Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-05-06, 17:21   #4411
OlaM
Moderator

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Aj, szkoda .

Taboo nie ma.
Nooo

Ciekawe czy Taboo w ogóle u nas będzie
OlaM jest offline  
Stary 2013-05-06, 18:12   #4412
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Trudno powiedzieć, przepisałam cały skład W każdym razie mi pasuje
Ja też go sobie chyba zamówię

GretchenSp jest offline  
Stary 2013-05-06, 18:59   #4413
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Przyszłam Wam napisać, że jestem zachwycona shimmer brickiem Bronze Mam też już swoje idealne kosmetyki na lato: ten nowy podkład Bobbi w Long-Wear w kompakcie (idealnie współgra mi z filtrem JMO) + róż w kremie Pot Rouge w kolorze Powder Pink # 6 + błyszczyk Lip Gloss # 3 Petal + rzecz jasna Shimmer Brick Bronze.
Moja cera wygląda promiennie, mniej więcej jak u tej śniadej modelki (tylko w jaśniejszej wersji ) KLIK
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-05-06, 19:37   #4414
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Przyszłam Wam napisać, że jestem zachwycona shimmer brickiem Bronze Mam też już swoje idealne kosmetyki na lato: ten nowy podkład Bobbi w Long-Wear w kompakcie (idealnie współgra mi z filtrem JMO) + róż w kremie Pot Rouge w kolorze Powder Pink # 6 + błyszczyk Lip Gloss # 3 Petal + rzecz jasna Shimmer Brick Bronze.
Moja cera wygląda promiennie, mniej więcej jak u tej śniadej modelki (tylko w jaśniejszej wersji ) KLIK
Miluś, pretendujesz do miana naszej bobbikowej znawczyni i ambasadorki Narobiłaś mi ochoty na Bricka, będę we czwartek w Tarasach i im się przyjrzę na pewno

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

Edytowane przez PannaEwelina
Czas edycji: 2013-05-06 o 20:50 Powód: Słowo mi uciekło;)
PannaEwelina jest offline  
Stary 2013-05-06, 19:38   #4415
OlaM
Moderator

Cytat:
To musisz wyglądać uroczo .
Super, że udało Ci się skompletować fajny mejkapowy zestaw.
OlaM jest offline  
Stary 2013-05-06, 19:47   #4416
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:

ciekawe czy mi się kiedykolwiek uda skomponowanie idealnego zestawu

Taszanta jest offline  
Stary 2013-05-06, 19:48   #4417
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To musisz wyglądać uroczo .
Super, że udało Ci się skompletować fajny mejkapowy zestaw.
Swoją drogą trudno taki taki makijażowy, czy pielęgnacyjno-makijażowy zestaw skompletować, bo jak sobie człowiek coś ułoży np. na lato, to zanim się obejrzy jest zima i albo krem niewystarczający, albo podkład np.wysusza, albo za ciemny; to znów lat przybywa i kosmetyki są za mało odżywcze, podkład za mało rozświetlający etc., etc. Neverending Story

Blog

Stary 2013-05-06, 20:28   #4418
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Swoją drogą trudno taki taki makijażowy, czy pielęgnacyjno-makijażowy zestaw skompletować, bo jak sobie człowiek coś ułoży np. na lato, to zanim się obejrzy jest zima i albo krem niewystarczający, albo podkład np.wysusza, albo za ciemny; to znów lat przybywa i kosmetyki są za mało odżywcze, podkład za mało rozświetlający etc., etc. Neverending Story
Zgadzam się .

Przy okazji zdałam sobie sprawę, że im więcej mam kosmetyków, tym trudniej mi wypracować sobie fajne zestawienie, choć powinno być odwrotnie . Przypominam sobie czasy, kiedy miałam (nie licząc mazideł do ust i oczu) jeden ulubiony krem do twarzy Yves Rocher, jeden podkład z Revlona, ze dwa róże i puder sypki Clinique i zawsze byłam zadowolona z efektu .
To chyba jednak z wiekiem jest coraz gorzej - wiecej czasu trzeba poświęcić na zmagania z pogarszajacym sie stanem skóry.
OlaM jest offline  
Stary 2013-05-06, 20:48   #4419
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Zgadzam się .

Przy okazji zdałam sobie sprawę, że im więcej mam kosmetyków, tym trudniej mi wypracować sobie fajne zestawienie, choć powinno być odwrotnie . Przypominam sobie czasy, kiedy miałam (nie licząc mazideł do ust i oczu) jeden ulubiony krem do twarzy Yves Rocher, jeden podkład z Revlona, ze dwa róże i puder sypki Clinique i zawsze byłam zadowolona z efektu .
To chyba jednak z wiekiem jest coraz gorzej - wiecej czasu trzeba poświęcić na zmagania z pogarszajacym sie stanem skóry.
Plus żyłka odkrywcy-testera, na rynku coraz to insze różności i trudno jest poprzestać na jednym kosmetyku, bo przecież każdy kolejny może być lepszy od poprzedniego, aż szkoda go nie wypróbować

Ja też pamiętam czasy, jak mi wystarczał jakiś tusz Joko i przysłowiowy krem Nivea

BTW. gdzieś wyczytałam, że przeciętna kobieta co ok. 6 lat zmienia swój styl w makijażu (sposób malowania) a często i kolorystykę kolorówki. Czasami niepostrzeżenie można się wymknąć statystyce

Blog

Stary 2013-05-06, 20:48   #4420
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:
Miluś, pretendujesz do naszej bobbikowej znawczyni i ambasadorki Narobiłaś mi ochoty na Bricka, będę we czwartek w Tarasach i im się przyjrzę na pewno
Ja kocham kosmetyki Bobbikowej Choć cen w PL już nie kocham wcale. Bobbi jak dla mnie ma bardzo uniwersalne kosmetyki i ponadczasowe kolory. Wypracowałam już sobie mniej więcej jakie kolory pasują do odcienia mojej cery (latem i zimą) i teraz komponuję zestawy

Cytat:
Zgadzam się , trudno o taki zestaw. Choć ja już od dłuższego czasu nie eksperymentuję makijażowo, trzymam się swoich kolorów i sprawdzonych kosmetyków. Może dlatego mi się udało.
Nie ukrywam, że odkąd używam podkładów Bobbi Brown w idealnym dla mnie odcieniu to jest o wiele prościej. Nie muszę niczego niwelować, zażółcać, czy przyciemniać itd. I zaakceptowałam lekki błysk. Wolę się (estetycznie) świecić niż mieć suchą cerę. No, ale to też wiek 35+
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-05-06, 21:11   #4421
OlaM
Moderator

Cytat:
Plus żyłka odkrywcy-testera, na rynku coraz to insze różności i trudno jest poprzestać na jednym kosmetyku, bo przecież każdy kolejny może być lepszy od poprzedniego, aż szkoda go nie wypróbować

Ja też pamiętam czasy, jak mi wystarczał jakiś tusz Joko i przysłowiowy krem Nivea

BTW. gdzieś wyczytałam, że przeciętna kobieta co ok. 6 lat zmienia swój styl w makijażu (sposób malowania) a często i kolorystykę kolorówki. Czasami niepostrzeżenie można się wymknąć statystyce
To ja się statystykom wymykam . Parę lat temu istotnie odeszłam od swojego monotematycznego stylu i kolorystyki, ale aktualnie zmiany u mnie występują w odstępach liczonych nie w latach, ale w dniach .

Miłko - zazdroszczę takiego podejścia.

Ale przyznam, że powoli zaczynam odczuwać przesyt kosmetyczny, przynajmniej jak chodzi o kolorówkę.
OlaM jest offline  
Stary 2013-05-06, 22:25   #4422
myszka__77
Zakorzenienie

Cytat:
Nooo

Ciekawe czy Taboo w ogóle u nas będzie
Jeszcze go nie ma? Bo się nie rozglądałam...
Stary 2013-05-06, 22:50   #4423
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

W wątku Bobbikowym wstawiłam foty Shimmer Bricka Lilac Rose
KLIK

oraz różu też z limitowanej kolekcji Lilac Rose - Pastel Pink # 33
KLIK

może kogoś zainteresuje
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-05-07, 00:44   #4424
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
To ja się statystykom wymykam . Parę lat temu istotnie odeszłam od swojego monotematycznego stylu i kolorystyki, ale aktualnie zmiany u mnie występują w odstępach liczonych nie w latach, ale w dniach .

Ale przyznam, że powoli zaczynam odczuwać przesyt kosmetyczny, przynajmniej jak chodzi o kolorówkę.
U mnie roznie bywa. Ostatnio mnie na malowanie ust wzielo. Niestety mam dziwaczny typ urody i wszelkie nudziaki mi nie pasuja. Mam wiec zawsze albo mocne usta, albo mocne oczy.
Ostatnio mnie na zolty liner naszlo, ale nic godnego uwagi znalezc nie moge. Inglot to taki syf, ze glowa mala. Musze se zapisac, zeby nie zapomniec na blogu obsmarowac . Zoltego cienia MUFE, ktory od biedy za liner moglby robic u mnie nie ma. Wiecej nic zoltego nie znam. Kupilam sobie tez zolty lakier od paznokci Anny. Tez z deka kiepskawy: cztery warstwy i przeswity.

btw: wzielam Rebel. Z daleka z ciemnymi oczami i blada skora ponoc jak wampir wygladam . Zastanawialam sie tez nad The Amp, ale nie bylo. Chcialam sobie wziac tez sliwkowy roz do policzkow. MAC nic sliwkowego z mojej wizji nie ma. Najbardziej sliwkowy byl Coygirl (taka nieco przyzdechla sliwka niestety), ale tez nie bylo .

Az sie nie chce wierzyc, ale nasz kraj jest bardzo ubogi w zolta kolorowke i sliwkowe roze . Jakkolwiek wiec chcialabym zmienic styl makijazu to niestety nie moge.

Co do Taboo to i w S. i w D. nie wiedziano co to jest. Nawet zgromilam panie spojrzeniem, ale to ich nie oswiecilo . Po wytlumaczeniu, ze to lakier dalej nie wiedzialy o co kaman. Pytalam o pania Chanelowa, ale gdzies zaginela w akcji i nikt nie wie kiedy bedzie w perfumerii.

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2013-05-07 o 00:48
jamestown jest offline  
Stary 2013-05-07, 08:16   #4425
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
.... Chcialam sobie wziac tez sliwkowy roz do policzkow. MAC nic sliwkowego z mojej wizji nie ma. Najbardziej sliwkowy byl Coygirl (taka nieco przyzdechla sliwka niestety), ale tez nie bylo .

...
a Smoldering Plum Clinique?

Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline  
Stary 2013-05-07, 08:41   #4426
kasia68
Zadomowienie

Przy zakupach w YR woda do demakijażu twarzy i oczu gratis, kod: WODAPB ważny do 12 maja.

Stary 2013-05-07, 08:53   #4427
Soso
Zakorzenienie

Milko oba produkty śliczne

Ja zmieniłam z czasem swój styl ubierania i makijażu na bardziej kolorowy. Kiedyś nosiłam wyłacznie bez/braz/czern/biel/krem dziś zdecydowanie częściej siegam po kolory. Kiedyś w ogole nie uzywałam różu, dziś praktycznie codziennie. Natomiast nie zmienia się to, że bardzo nie lubię mieć na sobie dużo warstw, zarówno ubrań (tzw cebulka brrr) jak i makijażu

Soso jest offline  
Stary 2013-05-07, 09:17   #4428
OlaM
Moderator

Cytat:

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

W wątku Bobbikowym wstawiłam foty Shimmer Bricka Lilac Rose
KLIK

oraz różu też z limitowanej kolekcji Lilac Rose - Pastel Pink # 33
KLIK

może kogoś zainteresuje
Śliczności , ale ja się na razie dzielnie opieram Shimmer Brickom i kolejnym różom . Zresztą w dziedzinie rozświetlaczy i różów królują u mnie MAC, a zaraz potem Chanel, plus Guerlainowska Cruel Gardenia.

Cytat:
U mnie roznie bywa. Ostatnio mnie na malowanie ust wzielo. Niestety mam dziwaczny typ urody i wszelkie nudziaki mi nie pasuja. Mam wiec zawsze albo mocne usta, albo mocne oczy.
Ostatnio mnie na zolty liner naszlo, ale nic godnego uwagi znalezc nie moge. Inglot to taki syf, ze glowa mala. Musze se zapisac, zeby nie zapomniec na blogu obsmarowac . Zoltego cienia MUFE, ktory od biedy za liner moglby robic u mnie nie ma. Wiecej nic zoltego nie znam. Kupilam sobie tez zolty lakier od paznokci Anny. Tez z deka kiepskawy: cztery warstwy i przeswity.

btw: wzielam Rebel. Z daleka z ciemnymi oczami i blada skora ponoc jak wampir wygladam . Zastanawialam sie tez nad The Amp, ale nie bylo. Chcialam sobie wziac tez sliwkowy roz do policzkow. MAC nic sliwkowego z mojej wizji nie ma. Najbardziej sliwkowy byl Coygirl (taka nieco przyzdechla sliwka niestety), ale tez nie bylo .

Az sie nie chce wierzyc, ale nasz kraj jest bardzo ubogi w zolta kolorowke i sliwkowe roze . Jakkolwiek wiec chcialabym zmienic styl makijazu to niestety nie moge.

Co do Taboo to i w S. i w D. nie wiedziano co to jest. Nawet zgromilam panie spojrzeniem, ale to ich nie oswiecilo . Po wytlumaczeniu, ze to lakier dalej nie wiedzialy o co kaman. Pytalam o pania Chanelowa, ale gdzies zaginela w akcji i nikt nie wie kiedy bedzie w perfumerii.
Ja też stawiam albo na mocne usta albo oczy, nigdy nie łączę mocnego makijażu oczu i ust jednocześnie. Kiedyś "mocne usta" to była dla mnie intensywna fuksja lub fiolet, od zeszłego roku pokochałam też czerwienie, byle nie pomidorowe . A szminki typu Rebel to zwłaszcza zimą lubię - blada skóra, czarne włosy i ciemna szminka i wyglądam jak Morticia Addams .
Up The Amp mam, ale praktycznie nie używam, bo odcień u mnie nie do końca wygląda tak, jak chciałabym. No i niestety nudziakowe szminki też nie dla mnie. Podobają mi się, ale u kogoś, ja mam chyba za bardzo napigmentowane usta i większość nudziaków wygląda na mnie tandetnie .

Na żółty mnie jeszcze nie naszło , więc niestety nie pomogę w zlokalizowaniu rzeczy, których szukasz.
Co do śliwkowego różu to też nic konkretnego nie przychodzi mi do głowy. Nie wiem, czy akurat o ten odcień Ci chodzi, ale w macowej kolekcji Archie's Girl był róż Prom Princess, który być może byłby mniej więcej tym, czego szukasz .

Z Taboo to jest naprawdę dziwna sprawa, bo na moje pytania o ten lakier też wszystkie konsultantki szeroko paszcze rozdziawiały.
OlaM jest offline  
Stary 2013-05-07, 10:37   #4429
myszka__77
Zakorzenienie

Cytat:
Miluś, pretendujesz do miana naszej bobbikowej znawczyni i ambasadorki Narobiłaś mi ochoty na Bricka, będę we czwartek w Tarasach i im się przyjrzę na pewno
Zgadzam sie z PannąEweliną w 100%
Stary 2013-05-07, 10:45   #4430
madzialenn
Zakorzenienie

Cytat:
Jak tylko otworzyłam wielkie pudło, w kórym na dnie walało się tych parę zamówionych rzeczy, natychmiast zawdzwoniłam na infolinię. Pani bardzo przepraszała, ale jedyne, co mi powiedziała, to żeby wysłać maila zatytułowanego reklamacja.Ponoć te maile z reklamacjami tłumaczą i wysyłają do Niemiec. Co do tego, czy jest szansa, że torbę mi doślą, nie potrafiła odpowiedzieć. Tak więc nadal nic wiem .

To kicha na całego .
Nie ukrywam, że zdecydowałam się na zamówienie m.in. dla tej torby i nawet jak mi przyślą cokolwiek innego (typu porfel, kosmetyczka itp.), to nie będę zadowolona, bo ta torba była mi akurat potrzebna .

Odebrałam dzisiaj zamówienie i był komplet. Dla mnie toreb starczyło, co dziwne, bo zamawiałam (chyba) później niż Ty, 28/9.04

madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline  
Stary 2013-05-07, 11:41   #4431
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Milko oba produkty śliczne

Cytat:
Śliczności , ale ja się na razie dzielnie opieram Shimmer Brickom i kolejnym różom . Zresztą w dziedzinie rozświetlaczy i różów królują u mnie MAC, a zaraz potem Chanel, plus Guerlainowska Cruel Gardenia.
a no nie dziwię się, MACowe rozświetlacze też fajne

Ja nie maluję prawie oczu - delikatny cień, czasem kreska + rzęsy i podkreślenie brwi - dlatego u mnie paskowe shimmer bricki zdają świetnie egzamin. Jaśniejsze paski służą mi za cień do oczu (i nie są to drobinki brokatowe ) dlatego tak je lubię.
Stawiam za to bardziej na róż. Poliki podkreślam najbardziej. Mam z natury ziemistą cerę i bez różu nie wychodzę z domu

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z PannąEweliną w 100%
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-05-07, 11:46   #4432
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Konsultantka pokazywała mi ten kompakt, ale boję się, że nie dam rady się nim umalować. Ostatni kompakt jaki miałam to shiseido i nie szła nam współpraca. Mimo intensywnych wysiłków i wielu prób.

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2013-05-07, 12:01   #4433
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Odebrałam dzisiaj zamówienie i był komplet. Dla mnie toreb starczyło, co dziwne, bo zamawiałam (chyba) później niż Ty, 28/9.04
Dobrze, że chociaż Ty dostałaś.
Ja zamówienie składałam 25 kwietnia, info o zaksięgowaniu pieniędzy dostałam 26.04., więc faktycznie dla mnie powinno starczyć .
Ale dziś dostałam od nich maila w sprawie mojej reklamacji, gdzie napisano:
"Pragniemy poinformować, iż brakujące produkty zostaną Pani dosłane tak szybko jak to możliwe. Jeszcze raz przepraszamy".
No ciekawa jestem, skąd mi teraz tą torbę wytrzasną .

Btw - ja to coś ostatnio pecha mam wybitnie. Na ciuchy z MANGO, do odbioru we wrocławskim salonie, czekam od 17 marca i ani widu ani słychu

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-05-07 o 12:03
OlaM jest offline  
Stary 2013-05-07, 12:05   #4434
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Konsultantka pokazywała mi ten kompakt, ale boję się, że nie dam rady się nim umalować. Ostatni kompakt jaki miałam to shiseido i nie szła nam współpraca. Mimo intensywnych wysiłków i wielu prób.
Ja lubię tego rodzaju kompaktowe podkłady. Przedtem używałam podobnego w formie kompaktu Chanel klik (ten chanelowski jest bardziej treściwy)
On jest taki tłustawy, ale z twarzy nie spływa Pięknie wtapia się w skórę. Jednak nie namawiam, nie każdy musi lubić taką formę podkładu.
Do tego rodzaju kompaktów używam pędzla języczkowego do podkładów.
Mam wrażenie, że gąbeczka jest mało ekonomiczna

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Btw - ja to coś ostatnio pecha mam wybitnie. Na ciuchy z MANGO, do odbioru we wrocławskim salonie, czekam od 17 marca i ani widu ani słychu
Mam nadzieję, że torbę Ci doślą
Ale to zamówienie z Mango STRASZNIE długo realizują...
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-05-07, 12:11   #4435
OlaM
Moderator

Cytat:
Mam nadzieję, że torbę Ci doślą
Ale to zamówienie z Mango STRASZNIE długo realizują...
Dziękuję , też mam nadzieję .

A do Mango chyba znowu muszę dzwonić z interwencją . Zamówiony m.in. golf przyjdzie mi chyba latem nosić, o ile w ogóle dostanę to zamówienie .
OlaM jest offline  
Stary 2013-05-07, 13:12   #4436
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Na mojej skorze sliwki nie widac .

Cytat:
Ja też stawiam albo na mocne usta albo oczy, nigdy nie łączę mocnego makijażu oczu i ust jednocześnie. Kiedyś "mocne usta" to była dla mnie intensywna fuksja lub fiolet, od zeszłego roku pokochałam też czerwienie, byle nie pomidorowe . A szminki typu Rebel to zwłaszcza zimą lubię - blada skóra, czarne włosy i ciemna szminka i wyglądam jak Morticia Addams .
Up The Amp mam, ale praktycznie nie używam, bo odcień u mnie nie do końca wygląda tak, jak chciałabym. No i niestety nudziakowe szminki też nie dla mnie. Podobają mi się, ale u kogoś, ja mam chyba za bardzo napigmentowane usta i większość nudziaków wygląda na mnie tandetnie .

Na żółty mnie jeszcze nie naszło , więc niestety nie pomogę w zlokalizowaniu rzeczy, których szukasz.
Co do śliwkowego różu to też nic konkretnego nie przychodzi mi do głowy. Nie wiem, czy akurat o ten odcień Ci chodzi, ale w macowej kolekcji Archie's Girl był róż Prom Princess, który być może byłby mniej więcej tym, czego szukasz .

Z Taboo to jest naprawdę dziwna sprawa, bo na moje pytania o ten lakier też wszystkie konsultantki szeroko paszcze rozdziawiały.
Roz od Archie'go to nie ten. Chyba najlizej do tego, czego szukam jest Sin Narsa.

Cytat:
Dziękuję , też mam nadzieję .

A do Mango chyba znowu muszę dzwonić z interwencją . Zamówiony m.in. golf przyjdzie mi chyba latem nosić, o ile w ogóle dostanę to zamówienie .
Pogoda w Polszy zmienna. Jak latem bedzie jesien to golf jak znalazl .
Stary 2013-05-07, 13:25   #4437
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

...
a czy CABANA Boy z The Balm nie jest wystarczająco sliwkowy?
dark01 jest offline  
Stary 2013-05-07, 14:14   #4438
lexxie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Ja mam ten roz, i wedlug mnie to ten kolor nawet obok sliwki nie stal. Tez napalilam sie na niego, a ze kupowalam przez neta to wczesniej nie macałam i sie rozczarowałam.
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline  
Stary 2013-05-07, 15:04   #4439
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
a czy CABANA Boy z The Balm nie jest wystarczająco sliwkowy?
Nie jest w ogole sliwkowy.
Stary 2013-05-07, 15:48   #4440
OlaM
Moderator

Chyba mnie coś trafi - dostałam z Mango maila, że otrzymam zwrot pieniędzy za zamówienie, ale żadnego wyjaśnienia, dlaczego go nie zrealizują . Dziwne jest to, że spośród 3 rzeczy, które zamówiłam, 2 nadal są dostępne na stronie, za to nie ma tego nieszczęsnego golfa, na którym najbardziej mi zależało . Próbowałam się tam dodzwonić, ale po 22 minutach oczekiwania na połączenie z konsultantem i wysłuchiwaniu debilnych komunikatów i muzyczki się rozłączyłam .
OlaM jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości