Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-08-17, 18:37   #4081
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny, czy pod moją nieobecność coś się na wizazu pozmieniało czy zawsze tak było, że nie wolno linkować produktów na str. sklepów???
Na mydłowym widziałam, że Lorri skasowała link do mydła, o który ja poprosiłam Susabee ...
Jak my się teraz będziemy porozumiewać
może chodzi o małą ilość postów Susabee ??
można zapytac Lorri

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-08-17 o 18:38
anula_ga jest offline  
Stary 2013-08-17, 19:17   #4082
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
można zapytac Lorri
może masz rację (oby jakoś nie wyobrażam sobie całowitego zakazu - nie wszystkie marki mają swoje strony, łatwiej znaleźć coś w sklepach netowych, nieprawdaż? I sklepy jakoś bardziej konsekwentnie składy podają

A tak w ogóle, to przyjechałam z wakacji wczoraj i powywalałam jakieś straszne ilości przeterminowanych kosmetykówi i półproduktów Powiedz, że też tak czasem masz

mhm0808 jest offline  
Stary 2013-08-17, 19:24   #4083
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
może masz rację (oby jakoś nie wyobrażam sobie całowitego zakazu - nie wszystkie marki mają swoje strony, łatwiej znaleźć coś w sklepach netowych, nieprawdaż? I sklepy jakoś bardziej konsekwentnie składy podają

A tak w ogóle, to przyjechałam z wakacji wczoraj i powywalałam jakieś straszne ilości przeterminowanych kosmetykówi i półproduktów Powiedz, że też tak czasem masz
no czasem...... ale rzadkim czasem
ostatnio robiłam porządek to tylko resztki 2 mini produktów alverde wyrzuciłam i 1 półprodukt. No i eyeliner alvedre, bo wziął i zastygł
zresztą ja wielu rzeczy nie wyrzucam po terminie, tylko używam - np. suche glinki, ekstrakty kremy też (jak zapach i konsystencja jest ok to używam).

i co? stolyca nadal brudna i śmierdząca?
ja własnie skończyłam 3 tygodniowy urlop, w poniedziałek już do pracy.......

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-08-17 o 19:27
anula_ga jest offline  
Stary 2013-08-17, 19:41   #4084
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
no czasem...... ale rzadkim czasem
ostatnio robiłam porządek to tylko resztki 2 mini produktów alverde wyrzuciłam i 1 półprodukt. No i eyeliner alvedre, bo wziął i zastygł
zresztą ja wielu rzeczy nie wyrzucam po terminie, tylko używam - np. suche glinki, ekstrakty kremy też (jak zapach i konsystencja jest ok to używam).

i co? stolyca nadal brudna i śmierdząca?
ja własnie skończyłam 3 tygodniowy urlop, w poniedziałek już do pracy.......
a to się zgrałyśmy no niestety, ja zawsze powroty przeżywam dość negatywnie ale to z racji mocniejszego jednak zakorzenienia w mieście rodzinnym, większość życia tam przeżyłam...

no a ja właśnie jakoś zostałam wstrząśnięta domniemaną informacją, że przeterminowane naturalsy mogą poważnie zaszkodzić. Gdzieś mi się to obiło i o masz - skutki

A wiesz może (a może ktokolwiek wie....) co tam dają teraz w promo w Phenome?

mhm0808 jest offline  
Stary 2013-08-17, 19:44   #4085
anula_ga
Zakorzenienie

phenome dawno nic do mnie nie pisało w sumie
niestety nie wiem nic o promocjach u nich.
a co Cię pociąga u nich teraz?
musimy na kawę iść, bo jakoś dawno nie byłyśmy!
Stary 2013-08-17, 19:48   #4086
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
phenome dawno nic do mnie nie pisało w sumie
niestety nie wiem nic o promocjach u nich.
a co Cię pociąga u nich teraz?
musimy na kawę iść, bo jakoś dawno nie byłyśmy!
na stronie piszą, że sa rabaty (od 10 do 40%) na wybrane kosmetyki w sklepach stacjonarnych.
Ja bym jak zwykle mgiełkę (lub tonik) capnęla, bo mi się kończy pod olej. W sumie olej też muszę kupić... A tak to resztę mam
Bardzo chętnie. Tylko w pon. wyjeżdżam jeszcze na jakiś tydzień

mhm0808 jest offline  
Stary 2013-08-17, 19:59   #4087
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
na stronie piszą, że sa rabaty (od 10 do 40%) na wybrane kosmetyki w sklepach stacjonarnych.
Ja bym jak zwykle mgiełkę (lub tonik) capnęla, bo mi się kończy pod olej. W sumie olej też muszę kupić... A tak to resztę mam
Bardzo chętnie. Tylko w pon. wyjeżdżam jeszcze na jakiś tydzień
to jak się zorientujesz w promocjach phenome to daj znac koniecznie
Stary 2013-08-17, 20:06   #4088
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
to jak się zorientujesz w promocjach phenome to daj znac koniecznie
spróbuję zajrzeć po drodze na dworzec w poniedziałek; napisz co Cię interesi może, to Ci smsa wyślę

mhm0808 jest offline  
Stary 2013-08-17, 20:12   #4089
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
spróbuję zajrzeć po drodze na dworzec w poniedziałek; napisz co Cię interesi może, to Ci smsa wyślę
w sumie to wszystko mam, tak z ciekawości tylko - może akurat coś za pół darmo będą dawać
Stary 2013-08-17, 20:24   #4090
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
w sumie to wszystko mam, tak z ciekawości tylko - może akurat coś za pół darmo będą dawać
no na pewno

przypomniało mi się jeszcze, że muszę szampon młodemu zakupić. Ostatnio miał taki z bio fruit marki provida, nawet niezły, ale skończył się tak szybko... albo moje dziecię ma takie szczególne tempo zużywania szamponów (Anula coś dla Ciebie

mhm0808 jest offline  
Stary 2013-08-17, 20:28   #4091
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
no na pewno

przypomniało mi się jeszcze, że muszę szampon młodemu zakupić. Ostatnio miał taki z bio fruit marki provida, nawet niezły, ale skończył się tak szybko... albo moje dziecię ma takie szczególne tempo zużywania szamponów (Anula coś dla Ciebie

providę oglądałam już wieeeleee razy, parę razy prawie kupiłam nawet
mam ochotę na ich szampon i wcierką skalpową
ale na razie kupiłam sobie szampon australian organics i dwie odzywki dr.organic więc szlaban
Stary 2013-08-17, 21:11   #4092
bleedingsun
Zakorzenienie

Cytat:

providę oglądałam już wieeeleee razy, parę razy prawie kupiłam nawet
mam ochotę na ich szampon i wcierką skalpową
ale na razie kupiłam sobie szampon australian organics i dwie odzywki dr.organic więc szlaban
Jakie te odżywki wzięłaś?

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50

Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline  
Stary 2013-08-17, 21:12   #4093
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Jakie te odżywki wzięłaś?
moroccan i kokosową
Stary 2013-08-17, 21:49   #4094
bleedingsun
Zakorzenienie

Cytat:
moroccan i kokosową
Kokosową Daj znać jak przyjdzie, sama bym sobie taką sprawiła

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50

Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline  
Stary 2013-08-17, 21:52   #4095
EbonyLuna
Zakorzenienie

Juz nie wiem, jak radzić sobie ze skórą... Co chwila wyskakuje mi jakieś okropieństwo, no serio, okres dojrzewania miałam ładny, nic prawie nie pojawiało sie na mojej cerze, to chyba teraz sobie odbija. Nie mam pojęcia, po co sięgać... Regularnie stosuję maski z glinki, używałam mydła węglowego, sięgam już także po dermokosmetyki do cery trądzikowej a mam wrażenie, że jest coraz gorzej! W dodatku zostają mi okropne ślady. Czegoś takiego jeszcze nie miałam Teraz smaruję te cholerstwa olejkiem z drzewa herbacianego, ale nie pomaga Pomocy..? Prawdopodobnie to wina hormonów, bo szaleją strasznie I odbija mi się na twarzy i włosach. Jestem załamana. Naprawdę stosuję łagodne, naturalne kosmetyki, choć teraz, w okresie letnim, sięgam po wysokie filtry. Może i tu częściowo leży wina, ale w tym, co mam teraz na twarzy, wyjść sie nie da.
Stary 2013-08-18, 00:58   #4096
mlodziudka85
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Juz nie wiem, jak radzić sobie ze skórą... Co chwila wyskakuje mi jakieś okropieństwo, no serio, okres dojrzewania miałam ładny, nic prawie nie pojawiało sie na mojej cerze, to chyba teraz sobie odbija. Nie mam pojęcia, po co sięgać... Regularnie stosuję maski z glinki, używałam mydła węglowego, sięgam już także po dermokosmetyki do cery trądzikowej a mam wrażenie, że jest coraz gorzej! W dodatku zostają mi okropne ślady. Czegoś takiego jeszcze nie miałam Teraz smaruję te cholerstwa olejkiem z drzewa herbacianego, ale nie pomaga Pomocy..? Prawdopodobnie to wina hormonów, bo szaleją strasznie I odbija mi się na twarzy i włosach. Jestem załamana. Naprawdę stosuję łagodne, naturalne kosmetyki, choć teraz, w okresie letnim, sięgam po wysokie filtry. Może i tu częściowo leży wina, ale w tym, co mam teraz na twarzy, wyjść sie nie da.
Jeżeli problemy z cerą nie są wynikiem złej pielęgnacji to niestety jej zmiana może się na niewiele zdać. Jeżeli jeszcze nie miałaś takiego złego stanu skóry to proponowałabym wybrać się zbadać hormony, pójść do ginekologa i/lub dermatologa.
Najlepiej byłoby gdybyś zmywała filtry i makijaż zaraz po przyjściu do domu. Jak już wiele dziewczyn pisało dobra jest metoda dwukrotnego mycia twarzy. Ja zmywam makijaż micelem, a następnie używam mydła Aleppo lub żelu do buzi.
Spray Alvy też mógłby się sprawdzić. Jest on z dodatkiem olejku herbacianego. Tylko nie wiem czy warto skoro nie odczuwasz działania.
Tak się też zastanawiam czy zbytnio nie przesuszasz swojej skóry. Piszesz o mydle i glinkach... Nawilżasz ją potem?
Osobiście bardzo lubię krem oczyszczający Gaia Creams. Bardzo ładnie łagodzi mi stany zapalne. Niespodzianki szybciej się goją.
Zaczęłam również używać lekki krem brzozowy Sylveco. Fajny kremik pod makijaż.
Nie zapominaj też o łagodnym złuszczaniu. Jeżeli nie pozbywamy się martwej warstwy skóry to u niektórych (czyt. u mnie) częściej dochodzi do zablokowania ujścia gruczołów i tym samym do pojawienia się niespodzianek.
Możesz zdecydować się na jakiś preparat z wit C. Ma szerokie spektrum działania.
Pamiętaj też, że nagła zmiana całej pielęgnacji może mieć odwrotny do oczekiwanego skutek.
mlodziudka85 jest offline  
Stary 2013-08-18, 11:37   #4097
anula_ga
Zakorzenienie

na biomanii sporo promocji - sorki, nie chce mi się wypisywać....
http://www.biomania.pl/

pierwszy raz od dość dawna zrobiłam sobie peeling maską do włosów phenome i czuję się jak nowo narodzona!!!!

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-08-18 o 11:42
anula_ga jest offline  
Stary 2013-08-18, 13:39   #4098
Iwi82
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2
GG do Iwi82

Dziewczyny - mam na zbyciu herbatki Pukka (całe opakowania bez jednej saszetki czyli po 19 saszetek):
- Detox
- After dinner
- Golden chamomile

Mi niestety smakowo nie podeszły, ale może któraś z Was akurat je lubi i chciałaby? Chętnie wymienię na coś innego
Stary 2013-08-18, 14:50   #4099
EbonyLuna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Jeżeli problemy z cerą nie są wynikiem złej pielęgnacji to niestety jej zmiana może się na niewiele zdać. Jeżeli jeszcze nie miałaś takiego złego stanu skóry to proponowałabym wybrać się zbadać hormony, pójść do ginekologa i/lub dermatologa.
Najlepiej byłoby gdybyś zmywała filtry i makijaż zaraz po przyjściu do domu. Jak już wiele dziewczyn pisało dobra jest metoda dwukrotnego mycia twarzy. Ja zmywam makijaż micelem, a następnie używam mydła Aleppo lub żelu do buzi.
Spray Alvy też mógłby się sprawdzić. Jest on z dodatkiem olejku herbacianego. Tylko nie wiem czy warto skoro nie odczuwasz działania.
Tak się też zastanawiam czy zbytnio nie przesuszasz swojej skóry. Piszesz o mydle i glinkach... Nawilżasz ją potem?
Osobiście bardzo lubię krem oczyszczający Gaia Creams. Bardzo ładnie łagodzi mi stany zapalne. Niespodzianki szybciej się goją.
Zaczęłam również używać lekki krem brzozowy Sylveco. Fajny kremik pod makijaż.
Nie zapominaj też o łagodnym złuszczaniu. Jeżeli nie pozbywamy się martwej warstwy skóry to u niektórych (czyt. u mnie) częściej dochodzi do zablokowania ujścia gruczołów i tym samym do pojawienia się niespodzianek.
Możesz zdecydować się na jakiś preparat z wit C. Ma szerokie spektrum działania.
Pamiętaj też, że nagła zmiana całej pielęgnacji może mieć odwrotny do oczekiwanego skutek.
No właśnie, jak wspomniałam, mam problemy z tarczyca i to prawdopodobnie ona mi funduje te 'przyjemności' więc badania na niewiele się zdadzą. We wtorek wybieram się do dermatologa w sprawie włosów, chcę od razu poradzić się co do cery, bo trochę to niepokojące jest.
Zawsze zmywam micelarem lub płynem do demakijażu, potem olejkiem myjącym, a do niedawna mydłem [wieczorem, żeby dokładnie oczyścić twarz]. Teraz jeszcze, zanim sięgam po olejek myjący, domywam skórę z makijażu pudrem azjatyckim do mycia.
Nawilżam zawsze
Zapoznam sie z tym kremem Gaia Creams, a na Sylveco czaję się już od dłuższego czasu, mam jednak spore zapasy, a latem sięgam po filtry, jedynie jakieś lekkie serum kładę pod nie.
Używam serum z wit c i złuszczam regularnie Mam cerę mieszaną, inaczej się nie da Niestety, mam też rumień, wiec sięgam głównie po peelingi bezdrobinkowe, najczęściej azjatyckie, lecz dość łatwo moja cera ulega przesuszeniu; chcąc nie chcąc traktuję te miejsca peelingiem ze skały wulkanicznej, ale na tyle rzadko, by jej nie podrażnić.
Naturalna pielęgnacja gości już u mnie dość długo. I po zmianie cera wyglądała o wiele, wiele lepiej, wszystko było w porządku, az ok rok temu zaczęły się problemy. Było to raczej w stopniu umiarkowanym, najczęściej wyskoczyło mi coś przed okresem [a wcześniej nic takiego się nie działo], jedynie czasem zapchał mnie kosmetyk, ale nic nadzwyczajnego, wystarczyło uważać i wybierając kosmetyki, brać pod uwagę wrażliwość na komedogene składniki.
Przeszłam z niedoczynności w nadczynność, od trzech lat borykam sie w ogromnym wypadaniem włosów i ogólnie tarczyca szaleje, chyba niestety to mnie dopadło. Jestem w trakcie zmiany lekarzy, mam już umówioną wizytę do endokrynologa. Mam nadzieję, że i on i dermatolog jakoś wyprowadza mój organizm na prosta, ale póki nie będzie efektów, trzeba walczyć od zewnątrz.
Łykam też drożdże, teoretycznie powinny działać również na skórę, a i niedawno zaczęłam kuracje sufrinem. Na razie żadnych efektów [ a drożdże są ze mną juz dobrych kilka miesięcy...]
Stary 2013-08-18, 20:25   #4100
Soph
Organizatorka

zrobiłam duże zamówienie kosmetyczne rosyjskich (w sklepie ukryte w słowach) dla mamy, dla siebie wzięłam żel pod prysznic witaminowy NS, a dla TŻ szampon przeciwłupieżowy który miał dobre opinie na KWC

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 043 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Soph jest offline  
Stary 2013-08-18, 22:48   #4101
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie

Cytat:
hej
mi z BU bardzo pasuje ten, ale on z tych delikatniejszych, mało inwazyjny:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikpha6.html
dodatkowo możesz hydrolat (polecam porzeczkowy, lawendowy, oliwkowy) wzbogacic zestawem do robienia toniku dla cery z przebarwieniami.

Na przebarwienia bardzo dobrze działa mącznica, możesz dostać ekstrakt na e-naturalne i dodawać do toniku, hydrolatu.
http://www.e-naturalne.pl/pl/p/Ekstr...i-macznicy/206
mają tez gotowe serum z mącznicą i wit C, ale mącznica w max stężeniu dodana do hydrolatu działała na mnie dużo lepiej

Polecam też bardzo wit.C - kup sobie kwas askorbinowy i rób wodne serum sama (ja robię: 5ml wody do injekcji + 1ml kwau, trzymać w lodówce i zużyć w max 10 dni), używam wieczorem pod krem. Cudne jest serum NuFountain 20%witC z amazonu, ale to już droższa zabawa i trzeba z amazonu ściągać.
http://www.e-naturalne.pl/pl/p/WITAMINA-C/207
kwas askorbinowy jest praktycznie w każdym innym sklepie z półproduktami.

kupa roboty - tym większe brawa i trzymam kciuki za wytrwałość!!!!!
Dziękuję za odpowiedź

WYMIANA BUTÓW
CzerwonaKokarda jest offline  
Stary 2013-08-18, 23:02   #4102
susabee
Wtajemniczenie

[QUOTE=mhm0808;42307520]hej Dziewczyny, czy pod moją nieobecność coś się na wizazu pozmieniało czy zawsze tak było, że nie wolno linkować produktów na str. sklepów???
Na mydłowym widziałam, że Lorri skasowała link do mydła, o który ja poprosiłam Susabee ...
Jak my się teraz będziemy porozumiewać [/QUOTE]

Cytat:
można zapytac Lorri
[QUOTE=mhm0808;42308327]może masz rację (oby jakoś nie wyobrażam sobie całowitego zakazu - nie wszystkie marki mają swoje strony, łatwiej znaleźć coś w sklepach netowych, nieprawdaż? I sklepy jakoś bardziej konsekwentnie składy podają

Prawdopodobnie nie chodziło o ilość postów, ale o staż krótszy niż miesiąc; jednak ten punkt w regulaminie jest tak sformułowany (słowo "lub" jest tutaj chyba kluczowe), że można pomyśleć, iż ilość postów pow. 50 niezależnie od stażu powinna być wystarczająca, by można było podać linka, ale po namyśle można jednak wywnioskować, że niestety oba te warunki powinny być spełnione . Jeśli tak nie jest, linki do sklepów "mogą" być potraktowane przez Moda jako spam ; w tym przypadku jednak link był podany na czyjąś wyraźną prośbę, więc nie musiał być tak potraktowany
Mogło też być tak, że ktoś zgłosił to jako "zły post", bo z tego, co się orientuję, to Mod nie ma obowiązku reagować, jeśli nikt nie zgłosił posta jako "zły"

Edytowane przez susabee
Czas edycji: 2013-08-19 o 00:28 Powód: dopisek
susabee jest offline  
Stary 2013-08-18, 23:44   #4103
effa_j
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

melduje powrot z leniuchowania tesknilam za wami
jutro powinno dotrzec do mnie drugie zamowienie z pata wiec we wtorek bede rozsylac paczki
W dm w czechach pustki w pewnym momencie przy regale z alverde stalo z 10 osob, oczywiscie polakow Nie kupilam wszystkiego co chcialam, ale udalo mi sie dorwac 2 perelki tonik z kofeina i mentolem oraz odzywke z olejkiem arganowym, ktora pachanie oblednie reszta dobrze znana czyli od lewej samoopalacz, odzywka do wlosow, tonik, spray do wlosow oraz zel
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (24,8 KB, 47 załadowań)

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-08-18 o 23:46
effa_j jest offline  
Stary 2013-08-19, 08:28   #4104
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
zrobiłam duże zamówienie kosmetyczne rosyjskich (w sklepie ukryte w słowach) dla mamy, dla siebie wzięłam żel pod prysznic witaminowy NS, a dla TŻ szampon przeciwłupieżowy który miał dobre opinie na KWC
będą zdjęcia
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
jutro powinno dotrzec do mnie drugie zamowienie z pata wiec we wtorek bede rozsylac paczki
W dm w czechach pustki w pewnym momencie przy regale z alverde stalo z 10 osob, oczywiscie polakow Nie kupilam wszystkiego co chcialam, ale udalo mi sie dorwac 2 perelki tonik z kofeina i mentolem oraz odzywke z olejkiem arganowym, ktora pachanie oblednie reszta dobrze znana czyli od lewej samoopalacz, odzywka do wlosow, tonik, spray do wlosow oraz zel
jeszcze raz dziękuję

zakupy
Stary 2013-08-19, 09:33   #4105
Fryne
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 12

bosz, podczytałam Was trochę i moje wisz-lista na wrzesień zajmuje już dwie kartki ale może dam radę i się oprę w końcu dziecię trzeba wyprawić do szkoły

melduję posłusznie, że zapomniałam Wam napisać, że szamponu Henna Volume Sante już nigdy nie kupię - moim zdaniem nie myje jakoś szczególnie, a plącze, jak diabli
skończyłam też micel Naturado co to piekł mnie w oczyska, więc poszukuję innego (może Cattier tym razem ).

Wczoraj wypróbowałam na twarzy maseczkę sandałową Hesh (wymieszałam z hydrolatem z neroli) i nie wiem, czy to maseczka, czy może połączenie z hydrolatem, ale mało mi twarzy nie wypaliło
dam jeszcze masce szansę z wodą - jak nadal będzie piekła, to pójdzie do kosza

aaaaaaaaaaaach, i jeszcze wylaminowałam sobie włosy!!! nie metodą ogólną - czyli żelatyna plus woda, bo gdzieś wyczytałam, że czasem powstają po tym piękne strąki - ale dodałam dwie łychy maski (Alterry, która mi zupełnie nie przypasowała), łychę oliwki Babydream fur mama oraz łyżeczkę soku z cytryny. Trzymałam pod folią godzinę - po spłukaniu i wysuszeniu byłam w szoku, miałam piękne błyszczące jak tafla lustra włosy. Dzisiaj efekt się trochę wytarł i zauważyłam, że nie dotarłam z moją maską wszędzie, bo pod wierzchnią warstwą włosów nie mam już tego połysku
za jakieś 3 tygodnie spróbuję ponownie
Fryne jest offline  
Stary 2013-08-19, 18:46   #4106
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
jakie fajne zakupy

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaach, i jeszcze wylaminowałam sobie włosy!!! nie metodą ogólną - czyli żelatyna plus woda, bo gdzieś wyczytałam, że czasem powstają po tym piękne strąki - ale dodałam dwie łychy maski (Alterry, która mi zupełnie nie przypasowała), łychę oliwki Babydream fur mama oraz łyżeczkę soku z cytryny. Trzymałam pod folią godzinę - po spłukaniu i wysuszeniu byłam w szoku, miałam piękne błyszczące jak tafla lustra włosy. Dzisiaj efekt się trochę wytarł i zauważyłam, że nie dotarłam z moją maską wszędzie, bo pod wierzchnią warstwą włosów nie mam już tego połysku
za jakieś 3 tygodnie spróbuję ponownie
Zaciekawiłaś mnie tym błyszczącym efektem
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-08-19, 20:14   #4107
natkaa
Zadomowienie

Cytat:

Biokap mi zmasakrował włosy - chyba jeszcze żadna farba nie zrobiła mi takiej krzywdy!!!!
Największy szajs wszechczasów - powinna być taka kategoria na wizażu, biokap by wygrał w przedbiegach......
Witajcie po wakacjach, właśnie Was nadrabiam

Muszę coś skorygować - AdzeBil nie zaszkodził Biokap, a właśnie Color&Soin, dlatego jej nie kupiłam:
http://agowepetitki.blogspot.com/sea...r%20and%20Soin

Nałożyłam Biokap Delicate przed wyjazdem wakacyjnym i ja z kolei jestem bardzo zadowolona. Włosy się nie przesuszyły i nie wypadają (mineło ponad 2 tygodnie). Tylko kolor się lekko sprał, ale to dobrze, bo wyszedł ciut za ciemny.
Stary 2013-08-19, 20:51   #4108
anula_ga
Zakorzenienie

Locri odpisało, że nowa seria dr. organic moroccan będzie może za około 4 tygodnie.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Witajcie po wakacjach, właśnie Was nadrabiam

Muszę coś skorygować - AdzeBil nie zaszkodził Biokap, a właśnie Color&Soin, dlatego jej nie kupiłam:
http://agowepetitki.blogspot.com/sea...r%20and%20Soin

Nałożyłam Biokap Delicate przed wyjazdem wakacyjnym i ja z kolei jestem bardzo zadowolona. Włosy się nie przesuszyły i nie wypadają (mineło ponad 2 tygodnie). Tylko kolor się lekko sprał, ale to dobrze, bo wyszedł ciut za ciemny.
to cieszę się, że Tobie krzywdy nie zrobił ja się jeszcze podnoszę ze zgliszczy.......
Stary 2013-08-19, 20:56   #4109
natkaa
Zadomowienie

Cytat:
Locri odpisało, że nowa seria dr. organic moroccan będzie może za około 4 tygodnie.

to cieszę się, że Tobie krzywdy nie zrobił ja się jeszcze podnoszę ze zgliszczy.......
A mi bardzo przykro, że Tobie stała się krzywda... Chodziło mi raczej o sprostowanie, co tak urządziło Agę. Dla mnie Biokap jest naprawdę bardzo delikatny dla włosów.

A może to sprawa hormonów, czytałam, że żaliłaś się na wypadanie rzęs po odstawieniu Xlasha. Mi wypadały i włosy, i rzęsy, właśnie wtedy, gdy miałam zawirowania z hormonami.
Stary 2013-08-19, 21:01   #4110
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
A mi bardzo przykro, że Tobie stała się krzywda... Chodziło mi raczej o sprostowanie, co tak urządziło Agę. Dla mnie Biokap jest naprawdę bardzo delikatny dla włosów.

A może to sprawa hormonów, czytałam, że żaliłaś się na wypadanie rzęs po odstawieniu Xlasha. Mi wypadały i włosy, i rzęsy, właśnie wtedy, gdy miałam zawirowania z hormonami.

żadnych zawirowań hormonalnych nie mam, a włosy załatwiłam wcześniej niż odstawiłam xlash taki duecik mi ładny wyszedł

Tagi
kosmetyki ekologiczne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości