Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-08-19, 20:08   #4111
natkaa
Zadomowienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

żadnych zawirowań hormonalnych nie mam, a włosy załatwiłam wcześniej niż odstawiłam xlash taki duecik mi ładny wyszedł
Trzymam zatem kciuki za Cię Anulu Się nie dawaj! Jak widać efekt po danej farbie, to zawsze jakaś niewiadoma. No i ryzyko...
Ja mam zamiar zainwestować w Revalid na jesień, bo miałam po nim dobre efekty.
Stary 2013-08-19, 20:26   #4112
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Trzymam zatem kciuki za Cię Anulu Się nie dawaj! Jak widać efekt po danej farbie, to zawsze jakaś niewiadoma. No i ryzyko...
Ja mam zamiar zainwestować w Revalid na jesień, bo miałam po nim dobre efekty.
dzięki kochana
też mnie kusi revalid, bo pamiętam, że chwaliłaś ale chyba muszę odczekać od eksperymentów rzęsowych trochę
Ty normalnie masz pięknie rzęsy to po tuningu będzie szał!
Stary 2013-08-19, 20:31   #4113
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez susabee Pokaż wiadomość
Ale on jest w proszku ; można chyba jedynie krócej trzymać go na twarzy...
oj tam, jak ja pumeksowym peelingiem do gir traktuje gebe, to na pewno taki delikatesik dla kobiet, ktorym blizej do setki niz do urodzin, nie zaszkodzi
mowisz, ze po 100 dolcow on chodzi? ja u mnie widze regularna cene 39 eurusiow... moze sie skusze na jakas okazje, na razie oszczedzam
cloche jest offline  
Stary 2013-08-19, 21:04   #4114
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
Locri odpisało, że nowa seria dr. organic moroccan będzie może za około 4 tygodnie.

to cieszę się, że Tobie krzywdy nie zrobił ja się jeszcze podnoszę ze zgliszczy.......
Ciekawe, czy bardziej chciał zaakcentować "może będzie"czy "za 4 tygodnie"- jak myślisz
Paczucha spakowana;- tż obiecał wysłać jutro (ma blisko pracy)

A ja śpieszę donieść, że peeling AMB wsparty działaniem ścierki do oczyszczania twarzy (to raczej wyglada jednak jak mały, włochaty ręczniczek z mikrofazy, który bez specjalnego przekonania wrzuciłam kiedyś do koszyka w TKMaxx-ie ;-na dziale kosmetycznym, nie kuchennym ) oraz ujędrniającej maseczki aloesowej Santaverde a także zdenkowanym wczoraj balsamem morelowym pod oczy, który w związku z tym starczył na całą twarz zrobił mi z paszczy cudo
Ostatnim razem podobny efekt osiągnęłam po maseczce Miessence, czy jakoś tak, która jest oparta na białej glince i zawiera wyciąg z centelli i olejku paszczowym Khadi, który też go zawiera, ale to było dość dawno temu, więc na wczorajszy efekt po prostu nie mogłam się napatrzeć, nieskromnie mówiąc...

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
oj tam, jak ja pumeksowym peelingiem do gir traktuje gebe, to na pewno taki delikatesik dla kobiet, ktorym blizej do setki niz do urodzin, nie zaszkodzi
mowisz, ze po 100 dolcow on chodzi? ja u mnie widze regularna cene 39 eurusiow... moze sie skusze na jakas okazje, na razie oszczedzam
Ale tyle to za oceanem; u nas "tylko" 150 zeta

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:

żadnych zawirowań hormonalnych nie mam, a włosy załatwiłam wcześniej niż odstawiłam xlash taki duecik mi ładny wyszedł
Będzie dobrze Taki zmasowany atak ze wszystkich stron na pewno pomoże

To miała być niespodzianka, ale na pocieszenie powiem, że wysłałam Ci trochę tego peelingu i maski aloesowej

Edytowane przez susabee
Czas edycji: 2013-08-19 o 21:29 Powód: dopisek
susabee jest offline  
Stary 2013-08-20, 07:40   #4115
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Ciekawe, czy bardziej chciał zaakcentować "może będzie"czy "za 4 tygodnie"- jak myślisz
Paczucha spakowana;- tż obiecał wysłać jutro (ma blisko pracy)

A ja śpieszę donieść, że peeling AMB wsparty działaniem ścierki do oczyszczania twarzy (to raczej wyglada jednak jak mały, włochaty ręczniczek z mikrofazy, który bez specjalnego przekonania wrzuciłam kiedyś do koszyka w TKMaxx-ie ;-na dziale kosmetycznym, nie kuchennym ) oraz ujędrniającej maseczki aloesowej Santaverde a także zdenkowanym wczoraj balsamem morelowym pod oczy, który w związku z tym starczył na całą twarz zrobił mi z paszczy cudo
Ostatnim razem podobny efekt osiągnęłam po maseczce Miessence, czy jakoś tak, która jest oparta na białej glince i zawiera wyciąg z centelli i olejku paszczowym Khadi, który też go zawiera, ale to było dość dawno temu, więc na wczorajszy efekt po prostu nie mogłam się napatrzeć, nieskromnie mówiąc...

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Ale tyle to za oceanem; u nas "tylko" 150 zeta

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Będzie dobrze Taki zmasowany atak ze wszystkich stron na pewno pomoże

To miała być niespodzianka, ale na pocieszenie powiem, że wysłałam Ci trochę tego peelingu i maski aloesowej

no własnie nie wiem, co pan z locri chciał przez topowiedzieć, ale za 4 tygodnie można sprawdzić
strasznie się cieszę, że Ci się Twój własny ryjek podoba po tych zabiegach zapisz sobie co i jak robiłaś, żeby nie zapomnieć
ja lubię mocne i mechaniczne zdzieraki do ryjka - ruski złoty scrub spełnia moje zachcianki
ja Ci wysłałam wczoraj
Stary 2013-08-20, 19:56   #4116
promolcia
Zadomowienie

donoszę, że również pokochałam żel aloesowy santaverde...najlepszy żelowy nawilżacz jaki dotąd miałam...pobił ten z phenome i myślę, że na długo ze mną zostanie bo jest wręcz idealny dla mojej tłustej gęby...szkoda tylko, że taki mały i taki drogi
ogólnie dodam, że wszystkie próbki kosmetyków santaverde (a kilka ich było) bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły, warto wypróbować

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
No właśnie, jak wspomniałam, mam problemy z tarczyca i to prawdopodobnie ona mi funduje te 'przyjemności' więc badania na niewiele się zdadzą. We wtorek wybieram się do dermatologa w sprawie włosów, chcę od razu poradzić się co do cery, bo trochę to niepokojące jest.
Zawsze zmywam micelarem lub płynem do demakijażu, potem olejkiem myjącym, a do niedawna mydłem [wieczorem, żeby dokładnie oczyścić twarz]. Teraz jeszcze, zanim sięgam po olejek myjący, domywam skórę z makijażu pudrem azjatyckim do mycia.
Nawilżam zawsze
Zapoznam sie z tym kremem Gaia Creams, a na Sylveco czaję się już od dłuższego czasu, mam jednak spore zapasy, a latem sięgam po filtry, jedynie jakieś lekkie serum kładę pod nie.
Używam serum z wit c i złuszczam regularnie Mam cerę mieszaną, inaczej się nie da Niestety, mam też rumień, wiec sięgam głównie po peelingi bezdrobinkowe, najczęściej azjatyckie, lecz dość łatwo moja cera ulega przesuszeniu; chcąc nie chcąc traktuję te miejsca peelingiem ze skały wulkanicznej, ale na tyle rzadko, by jej nie podrażnić.
Naturalna pielęgnacja gości już u mnie dość długo. I po zmianie cera wyglądała o wiele, wiele lepiej, wszystko było w porządku, az ok rok temu zaczęły się problemy. Było to raczej w stopniu umiarkowanym, najczęściej wyskoczyło mi coś przed okresem [a wcześniej nic takiego się nie działo], jedynie czasem zapchał mnie kosmetyk, ale nic nadzwyczajnego, wystarczyło uważać i wybierając kosmetyki, brać pod uwagę wrażliwość na komedogene składniki.
Przeszłam z niedoczynności w nadczynność, od trzech lat borykam sie w ogromnym wypadaniem włosów i ogólnie tarczyca szaleje, chyba niestety to mnie dopadło. Jestem w trakcie zmiany lekarzy, mam już umówioną wizytę do endokrynologa. Mam nadzieję, że i on i dermatolog jakoś wyprowadza mój organizm na prosta, ale póki nie będzie efektów, trzeba walczyć od zewnątrz.
Łykam też drożdże, teoretycznie powinny działać również na skórę, a i niedawno zaczęłam kuracje sufrinem. Na razie żadnych efektów [ a drożdże są ze mną juz dobrych kilka miesięcy...]
u mnie dobranie odpowiedniej dawki hormonów tarczycowych nie rozwiązało m.in. problemów z trądzikiem
czasem po prostu mamy w sobie za dużo toksyn
rzuć te drożdże, poczytaj może o odgrzybianiu organizmu i o preparatach jakimi przywraca się dobrą florę bakteryjną w jelitach

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
melduje powrot z leniuchowania tesknilam za wami
jutro powinno dotrzec do mnie drugie zamowienie z pata wiec we wtorek bede rozsylac paczki
W dm w czechach pustki w pewnym momencie przy regale z alverde stalo z 10 osob, oczywiscie polakow Nie kupilam wszystkiego co chcialam, ale udalo mi sie dorwac 2 perelki tonik z kofeina i mentolem oraz odzywke z olejkiem arganowym, ktora pachanie oblednie reszta dobrze znana czyli od lewej samoopalacz, odzywka do wlosow, tonik, spray do wlosow oraz zel

dziękujemy za zakupy
promolcia jest offline  
Stary 2013-08-20, 20:55   #4117
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:

no własnie nie wiem, co pan z locri chciał przez topowiedzieć, ale za 4 tygodnie można sprawdzić
strasznie się cieszę, że Ci się Twój własny ryjek podoba po tych zabiegach zapisz sobie co i jak robiłaś, żeby nie zapomnieć
ja lubię mocne i mechaniczne zdzieraki do ryjka - ruski złoty scrub spełnia moje zachcianki
ja Ci wysłałam wczoraj
Ja też lubiłam kiedyś mocne mechaniczne peelingi dopóki moja cera się nie zbuntowała- mam płytko unaczynione i wrażliwe policzki i w pewnym momencie przestraszyłam się, że to wszystko pójdzie w kierunku trądziku różowatego i przerzuciłam się na enzymatyczne, podobno bardziej zalecane do takiej cery jak moja
Mam też ten ruski, ale to niestety nie moja liga; używam go do ciała i czasem tylko na strefęT, a i tak robi mi buraka , natomiast jak chcę się dobrze złuszczyć, to wspomagam peeling enzymatyczny lub czarne mydło właśnie tym ręczniczkiem z mikrofazy, który, jak się dobrze przyłożyć, daje efekt zbliżony do mechanicznych

Alepia ma wersję savon noire z karmelem i jeszcze inną z arganem czy ja coś przegapiłam? Miał ktoś już może? Jak pachną?
susabee jest offline  
Stary 2013-08-21, 06:58   #4118
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Ja też lubiłam kiedyś mocne mechaniczne peelingi dopóki moja cera się nie zbuntowała- mam płytko unaczynione i wrażliwe policzki i w pewnym momencie przestraszyłam się, że to wszystko pójdzie w kierunku trądziku różowatego i przerzuciłam się na enzymatyczne, podobno bardziej zalecane do takiej cery jak moja
Mam też ten ruski, ale to niestety nie moja liga; używam go do ciała i czasem tylko na strefęT, a i tak robi mi buraka , natomiast jak chcę się dobrze złuszczyć, to wspomagam peeling enzymatyczny lub czarne mydło właśnie tym ręczniczkiem z mikrofazy, który, jak się dobrze przyłożyć, daje efekt zbliżony do mechanicznych

Alepia ma wersję savon noire z karmelem i jeszcze inną z arganem czy ja coś przegapiłam? Miał ktoś już może? Jak pachną?
o tych savon noir wiem od dluższego czasu, ale ja lubie zapach tego normalnego
Mi z kolei jak dotąd żaden enzymatyczny nie pasował
Stary 2013-08-21, 07:42   #4119
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
o tych savon noir wiem od dluższego czasu, ale ja lubie zapach tego normalnego
Mi z kolei jak dotąd żaden enzymatyczny nie pasował
Tak prawdę mówiąc, to nie ma zbyt dużego wyboru w tym temacie
Ja przynajmniej wiem tylko o trzech, czterech firmach, a chętnie poznałabym więcej...Póki co, ten AMB mi nawet bardzo pasuje; wcześniej miałam ten z BU, ale capił mlekiem w proszku, do Ph- me nawet mnie nie ciągnie, bo podobno potrafi nieźle podrażnić, z e-naturalne jeszcze nie miałam, ale jak ten mi się skończy to na pewno spróbuję; jest jeszcze jakiś Bio-Papaya z Biotique, ale mało o nim wiem; przede wszystkim nie moge nigdzie znaleźć całego składu...
Ja dotąd uzywałam czarnego mydła od Franciszka, na hydrolatach neroli lub różanym , ale teraz chyba skusze się na to karmelowe...

Znalazłam na ich firmowej stronie; składy wyglądają na naturalne, reszta produktów też ciekawa...np. mydło śliwkowe... i mają całą serię do wypadających włosów w tym serum stymulujące wzrost nowych włosów...

Jednak nie podają całych składów; przy kremach, oprócz naturalnych składników pisze "baza kremowa"

Edytowane przez susabee
Czas edycji: 2013-08-21 o 08:53 Powód: dopisek
susabee jest offline  
Stary 2013-08-21, 08:46   #4120
Fryne
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 12

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
donoszę, że również pokochałam żel aloesowy santaverde...najlepszy żelowy nawilżacz jaki dotąd miałam...pobił ten z phenome i myślę, że na długo ze mną zostanie bo jest wręcz idealny dla mojej tłustej gęby...szkoda tylko, że taki mały i taki drogi
ogólnie dodam, że wszystkie próbki kosmetyków santaverde (a kilka ich było) bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły, warto wypróbować
no to witaj w klubie mnie już korci, coby sobie coś z Santaverde spakować do koszyczka zakupowego, ale kasy brak... (no i jeszcze wykańczam).
Jedyne, co mnie boli (poza ceną ) w tym żelu, to fakt, że nie jest jakoś mega wydajny, ampułka P&R starczała mi chyba na 3 miesiące, a z tym żelem po póltora miesiąca już czuję dno w opakowaniu
ale efekt jest WOW

zastanawiam się, czy warto kupować ten krem lekki, bo jesień się zbliża i może potraktuję pysk znowuż kremem z iHerba z 10% glikolu... więc pewnie lepiej będzie używać na dzień tego medium... (a jego już mam, więc kusi wypróbować coś nowego )

ktoś się szykuje może na zakupy na BU (najchętniej, ewentualnie inne mazidła, czy e-naturalnie), bo mi się hydrolaty kończą i muszę nabyć ECO SPA mnie kusi - kupowała tam któraś? fajne mają produkty?

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2013-08-21 o 08:51
Fryne jest offline  
Stary 2013-08-21, 09:11   #4121
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Odp: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Ja będę z bu zamawiać na pocz września. Z ecospa często zamawiam, bo jest odbiór w wawie możliwy...

mhm0808 jest offline  
Stary 2013-08-21, 09:13   #4122
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość

ktoś się szykuje może na zakupy na BU (najchętniej, ewentualnie inne mazidła, czy e-naturalnie), bo mi się hydrolaty kończą i muszę nabyć ECO SPA mnie kusi - kupowała tam któraś? fajne mają produkty?
spóźniłaś się.......
własnie przyszły mi zamówienia na e-naturalne i mazidłach.
ecospa fajne
Stary 2013-08-21, 09:50   #4123
Fryne
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 12
Dot.: Odp: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja będę z bu zamawiać na pocz września. Z ecospa często zamawiam, bo jest odbiór w wawie możliwy...
to ja się piszę - pamiętaj o mnie plis

Cytat:
spóźniłaś się.......
własnie przyszły mi zamówienia na e-naturalne i mazidłach.
ecospa fajne
eeeeeech.
zamówiłam na eco spa - hydrolaty (z czystka, z kadzidłowca i z werbeny), do teo frakcję niezmydlaną (odrobinę, na wypróbowanie) oraz honequat do włosów).
Fryne jest offline  
Stary 2013-08-21, 10:00   #4124
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Odp: Dot.: Odp: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ

Cytat:
to ja się piszę - pamiętaj o mnie plis.

No spoko, rob listę
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2013-08-21 o 10:01
mhm0808 jest offline  
Stary 2013-08-21, 10:29   #4125
anula_ga
Zakorzenienie

Dot.: Odp: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
to ja się piszę - pamiętaj o mnie plis

eeeeeech.
zamówiłam na eco spa - hydrolaty (z czystka, z kadzidłowca i z werbeny), do teo frakcję niezmydlaną (odrobinę, na wypróbowanie) oraz honequat do włosów).
honeyquat fajny
koniecznie daj znać jak hydrolat z kadzidłowca pachnie, bom ciekawa okrutnie!!!!
Stary 2013-08-21, 11:53   #4126
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 6
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna -

Mamy nowość od Bourjois. Pono 100% natury, jak się przyjrzeć, to rzeczywiście pisze na opakowaniu, że zero aluminium, parabenów, alko. No ciekawa jestem

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,62...te.html&next=1
Korah jest offline  
Stary 2013-08-21, 12:31   #4127
mlodziudka85
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mamy nowość od Bourjois. Pono 100% natury, jak się przyjrzeć, to rzeczywiście pisze na opakowaniu, że zero aluminium, parabenów, alko. No ciekawa jestem

Ja również. Tym bardziej, że mój Crystal już jest na wykończeniu.
mlodziudka85 jest offline  
Stary 2013-08-21, 13:38   #4128
Buniat
Zakorzenienie

u góry strony włączyła mi się informacja, że 24.08.2013 r. w P.H. Targówek będzie otwarcie TKMAXX
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline  
Stary 2013-08-21, 13:41   #4129
EbonyLuna
Zakorzenienie

Dot.: Odp: Dot.: Odp: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna -

Cytat:

Jeśli nie będzie zostawiał białych śladów to i ja chętnie wypróbuję.. Ale ciężko stwierdzić, czego można się spodziewać, bo te dedykowane do ciemnych ubrań i tak brudzą...
Stary 2013-08-21, 13:54   #4130
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:

Hej, używałam go, ale słabo sobie radzi Jakiś czas lezał w pracy jako doraźny ratunek w lecie. Śladów raczej nie zostawia (nie zauważyłam, ale noszę mało czarnych rzeczy). Z Bourjois jest taki fioletowy, właśnie przeciw śladom i był o niebo lepszy. Niestety już nie tak naturalny. Nie wiem czy jest już w Pl, bo ja dostałam oba z Holandii w ub. roku.
Stary 2013-08-21, 14:11   #4131
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Ja również. Tym bardziej, że mój Crystal już jest na wykończeniu.
I do tego jest w kilku wariantach zapachowych

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Jeśli nie będzie zostawiał białych śladów to i ja chętnie wypróbuję.. Ale ciężko stwierdzić, czego można się spodziewać, bo te dedykowane do ciemnych ubrań i tak brudzą...
Z naturalnymi deo jest o tyle lepiej, że właśnie mniej brudzą, przynajmniej wiekszość.

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Hej, używałam go, ale słabo sobie radzi Jakiś czas lezał w pracy jako doraźny ratunek w lecie. Śladów raczej nie zostawia (nie zauważyłam, ale noszę mało czarnych rzeczy). Z Bourjois jest taki fioletowy, właśnie przeciw śladom i był o niebo lepszy. Niestety już nie tak naturalny. Nie wiem czy jest już w Pl, bo ja dostałam oba z Holandii w ub. roku.
Ja bardzo lubiłam Garniery z eco-certem i ubolewam, że je wycofano, bo były jak dla mnie the best, za to na KWC mają bardzo słabe noty. No zobaczymy
Korah jest offline  
Stary 2013-08-21, 14:25   #4132
EbonyLuna
Zakorzenienie

Cytat:
Z naturalnymi deo jest o tyle lepiej, że właśnie mniej brudzą, przynajmniej wiekszość.
Dobrze by było, kiedy w szafie ma się praktycznie same czarne ubrania A te wszystkie, na które do tej pory trafiałam niby-nie barwiące to chyba z nazwy tylko.
Stary 2013-08-21, 14:46   #4133
Soph
Organizatorka

dziewczyny co myślicie o ałunie?
mama szukała naturalnego dezodorantu i zamówiłyśmy ałun w spray'u, ale nie wiem, czy to do końca 'zdrowe' rozwiązanie...?

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 056 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Soph jest offline  
Stary 2013-08-21, 16:32   #4134
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Tak prawdę mówiąc, to nie ma zbyt dużego wyboru w tym temacie
Ja przynajmniej wiem tylko o trzech, czterech firmach, a chętnie poznałabym więcej...Póki co, ten AMB mi nawet bardzo pasuje; wcześniej miałam ten z BU, ale capił mlekiem w proszku, do Ph- me nawet mnie nie ciągnie, bo podobno potrafi nieźle podrażnić, z e-naturalne jeszcze nie miałam, ale jak ten mi się skończy to na pewno spróbuję; jest jeszcze jakiś Bio-Papaya z Biotique, ale mało o nim wiem; przede wszystkim nie moge nigdzie znaleźć całego składu...
ze sie tak wtrace
living nature ma calkiem fajny enzymatyczny, miodowy peeling. nawet go dwa razy kupilam, a to cos znaczy!

dziewczyny, a co do santaverde to o ten zel chodzi?
http://www.hautbalance-naturkosmetik...=4&c=136&p=136

i sie wtrace jeszcze na temat naturalnych deo... rozne testowalam. i absolutnie zaden nie przebil hauschki rozanej. wlasnie wrocilam do niej, a obawialam sie, ze nie da rady teraz, bo wyjatkowo smrodliwa bylam i zadne garniery, alverdziaki (fuj) i nawet nienaturalne gadzety nie dawaly rady. a tu prosze - juz od trzeciego dnia pachy sie uspokoily - w koncu nie mam stresa, ze moj potomek padnie podczas karmienia
cloche jest offline  
Stary 2013-08-21, 16:56   #4135
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
dziewczyny co myślicie o ałunie?
mama szukała naturalnego dezodorantu i zamówiłyśmy ałun w spray'u, ale nie wiem, czy to do końca 'zdrowe' rozwiązanie...?
Ponoć jest trochę zdrowszy od antyperspirantów, ma wielu zwolenników. Ja miałam ałun w sprayu Crystall Essence ten z rossa, ale kompletnie na mnie nie działał.
Korah jest offline  
Stary 2013-08-21, 17:36   #4136
promolcia
Zadomowienie

Cytat:

dziewczyny, a co do santaverde to o ten zel chodzi?
http://www.hautbalance-naturkosmetik...=4&c=136&p=136
tak to ten
niestety tak jak pisała Fryene mi również wystarczy tylko na ok 1,5 miesiąca

niestety nie mam porownania pomiedzy ichnimi kremami light i medium bo w probkach, ktore dostałam był własnie krem medium i mimo iz nie moge uzywac kremów to spodobał mi się on na tyle że cały czas dumam czy zamówić sam żel czy ten dwupak z kremem żeby podczas mrozów chociaż na policzki używać
aaaaa...i krem pod oczy z tej firmy też śni mi się po nocach...

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2013-08-21 o 17:46
promolcia jest offline  
Stary 2013-08-21, 19:39   #4137
susabee
Wtajemniczenie

[QUOTE=cloche;42373978]ze sie tak wtrace
living nature ma calkiem fajny enzymatyczny, miodowy peeling. nawet go dwa razy kupilam, a to cos znaczy!

No masz..., całkiem o nim zapomniałam, a miałam go też kiedyś, tylko zastanowiło mnie to, że piszesz, że on na miodzie jest, a on mi pachniał olejkiem z drzewa herbacianego ; no i doczytałam, ze na miodzie manuka, tak jak chyba wszystkie produkty od Living Nature, a manuka to siostra drzewa herbacianego z Nowej Zelandii o najwyższej koncentracji składników...
No i wszystko się zgadza, tylko ja na szczęście nie muszę używać olejku z drzewa herbacianego- on raczej dla tłuściochów...

Edytowane przez susabee
Czas edycji: 2013-08-21 o 19:43
susabee jest offline  
Stary 2013-08-21, 19:53   #4138
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
i sie wtrace jeszcze na temat naturalnych deo... rozne testowalam. i absolutnie zaden nie przebil hauschki rozanej. wlasnie wrocilam do niej, a obawialam sie, ze nie da rady teraz, bo wyjatkowo smrodliwa bylam i zadne garniery, alverdziaki (fuj) i nawet nienaturalne gadzety nie dawaly rady. a tu prosze - juz od trzeciego dnia pachy sie uspokoily - w koncu nie mam stresa, ze moj potomek padnie podczas karmienia

chociaż w sumie, jakby go tak trochę przymroczyć to miałabyś szanse odsapnąć
żartuję oczywiscie
róza hauschki jest świetna, tylko mi zapach damsceny nigdy nie pasował.......

Dzięki Effci, która jest cudna na wskroś jestem szczęśliwą posiadaczką sprayu do włosów p&r, zestawu do włosów (szampon+odzywka) alverde sensitive i 2 żeli pod prysznic alverde.
Zdjęcia jak dr.organic dotrze
Stary 2013-08-21, 20:29   #4139
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
tak to ten
niestety tak jak pisała Fryene mi również wystarczy tylko na ok 1,5 miesiąca

niestety nie mam porownania pomiedzy ichnimi kremami light i medium bo w probkach, ktore dostałam był własnie krem medium i mimo iz nie moge uzywac kremów to spodobał mi się on na tyle że cały czas dumam czy zamówić sam żel czy ten dwupak z kremem żeby podczas mrozów chociaż na policzki używać
aaaaa...i krem pod oczy z tej firmy też śni mi się po nocach...
oj wez nie kus, ja zuzywam zapasy... i oszczedzam i w ogole...
Cytat:
No masz..., całkiem o nim zapomniałam, a miałam go też kiedyś, tylko zastanowiło mnie to, że piszesz, że on na miodzie jest, a on mi pachniał olejkiem z drzewa herbacianego ; no i doczytałam, ze na miodzie manuka, tak jak chyba wszystkie produkty od Living Nature, a manuka to siostra drzewa herbacianego z Nowej Zelandii o najwyższej koncentracji składników...
No i wszystko się zgadza, tylko ja na szczęście nie muszę używać olejku z drzewa herbacianego- on raczej dla tłuściochów...
no wlasnie wcale miodowo nie pachnie w sumie to lekko smierdzi wedlug mnie. ale uporal sie z moja geba swego czasu... mialam taka glupia skore, tlusta okropnie, i z tej tlustosci chyba tak mi rogowaciala i skorki sie robily, nie szlo sie umalowac porzadnie. regularny peeling zalatwil sprawe.
teraz tez mam taka skore, ale brak czasu na zabiegi...
Cytat:

chociaż w sumie, jakby go tak trochę przymroczyć to miałabyś szanse odsapnąć
żartuję oczywiscie
róza hauschki jest świetna, tylko mi zapach damsceny nigdy nie pasował.......
czasami naprawde sie nad tym zastanawiam
ja cale szczescie zapach tej rozy bardzo lubie
cloche jest offline  
Stary 2013-08-21, 20:44   #4140
Rayne
Wtajemniczenie

Ja również dzięki Effci odebrałam dziś od listonosza moją ponad trzykilogramową paczkę szczęścia Dziękuję, dziękuję, dziękuję

Tagi
kosmetyki ekologiczne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości