Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-07, 06:57   #1861
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
właśnie wróciłam z S. i mam mętlik w głowie, może Wy mi pomożecie

chciałam kupić : 1) podkład - wcześniej juz pisałam tu, że muszę zmienić mój DW na inny, ponieważ ten z Estee Lauder mimo, że dobrze kryje tworzy maskę, więc Pani poleciła mi podkład Clinique do cery tłustej, używałyście? a może polecicie mi coś innego wzamian?

2) róż - chciałam kupić coś z EL, ale wydawało mi się, że wszystkie się mega błyszczą , Pani pokazała mi róż Smashbox, polecacie? chociaż jak teraz patrzę na swoją buzię, to chyba już zniknął z moich policzków, w przeciągu...hmmm 4 godzin od wizyty w perfumerii
z rozy polecam tez chanele

natomiast jesli chodzi o DW to nie dajesz go za duzo?
ja kupilam sobie pompke z MAC i generalnie to jedna taka porcja wystarcza ze spokojem na cala twarz moim zdaniem wiele osob popelnia blad z DW polegajacy na tym, ze za duzo go nakladaja i wychodzi maska
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No dokładnie, to własnie miałam na myśli, że tak wygląda
A no cóz i wygląda na to, ze jakoś nie specjalnie się przejęła przyłapaniem ją na tym Poza tym przykład idzie z góry, w tym wypadku od Pani Tylko czekac az zacznie Majkela nosić


Eli, dla pocieszenia powiem, ze jakis czas temu - rok-moze dwa też robiłam pdoejście do Idealista i rozczarowałam sie, bo równiez miałam odczucia takie, jakie Ty teraz - czyli zero efektu, nic nie robił.
Ale pare dni temu dostałam próbkę znowu i pomyślałam, co mi szkodzi, użyłam z Diorem Forever i duet nie zdarcia. Jak z Bobbi i maciem to nie wiem, bie nie sprawdzałam, na to już brak próbki

O ja! Jakimże cudem Ci się to udało?! Mnie nie chciała malutkiej koperty zaliczyć do gabarytu A
Zas jesli chodzi o róże MAC-we wszystko jeszcze przed Tobą
Chanele miełam kiedyś 2 razy i miłosci z tego nie było, oddałam w swiat dalej


Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Moze nastepnym razem sie polubimy

A pani zagrozilam ze jej jak nie zaznaczy A
A tak na serio, zmusilam ją zeby przełozyła przez ta miarke, bo bylam pewna, ze z trudem, ale przejdzie Nie chciala, nie chciala, ale musiala, bo sie uparłam A kolejke wygenerowałam ze ho ho

Dzis bylam 16 godzin non stop na pelnych obrotach, padam na pysk

Dobranoc laski
hehe, panie na poczcie to sa dobre, mi ostatnio przez ta miarke cos przeszlo, ale pani powiedziala, ze to musi z LUZEM a ta miarka taka, ze generalnie jak sie uprze to moze stwierdzic, ze wszystko poza ulotkami ma za malo luzu
ale nie jest zle, bo panie na mojej poczcie nadal sie zgadzaja wysylac rzeczy w kopercie babelkowej jako polecony, a nie kaza jako paczke tego oznaczac
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 08:17   #1862
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ale nie jest zle, bo panie na mojej poczcie nadal sie zgadzaja wysylac rzeczy w kopercie babelkowej jako polecony, a nie kaza jako paczke tego oznaczac
Ilios, że jak? Panie na poczcie bąbelkową koperte jako paczkę traktują?
Pierwsze słyszę Paczka to coś w kartonie, bąble kartonem nie są
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 08:31   #1863
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

podobno od pierwszego stycznia sa jakies zmiany i towary trzeba wysylac paczka. poleconym tylko papiery
np tu o tym ktos pisal , o albo tu

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

mi pani powiedziala, ze towary jako paczka, ze mnie o tym informuje i zrobila adnotacje o tym, ze poinformowala na potwierdzeniu nadania, ale przesylke przyjela

Edytowane przez ilios
Czas edycji: 2013-03-07 o 08:34
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 08:34   #1864
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ilios, że jak? Panie na poczcie bąbelkową koperte jako paczkę traktują?
Pierwsze słyszę Paczka to coś w kartonie, bąble kartonem nie są
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
podobno od pierwszego stycznia sa jakies zmiany i towary trzeba wysylac paczka. poleconym tylko papiery
np tu o tym ktos pisal

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

mi pani powiedziala, ze towary jako paczka, ze mnie o tym informuje i zrobila adnotacje o tym, ze poinformowala na potwierdzeniu nadania, ale przesylke przyjela
w sumie ostatecznie, niebezpieczeństwo tyc zmian jest takie, że jak Ci zawartość przesyłki uszkodzą, ukradną część, ale dotrze taka wybebeszona, to nie możesz reklamacji złożyć, bo przesyłałaś niezgodnie z regulaminem PP
ale jak Ci zginie, to jak Ci udowodnią co było?
nadal natomiast można z zadeklarowaną wartością
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 08:35   #1865
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
w sumie ostatecznie, niebezpieczeństwo tyc zmian jest takie, że jak Ci zawartość przesyłki uszkodzą, ukradną część, ale dotrze taka wybebeszona, to nie możesz reklamacji złożyć, bo przesyłałaś niezgodnie z regulaminem PP
ale jak Ci zginie, to jak Ci udowodnią co było?
nadal natomiast można z zadeklarowaną wartością
ale mi sie np raz zdarzylo na poczcie innej, ze pani w okienku nie chciala mi przyjac koperty jako listu. paczka i juz...
jythc.gif
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 08:38   #1866
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

i takiego gigaofftopa robię

czy któraś z Was paliła fajczury i przestawiła się na e-papierosy?
porad i wskazań potrzebuję, bo przymierzam się nieśmiało na razie

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ale mi sie np raz zdarzylo na poczcie innej, ze pani w okienku nie chciala mi przyjac koperty jako listu. paczka i juz...
Załącznik 5148055
a ja bym zapytała na jakiej podstawie?
widziała co ładowałaś do środka? wagę miała do 2 kg?
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 08:44   #1867
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ale mi sie np raz zdarzylo na poczcie innej, ze pani w okienku nie chciala mi przyjac koperty jako listu. paczka i juz...
Załącznik 5148055
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 08:54   #1868
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
i takiego gigaofftopa robię

czy któraś z Was paliła fajczury i przestawiła się na e-papierosy?
porad i wskazań potrzebuję, bo przymierzam się nieśmiało na razie

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------



a ja bym zapytała na jakiej podstawie?
widziała co ładowałaś do środka? wagę miała do 2 kg?
waga byla do 2 kg, ale byly to spodnie dla mojej kumpeli, wiec byly miekkie


a co do epapierosa to KOCHAM
tzn ja nie palilam nigdy. ale moj TZ palil chyba z 10 lat i jak zaczelismy byc razem to wszystko ladnie pieknie ale te fajki dla niepalacza bycie z palaczem to jest koszmar, niewazne ile razy umyje zeby, ile gum do zucia wrzuci do paszczy - smrod i tak jest. i wszystkie ciuchy i zaczal sie interesowac epapierosami i teraz od wrzesnia tylko na nich jedzie
NIE SMIERDZI [teraz TZ juz sam mowi, ze czuje smrod jak ktos inny pali] jest pierdylion smakow olejkow do palenia do wyboru, mozna tez sobie stopniowac zawartosc nikotyny, bo maja rozne moce po poczatkowej inwestycji [ok 150 zl za cmika] teraz wydaje 9 zl miesiecznie na nowy zarnik i 9 zl tygodniowo na butelke plynu [palil paczke na 1-2 dni przedtem].
Wazne tylko zeby kupic dobrego tego epapierosa, bo sa takie w ksztalcie papierosa i one sa kiepskie, slabo sie nagrzewa ten zarnik i bateria krotko trzyma.
takie nie
takie tak



plusy
taniej wychodzi
mozna sobie zapalic normalnie w knajpie przy piwie
nie ma subs smolistych
nie śmierdzi sie jak stary żul
jak ja sie z nim caluje to nie czuc w ogole smaku papierochow

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

i jeszcze TZ namowil moja ciocie i babcie, ktore palily 1000 lat i tez na epapierosie jada
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 09:05   #1869
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

dziekuję Iliosku
no mi właśnie smród przeszkadza i zadymiona chałupa
i to że w knajpie sobie można pykać

no i koszta, baaardzo przekonujące

bo względy zdrowotne, to mnie jakoś nie ruszają, palę od szkoły średniej i jakoś nie narzekam

i też myślę o jakimś modelu lepsiejszym, ładnym, napewno nie o tym, co wygląda jak papieros
i dlatego tak zbieram info, bo na dźńbra trza sporo wydać i nie chcę kasy w błoto wyrzucić

o! o dokładnie takim modelu myślałam, jak polecasz
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-03-07 o 09:07
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 09:08   #1870
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
podobno od pierwszego stycznia sa jakies zmiany i towary trzeba wysylac paczka. poleconym tylko papiery
Wysyłama w tym roku sporo bąbli i to wiekszych i zadne nie było oznaczone jako paczka wiec one tam działaja chyba na punkt widzenia

A tak btw, któras ma puder prasowany meteorytowy Guerlain? Bo zastanawiam się nad nim, warto, nie warto? Lepiej poczekac na nowego chanela Les Beiges? Z drugiej strony Les nie będzie niwelowac zaczerwienień ani ujednolicac cery, tylko ma dawać w sumie przyjemnosc posiadania i nakładania coś w typie kulek mi wychodz ino bez brokatu. Wiec nie wiem, czy na wykończeniówke na podkład będzie sie nadawał.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 09:12   #1871
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
waga byla do 2 kg, ale byly to spodnie dla mojej kumpeli, wiec byly miekkie


...
a co do przesyłki, to nie mogła się czepić - nie wie co w środku i nie ma prawa sprawdzać
a gdybać to sobie w domu mogą
mam nadzieję, że Ci w końcu przyjęła?
i na drugi raz, to pytaj krótko - podstawa prawna, bo nie będzie mogła udowodnić nic, bo nie może zajrzeć

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wysyłama w tym roku sporo bąbli i to wiekszych i zadne nie było oznaczone jako paczka wiec one tam działaja chyba na punkt widzenia
... .
właśnie
ja tam w Wawce korzystam z Głównej, super uprzejma obsługa, zawsze pomogą, same zwrócą uwagę, tak żebyś miała lepiej i zero uwag, choć nieraz widzą co pakuję, bo np. kopertę kupuję na miejscu
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 09:20   #1872
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No tak, ale pisałam, ze nie każdym tuszem jest to mozliwe w moim przypadku cięzko, bo upackam se powiekę, umalowaną już cieniami i wtedy jest wnerw A tym grzebyczkiem to bezproblemowo, tak bezproblemowo, że 2 razy se w oko wsadziłam z tej dokładności
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
no to teraz Ty poszczułas, Nielotku
ale dobrze, bardziej ufam opiniom sióstr wizażowych niż jakimś blożkom niewiadomoczyim
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a co do przesyłki, to nie mogła się czepić - nie wie co w środku i nie ma prawa sprawdzać
a gdybać to sobie w domu mogą
mam nadzieję, że Ci w końcu przyjęła?
i na drugi raz, to pytaj krótko - podstawa prawna, bo nie będzie mogła udowodnić nic, bo nie może zajrzeć

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------



właśnie
ja tam w Wawce korzystam z Głównej, super uprzejma obsługa, zawsze pomogą, same zwrócą uwagę, tak żebyś miała lepiej i zero uwag, choć nieraz widzą co pakuję, bo np. kopertę kupuję na miejscu
I macac w celu sprawdzenia tez nie mogą - rzecznik poczty sie wypowiadal :P
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 09:25   #1873
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
dziekuję Iliosku
no mi właśnie smród przeszkadza i zadymiona chałupa
i to że w knajpie sobie można pykać

no i koszta, baaardzo przekonujące

bo względy zdrowotne, to mnie jakoś nie ruszają, palę od szkoły średniej i jakoś nie narzekam

i też myślę o jakimś modelu lepsiejszym, ładnym, napewno nie o tym, co wygląda jak papieros
i dlatego tak zbieram info, bo na dźńbra trza sporo wydać i nie chcę kasy w błoto wyrzucić

o! o dokładnie takim modelu myślałam, jak polecasz
nooo zadymiony dom to zlo, nawet jak sie pali np na balkonie, to smrod za Toba sie wlecze, a do tego na ciuchach wszystkich...

dodatkowo jeszcze TZ jest bardzo zadowolony z tego, ze jak masz fajke to musisz po zapaleniu wypalic cala. a tu jak poczujesz chec na nikotyne to mozesz pyknac sobie 2-3 razy i juz

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wysyłama w tym roku sporo bąbli i to wiekszych i zadne nie było oznaczone jako paczka wiec one tam działaja chyba na punkt widzenia
pewnie tak
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a co do przesyłki, to nie mogła się czepić - nie wie co w środku i nie ma prawa sprawdzać
a gdybać to sobie w domu mogą
mam nadzieję, że Ci w końcu przyjęła?
i na drugi raz, to pytaj krótko - podstawa prawna, bo nie będzie mogła udowodnić nic, bo nie może zajrzeć

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------



właśnie
ja tam w Wawce korzystam z Głównej, super uprzejma obsługa, zawsze pomogą, same zwrócą uwagę, tak żebyś miała lepiej i zero uwag, choć nieraz widzą co pakuję, bo np. kopertę kupuję na miejscu
ostatecznie niczym wolowa poszlam na moja poczte, bo i tak mialam ja po drodze do domu i tam bez problemu
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 09:26   #1874
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Mnie tez Pani na poczcie zwróciła uwage, ze jak nie wysyłam dokumentów to powinnam to paczka nadać, ale przyjeła.
A wysyłałam podklad w kartoniku i kopercie babelkowej
Zapytałam tylko skąd ona wie, ze tam nie ma dokumentów a to cos to nie załacznik do dokumentacji Ale Pani była miła, wiec to tylko z mojej strony taka luzna uwaga była
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 09:27   #1875
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
I macac w celu sprawdzenia tez nie mogą - rzecznik poczty sie wypowiadal :P
a to mi kobieta bezprawnie przesylke zmacala

dzieki dziewczyny
wizaz to dobro - ile sie mozna rzeczy dowiedziec
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 09:36   #1876
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
nooo zadymiony dom to zlo, nawet jak sie pali np na balkonie, to smrod za Toba sie wlecze, a do tego na ciuchach wszystkich...

...
no właśnie, a najgorsze, jak np. pojadę do Mum, tam nigdy nikt nie palił, po minucie czuje jak cała śmierdzę, choć i tak czuję, choć z pewnościąnie tak jak niepalący

bo generalnie palić lubię i to bardzo, uwielbiam takie chwile, jak poranna kawa + fajka

zaraz mi się przypomina taka piosenka Nosowskiej, jak o mnie - poranek
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-03-07 o 09:40
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 09:38   #1877
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ale mi sie np raz zdarzylo na poczcie innej, ze pani w okienku nie chciala mi przyjac koperty jako listu. paczka i juz...
Załącznik 5148055
Rysunkowa historyjka przednia!
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 09:42   #1878
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
podobno od pierwszego stycznia sa jakies zmiany i towary trzeba wysylac paczka. poleconym tylko papiery
np tu o tym ktos pisal , o albo tu

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

mi pani powiedziala, ze towary jako paczka, ze mnie o tym informuje i zrobila adnotacje o tym, ze poinformowala na potwierdzeniu nadania, ale przesylke przyjela
Nie prawda, po to jest gabaryt B żeby nadawać koperty "wypchane" oraz małe pudełka. Dokumenty sa wysyłane jako gabaryt A czyli wysokość do 2 cm. Sporo osób/sklepów wysyłało przedmioty jako listy i od 1.01 są zmienione opłaty (waga do 2 kg - gabaryt B jest już droższy), tylko tyle. Mogą ewentualnie pouczyć, że nikt nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie, o ile jest to coś "wartościowego". Miała takie same przejścia ze swoją pocztą ale skargi ekspresowo załatwiły sprawę.

Wg. regulaminu PP przesyłka polecona gabaryt B nie może przekraczać w sumie 90 cm (dł. + szer. + wys.) i wagi 2 kg.
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 10:03   #1879
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
z rozy polecam tez chanele

natomiast jesli chodzi o DW to nie dajesz go za duzo?
ja kupilam sobie pompke z MAC i generalnie to jedna taka porcja wystarcza ze spokojem na cala twarz moim zdaniem wiele osob popelnia blad z DW polegajacy na tym, ze za duzo go nakladaja i wychodzi maska
nie wydaje mi się, żebym nakładała za wiele, bo nakładam go tyle, co inne podkłady, a inne nie robią maski, choć słabo kryją i zawsze powracam do DW, ze względu na ślady po trądziku
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 10:33   #1880
Iwona_50
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 57
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
i takiego gigaofftopa robię

czy któraś z Was paliła fajczury i przestawiła się na e-papierosy?
porad i wskazań potrzebuję, bo przymierzam się nieśmiało na razie

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------



a ja bym zapytała na jakiej podstawie?
widziała co ładowałaś do środka? wagę miała do 2 kg?
Normalne papierochy paliłam przeszło 25 lat, od trzech lat używam e-papierosów i baaaardzo sobie chwalę . Od momentu pierwszego zaciągnięcia się "epkiem" nie miałam w ustach tradycjusza. Chmurzę liquid o smaku kawy- sama robię, tak więc samodzielnie sobie dobieram moc nikotyny i smaku. Koszt miesięczny na jedną osobę ok.30 zł, paląc tradycyjne wydałabym ok.360
Iwona_50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 10:38   #1881
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
dziewczyny, normalnie kocham Was za to co robicie dla tych wszystkich kocich i psich nieszczęść. Fajnie ze tacy ludzie są wokół nas, od razu jakoś tak milej

a tort mega!!! strasznie mi się podoba ))
a z czego te rozkoszne świnki są? Jadalne, czy zabawki wrzucone w to aromatyczne błotko?

aha, zapomniałabym- dla tych co szukały tak jak ja jakiejś kredki do brwi nie koszmarnie drogiej - zanabyłam w Douglasie L'oreal Color Riche w kolorze 303 deep brown , bardzo fajna moim zdaniem, kolor naturalny (na zdjęciu wyszło coś niezbyt podobnego chyba) , dość twarda więc brewki rysuje się bardzo wygodnie, nie maże się, trwałą, ma szczotkę do czesania - ogólnie uważam, że żądane zadania spełnia
Ciekawa ta kredka. Ja co prawda mam na razie dwie, ale zapiszę sobie na później
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 10:42   #1882
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ciekawa ta kredka. Ja co prawda mam na razie dwie, ale zapiszę sobie na później
Miłko, obejrzyj koniecznie , naprawdę jestem z niej zadowolona bardzo naturalny kolor.
a już już miałam iść do maca po jakąś co mi kiedyś Corii zachwalała (i pewnie z 2-3 krotnie droższą )
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 10:54   #1883
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
a tort mega!!! strasznie mi się podoba ))
a z czego te rozkoszne świnki są? Jadalne, czy zabawki wrzucone w to aromatyczne błotko?
swinki sa niby jadalne, ale niezbyt smaczne - sa z masy cukrowej [same lepilysmy ] zabarwionej syropem wisniowym. pierwsza wizja byla na marcepanowe, ale akurat nie bylo mi po drodze do sklepu z akcesoriami cukierniczymi i nie mialam go
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 11:20   #1884
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

ło matko to ty normalnie masz fach w ręku!!! Takie eleganckie świnie ulepić, podziwiam!!!
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 11:32   #1885
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Iwona_50 Pokaż wiadomość
Normalne papierochy paliłam przeszło 25 lat, od trzech lat używam e-papierosów i baaaardzo sobie chwalę . Od momentu pierwszego zaciągnięcia się "epkiem" nie miałam w ustach tradycjusza. Chmurzę liquid o smaku kawy- sama robię, tak więc samodzielnie sobie dobieram moc nikotyny i smaku. Koszt miesięczny na jedną osobę ok.30 zł, paląc tradycyjne wydałabym ok.360
Aaaa!kawowe ...... Szybko zeznaj jak to robisz
I to jest kluczowy argument chyba
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 11:37   #1886
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
swinki sa niby jadalne, ale niezbyt smaczne - sa z masy cukrowej [same lepilysmy ] zabarwionej syropem wisniowym. pierwsza wizja byla na marcepanowe, ale akurat nie bylo mi po drodze do sklepu z akcesoriami cukierniczymi i nie mialam go
Torcik jest genialny!
A zdradź, jeśli możesz, co jest pod czekoladą vel błotkiem?
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 11:53   #1887
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
ło matko to ty normalnie masz fach w ręku!!! Takie eleganckie świnie ulepić, podziwiam!!!

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Torcik jest genialny!
A zdradź, jeśli możesz, co jest pod czekoladą vel błotkiem?
pod czekolada vel blotkiem jest biszkopt 3 warstwy, miedzy nimi krem czekoladowy blotko to stopiona czekolada z kremowka. Generalnie mega czekoladowy i w kazdym kawalku okolo miliard kalorii
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 12:05   #1888
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

wy na pewno będziecie wiedziały.

Czy w sephorze kupię produkty clarinsa?

Muszę kupić podkład, gustuję w takich mocno kryjących, używam DW od EL i everlasting clarins (który właśnie chcę kupić), ale w sumie skoro są VIPy w sephorze i nie ma tam clarinsa, to może polecicie coś innego w ten deseń?
pewnie padnie revlon colorstay - używałam, średnio mi służył i mocno mi się wtedy stan cery pogorszył, co dzieje się też po DW, ale nie w aż takim stopniu. Miałam jakiegoś smashboxa, był podobny do clarinsa ale dużo droższy a ja mam teraz sporo innych wydatków i myślałam, że może uda się coś przyoszczędzić (choć pewnie się nie uda)

dzięki z góry za pomoc
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 13:04   #1889
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
wy na pewno będziecie wiedziały.

Czy w sephorze kupię produkty clarinsa?

...
z tego co wiem, tylko pielęgnację Clarinsa mają
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 13:11   #1890
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

znalazłam brąz idealny, do moich aktualnie baaardzo niebieskich oczu - znaczy cień, Bobbiego, Slate, teraz zerkam maniacko w lusterko i się podziwiam (nieskromnie, acz z dużą przyjemnością)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sate2.jpg (9,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg slate1.jpg (7,2 KB, 60 załadowań)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.