Z fioletu na blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-02-15, 11:23   #1
Issley
Raczkowanie

Z fioletu na blond

Mam dosyć nietypowy problem. Wiele dziewczyn pisze tu o fioletowych włosach które jej wyszły po farbowaniu ja mam z kolei inny problem... Na głowie miałam już chyba 1000 odcieni różnych kolorów. Rudy, czarny, blond, czerwony, róż, niebieski, zielony, fiolet i inne takie. Ostatnimi czasy byłam platynową blondynką, lecz i to mi sie znudziło i zamarzyło mi sie ombre... Mój kolor naturalny to ciemny blond, więc kupiłam farbe Kallos kolor średni popielaty blond. Nałożyłam na połowe głowy, zostawiając końcówki jasne. Jak sie możecie domyśleć moje włosy miały barwe brudnego blondu o odcieniu zielono-szarym. Chciałam sie go pozbyć, ale moim marzeniem był kolor zimny, siwawy a nie naturalny blond jak to większość kobiet preferuje. Więc zaczełam nakładać pianki o odcieniu fioletowym. Zieleń znikła, włosy stały sie fioletowe. Niebyło by może nic w tym złego, bo ogólnie często eksperymentowałam z różnymi dziwnymi kolorami włosów, lecz odrosty były brązowe, co nie wyglądało zbyt dobrze.

Ostatnio zafarbowałam włosy farbą Alfaparf - Evolution of colour kolory - średni fioletowo-popielaty blond i platynowy fioletowo-popielaty blond... Nałożyłam, ale co?? Wygląda to tak jak przedtem, jedynie moje włosy w odcieniu lawendy sie troche rozjaśniły. Co zrobić żeby sie pozbyć tego fioletu, chce mieć jasny blond o chłodnym odcieniu, fakt. Ale nie aż tak.

Dodaje zdjęcia (włosy na nich nie są świeżo umyte, więc mogą sprawiać wrażenie nie dbałych) Dodam że kolor fioletowy spiera mi sie do jasno-siwego. Nie ma w nich ani troche ciepłego tonu.

http://i50.tinypic.com/vzdag2.jpg
Issley jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 12:34   #2
guacamole
Wtajemniczenie

Dot.: Z fioletu na blond

Sprobuj blondu naturalnego z blondem zlotym pol na pol. Powinno ocieplic i przykryc ten fiolet.
Nastepnym razem kladz fioletowy blond tylko na odrosty, a na reszte jakis neutralny jasny, a nie bedziesz miec lawendy na koncowkach.
guacamole jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 18:37   #3
viki1988
Zakorzenienie

Farbowałaś bardzo zimnymi odcieniami to skąd miałby być jakiś ciepły ton? guacamole dobrze radzi
Stary 2013-02-15, 19:03   #4
Issley
Raczkowanie

Nie myślałam że ta ostatnia farba będzie aż taka zimna po prostu. Nałożyłam szamponetke w kolorze ciepłego blondu no i już jest lepiej
Stary 2013-02-17, 05:46   #5
ametryne
BAN stały

.

Edytowane przez ametryne
Czas edycji: 2013-02-19 o 03:34
ametryne jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 20:59   #6
Issley
Raczkowanie

nałożyłam szamponetke z mariona kolor Blond i wyszły mi włosy w kolorze zbliżonym do białego. Wiem ze nakłakłada sie żółty, tylko bałam się że włosy wyjdą mi zielone
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości