedający przeważnie się na to godza. Inna sytuacja - kiedy licytuję w aukcjach wieloprzedmiotowych - kiedyś kupowałam np. 3 błyszczyki u dalla1 - zalicytowałam 1, drugi wzięłam z pytaniem o darmową wysyłkę, nad trzecim sie zastanawiałam - nie dość, że sprzedająca na darmow wysyłkę się zgodziła, to jeszcze dała mi na zachętę 10 czy 20 (dawno było i nie pamiętam) zł rabatu na ten trzeci błyszczyk. Więc - warto zapytać, warto ponegocjować
Stary 2005-12-27, 19:33   #55
ana_gabi
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi

Mysle ze ~kristals jest godna polecenia

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline  
Stary 2006-01-01, 14:31   #56
martad28
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez agacion
polecam świetnego sprzedawcę MarioF !! naprawdę sprzedaje tylko oryginalne perfumy!
Własnie podpisuję się. MarioF jest naprawde w porządku .
Zanim kupiłam u niego napisałam do niego meila, skąd bierze perfumy, czy nie ma podróbek itp. Odpisał mi bardzo miły list, wszystko wytłumaczył, prosząc zeby dać mu szanse, a jak bym miała jakieś nawet najmniejsze wątpiliwości to zwróci mi całą kase, łącznie z kosztami przesyłki. Zaufałam i nie zawiodłam się.
Kupiłam Valentino V. Wiem, że oryginalny tester, bo zapach i butelka identyczna z testerem w perfumerii. Zapłaciłam u niego 140zł, a w drogerii to 350zł, no i nie ma sie nad czym zastanawiać nawet. Spr też ze napisy na butelce nie schodzą.
Napewno u niego jeszcze kupię
martad28 jest offline  
Stary 2006-01-03, 10:46   #57
kp
Przyczajenie

dziewczyny pomocy. mam pytanie o jednego sprzedawcę na allegro

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78966860

i o perfumy POEME, które on akurat teraz sprzedaje. Z tego co czytałam to jest on wiarygodny i sprzedaje oryginalne perfumy.

Mam w domu poeme, które kupiła mi koleżanka w strefie bezcłowej. I mam jedno ale- otóż z butelki zeszły mi złote napisy (mi.in. nazwa perfum).

czy któraś z was ma może POEME i może mi powiedzieć czy to w ich przypadku normalne zjawisko
kp jest offline  
Stary 2006-01-03, 11:33   #58
evee
Wtajemniczenie

GG do evee

Cytat:
Napisane przez kp
dziewczyny pomocy. mam pytanie o jednego sprzedawcę na allegro

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78966860

i o perfumy POEME, które on akurat teraz sprzedaje. Z tego co czytałam to jest on wiarygodny i sprzedaje oryginalne perfumy.

Mam w domu poeme, które kupiła mi koleżanka w strefie bezcłowej. I mam jedno ale- otóż z butelki zeszły mi złote napisy (mi.in. nazwa perfum).

czy któraś z was ma może POEME i może mi powiedzieć czy to w ich przypadku normalne zjawisko

sprzedawca ma na 200% oryginaly , co do schodzenia liter ,nadrukow itd to niestety dosc czesto spotykana przypadlosc ktora dotyczy szczegolnie flakonow ktore nosi sie np w torebce.
evee jest offline  
Stary 2006-01-03, 12:27   #59
Layette
Raczkowanie

Dziwny typek

Sprojrzcie na aukcje tego faceta
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3643459

niby wszytsko ok, ale
w testerach sprzedaje najczesciej podrabiane perfumy
po drugie zauwazylam ze sprzedaje balck code w testerze 100 ml, a dam sobie reke i glowe nawet uciac ze nie ma testera black code w pojemnosci 100 ml, jest tylko 50ml.
no i te ceny... mademoiselle za 150 zl ,
hmm ja juz samam nie wiem
Stary 2006-01-03, 14:06   #60
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier
Dot.: Dziwny typek

Cytat:
Napisane przez Layette
Sprojrzcie na aukcje tego faceta
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3643459

niby wszytsko ok, ale
w testerach sprzedaje najczesciej podrabiane perfumy
po drugie zauwazylam ze sprzedaje balck code w testerze 100 ml, a dam sobie reke i glowe nawet uciac ze nie ma testera black code w pojemnosci 100 ml, jest tylko 50ml.
no i te ceny... mademoiselle za 150 zl ,
hmm ja juz samam nie wiem
ano, ano...niestety na testery tez trzeba uważać. Zobaczcie co mi wpadło przed oczy:
http://www.mf.gov.pl/sluzba_celna/do...l=532&id=38998
mulier jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości