Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-02-22, 22:00   #1201
Tigerr
Zadomowienie

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Ja osobiscie mam, kilka dziewczyn tez z watku ma, ale watpie szczerze czy ktoras sie bedzie pozbywac
Na all mozna jeszcze kupic jak cos
Podałam koleżance linki do allegro ...

Czy możliwe jest by taka limitka była podrabiana ? Bo na all są nowe egzemplarze tych rozświetlaczy nawet za 170 zł

Mam też propozycję od wizażanki...
Wszystko przekazałam koleżance, niech decyduje ...

Ja też jestem maniaczką rozświetlaczy ...i nagle ... jak go zobaczyłam ...
Dobrze , że pustka w portfelu i jeszcze dług .... ( pożyczyłam od koleżanki na torebkę ) Bo pewnie bym się skusiła ...
Tigerr jest offline  
Stary 2013-02-22, 22:13   #1202
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam w S. i malowałam oka nowym tuszem Guerlain - co prawda na ysl efc który już miałam na oczach, ale niemniej efekt mnie powalił -szczoteczka jest boska, tusz wydłuża, pogrubia, rewelacyjnie sie nim operuje. Na 100% go kupię
Hał macz ten tusz?
Ja chce fioletowy, bo czarny bedzie z MACzka

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Podałam koleżance linki do allegro ...

Czy możliwe jest by taka limitka była podrabiana ? Bo na all są nowe egzemplarze tych rozświetlaczy nawet za 170 zł

Mam też propozycję od wizażanki...
Wszystko przekazałam koleżance, niech decyduje ...

Ja też jestem maniaczką rozświetlaczy ...i nagle ... jak go zobaczyłam ...
Dobrze , że pustka w portfelu i jeszcze dług .... ( pożyczyłam od koleżanki na torebkę ) Bo pewnie bym się skusiła ...
Nie wiem, ja za 170zl bym nie kupila. Troche za tanio..
Chociaz swoj mam za free - dostałam testera od psiapsióly

WYMIANKA
elizabarbara jest offline  
Stary 2013-02-22, 22:13   #1203
Młoda86
Wtajemniczenie

A co poleciłybyście na odwodnioną skórę? skorzystałam dziś z badania skóry w poznańskim Starym Browarze i wyszło, że mam skórę odwodnioną, produkującą sebum, ale bez rozszerzonych porów i zmarszczek... Przechodziłam takie badanie ok. 4 lat temu- też miałam odwodnioną, wtedy stosowałam serię Hydrabio Biodermy, ale to chyba za wiele nie dało....
Stary 2013-02-22, 22:17   #1204
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
A co poleciłybyście na odwodnioną skórę? skorzystałam dziś z badania skóry w poznańskim Starym Browarze i wyszło, że mam skórę odwodnioną, produkującą sebum, ale bez rozszerzonych porów i zmarszczek... Przechodziłam takie badanie ok. 4 lat temu- też miałam odwodnioną, wtedy stosowałam serię Hydrabio Biodermy, ale to chyba za wiele nie dało....
Ja mialam na maxa odwodnioną skóre 2 lata temu w zimie. Dziewczyny z Sephory (moje kolezanki) polecily mi aqua serum z Guerlain.. Wszystkie tylko tego uzywaly, choc mialy duzy wybor innych. Skuszona nabylam rzeczone serum (za pol ceny ) i rzeczywiscie polepszyl mi kondycje skóry. Do tej pory efekt sie trzyma..

Poza tym odwodnienie skory to tez troche efekt zimy i kaloryferów na full. Ja mieszkam w domu jednorodzinnym i oszczedzam na ogrzewaniu, to skore mam ogolnie w niezlej kondycji..
Jak to mawiala moja babcia- zimny wychów Ale im chlodniej tym dla skóry ponoć lepiej

WYMIANKA
Stary 2013-02-22, 22:18   #1205
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Hał macz ten tusz?
Też się czaję na tego Maczka, ale obawiam się trochę silikonowej szczoty. Mam jakiś wybitny antytalent do malowania rzęs takimi szczoteczkami

GretchenSp jest offline  
Stary 2013-02-22, 22:18   #1206
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Też się czaję na tego Maczka, ale obawiam się trochę silikonowej szczoty. Mam jakiś wybitny antytalent do malowania rzęs takimi szczoteczkami
oj tam oj tam, nauczysz sie

WYMIANKA
Stary 2013-02-22, 22:18   #1207
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Hał macz ten tusz?
149, na vipach 119, wiec masz okazję do 3 marca zwinac tuszyk nieco taniej

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 129 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2013-02-22, 22:19   #1208
alime05
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Z punktowych wysuszaczy całkiem niezły jest s.o.s sanoflore (dla osób z niewielkimi problemami) i dermedic (nieco bardziej skuteczny). Kiler (w moim przypadku) to spray Alvy, ale mając na uwadze swoje życie intymne rzadko go stosuję
Też go sobie bardzo chwalę, am już drugą tubkę, jest to roll-on z metalową kuleczką, co wg mnie nie jest dobrym rozwiązaniem, ale wystarczy ścisnąć lekko tubkę i żel ładnie wychodzi bokami.

Dostałam dzisiaj kupon urodzinowy z Sephory (dla Goldów) . Byłam mile zaskoczona, bo kwota za którą można wybrać sobie produkt wzrosła do 150 zł. Ponadto można wybrać sobie droższy produkt i dopłacić różnicę, wcześniej nie było takiej możliwości. Bez zmian pozostało to, że nie można kuponu łączyć z innymi promocjami.
alime05 jest offline  
Stary 2013-02-22, 22:20   #1209
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Cytat:
149, na vipach 119, wiec masz okazję do 3 marca zwinac tuszyk nieco taniej
Dzieki
A są vipy teraz? Ja sie do Mario jutro wybieram i moze kupie, jak jeszcze bedzie

WYMIANKA
Stary 2013-02-22, 22:23   #1210
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Dzieki
A są vipy teraz? Ja sie do Mario jutro wybieram i moze kupie, jak jeszcze bedzie
W S. są

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 129 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2013-02-22, 22:30   #1211
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
oj tam oj tam, nauczysz sie
Obym sobie tylko oczu nie wykłuła, bo już parę razy zdarzyło mi się dziabnąć taką ostrą silikonową końcówka

GretchenSp jest offline  
Stary 2013-02-22, 22:32   #1212
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Obym sobie tylko oczu nie wykłuła, bo już parę razy zdarzyło mi się dziabnąć taką ostrą silikonową końcówka
Ale ona nie ma ostrego zakończenia.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2013-02-22, 22:42   #1213
Młoda86
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja mialam na maxa odwodnioną skóre 2 lata temu w zimie. Dziewczyny z Sephory (moje kolezanki) polecily mi aqua serum z Guerlain.. Wszystkie tylko tego uzywaly, choc mialy duzy wybor innych. Skuszona nabylam rzeczone serum (za pol ceny ) i rzeczywiscie polepszyl mi kondycje skóry. Do tej pory efekt sie trzyma..

Poza tym odwodnienie skory to tez troche efekt zimy i kaloryferów na full. Ja mieszkam w domu jednorodzinnym i oszczedzam na ogrzewaniu, to skore mam ogolnie w niezlej kondycji..
Jak to mawiala moja babcia- zimny wychów Ale im chlodniej tym dla skóry ponoć lepiej
Zima to na pewno nie jest dobra dla skóry, ale poprzednie badanie przechodziłam w okresie wiosenno-letnim. Codziennie używam kremu nawilżającego, na dzień lżejszego a na noc już bardziej tłuściejszego i nadal ten sam problem może by tak zacząć nawilżać od środka?
Stary 2013-02-22, 22:47   #1214
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Cytat:
W S. są

Cytat:
ja sie raz zakłułam benefitową maczugą, od tamtej pory mam do tego tuszu uraz

Cytat:
Zima to na pewno nie jest dobra dla skóry, ale poprzednie badanie przechodziłam w okresie wiosenno-letnim. Codziennie używam kremu nawilżającego, na dzień lżejszego a na noc już bardziej tłuściejszego i nadal ten sam problem może by tak zacząć nawilżać od środka?
Ja mysle ze od wewnatrz nie zaszkodzi, aczkolwiek myle ze dobre serum nawilżające bardzo dobrze Ci zrobi. Ja mialam to http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,51...el-na-noc.html i rowniez bylam zadowolona. U sprawdzonego sprzedawcy na all mozna je kupic za cos okolo stówkę.
Ja teraz uzywam serum nawilzajacego rexaline i jestem zadowolona

WYMIANKA
Stary 2013-02-22, 22:53   #1215
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Ale ona nie ma ostrego zakończenia.
Chodzi mi o te silikonowe wypustki na końcu - wiadomo że one są odrobinę sztywniejsze, niż "tradycyjne" włoski i zawsze jakoś uda mi się nimi dziabnąć albo w okolice linii wodnej, albo nawet w samo oko. Dlatego raczej unikam tuszy z takimi szczoteczkami, ale MAC bardzo kusi i bez testów się w tym przypadku nie obejdzie.

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
ja sie raz zakłułam benefitową maczugą, od tamtej pory mam do tego tuszu uraz
Mnie kłuł Benefit i sephorowa Outrageous, której miałam miniaturkę (swoją drogą bardzo kiepsko się u mnie spisywała ).

GretchenSp jest offline  
Stary 2013-02-22, 23:18   #1216
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Stosowałam wieeeki temu, ale bez szczególnych efektów Widocznie co skóra to inne potrzeby. Teraz zresztą nie odważyłabym się do niego wrócić, bo jednak wysuszał (miałam wersję 10%).
Brr, też pamiętam benzacne, nic nie dało, tylko wysuszyło skórę wokół niedoskonałości . Może po prostu moja skóra nie lubi się z kwasami... Teraz od biedy używam pasty cynkowej
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
nie mów nic o sprayu alvy, bo ja mam z nim codziennie do czynienia chyba jako jedyna w rodzinie nie mogę się przyzwyczaić do tego zapaszku
Mój syn używa i muszę przyznać, że spray trzyma w ryzach nastolatkową cerę
w tej serii jest jeszcze taki olejek punktowy w malutkim opakowaniu - i to jest dopiero killer - na pojedyncze zmiany - nieco mniej śmierdzi, znacznie mocniej działa...
Jak wygląda ten olejek? bo na kwc znalazłam tylko TO.
Stary 2013-02-23, 00:26   #1217
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Ciekawa jestem jak wrazenia z tego tuszu.. Ja tez planuje jutro wizyte w Mario i moze zakup, ale myslalam o tym fiolecie. Czarny sobie z MACa zakupie w marcu
Ile Cie Damonq wyszedl ten gucio ze znizką?
103 zł

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Też chcę kupić, a jaki czarny czy fioletowy?

skończył mi się czarny i taki musiałam kupić.

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2013-02-23, 01:43   #1218
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Czytałam, co jeszcze wcześniej pisałaś. Mi tak skóra w poprzednich latach świrowała, apogeum było rok temu, kiedy zaatakował mnie trądzik różowaty i ostro się wzięłam za siebie i ją wyleczyłam, od pół roku mogę nawet wyjść z domu bez podkładu, co kiedyś było niemożliwe - odwodniona skóra z czerwonymi syfkami i naczynka.

Wewnętrznie wiesiołek (np. Operanol Femina), odstawić wszystkie silikonowe chemiczne kremy, które więcej szkodzą, niż dają, woda termalna, ogólnie pielęgnacja jak przy cerze bardzo wrażliwej, a nie trądzikowej, a na twarz polecam moje serum-wybawiciela na wariującą skórę - 15ml olejku z granatu i 15ml jakiegoś innego, np. makadamia, do tego kwas LHA (proporcje podane np. na stronie ZSK). Na krótsze wyjścia używałam minerałów, na dłuższe pod podkład kładłam bazę bez silikonów RBR, bardzo fajnie pielęgnuje i stanowi "bufor" Potem już tylko mikrodermabrazja w kilku seriach, jakiś zabieg z kwasem mlekowym albo migdałowym i skóra jak nowa. Ale niestety trzeba trochę czasu.

A, jeszcze wszystkim polecam azjatyckie żele ślimakowe, np. Purebess. Cudo Leczą wszystko na twarzy, nawilżają. Wczoraj kot mocno podrapał mnie pod okiem. Wyglądało to okropnie. Posmarowałam na noc tym ślimakowcem i rano nie było śladu, nie wiem, jak to możliwe, ale tak działa.

---------- Dopisano o 01:43 ---------- Poprzedni post napisano o 01:41 ----------

Z naturalnych nawilżaczy (raczej tylko takich używam) mogę Ci polecić Phenome Luscious.
Stary 2013-02-23, 07:22   #1219
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
...
[/COLOR]Z naturalnych nawilżaczy (raczej tylko takich używam) mogę Ci polecić Phenome Luscious.
też polecam, zapach jak dla mnie dziwny, ale nie odstręczający, a samo działanie kremu - cuuudo

a od siebie dodam, że rewelacją dla mnie jest jeszcze Regenerujący Miód Odżywczy Sanoflore, występuje w dwóch wersjach - lżejszej i cięższej, w tej bogatszej jestem zakochana

Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-02-23 o 08:07
misianka jest offline  
Stary 2013-02-23, 08:12   #1220
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Chodzi o ten z drzewa herbacianego, manuka czy jeszcze jakiś inny?
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jak wygląda ten olejek? bo na kwc znalazłam tylko TO.
Alva Rhassoul korektor punktowy:

http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...-PUNKTOWY.html

do stosowania bezpośtednio na zmiany ropne, wysusza, goi, bardzo silny w działaniu.

A tu spray

http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...AIR-SPRAY.html

uwaga, na bazie aloesu (niektórzy są uczuleni); w formie (śmierdzącej) mgiełki, znacznie jednak delikatniejszy w działaniu, można używać na większy obszar skóry, nie wysusza tak drastycznie, nawet trochę nawilża, ale i odkaża - sprawdza się przy wysypie drobniejszych krostek i niedoskonałości.

mhm0808 jest offline  
Stary 2013-02-23, 10:08   #1221
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Cytat:
Czytałam, co jeszcze wcześniej pisałaś. Mi tak skóra w poprzednich latach świrowała, apogeum było rok temu, kiedy zaatakował mnie trądzik różowaty i ostro się wzięłam za siebie i ją wyleczyłam, od pół roku mogę nawet wyjść z domu bez podkładu, co kiedyś było niemożliwe - odwodniona skóra z czerwonymi syfkami i naczynka.

Wewnętrznie wiesiołek (np. Operanol Femina), odstawić wszystkie silikonowe chemiczne kremy, które więcej szkodzą, niż dają, woda termalna, ogólnie pielęgnacja jak przy cerze bardzo wrażliwej, a nie trądzikowej, a na twarz polecam moje serum-wybawiciela na wariującą skórę - 15ml olejku z granatu i 15ml jakiegoś innego, np. makadamia, do tego kwas LHA (proporcje podane np. na stronie ZSK). Na krótsze wyjścia używałam minerałów, na dłuższe pod podkład kładłam bazę bez silikonów RBR, bardzo fajnie pielęgnuje i stanowi "bufor" Potem już tylko mikrodermabrazja w kilku seriach, jakiś zabieg z kwasem mlekowym albo migdałowym i skóra jak nowa. Ale niestety trzeba trochę czasu.

A, jeszcze wszystkim polecam azjatyckie żele ślimakowe, np. Purebess. Cudo Leczą wszystko na twarzy, nawilżają. Wczoraj kot mocno podrapał mnie pod okiem. Wyglądało to okropnie. Posmarowałam na noc tym ślimakowcem i rano nie było śladu, nie wiem, jak to możliwe, ale tak działa.

---------- Dopisano o 01:43 ---------- Poprzedni post napisano o 01:41 ----------

Z naturalnych nawilżaczy (raczej tylko takich używam) mogę Ci polecić Phenome Luscious.
Gdzie kupujesz te ślimakowe cuda Purebess?
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
103 zł

skończył mi się czarny i taki musiałam kupić.
Dzięki

WYMIANKA
Stary 2013-02-23, 10:12   #1222
Solciuchna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MZZZ2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny sprobujcie na niespodzianki Benzacne (dostepne w każdej aptece) Dla mnie rewelacja Dlugo zmagałam sie z brzydka cera, teraz idealnie gladka i czysta

Mnie ten krem uczulił, "wyżarł" skórę i zostawił czerwone blizny, które bardzo długo schodziły...

Dostałam od dermatologa do przemywania Davercin, a dostosowania punktowo żel Differin, są delikatne, nie robią kraterów Delikatnie wysuszają krostki. Jeszcze czasami stosuję Sudocrem - szybciej goi i rozjaśnia skórę.

Cytat:
A na miejscu niczego Ci nie polecili?
Wydaje mi się, że ciężko jest komuś polecić coś przez internet, na każdym dana rzecz działa inaczej... No i osobiście 100 razy wolę pielęgnację apteczną lub naturalną niż górnopółkową.
Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj kupon urodzinowy z Sephory (dla Goldów) . Byłam mile zaskoczona, bo kwota za którą można wybrać sobie produkt wzrosła do 150 zł. Ponadto można wybrać sobie droższy produkt i dopłacić różnicę, wcześniej nie było takiej możliwości. Bez zmian pozostało to, że nie można kuponu łączyć z innymi promocjami.
O, super, świetna wiadomość Mam nadzieję, że zmiany utrzymają się do dnia moich urodzin we wrześniu
Cytat:
(...)Wewnętrznie wiesiołek (np. Operanol Femina), odstawić wszystkie silikonowe chemiczne kremy, które więcej szkodzą, niż dają, woda termalna, ogólnie pielęgnacja jak przy cerze bardzo wrażliwej, a nie trądzikowej, a na twarz polecam moje serum-wybawiciela na wariującą skórę - 15ml olejku z granatu i 15ml jakiegoś innego, np. makadamia, do tego kwas LHA (proporcje podane np. na stronie ZSK). Na krótsze wyjścia używałam minerałów, na dłuższe pod podkład kładłam bazę bez silikonów RBR, bardzo fajnie pielęgnuje i stanowi "bufor" Potem już tylko mikrodermabrazja w kilku seriach, jakiś zabieg z kwasem mlekowym albo migdałowym i skóra jak nowa. Ale niestety trzeba trochę czasu.
(...)
Podasz linka do tej bazy? Wiesiołka też polecam

mhm0808, a orientujesz się może, gdzie stacjonarnie można dostać kosmetyki Alvy?
Stary 2013-02-23, 10:23   #1223
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Mysle nad masłami do ciała. Miałam tylko jedno, ale chętnie wypróbuję pozostałe Może jeszcze jakis szampon i maska. Jeszcze sie nie zdecydowałam
Ja chcę maskę i odżywkę do włosów oraz peeling do ust.Masła mam Sephorowe i TBS nówki oraz TBS i YR w użyciu,więc nie biorę,ale chetnie poczekam na opinie,być może później się skuszę
Ten rabat-20% tylko w weekend 16-17marca

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
A jak długo trwa ta promocja w Sephorze? Myślałam że już się skończyła (chyba była do 13 lutego ).
DNI VIP -20% od 22lutego do 3 marca na cały asortyment

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2013-02-23, 10:23   #1224
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość

mhm0808, a orientujesz się może, gdzie stacjonarnie można dostać kosmetyki Alvy?
Alva jak jedna z nielicznych marek naturalnych jest dostępna stacjonarnie w sieci delikatesów eko organic coś tam - za chiny nie mogę spamiętać, jak to się nazywa Takie logo mają: zielony napis na żółtym tle... ostatnio w Arkadii widziałam.

mhm0808 jest offline  
Stary 2013-02-23, 10:32   #1225
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Skorzystałam z promocji w M. o kupiłam nowy tusz Guerlaina.Ciekawa jestem jaki będzie. Dostałam kupon na -25 zł przy zakupie za 150 i -50 zł przy zakupie za 250 zł.
o to super,a ja jakoś nie mam kiedy się wybrać

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
zapytałam dziś Pani w S czemu nie dostałam zniżki VIP ani smsem ani nic, niby zobaczyła w systemie, że żadne zniżki mi nie przysługują i nie mogę z VIP skorzystać chciała dane jakiejś mojej znajomej lub kogoś z rodziny kto ma również czarną kartę , żebym mogła z ich zniżki skorzystać ale nikogo takiego nie znam i wyszłam bez kremu i peelingu
Ja pisałam wcześniej,że ta zniżka jest dla Goldów i nie wiem czy Blacki też mają,widocznie nie
Babeczka mogła użyczyć swojej,w takim wypadku warto poprosić kierownika im też zależy na sprzedaży,więc pewnie udzieliliby swojej

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Ja mam taą torebkę od Zuzi Górskiej

http://agawkrainieczarow.blogspot.co...ia-gorska.html

To tak jak ja niby mała , ale... dupsko to jest z deka, ale TŻ nie lubi chudzin.
Jeszcze 1,5 roku temu ważyłam 44 kg teraz 49.Wszystko wina słodyczy Ale nadal nosze 34.

Może taka moda
Fajniutka,tylko mało pojemna,gdzie Ty kosmetyczkę wkładasz
jak fajnie,znalazłaś w lesie jak byłaś na grzybach?gdzie takie rosną

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2013-02-23, 10:37   #1226
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:

.
No właśnie za mną chodzi od kilku tygodni coś "ślimakowatego", można dostac nawet BB krem ze śluzem, chyba sobie coś kliknę
a ten żel to bardziej jak krem do codziennego stosowania czy właśnie na takie niespodzianki?

Któraś jeszcze może polecić coś ciekawego ze ślimakiem?

Taszanta jest offline  
Stary 2013-02-23, 10:38   #1227
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Też go sobie bardzo chwalę, am już drugą tubkę, jest to roll-on z metalową kuleczką, co wg mnie nie jest dobrym rozwiązaniem, ale wystarczy ścisnąć lekko tubkę i żel ładnie wychodzi bokami.

Super
Wszystkiego najlepszego z okazji 18-tych urodzin

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2013-02-23, 11:08   #1228
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Pomalowałam się dziś nowym tuszem Guerlain i normalnie w szoku jestem!!! Takie długie i gęste rzęsy mi zrobił, że bajka Jak na pierwszy raz jestem bardzo zadowolona, zobaczymy jak dalej będzie.

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2013-02-23, 11:15   #1229
abrakatabra
Zakorzenienie

Cytat:
Na nawilżenie pomogło mi dodawanie kropli kwasu hialuronowego (kupiony ZSK) do kremu, używam zazwyczaj tylko na noc ale jak robię peelingi z kwasów to również na dzień. Rewelacyjnie nawilża
abrakatabra jest offline  
Stary 2013-02-23, 11:24   #1230
Denticoo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No właśnie za mną chodzi od kilku tygodni coś "ślimakowatego", można dostac nawet BB krem ze śluzem, chyba sobie coś kliknę
a ten żel to bardziej jak krem do codziennego stosowania czy właśnie na takie niespodzianki?

Któraś jeszcze może polecić coś ciekawego ze ślimakiem?

Ja również zgadzam się z opinią , że ślimaki to jedne z najlepszych nawilżaczy i uspokajaczy dla cery . Ja osobiście mam mieszaną która kocha ślimaczki. Obecnie odpukać doprowadziłam cerę do braku niespodzianek, jedynie leczę ślady. Myślę , że u mnie sprawdziło się właśnie nawilżenie. Na noc obowiązkowo ślimak a na dzień pod makijaż Bioderma. Ogólnie uważam że azjatyckie kremy pod oczy tez nie mają równych. Wracając do ślimaków ja polecam Mizon.

http://www.ebay.pl/itm/MIZON-Snail-R...item5aec7e6d6e

http://www.ebay.pl/itm/MIZON-All-IN-...item27ce85869d

Tu cały zestaw ślimakowej pielęgnacji
http://www.ebay.pl/itm/MIZON-SNAIL-S...#ht_1021wt_952

Ten krem też jest dość popularny wśród fanek azjatyckiej pielęgnacji ( jad żmiji

http://www.ebay.pl/itm/MIZON-S-VENOM...#ht_1737wt_952

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości