Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-04-13, 19:10   #3751
moniq_c
Zakorzenienie

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że jeszcze czarnej nie spróbowałam, a srebrna też już mnie kusi . Pomyślałam, że fajnie mieć dwie, będą się uzupełniać .
No właśnie takie miałam wytłumaczenie dla siebie, dlaczego potrzebuję obydwu
Stary 2013-04-13, 20:09   #3752
myszka__77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Prosze. Naprawde sa super. Dzis uzylam koloru, ktory podobal mi sie najmniej - Smog. Lekko roztarlam i zostalo brazowo-zlote rozswietlenie. Doskonala do ciemnych, piwnych oczu. Z moimi brazo-zoltymi zgrywa sie doskonale.
Cudne sa te kredeczki. James cos nie mogę dodać komentarza na Twojego blogaska.
Jak możesz to wyłącz kod obrazkowy
Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Uuu, piękny kolor

Dzięki Udało się trafić z kolorem, bo mi mało co pasuje Pomadeczka trzyma 3 godziny, dla mnie rewelka Po niedzieli recenzja na blogu

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2013-04-13 o 20:10
myszka__77 jest offline  
Stary 2013-04-14, 00:42   #3753
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
hehe, ja dziś mam cień maybelline on and on bronze i do tego fioletowa kredka z tego zestawu makijaż 3 minutowy, a jaki efekt
Ladny ten Maybelline. A jaki to odcien bo co swatch to inny? Cieplak czy zimny odcien?

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Cudne sa te kredeczki. James cos nie mogę dodać komentarza na Twojego blogaska.
Jak możesz to wyłącz kod obrazkowy
Zrobione.
A kredki fajne .
Stary 2013-04-14, 09:11   #3754
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Ladny ten Maybelline. A jaki to odcien bo co swatch to inny? Cieplak czy zimny odcien?

Zrobione.
A kredki fajne .
w sumie ciepły, ale po roztarciu daje raczej efekt rozświetlenia... ja źle w zlotych kolorach wyglądam, więc tylko w tej drugiej roli go używam

tu wygląda podobnie jak u mnie tylko jeszcze bardziej go rozcieram i ochładzam szarością albo fioletem

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2013-04-14, 15:12   #3755
fioletowasukienka
Raczkowanie

Drogie Panie
ja tak troszkę nie w temacie
może któraś z Was wybiera się na zakupy i pomogła by równiez mi w zakupie tegoż produktu?Thalgo Criste Marine Astringent Lotion Pure Freshness.
Proszę na pw
fioletowasukienka jest offline  
Stary 2013-04-14, 17:56   #3756
gosiaczek6
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Nie, czekam na 30%
hmmm, ostatnio była wyprzedaż -30 %, na którą się nie załapałam i napisałam do nich @ kiedy będzie następna to mi odpisali, że za ok pół roku
gosiaczek6 jest offline  
Stary 2013-04-14, 18:38   #3757
myszka__77
Zakorzenienie

Cytat:

Zrobione.
A kredki fajne .
Oki

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
hmmm, ostatnio była wyprzedaż -30 %, na którą się nie załapałam i napisałam do nich @ kiedy będzie następna to mi odpisali, że za ok pół roku
Ło matko, tak długooo?
Stary 2013-04-14, 20:02   #3758
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Tak sobie robiłam dzisiaj przegląd szminek i wyszło mi, ze najładniejsza jaką posiadam to macowa Daddy's Little Girl mogłabym ją nosic codziennie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2013-04-15, 10:31   #3759
myszka__77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak sobie robiłam dzisiaj przegląd szminek i wyszło mi, ze najładniejsza jaką posiadam to macowa Daddy's Little Girl mogłabym ją nosic codziennie
Muszę pooglądać swatche tej pomadeczki
Stary 2013-04-15, 10:49   #3760
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Ćwiczyłam dzisiaj z Jillian aby miec porównanie z Ewą i zobaczyć, jak to robi chwalona tutaj Jillian. Generalnie przerobiłam Level 1 i Level 2 jeden za drugim razu.
Powiem tak, dla mnie obydwie Panie maja jak dla mnie monotonny tok ćwiczeń, ale ja się szybko nudze, wiec może w tym jest problem. Może Jillian ma deczko bardziej urozmaicony.
Ćwicząc z Ewą tylko 45 czułam że dałam sobie wycisk i pracowałam na maksa, zas przy Jillian godzina jakoś nie zmęczyła mnie tak bardzo. Podczas Ewy treningu czuję, ze żyje i ze całe ciało pracuje.
A i jeszcze jedno ważne, ćwicząc Jillian parę razy odezwały mi sie stawy, podczas ćwiczeń Ewy tego nie doświadczyłam.
No, ale po jednych ćwiczeniach to aż tak dużo uwag nie mam. Musiałabym ćwiczyć teraz miesiac tylko Jillian, aby stwierdzić, które treningi sa lepsze.

A teraz mam pytanie, do tych, co ćwiczą Jillian - ile razy w tygodniu cwiczycie i jakie levele? Bo z przypadku Ewy i jej treningu to wiadomo - 3 razy w tygodniu. A Jillian? Co dzień po jednym levelu, czy samemu się kombinuje?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2013-04-15, 11:15   #3761
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

A ja bóle kręgosłupa zawdzięczam właśnie Ewie. Ćwiczenia wykonuję prawidłowo, mięśnie brzucha max napięte ( a silne je mam, tylko zakamuflowane tłuszczem ), plecy prosto, zresztą ćwiczę od lat, biegam, więc prawidłową postawę potrafię utrzymać. Ewę ćwiczyłam od poniedziałku do piątku od października z małymi przerwami spowodowanym lenistwem, chorobą, nadmiarem pracy. Ale zazwyczaj regularnie. Corii, jak tyle będziesz razy słuchać ględzenia Ewy, to też nie będziesz mogła już jej słuchać i znudzi ci się szybko. Ja nie wyrokuję, która trenerka jest lepsza ( choć wiem która ), mówię o swoich odczuciach po długodystansowych ćwiczeniach. Najlepiej mieszać rózne programy, mam zamiar nadal ćwiczyć z Ewą, ale inne treningi też dołączę, zeby nie zasnąć w trakcie treningów i nieco je sobie urozmaicić. I uważaj na kręgosłup. Ja jestem na jego punkcie przewrażliwiona, bo już dwa razy miałam uszkodzony po wypadku i blady strach na mnie pada, gdy zaczynam go czuć. Ewy ćwiczenia spowodowały bóle.
Ale najważniejsze to ćwiczyć i Corii walcz dalej. Staraj się Turbo i Killera przeplatać skalpelami, ładnie ciało modelują

W P&R wysyłka za 10 zł kurierem tylko dziś i jutro!

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2013-04-15, 11:28   #3762
betty0502
Wtajemniczenie

GG do betty0502

Hej,
dawno mnie tu nie było.
Również od jakiegoś czasu ćwiczę z Ewą i różnicę widzę znaczną, nie boli mnie kręgosłup ale coś kolana mi zaczynają szczelać, mam nadzieję, że to nic poważnego.
betty0502 jest offline  
Stary 2013-04-15, 11:35   #3763
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A ja bóle kręgosłupa zawdzięczam właśnie Ewie. Ćwiczenia wykonuję prawidłowo, mięśnie brzucha max napięte ( a silne je mam, tylko zakamuflowane tłuszczem ), plecy prosto, zresztą ćwiczę od lat, biegam, więc prawidłową postawę potrafię utrzymać. Ewę ćwiczyłam od poniedziałku do piątku od października z małymi przerwami spowodowanym lenistwem, chorobą, nadmiarem pracy. Ale zazwyczaj regularnie. Corii, jak tyle będziesz razy słuchać ględzenia Ewy, to też nie będziesz mogła już jej słuchać i znudzi ci się szybko. Ja nie wyrokuję, która trenerka jest lepsza ( choć wiem która ), mówię o swoich odczuciach po długodystansowych ćwiczeniach. Najlepiej mieszać rózne programy, mam zamiar nadal ćwiczyć z Ewą, ale inne treningi też dołączę, zeby nie zasnąć w trakcie treningów i nieco je sobie urozmaicić. I uważaj na kręgosłup. Ja jestem na jego punkcie przewrażliwiona, bo już dwa razy miałam uszkodzony po wypadku i blady strach na mnie pada, gdy zaczynam go czuć. Ewy ćwiczenia spowodowały bóle.
Ale najważniejsze to ćwiczyć i Corii walcz dalej. Staraj się Turbo i Killera przeplatać skalpelami, ładnie ciało modelują
Damon, mnie nie chodzi o udowodnienie, która trenerka lepsza, bo to jest dla mnie mało wazne, mnie chodzi o to, która lepiej się dla mnie nadaje,a widomo, ze dla każdego co innego
Mój organizm lepiej po Ewie funkcjonuje, Lillian to dla mnie taki relaks powiedziałabym Ale daleka jestem do pełnych zachwytów nad jedną lub drugą.
Z kręgosłupem żadnych problemów nie mam. Za to ze stawami kolanowymi mam i odezwały się na moje nieszczęscie przy Jillian :/

No dla mnie Ewa co dzień to przegięcie, nie mam takich aspiracji, wystarcza mi co 2 dni
Jillian jeszcze spróbuje, ale chciałabym własnie widzieć jakie levele co dwa dni i czy wszystkie naraz.

No i jeszcze jedno Damon, zawsze ćwiczę przy wyłaczonym dzwięku, wiec obawy ze ktoś mnie gadaniem zanudzi sa płonne

Skalpela nie ćwicze, bo nie pasuje mi ten program nijak, albo w zaledwie 20%. Na razie od tygodnia jestem na turbo, a teraz tydzien bedzie Jillian.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2013-04-15, 11:38   #3764
damon
Zakorzenienie

Znaczy dopiero 3 razy ćwiczyłaś Turbo? Trzymam kciuki, żebyś i po 3 miesiącach nadal była zadowolona.
A Skalpel ładnie rzeźbi ciało, niezależnie od aspiracji

insta

It's gonna be a good day

Edytowane przez damon
Czas edycji: 2013-04-15 o 11:40
damon jest offline  
Stary 2013-04-15, 13:03   #3765
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Znaczy dopiero 3 razy ćwiczyłaś Turbo? Trzymam kciuki, żebyś i po 3 miesiącach nadal była zadowolona.
A Skalpel ładnie rzeźbi ciało, niezależnie od aspiracji
Tak, wczesniej killer albo mieszanka killera i skalpela, bo sam skalpel tak mnei wkurza, ze nie ejstem w stanie calosci zrobić z cierpliwoscia.

Dzięki, na razie Jillian

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2013-04-15, 13:08   #3766
hola ola
Zakorzenienie

W D. on line powyżej 260 zl 10 próbek z kodem BOX44. w tym zestawie saszetka maski glamglow...
hola ola jest offline  
Stary 2013-04-15, 19:38   #3767
ranka
Kici kici miau miau

Cytat:
Ćwiczyłam dzisiaj z Jillian aby miec porównanie z Ewą i zobaczyć, jak to robi chwalona tutaj Jillian. Generalnie przerobiłam Level 1 i Level 2 jeden za drugim razu.
Powiem tak, dla mnie obydwie Panie maja jak dla mnie monotonny tok ćwiczeń, ale ja się szybko nudze, wiec może w tym jest problem. Może Jillian ma deczko bardziej urozmaicony.
Ćwicząc z Ewą tylko 45 czułam że dałam sobie wycisk i pracowałam na maksa, zas przy Jillian godzina jakoś nie zmęczyła mnie tak bardzo. Podczas Ewy treningu czuję, ze żyje i ze całe ciało pracuje.
A i jeszcze jedno ważne, ćwicząc Jillian parę razy odezwały mi sie stawy, podczas ćwiczeń Ewy tego nie doświadczyłam.
No, ale po jednych ćwiczeniach to aż tak dużo uwag nie mam. Musiałabym ćwiczyć teraz miesiac tylko Jillian, aby stwierdzić, które treningi sa lepsze.

A teraz mam pytanie, do tych, co ćwiczą Jillian - ile razy w tygodniu cwiczycie i jakie levele? Bo z przypadku Ewy i jej treningu to wiadomo - 3 razy w tygodniu. A Jillian? Co dzień po jednym levelu, czy samemu się kombinuje?
Jillian zaleca 5 - 6 razy w tygodniu. zgodze sie z Toba ze Shred monotonny ale moze np sprobuj 6 weeks six pack? moim zdaniem fantastyczny. co prawda skierowany glownie na miesnie brzucha ale ja np. tracilam glownie z uda.. no ale moze ja mam taka tendencje bo jest typ jablko
ja po Ewie nie bylam zmeczona a Turbo zrobilam cale na drugi dzien juz. i autentycznie ziewalam podczas cwiczen
ranka jest offline  
Stary 2013-04-15, 21:10   #3768
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Jillian zaleca 5 - 6 razy w tygodniu. zgodze sie z Toba ze Shred monotonny ale moze np sprobuj 6 weeks six pack? moim zdaniem fantastyczny. co prawda skierowany glownie na miesnie brzucha ale ja np. tracilam glownie z uda.. no ale moze ja mam taka tendencje bo jest typ jablko
ja po Ewie nie bylam zmeczona a Turbo zrobilam cale na drugi dzien juz. i autentycznie ziewalam podczas cwiczen
Tak własnie myslałam, ze Jillian co dzień w sumie, bo nie jest taki wykańczający. Ale dalej nie wiem, czy ten program 30 dni to wszystkie levele codzień, czyli po póltorej godziny? Orientuejsz się?

A co to ten 6 weeks six pack? Dokładnie taka nazwa, pod tym go szukać na YT? Zaciekawiłas mnie

Z tym, ze na Ewie to uda włąsnie mi zgrubły w sumie nie tyle zgrubły co po prostu nabrały mięsni, a ze wcześniej miałam chude i wiotkie, to teraz takie speżyste

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

EDIT kurcze Ranko skąd ściagnąc Level 2 6 weeks? Level 1 jest be zproblemu dostepny w YT a 2 niby tez ale nie da sie jej Firefoxem sciagnac:/

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2013-04-15, 22:00   #3769
ranka
Kici kici miau miau

Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

W 30 shred cwiczysz kazdy level po 10 dni i tak wychodzi ok 30 dni. Ja 6w6 pack sciagnelam z chomika
ranka jest offline  
Stary 2013-04-15, 22:25   #3770
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
W 30 shred cwiczysz kazdy level po 10 dni i tak wychodzi ok 30 dni. Ja 6w6 pack sciagnelam z chomika
Aaaa rozumiem, dziękuje
A teraz mi proszę wytłumacz, jak z levelami w 6 w6 pack jest? Bo jestem uparta i sćiagnełam w koncu level 2 by Firefox
Jak nalezy je ćwiczyc?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-04-15 o 22:26
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2013-04-15, 23:51   #3771
jamestown
Avada kedavra.

Offtopowo.

Widzialyscie? Straszne to moim zdaniem, co sie dzieje.
Myslalby kto, ze rozwoj cywilizacji przyniesie w koncu jakis wzgledny spokoj. Niestety nic sie nie zmienia. Jest nawet gorzej. Grozniej.
Stary 2013-04-16, 09:01   #3772
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Offtopowo.

Widzialyscie? Straszne to moim zdaniem, co sie dzieje.
Myslalby kto, ze rozwoj cywilizacji przyniesie w koncu jakis wzgledny spokoj. Niestety nic sie nie zmienia. Jest nawet gorzej. Grozniej.
oglądałam tvn24 wczoraj wieczorem, nie pojmuje jakim trzeba byc człowiekiem zeby zabijać innych ludzi...
hola ola jest offline  
Stary 2013-04-16, 15:20   #3773
ranka
Kici kici miau miau

Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Aaaa rozumiem, dziękuje
A teraz mi proszę wytłumacz, jak z levelami w 6 w6 pack jest? Bo jestem uparta i sćiagnełam w koncu level 2 by Firefox
Jak nalezy je ćwiczyc?
Po 3 tygodnie kazdy level bo program jest na 6 tygodni
ranka jest offline  
Stary 2013-04-16, 15:30   #3774
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
oglądałam tvn24 wczoraj wieczorem, nie pojmuje jakim trzeba byc człowiekiem zeby zabijać innych ludzi...
Irak, Iran, Kurdupel z Korei, Afryka. Nie wiem kiedy to sie uspokoi. Czasami mnie to przeraza. My zyjemy sobie w naszej europejskiej bance. Owszem, mamy wiadomosci, internet - informacje wciaz docieraja. Uwazam, ze nie mamy jednak pojecia jaki bol towarzyszy niektorym ludziom. Nasze europejskie okolice sa wbrew pozorom bardzo spokojne. Po prawej jednak totalitaryzm w Rosji i na Bialorusi. Po lewej francuskie zamieszki na tle rasowym. Do tego okazjonalne strzelaniny w szkolach w USA. Nawet z takimi niewojennymi okropienstwami nie mamy stycznosci. Nie wobrazam sobie, co to bedzie kiedy nasza polska banka peknie. Mam nadzieje, ze to cale zlo w tak sporej intensyfikacji nigdy to nas nie dotrze.

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2013-04-16 o 15:31
jamestown jest offline  
Stary 2013-04-16, 16:39   #3775
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Po 3 tygodnie kazdy level bo program jest na 6 tygodni
Dziękuje Ranko, jesteś nieoceniona

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2013-04-16, 18:28   #3776
damon
Zakorzenienie

Sorzystałam z promocji Phenome i kupiłam wodę różaną i maseczkę na zmarchy

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2013-04-16, 20:57   #3777
ranka
Kici kici miau miau

woda rozana super tylko mnie czasami twarz pali.. ale nic sie nie dzieje w sensie wyprysku

chodzi za mna tusz, moze kupie ten guerlaina ale nie moze bardzo pogrubiac ja lubie tylko wydluzajace.. musze sprobowac z testera

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2013-04-16 o 20:58
ranka jest offline  
Stary 2013-04-16, 21:07   #3778
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
woda rozana super tylko mnie czasami twarz pali.. ale nic sie nie dzieje w sensie wyprysku

chodzi za mna tusz, moze kupie ten guerlaina ale nie moze bardzo pogrubiac ja lubie tylko wydluzajace.. musze sprobowac z testera
Jak wydłużający to moze Le Volume Chanela albo HR Celebration?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2013-04-16, 21:10   #3779
damon
Zakorzenienie

Cytat:

Twarz pali

Teraz to się boję

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2013-04-16, 21:16   #3780
ranka
Kici kici miau miau

w sensie szczypie.. ale tylko szczypie. po peelingu enzymatycznym mam to samo, tez Phenome
ranka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości