Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-05-23, 13:58   #2641
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ale szalejecie
dobrze, że u mnie takiej promocji nie ma, bo ja w sumie to niczego nie potrzebuję... kosmetyki dla dziecia musiałabym tylko jeszcze kupić, ale mam parę próbek, więc myślę, żeby najpierw potestować i dopiero potem decydować...

Korah, no tak, termin już blisko, a jutro się rozstrzygnie, czy nie będzie nawet prędzej muszę się jakoś zrobić, kurna chata... chcę do kosmetyczki, żeby tam na dole mi wszystko powyrywała na pastę cukrową... pazury oporządzić (ostatnio non stop jakieś brudy tam mam, chyba z kartofli ), no i spakować do szpitala jakieś naturalne kosmetyki
A więc już jutro poród czy prewizyta? Trzymaj się tam kciukasy trzymam
Spakuj, spakuj i neta wykup na miejscu, co by nam dać znać jak poszło
Koniecznie się odezwij jak tylko znajdziesz chwilę wytchnienia

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-05-23 o 14:00
Korah jest offline  
Stary 2013-05-23, 14:42   #2642
effa_j
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tylko problem polega na tym, ze każdy ma swoich zapychaczy.
ja miałam maseczki luvos, logony, alvy i były całkiem fajne.

uważaj, żeby Cię nie stratowali
bylam przezylam .... szok bylam ja i 2 dziewczyny szafy pelne mozna bylo wybierac i przebierac kupilam az 2 opakowania chusteczek i pomadke z alterry no i oczywiscie 2 lakiery
effa_j jest offline  
Stary 2013-05-23, 14:50   #2643
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Czy marka BioPlasis jest Wam znana? Znalazłam taki krem w merlinie KLIK ale pierwsze widzę

mhm0808 jest offline  
Stary 2013-05-23, 14:54   #2644
cloche
Zakorzenienie

dzięki jutro decyzja. do terminu jeszcze 1,5 tyg., ale jest podejrzenie niewydolności łożyska, więc zależnie od ruchliwości młodego i przepływów ewentualnie będziemy wcześniej wywoływać poród. jakoś w ogóle się nie stresuję no i powoli wychodzimy z różnych problemów i problemików, które nam truły życie przez ostatnie parę miesięcy, więc za parę dni spokojnie mogę rodzić
będzie zatem naturalny maluszek - a ja będę zdawać relację z naturalnej pielęgnacji bobasowej póki co mogę powiedzieć, że pielęgnację ciężarnej mam opanowaną - skóra ma się dobrze (i mam nadzieję, że nie pochwaliłam się za wcześnie, bo wiele mamusiek narzeka, że dopiero pod koniec rozstępy im powyłaziły...). a stosuję serię różaną martiny gebhardt - lotion do ciała daje radę na brzuszku - zamiennie z moimi mixami: shea mix z różą, mleczko alterra wymieszane z różą, avocado, pszenicą itp. aaa i psikam termalką też, fajnie łagodzi napiętą skórę
cloche jest offline  
Stary 2013-05-23, 15:03   #2645
Fryne
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 12

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, które ostatnio żałowały, że nie kupiły JMO w Mario (jak pamiętam to Fryne i Soph
jest promocja - druga rzecz -50%
przy zakupie dwóch w tej samej cenie wychodzi -25%
dzięki Ci dobra kobieto

Cytat:
Korah, no tak, termin już blisko, a jutro się rozstrzygnie, czy nie będzie nawet prędzej muszę się jakoś zrobić, kurna chata... chcę do kosmetyczki, żeby tam na dole mi wszystko powyrywała na pastę cukrową... pazury oporządzić (ostatnio non stop jakieś brudy tam mam, chyba z kartofli ), no i spakować do szpitala jakieś naturalne kosmetyki
Closzku, nie wiem, jak to wygląda na zaawansowanym zachodzie, ale w Polsze nie wolno malować pazurów na poród, więc może na wszelki wypadek sprawdź i tylko se brud wygrzeb

Cytat:
Czy marka BioPlasis jest Wam znana? Znalazłam taki krem w merlinie KLIK ale pierwsze widzę
i w cholerę trójgliceryd na trzecim miejscu

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2013-05-23 o 15:04
Fryne jest offline  
Stary 2013-05-23, 15:22   #2646
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
też pierwsze widzę... ale jakoś tak nie powala mnie... słabo kusi SPF 30 tylko przez titanium dioxide - a ten akurat słabo sobie radzi z ochroną przed UVA

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
Closzku, nie wiem, jak to wygląda na zaawansowanym zachodzie, ale w Polsze nie wolno malować pazurów na poród, więc może na wszelki wypadek sprawdź i tylko se brud wygrzeb
dzięki za ostrzeżenie, akurat temat znałam już - z tymi pazurami to chodzi o to, że w razie czego oceniają po kolorze, jak jest z krążeniem czy coś takiego... ale ja nawet nie planowałam sobie ich malować - same problemy przecież, jak by się gdzieś odłupało czy co, no jak ja bym wyglądała a w ogóle to ten lakier czuć, a na początku to trzeba paluchami przy maluszku coś robić, przy buźce... niech dziecko ma pachnącą, zadbaną, ale naturalną mamuśkę
cloche jest offline  
Stary 2013-05-23, 15:58   #2647
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
dzięki jutro decyzja. do terminu jeszcze 1,5 tyg., ale jest podejrzenie niewydolności łożyska, więc zależnie od ruchliwości młodego i przepływów ewentualnie będziemy wcześniej wywoływać poród. jakoś w ogóle się nie stresuję no i powoli wychodzimy z różnych problemów i problemików, które nam truły życie przez ostatnie parę miesięcy, więc za parę dni spokojnie mogę rodzić
będzie zatem naturalny maluszek - a ja będę zdawać relację z naturalnej pielęgnacji bobasowej póki co mogę powiedzieć, że pielęgnację ciężarnej mam opanowaną - skóra ma się dobrze (i mam nadzieję, że nie pochwaliłam się za wcześnie, bo wiele mamusiek narzeka, że dopiero pod koniec rozstępy im powyłaziły...). a stosuję serię różaną martiny gebhardt - lotion do ciała daje radę na brzuszku - zamiennie z moimi mixami: shea mix z różą, mleczko alterra wymieszane z różą, avocado, pszenicą itp. aaa i psikam termalką też, fajnie łagodzi napiętą skórę
Przejęłaś mnie, oby było w porządku i tylko mąż zemdlał

Dobrze wiedzieć, że natura służy i zapobiega takim wstręciuchom. Raczej się już nie pojawią rozstępy, ale po porodzie też trzeba się smarować zachłannie Ja w ciąży jeszcze nic nie wiedziałam o kosmetykach, używałam bio-oil i Palmersów. I tak trafiłam w mniejsze zło

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
Też o tym słyszałam

Cytat:
dzięki za ostrzeżenie, akurat temat znałam już - z tymi pazurami to chodzi o to, że w razie czego oceniają po kolorze, jak jest z krążeniem czy coś takiego... ale ja nawet nie planowałam sobie ich malować - same problemy przecież, jak by się gdzieś odłupało czy co, no jak ja bym wyglądała a w ogóle to ten lakier czuć, a na początku to trzeba paluchami przy maluszku coś robić, przy buźce... niech dziecko ma pachnącą, zadbaną, ale naturalną mamuśkę
Ja miałam do porodu samoopalacz na sobie, tzn balsam lekko brązujący. Dostalam mega ochrzan, no ale nie wiedziałam, że będę mieć cc, a ponoć ta substancja DHA wchodzi w jakąś niebezpieczną reakcję ze znieczuleniem miejscowym tym robionym w kręgosłup. Uratowało mnie to, że balsam aplikowałam parę dni wcześniej, a nie poprzedniego czy tego samego dnia. Musiałam też zdjąć soczewki kontaktowe
Korah jest offline  
Stary 2013-05-23, 16:13   #2648
margoltka
Wtajemniczenie

No to tylko ze mnie taka tromba z tymi rossmannowskimi zakupami. Też w zasadzie planowałam jakiś ciekawy lakier do paznokci. Ech

Jutro jadę do lekarza (nawiasem mówiąc proszę o kciuki), może jeśli siły mi wystarczy potoczę się jeszcze do Rossmanna.

Cloche zazdroszczę bliskiego rozwiązania. Fajnie, że się przygotowujesz. W pierwszej ciąży też chciałam, ale poród Tomka musiał być na cito wywoływany i to była czysta improwizacja. Też marzyłam o tym, że się przygotuję, pójdę do kosmetyczki, rozpiszę plan porodu i takie tam. Wyszło, jak wyszło. Nawet soczewek nie zdążyłam wyjąć i oczywiscie byłam cała zarośnięta. Najważniejsze, że Tomcio zdrowy i taki kochany. Mąż dzielnie przecinał pępowinę i choć było mnóstwo komplikacji, krwi i nerwów, był bardzo dzielny. Tym razem będzie cięcie, więc mam nadzieję trochę spokojniej.

Oj marzy mi się wizyta u kosmetyczki. Nic nie jestem w stanie ze sobą zrobić, bo od razy pojawiają się skurcze. A tu bikini zarosło, paznokcie - wolę nie patrzeć. Może kosmetyczka przychodząca do domu byłaby rozwiązaniem?

Dziewczyny a czy ta nowa seria Aussie w Rosmannie, jest naturalna? Pani dzisiaj zachwalała, że to czysta natura, a nie miałam czasu zerknąć.

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2013-05-23 o 16:16
margoltka jest offline  
Stary 2013-05-23, 16:24   #2649
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
też pierwsze widzę... ale jakoś tak nie powala mnie... słabo kusi SPF 30 tylko przez titanium dioxide - a ten akurat słabo sobie radzi z ochroną przed UVA
coś tak myślałam, że firma krzak

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość

Dziewczyny a czy ta nowa seria Aussie w Rosmannie, jest naturalna? Pani dzisiaj zachwalała, że to czysta natura, a nie miałam czasu zerknąć.
ja zerknęłam dziś - pobieżnie - ale nic ciekawego jakieś olejki, ekstrakty mają, ale w większości chemia. szampon przykładowy na 1) woda, na 2) SLS dalej nie czytałam

mhm0808 jest offline  
Stary 2013-05-23, 16:26   #2650
Rayne
Wtajemniczenie

Aussie nie są naturalne, przykładowo szampony mają sls i sles zaraz po wodzie.
Stary 2013-05-23, 16:29   #2651
margoltka
Wtajemniczenie

Dzięki dziewczyny. Przykre tylko, że pani ekspedientka tak zachwalała ich naturalność

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline  
Stary 2013-05-23, 16:33   #2652
cloche
Zakorzenienie

czy ja z tą kosmetyczką zdążę to też nie jest pewne ale właśnie piłuję sobie pazurki. potem wymoczę w jakimś oleju i wypielęgnuję i jedno będzie z głowy.
jak by ci jakaś kosmetyczka mogła przyjść z pastą cukrową i zrobić ci ładny sugaring na nóżki, pachy i między udami, to byłby gicior! na pewno znajdzie się jakaś... a czas jeszcze masz, więc spoko spoko. może w ramach prezentu na dzień matki?
ja mam nadzieję, że mnie kosmetyczka przyjmie na ten sugaring. chyba się nie będzie bała ciężarnej? gin nie miał nic przeciwko...
cloche jest offline  
Stary 2013-05-23, 18:22   #2653
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
No to tylko ze mnie taka tromba z tymi rossmannowskimi zakupami. Też w zasadzie planowałam jakiś ciekawy lakier do paznokci. Ech

Jutro jadę do lekarza (nawiasem mówiąc proszę o kciuki), może jeśli siły mi wystarczy potoczę się jeszcze do Rossmanna.

Cloche zazdroszczę bliskiego rozwiązania. Fajnie, że się przygotowujesz. W pierwszej ciąży też chciałam, ale poród Tomka musiał być na cito wywoływany i to była czysta improwizacja. Też marzyłam o tym, że się przygotuję, pójdę do kosmetyczki, rozpiszę plan porodu i takie tam. Wyszło, jak wyszło. Nawet soczewek nie zdążyłam wyjąć i oczywiscie byłam cała zarośnięta. Najważniejsze, że Tomcio zdrowy i taki kochany. Mąż dzielnie przecinał pępowinę i choć było mnóstwo komplikacji, krwi i nerwów, był bardzo dzielny. Tym razem będzie cięcie, więc mam nadzieję trochę spokojniej.

Oj marzy mi się wizyta u kosmetyczki. Nic nie jestem w stanie ze sobą zrobić, bo od razy pojawiają się skurcze. A tu bikini zarosło, paznokcie - wolę nie patrzeć. Może kosmetyczka przychodząca do domu byłaby rozwiązaniem?

Szkoda, że Ci tak ciężko z ciążą, współczuję życzę dobrych wieści od lekarza

Cytat:
Dzięki dziewczyny. Przykre tylko, że pani ekspedientka tak zachwalała ich naturalność
Szampony nie wiem, pewnie tak jak dziewczyny piszą, ale odżywki i maski to ponoć bomby silikonowe
Korah jest offline  
Stary 2013-05-23, 19:26   #2654
promolcia
Zadomowienie

ciężaróweczki nasze kochane trzymajcie się cieplutko

w moim rossie tłumów nie było...wszystko na swoich miejscach...do wyboru do koloru...przygarnęłam tylko caramance z rumiankiem...
tak piszecie o lakierach i teraz sobie myślę, że też coś muszę nabyć bo niepomalowane poznokcie + sandały = efekt beeeee....

wiadomo do kiedy ta promocja na jmo?

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2013-05-23 o 19:28
promolcia jest offline  
Stary 2013-05-23, 19:39   #2655
Fryne
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 12

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
ciężaróweczki nasze kochane trzymajcie się cieplutko

w moim rossie tłumów nie było...wszystko na swoich miejscach...do wyboru do koloru...przygarnęłam tylko caramance z rumiankiem...
tak piszecie o lakierach i teraz sobie myślę, że też coś muszę nabyć bo niepomalowane poznokcie + sandały = efekt beeeee....

wiadomo do kiedy ta promocja na jmo?
do 26 maja
Fryne jest offline  
Stary 2013-05-23, 22:52   #2656
Iwi82
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2
GG do Iwi82

Dlaczego w Krakowie w Rossie nie ma tej wody Caramance?
Miałam ochotę ją przetestować przy okazji tej promocji :/
Iwi82 jest offline  
Stary 2013-05-23, 22:58   #2657
Soph
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
w Katowicach też nie znalazłam jutro pojadę do innego Rossa.
Avy Eco również nie było.

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 043 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Soph jest offline  
Stary 2013-05-23, 23:14   #2658
Iwi82
Wtajemniczenie

GG do Iwi82

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj byłam w czterech i w żadnym nie było Wręcz panie nie wiedziały o czym mówię
Iwi82 jest offline  
Stary 2013-05-24, 06:36   #2659
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

a ja nie byłam w rossmanie.......
a mijam codziennie 2.
jakoś nie mam natchnienia.
ale jeszcze trochę pogadacie i pójdę

Margolcia - twarda z Ciebie sztuka! Podziwiam jestem pewna, że będzie pełen sukces a jak Tomcio się znajduje w tej syutacji?
Stary 2013-05-24, 06:46   #2660
Funghi
Raczkowanie

Cytat:
Ja dzisiaj byłam w czterech i w żadnym nie było Wręcz panie nie wiedziały o czym mówię
Ja ją widziałam w rossmannie w Realu na ul. Bora-Komorowskiego. Tylko to było przed tą promocją, teraz nie byłam. I polecam Rossmanna w Plazie (Kraków) mało ludzi i wiekszość rzeczy tam można spotkać. Jakieś 3 miesiące temu były jeszcze deo garniera, 3 migdałowe.
Funghi jest offline  
Stary 2013-05-24, 06:59   #2661
z3r0l0v3
Przyczajenie

Benera za mydło marsylskie zaplacilam 16,99
z3r0l0v3 jest offline  
Stary 2013-05-24, 08:38   #2662
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Cytat:
u mnie wszystkiego pelne polki takze jakby ktoras cos potrzebowala to sluze pomoca
Iwi82 piekny nowy avatar
effa_j jest offline  
Stary 2013-05-24, 10:03   #2663
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

jest może jakaś promocja w sklepach z ruskimi kosmetykami

mhm0808 jest offline  
Stary 2013-05-24, 10:08   #2664
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
jest może jakaś promocja w sklepach z ruskimi kosmetykami
5% w lawendowej szafie na kosmetyki nieprzecenione, darmowa wysylka od 100 zl wlasnie zlozylam zamowienie
effa_j jest offline  
Stary 2013-05-24, 10:12   #2665
Iwi82
Wtajemniczenie

GG do Iwi82

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
u mnie wszystkiego pelne polki takze jakby ktoras cos potrzebowala to sluze pomoca
Iwi82 piekny nowy avatar
Dzięki Effa
Czy ja ewentualnie mogłabym Cię prosić o kupno tej wody Caramance?? Chętnie przetestowałabym obie wersje (z rumiankiem i z różą). Oczywiście przelew zrobię Ci od razu.

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Funghi Pokaż wiadomość
Ja ją widziałam w rossmannie w Realu na ul. Bora-Komorowskiego. Tylko to było przed tą promocją, teraz nie byłam. I polecam Rossmanna w Plazie (Kraków) mało ludzi i wiekszość rzeczy tam można spotkać. Jakieś 3 miesiące temu były jeszcze deo garniera, 3 migdałowe.
To niestety kompletnie nie moje okolice - bardzo rzadko tam bywam
Iwi82 jest offline  
Stary 2013-05-24, 10:17   #2666
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
Dzięki Effa
Czy ja ewentualnie mogłabym Cię prosić o kupno tej wody Caramance?? Chętnie przetestowałabym obie wersje (z rumiankiem i z różą). Oczywiście przelew zrobię Ci od razu.

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

To niestety kompletnie nie moje okolice - bardzo rzadko tam bywam
oczywiscie nie ma problemu, popludniu bede w rossie to Ci kupie te wody
effa_j jest offline  
Stary 2013-05-24, 10:21   #2667
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
5% w lawendowej szafie na kosmetyki nieprzecenione, darmowa wysylka od 100 zl wlasnie zlozylam zamowienie
dziękować

jeszcze pójdę za ciosem i poproszę o namiary na typy szamponowe (włosy tłuste) z tego sklepu (coby dogrzać do darmowej

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

natura siberica miałam ale nie spodobał się

mhm0808 jest offline  
Stary 2013-05-24, 10:36   #2668
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
dziękować

jeszcze pójdę za ciosem i poproszę o namiary na typy szamponowe (włosy tłuste) z tego sklepu (coby dogrzać do darmowej

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

natura siberica miałam ale nie spodobał się
u mnie sprawdza sie NS neutralny oraz love2mix z chilii, ale ja nie mam zbytnio duzego problemu z przetluszczaniem a moze planeta organica z glinka?http://lawendowaszafa24.pl/pl/p/Plan...inna-ambra/184 dzis wlasnie go uzylam i on daje taki efekt push up u mnie

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-05-24 o 10:38
effa_j jest offline  
Stary 2013-05-24, 10:47   #2669
Rayne
Wtajemniczenie

Cytat:
u mnie wszystkiego pelne polki takze jakby ktoras cos potrzebowala to sluze :
A byłabyś w stanie kupić mi tę wodę i krem pod oczy Plante?
Stary 2013-05-24, 10:54   #2670
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
A byłabyś w stanie kupić mi tę wodę i krem pod oczy Plante?
wyslij mi linki na pw postaram sie kupic jak bedzie
effa_j jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kosmetyki ekologiczne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości