Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-03-14, 12:35   #2491
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Eli, to się wybiera basen, gdzie woda jest nie chlorowana, tylko ozonowana
U nas na wsi nie ma takich luksusów

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Juz wystarcza, ze zel do brwi Bobbi biore testowo .

Sama kliknij .
Ja juz naklikalam w tym miesiacu

WYMIANKA
elizabarbara jest offline  
Stary 2013-03-14, 12:39   #2492
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Jako ze mam 180 prawie, to musze bardzo pilnowac zeby mocno nie przytyc, bo robi sie ze mnie wielka kolumbryna.
Witam w ten piękny i słoneczny dzień! (jest to dla mnie dzień szczególny, bo mój maleńki syneczek kończy dziś 17 lat jakby ktoś chciał mu na odległość przesłac jakieś mentalne życzenia, to będę zobowiązana - zwłaszcza zdrówka by się trochę przydało
Z powodu braku czasu przeleciałam Was tylko pobieżnie i mam mus dwie rzeczy napisać - świnta prawda z tym chudnięciem po 40 nie polecam postarza
Po drugie Elizka użyła sformułowania kolumbrynaktórym mnie dziś rano małżonek poczęstował w ramach komplementu
zaczął mnie ściskać przed wyjściem i mówi: hmmm... ale ty fajna kolumbryna jesteś
Cytat:
Ktos dalby jakas propozycje sportu dla LENIWYCH?
mój ulubiony sport zimowy - herbata z rumem

mhm0808 jest offline  
Stary 2013-03-14, 12:40   #2493
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Popieram Cie w calej rozciaglosci Jakbym miala chociaz rozmiar 38, nie mowiac juz o 36 czy (o zgrozo) 34, to bym twierdzila ze jestem super hiper modelka i nic mi nie brakuje
O ile nie bedziesz nie glodzic (mam nadzieje, ze nie)rozmiaru 34 czy nawet 36 nigdy nie osiagniesz. Raz, ze przemiana materii zwalnia z wiekiem. Gdybys miala lat 18 to taki rozmiar bylby mozliwy. Przede wszystkim jednak jestes bardzo wysoka.
34 moge nosic sobie ja i miec duza dupe - to calkiem mozliwe. Gdybys miala wzrost Bilbo Bagginsa tez bys tak mogla .

Jestes bardzo wysoka i moim zdaniem nie masz co dazyc to jakichs malych rozmiarow. Raz, ze odbije sie to na Twoim zdrowiu, a dwa, ze nieladnie bedziesz wygladac.

Stary 2013-03-14, 12:45   #2494
OlaM
Moderator

Cytat:
Olu, ale moje tez nie sa za proporcjonalne w stosunku do reszty, zawsze były masywniejsze niż reszta ciała. W sumie to lepiej, bo nie jestem całkowity patyk, ale czasami jest brzydki dysonans.

Olu, owszem chudość nie wygląda dobrze zwłaszcza nadmierna, ale sa osoby, które mają naprawde spory problem aby przytyć i nie chodzi tu wcale o zaburzenia żywienia. Normalnie stres, nerwy, zyciowe zakręty powodują u takich osób szybsza przemianę materii.

I dziewczyny byłam dzisiaj mierzyć te "klocki" w sukience i tak się prezentują, jak poniżej.
Zdjęcie widziałam i w żaden dysonans Ci po prostu nie wierzę, i tyle!

Z przesadną chudością to chodziło mi o celowe, świadome i zamierzone odchudzanie ponad normę. Wiem, że sporo osób jest aż za nadto chudych, ale taka ich natura i choćby chcieli, to nie przytyją. Znam nawet takie osobiście i nie ukrywam, że trochę im zazdroszczę, bo jedzą jak smoki i nie tyją. Jeszcze inaczej jest z osobami, dla których chudnięcie jest jedynie efektem ubocznym stresu, w mojej wypowiedzi nie o takie osoby mi też chodziło. Zresztą z doświadczenia powiem, że u mnie jedynie stres jest w stanie spowodować widoczne schudnięcie bez stosowania diety, ale z dwojga złego to wolę już mieć nadprogramowe kilogramy, niż wyniszczać cały organizm stresem.

A buty "ryjkowe" lepiej chyba do spódnicy wyglądają, choć mimo wszystko to nie do końca mój typ .

Cytat:
Popieram Cie w calej rozciaglosci Jakbym miala chociaz rozmiar 38, nie mowiac juz o 36 czy (o zgrozo) 34, to bym twierdzila ze jestem super hiper modelka i nic mi nie brakuje

A zatem nie grzeszyc chudzielce gadaniem o grubych roznych czesciach ciala bo bede gryzła

Ja tez nei znosze sportu, nikt mnie do zadnego biegania nie zmusi Kiedys biegalam i strasznie nudne to bylo..
To juz wole rower... Ale samej nie chce mi sie jezdzic, a tz ze mna nie chce bo mowi ze mu sie siodelko w wbija

A co do chleba, to ja dodaje zwykly twarog pilosu z lidla
A dosypac mozesz co chcesz - Siemie lniane - bardzo dobry pomysl Sama skorzystam

Ja lubie basen, ale boje sie chloru - strasznie niszczy skóre

Popieram .

Biegania też nie znoszę. Od zawsze. To już lepsze długie spacery żwawym, równym tempem albo rower. Pływanie przyjemne, ale za dużo zachodu z rozbieraniem, wycieraniem, szafkami, włosami etc.
OlaM jest offline  
Stary 2013-03-14, 12:53   #2495
moniq_c
Zakorzenienie

Cytat:
No tak, narzekam, mnei one jakos nie podchodzą i coż na to Siora poradzić?
Najlepiej tak jak piszesz - Tobie oddac w posiadanie skoro byłas pierwsza
teraz wymyśl jakiś skuteczny transfer

Parsknełam śmeichem, próbując sobie Ciebie wyobrazić w moich nogach i tej mini za tyłek i szpilkach po mrozach i śniegach No wybacz, obrazowo to opisałas

Zaraz zara, ale czemu to mi się wydawało, ze Ty jesteś szczupła delikatna Blondyna, a nei tak jak się opisujesz, hę? A może Siostra przesadzasz po kobiecemu?

Fajnie przeinaczona nazwa sklepu Bede tak go teraz nazywać

A może byś strzeliłą foto siebie w tych ryjkach na kopytkach? Chętnie obejrzę dla odmiany inne niz swoje
ech, zeby tak się dało to bym se te Twoje nogi nawet sama przyszyła )) w ogóle całe zycie marzyłam żeby taką "sarenką" własnie być, drobniutką i szczuplutką, a tu nic z tego niestety, nie te geny.A już nóg swoich to zawsze nie cierpiałam, bo nawet jak 50 kg ważyłam to miałam łydki jak Maryna Janosikowa a tak bym chciała w mini latac, zawsze to mówiłam że jakbym takie cienkie nóżki miała to bym ich widoku w mini facetom nie żałowała ))
Szczupłą blondynką to owszem moze i byłam ,ale pare ładnych lat temu, zanim zaczęłam leczyć swoje hormony (no i póki stara nie byłam ) teraz trochę nawisu mi niestety się porobiło i zejść nie chce biegania też nienawidze jak mało czego, bo moje płuca to cyba wcale pojemności nie mają, ale moze się zmuszę jak się ociepli?
a Ryjek to wiesz jak powstał- mój małżonek jak chce szybko coś po polsku to mu nieraz takie twory wychodzą, że zamiast do ryłka chciał iść do ryjka

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Normalnie stres, nerwy, zyciowe zakręty powodują u takich osób szybsza przemianę materii.

I dziewczyny byłam dzisiaj mierzyć te "klocki" w sukience i tak się prezentują, jak poniżej.
no dobić mnie chcesz znowu tymi nóżkami cudne, ale niestety te buty nie dla nich. Jak obuwie ortopedyczne wyglądają za masywne, za ciężkie, za klockowate

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

aha, i jeszcze jedno w ramach niesprawiedliwości społecznej - ja nie posiadam "stresowego" chudnięcia jako jedyna w rodzinie
ten sport dla leniwych jakby któraś tu wymyśliła to ja bardzo chętnie pouprawiam

idę cyknać ryjki na nogach moich kolumniastych

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2013-03-14 o 13:02
moniq_c jest offline  
Stary 2013-03-14, 12:55   #2496
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Ha ha padłam Sosinku Czyli co, musze zmienić orientację?

Może poczekaj, aż ja zmienię

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
właśnie , właśnie ... Chyba , że jest z mąką pszenną , to nie .... Szukam przepisu na chleb , żeby w przepisie nie było w ogóle mąki pszennej ...
Elizko , a zakwas masz ? I czy używasz maszyny do pieczenia chleba ?

NIE MOŻNA !!! Te wszystkie Panie , które noszą r. 34 i 36 i twierdzą , że mają duże i tłuste tyłki , niech wiedzą , że kiedyś mogą to powiedzieć w złą godzinę ... i ktoś na górze w końcu się wcur.... z deka i da im w prezencie te tłuste i wielkie tyłki ,by w końcu miały się szczerze nad czym użalać ....

BIEGAĆ ?! ?! Never .... To jest sport , którego NA PEWNO nigdy nie będę uprawiać... Żadne endorfiny mnie się nie uwalniają , za to płuca , tak ...-wyłażą na zewnątrz ...

Spróbuję tę Chodakowską ... skakać nie trzeba ... Bo ja to mam takk dziwnie , że przy wszystkich skakanych sportach ( step , aerobik, bieganie itp) zaczyna mnie boleć głowa ... I to tak boleć , że zęby w ścianę wbijam i żadne prochy nie pomagają ...

Matko ... może ja coś w końcu dziś zrobię pożytecznego ???
Idę , coś zrobić pożytecznego w domu , w ten mój wolny dzień , żebym mogła po południu podjechać z czystym sumieniem do Ryjka ....

EDIT: Doczytałam przepisik na chleb - REWELACJA !
Napisz tylko jeszcze czy ta kostka sera to zwykły twaróg , czy ten zmielony ma być ?
I czy myślisz , że można dosypać do tego jeszcze np. siemienia lnianego , czy pokruszone pestki dyni ?
Tigerr płuca wypluwasz, bo źle sie do tego zabierasz Bieganie zaczyna się od marszobiegów , czyli stopniowo przyzwyczajasz organizm do wysiłku - np. 500 metrów maszerujesz, 500 metrów biegniesz (powoli), 500 metrów maszerujesz, potem znowu biegniesz itd. To naprawdę proste i szybko można sie wciąganąć i wierz mi, pisze to ta, która jeszcze rok temu zarzekała się, że woli się czołgać, niż biegać I z tymi endorfinami też prawda, ja wracając z pierwszego treningu hopsałam z radości Na zachętę powiem, że efekty są rewelacyjne, twarde jędrne ciało, fajna pupa (nie, James, nie pokażę ) i dużo lepsza wydolność Ja zaczęłam biegać głównie dla niej właśnie, za rok chcę wejść na Kilimandżaro

I tradycyjnie zgodzę sie z James odnośnie pani Chodakowskiej (choć moim zdaniem można ćwiczyć bez przyrostu masy mięśniowej, a jedynie na wysmuklanie ciała i moja trenerka własnie tak wygląda )

mhm0808 zdrowia i szczęścia dla solenizanta

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2013-03-14 o 12:59
Soso jest offline  
Stary 2013-03-14, 13:04   #2497
Tigerr
Zadomowienie

Cytat:
Tiger, a pływanie? Dużo bardziej przyjemne niż bieganie i na dodatek relaksuje. Ja swego czasu chodziłam regularnie co weekend popływac na 1,5-2 godziny i wracałam jak nowo narodzona

Basen lubię... w Egipcie na materacu
A tak naprawdę , to naprawdę lubię basen ... Pływać nie bardzo umiem , ale jakaś żabka , czy na plecach ...owszem - dam radę ... ale tak jak napisała Elizka , u nas, na wsi, baseny chlorowane niestety ... a chlor to jest to , czego moja skóra nie znosi Swędzi i piecze ....

James , to wszystko co napisałaś to pewnie prawda jest ... Ale ja patrzę na efekty po Chodakowskiej , a te są ....
Oglądałam kilka razy jej program treningowy" skalpel" i nie widzę tam żadnych błędów ... Nie mam być może jakiejś specjalistycznej wiedzy , ale trochę chodziłam na fitness i znam pewne zasady ćwiczeń ... Podstawowe zasady oczywiście , jeśli chodzi o to , na jakie najważniejsze rzeczy trzeba zwracać uwagę, w postawie , obciążaniu poszczególnych mięśni , napięcia mięsniowe itd ... I wg mnie Chodakowska też na to zwraca uwagę... W jej programach jest dużo ćwiczeń , które działają na te partie ciała , które mnie interesują i pewnie dlatego wybrałam ją ... Aczklowiek nawet innych wariantów nie ogladałam/brałam po uwagę , do czego się przyznaję ....
No i to , że włączam youtube w domu i po prostu sobie ćwiczę - bezcenne

Bo w przypadku basenu , przeraża mnie to całe okołobasenowy rozgardiasz ... ; Kostium kąpielowy trza założyć , a co za tym idzie trza regularnie dbać o .... no ... o różne rzeczy trzeba dbać.. A szczególnie zimą pozwalam sobie na odpust depilacyjny ...Nie całkowity odpust , rzecz jasna .... No i makijaż trza zmyć przez wejściem do wody , więc dodatkowa robota .... Potem , już po wszystkim - suszenie włosów , czaem też układanie, balsamowanieciała , nakładanie kremów , czasem make-upu .... To wszystko mnie od pływania odstrasza b. skutecznie ...

Ale James we mnie teraz zasiała ziarnko niepewności i zajrzę na tę ... Jilian Michaels ...

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa no i to , że Chodakowska nie wygląda jak klocek , to chyba dobrze ?

Ja z tych co uważają , że kobieta MUSI mieć talię .. Dla mnie to najważniejszy atrybut kobiecości ... Na drugim m-cu oczywiście są cycki i to wcale nie muszą być duże , ale za to ładnie wyeksponowane i podkreślone .... z potem jest długo , długo NIC ...
Tigerr jest offline  
Stary 2013-03-14, 13:07   #2498
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Na zachętę powiem, że efekty są rewelacyjne, twarde jędrne ciało, fajna pupa (nie, James, nie pokażę )
Poka . Gadka nas do sporu nie przekonasz.

A co do Twojej trenerki: jesli robi lekkie aeroby jak Bojarska-Ferenc to tak, mozna lekko wzmocnic miesnie i tyle. W przypadku cwiczen Chodakowskiej i tego, co ona pisze, ze robi powinna miec inna sylwetke.

Cytat:
B

James , to wszystko co napisałaś to pewnie prawda jest ... Ale ja patrzę na efekty po Chodakowskiej , a te są ....
Oglądałam kilka razy jej program treningowy" skalpel" i nie widzę tam żadnych błędów ... Nie mam być może jakiejś specjalistycznej wiedzy , ale trochę chodziłam na fitness i znam pewne zasady ćwiczeń ... Podstawowe zasady oczywiście , jeśli chodzi o to , na jakie najważniejsze rzeczy trzeba zwracać uwagę, w postawie , obciążaniu poszczególnych mięśni , napięcia mięsniowe itd ... I wg mnie Chodakowska też na to zwraca uwagę... W jej programach jest dużo ćwiczeń , które działają na te partie ciała , które mnie interesują i pewnie dlatego wybrałam ją ... Aczklowiek nawet innych wariantów nie ogladałam/brałam po uwagę , do czego się przyznaję ....
No i to , że włączam youtube w domu i po prostu sobie ćwiczę - bezcenne

Ale James we mnie teraz zasiała ziarnko niepewności i zajrzę na tę ... Jilian Michaels ...
Sprawdz. Ma wyksztalcenie, jakas bardziej ogarnieta sie wydaje, filmiki zawieraja jej komentarze, gdy cwiczenie nie nadaje sie dla osoby z jakims schorzeniem, dwie dziolchy z tylu sa robiac pokazujac rozne stopnie trudnosci. Chodakowska moglaby jej sznurowki polerowac.

W przypadku ciala i Chodakowskiej przypuszczam, ze sie z deczka glodzi (pomiajac te jej platki, jogurty i kostki ; sniadanie pewnie je marne, jak pokazuje, obiad i finito) i robi wiekszosc aerobow. Reszta to tzw. pic na wode-fotomontaz i cmokanie pod publiczke.
Stary 2013-03-14, 13:08   #2499
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Cytat:
Padłam ...

Odczepianą ...:hahah a:

A wiecie , że na tym wątku nie pojawił się ani razu wczorajszy temat dnia/wieczoru ?
Normalnie dumna z tego jestem
Cytat:
Corii ja bym Cię brała , cała jesteś w moim typie

Tigerku można można, ja noszę 34, a tyłek mam ogromny, co dodatkowo podkreśla bardzo wąska talia. Ale przyznaję, że już nawet do tego przywykłam i jakoś nie przeszkadza mi to bardzo I uwielbiam buty na wysokim obcasie, więc pomimo mikrego wzrostu jakoś wyglądam :P

A co do Twojego pytania - zacznij biegać. Bieganie daje sporo radości, uwalnia endorfiny i takie tam. Nie mówiąc już o tym jak ujędrnia ciało ;P Serio serio Albo znajdź sport, który lubisz Ja w tym roku planuję konia dosiąść i rakietę tenisową także Zobaczymy jak mi pójdzie
ło matko, koniecznie wrzuc gdzies foty jak ta rakiete tenisowa dosiadasz

a co do Chodakowskiej, to ja akurat lubie jej cwiczenia i czasami poskacze do jej plyt chcialabym biegac, ale nie umiem sie zmobilizowac [zwlaszcza jak na dworze snieg..]
za to z hula-hop sobie czesto pokrece tylkiem
ilios jest offline  
Stary 2013-03-14, 13:12   #2500
moniq_c
Zakorzenienie

widzę ze kolejna zaraza się tu szerzy - zaraz wszystkie tu ćwiczyć zaczną i sama zostanę
ryjki pokazuję - strasznie ciężko się robi samej sobie zdjęcia buta w spódnicach prawie ze nie chadzam ( z uwagi na nienawiść do moich odnóży) więc foty w spodniach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3718.jpg (98,5 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3719.jpg (72,8 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3722.jpg (71,5 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3724.jpg (85,6 KB, 48 załadowań)
Stary 2013-03-14, 13:14   #2501
Soso
Zakorzenienie

James mój ekshibicjonizm tak daleko nie sięga

Ilios O fotorelację z dosiadania rakiety poproszę Tżeta aa no i ja póki nie ma pogody biegam na bieżni

Soso jest offline  
Stary 2013-03-14, 13:15   #2502
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
James mój ekshibicjonizm tak daleko nie sięga
Ubrana pupa wystarczy .
Stary 2013-03-14, 13:24   #2503
moniq_c
Zakorzenienie

no i niech mi ktoś powie że sport nie szkodzi
włączyłam na youtube tą durną chodakowską jakieś 5 minut żeby sprawdzić czy dam radę i o co chodzi - ledwo pare razy podskoczyłam, chata się trząść zaczęła chyba bo dziecko mi sie obudziło i tyle miałam se czasu wolnego
i weź tu schudnij człowieku!!!
Stary 2013-03-14, 13:26   #2504
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
widzę ze kolejna zaraza się tu szerzy - zaraz wszystkie tu ćwiczyć zaczną i sama zostanę
ryjki pokazuję - strasznie ciężko się robi samej sobie zdjęcia buta w spódnicach prawie ze nie chadzam ( z uwagi na nienawiść do moich odnóży) więc foty w spodniach
Bardzo ładnie na Twoich odnózach Moniq wygladają
Pasuja do Ciebie

Zaraz tam sama, a ja sie nie licze?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 129 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2013-03-14, 13:55   #2505
moniq_c
Zakorzenienie

nie, bo Ty chudzinka jesteś to nie musisz

i dziękuję
Stary 2013-03-14, 14:00   #2506
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
nie, bo Ty chudzinka jesteś to nie musisz

i dziękuję
Ale ruch by mi się przydał, bo wydolność płuc mam jak stary dziad

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 129 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2013-03-14, 14:11   #2507
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Testowałam, niestety daje on totalny olejowy błysk a raczej tłuszcz na twarzy, do niczego. Już lepsze wykończenie miał ten nawilżający, ale był strasznie ciężki i wyczuwalny na twarzy. No i zapach obu totalna chemia.
Dzieki,bo miałam następnym razem go kupić.Hmm,cięzko będzie.Zobaczymy jak ten Armani się spisze.

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a co trzeba zrobić, żeby taki mieć

raczej są dla osób bez talii
to pytanie do Elizy

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
I wreszcie mogę wstawić owe koturny na kopytach. Jak pisałam wcześniej do rurek niezbyt pasują
Corii,moim zdaniem Ty masz szczuplutkie nogi,a nie toporne.Toporne to są buty na Twoich szczupłych nogach

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2013-03-14, 14:20   #2508
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
mila odskocznia, bo gdzie sie czlowiek obroci to poraz milionowy fota Papieza
a, o to chodzi
no tak, nie leży to w zasięg mojego jakiegokolwiek zainteresowania, a i nie mam tv i w sumie radia

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
...Bieganie daje sporo radości, uwalnia endorfiny i takie tam...
u mnie bieganie wywołuje zadyszkę i agresję

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
...

brydż
lub pokerek

Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline  
Stary 2013-03-14, 14:26   #2509
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Corii,moim zdaniem Ty masz szczuplutkie nogi,a nie toporne.Toporne to są buty na Twoich szczupłych nogach
Wiesz, no oczami innych to mozliwe, ze tak jest, jak piszesz, z tym ze wobec siebie samego często się jest mało obiektywnym, bo nie widzi sie z boku.

A co do topornosci butów, co poradzić, że mi się takie podobają Lubię udziwnione modele, czasy grzecznych butów u mnie minęly dawno temu

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2013-03-14, 14:32   #2510
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
.... za rok chcę wejść na Kilimandżaro

...
noo, to mi zaimponowałaś, serio

misianka jest offline  
Stary 2013-03-14, 14:33   #2511
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Zdecydowanie korzystniej wyglądają do takich spodni,rurki odpadają

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2013-03-14, 14:34   #2512
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
ja nie zacznę ćwiczyć, never, tak że ten, spoko

misianka jest offline  
Stary 2013-03-14, 14:39   #2513
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Wiesz, no oczami innych to mozliwe, ze tak jest, jak piszesz, z tym ze wobec siebie samego często się jest mało obiektywnym, bo nie widzi sie z boku.

A co do topornosci butów, co poradzić, że mi się takie podobają Lubię udziwnione modele, czasy grzecznych butów u mnie minęly dawno temu
Ja też chudzielec jestem,ale tylko poniżej pasa
Górą Bozia mnie obdarzyła bujną,brzucha sama sobie podarowałam
a reszta 34,pupy brak.
Ja kupiłam w ubiegłym miesiącu w Ryłko klasyczne pantofele w kolorze beżu,a w weekend kupię czarne,cena w butiku 249zł,a w e-obuwie 189zł,beżowe były droższe.pomimo,że koturny ładne ja ich unikam,bo za szczupłe mam nogi

Te wiosenne w kolorze pistacjowym są ładniutkie,jednak ten pasek skracałby i tak krótkie moje nogi

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2013-03-14, 14:43   #2514
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Cytat:
Zgadzam się
Mnie bardziej niz buty kawałeczek okrycie wierzchniego w kolorze czerwonym zainteresował, cos czuje ze całośc bardzo by mi sie spodobała

Dziewczyny przecież wiadomo, ze ruch to zdrowie, a ćwiczenia to kontuzje

Beata. jest offline  
Stary 2013-03-14, 14:47   #2515
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

odnośnie sportów to moim ulubionym jest przerzucanie kanałów na pilocie. Jestem baaardzo leniwa,ostatnio nasz radca prawny z pracy śmiał się,że jak wchodzę po schodach,to wiadomo już kto idzie,bo tak dyszę i najchętniej to pod same drzwi bym autem wjechała
stąd też moja opona na brzuszku(w zasadzie to koło ratunkowe)

Też co dzień mówię,że od jutra wezmę się za siebie.
Praca siedząca,do tego ciacha z kawą robią swoje

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Zgadzam się
Mnie bardziej niz buty kawałeczek okrycie wierzchniego w kolorze czerwonym zainteresował, cos czuje ze całośc bardzo by mi sie spodobała

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2013-03-14, 14:57   #2516
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Zgadzam się

Kochana to nie czerwone, tylko wśiekłe różowe to jest to http://store.orsay.com/index.shtml?l...Type%3Dlimited

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Te wiosenne w kolorze pistacjowym są ładniutkie,jednak ten pasek skracałby i tak krótkie moje nogi
Akurat te nie skracają, bo basek mają bardzo nisko, a jestem wyczulona na wszelakie skracania optyczne nóg

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2013-03-14, 14:57   #2517
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Rózowe tez sie nada
bardzo fajna

Beata. jest offline  
Stary 2013-03-14, 15:01   #2518
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Fajnie wyglądają, też lubię koturny

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
noo, to mi zaimponowałaś, serio
zaimponuję (sobie również), jak wejdę

Soso jest offline  
Stary 2013-03-14, 15:03   #2519
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Rózowe tez sie nada
bardzo fajna
Ja akurat średnio lubię tą kurtkę. Przydatna mi w tym celu, ze nalozona na bluzkę grzeje moje kosci

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2013-03-14, 15:58   #2520
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
A prosze bardzo
9 lyzek otrebow owsianych
3 lyzki otrebow pszennych (ja sobie ostatnio modyfikuje - 7 ows i 5 psz.)
Kostka sera bialego 200gr
4 lub 3 cale jajka
lyzeczka proszku do pieczenia
troche soli i przyprawy do smaku (ja daje co mi sie nawinie)
jakies ziarna,(ale nie musisz)

Wszystko razem łączysz mixerem, nastepnie wykladasz papierem blache do ciasta, cienko rozsmarowujesz po spodzie i pieczesz 25min w 180 stopniach.
Potem kroi sie na kwadraty. Ja kroje na 10 kwadratow i mam 5 kanapek do pracy na caly tydzien.
Chleb trzeba trzymac w lodówce
Proste jak budowa cepa, sycące, zdrowe i smaczne. Moja alternatywa dla pieczywa - jem ten chleb juz ze 2 lata..

Robi sie 5 min i spokoj na tydzien NIE TUCZY
Wielkie dzięki za przepis, spodobał mi się i sobie wypróbuję

Cytat:

BIEGAĆ ?! ?! Never .... To jest sport , którego NA PEWNO nigdy nie będę uprawiać... Żadne endorfiny mnie się nie uwalniają , za to płuca , tak ...-wyłażą na zewnątrz ...
?
Ja przestałam biegac, od kiedy zaczelam korzystać z programu na smartfonie, który mierzy ilość spalanych kalorii przy wysiłku. Przez kilka miesięcy mierzyłam biegi i chodzenie. I kurde wychodzi na to, że podczas krótkiego biegu spalam gdzieś tylko 200 kalorii niz podczas niewiele dłuższego spaceru. Co to jest 200 kalorii Ja lubie chodzić, praktycznie wszędzie gdzie się da chodzę na piechotę, a tu nie muszę przebierać się w strój, brać potem prysznica, dostawać zadyszki, niszczyć kolan itp, więc bieganie mi się kompletnie nie kalkuluje

Cytat:
Może poczekaj, aż ja zmienię

dla niej właśnie, za rok chcę wejść na Kilimandżaro

)

Spoko, Kili jest wbrew pozorom bardzo łatwe. Ja zdobyłam w ubiegłym roku praktycznie bez żadnych przygotowań, to tak jak spacerek po Bieszczadach, tylko trochę zimniej i trochę większe tłumy

Edytowane przez Taszanta
Czas edycji: 2013-03-14 o 15:59
Taszanta jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości