Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-05-13, 12:37   #2371
margoltka
Wtajemniczenie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Witajcie Kochane, melduję się Po raz kolejny uniknęłam szpitala, było groźnie, ale zmiana leków pomogła. Przynajmniej na razie. Dziś dowiedziałam się, że do wszystkich problemów które już mam doszła anemia Czasami nie mam już siły, a to jeszcze 14 tygodni.

No nic nie będę marudziła.

Muszę pochwalić Wasze zalupy. Cudności i ile nowych produktów! Kusicie, nie powiem Moje zakupowe podboje ograniczają się na zdobyczach ze współpracy. I musze się pochwalić, bo cieszę się ogromnie, nawiązałam współpracę z Costasy Poniżej paczuszka z minerałkami, a w niej brązer, cienie sypkie, cienie prasowane, błyszczyki i szminka. Ale się cieszę, tymbardziej, że Lily Lolo to moje najulubieńsze minerałki

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Kochane jakie naturalne tusze do rzes polecacie? Do tej pory uzywalam z Estee Lauder a chce sie przezucic na naturalny. Zastanawiam sie nad Lavera albo Logona.
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad Hauschką, ale sama nie wiem, trochę się boję, że będzie za słaby efekt jak dla mnie
Ja mogę z czystym sumieniem polecić dr.Hauschkę. Jak dla mnie daje najbardziej wyraźny efekt z wszystkich dotąd używanych mascar naturalnych. Opanowałam technikę nakładania i już nic nie schodzi. Ilekroć go zdradzam to się rozczarowuję.

Pisałyście także o pędzlach. Dla mnie najlepsze i niezniszczalne (czasami żałuję, bo chętnie już bym coś nowego kupiła ) są pędzle EDM. Mam je już kilka lat i nic, absolutnie nic się z nimi nie dzieje. Przeżyły pędzle Lumiere, Sephora, Inglot i EcoTools.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01950.jpg (53,3 KB, 48 załadowań)

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline  
Stary 2013-05-13, 13:16   #2372
cloche
Zakorzenienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Margolcia, śliczności te LL
a co do anemii - łatwo mówić: nie przejmuj się... ale tak naprawdę to mało która ciężarna nie ma anemii. większość już praktycznie od początku ciąży ma ten problem, a ty zobacz jak długo dawałaś radę
cloche jest offline  
Stary 2013-05-13, 13:29   #2373
Opiumalfa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
moja propozycja: szampon pokrzywowy yves rocher powinien spasować twoim włosom, dobrze myje, no i na pewno jest znacznie mniejsze ryzyko łupieżu niż po szamponach dla dzieci (szampony dla dzieci są DLA DZIECI!!! niepotrzebnie się dziewczyny zrażają do łagodnych kosmetyków po nieudanych próbach z dzieciaczkowymi myjadłami...)

sianko po occie? nie wiem, co tam źle poszło, ale poszukaj na wizażu wątków o tym - to w sumie mega wygładzacz i nabłyszczacz. może poszukaj na wizażu w odpowiednim wątku, czy któreś dziewczyny miały podobne przejścia z octem, i poczytaj, co im pomogło.
A moglabys rozwinac pogrubione? Tzn, ze dzieciom pasuja sklady po ktorych ja mam lupiez? Dlaczego?

Dzieki za rady! A co sadzisz o tym malwowym szamponie z YR?
Opiumalfa jest teraz online  
Stary 2013-05-13, 13:58   #2374
effa_j
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

A ja, rozochocona świetnymi efektami kremu retinolowego od Effci , używałam go 3 dni pod rząd pod oczy... chyba zbyt hojnie bo wyżarło mi trochę skórę pod jednym okiem ale nasmarowałam na noc tłustym nagietkowym sylveco i juz nie szczypie

Na skarbcu natury 10% rabatu przez najbliższe 2 tygodnie na kod dlamamy
i jak efekty zadowolona jestes? ostrzegalam, ze to killer jest
Cytat:
Kochane jakie naturalne tusze do rzes polecacie? Do tej pory uzywalam z Estee Lauder a chce sie przezucic na naturalny. Zastanawiam sie nad Lavera albo Logona.
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad Hauschką, ale sama nie wiem, trochę się boję, że będzie za słaby efekt jak dla mnie
ja uzywam alverde i jestem zadowolona teraz mam nowy tusz all in one ma fajna gesta wygieta szczote i daje ladny efekt tzn w moim przypadku pogrubia bo wydluzenia nie potrzebuje az tak bardzo
Testowalam wczoraj te rzesy w butelce ktore ktoras z was kupowala ( nie pamietam niestety ktora to kusicielka byla ) i chyba sie na nie skusze bo efekt pogrubienia i wydluzenia jak po najlepszych odzywkach na moich rzesach

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Mój problem z kremikiem sam się rozwiązał. Wygrałam na Facebooku kremik Gaia Creams
Teraz tylko pozostaje zastanowić się, który wybrać. Miałam już oczyszczający i był świetny.
a jaki byl konkurs ? i na jaki kremik sie zdecydowalas?
Ja chyba bede musiala zamowic ten co ostatnio stosowalam bo niestety ten z granatem mi nie pasi takze jakby ktoras chciala sie skusic na niego to pisac wazny do lipca

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane, melduję się Po raz kolejny uniknęłam szpitala, było groźnie, ale zmiana leków pomogła. Przynajmniej na razie. Dziś dowiedziałam się, że do wszystkich problemów które już mam doszła anemia Czasami nie mam już siły, a to jeszcze 14 tygodni.

No nic nie będę marudziła.

Muszę pochwalić Wasze zalupy. Cudności i ile nowych produktów! Kusicie, nie powiem Moje zakupowe podboje ograniczają się na zdobyczach ze współpracy. I musze się pochwalić, bo cieszę się ogromnie, nawiązałam współpracę z Costasy Poniżej paczuszka z minerałkami, a w niej brązer, cienie sypkie, cienie prasowane, błyszczyki i szminka. Ale się cieszę, tymbardziej, że Lily Lolo to moje najulubieńsze minerałki

Ja mogę z czystym sumieniem polecić dr.Hauschkę. Jak dla mnie daje najbardziej wyraźny efekt z wszystkich dotąd używanych mascar naturalnych. Opanowałam technikę nakładania i już nic nie schodzi. Ilekroć go zdradzam to się rozczarowuję.

Pisałyście także o pędzlach. Dla mnie najlepsze i niezniszczalne (czasami żałuję, bo chętnie już bym coś nowego kupiła ) są pędzle EDM. Mam je już kilka lat i nic, absolutnie nic się z nimi nie dzieje. Przeżyły pędzle Lumiere, Sephora, Inglot i EcoTools.
zdrowka sliczna paszuszka ciekawa jestem tych nowych prasowanych cieni, jakie kolory dostalas?
A teraz chwila chwalipiectwa bylam w weekend na kongresie i targach kosmetycznych i przywloklam kilka nowosci. Na targach niesetety malo eko kosmetykow i panie ze stoisk patrzyly na mnie jak na kosmite jak zamiast marketingowych bzdur o dzialaniu patrzylam na sklady Udalo mi sie upolowac kilka perelek w ktorych sie zakochalam. Sa to kosmetyki gabinetowe, nie maja zadnych certyfikatow sklady troche dlugie ale na szczescie calkowicie naturalne. Droga spustoszenia na konice nabylam zabieg ze zlotem i perlami ( maska zelowa, serum z drobinami zlota ) maske algowa ze zlotem oraz czarnym kawiorem z clareny oraz do zabiegu o nazwie sushi z wyciagiem z ryzu: serum, krem i maske zelowa ( nie ma jej na zdjeciu bo maja mi ja doslac - na targach zabraklo ) ta seria pachnie oblednie wanilia
2 zdjecie to nabytki z lusha i alverde dzieki uprzejmosci kari
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p.jpg (152,1 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dm.jpg (167,8 KB, 43 załadowań)

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-05-13 o 14:01
effa_j jest offline  
Stary 2013-05-13, 14:02   #2375
cloche
Zakorzenienie

Opiumalfa, no jakimś cudem tak to już jest, że skóra dorosłego człowieka jest przyzwyczajona do innych detergentów. a skóra dziecka jest bardzo delikatna i nie ma co jej szorować tak samo jak łeb starego chłopa
być może zbyt delikatny szampon nie domywa wszystkiego i łupież jest efektem połączenia sebum, wody i innych obcych substancji na głowie... kto to wie?

a co do malwowego szamponu YR to nie wiem, nie używałam i nie znam składu. pokrzywowy bardzo wielu ludziom już przypasował, więc jest sprawdzony.

Edytowane przez cloche
Czas edycji: 2013-05-13 o 14:04
cloche jest offline  
Stary 2013-05-13, 14:23   #2376
Opiumalfa
Zakorzenienie

Cytat:
Opiumalfa, no jakimś cudem tak to już jest, że skóra dorosłego człowieka jest przyzwyczajona do innych detergentów. a skóra dziecka jest bardzo delikatna i nie ma co jej szorować tak samo jak łeb starego chłopa
być może zbyt delikatny szampon nie domywa wszystkiego i łupież jest efektem połączenia sebum, wody i innych obcych substancji na głowie... kto to wie?

a co do malwowego szamponu YR to nie wiem, nie używałam i nie znam składu. pokrzywowy bardzo wielu ludziom już przypasował, więc jest sprawdzony.
Dzieki!

Mowisz o tym? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,41...purifiant.html
Ja mowilam o tym: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,40...-objetosc.html
Stary 2013-05-13, 14:25   #2377
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Margo trzymajcie się dzielnie przez te 14 tygodni
lily lolo koniecznie daj znac jak te prasowane cuda się sprawdzaja, bo ja nie potrafię polubić sypkich cieni - jest więc dla mnie nadzieja w postaci prasowańców

Effcia - retinol fajnie cienie spod oczu przegania i tak - wiem, że ostrzegałaś
zakupki
Stary 2013-05-13, 15:41   #2378
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
tak, o ten pokrzywowy chodzi. a malwowego nie testowałam, ale coś pamiętam, że któraś wizażanka go miała i szału nie było. za to ten pokrzywowy to taki dobry standard, świetnie oczyszcza i przy tym nie plącze. bardzo dobrze zmywa oleje.
cloche jest offline  
Stary 2013-05-13, 16:34   #2379
mlodziudka85
Zadomowienie

Dziewczyny, piękne nabytki

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
i jak efekty zadowolona jestes? ostrzegalam, ze to killer jest

ja uzywam alverde i jestem zadowolona teraz mam nowy tusz all in one ma fajna gesta wygieta szczote i daje ladny efekt tzn w moim przypadku pogrubia bo wydluzenia nie potrzebuje az tak bardzo
Testowalam wczoraj te rzesy w butelce ktore ktoras z was kupowala ( nie pamietam niestety ktora to kusicielka byla ) i chyba sie na nie skusze bo efekt pogrubienia i wydluzenia jak po najlepszych odzywkach na moich rzesach

a jaki byl konkurs ? i na jaki kremik sie zdecydowalas?
Ja chyba bede musiala zamowic ten co ostatnio stosowalam bo niestety ten z granatem mi nie pasi takze jakby ktoras chciala sie skusic na niego to pisac wazny do lipca

zdrowka sliczna paszuszka ciekawa jestem tych nowych prasowanych cieni, jakie kolory dostalas?
A teraz chwila chwalipiectwa bylam w weekend na kongresie i targach kosmetycznych i przywloklam kilka nowosci. Na targach niesetety malo eko kosmetykow i panie ze stoisk patrzyly na mnie jak na kosmite jak zamiast marketingowych bzdur o dzialaniu patrzylam na sklady Udalo mi sie upolowac kilka perelek w ktorych sie zakochalam. Sa to kosmetyki gabinetowe, nie maja zadnych certyfikatow sklady troche dlugie ale na szczescie calkowicie naturalne. Droga spustoszenia na konice nabylam zabieg ze zlotem i perlami ( maska zelowa, serum z drobinami zlota ) maske algowa ze zlotem oraz czarnym kawiorem z clareny oraz do zabiegu o nazwie sushi z wyciagiem z ryzu: serum, krem i maske zelowa ( nie ma jej na zdjeciu bo maja mi ja doslac - na targach zabraklo ) ta seria pachnie oblednie wanilia
2 zdjecie to nabytki z lusha i alverde dzieki uprzejmosci kari
Dziękuję bardzo. Nie chciałam się chwalić, ale nie wytrzymałam. Należało polubić profil i zostawić komentarz pod postem. Potem sprawdziłam, że było ich bodajże 15, więc niewiele osób brało udział. To była ich angielska stronka.
Zdecydowałam się na kremik oczyszczający. Stwierdziłam, że nie będę kombinować, skoro tamten wręcz pokochałam

I małe info:

Ruszamy Kochani!!!!
Gaia Creams, już drugi rok z rzędu, jest partnerem obchodów Tygodnia Wegetarianizmu.
W trakcie całego tygodnia (od 13 do 19 maja) na hasło "Tydzień Wege" oferujemy: 12% ZNIŻKI ORAZ WSPANIAŁY PREZENT- NIESPODZIANKĘ!!!!

Koniecznie przekażcie znajomym ❣❣❣

Setare: Darmowa Wysyłka!!!

1. Darmowa wysyłka obowiązuje na terenie Polski 13.maja 2013roku w godzinach 18.00 - 23.59. - zakupy powyżej 30zł
oraz w dniu 14.maja w godzinach 8.00 - 23.59 - zakupy powyżej 50zł.
2. Wysyłki wyłącznie po wcześniejszej wpłacie na konto. Wysyłka Pocztą Polską, przesyłką biznesową.
3. Minimalne zamówienie 30zł (13 maja) oraz 50zł (14 maja) (bez kosztów wysyłki).
6. Wszystkie wysyłki będą wysyłane jako przesyłki biznesowe.

Dzisiaj pojawi się kolejna dostawa towaru - produkty naturalne :glinki, algi itp

Jutro kolejna dostawa - kosmetyki rosyjskie : m.in maski Love 2Mix Organic, lotiony przeciw wypadaniu itp.
mlodziudka85 jest offline  
Stary 2013-05-13, 17:06   #2380
Opiumalfa
Zakorzenienie

Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
tak, o ten pokrzywowy chodzi. a malwowego nie testowałam, ale coś pamiętam, że któraś wizażanka go miała i szału nie było. za to ten pokrzywowy to taki dobry standard, świetnie oczyszcza i przy tym nie plącze. bardzo dobrze zmywa oleje.
Kupilam!

I nie tylko ten szampon. Chciałam wziąć ta płukanke ale 10 euro za 150 ml to lekka przesada. Poczekam na promo jakieś.

A to reszta.
Moze nie wszystko jest do konca 100 naturalne, ale...
1. Zel pod prysznic YV Bio z Aloesem
2. Szampon pokrzywowy YV
3. Olej z pestek dyni
4. Olej z wiesiołka
5. Isana Olejkowy zel pod prysznic
6. Glis Kur - odzywka Oil Nutritive. Skonczyla mi sie Avokado z Garniera a innej nie bylo. Ma dosc zachwycajacy sklad jak na sklepowa odzywke. Tyle olei wysoko w skladzie! http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,50...wa-wersja.html

ImageUploadedByTapatalk1368457542.356202.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez Opiumalfa
Czas edycji: 2013-05-13 o 17:10
Stary 2013-05-13, 18:01   #2381
Soph
Organizatorka

promocja w Archipelagu Piękna :
Na hasło "DZIEŃ MATKI" wszystkie kosmetyki do kąpieli : musujące bomby, kuleczki z masłem shea,peelingi cukrowe, sole, mydła ręcznie robione,żele i masełka pod prysznic kupisz z
15% rabatem.

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 043 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Soph jest offline  
Stary 2013-05-13, 19:14   #2382
lemka
Zakorzenienie

Dziewczyny, a możecie polecić jakieś maseczki do skóry mieszanej, przetłuszczającej się, ale czasami też odwodnionej? Glinki zielona i czerwona są ok, ale nie ma jakiś dużych efektów po nich. Myślałam o maseczkach algowych, dobre oceny na KWC mają te z Bielendy. Może testowałyście?
Stary 2013-05-13, 19:54   #2383
wspaniala
Zakorzenienie

dziewczyny, czy szampony love2mix sa skladowo przyjazne ?
wspaniala jest offline  
Stary 2013-05-13, 19:57   #2384
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Mój problem z kremikiem sam się rozwiązał. Wygrałam na Facebooku kremik Gaia Creams
Teraz tylko pozostaje zastanowić się, który wybrać. Miałam już oczyszczający i był świetny.
super!
bardzo się cieszę i gratuluję - na pewno będzie Ci się świetnie używało

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy szampony love2mix sa skladowo przyjazne ?
szampony są ok, w maskach są lekkie silikony.
Stary 2013-05-13, 20:44   #2385
margoltka
Wtajemniczenie

Dziękuję Kochane. Sama jestem ciekawa cieni prasowanych, mam odcienie Cappuccino i Shrinking Violet. Z sypkich Cream Soda (jest rewelacyjny jako korektor), Pixie, Miami Traupe i Black Sand. Szminka to Intense Crosh (mogłam jednak wziąć coś bardziej różowego, ona jest brzoskwiniowa) a błyszczyki to Clear i Scandalips (rewelacja ). Będzie o tym na blogu, ale najpierw małe przemeblowanie, na które zbieram siły.

Ach i jeszcze się nie pochwaliłam - zniszczyłam sobie włosy. Może to zbyt wiele powiedziane, ale po Castingu mam mega przesusz. Ostatnio też zaniedbałam pielęgnację i daleko im do dawnej kondycji Chyba czas przeprosić się z henną.

Mlodziudka gratuluję! Jej ja jeszcze niczego nie wygrałam

Wspaniala chociaż nie polubiłam się z rosyjskimi kosmetykami, akurat Love2Mix (seria z efektem laminowania) sprawdza się bardzo dobrze. Szczególnie teraz na tych moich przysuszonych włosach.

Lemka polecam dwuetapowy zestaw dr.Hauschka (maseczka oczyszczająca, po niej rewitalizująca) Efekt jak po wizycie u kosmetyczki, w każdym razie u mnie. Fajna jest też oczyszczająca Sanoflore.
edit: Doczytałam, ze szukasz algowych. Bardzo polecam z NoaLab. Szczególnie z acai, z mentolem chłodzi, a tego nie lubię.

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2013-05-13 o 20:50
margoltka jest offline  
Stary 2013-05-13, 20:44   #2386
Soph
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a możecie polecić jakieś maseczki do skóry mieszanej, przetłuszczającej się, ale czasami też odwodnionej? Glinki zielona i czerwona są ok, ale nie ma jakiś dużych efektów po nich. Myślałam o maseczkach algowych, dobre oceny na KWC mają te z Bielendy. Może testowałyście?
mam różne 3 algowe peel off, ale nie z Bielendy i są ok, zwłaszcza jak jakieś serum 'pod' zastosuję

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 043 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Soph jest offline  
Stary 2013-05-13, 20:54   #2387
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Kupilam!

I nie tylko ten szampon. Chciałam wziąć ta płukanke ale 10 euro za 150 ml to lekka przesada. Poczekam na promo jakieś.

A to reszta.
2. Szampon pokrzywowy YV
3. Olej z pestek dyni
4. Olej z wiesiołka
6. Glis Kur - odzywka Oil Nutritive. Skonczyla mi sie Avokado z Garniera a innej nie bylo. Ma dosc zachwycajacy sklad jak na sklepowa odzywke. Tyle olei wysoko w skladzie! http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,50...wa-wersja.html
1-4 super oby ci służyły. zdaj relację!
a co do 5 i 6 to nie na ten wątek
cloche jest offline  
Stary 2013-05-13, 21:01   #2388
_Kari_
Zakorzenienie

Laseczki... a moze ktoras by sie skusila na wieksze zamowienie z lawendowej szafy? mam rabat 20%...ale sama go nie zuzyje, jesli wogole to na jakies drobiazgi...

moze bysmy sie zgadaly na wieksze zakupki, zeby ich "ograbic" z zapasow magazynowych... np. serum babuszki agafii wychodzi po 14 zl z ta moja znizka...
mam tez tanie wysylki od siebie wiec by sie oplacalo jak ktos chce to pszcie... bo musze ten rabat zuzyc :p

Tak,tak... wiem że robię błędy - a teraz ty się zastanów dlaczego :P
Więcej tolerancji to mniej ignorancji!!

NIE karm TROLLA!!
_Kari_ jest offline  
Stary 2013-05-13, 22:00   #2389
Opiumalfa
Zakorzenienie

Cytat:
1-4 super oby ci służyły. zdaj relację!
a co do 5 i 6 to nie na ten wątek
Wybacz
Stary 2013-05-13, 22:17   #2390
bleedingsun
Zakorzenienie

Próbowałam wpisać ten kod Tydzień Wege, ale pojawia mi się informacja, że kod wygasł 14.05.2012r. Co robię źle?

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50

Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline  
Stary 2013-05-13, 23:17   #2391
Sicilia
Zadomowienie

Hej, dawno mnie nie było i dawno nie robiłam porządnych zakupów, aż poszłam do TK Maxxa
Oto moje nowe nabytki:
1) szampon do włosów tłustych neobio
2) balsam do ciała neobio
3) balsam do ciała savonnerie
4) krem na noc l'angellica
5) prawdziwe mydło marsylskie
6) krem na dzień do cery mieszanej neobio
TK Maxx jest ostatnio wyjątkowo dobrze zaopatrzony w kosmetyki ekologiczne. Widziałam czysty olejek arganowy, sporo mydeł naturalnych w kostce, a nawet tusz do rzęs Logony!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (108,3 KB, 65 załadowań)

naturalnie proste
Sicilia jest offline  
Stary 2013-05-14, 00:05   #2392
Benera
Raczkowanie

Cytat:
Kupilam!

A to reszta.
2. Szampon pokrzywowy YV
3. Olej z pestek dyni
4. Olej z wiesiołka

Załącznik 5248099

Sent from my iPhone using Tapatalk
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Hej, dawno mnie nie było i dawno nie robiłam porządnych zakupów, aż poszłam do TK Maxxa
Oto moje nowe nabytki:
TK Maxx jest ostatnio wyjątkowo dobrze zaopatrzony w kosmetyki ekologiczne. Widziałam czysty olejek arganowy, sporo mydeł naturalnych w kostce, a nawet tusz do rzęs Logony!
ile zaplacilas za mydo marsylskie?
Benera jest teraz online  
Stary 2013-05-14, 07:55   #2393
Sicilia
Zadomowienie

Benera za mydło marsylskie zaplacilam 16,99 (za 300 gr).

naturalnie proste
Sicilia jest offline  
Stary 2013-05-14, 08:14   #2394
anula_ga
Zakorzenienie

Sicilia jak zwykle piekny zestaw kupiłaś
jakoś nie mogę dojść do tkmaxxx....... ale przynajmniej portfel śpi dzięki temu spokojnie....
Stary 2013-05-14, 10:38   #2395
mydlana_pani
BAN stały

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Te z Bielendy to nie są naturalne

Oczyszczającą maseczkę ma Logona z serii z bio mięta.
mydlana_pani jest offline  
Stary 2013-05-14, 10:42   #2396
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
Te z Bielendy to nie są naturalne

Oczyszczającą maseczkę ma Logona z serii z bio mięta.
wiekoszosc masek algowych z bielendy ma bardzo dobre sklady sa naturalne z tego co pamietam to tylko arbuzowa ma propylen glycol.
effa_j jest offline  
Stary 2013-05-14, 10:44   #2397
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
wiekoszosc masek algowych z bielendy ma bardzo dobre sklady sa naturalne z tego co pamietam to tylko arbuzowa ma propylen glycol.
czytasz mi w myslach właśnie miałam napisac, że większość algowych z bielendy ma składy ok.

zamówiłabym coś z iherba ale walczę!
mam ochote na tusz ten
Stary 2013-05-14, 10:45   #2398
mydlana_pani
BAN stały

Cytat:
Oto moje nowe nabytki:

Piękne zakupy.
Ja mam chyba obawy do kupowania kosmetyków w TK Maxx. Nie wiadomo jak długo jechały czy płynęły na statku i w jakich warunkach...

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Benera za mydło marsylskie zaplacilam 16,99 (za 300 gr).
no to troszkę tańsze, bo normalnie kosztuje 19,90 zł
mydlana_pani jest offline  
Stary 2013-05-14, 10:48   #2399
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
czytasz mi w myslach właśnie miałam napisac, że większość algowych z bielendy ma składy ok.

zamówiłabym coś z iherba ale walczę!
mam ochote na tusz ten
zamow, zamow ja tez chcialam ten tusz i kremik z retinolem tez zamow do kompletu no i jakis szamponik koniecznie zeby tym dwom rzeczom samym smutno w paczce nie bylo
ja chce sobie w nastepnym rzucie zamowic http://www.iherb.com/Physician-s-For...44764:brzydal:

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-05-14 o 10:50
effa_j jest offline  
Stary 2013-05-14, 11:24   #2400
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Oto moje nowe nabytki:
Bardzo ciekawe zakupy. Dlaczego w moim tkMaxxie nie ma takich rarytasów. A może nie potrafię szukać

margoltka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kosmetyki ekologiczne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości