Help..Juz nie wiem co robic :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-08-21, 21:14   #1
assasine
Raczkowanie

Help..Juz nie wiem co robic :(

Hej dziewczyny Rok szkolny sie zbliza, a ja nie moge wyzbyc sie uczucia ze moja wychowawczyni mi leb urwie jak mnie zobaczy..moze nie urwie , ale wlosy to mi na pewno zetnie :P Nie planowalam wcale farbowania wlosow na stale..palette (juz nigdy w zyciu ich szamponetek!! sa nie do zmycia.. szczegolnie rude odcienie ) mnie zawiodla i nie mialam innego wyjscia jak sprobowac zakamuflowac zly odcienien.skonczylo sie na tym ze teraz mam blon, z miedzianymi refleksami. Walcze o odrosty (polecam seboradin bo rzeczywiscie jest REWELACYJNY!! ) ale na razie maja marne 1,5 cm (chociaz jak na 20 dni to i tak niezle :P ) a ja sie nie widze w tak krotkiej fryzurze Odrosty to sredni blond..reszta wlosow niestety sie rozni-miedziny poblask..chce to zniwelowac, a el juz nie wiem jak.. nie chce farbowac znowu na stale bo te 1,5 cmetrowe odrosty sa dla mnie wielki9m skarbem :P myslam o kolorze do 24 zmyc lub szamponetce w odcieniach sredni-ciemny blond... Ale czy to pokryje te rude refleksy? Blagam ppomocy.. jakies sugestie?? i tak zetne wlosy ale to dopiero za miesiac :P na razie musze zakamuflowac roznice koloru- raz ze wzgledu na szkole, dwa wyglada to strasznie prosze pomozcie!!!
assasine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 21:39   #2
Ag_nes
Wtajemniczenie

GG do Ag_nes
Dot.: Help..Juz nie wiem co robic :(

Moze Ci sie ta szamponetka zmyje ))))))) najlepiej to idz do fryzjera. Ja osobiscie to bym pewnie jasny brąz polozyla, moze "zje" ten rudy odcien
Ag_nes jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości