Co ze mnie za typ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-02-19, 09:17   #31
afamari
Raczkowanie

Dot.: Co ze mnie za typ?

O! Tu znów trafiłaś! Ja uwielbiam zielenie i granaty!! Granatowy to jeden z moich ulubionych kolorów w szafie! I przyznam szczerze, że teraz po prawie dwóch tygodniach kolor zmył mi się już troszeczkę, jest mniej rażący, mniej ostry, bardziej naturalny i zaczęłam się w nim nawet nieźle czuć.

Jeśli natomiast chodzi o fryzurę, to włosy mam niestety dość cienkie i jeśli mam zbytnio pocieniowane mam na głowie po prostu puch Pod koniec marca, kiedy grzywka mi trochę odrośnie, mam juz umowioną wizyte u fryzjera i mam zamiar wlaśnie podciąć boki ale włosów cieniować nie będę po całośći, tylko same boki.
Zobaczymy jak długą będę mieć do tego czasu grzywkę, bo wiadomo fryzura też będzie od tego zależeć
zrobię fotkę mojego wymytego koloru, to zobaczysz różnicę
Dzięki ponownie za komentarz!
afamari jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 12:53   #32
kissable
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez afamari Pokaż wiadomość
No własnie, ja sie nie czuje najlepiej w tym rudym... mam nadzieje, ze zjaśnieje, bo na razie jest dla mnie za ciemny

quleczka, to nie henna, na żadnym zdjęciu nie mam włosów z henną.
To zdjęcie, które zamieścilas link, to jest Casting kolor BURSZTYN. Doprawdy w słońcu wyglada o 6 tonow jaśniej niż na zdjeciu.
Przed tym owszem polozylam sobie raz hennę miedzianą, ale kolor który otrzymałam był blady, i czulam sie w nim "niewyraźnie".

Własnie dzisiaj znalazlam kolor, ktory wydaje mi sie byc ok. tylko nie wiem jak go okreslic, pytalam na forum, ale nie mam jeszcze odpowiedzi. To kolor taki jak na fotkach, co o tym sądzicie?
Uważam, że taki kolor bardzo by Ci pasował, ogólnie właśnie jakiś taki beżowy blond. Powinien wygądać wtedy natruralnie i elegancko - nie sztucznie. Rudy wg mnie odpada kompletnie.
Teraz z innej beczki - masz falowane włosy? Zajrzyj na forum dla kręconowłosych i poczytaj o pielęgnacji Zadbaj o kondycję włosów a fryzura nawet najprostsza będzie się ładniej układac
kissable jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 09:20   #33
nagiko
Raczkowanie

hej! pewnie już gubisz się w tych wszystkich odpowiedziach postanowiłam napisać bo jestem podobnym typem do Ciebie z tą różnicą, że mam niebieskie oczy. jestem w podobnym wieku bo 37 lat. co do kolorów włosów: ja w odcieniach złotych, rudawych- najgorzej czułam się rano bez makijażu. podkreślał zaczerwienienia, piegi. na zdjęciach rano wyglądałam okropnie - jakbym miała żółtaczkę, czyli wyglądałam na chorą. najlepiej czuję się w ciemniejszych kolorach, przy tym najlepszy to mój naturalny, trochę podkreślany farbą. i to co istotne to ja także uwielbiam granat i zieleń. w naturalnym kolorze włosów czuję się super nawet nie umalowana. to co jest moim zdaniem najważniejsze to dobre cięcie. dołączam zdjęcie z pokazów na jesień 2013, zobacz na tą dziewczynę z "bobem". ma super kolor i cięcie jest proste, bardzo łatwo i szybko się układa, a co najważniejsze odmładza o 10 lat! mam to przetestowane (mam małe dzieci i czasu dla siebie tyle co kot napłakał. ) ja także nie lubię grzywki, dlatego od chyba roku zawsze mam tzw. długą grzywkę na bok. możesz zobaczyć na moim blogu. kosmetyczka albo kilka razy na tydzień dobre maseczki, zero opalania, mineralne podkłady i będziesz wyglądać super. a na wiosnę i lato koniecznie kremy z filtrami UV. wtedy twoja skóra odpocznie. wierz mi- dobry kolor włosów i ubrań i wcale nie trzeba być opalonym, żeby wyglądać i czuć się super! powodzenia, jak masz ochotę to na moim blogu jest mail, możesz do mnie napisać Pa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz i kolor.jpg (41,9 KB, 10 załadowań)
Stary 2013-02-20, 09:52   #34
afamari
Raczkowanie

Hej, włosy moje rzeczywiście się falują, ale chyba dlatego, że są bardzo cienkie ;(
Czasem, choc bardzo rzadko jednak - korzystam z pianki i wtedy wyglądają, jakbym je kręciła..
Masz rację, z tym kolorem, przekonałam się, że jednak rudy to nie mój kolor, że mi po prostu przeszkadza. Widzę, że lepiej mi jednak w łagodnych kolorach, choćby dlatego, że mam dość szczupłą (jak pisałam dość kościstą) twarz i wtedy wyglądam fatalnie... a ktoś napisał, że rudy wyostrza. No i tu się zgodzę, bynajmniej w moim przypadku tak jest!
Dzieki serdeczne za komentarz, pozdrawiam!!

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Nagiko, trafiłaś w 10-tkę z fryzurą Kiedyś taką miałam, problem w tym, że od kilku lat (myślę, że może 2 lata) mam dlugie włosy, nigdy wczesniej nie udało mi się tak zapuścić (to dzieki tutejszym wrednym fryzjerom hahah..), chcialabym troche jeszcze jednak nie ścinac, bo lubie chodzic czasem w kucyku, na taką dlugość jak na fotce to jeszcze nie jestem gotowa... muszę cos dluzszego, mysle ze wycieniuję boki... poszukam moze dzisiaj fotek bo za 1 miesiac juz jestem w Polsce u mojego kochanego fryzjera!!!
afamari jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 10:04   #35
quleczka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez afamari Pokaż wiadomość
Hej, włosy moje rzeczywiście się falują, ale chyba dlatego, że są bardzo cienkie ;(
To czy włosy sa cienkie czy grube to nie ma nic do falowania Jak ktos ma proste to ma proste

Ogolnie masz po prostu falowane wlosy...ktore mozna wystylizowac dosc latwo na proste i mozna podkreslic fale jesli sie czlowiek postara

Zerknij na http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...dz-to-typ.html

Wiele z nas ma fale dopiero gdy o nie zadba...a na codzien ma raczej proste wlosy , ktore tylko czasem uwazamy za "niesforne" i sianowate
quleczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 12:36   #36
patiiii1352
Przyczajenie

Moja propozycja : ombre! delikatne, jasne (powinnaś zostać przy odcieniach blond, ożywi twarz, najlepiej jasne) http://www.cogdziezaile.pl/fotki/loreal1.jpg , http://hairstylesweekly.com/images/2...s-for-2013.jpg. Włosy za ramiona, bez grzywki, falowane lub proste. http://img.styl.fm/resize/watermark/...25/77/559a.jpg , http://styl.fm/item/1590386 , http://img.styl.fm/resize/watermark/...2e/a2/92f6.jpg , http://img.styl.fm/resize/watermark/...2d/93/755d.jpg - z tych czterech zdj. chodzi o samo strzyżenie.
I podbijam - dbaj o cerę! Koniec z opalaniem. Zregeneruj ją właściwymi dla Twojej skóry specyfikami. Jeśli chodzi o makijaż podkreślaj zewnętrzne kąciki oczu, cienie matowe!!, naturalne. Na policzki jakiś róż brzoskwiniowy, i ładnie podkreślone usta - róże, pomarańcze, delikatne czerwienie (błyszczyki i pomadki).
Kolory ubrań to zdecydowanie zieleń, szczególnie butelkowa, granaty, pomarańcze, czerwienie, koral, czarny, biały, i myślę, że też pastele - łososiowy, miętowy. Możesz eksperymentować z kolorami.
I rzecz którą powinnaś zawsze mieć - usmiech! Bo Twój jest cudny.
patiiii1352 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości