Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-02-11, 22:03   #391
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Jak Effuniaki wypadaja rozmiarowo? Standard? Bo nie wiem jaki sobie kupic na standardowy rozmiar 70ff

WYMIANKA
elizabarbara jest offline  
Stary 2013-02-11, 22:05   #392
basiao84
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale mi chodzi o sklep stacjonarny, bo wiesz, w ciemno nie wezmę, stanik musze najpierw przymierzyć, jak leży
Freyę i Fanstasie w sklepie koło teatru Wyspiańskiego zmierzysz, a Panache na 3-go maja w MiG. Na Plebiscytowej bodajże jest natomiast Effuniak (Ewa Michalak).

EDIT: Się wyrywam do odpowiedzi, a temat już dawno posprzątany ;-)

Edytowane przez basiao84
Czas edycji: 2013-02-11 o 22:11
basiao84 jest offline  
Stary 2013-02-11, 22:05   #393
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Jak Effuniaki wypadaja rozmiarowo? Standard? Bo nie wiem jaki sobie kupic na standardowy rozmiar 70ff
Ja mam w effuniakach taki sam rozmiar jak w brytyjczykach . Na stronie jest też kalkulator rozmiaru, możesz sprawdzić.
Stary 2013-02-11, 22:10   #394
basiao84
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Mordują, jeśli weźmiesz pod biustem tyle, co np. w Panache. W Effuniakach się nie cuduje. Chyba że ktoś lubi, jak mu się w cialo wrzyna. Ja Panache, Freyę mam zawsze 65, z Effuniaka wzięłam 70 i cierpię.

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja mam w effuniakach taki sam rozmiar jak w brytyjczykach . Na stronie jest też kalkulator rozmiaru, możesz sprawdzić.
Zazdraszczam ja cierpię, choć kupowane stacjonarnie, i brafitterka twierdziła, że jak ta lala leży.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Warto. Mam kilka effuniaków i każdy lubię .
Dziś trafiłam na wyprzedaż w MiGu i kupiłam Marcie
A warto się tam obecnie wybrać? 65f szukam. A panache na mnie chyba najfajniej leży.
basiao84 jest offline  
Stary 2013-02-11, 22:12   #395
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Mordują, jeśli weźmiesz pod biustem tyle, co np. w Panache. W Effuniakach się nie cuduje. Chyba że ktoś lubi, jak mu się w cialo wrzyna. Ja Panache, Freyę mam zawsze 65, z Effuniaka wzięłam 70 i cierpię.
Ja mam w effuniakach 65 albo 70, a w brytyjczykach zazwyczaj 65 i nic się nie wrzyna. Na pierwszy raz rzeczywiście lepiej wziąć o oczko więcej w obwodzie, bo i tak się nie rozciągną .
---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
A warto się tam obecnie wybrać? 65f szukam. A panache na mnie chyba najfajniej leży.
Warto, bo są wyprzedaże teraz . Ja mam 65ff i już miałam mały wybór, dlatego marcie wzięłam 70f, ale 65f było chyba więcej, tak mi się przynajmniej wydaje.

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2013-02-11 o 22:20
neath jest offline  
Stary 2013-02-11, 22:12   #396
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
A moj ostatnio ukochany stanik to kirke Ewy Bien i jeszcze wonderbra ultimate strapless kochaaaam
Chcialam kiedys kliknac Twojego Straplessa, ale najmniejszy byl 75 w obwodzie.

Ja nosze 70B Triumphowe. Podobaja mi sie a przy tym leza idealnie. Trzymam sie paru podstawowych zasad przy zakupie (ucze sie na bledach ) i dalej leza super po roku czy dwoch.

Jestem dosc mala i kiedys kolezanki sei zdziwily jak moge 70 nosic. No bo przeca 60 i 65 w modzie, poza tym Triumph fuu . Mierzylam kiedys 65 z jakis brafitterskich cudakow i myslalam, ze mi zebra pekna. Pod biustem nie mam tluszczu, ale zebra mocno zarysowane i w 65 mam wrazenie, ze sie udusze.
Stary 2013-02-11, 22:21   #397
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Freyę i Fanstasie w sklepie koło teatru Wyspiańskiego zmierzysz, a Panache na 3-go maja w MiG. Na Plebiscytowej bodajże jest natomiast Effuniak (Ewa Michalak).

EDIT: Się wyrywam do odpowiedzi, a temat już dawno posprzątany ;-)
Basiu, nie szkodzi, utrwaliłam sobie wiadomości

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2013-02-11, 22:33   #398
basiao84
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja mam w effuniakach 65 albo 70, a w brytyjczykach zazwyczaj 65 i nic się nie wrzyna. Na pierwszy raz rzeczywiście lepiej wziąć o oczko więcej w obwodzie, bo i tak się nie rozciągną .

Warto, bo są wyprzedaże teraz . Ja mam 65ff i już miałam mały wybór, dlatego marcie wzięłam 70f, ale 65f było chyba więcej, tak mi się przynajmniej wydaje.
Lecę tam jutro w podskokach, jak nic!
basiao84 jest offline  
Stary 2013-02-11, 22:35   #399
alime05
Raczkowanie

Cytat:
Bombkę extreme widziałam ostatnio w Sephorze w Sosnowcu, więc pewnie pojawi się niedługo i w innych.

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość

S. zrezygnowala z Extreme dawno.

Bardzo dziękuję za odpowiedzi

W takim razie pomęczę panie w S. żeby zadzwoniły do przedstawiciela V&R w Polsce, może Extreme faktycznie już niedługo pojawią się ponownie w S.
alime05 jest offline  
Stary 2013-02-11, 22:41   #400
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Lecę tam jutro w podskokach, jak nic!
Pochwal się potem, co kupiłaś
Stary 2013-02-11, 22:44   #401
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Cytat:
Cytat:

Zazdraszczam ja cierpię, choć kupowane stacjonarnie, i brafitterka twierdziła, że jak ta lala leży.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Dzieki kochane
Utwierdzilo mnie to w przekonaniu, ze Effuniaka musze zmierzyc zanim kupie

WYMIANKA
elizabarbara jest offline  
Stary 2013-02-11, 22:48   #402
dejanira21
Raczkowanie

Cytat:
Aj tak, rzeczywiście. Freya jest chyba najbardziej nieprzewidywalna, deco o miskę większe niż normalnie, arabella też różnie. Wiadomo, że najlepiej pomierzyć, nie ma potem nerwów przy odsyłaniu nietrafionej sztuki .

Effuniaki polecam, szkoda, że ostatnio stylistyka jest taka średnia, tęsknię do szalonych kolorów .

Hmm... Kusi mnie teraz L'orealowy odpowiednik lakieru do ust YSL. Warto?
Moim zdaniem duuużo lepsze Te nowe z Rimmela Apocalips
dejanira21 jest offline  
Stary 2013-02-11, 22:51   #403
basiao84
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
I pewnie cenowo też milej?
basiao84 jest offline  
Stary 2013-02-11, 22:53   #404
felicity
Raczkowanie

GG do felicity

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A propos torebek to ja nabylam niedawno w outlecie Mango taki oversized bag :http://amputatedleg.files.wordpress....pg?w=300&h=291

Wiem ze nie jest zbyt elegancka, no ale od kilku tygodnie sie z nia nie rozstaję no ale ja nosze zawsze ze soba dużo rzeczy i uwielbiam duze torebki, a ta jest świetna bo się dopasowuje, jak się włoży mało to na ramieniu wygląda na małą a jak się napakuje to z tej samej torebki robi się wielki wór
Mialam, kochalam i neistety sama z siebie sie rozleciala Zwyczajnie ta "niby sztuczna skora" sie spaprala - bez przyczyny zaczela odchodzic i lecialy wiory - inaczej tego nazwac nie mozna. Chyba kiepskiej jakosci material. Ale co jak co, tesknie za nia przeogromnie, bo tak pojemnej i wygodnej nie moge znalezc do tej pory.
felicity jest offline  
Stary 2013-02-11, 22:57   #405
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Widziałam Rimmela, nawet obmacałam świeżutki tester, ale jakoś mi się nie spodobały. Podkreślają suche skórki , a wybór odcieni średni - albo jaskrawe, albo bardzo jasne hmm... Z l'oreala kolory wydają się przyjemniejsze .
Stary 2013-02-12, 00:58   #406
Solciuchna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
60-65 najlepsze moim zdaniem Panache,Freya,Fantasie.Ja kupuje teraz tylko na ebayu,ale są jeszcze tu
Wg.mnie na ebayu taniej.Te trzy marki mam sprawdzone od wielu,wielu lat i są naprawdę solidne
Fantasie Moje ulubione! Polecam zwłaszcza TEN MODEL, nigdy nie miałam lepszego biustonosza. Kupiłam w ciemno i trafiłam

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Niestety marki o pięknym, buduarowym wzornictwie, jak Fantasie, czy Fauve, robią obwody od 65cm...
Ja mam 60FF i istnieje mało firm, które robią takie obwody. Uwielbiam Masquerade za efekt wow i cudne wzornictwo, wygodne są Superbra, a poza Panache to Freya, Effuniaki, Miss Mandalay i pewnie coś jeszcze, oczym zapomniałam.

Uciekam stąd, bo robi się niebezpiecznie - kosmetyki i bielizna to moje dwa uzależnienia i zguba, a tu się jeszcze spotkały
Też powinnam kupować 60, ale już czasem przymykam na to oko
Stary 2013-02-12, 01:11   #407
uzunia
Wtajemniczenie

Proszę o poradę...czy warto kupić limitowane meteoryty z tej kolekcji ? co o tym myślicie mam już klasyczne 02 + odsypkę gwiazdkowych,ale te kusza...zwłaszcza fakt,ze są duże jak Buterfly;

Kolejna rzecz która kusi to rozświetlacz z Chanel...warto nie warto?Ktoś ma? Jakie odczucia?

NEW~!!! http://wizaz.pl/forum/showthread.php...9#post25471289

uzunia jest offline  
Stary 2013-02-12, 06:07   #408
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Proszę o poradę...czy warto kupić limitowane meteoryty z tej kolekcji ? co o tym myślicie mam już klasyczne 02 + odsypkę gwiazdkowych,ale te kusza...zwłaszcza fakt,ze są duże jak Buterfly;

Kolejna rzecz która kusi to rozświetlacz z Chanel...warto nie warto?Ktoś ma? Jakie odczucia?
Spojrz na watki z tymi markami i skorzystaj z wyszukiwarki. Tematy byly walkowane .
Stary 2013-02-12, 07:16   #409
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Cytat:
Chcialam kiedys kliknac Twojego Straplessa, ale najmniejszy byl 75 w obwodzie.

Ja nosze 70B Triumphowe. Podobaja mi sie a przy tym leza idealnie. Trzymam sie paru podstawowych zasad przy zakupie (ucze sie na bledach ) i dalej leza super po roku czy dwoch.

Jestem dosc mala i kiedys kolezanki sei zdziwily jak moge 70 nosic. No bo przeca 60 i 65 w modzie, poza tym Triumph fuu . Mierzylam kiedys 65 z jakis brafitterskich cudakow i myslalam, ze mi zebra pekna. Pod biustem nie mam tluszczu, ale zebra mocno zarysowane i w 65 mam wrazenie, ze sie udusze.
ale to zalezy tez od modelu itp. fakt, ze nie ma co sie wciskac w klatke
ja normalnie mam 60, ale wonderbra wypadaja ciasniejsze i nosze z nich 30 [odpowiadajaca 65]
wiec jakbys szukala straplessa to na 100% dorwiesz go tez w rozmiarze 70
ilios jest offline  
Stary 2013-02-12, 08:15   #410
miskowa
Zakorzenienie

Wczoraj przyszła przesyłka z intymna.pl, nakupowałam na tej przecenie -50% i wszystko byłoby fajnie, tylko że przysłali mi pudełko puste po tuszu a tuszu nie było.
Specjalnie nie kupuję na allegro od jakichś przypadkowych ludzi a tu takie cyrki ze sklepem.

Miałyście kiedyś takie akcje?
Ciekawe, czy mi przyjmą reklamację?
miskowa jest offline  
Stary 2013-02-12, 08:33   #411
abrakatabra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszła przesyłka z intymna.pl, nakupowałam na tej przecenie -50% i wszystko byłoby fajnie, tylko że przysłali mi pudełko puste po tuszu a tuszu nie było.
Specjalnie nie kupuję na allegro od jakichś przypadkowych ludzi a tu takie cyrki ze sklepem.

Miałyście kiedyś takie akcje?
Ciekawe, czy mi przyjmą reklamację?
To zależy od ich polityki, mogą bronić się regulaminem:

Zgodnie z brzmieniem ustawy "Kodeks cywilny” w razie przesłania rzeczy sprzedanej za pośrednictwem przewoźnika Konsument obowiązany jest sprawdzić stan przesyłki podczas odbioru. W przypadku stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia rzeczy obowiązany jest dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewoźnika informując o tym fakcie Sklep: spisanie protokołu określającego stan przesyłki oraz okoliczności powstania szkody i podpisanie jednocześnie przez przewoźnika i odbiorcę przesyłki.

Nie zaszkodzi spróbować, mało kto sprawdza paczkę przy odbiorze.
abrakatabra jest offline  
Stary 2013-02-12, 09:07   #412
miskowa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
To zależy od ich polityki, mogą bronić się regulaminem:

Zgodnie z brzmieniem ustawy "Kodeks cywilny” w razie przesłania rzeczy sprzedanej za pośrednictwem przewoźnika Konsument obowiązany jest sprawdzić stan przesyłki podczas odbioru. W przypadku stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia rzeczy obowiązany jest dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewoźnika informując o tym fakcie Sklep: spisanie protokołu określającego stan przesyłki oraz okoliczności powstania szkody i podpisanie jednocześnie przez przewoźnika i odbiorcę przesyłki.

Nie zaszkodzi spróbować, mało kto sprawdza paczkę przy odbiorze.
wiem właśnie. Zależy jaki sklep i na czym, im bardziej zależy, czy na opinii czy na tych kilkudziesięciu złotych.

Swoją drogą nie wyobrażam sobie trzymać kuriera i rozpakowywać przy nim, bo za długo by to trwało. Wszystko było bardzo mocno pozabezpieczane i poowijane w folię i papier
miskowa jest offline  
Stary 2013-02-12, 09:28   #413
Soso
Zakorzenienie

O matko, ale kusicie stanikami Mnie niestety większość koronek uczula, więc noszę głónie bawełniane.

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A propos torebek to ja nabylam niedawno w outlecie Mango taki oversized bag :http://amputatedleg.files.wordpress....pg?w=300&h=291

Wiem ze nie jest zbyt elegancka, no ale od kilku tygodnie sie z nia nie rozstaję no ale ja nosze zawsze ze soba dużo rzeczy i uwielbiam duze torebki, a ta jest świetna bo się dopasowuje, jak się włoży mało to na ramieniu wygląda na małą a jak się napakuje to z tej samej torebki robi się wielki wór
Mam ją w czerwonym kolorze, ze względu na rozmiar jest jedną z moich ulubionych

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ano, ja się nauczyłam szukać i jest gut - większość moich najfajniejszych ciuchów (podkreślam, że to nie tylko moje zdanie, a po okrzykach "o matko, jaki piękny ...! gdzie kupiłaś? też chcę! itd") kupiłam właśnie w lumpeksach. I powiem, że ma niezłą uciechę, jak odpowiadam gdzie i za ile
ale fakt, mam bardzo sprecyzowaną i krótką listę kolorów jakie noszę i chodzę tylko do 3 sklepów tego typu

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

to samo pomyślałam, mi nagle się zmieniły warunki bytowania (bez klimy) i najpierw było wielkie wow!, a teraz już kicha, bo przyzwyczajona do dopieszczania suchej i histerycznej skóry nie mogę teraz załapać co mam począć z nową, niewiadomojaką prawdę mówiąc
Zazdroszczę dziewczynom umiejętności kupowania w sh. Koleżanka mnie kiedyś zaciągneła do takiego, w dniu dostawy - nie wiedziałam, co to oznacza . A oznacza tłumy dzikich kobiet i wiem jedno, nigdy więcej. Na pociechę mam śliczne spodnie z TopShop z metką za jakieś smieszne pieniądze, ale wiem jedno, sh nie dla mnie.

Soso jest offline  
Stary 2013-02-12, 09:29   #414
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
wiem właśnie. Zależy jaki sklep i na czym, im bardziej zależy, czy na opinii czy na tych kilkudziesięciu złotych.

Swoją drogą nie wyobrażam sobie trzymać kuriera i rozpakowywać przy nim, bo za długo by to trwało. Wszystko było bardzo mocno pozabezpieczane i poowijane w folię i papier
Spokojnie możesz do nich pisać. To, co zacytowala wizazanka powyżej nie ma związku z Twoja sprawa.
Stary 2013-02-12, 09:31   #415
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

ja tez zazdroszcze, juz wiele razy pisalam, ze chcialabym miec ta zdolnosc znajdowania ciuchow w SH
ale mam jakis strach przed tlumami czy cos a dodatkowo - poszlam z kumpela, ktora umie szukac. ja patrze na stos ciuchow patrze... = gora szmat. po chwili ona podchodzi i wyciaga z tego kilka kg boskich rzeczy jakas magia czy cos
ilios jest offline  
Stary 2013-02-12, 09:50   #416
miskowa
Zakorzenienie

Cytat:
Spokojnie możesz do nich pisać. To, co zacytowala wizazanka powyżej nie ma związku z Twoja sprawa.
Jestem pod wrażeniem, załatwili sprawę bardzo szybko. Oddzwonili tak jak obiecali, no i przyślą mi to, czego brakuje. Czyli załatwili to tak jak być powinno i żeby nie tracić klienta ani opinii
miskowa jest offline  
Stary 2013-02-12, 09:55   #417
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
ja tez zazdroszcze, juz wiele razy pisalam, ze chcialabym miec ta zdolnosc znajdowania ciuchow w SH
ale mam jakis strach przed tlumami czy cos a dodatkowo - poszlam z kumpela, ktora umie szukac. ja patrze na stos ciuchow patrze... = gora szmat. po chwili ona podchodzi i wyciaga z tego kilka kg boskich rzeczy jakas magia czy cos
Myślę, ze wprawa

Też nie lubię tłumów, ocierania się o obcych ludzi, ich zapachów, brr.

Soso jest offline  
Stary 2013-02-12, 09:56   #418
abrakatabra
Zakorzenienie

Cytat:
Jestem pod wrażeniem, załatwili sprawę bardzo szybko. Oddzwonili tak jak obiecali, no i przyślą mi to, czego brakuje. Czyli załatwili to tak jak być powinno i żeby nie tracić klienta ani opinii
Świetne podejście
abrakatabra jest offline  
Stary 2013-02-12, 10:22   #419
Tigerr
Zadomowienie

Ja w temacie Sh się odezwę ..
Czyli OT pełną gębą ...

Jestem mistrzynią seconhandową
Nie znoszę tego smrodu, zaduchu, ścisku, szaleństwa, ale świadomość tego , że za kilka złotych można mieć super perełkę ciuszkową jest silniejsza ...
No i w lecie to lepsze niż fitness ... Wychodzisz zmęczona , zlana potem , obolała ...

Na zachętę - kilka moich ostatnich zdobyczy :
Kurteczka jeansowa Diesel - świetny krój za 28 zł
Sweter męski Bench , nowy , rozpinany - piękny - 10,50 zł
No i Hiy nad Hity - płaszcz wełniano-kaszmirowy Gucci . 100% oryginał , w świetnym stanie , koloru ciemno-szarego , klasyczny krój ... za ... 65 zł
Tigerr jest offline  
Stary 2013-02-12, 10:25   #420
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
ja często mam taki problem w zwykłych sklepach. Wchodzę, patrzę, góra szmat, wychodzę. Cięzko kupić mi coś fajnego.

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości