pierwszy wpis z prośbą o pomoc ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-02-15, 10:48   #1
xxmea
Przyczajenie

pierwszy wpis z prośbą o pomoc ;)

witam Was dziewczyny! to mój pierwszy wpis na tym forum, więc nie krzyczcie, dopiero się wdrażam
mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, jednak niedawno je rozjaśniłam. inni mówią, że całkiem dobrze wyglądam, ale... jest tak jakoś blado! nie wiem jak rozweselić moją twarz, jak dodać jej koloru. używam różu i czarnej kreski, bo boję się eksperymentować. próbowałam podkreślić brwi kredką, ale wyglądałam jak klaun. kupiłam różową szminkę i, naprawdę, czuję się jak w cyrku! podobają mi się pomadki nude, ale wtedy byłabym chodzącą bladością... pomocy! bardzo na Was liczę!
xxmea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 11:45   #2
agacio
Zadomowienie

Dot.: pierwszy wpis z prośbą o pomoc ;)

dobierz odpowiedni podkład do koloru skóry. Nie może byc za ciemny przy jasnych włosach i ciemnym podkładzie możesz wygladać wulgarnie. Noo chyba że z natury jesteś osobą o ciemnej karnacji Zainwestuj też w brązer i tu zależy czy chcesz aby twarz była jakby opalona, muśnięta słońcem wybierz taki z drobinkami rozświetlającymi i zaznacz nim te części twarzy które w sposób naturalny opalają sie na słońcu czyli grzbiet nosa, policzki czoło. Ważne abyś dobrała odpowiedni odcień bo mażesz sobie narobić krzywdy. Tutaj nie powiem Ci kup taki czy taki musisz szukać sama Jeśli chcesz natomiast twarz konturować, wyszuplić nadać jej ostrości kup brązer matowy i koryguj te miejsca które według Ciebie wymagają korekty. Ja osobiście wolę rozwiązanie matowy brązer + rozświetlacz+ róż do policzków. Poeksperymentuj poszukaj odpowiedniego odcienia do Twojego typu urody. Zastanów się czy odcień ma być ciepły czy zimny gama kolorystyczna jest naprawdę szeroka. Możesz udać się do perfumerii poproś o poradę w doborze kosmetyków do twarzy. Jeśli uda Ci się dobrać odpowiednie kosmetyki twarz będzie wyglądała zdrowo i naturalnie. Podobnie jest z pomadką róż i kolory nude są dobre dla brunetek i bondynek ale... w odpowiednim odcieniu i odpowiedniej tonacji. Musisz szukać sama. Ale może włosy masz jednak nieco za jasne i nie pasują do Ciebie? Ponoć brwi powinny być 2 odcienie jaśniejsze od włosów, więc jeśli podkreślisz je kredką efekt może być śmieszny. Spróbuj brwi podkreślić cieniem za pomocą skośnie ściętego pędzelka. Możesz kupić gotowy zestaw razem z pędzelkiem. W brew u blondynek fajnie wyglądają brwi podkreślone szarym cieniem tylko musi być matowy obowiązkowo, brązowe zresztą też. Myślę że znajdziesz odpowiednie dla sibie produkty. Pozdrawiam!

literakomaniaczka

Mój wątek wymiankowy zapraszam
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733577

27

Edytowane przez agacio
Czas edycji: 2013-02-16 o 11:46
agacio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 15:12   #3
xxmea
Przyczajenie

Dot.: pierwszy wpis z prośbą o pomoc ;)

dziękuję kochana <3 jak miałam ciemne włosy cały czas nosiłam się w brązie - ubrania, cienie do powiek i paznokcie były w tym kolorze, a teraz tak kiepsko trochę ale już wiem, czego mniej więcej szukać, dziękuję raz jeszcze!
xxmea jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
bladość, makijaż, oczy, usta

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości