Zmiana koloru w這s闚 po powrocie do naturalnych...:) - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-02-13, 15:32   #1
Artemida1989
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

Zmiana koloru w這s闚 po powrocie do naturalnych...:)

Witam,
Mam pewien problem i prosz was o rad dziewczyny.
Przez oko這 pi耩 lat farbowa豉m w這sy na r騜ne kolory pocz患szy od czerni na blondzie sko鎍zywszy przez r騜ne inne cuda. Dwa lata temu podj窸am decyzj o powrocie do naturalnego koloru w這s闚. 圭i窸am w這sy si璕aj帷e mi do po這wy plec闚 za ramiona i zacz窸am 禦udny proces powrotu do naturalnego koloru jedn z najskuteczniejszych metod...czyli chodz z odrostem i 軼inam w這sy tak d逝go a nie b璠 mia豉 nawet odrobiny farbowanych na g這wie.

Uda這 si mi powr鏂i do naturalnego koloru w這s闚 ,ale zauwa篡豉m ,瞠 moje w這sy s o jeden ton ciemniejsze ni przed farbowaniem. Wcze郾ie by豉m jasn szatynk jak kto woli ciemna blondynka a teraz mam jasny odcie br您u. Zastanawia mnie to czy d逝gotrwa貫 farbowanie mo瞠 wp造n望 na zmian koloru naturalnych w這s闚 czy tylko ja jestem jakim wyj徠kiem od regu造? Z czego to wynika?

Kole瘸nka 鄉ieje si ze mnie ,瞠 jak nast瘼nym razem zdecyduje si zafarbowa w這sy to b璠 ju brunetk z prawdziwego zderzenia he he
Nie mam jednak zamiaru niszczy swoich dopiero co zapuszczonych d逝gich w這s闚 ,瞠by sprawdza t hipotez

Pozdrawiam
Artemida1989
Artemida1989 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-13, 15:53   #2
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Zmiana koloru w這s闚 po powrocie do naturalnych...:)

Mo瞠 z wiekiem ci 軼iemnia造? Jak d逝go zapuszczasz? Mo瞠 ci si tak wydawa, bo jest kontrast mi璠zy naturalnymi a farbowanymi Farbowanie nie zmienia koloru naturalek!

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2013-02-13 o 15:54
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-13, 16:06   #3
mariamarysienka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 827
Wpisy w blogu: 1

Ja tak mia豉m D逝gi czas farbowa豉m w這sy z naturalnego mysiego blondu na jasny blond i potem jakie rudo軼i, a jak mi si znudzi這, to okaza這 si, 瞠 m鎩 naturalny kolor mocno mi 軼iemnia I 瞠by by這 豉dnie, to farbuj teraz na jasny br您 i nawet nie幢e wygl康a
Aczkolwiek nie wiem, czy w這sy 軼iemnia造 od farbowania, czy od wieku, bo i tak ju wcze郾iej 軼iemnia造 mi z ja郾iutkiego blondu w豉郾ie na ten mysi, tak瞠 nie wiem. Nie znam si a tak bardzo na fryzjerstwie, wi璚 tylko pisz jak to by這 u mnie

"One cat just leads to another." - E. Hemingway

I love you
I will
I do

Edytowane przez mariamarysienka
Czas edycji: 2013-02-13 o 16:07
mariamarysienka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-13, 16:16   #4
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Poka wiadomo嗆
Aczkolwiek nie wiem, czy w這sy 軼iemnia造 od farbowania
Od farbowania nie ciemniej
Stary 2013-02-13, 18:01   #5
Assathra
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 534

To chyba normalne, 瞠 w這sy w wiekiem ciemniej, a szczeg鏊nie gdy nie s atakowane przez s這neczko. M鎩 ojciec np. od dziecka by bardzo jasnym blondynem, a teraz na stare lata ma w這sy w kolorze br您u. Moi bracia, podobnie, bo gdy byli jeszcze mali, to ich w這ski by造 tak jasne 瞠 prawie bia貫 :P a豉, a teraz to tylko zwyk造 blond, nawet powiedzia豉bym, ze raczej ciemny. Na wakacjach zawsze im ja郾iej od s這鎍a. Sama jak mia豉m naturalki, to pami皻am, 瞠 w這sy od po這wy by造 zawsze ja郾iejsze po lecie, im bli瞠j g這wy tym ciemniej niestety. Takie naturalne ombre xD
Assathra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-18, 11:03   #6
sophisticated_
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 745

hmm wlasnie ja tez nad tym rozmyslalam
naturalny kolor jaki mam to jasny chlodny braz farbuje sie na rudy ostatnim czasem wogole sie nie farbowalam i zauwazylam po odroscie ze moj kolor sciemnial do ciemnego brazu
moja siostra natomaist naturalny kolor miala ciemny cieply blond zafarbowala na chlodny braz wrocila do naturalnych i juz nie ma ciemnego cieplego blondu tylko szary braz...

slyszalam taka teze u fryzjerki (pewnie to glupota nie wiem nie znam sie) ze jak sie farbuje z chlodnej barwy na ciepla albo z cieplej na chlodna to naturalny kolor moze sie zmienic

https://pomagam.pl/zima2
pomozmy zwierzakom w fundacji ocalenie przetrwac zime, bardzo prosze!
sophisticated_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-18, 11:31   #7
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Poka wiadomo嗆

slyszalam taka teze u fryzjerki (pewnie to glupota nie wiem nie znam sie) ze jak sie farbuje z chlodnej barwy na ciepla albo z cieplej na chlodna to naturalny kolor moze sie zmienic
To 幢e s造sza豉, bo jak niby farba ma wp造wa na zmian naturalnego koloru?
Stary 2013-02-18, 13:02   #8
paulla92
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Mam ten sam problem tylko, 瞠 moje w這sy zacz窸y robi si rude co mi si bardzo nie podoba.
paulla92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-18, 18:15   #9
sophisticated_
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 745

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
To 幢e s造sza豉, bo jak niby farba ma wp造wa na zmian naturalnego koloru?
tak jak juz pisalam wyzej nie znam sie na tym ... mowie tylko to co ona powiedziala

https://pomagam.pl/zima2
pomozmy zwierzakom w fundacji ocalenie przetrwac zime, bardzo prosze!
sophisticated_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-20, 18:57   #10
ledzeppelin75
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126
szybko ciemniej帷e w這sy

Je郵i w徠ek o naturalnie ciemniej帷ych bez przyczyny w這sach ju by, to bardzo przepraszam, nie znalaz豉m

Tak jak w temacie. Jeszcze rok temu mia豉m rudawe jasne w這sy. Ni to 鈔edni blond - ni to rudy. Nigdy nie farbowa豉m w這s闚, nie zmieniam szamponu (na zmian u篡wam r騜nych szampon闚 dla dzieci). Og鏊nie 瘸dnej ingerencji. Przyjrza豉m si sobie ostatnio w lustrze i widz szatynk (rudaw, ale jednak szatynk)... Wiem, mo磧iwe, 瞠 to z braku s這鎍a. Ale lata wcze郾iej niezale積ie od pory roku w這sy wygl康a造 tak samo jasno. Szkoda mi troch mojego wcze郾iejszego koloru, ale skoro ju jestem t szatynk, to czy s mo瞠 jakie naturalne sposoby na to, by "wyprowadzi kolor"? Chodzi mi o to, 瞠by by to bardziej wyrazisty, pe貫n blasku br您? I og鏊e, czy to mo磧iwe, by tak szybko i drastycznie w這sy zmieni造 barw?
ledzeppelin75 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-20, 19:55   #11
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409
Dot.: szybko ciemniej帷e w這sy

W這sy z wiekiem ciemniej Moja kole瘸nka jako dziecko naturalnie mia豉 blond, potem farbowa豉 i teraz odrosty ma w odcieniu br您u.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-02, 13:41   #12
Ptysie1501
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Wie kto ile mo瞠 trwa powr鏒 do naturalek ( w przypadku w這s闚 do ramion)??? Jak u Was wygl康a zapuszczanie naturalek??
Ptysie1501 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-02, 14:08   #13
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Ptysie1501 Poka wiadomo嗆
Wie kto ile mo瞠 trwa powr鏒 do naturalek ( w przypadku w這s闚 do ramion)??? Jak u Was wygl康a zapuszczanie naturalek??
Zajrzyj tutaj http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=624389&page=161
Stary 2013-10-02, 19:58   #14
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

Ja w dzieci雟twie mia豉m ja郾iutki blond, po幡iej 鈔edni, a teraz na zim ciemniej.
Stary 2013-10-05, 13:39   #15
DwadziesciakilkaLat
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 361
Wpisy w blogu: 1

Te tak mam. Blondynka, od 3-4 lat farbowa豉m w這sy, a teraz przesta豉m. I odrost jest ciut ciemniejszy. Ale u mnie to normalne, jako dziecko mia豉m bia貫 w這sy, w liceum by豉m ju typow blondynk. Teraz mam ciemny blond, za par lat pewnie jeszcze 軼iemnieje. M鎩 ojciec mia tak samo, z tym 瞠 ju w moim wieku sta si brunetem.

Ja pomagam sobie, nak豉daj帷 co kilka dni na w這sy mask z miodu i cytryny. Zostawiam j na noc, i dzi瘯i temu rozja郾iam pofarbowan cz窷 w這s闚 i ca這嗆 si ujednolica. Widz, 瞠 dzi瘯i temu moje naturalne w這sy te nabieraj dawnej 鈍ietlisto軼i.
DwadziesciakilkaLat jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-06, 09:25   #16
agulka121
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Dziewczyny przeczytajcie zanim pofarbujecie wlosy!!!!

Witam
Chcia豉m ostrzec wszystkie dziewczyny kt鏎e chc pofarbowa swoje w這sy 瞠by jednak tego nie robi造 bo mog sko鎍zy tak jak ja.

W這sy pofarbowa豉m tylko raz spontanicznie bez zastanowienia. Mia豉m do豉 i kole瘸nka nam闚i豉 mnie na wizyt u fryzjera, kt鏎y nam闚i mnie na ma豉 zmian koloru. 畝逝je tej decyzji bardzo i b璠 瘸這wa do ko鎍a 篡cia bo zniszczy豉m sobie w這sy nieodwracalnie i niestety jestem skazana ju na ci庵貫 ich farbowanie a nie wyobra瘸m sobie tego bo farbowanie to dla mnie m瘯a, nienawidz tego. Jestem za豉mana bo my郵a豉m 瞠 to taka chwilowa zmiana bo przecie w這sy nie r瘯a i odrosn szkoda 瞠 nie takie jak kiedy. Moje naturalne w這sy by造 koloru ciemno br您owego fryzjer je troch rozja郾i na這篡 farb o ton lub dwa ja郾iejsz od moich naturalnych w這s闚 wi璚 jak by ros造 kolor odrostu nie by豚y jako bardzo widoczny. Kolor jaki wyszed by 豉dny taki 篡wy i efekt mi si podoba do p鏦i nie zacz窸y si pojawia odrosty, kt鏎e s w kolorze szarym!!!
Nie wiem co si sta這 bo przewertowa豉m wiele stron, blog闚, temat tu na forum o zapuszczaniu naturalek i dziewczynom po kilku!!! latach farbowania udaj si wr鏂i do naturalnego koloru a ja dos這wnie po jednym i nie mog.
W這s闚 nie farbuje ju od 5 m-cy bo zacz窸y mi strasznie wychodzi i im odrost jest d逝窺zy tym jestem coraz bardziej przera穎na tym co widz w lustrze dos這wnie w這sy s szare tak jakby pozbawione pigmentu wygl康a to strasznie patrze na nie i zastanawiam si gdzie podzia si m鎩 br您owy kolor :-((((((
Jestem za豉mana od kilku dni nie mog spa nie mog je嗆 nie chce ju farbowa w這s闚, ale jak chodzi z czy takim na g這wie.
Ca造 czas si zastanawiam dlaczego tak si sta這 wsz璠zie pisze 瞠 farbowanie nie zmienia naturalnego koloru w這s闚, ale jak wida na moim przyk豉dzie nie zawsze w這sy po farbowaniu s takie jak przed. Czy tylko ja mam takiego pecha???
Czy jest jaka nadzieja 瞠 w這sy jakim cudem od篡j i wr鏂 do normalnego koloru???
Troch si rozpisa豉m ale mam nadziej 瞠 dziewczyny kt鏎e si zastanawiaj nad farbowaniem dobrze to przemy郵 bo jak wida na moim przypadku skutki mog by tragiczne.
agulka121 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-06, 09:30   #17
Wutkje
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 208
Dot.: Dziewczyny przeczytajcie zanim pofarbujecie wlosy!!!!

Kolor w這s闚 Ci si nie zmieni, po prostu zosta豉 pofarbowana na cieplejszy ni naturalny, przy kt鏎ym odrosty wydaj si by szare. Poza tym, kolor w這s闚 naturalnych jest delikatnie zmieniany w ci庵u roku (s這鎍e itp.), co nadaje im cz瘰to 豉dniejszy wygl康. Odrosty ju tak 豉dnie nie wygladaj, ale to dalej ten sam, Tw鎩 naturalny kolor.
Wutkje jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-06, 10:47   #18
arashii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 303

Agulka121 to normalne ,瞠 twoje odrosty maj taki kolor ! . W這sy farbowa豉 i kolor masz inny ni odrosty naturalne , jest kontrast i wydaje Ci si 瞠 s siwe , musz jeszcze Twoje odrosty podrosn望 i b璠 nabiera造 takiego koloru jaki mia豉 kiedy zanim pomalowa豉 . Ja nie maluj odrost闚 prawie 8 miesi璚y a w這sy mam rozja郾iane do bardzo jasnego blondu a m鎩 naturalny kolor to ciemny blond . Jak mia豉m 1 cm odrost to wiesz jakiego koloru by ? CZARNEGO , tak by這 na pocz徠ku , teraz odrosty mam prawie 10 cm i s w kolorze ciemnego blondu tak瞠 nie p豉cz b璠zie dobrze ; )
She's so stupid, what the hell with your thinking?! ; d..."

Odrost 11 ...12...13 ...23! zapuszczam naturalne w這ski ^^
arashii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-06, 14:02   #19
Joa_Aga
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

A te farbowane nie s przypadkiem w odcieniu z這tym lub rudawym? Je郵i tak to po prostu Tw鎩 naturalny kolor poprzez kontrast wydaje si by szary. Ja mam naturalnie ciep造 ciemny blond i jak mia豉m w這sy pofarbowane na rudo to odrost wydawa si szary a jak farbowa豉m na zimny odcie to odrost wygl康a jak rudy. To tylko takie z逝dzenie optyczne.
Joa_Aga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-06, 14:10   #20
agulka121
Przyczajenie

Tak te farbowane teraz jak si wyp逝ka豉 farba s jasne jakby w豉郾ie z這to-rude nie wiem mo瞠 to faktycznie tylko z逝dzenie ale mam ju du篡 odrost i jak zwi捫e w這sy do g鏎y to i tak ca造 czas wydaj si jakie takie szare dziwne jak nie moje przed farbowaniem. Nie wiem co robi poczekam jeszcze troch mo瞠 si co zmieni ale nadziei wielkiej nie mam.
Stary 2014-01-06, 14:59   #21
margitta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 716

i po co ta histeria i apele dziewczyny bardzo dobrze napisa造. Ja od lat farbuj na blond i kilka razy ju us造sza豉m maj帷 niewielki odrost - "o rany, to ty z czarnego farbujesz?!". A mam 鈔edni blond naturalne :blond: Nie ma takiej opcji 瞠by farba zmieni豉 kolor nowych naturalnych w這s闚 - przecie to mamy zapisane w genach.

w這somaniaczka CG od 06.2012 moje w這sy luty
margitta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-07, 14:09   #22
agulka121
Przyczajenie

To widocznie tylko ja mia豉m takiego pecha, 瞠 mi w這sy osiwia造 dos這wnie wygl康aj strasznie. My郵a豉m 瞠 to tylko takie z逝dzenie, ale nie one naprawd s siwe. Nie chce ich wi璚ej farbowa ale nie mam wyj軼ia jestem za豉mana :-(((...
Stary 2014-01-07, 15:45   #23
arashii
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agulka121 Poka wiadomo嗆
To widocznie tylko ja mia豉m takiego pecha, 瞠 mi w這sy osiwia造 dos這wnie wygl康aj strasznie. My郵a豉m 瞠 to tylko takie z逝dzenie, ale nie one naprawd s siwe. Nie chce ich wi璚ej farbowa ale nie mam wyj軼ia jestem za豉mana :-(((...

Zaczekaj jeszcze kilka miesi璚y niech w這sy podrosn , odrosty b璠 wi瘯sze i zobaczysz ,瞠 kolor ich si zmieni...

Stary 2014-01-08, 13:18   #24
morelle
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 846

圭iemnia造 ci z wiekiem po prostu. To normalne.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez margitta Poka wiadomo嗆
i po co ta histeria i apele dziewczyny bardzo dobrze napisa造. Ja od lat farbuj na blond i kilka razy ju us造sza豉m maj帷 niewielki odrost - "o rany, to ty z czarnego farbujesz?!". A mam 鈔edni blond naturalne :blond: Nie ma takiej opcji 瞠by farba zmieni豉 kolor nowych naturalnych w這s闚 - przecie to mamy zapisane w genach.
Oczywiscie

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Joa_Aga Poka wiadomo嗆
A te farbowane nie s przypadkiem w odcieniu z這tym lub rudawym? Je郵i tak to po prostu Tw鎩 naturalny kolor poprzez kontrast wydaje si by szary. Ja mam naturalnie ciep造 ciemny blond i jak mia豉m w這sy pofarbowane na rudo to odrost wydawa si szary a jak farbowa豉m na zimny odcie to odrost wygl康a jak rudy. To tylko takie z逝dzenie optyczne.

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez ledzeppelin75 Poka wiadomo嗆
Je郵i w徠ek o naturalnie ciemniej帷ych bez przyczyny w這sach ju by, to bardzo przepraszam, nie znalaz豉m

Tak jak w temacie. Jeszcze rok temu mia豉m rudawe jasne w這sy. Ni to 鈔edni blond - ni to rudy. Nigdy nie farbowa豉m w這s闚, nie zmieniam szamponu (na zmian u篡wam r騜nych szampon闚 dla dzieci). Og鏊nie 瘸dnej ingerencji. Przyjrza豉m si sobie ostatnio w lustrze i widz szatynk (rudaw, ale jednak szatynk)... Wiem, mo磧iwe, 瞠 to z braku s這鎍a. Ale lata wcze郾iej niezale積ie od pory roku w這sy wygl康a造 tak samo jasno. Szkoda mi troch mojego wcze郾iejszego koloru, ale skoro ju jestem t szatynk, to czy s mo瞠 jakie naturalne sposoby na to, by "wyprowadzi kolor"? Chodzi mi o to, 瞠by by to bardziej wyrazisty, pe貫n blasku br您? I og鏊e, czy to mo磧iwe, by tak szybko i drastycznie w這sy zmieni造 barw?
Mo瞠 regularnie u篡wasz zio這wych szampon闚? One naprawd mog przyciemni, kiedy tak mia豉m.

"Prawdziwe szcz窷cie niewiele kosztuje; je郵i jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

M鎩 aktualny kramik: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1147016
morelle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-08, 16:17   #25
agulka121
Przyczajenie

Powa積ie dziewczyny jestem za豉mana nie wiem jak to si sta這, 瞠 po jednym farbowaniu tak mi si kolor w這s闚 zmieni. Ja to zawsze mam pecha nie wyobra瘸m sobie farbowania w這s闚 co miesi帷 do ko鎍a 篡cia to jaki koszmar nie wiem co mnie wtedy podkusi這 nie mog sobie darowa, 瞠 przez w豉sn g逝pot zmarnowa豉m sobie w這sy.
Naprawd dziewczyny nie farbujcie w這s闚 ja odda豉bym wszystko 瞠by wr鏂i do naturalnego :-(((((
Stary 2014-01-08, 16:46   #26
arashii
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agulka121 Poka wiadomo嗆
Powa積ie dziewczyny jestem za豉mana nie wiem jak to si sta這, 瞠 po jednym farbowaniu tak mi si kolor w這s闚 zmieni. Ja to zawsze mam pecha nie wyobra瘸m sobie farbowania w這s闚 co miesi帷 do ko鎍a 篡cia to jaki koszmar nie wiem co mnie wtedy podkusi這 nie mog sobie darowa, 瞠 przez w豉sn g逝pot zmarnowa豉m sobie w這sy.
Naprawd dziewczyny nie farbujcie w這s闚 ja odda豉bym wszystko 瞠by wr鏂i do naturalnego :-(((((

To wracaj do naturalnego koloru . Ja tez postanowi豉m i nie 瘸逝j ! ; )

Stary 2014-01-10, 13:13   #27
Pelococta
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

agulka121 - wydaje mi si, 瞠 chyba jednak troszk jakby histeryzujesz... dziewczyny napisa造 tu ju chyba wszystko co mo積a.

1. W這sy nie zmieniaj swojego naturalnego koloru od farby - zmieniaj go z wiekiem (najprawdopodobniej)

2. To, co teraz widzisz na swojej g這wie to z逝dzenie optyczne. Dop鏦i nie zapu軼isz spooorej d逝go軼i odrost闚, nie zobaczysz, jakie masz w這sy faktycznie. Zawsze na ten widok b璠zie wp造wa kolor reszty w這s闚, tych farbowanych.

Skoro nie lubisz farbowa w這s闚 - przesta to robi! Je郵i m璚zy Ci r騜nica mi璠zy odrostami a farb, raz na dwa miesi帷e machnij sobie szamponetk w odcieniach jasnego (nawet bardzo jasnego) br您u. B璠 wtedy nieco zamaskowane. Ale nie przesadzaj z cz瘰totliwo軼i szamponetek - przecie nie chcesz m璚zy si do ko鎍a 篡cia z farbowaniem.

Powodzenia, 篡cze Ci 瞠by wytrwa豉 w zapuszczaniu naturalnych w這s闚 sama te z tym aktualnie walcz...

Ostatnie farbowanie w這s闚 - czerwiec 2013 r.
Zmiana profesji - w toku
65,4 kg - 64,0 kg - upragnione 57 kg
Pelococta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-27, 12:20   #28
agulka121
Przyczajenie

Wszyscy mi pisz 瞠 histeryzuje i przesadzam ale naprawd jestem chyba jakim pechowym wyj徠kiem, bo u nikogo tak si nie sta這 tylko u mnie do dzi nie mog sobie darowa 瞠 cos mnie podkusi這 瞠by co zmienia z w這sami ale przez my郵 by mi nigdy nie przesz這 瞠 tak to si sko鎍zy :-(((( dodaje zdj璚ie na kt鏎ym wida jaki mam teraz kolor w這s闚 i nie ma on nic wsp鏊nego z ciemnym br您em jest szary i nijaki zdj璚ie zrobione p馧 roku po pechowym farbowaniu przera瘸 mnie fakt ci庵貫go farbowania w這s闚 to jaka masakra dos這wnie jestem za豉mana.....
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0924.jpg (149,9 KB, 41 za豉dowa)
Stary 2014-01-27, 16:58   #29
201607040946
Konto usuni皻e

Uspok鎩 si przesta schizowa i poczytaj, co ci piszemy!
Stary 2014-02-05, 00:20   #30
sereniti
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 365

masz taki kolor naturalny jak ja spokojnie to jest tw鎩 br您 ale musisz go mocno zapu軼i 瞠by to zobaczy - ja przez ostatnie lata u篡wa豉m rudej henny - kry豉 tylko w這sy po wierzchu a pod spodem ros造 naturalne o czym nie wiedzia豉m bo zamiast pozwoli im si kr璚i to nami皻nie je czesa豉m i nosi豉m rozpuszczone - jak wygl康aj z ty逝 dowiedzia豉m si niedawno gdy zacz窸am przygod z cg i zrobi豉m zdj璚ie ty逝 w這s闚 - mam oko這 10 -15 cm odrostu prawie CZARNYCH w這s闚 - tu przy sk鏎ze wygl康aj tak jak Twoje obecnie te mi sie wydaj szare na tle ciep貫j reszty ale bez obaw - zapu嗆 je, zetnij farbowane i zn闚 b璠ziesz mie sw鎩 kolor. ja nie mam zamiaru si w to bawi wi璚 na wszystko rzuc ciemn henn i cacy - z tym ze ja siwiej wi璚 nie mog wr鏂i do naturalnego koloru spokojnie wyluzuj i b康 cierpliwa
sereniti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-03-31 09:43:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.