Depilacja męska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-02-16, 15:58   #1
Faceci
Przyczajenie

Lightbulb

Depilacja męska

Witam
Dużo znalazłem o depilacji tutaj, za co dziękuję, ale dla mnie to praktycznie nic konkretnego...

Otóż chcę sobie zrobić depilację plastrami nóg. Najlepiej plastrami na zimno, bo krem już stosowałem i krótki efekt i na dodatek włoski mi się rozdwoiły w cebulce

1. Jakie plastry polecacie i gdzie mam je kupić? Najlepiej jakiś sklepi internetowy
2. Ile mam tego kupić? To największy dylemat. Czy jedno opakowanie z np. 10 plastrami wystarczy?

Czekam na odpowiedź
Faceci jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 16:51   #2
buczaka
Raczkowanie

Dot.: Depilacja męska

Najlepiej bedzie jak pojdziesz na taka depilacje do kosmetyczki. Plastry kupowane w drogeriach sa beznadziejne i zapewne nie uda Ci sie tej depilacji zrobic skutecznie i dokladnie.
Stary 2013-02-16, 17:04   #3
Faceci
Przyczajenie

Co do kosmetyczki to nie mam zbytnio możliwości A co powiesz o paście cukrowej?
Faceci jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 20:57   #4
Angelika1125
BAN stały

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠/wygl_d_kobieta281

Mój mąz narzeka na moj biust , a czy to jest naprawde takie ważne

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠/wygl_d_kobieta281

Proszę skomentować zdjęcia zamieszczone
Angelika1125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 22:14   #5
Alejandro
Rozeznanie

Najlepsze plastry z woskiem na zimno, jakie używałem to te zielone Isany. Pastę cukrową robiłem i całą zjadłem, bo nie miałem pasków, a gazeta średnio się zrywała. Moim zdaniem lepszy jest wosk na ciepło, jeśli nie masz możliwości iść do kosmetyczki to są dostępne woski, które przygotowuje się w mikrofalówce.
Alejandro jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 21:46   #6
aniusia8701
Przyczajenie

Witam, najlepsze rezultaty daje chyba pasta cukrowa, poza tym ból jest mniejszy niz w przypadku wosku, lecz nieznacznie. Depilacje meskie, ktore robilam zawsze wykonywalam woskiem. Najlepiej zrobic depilacje po kapieli, wtedy skora jest rozgrzana. Kazda metoda, w ktorej wyrywany jest wlosek razem z cebulka jest dobry tak wiec do dziela
aniusia8701 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 21:57   #7
aniusia8701
Przyczajenie

A co do ilosci plastrow to zalezy jakie masz owlosienia czasami potrzeba i 20 zwyklych plastrow
aniusia8701 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 14:56   #8
Agnieszka987
Zakorzenienie

Ja używałam fioletowe veet i wg mnie były najlepsze. Inne tj. joanna, veet niebieskie czy zielone dawały marny efekt Minus jest taki, ze jest ich bardzo mało...
Jeśli masz dużo włosów to 1 paczka może być za mało, bo plaster zużyjesz na raz, czy max. 2 razy.
Może kup rolkę z plastrami do depilacji takie jak są stosowane w gabinetach i do tego wosk do podgrzewania, jak pisze wizazanka powyżej?
Tylko musisz pamiętać o tych rzeczach:
-wosk gabinetowy jest silniejszy niz domowe plastry, wiec ryzyko podrażnienia, zerwania naskórka wzrasta
-nigdy nie naklejaj plastra 2 razy w to samo miejsce (ani drogeryjnego, ani gabinetowego)
-radziłabym Ci najpierw poćwiczyć użycie plastrów tych drogeryjnych, bo ważna jest technika zrywania szybko, "na płasko" nie do góry plastra, inaczej podrażnisz skórę, możesz mieć siniaki, krwiaki...;/
-przed depilacją przetrzytj skórę specjalnym płynem, albo wodą utlenioną; ważna jest dezynfekcja!

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-02-18 o 15:04
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 02:03   #9
esPappa
Raczkowanie

Są jeszcze, coraz modniejsze zabiegi epil free. Oszczędzi Ci to regularnego bólu (tylko przed każdym zabiegiem musisz pojechać woskiem czy pastą), a będzie na pewno tańsze niż laser. Dla blond włosów też znacznie skuteczniejsze... Tylko musisz poszukać gdzie to robią...

Edytowane przez esPappa
Czas edycji: 2013-02-28 o 17:14
esPappa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 16:29   #10
HIsusu
Przyczajenie

Też nie polecam drogeryjnych plastrów do depilacji, lepiej zainwestować w wosk i podgrzewacz. Samemu w domu można spokojnie poradzić sobie z woskowanie nóg, rąk, czy innych części ciała. Tylko z plecami może być problem. Zawsze są też strzyżarki do włosów, one niestety też dają krótki efekt, ale mają tą zaletę, że gdy jest mało czasu można się szybko ogolić i można nim dokładniej się też ogolić. Pasty cukrowej nie próbowałam.
HIsusu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 18:18   #11
LittleBigAngel
Przyczajenie

Depilacja woskiem to dosyć kłopotliwa sprawa, moim zdaniem lepiej wybrać się do gabinetu kosmetycznego ponieważ wbrew pozorom nie jest tak to taki prosty zabieg samemu. Depilację męską wykonuje coraz więcej gabinetów kosmetycznych - łatwo coś znaleźć. Jak już poczujesz wiatr w żaglach i włoski będą słabsze to możesz zacząć eksperymentować w domowym zaciszu.
Stary 2015-03-13, 12:40   #12
TuttiFrutti83
Przyczajenie

Aby uniknąć rutyny w związku dobrze jest, aby obie strony dbały o siebie – rozwijały siebie i swoje zainteresowania, ale również przywiązywały wagę do swojej fizyczności.
Kobiety często zapominają, że niektóre zabiegi, jak depilacja, są nie tylko dla nich, ale również dla partnerów. Oczywiście – codzienne powtarzanie tego zabiegu jest uciążliwe, dlatego można skorzystać z usuwania włosków na stałe podczas zabiegu laserem diodowym, np. Palomar Vectus w Laser Estetic w Lublinie. Najnowocześniejsze urządzenie i najbardziej skuteczny zabieg, który jest gwarancją tego, że rutyna zniknie na pewno!

Edytowane przez TuttiFrutti83
Czas edycji: 2015-03-13 o 12:43
TuttiFrutti83 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
depilacja, mężczyna, plastry do depilacji

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości