amatoraka zgapiaczka:))) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-02-04, 12:09   #1
SYLWUCHA
Raczkowanie

GG do SYLWUCHA

amatoraka zgapiaczka:)))

mam raczej sniada cere,troche kombinuje z cieniami do powiek ale... to tylko eksperymeny i bez przykladow(sciagi) raczej mi trudno ,bardzo bym prosila o rade i moze jakies fotki propozycje makijazu i co ewentualnie zmienic. w swoim skladzie mam cienie o kolorach ciemnoszary,braz,bardzo delikatny złoty,zielony i niebieski (tych ostatnich dwoch wlasciwie nie uzywam.prosze o jakies fotki do zgapiania i podpowiedz jak sie najlepiej malowac acha mam piwno brazowe oczy .pomozcie bo targam sie z tym juz od dawna,a tylko od was moge uzyskac jakas pomoc)) buziaki
SYLWUCHA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-04, 12:31   #2
SYLWUCHA
Raczkowanie

GG do SYLWUCHA
Re: amatoraka zgapiaczka:)))

mam zdjecie ale ma wiecej niz 100Kb i nie przechodzi nie chce sie dołaczyc jak moge je zmniejszyc,jak zmniejszam jego wielkosc to jest okropnie malenkie i nic nie wiedac?
Stary 2004-02-04, 12:42   #3
SYLWUCHA
Raczkowanie

GG do SYLWUCHA

no chyba sie udalo tylko....takie maleńkie jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: bmp Sylwuchaa.bmp (99,4 KB, 7 załadowań)
Stary 2004-02-04, 23:40   #4
akara
Raczkowanie

Malenkie to zdjecie, wiec nie odwaze sie nic doradzic, ale zalaczam kilka fotek .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makijaz_oliwka_i_zloto.jpg (17,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makija¿5.jpg (26,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz-rozowy.jpg (68,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg isa_dora_makijaz.jpg (52,3 KB, 3 załadowań)
akara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-05, 07:36   #5
elve
Rozeznanie

zmień format zdjęcia na jpeg, wtedy będzie duże przy tej pojemności

W nosie kręci
elve jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-05, 09:49   #6
SYLWUCHA
Raczkowanie

GG do SYLWUCHA
ReZDJĘCIE

uf..... chyba teraz bedzie dobrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SYLWIAA.jpg (97,1 KB, 2 załadowań)
Stary 2004-02-05, 13:28   #7
Camilla
Zakorzenienie

Re: ReZDJĘCIE

Ale jesteś ładna!! .
Bardzo lubię twój typ urody .
Myślę że będzie Ci pasować każdy kolor cieni do powiek.
Na co dzień możesz malować się delikatnymi beżami, jasnymi orzechowymi brązami . Nie rezygnuj z zieleni i niebieskiego. Zieleń możesz np. połączyć z tym jasnym złotym cieniem, który masz,(zieleń nakładasz na ruchomą część powieki i ciut za a pod łuk brwiowy np. ten złoty) niebieski połącz np. z białym. Malujesz białym cieniem całą powiekę aż po łuk brwiowy a na zewnętrzne kąciki oczu nakładasz niebieski (może to być makijaż na dzień jak i na wieczór ). Pasują ci rónież cienie w kolorze pomarańczowym, toffi, brzoskwiniowym. Ładnie też będzie Ci w rozbielonych różach, i fioletach
Kości policzkowe muśnij pudrem brązującym np. Vipery, albo różem w kolorze brzoskwiniowym.
Wydaje mi się że Twoje włoski są troszke zbyt matowe (nie wiem może to wina zdjęcia..) dlatego też nakładaj na nie odżywki czy maseczki które ładnie je nabłyszczą, możesz też spróbować prostowana włosków (ale nie ciągle bo to na dłuższą mete je niszczy ).
Na usta nakładaj błyszczyki w kolorach beżowych, brzoskwiniowych, delikatnych różach, wypróbuj też czerwień .
Pozdrawiam serdecznie
Kamila

jesteśmy razem

Camilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-05, 15:05   #8
SYLWUCHA
Raczkowanie

GG do SYLWUCHA

bardzo dziekuje. zdjęcia do zgapiania bardzo mi sie przydaja hmmm.....dzis juz probowalam z brazami no i.....fajnie wyszło>moze faktycznie pokąbinuje z tym bialym i niebieskim>bardzo dziekuje za zdjecia i dobre rady wiedzialam ze moge na was dziewczyny liczyc i oczywiscie jak wam w padna jakies nowe fajne zdjecia w oko to ja.........poprosze
Stary 2004-02-05, 15:10   #9
graziaf
Przyczajenie

Re Makijaz oliwkowo zloty

Sylwus probowalas juz robic makijaz oliwkowo zloty, ktorego fotke przeslala akara? Ja sprobowalam i wyglada suuuper! Napewno zaczne sie tak malowac! Mowie Ci sprobuj! A tak na marginesie to dzieki Akara!
graziaf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-05, 15:38   #10
Ananke
Rozeznanie

jaki kolor cieni ma pani na 4 zdjęciu (chodzi o te wokół oka)?
Ananke jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-05, 15:55   #11
SYLWUCHA
Raczkowanie

GG do SYLWUCHA
Re: Re Makijaz oliwkowo zloty

wlasnie bardzo mi sie ten makijaż podoba,ale nie mam takich cieni.Na podstawie tego oliwkowo-złotego makijazu dzisiaj naciapalam gały na złoto-brązowy.Zamiast oliwkowego uzylam brazowego i tez jest fajnie.A na podstawie innego zdjecia wyregulowalam sobie brwi Hhahaha) mowilam ze jestem zgapiaczka
Stary 2004-02-05, 17:02   #12
akara
Raczkowanie

Sylwia, jaka Ty masz cere... cudo :-D.
Oj, zebym Cie mogla dorwac w swoje rece to bym sie pobawila cieniami i innymi cudenkami. Nie mam za bardzo czasu zeby napisac co bym Ci zrobila , moze pozniej mi sie uda.
Mnie tez sie podoba ta oliwka ze zlotem, ale cholera nie mam nawet ostatnio czasu porzadnie sie umalowac, tylko ciap-ciap rano i lece, a w domu po poludniu spedzam przecietnie 30 minut.
graziaf, nie ma za co .
Stary 2004-02-05, 18:17   #13
SYLWUCHA
Raczkowanie

GG do SYLWUCHA

yES yES!!! kupilam sobie przed chwila oliwkowy cień......no mam nadzieje ze bedzie dobry))teraz mam wolne wiec moge pokąbinowac normalnie makijaż zajmuje mi dosłownie 5 minut.a cera.........roznie z nia bywa szczegolnie kiedy zbliżaja sie "trudne dni" hahaah
Stary 2004-02-05, 18:26   #14
SYLWUCHA
Raczkowanie

GG do SYLWUCHA

kurcze dziewczyny......nawet nie wiecie jak mi pomagacie bo...u mnie z wyobraznia jesli chodzi o malowanie to .....kiepsciuchno. D Z I Ę K U J E <<CMoooK>>
Stary 2004-02-05, 19:02   #15
graziaf
Przyczajenie

W takim razie jesli juz masz ten cien to napisz koniecznie jaki i czy sie sprawdzil! Bo ja zeby wyprobowac ten makijaz wyszperalam w palecie taki super kolorek ale ta paleta ma z 3-4 lata i kupilam ja zagranica u nas takiej nie widzialam! Duza buzia
graziaf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-05, 19:16   #16
SYLWUCHA
Raczkowanie

GG do SYLWUCHA

Nie wytrzymalam i musialam uzyc tego nowego cienia i.......LIPA totalna klęska jego nie da sie nałożyc no coz poszlam na latwizne i kupilam bardzo tani to teraz mam a wlasciwie nie mam bo juz go wywaliłam do smeci.Kolor jest ok ale jakosc mniej niz mierna ,juz nigdy sie nie skusze na cos taniego nawet jak kolor bedzie taki jaki chce.
Stary 2004-02-05, 23:44   #17
akara
Raczkowanie

Usiadz raz przed lustrem i zacznij packac roznymi kolorami. Nie boj sie eksperymentowac, rezultaty moga Cie zdziwic!
Fakt, nie warto oszczedzac na kosmetykach, choc czasem mozna znalezc jakas tania perlke.
Stary 2004-02-06, 10:22   #18
Lee
Wtajemniczenie

cześć Piękna
Jeżżżżżu jesteś moim typem Zawsze marzyłam o czarnych kręconych włosach! (w efekcie mam prościuteńkie i w kolorze ciemnego blondu) <cry>
Jesteś bardzo ładna, jeśli chodzi o cerę to nie ma co mówić, oczy podkreślaj eye linerem, mocno tuszuj rzęsy, a kolory cieni to by mi u Ciebie pasowały: wściekle (ale naprawde wściekle) zielone, różowe które wpadają w czerwień, złote, BRĄZOWE, zresztą możesz eksperymentować. Cienie Inglota są tanie jakieś 10 zł. kup sobie taką mozaikę 3 kolorową wtedy masz 3 kolory za 10 zł
Na usta wybieraj delikatne błyszczyki, myslę ze głównym Twoim atutem powinny być mocno podkreślone oczęta

Pozdrawiam,wiola
Stary 2004-02-06, 11:13   #19
SYLWUCHA
Raczkowanie

GG do SYLWUCHA

to zdjecie bylo robione rok temu ...teraz mocniej sie maluje tzn oczy.maluje sobie kreski i uzywam odwazniej cienito dodaje wyrazistosci.A tak po za tym (hehe to smieszne) ale ja z kolei wole bladynki pewnie z nami babeczkami tak jest ze nie doceniamy tego co mamy))hahaha
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości