Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-03-12, 21:49   #2341
OlaM
Moderator

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Ja w In Style widzialam kiedys cienie z kolekcji Bombaj podpisane jako wiosna 2012-dostepne w perfumeriach, wiec wiesz... . Papier cierpliwy, zniesie wiele .

Ja mam zagwozdke. Chcialam kliknac Precision Touch Armaniego, ale widze, ze jest kolor 01. 02 u mnie byl najjasniejszy. Ladny zoltek, ale moglby byc deko jasniejsz. Oczywiscie tez u mnie jasnieje, ale nie wiem czy pojasnieje na pojasnionym podkladzie .

Widzialas 01?
Ja ten korektor mam właśnie w kolorze 01, z tym że brałam go w ciemno i nie mam porówania do 02 i nie wiem, w jakim stopniu jest jaśniejszy od dwójki. W sumie jak na najjaśniejszy odcień to jedynka nie jest wcale jakoś specjalnie jasna, w sumie też nie jest bardzo różowa.
Mimo wszystko jestem z niego zadowolona, choć nie obraziłabym się, gdyby był ciut jaśniejszy, ale to chyba musieliby stworzyć odcień 00

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-03-12 o 21:50
OlaM jest offline  
Stary 2013-03-12, 21:54   #2342
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
W mojej okolicy jest tylko jeden sklep który sprzedaje Levisy, ale mają kiepściutki wybór. Szukam typowych skinny jeans, bez przetarć i w ciemnym granatowym albo grafitowym kolorze. Ale wszędzie albo jasne kolory, albo proste nogawki (ewentualnie takie pół-dopasowane), albo długość przed kostkę, albo znowu te ozdobne przetarcia. Że o stałym scenariuszu: dobre w tyłku = za luźne w talii nie wspomnę
Ja kupuje tylko biodrowki bo - pomijajac waska talie - mam duza dupencje i wysoki stan tylko ja podkresla.
Co do spodni to rowniez szukam zwezanych nogawek bez przetarc. Moim warunkiem koniecznym byla tez jakos materialu. Szukam zawsze grubszego dzinsu a nie jakiegos elastycznego dziwadla na ktorym daloby sie powiesic. Dziwadla mam z sieciowek, ale po prawdziwe dzinsy chodze do Levisa.
Spodni niegumowych, niewycieranych 3 miesiace temu we Wroclawiu byly dwa rodzaje . Oba zakupilam (granat i czern). Reszta gumowa albo wycierana. Miazdzaca wiekszosc byla jednak i gumowa i wycierana.

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Szkoda kasy, nawet jak cena wydaje się atrakcyjna to nie idzie w parze z jakością Wiele podejść do Lancome robiłam i za każdym razem się sparzyłam. NIGDY WIĘCEJ.

A upodobania tuszowe mamy podobne - sumptuous EL i Pyton HR też lubię, choć nie ukrywam, że z ogromną przewagą na EL.
Dzieki. Odpuszczam Lankomiaka zatem .

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja ten korektor mam właśnie w kolorze 01, z tym że brałam go w ciemno i nie mam porówania do 02 i nie wiem, w jakim stopniu jest jaśniejszy od dwójki. W sumie jak na najjaśniejszy odcień to jedynka nie jest wcale jakoś specjalnie jasna, w sumie też nie jest bardzo różowa.
Mimo wszystko jestem z niego zadowolona, choć nie obraziłabym się, gdyby był ciut jaśniejszy, ale to chyba musieliby stworzyć odcień 00
To niedobrze . Dwojka jest taka.
Stary 2013-03-12, 22:02   #2343
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Hmm ja się zastanawiam nad trójką, bo podobno brzoskwiniowe kolory lepsze na cienie

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Ja kupuje tylko biodrowki bo - pomijajac waska talie - mam duza dupencje i wysoki stan tylko ja podkresla.
Co do spodni to rowniez szukam zwezanych nogawek bez przetarc. Moim warunkiem koniecznym byla tez jakos materialu. Szukam zawsze grubszego dzinsu a nie jakiegos elastycznego dziwadla na ktorym daloby sie powiesic. Dziwadla mam z sieciowek, ale po prawdziwe dzinsy chodze do Levisa.
Spodni niegumowych, niewycieranych 3 miesiace temu we Wroclawiu byly dwa rodzaje . Oba zakupilam (granat i czern). Reszta gumowa albo wycierana. Miazdzaca wiekszosc byla jednak i gumowa i wycierana.
Te gumowe materiały to też moja zmora. Ale najgorsze są takie cienkie i wiotkie, które momentalnie "wypychają się" w kolanach

GretchenSp jest offline  
Stary 2013-03-12, 22:06   #2344
OlaM
Moderator

Cytat:

Dzieki. Odpuszczam Lankomiaka zatem .

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

To niedobrze . Dwojka jest taka.
Słoczyki u Marti oglądałam. Jedynka wg mnie jest po prostu zdecydowanie mniej żółta, bardziej beżowa z kroplą różu, ale nie tak dużą jak w analogicznym odcieniu Touche Eclat.
Tak jak pisałam jedynka wydaje się dość ciemna w opakowaniu, ale na skórze się rozjaśnia. Mimo wszystko ten korektor jest najciemniejszy w zestawieniu do tego, co mam aktualnie, czyli helenkowego Magic Concealer 01 i La Prairie 10 i MACowego minerałka NW 15. Przynajmniej tak to wygląda na mojej skórze.
OlaM jest offline  
Stary 2013-03-12, 22:11   #2345
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Tak jak pisałam jedynka wydaje się dość ciemna w opakowaniu, ale na skórze się rozjaśnia. Mimo wszystko ten korektor jest najciemniejszy w zestawieniu do tego, co mam aktualnie, czyli helenkowego Magic Concealer 01 i La Prairie 10 i MACowego minerałka NW 15. Przynajmniej tak to wygląda na mojej skórze.
Dziekuje. To mi bardzo pomoglo. Znam wszystkie odcienie podane przez Ciebie. 02 jest wiec sporo jasniejsza niz 01.
Stary 2013-03-12, 23:20   #2346
lemka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Healthy Mix 51 i Armani 4 identyczne prawie. Oba wpadają w żółty, są jasne. Clarinsów 103 nie polubiłam z żadnej linii, ciemniały strasznie na twarzy i były bardziej różowe. Revlon 150 bardziej neutralny w porównaniu z Armanim i Bourjois

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Tak Guerlain Lingerie de Peau kolor 01. Mimo, że wpada lekko w róż, wolałabym aby był bardziej żółty. Ale zachwyca mnie to jak wygląda na twarzy. Dobrze kryje a jest niewidoczny. Na mojej twarzy daje wykończennie satynowe, taki lekki glow. Na drugim miejscu był Luminous Silk, ale mimo nazwy "Lumuinous" był bardziej matowy. Podkładu szukałam rozświetlającego, dającego co najmniej średnie krycie.
P.S. Mam cerę mieszaną w kierunku suchej.
To widzę, że mamy podobne oczekiwania i cery, ale mnie już tak zmęczyły poszukiwania ideału, że już nie mam siły nawet patrzeć na podkłady. A z ciekawości zapytam, próbowałaś kiedyś Studio Sculpt MACa? Pani w Macu mnie ostatnio do niego namawiała, ale bałam się, że znowu przytaszczę jakiegoś dziwoląga do domu. Testowałam Dior Nude, Lancome Idole 24hs i niby były ok, ale kolorystycznie za bardzo różowe, bo ja właśnie 51 Healthy Mix Serum jestem.
Stary 2013-03-12, 23:33   #2347
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny, co sadzicie o Doll Eyes i wszelkich Hypnose'ach?

Ja po wielkie dramie z badziewiastym Fatalem uniklam dlugie lata Lancome. Teraz zestawy sa w dobrej cenie i tusz by kosztowal mniej niz 100 zl, wiec sie zastanawiam, czy aby sie nie przemoc.

Dla przykladu:
- lubie Sumptous EL i Inimitable Chanela, Pytona Helenki,
- nie lubie Fatale (jedna, wielka sklejka) i Diorshow (sklejka i brak efektu).
Dla mnie Doll Eyes to najlepszy tusz obok klasycznej panterki HR, tuszu Tarte Eyes Camera Lashes i IsaDory Build Up Volume. Uwielbiam go.

Doll Eyes daje jednak najbardziej oryginalny, autentycznie lalkowaty efekt. Pięknie rozdzielone i wydłużone, pogrubione rzęsy, do tego podkręcone, wychodzi taki wachlarzyk. Wiele razy mając ten tusz słyszałam komplementy, że mam oczy jak u lalki, więc to chyba nie tylko mój wymysł
Rzęsy mam dość długie, ale cienkie i słabe (bez odżywki), z Taliką to dopiero jest efekt
Diorshow też nie lubię, Sumptous lubię.

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Szkoda kasy, nawet jak cena wydaje się atrakcyjna to nie idzie w parze z jakością Wiele podejść do Lancome robiłam i za każdym razem się sparzyłam. NIGDY WIĘCEJ.

A upodobania tuszowe mamy podobne - sumptuous EL i Pyton HR też lubię, choć nie ukrywam, że z ogromną przewagą na EL.
Ojej, jestem w szoku, że aż tak może komuś nie podejść Ale w sumie tusz to indywidualna sprawa i dużo zależy od samych rzęs. Ja go na pewno dokupię, jak wykończę zapasy (chyba za dwa lata).
Stary 2013-03-12, 23:42   #2348
moniq_c
Zakorzenienie

Cytat:
Napisz PW jaki mniej wiecej odcien Cie interesi rano i postaram sie sprawdzic.
dzięki za chęci kochana, niestety się nie wyrobiłam bo cały dzień nie było mnie w domu, a poza tym tak się spłukałam że na razie już nic nie kupuję

ale mam swoje koturny kolorowe ryłkowe

poczekam aż Wasze armaniaki przyjdą, pozachwycacie się wszystkie i może wtedy wrócę do tematu - bo Twój opis bardzo mnie zachęcił. Na razie postaram się najpierw zużyc te co mam bo się chomik zbieracz robię znowu
Stary 2013-03-12, 23:46   #2349
Nicole`_
Zakorzenienie

Ja mam naprawdę duże oczekiwania tuszowe Ładny efekt po wymalowaniu to dla mnie nie wszystko... tusz nie może w ciągu dnia schodzić z rzęs, u mnie doll eyes po południu wyglądał zupełnie inaczej niż rano, a to go dyskwalifikuje. Efekt ładny, ale Maybelline też może dać ładny efekt zaraz po wymalowaniu, tyle, że na krótko. Noł noł noł

Chociaż tak czy siak u mnie aż takiego zachwytu nie było jak u Ciebie, może to też kwestia rzęs, budowy oka itd. Wiadomo

Tak to jest z tymi radami kosmetycznymi, jednego coś zachwyca, drugiego odrzuca. Przykładem mogą być nowe meteory... dużo osób zachwyconych, a ja podobnie jak James mega zawiedziona.

Wracając do tematu - podczytuję od jakiegoś czasu i po prostu wiem, że James jest również bardzoooooo wymagająca Stąd Lancomiaki odradzam Ja już nigdy nie wrócę*.

*Raczej Niektórych chciejstw nie idzie opanować - tak miałam z nowym hypnose... I po co? :/

Edytowane przez Nicole`_
Czas edycji: 2013-03-12 o 23:48
Nicole`_ jest offline  
Stary 2013-03-12, 23:57   #2350
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

Doll Eyes daje jednak najbardziej oryginalny, autentycznie lalkowaty efekt. Pięknie rozdzielone i wydłużone, pogrubione rzęsy, do tego podkręcone, wychodzi taki wachlarzyk. Wiele razy mając ten tusz słyszałam komplementy, że mam oczy jak u lalki, więc to chyba nie tylko mój wymysł
Rzęsy mam dość długie, ale cienkie i słabe (bez odżywki), z Taliką to dopiero jest efekt
Diorshow też nie lubię, Sumptous lubię.[
Poczytalam KWC i widze, ze niektorzy narzekaja ze Doll Eyes zbyt naturalna. Odpuszczam zatem .

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
dzięki za chęci kochana, niestety się nie wyrobiłam bo cały dzień nie było mnie w domu, a poza tym tak się spłukałam że na razie już nic nie kupuję

poczekam aż Wasze armaniaki przyjdą, pozachwycacie się wszystkie i może wtedy wrócę do tematu - bo Twój opis bardzo mnie zachęcił. Na razie postaram się najpierw zużyc te co mam bo się chomik zbieracz robię znowu
Poka buty.

Ja w koszyku mam produktow na ponad 500 zl. Chyba se musze meliski (nie mylic z Melisskami ) zaparzyc bo mi gorzej .
Jestem dzielna jeszcze. Nie kliknelam dalej.

Cytat:

Wracając do tematu - podczytuję od jakiegoś czasu i po prostu wiem, że James jest również bardzoooooo wymagająca
No cos Ty .
Stary 2013-03-13, 01:03   #2351
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam naprawdę duże oczekiwania tuszowe Ładny efekt po wymalowaniu to dla mnie nie wszystko... tusz nie może w ciągu dnia schodzić z rzęs, u mnie doll eyes po południu wyglądał zupełnie inaczej niż rano, a to go dyskwalifikuje. Efekt ładny, ale Maybelline też może dać ładny efekt zaraz po wymalowaniu, tyle, że na krótko. Noł noł noł

Chociaż tak czy siak u mnie aż takiego zachwytu nie było jak u Ciebie, może to też kwestia rzęs, budowy oka itd. Wiadomo

Tak to jest z tymi radami kosmetycznymi, jednego coś zachwyca, drugiego odrzuca. Przykładem mogą być nowe meteory... dużo osób zachwyconych, a ja podobnie jak James mega zawiedziona.

Wracając do tematu - podczytuję od jakiegoś czasu i po prostu wiem, że James jest również bardzoooooo wymagająca Stąd Lancomiaki odradzam Ja już nigdy nie wrócę*.

*Raczej Niektórych chciejstw nie idzie opanować - tak miałam z nowym hypnose... I po co? :/
Czyli, jak wynika z Twojej wypowiedzi, wnioskujesz, że ja nie mam wymagań odnośnie tuszu do rzęs i byle czym się ucieszę, w przeciwieństwie do Ciebie i James? No niekoniecznie. Trochę to słabe było Po prostu mi pasuje, Tobie nie i tyle.
Poza tym z doświadczenia wiem, że wiele tuszów za stówkę lub dwie, trafiło do kosza po obsypywaniu się (np. Givenchy Noir Couture, YSL, Diorshow), a np. One by one Maybelline jak dla mnie jest porównywalny do HR i bardzo wytrzymały, także bez przesady. Nie ma co uogólniać. Porównanie tych tuszów zrobiła kiedyś kiedyś w tym wątku inna Wizażanka, stawiająca tylko na górną półkę i sugerując się jej radą sama wypróbowałam i było to niezłe zaskoczenie.
Cytat:
Poczytalam KWC i widze, ze niektorzy narzekaja ze Doll Eyes zbyt naturalna. Odpuszczam zatem .

Poka buty.

Ja w koszyku mam produktow na ponad 500 zl. Chyba se musze meliski (nie mylic z Melisskami ) zaparzyc bo mi gorzej .

No cos Ty .
Nie zmuszam. Ale gdybym się sugerowała opiniami na KWC u produktów mających sprzeczne recenzje, to już bym połowy fajnych rzeczy nie miała, czasem ryzyk fizyk się opłaca
Stary 2013-03-13, 08:21   #2352
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Jamesiku, mozesz mi doradzic kolor Armaniego? Teraz mam Parure 02 (za ciemny ciut), Shiseido sun perf 40, MAC nw/nc20, Revlon 150, burżuj healthy mix 51, Bobbi Brown 02 sand - innych nie pamietam..

Moze byc kliknela na Douglasowej stronie, zawsze to 50zl oszczednosci
Dzieki z gory

Taaaa
ja mam Bobbi Brown 3 i Armani 4,5 jest niemal identyczny
więc ja bym w jasniejszy celowała
wymienione przez Ciebie podkłady są dla mnie ciut za jasne - tzn. nib nie są za jasne, ale przy kryjącym podkładzie wyglądam nieco trupio, więc biorę ton ciemniejsze przy mniej kryjących podkładach
guerlain 02 jest porównywalny, ale bardziej różowy

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2013-03-13, 08:30   #2353
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Żeby się załapać na najwyższy rabat, to tak

W sumie to przez Was też nabrałam ochoty na maskę Glamglow, ale w tym miesiącu muszę chyba spasować z zakupami (limitka w MACu, sephorowe VIPy, zakup torebki i mały zabieg na czoło , plus wyjazd za tydzień na zaplanowany weekend ze znajomymi) trochę nadszarpnęły mój budżet.
Kupiłam za to Twój Styl z kuponami, więc może kupię tę maskę stacjonarnie, z 15% rabatem .
A wie ktoś, czym ta czarna różni się od srebrnej (super-clearing mud musk treatment)?

Btw - doleciał tusz So Intense, jutro testy .
Czekam na opinię, bo my podobne hiciory tuszowe kochałyśmy

Cytat:

Ja po wielkie dramie z badziewiastym Fatalem uniklam dlugie lata Lancome. Teraz zestawy sa w dobrej cenie i tusz by kosztowal mniej niz 100 zl, wiec sie zastanawiam, czy aby sie nie przemoc.

Dla przykladu:
Lancome unikam. Wyjątkiem był Fatale

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość

Ja chyba jutro kupię. Nieco się lękam, bo muszę brać za małe, ale liczę, że te pół numeru się rozejdą. Boże daj

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2013-03-13, 09:02   #2354
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Czekam na opinię, bo my podobne hiciory tuszowe kochałyśmy
(...)
Dziś pierwsze podejście do tuszu i na razie spore rozczarowanie .
Makijaż oczu dziś mam delikatny - jasny cień, odrobinę szarości w załamaniu i kreska, więc dobrze zaznaczone rzęsy to podstawa. I co? - pierwsza warstwa nie dała nic, kolejna też, dopiero po piątej warstwie rzęsy zaczęły być widoczne, ale za to sklejone . Liczę na to, że tusz może musi trochę podeschnąć, żeby sprawował się należycie, bo i przy Maestro i Fatale efekty były lepsze po ok. 2 tyg. od otwarcia, ale na pewno te ostatnie wyglądały dużo lepiej już przy pierwszym użyciu, niż So Intense.
No nic, będę nadal testować i mam nadzieję, że moje dzisiejsze rozczarowanie z czasem przerodzi się w zachwyt . Oby tylko te nadzieje nie okazały się płonne, co jakoś przez skórę czuję .
OlaM jest offline  
Stary 2013-03-13, 09:14   #2355
Hedonistka
Zakorzenienie

Cytat:

Dla przykladu:
Ja obecnie używam Lancome Hypnose i chociaż nie spodziewałam się tego po szczoteczce- jestem zachwycona To pierwsza maskara, która nie skleja i pięknie rozdziela mi rzęsy- do tej pory żaden tusz się pod tym kątem nie sprawdził(no może poza Estee Lauder)- na dodatek ładnie wydłuża. Zawsze kiedy tuszuję rzęsy Hypnose zbieram pochwały za rzęsy.
W szufladzie czeka na swoją kolej Hypnose Star.

No i nie mogę nie wspomnieć o Estee Lauder, Sumptuous - cudo dla moich rzęs

Mój blog
Hedonistka jest offline  
Stary 2013-03-13, 09:15   #2356
damon
Zakorzenienie

Pierwsze koty za płoty. Może musi swoje wyleżakować i nabrać mocy. Ale 5 warstw to sporo.

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2013-03-13, 09:31   #2357
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Cytat:
Prosze .

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Ciesze sie, ze swatche pomogly
-----------------------------------------------------------------------
Ja se chyba cos na pocieszenie klikne. Nie dosc, ze dzionek taki se i dalej jestem chora to Mango do mnie dzis napisalo, ze butow z fredzlami nie ma . "Tylko" dwa robocze dni im to zajelo .

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

A, macalam jeszcze zele do brwi BB. Blonde i Mahogany zimne. Dwa srodkowe to cieplaki.
Mysle, ze na spokojnie gremialnie mozna brac Mahogany, ewentualnie drugiego cieplaka jak kto woli. Wcale ciemne nie sa. Dobrze oddane kolory.
Jamesie paskudny, opanuj sie, mialas miec odwyk :ksiad:

ale szał na armaniego
a ja dzielnie odwykuje poprosze o order
ilios jest offline  
Stary 2013-03-13, 09:39   #2358
damon
Zakorzenienie

Należy ci się

I nieskromnie powiem, że mi też Kuszą, kuszą, a ja nie kupuję. Albo kupuję, ale to co mi się skończyło, a nie to na co trwa mega kuszenie. A wczoraj zamówiłam maskę Borghese. Kiedyś miałam próbkę sporawą i byłam zadowolona. Zobaczymy czy mi pomoże zrobić ordung z paszczą

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2013-03-13, 09:47   #2359
dejanira21
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
To widzę, że mamy podobne oczekiwania i cery, ale mnie już tak zmęczyły poszukiwania ideału, że już nie mam siły nawet patrzeć na podkłady. A z ciekawości zapytam, próbowałaś kiedyś Studio Sculpt MACa? Pani w Macu mnie ostatnio do niego namawiała, ale bałam się, że znowu przytaszczę jakiegoś dziwoląga do domu. Testowałam Dior Nude, Lancome Idole 24hs i niby były ok, ale kolorystycznie za bardzo różowe, bo ja właśnie 51 Healthy Mix Serum jestem.
Nie. Z Maca testowałam tylko Pro Longwera czy jakoś tak. Nie ma w moim mieście Maca, więc nie mam za bardzo możliwości testów. Dior i Lancome to samo u mnie. Mój ukochany podkład to Photogenic Lumessence z Lancome. Niestety najjaśniejszy kolor to 01, a jest dużo za ciemny, coś jak Bourjois 53, więc nawet latem mam problem. Kiedyś chodziłam na solarium to był dobry, ale teraz już nie chodzę i nie zamierzam więc szukałam czegoś innego, jasnego.
dejanira21 jest offline  
Stary 2013-03-13, 09:52   #2360
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
6tka wycofana.

Ja to widze tak:
Parure - 5,
Lancomiak - 6,5,
BB Warm Ivory - 4,
BB Sand - 4,5.

Przpomnie, ze Armaniusze dobrze sie dopasowuja. Zdecydowanie lepiej niz BB .
jesteś Kochana
Cytat:
Znacie marke Phytorelax?

Wlasnie odkrylam takowa w zestawieniu top ten Douglasa, ale chyba znalazla sie pomylkowo bo ani tej marki, ani Grace Cole nie ma.

http://www.douglas.pl/douglas/index_c0110.html
olejki marki Phytorelax widziałam w D stacjonarnie tak na 90% to były te

Cytat:
poza fatalem dla mnie tylko klasyczny hypnose wart zainteresowania, reszta była dla mnie dramatem...

Cytat:
Makijaż oczu dziś mam delikatny - jasny cień, odrobinę szarości w załamaniu i kreska, więc dobrze zaznaczone rzęsy to podstawa. I co? - pierwsza warstwa nie dała nic, kolejna też, dopiero po piątej warstwie rzęsy zaczęły być widoczne, ale za to sklejone . Liczę na to, że tusz może musi trochę podeschnąć, żeby sprawował się należycie, bo i przy Maestro i Fatale efekty były lepsze po ok. 2 tyg. od otwarcia, ale na pewno te ostatnie wyglądały dużo lepiej już przy pierwszym użyciu, niż So Intense.
No nic, będę nadal testować i mam nadzieję, że moje dzisiejsze rozczarowanie z czasem przerodzi się w zachwyt . Oby tylko te nadzieje nie okazały się płonne, co jakoś przez skórę czuję .
Ole u mnie kazdy tusz musi odleżakowac maestro na poczatku robił mi owadzie nózki od dużego owada po 2-3 tyg był idealny, ufam ze sisley tez musi nabrac "mocy"

gdybyście potrzebowały próbek z all mam sprzedawce który do próbek wystawia paragon
hola ola jest offline  
Stary 2013-03-13, 09:56   #2361
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Prosze .

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Ciesze sie, ze swatche pomogly
-----------------------------------------------------------------------
Ja se chyba cos na pocieszenie klikne. Nie dosc, ze dzionek taki se i dalej jestem chora to Mango do mnie dzis napisalo, ze butow z fredzlami nie ma . "Tylko" dwa robocze dni im to zajelo .

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

A, macalam jeszcze zele do brwi BB. Blonde i Mahogany zimne. Dwa srodkowe to cieplaki.
Mysle, ze na spokojnie gremialnie mozna brac Mahogany, ewentualnie drugiego cieplaka jak kto woli. Wcale ciemne nie sa. Dobrze oddane kolory.
Pomogły
Zamawiam Armaniaka 5,5 i bazę Lancome

Dziękuję za pomoc

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Kliknij,kliknij

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2013-03-13, 09:57   #2362
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
Należy ci się

I nieskromnie powiem, że mi też Kuszą, kuszą, a ja nie kupuję. Albo kupuję, ale to co mi się skończyło, a nie to na co trwa mega kuszenie. A wczoraj zamówiłam maskę Borghese. Kiedyś miałam próbkę sporawą i byłam zadowolona. Zobaczymy czy mi pomoże zrobić ordung z paszczą

ja juz wymyslilam co sobie kupie w nagrode jak wytrwam do kwietnia
pandorkowa ksiazke z bajkami [o ile trolle zbieram na zasadzie "o! ladny! chce!" to pandorowa bransoletke mam taka, ze kazdy koral cos znaczy i czekalam az zrobia ksiazke inna niz biblia, ktora byla dotad jako jedyna - jako, ze ze mnie mol ksiazkowy ]

Edytowane przez ilios
Czas edycji: 2013-03-13 o 09:59
ilios jest offline  
Stary 2013-03-13, 10:00   #2363
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

pandorkowa ksiazke z bajkami [o ile trolle zbieram na zasadzie "o! ladny! chce!" to pandorowa bransoletke mam taka, ze kazdy koral cos znaczy i czekalam az zrobia ksiazke inna niz biblia, ktora byla dotad jako jedyna - jako, ze ze mnie mol ksiazkowy ]
Ilisoie wysoko poprzeczka postawiona
hola ola jest offline  
Stary 2013-03-13, 10:03   #2364
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
A to szkoda. Mam nadzieje, sie za pare dni bedzie lepiej .

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
Ja obecnie używam Lancome Hypnose i chociaż nie spodziewałam się tego po szczoteczce- jestem zachwycona To pierwsza maskara, która nie skleja i pięknie rozdziela mi rzęsy- do tej pory żaden tusz się pod tym kątem nie sprawdził(no może poza Estee Lauder)- na dodatek ładnie wydłuża. Zawsze kiedy tuszuję rzęsy Hypnose zbieram pochwały za rzęsy.
W szufladzie czeka na swoją kolej Hypnose Star.

No i nie mogę nie wspomnieć o Estee Lauder, Sumptuous - cudo dla moich rzęs
Chyba juz zrezygnuje z tuszy narazie .

Cytat:

ale szał na armaniego
Jak to "opanuj sie"? Przeca ja opanowana .

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
jesteś Kochana

Cytat:
olejki marki Phytorelax widziałam w D stacjonarnie tak na 90% to były te
Kod mam online, wiec chcialam je tam wyczaic .

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Pomogły
Zamawiam Armaniaka 5,5 i bazę Lancome

Dziękuję za pomoc
Prosze .

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Kliknij,kliknij

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:

Zakupy w nagrode za brak zakupow? Smooth . Tylko my tak potrafimy.
Stary 2013-03-13, 10:07   #2365
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
Ilisoie wysoko poprzeczka postawiona

Cytat:
no ba, moj odwyk trwa juz ponad miesiac [od 8 lutego] i sie tak pieknie trzymam, ze az jestem z siebie dumna
[w sumie pandorke chcialam kupic jak tylko ja wypuszcza, bo to nowa kolekcja, ale uznalam, ze nie bede lamac odwyku z tego powodu, wiec poczekam ten miesiac jeszcze grzecznie ]
ilios jest offline  
Stary 2013-03-13, 10:16   #2366
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:

Dla przykladu:
Ja Hypnose kiedyś lubiłam,ale ostatnio po używaniu innych gdy wróciłam do Hypnose to widzę,że w ogóle mi nie pogrubia,nie wspominając o podkręceniu. mam długie rzęsy,jednak objętości brak.No i jakoś szybko mi wysycha

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Przede wszystkim tym, ze u nas jej nie ma. Pani dzis dzwonila gdzies zapytac czy jest szansa, ze niedlugo bedzie i oczywiscie nikt nawet nie wie, ze srebrna istnieje.

Czarna jest na starosc (wygladzenie), srebrna na mlodosc (zasyfienie+przebarwienia ) .
coś w sam raz dla mnie

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2013-03-13, 10:19   #2367
jamestown
Avada kedavra.

Widzialyscie?

Stary 2013-03-13, 10:20   #2368
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:

Poka buty.

No cos Ty .
Może do lekarza czas?

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2013-03-13, 10:23   #2369
OlaM
Moderator

Cytat:
Pierwsze koty za płoty. Może musi swoje wyleżakować i nabrać mocy. Ale 5 warstw to sporo.
Liczę na to, że z czasem będzie już tylko lepiej .
Na pewno dam znać, jak coś w tym zakresie się zmieni.

Cytat:
Ole u mnie kazdy tusz musi odleżakowac maestro na poczatku robił mi owadzie nózki od dużego owada po 2-3 tyg był idealny, ufam ze sisley tez musi nabrac "mocy"
U mnie w zasadzie też wszystkie tusze lepiej sprawują się po jakimś czasie, ale na pewno Maestro czy Fatale nawet przy pierwszym użyciu aż tak mnie nie zdołowały .

Cytat:
A to szkoda. Mam nadzieje, sie za pare dni bedzie lepiej .
Dzięki
Ja to dopiero mam nadzieję .
Cytat:
OlaM jest offline  
Stary 2013-03-13, 10:26   #2370
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:

ale szał na armaniego
Orderu nie mam,ale goździk i pończochy prezent jak trza rodem z PRLu

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Nie. Z Maca testowałam tylko Pro Longwera czy jakoś tak. Nie ma w moim mieście Maca, więc nie mam za bardzo możliwości testów. Dior i Lancome to samo u mnie. Mój ukochany podkład to Photogenic Lumessence z Lancome. Niestety najjaśniejszy kolor to 01, a jest dużo za ciemny, coś jak Bourjois 53, więc nawet latem mam problem. Kiedyś chodziłam na solarium to był dobry, ale teraz już nie chodzę i nie zamierzam więc szukałam czegoś innego, jasnego.
Zużyłam parę buteleczek,też go lubiłam pasował mi 03,jednak po tych kremach BB jakby mi się buźka rozjaśniła

moje flaszki
ddiana jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości