Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-05-01, 23:29   #4291
basiao84
Wtajemniczenie

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Ja to nawet do trzydziestki czekac nie zamierzam .

Czym zluszczalas?
Ja nie muszę czekać. 30-tka tuż tuż! ;-)
A tak serio, to niestety, ale znaczny 'postęp' w kwestii moich zmarszczek obserwuję od ok. roku. Wcześniej moje odbicie w witrynach sklepowych prezentowało się o wiele lepiej, a teraz to nawet na brudnej szybie lwa widzę!
basiao84 jest offline  
Stary 2013-05-01, 23:30   #4292
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Ja to nawet do trzydziestki czekac nie zamierzam .

Czym zluszczalas?
Najpierw Diacneal, po 6-7 miesiacach przerzucilam sie na najslabsza wersje Zoracu.
tiniaczek jest offline  
Stary 2013-05-01, 23:38   #4293
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Ja nie muszę czekać. 30-tka tuż tuż! ;-)
A tak serio, to niestety, ale znaczny 'postęp' w kwestii moich zmarszczek obserwuję od ok. roku. Wcześniej moje odbicie w witrynach sklepowych prezentowało się o wiele lepiej, a teraz to nawet na brudnej szybie lwa widzę!
Ja lwich na szczescie nie mam. To chyba jedyne miesnie twarzy, ktorych rzadko uzywam, wiec nawet minikreseczki tam nie mam. Czolo, podoczne okolice i szyja to... . Przegladanie sie w witrynach sklepowych rozumiem . Sama ostatnio kontemplowalam zmarszczki na czole w nozu do masla .

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Najpierw Diacneal, po 6-7 miesiacach przerzucilam sie na najslabsza wersje Zoracu.
To musialas miec naprawde maluskie zmarszczki skoro takie slabiaki pomogly. Zazdraszczam. Moich nic nie rusza.
Stary 2013-05-01, 23:48   #4294
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:

To musialas miec naprawde maluskie zmarszczki skoro takie slabiaki pomogly. Zazdraszczam. Moich nic nie rusza.
Oj nie byly male, moze nawet wieksze od Twoich. Chcesz foto?
tiniaczek jest offline  
Stary 2013-05-01, 23:52   #4295
moniq_c
Zakorzenienie

Ja jak zwykle z doskoku - OlaM super efekt! zdecydowanie widać różnicę. James te twoje to zmarszczulki ledwie, ale wierzę że mogą wnerwiać, chyba każda ma coś takiego co widzi u siebie do likwidacji, mimo że np otoczenie może tego wcale nie zauważać. Co do mikrodermabrazji - ja uwielbiam!!! Ale ofkors dobrze zrobioną - dawała u mnie cudny efekt, dziewczyny w pracy przychodziły mnie po twarzy głaskać niestety kosmetyczka która robiła mi tak dobrze, wyniosła się z WWy, a w innym gabinecie tylko porysowały mi twarz, dosłownie krechy na skórze widziałam, efektu wow już nie było niestety. Muszę znaleźć znowu fajne miejsce bo chętnie bym się znowu zdarła kto ma fajną kosmetyczkę , ważna uwaga- nie do przesady gadatliwą?

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2013-05-01 o 23:53
moniq_c jest offline  
Stary 2013-05-01, 23:56   #4296
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Oj nie byly male, moze nawet wieksze od Twoich. Chcesz foto?
Pytanie . Pewnie, ze chce.

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Ja jak zwykle z doskoku - OlaM super efekt! zdecydowanie widać różnicę. James te twoje to zmarszczulki ledwie, ale wierzę że mogą wnerwiać, chyba każda ma coś takiego co widzi u siebie do likwidacji, mimo że np otoczenie może tego wcale nie zauważać. Co do mikrodermabrazji - ja uwielbiam!!! Ale ofkors dobrze zrobioną - dawała u mnie cudny efekt, dziewczyny w pracy przychodziły mnie po twarzy głaskać niestety kosmetyczka która robiła mi tak dobrze, wyniosła się z WWy, a w innym gabinecie tylko porysowały mi twarz, dosłownie krechy na skórze widziałam, efektu wow już nie było niestety. Muszę znaleźć znowu fajne miejsce bo chętnie bym się znowu zdarła kto ma fajną kosmetyczkę , ważna uwaga- nie do przesady gadatliwą?
No wlasnie, ja u nikogo nie widzialam dobrych efektow (jesli jakichkolwiek) po mikrodermabrazji stad mnie nie ciagnie.
Stary 2013-05-02, 00:06   #4297
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Pytanie . Pewnie, ze chce.

Zdjecie sprzed dokladnie 3 lat ( pamietam, bo to niezbyt ciekawy okres dla mnie byl, potem do UK musialam wracac autokarem przez ten cholerny islandzki wulkan ) Mam nadzieje, ze widac, ze krechy ciagnely sie przez cale czolo. I to nie jest moja zdziwiona mina
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czolo.jpg (38,3 KB, 171 załadowań)
tiniaczek jest offline  
Stary 2013-05-02, 00:16   #4298
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:

Zdjecie sprzed dokladnie 3 lat ( pamietam, bo to niezbyt ciekawy okres dla mnie byl, potem do UK musialam wracac autokarem przez ten cholerny islandzki wulkan ) Mam nadzieje, ze widac, ze krechy ciagnely sie przez cale czolo. I to nie jest moja zdziwiona mina
Musze jutro pokombinowac z kompem, bo ledwo co na fotkach widze . Nawet nie wiem, co sie popsulo .

Ile wiosen trzy lata temu liczylas? Dopytuje, bo zgodnie z moja zmarszczkowa fobia prowadze szeroko zakrojone statystyki zmarszczek i wieku .

Tak sobie mysle, ze oprocz ostrzykniecia czola, podocznych okolic i zrobienia czegos z szyja zrobilabym jeszcze chetnie wypelnienie dolin lzowych, podniesienie powiek, plastyke nosa, kolan. Dodatkowo ze dwa zebra jeszcze usunac . Kurde, ale bylabym ladna .

btw: probowalas robic Nutellowego szejka? Tak mnie na Nutelke naszlo, ze nie moge sie doczekac az sklepy rano otworza .

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2013-05-02 o 00:18
jamestown jest offline  
Stary 2013-05-02, 00:30   #4299
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Musze jutro pokombinowac z kompem, bo ledwo co na fotkach widze . Nawet nie wiem, co sie popsulo .

Ile wiosen trzy lata temu liczylas? Dopytuje, bo zgodnie z moja zmarszczkowa fobia prowadze szeroko zakrojone statystyki zmarszczek i wieku .

Tak sobie mysle, ze oprocz ostrzykniecia czola, podocznych okolic i zrobienia czegos z szyja zrobilabym jeszcze chetnie wypelnienie dolin lzowych, podniesienie powiek, plastyke nosa, kolan. Dodatkowo ze dwa zebra jeszcze usunac . Kurde, ale bylabym ladna .

btw: probowalas robic Nutellowego szejka? Tak mnie na Nutelke naszlo, ze nie moge sie doczekac az sklepy rano otworza .
Ćwierćwiecze konczylam
Ja bym sobie tylko lifting brwi zrobila, moze kiedys, bo skoro juz mam opadajace powieki, to co bedzie za jakis czas. I odessala boczki
Zebra? Jak Cher i Marylin

Nie robilam, ale brzmi dobrze Katuje sie lodami, uzaleznilam sie od tych, TZ lubuje sie w Caramel Chew Chew
tiniaczek jest offline  
Stary 2013-05-02, 00:55   #4300
maroooda
Raczkowanie

no to poczytałam i pobiegłam oglądać moje zmarszki .. toście mnie teraz przeraziły
Czy jest jakiś wątek konkretnie z promocjami w Sephorze? Bo znalazłam ten ale Sephory nadal szukam
Stary 2013-05-02, 04:23   #4301
pingwin2
Zakorzenienie

James mizerniutkie te Twoje zmarchy, ale botoks jest po to żeby zapobiegać, więc to dobry moment. ja trochę sobie czoło zaniedbałam i teraz juz botoks nie wystarcza muszę łączyć z kwasem.
Osobiście uwielbiam efekt jaki daje.

---------- Dopisano o 04:23 ---------- Poprzedni post napisano o 04:21 ----------

Cytat:

ja bym sobie z twojego zestawu plastykę powiek zrobiła, ale się boję

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline  
Stary 2013-05-02, 08:13   #4302
20stokrotka20
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez maroooda Pokaż wiadomość
no to poczytałam i pobiegłam oglądać moje zmarszki .. toście mnie teraz przeraziły
Czy jest jakiś wątek konkretnie z promocjami w Sephorze? Bo znalazłam ten ale Sephory nadal szukam
No właśnie czy jest może gdzieś osobny wątek?? Bo żeby znaleść jakąś wspominkę o promocji w jakimkolwiek sklepie to trzeba 100 stron przerzucić o innych tematach zupełnie nie związanych..
20stokrotka20 jest offline  
Stary 2013-05-02, 08:27   #4303
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Cytat:
Napisane przez 20stokrotka20 Pokaż wiadomość
No właśnie czy jest może gdzieś osobny wątek?? Bo żeby znaleść jakąś wspominkę o promocji w jakimkolwiek sklepie to trzeba 100 stron przerzucić o innych tematach zupełnie nie związanych..
"Wspominki" są jak sa promocje i niekoniecznie trzeba do tego aż stu stron przerzucać
A jak panny takie niecierpliwe to proponuje na infoline zadzwonić i tam od razu udzielą informacji, nie trzeba tracic cennego czasu na tematy zupełnie nie związane

Pingwinku wciąz wstajesz w srodku nocy ?

James malutkie masz zmarszczki, młoda i gładka jesteś
Olu efekt bardzo fajny

Beata. jest offline  
Stary 2013-05-02, 08:38   #4304
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
.... Co do mikrodermabrazji - ja uwielbiam!!! Ale ofkors dobrze zrobioną - dawała u mnie cudny efekt, dziewczyny w pracy przychodziły mnie po twarzy głaskać ...
ano, ja też kocham mikrodermabrazję, podeszłam do niej swego czasu jak pies do jeża, a po pierwszym razie efekt już był tak widoczny, że mnie pytali "co Ty dziś taka rozpromieniona?" (macać nie próbowali, bo wiedzą że nie znoszę jak mnie inni dotykają)

Jamesku - a Ty wiesz, że takie kreseczki na szyi, to mają zwykle ludzie, którzy dużo czytają? b one powstają u młodych osób w dość specyficznej pozycji - np. przy czytaniu na leżąco, więc w sumie ... dobrze o Tobie świadczą

Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-05-02 o 08:40
misianka jest offline  
Stary 2013-05-02, 08:59   #4305
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
W porównaniu z moją zmarszczką Twoje dwie kreseczki nie są wcale duże. Poza tym wg mnie lwie zmarszczki bardziej postarzają twarz i się rzucają w oczy, niż takie poziome.
o rany, ja mam sporo zmarszczek i w ogóle mi one nie przeszkadzają
Wydają mi się całkowicie naturalne, nie widzę, żeby mnie postarzały - wręcz jestem przekonana, że o wiele atrakcyjniej wyglądam teraz, niż w wieku lat 18 czy 25 (cudowne lata osiemdziesiąte
Zmarszczki nadają charakteru twarzy.
Jeśli z czymkolwiek walczę (bądź staram się walczyć) to z efektem grawitacji i utratą jędrności skóry

mhm0808 jest offline  
Stary 2013-05-02, 09:08   #4306
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Wydają mi się całkowicie naturalne, nie widzę, żeby mnie postarzały - wręcz jestem przekonana, że o wiele atrakcyjniej wyglądam teraz, niż w wieku lat 18 czy 25 (cudowne lata osiemdziesiąte
Jeśli z czymkolwiek walczę (bądź staram się walczyć) to z efektem grawitacji i utratą jędrności skóry
no fakt, ciut mi przeszkadza że moje kurze łapki urosły do łap i włażą na coraz wększą powierzchnię, ale duuużo bardziej mnie wpieniają zapowiedzi chomików

a propos - kiedyś przy doborze fryzury (albo okularów, już nie pamiętam) miałam problem i powiedziałam matce, że to wszystko dlatego, że mam kwadratową szczękę, mama na to, ze nogdy takiej nie miałam i oczy zrobiła
zdjęło mnie straszne przeczucie, podciągnęłam lekko skórę z boku twarzy i ... okazało się, że to początek skutków grawitacji

i tak sobie myślę od tego czasu, że lifting to fajna rzecz

Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline  
Stary 2013-05-02, 09:29   #4307
OlaM
Moderator

Cytat:
Dziękuję
Zgadzam się, że zmarszczki James są ledwie widoczne, choć rozumiem, że mimo wszystko jej przeszkadzają. Najczęściej my sami widzimy więcej niż nasze otoczenie.

James - czy z Twoimi zmarszczkami to nie jest podobnie jak z tym rysownikiem z FBI (link był na Twoim blogu)

Cytat:

Jakie krechy, ledwie kreseczki.
A tak w ogóle - Tiniaczku, James, Basiu, toż Wy młode dziewuszki jesteście . Ja w tym wieku jeszcze nie myślałam o usuwaniu zmarszczek itp.
Przyznam, że pierwsze niepokojące oznaki starzenia zauważyłam u siebie po skończeniu 32 lat, ale do teraz jedyne, co zrobiłam, to ostrzyknięcie czoła botoksem. Na inne zabiegi nie mam czasu .

Cytat:

Nawet nie chcę wyliczać, ile operacji byłoby mi potrzebnych, żeby wyglądać lepiej w swoich własnych oczach .

Na poważnie myślę jednak o ostrzyknięciu okolicy podocznej i wypełnieniu bruzd nosowo-wargowych. W dalszej kolejności, ale raczej po 40-tce, będzie opadająca powieka .

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
"Wspominki" są jak sa promocje i niekoniecznie trzeba do tego aż stu stron przerzucać
A jak panny takie niecierpliwe to proponuje na infoline zadzwonić i tam od razu udzielą informacji, nie trzeba tracic cennego czasu na tematy zupełnie nie związane

Pingwinku wciąz wstajesz w srodku nocy ?

Olu efekt bardzo fajny
Naprawdę mi miło, że efekty są widoczne, dziękuję .

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Małgosiu ja chciałam tylko powiedzieć, że spośród różnego rodzaju zmarszczek bardziej widoczne są te lwie, niż poziome. Ja też nie mam jakiegoś totalnego bzika na punkcie przeciwdziałania starzeniu, ale akurat ta jedna moja zmarcha zaczęła mi spędzać sen z powiek, bo nadawała mojej twarzy surowego wyglądu (no na zołzę wyglądałam po prostu, może zresztą prawidłowo ).
Żeby nie było - nie mam nic przeciwko zmarszczkom, a na pewno wolę wygląd naturalnie starzejącej się twarzy niż wynaturzoną twarz kobiet, które mają manię ostrzykiwania sobie wszystkiego wszystkim, stając się podobnymi do siebie monstrami.
Jeśli jednak efekt starzenia można trochę opóźnić, a przy tym nie robiąc z siebie potwora, to czemu nie?
OlaM jest offline  
Stary 2013-05-02, 10:02   #4308
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Ja zadroszcze Małgosi podejscia do zmarszczek, moje bardzo mi przeszkadzają.

Beata. jest offline  
Stary 2013-05-02, 10:14   #4309
abrakatabra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 20stokrotka20 Pokaż wiadomość
Tutaj masz wątek wyłącznie o zniżkach:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=663420

Możesz przeszukać go pod względem sklepu, który interesuje Cię
abrakatabra jest offline  
Stary 2013-05-02, 10:30   #4310
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Ja zadroszcze Małgosi podejscia do zmarszczek, moje bardzo mi przeszkadzają.
to chyba dlatego, że wygląd nigdy nie był moim atutem... dlatego utrata urody nie jest dla mnie aż taka bolesna czego oczywiście nikomu tutaj nie życzę

mhm0808 jest offline  
Stary 2013-05-02, 14:40   #4311
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
James mizerniutkie te Twoje zmarchy, ale botoks jest po to żeby zapobiegać, więc to dobry moment. ja trochę sobie czoło zaniedbałam i teraz juz botoks nie wystarcza muszę łączyć z kwasem.
Osobiście uwielbiam efekt jaki daje
ja bym sobie z twojego zestawu plastykę powiek zrobiła, ale się boję

Nie dziwie sie, ze sie boisz .

Cytat:

Ja ich nie lubie . Zreszta na szyi i pod oczami jeszcze gorzej.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a
Jamesku - a Ty wiesz, że takie kreseczki na szyi, to mają zwykle ludzie, którzy dużo czytają? b one powstają u młodych osób w dość specyficznej pozycji - np. przy czytaniu na leżąco, więc w sumie ... dobrze o Tobie świadczą
Wole byc nieskalana mysla i gladka .

Ale fakt faktem duzo czasu spedzam na lezaco. Musze chyba sie na siedze przerzucic. Tylko pupka mnie zawsze boli .

Cytat:
Dziękuję
Zgadzam się, że zmarszczki James są ledwie widoczne, choć rozumiem, że mimo wszystko jej przeszkadzają. Najczęściej my sami widzimy więcej niż nasze otoczenie.

James - czy z Twoimi zmarszczkami to nie jest podobnie jak z tym rysownikiem z FBI (link był na Twoim blogu)
No, ale wiesz, botoks to tez zapobiegawczo dziala i o to glownie mi chodzi.

Cytat:
to chyba dlatego, że wygląd nigdy nie był moim atutem... dlatego utrata urody nie jest dla mnie aż taka bolesna czego oczywiście nikomu tutaj nie życzę
Ja swojego wygladu tez nie lubie (ja (nie)stety madrzejsza niz ladniejsza), ale i tak dbam o to, co mam .
Stary 2013-05-02, 15:17   #4312
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Taszanta - macalam ipady duże i małe - duże dla mnie za duże i za ciężkie od 2 tyg siedze na forach sprzetowych, na str z recenzjami i mnóstwo ludzi kupiło małego, mimo, ze mieli dużego.. I od tego czasu duzy leży
Ja chce głownie jako odpowiednik netbooka, w domu mam stacjonarna stacje robocza do grafiki. Mocna maszyna, ale kończy sie w 99% przypadków, ze jak cos robie w necie w domu to robie to z iphone bo mi sie nie chce odpalac wielkiego kombajnu i siedzieć przy biurku. Laptopa nie mam. Wiec ipadzik bedzie dla mnie takim złotym środkiem. Do tego bez problemu zmieści sie w większości moich torebek
ja mam i dużego i małego i użytkuje się lepiej dużego, bo więcej widać i wygodniej się pisze.. ale dla mnie iPad, to przyrząd podróżny, więc musi być mały i lekki, więc iPad mini wygrywa

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Tak Chanel Les Beiges w kolorze 10 czyli najjaśniejszy. Po dzisiejszym dniu mogę powiedzieć, że zapowiada się obiecująco. No i wącham ten puder co rusz bo zapach ma zniewalający
a ja zapachu chyba nie czuję gdzieś wyczytałam, że bosko pachnie, więc wwąchuję się w niego od kilku dni i coś tam jest, ale w sumie wiele nie czuć

Cytat:
Przebij piątkę, mam tak samo .
Filtrów (nie licząc tego, co ewentualnie zawiera krem czy podkład) nie używałam i co więcej - nie zamierzam używać, jestem w tym zakresie odporna na wszelkie, szerzące się tu kuszenia
no to i ja przybijam filtry jedynie te co w kremach / podkładach.. innych nigdy nie używałam i póki co nie mam zamiaru

Cytat:
Przyznam, że pierwsze niepokojące oznaki starzenia zauważyłam u siebie po skończeniu 32 lat, ale do teraz jedyne, co zrobiłam, to ostrzyknięcie czoła botoksem. Na inne zabiegi nie mam czasu .
no to ja też już mogę, bo wkrótce 33 mi strzeli i też zaczynam myśleć, aby coś zrobić, ale nie wiem co na czole bruzd nie mam, tylko niewielkie koło ust.. i linię pod oczami, ale to się boję tykać kusi mnie mocno podniesienie powiek, czy jak to się tam nazywa, ale to już chyba zabieg bardziej inwazyjny, a ja jestem mało na ból odporna muszę poczytać o co tam chodzi

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2013-05-02, 15:21   #4313
czekoladowoo
Zakorzenienie

Czy któraś z was może orientuje się czy bony do douglasa z karty kredytowej citi można wykorzystać również na stronie internetowej? Wiem, że karty upominkowe można ale czy to samo się tyczy takich bonów?
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-05-02, 15:53   #4314
OlaM
Moderator

Cytat:
No, ale wiesz, botoks to tez zapobiegawczo dziala i o to glownie mi chodzi.

Ja swojego wygladu tez nie lubie (ja (nie)stety madrzejsza niz ladniejsza), ale i tak dbam o to, co mam .
To prawda, jak chcesz zapobiegać, to botoks jest dobrym wyborem .

Ja nigdy za ładną się nie miałam i nadal nie mam. Jednak im jestem starsza, tym mniej mam kompleksów, bo mi coraz więcej rzeczy zwisać zaczyna - w przenośni i dosłownie .
No i na pewno duuużo więcej zainwestowałam dotąd w wiedzę i wykształcenie, niż w urodę, więc sama siebie też raczej zaliczam bardziej do grupy mądrych, niż ładnych .

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
no to i ja przybijam filtry jedynie te co w kremach / podkładach.. innych nigdy nie używałam i póki co nie mam zamiaru

no to ja też już mogę, bo wkrótce 33 mi strzeli i też zaczynam myśleć, aby coś zrobić, ale nie wiem co na czole bruzd nie mam, tylko niewielkie koło ust.. i linię pod oczami, ale to się boję tykać kusi mnie mocno podniesienie powiek, czy jak to się tam nazywa, ale to już chyba zabieg bardziej inwazyjny, a ja jestem mało na ból odporna muszę poczytać o co tam chodzi
Ty siksa jesteś i tyle , a buźkę Twoją znam i nie widzę na niej nic, co wymagałoby poprawy. Tak więc na razie możesz sobie dać spokój z zabiegami, zwłaszcza poważnymi, jak korekta powiek .
Z tego co wiem, to opadającą powiekę poprawia się chirurgicznie - wycina się fałdkę skóry i tyle. Jak dla mnie brzmi na razie przerażająco i zdecyduję się jak górna zacznie mi opadać na dolną .
OlaM jest offline  
Stary 2013-05-02, 16:13   #4315
pingwin2
Zakorzenienie

Beata ja nadl ranny ptaszki
W kwesti starości to ja się z Marią Czubaszek zgadzam

Górną powiekę można w mał inwazyjny spsób podnosić sculptrą, efek jest duży, ale nie taki jak operacja, tylko sculptrę w tym mało który lekarz robi, bo to trudny zabieg.

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

A i zapomniałam: ja to super ładna jest w mojej opini oczywiście, wręcz cudna i staram sie zajmować sobą holistycznie, doktorat w dbałości o urodę mi nie przeszkadza.

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline  
Stary 2013-05-02, 16:27   #4316
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
To prawda, jak chcesz zapobiegać, to botoks jest dobrym wyborem .

Ja nigdy za ładną się nie miałam i nadal nie mam. Jednak im jestem starsza, tym mniej mam kompleksów, bo mi coraz więcej rzeczy zwisać zaczyna - w przenośni i dosłownie .
No i na pewno duuużo więcej zainwestowałam dotąd w wiedzę i wykształcenie, niż w urodę, więc sama siebie też raczej zaliczam bardziej do grupy mądrych, niż ładnych .
Z kawalkow Twojej buzi, ktore w sieci zamiecilas (takie wizazowe puzzle ) wydaje mi sie, ze nie masz sie co przejmowac . Ladna na pewno jestes.

Cytat:
BA i zapomniałam: ja to super ładna jest w mojej opini oczywiście, wręcz cudna i staram sie zajmować sobą holistycznie, doktorat w dbałości o urodę mi nie przeszkadza.

Ja sie do Mensy dostalam, wiec przybij piatke .
Stary 2013-05-02, 16:58   #4317
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Aż sobie wygooglowałam to wypełnianie dolin łzowych, bo nawet nie wiedziałam, że coś takiego robią
Ale nos i powieki sama bym chętnie poprawiła, nie mówiąc już o liniach podocznych i "lwie" No i z ustami by się coś przydało zrobić, ale tak, aby nie wyglądały jak pontony

GretchenSp jest offline  
Stary 2013-05-02, 17:10   #4318
OlaM
Moderator

Cytat:
Z kawalkow Twojej buzi, ktore w sieci zamiecilas (takie wizazowe puzzle ) wydaje mi sie, ze nie masz sie co przejmowac . Ladna na pewno jestes.

Ja sie do Mensy dostalam, wiec przybij piatke .
Tak tak, jestem ładna ... duchowo/wewnętrznie .
Same kawałki twarzy mogą być mylące - nie pokazałam tego, co najgorsze .

No no, Mensa
OlaM jest offline  
Stary 2013-05-02, 18:29   #4319
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Ty siksa jesteś i tyle , a buźkę Twoją znam i nie widzę na niej nic, co wymagałoby poprawy. Tak więc na razie możesz sobie dać spokój z zabiegami, zwłaszcza poważnymi, jak korekta powiek .
Z tego co wiem, to opadającą powiekę poprawia się chirurgicznie - wycina się fałdkę skóry i tyle. Jak dla mnie brzmi na razie przerażająco i zdecyduję się jak górna zacznie mi opadać na dolną .
że dobrze się trzymam jak na swój wiek? aż popatrzyłam na swoje czoło w lustrze i żadnej bruzdy ani linii nie mam.. za słabą mam mimikę czy co?

właśnie to 'wycięcie' mnie przeraża

Cytat:
Górną powiekę można w mał inwazyjny spsób podnosić sculptrą, efek jest duży, ale nie taki jak operacja, tylko sculptrę w tym mało który lekarz robi, bo to trudny zabieg.
ooo, a co to? muszę poczytać

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2013-05-02, 18:38   #4320
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Aż sobie wygooglowałam to wypełnianie dolin łzowych, bo nawet nie wiedziałam, że coś takiego robią
Ale nos i powieki sama bym chętnie poprawiła, nie mówiąc już o liniach podocznych i "lwie" No i z ustami by się coś przydało zrobić, ale tak, aby nie wyglądały jak pontony

Ja akurat doline lzowe do wypelnienia mam.

Cytat:
Tak tak, jestem ładna ... duchowo/wewnętrznie .
Same kawałki twarzy mogą być mylące - nie pokazałam tego, co najgorsze .

No no, Mensa
Poka calosc to ocenie .

Co do Mensy to nie naleze do niej. W bezmiarze wlasne proznosci chcialam tylko zobaczyc czy madra jestem na tyle, aby sie dostac. Jestem . I to mi wystarcza.

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
że dobrze się trzymam jak na swój wiek? aż popatrzyłam na swoje czoło w lustrze i żadnej bruzdy ani linii nie mam.. za słabą mam mimikę czy co?

Ja jeszcze nie spotkalam "bezliniowej" +25. Moze za slabo patrzysz?

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2013-05-02 o 19:28
jamestown jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości