Tusz do rzęs. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-08-26, 13:40   #31
Blablak
Zadomowienie

Dot.: Tusz do rzęs.

Kupilam go na allegro, ale popytaj w sklepach z kosmetykami, mysle, ze bedzie. Pozdrawiam
Blablak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 13:53   #32
Mroofcia
Rozeznanie

Arrow Dot.: Tusz do rzęs.

Cytat:
Napisane przez Bainbridge
Niedawno wieczorem pomalowałam rzęsy tuszem, żeby sprawdzić, jak będę wyglądała. Bardzo spodobał mi się efekt i na większe wyjścia chciałam zacząć malować rzęsy. Jakie polecacie tusze (dobre, ale na kieszeń 11-latki)?
I proszę, żebyście nie krytykowały mojego pomysłu. Kiedyś było nie do pomyślenia, żeby 17-latka użyła mascary, ale czasy się zmieniają. A ja tuszu nie chcę używać przecież na codzień .

Eeeeeee to chyba lekka (a nawet i nie lekka) przesada, ja mam siostrzenice 12-letnia i nie wyobrażam sobie żeby miała sobie malować rzęsy czarnym tuszem, rok temu obchodziłaś pewnie rocznice komunii świetej a trok po niejjuz zamierzasz szaleć z tuszem??!!! Dziewczynko jeszcze bedziesz mieć na to czas. Poza tym taka młodziutka osoba z tuszem na rzesach bedzie średnio się prezentować. I tak nie wezmiesz pod uwage tego co napisałam i kupisz zapewne ten tusz,skoro jestes juz tak zdesperowana to Ci doradze, najlepiej brąz tez podkreśla ale jest bardziej naturalny, a firla rimmel(ok 12zł). Mimo to przemyślałabym sprawę z malowanie oczu w tym wieku, jestes jeszcze dziewczynka jak dla mnie wieć tak wyglądaj, bo napewno masz swój urok osobisty, a z malowaniem wiecej stracisz niż zyskasz...
Stary 2005-08-26, 19:18   #33
Bainbridge
Raczkowanie

Talking Dot.: Tusz do rzęs.

Cytat:
Napisane przez Mroofcia
Eeeeeee to chyba lekka (a nawet i nie lekka) przesada, ja mam siostrzenice 12-letnia i nie wyobrażam sobie żeby miała sobie malować rzęsy czarnym tuszem, rok temu obchodziłaś pewnie rocznice komunii świetej a trok po niejjuz zamierzasz szaleć z tuszem??!!! Dziewczynko jeszcze bedziesz mieć na to czas. Poza tym taka młodziutka osoba z tuszem na rzesach bedzie średnio się prezentować. I tak nie wezmiesz pod uwage tego co napisałam i kupisz zapewne ten tusz,skoro jestes juz tak zdesperowana to Ci doradze, najlepiej brąz tez podkreśla ale jest bardziej naturalny, a firla rimmel(ok 12zł). Mimo to przemyślałabym sprawę z malowanie oczu w tym wieku, jestes jeszcze dziewczynka jak dla mnie wieć tak wyglądaj, bo napewno masz swój urok osobisty, a z malowaniem wiecej stracisz niż zyskasz...
Wzięłam pod uwagę to, co napisałaś. Naprawdę . Wiesz co? Może masz rację..? A może mam się zwracać per "pani" ? Skoro twierdzi pani, że będę wyglądała z tuszem na rzęsach śmiesznie, to wstrzymam się jeszcze. Niemniej jednak z błyszczyków nie zrezygnuję, zakochałam się w nich .
Stary 2005-08-26, 19:57   #34
April007
Zadomowienie

GG do April007

Błyszczyki są zawsze super i każdemu pasują A ja Ci mowie kup sobie odżywkę Podkreśli troszkę oczko ale nikt się nie domyśli ( i pomyśl że jak Cie zacznie oko swędzieć to nie będziesz kombinować jak się podrapać zeby tuszu nie drasnąć ).
April007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 20:08   #35
Karolynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mroofcia
Mroofcia zgadzam się z Tobą w 100%. Sądzę,że 12 lat to stanowczo za mało na makijaż. Takie wymalowane dziewczynki raczej wprawiają w śmiech i budzą politowanie,zamiast zachwyt. Ja sama zaczęłam się malować w wieku 16 lat i żałuję,bo mogłam jeszcze trochę poczekać. Teraz już za późno,bo od makijażu szybko się można uzależnić...
Karolynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 20:12   #36
lorinka
Rozeznanie

właśnie, ja mam 16 lat i się zastanawiam, czy już używać czarnego tuszu czy jeszcze nie ale będę używaż . a tak nawiasem mówiąc - jaki jest efekt po użyciu odżywki? chodzi mi o to, czy rzęsy są chociaż trochę grubsze i dłuższe.

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.

lorinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 20:31   #37
dore
Rozeznanie

po odzywkach sa troche sklejone, sztywne i delikatnie przyciemnione /podobny efekt daje woda/. ja uzywalam odzywki constance carroll. nie wiem jak z innymi.

bainbridge-pomysl moze o brazowym tuszu, daje delikatniejszy efekt. ja w wieku 11 lat jeszcze sie nie malowalam...
a teraz jak widze na ulicy wymalowane 11stki, to na smiech mnie bierze. zastanow sie dobrze, moze bedziesz kiedys zalowac tej decyzji.
za pare lat bedziesz wiedziala o czym mowie
dore jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 21:13   #38
beoneself
Zakorzenienie

Mi także wydaje się, że odżywka to dobry pomysł Przyciemnia rzęsy, dzięki czemu bardziej je widać. A po dłuższym stosowaniu wzmacnia, to odżywka w końcu Pozdrawiam!=)
beoneself jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 23:18   #39
dzelka88
Raczkowanie

Ja na twoim miejscu bym sie jeszcze wstrzymała (wiem ze nie chcesz tego słyszec ale...) Po tuszu rzesy staja sie łamliwe im wczesniej zaczniesz tym bardziej bedziesz miala potem zniszczone i z ładnych długich rzes zrobia Ci sie krotkie i brzydkie... Po 2 twoi koledzy moga zaczac Cie negatywnie postrzegac...Naprawde to głupio wyglada kiedy taka mała dziewczynka uzywa makijazu Nie ma sensu sie na siele postarzac nic na tym nie zyskasz, a mozesz wiele stracic Ciesz sie z bycia dzieckiem i nie przyspieszaj niczegoJezeli uzywasz błyszczyków to gdy pomalujesz sobie jeszcze rzesy bedzie wygladala jak typowa "lolitka"Ale to tylko moje zdanie Ty i tak zrobisz jak bedziesz chciala
dzelka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 00:04   #40
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79

trochę mnie dziwi, że wpadłaś na pomysł malowania się w tym wieku czy te dzieci dzisiaj nie za szybko dojrzewają? pewnie szkodliwy wpływ mediów. wymazać się szminką mamy dla zabawy, owszem, ale malować się na wyjście? nie wiem, jaki masz typ urody, ale obawiam się, że wiele dziewcząt w Twoim wieku może po prostu wyglądać jak wymalowane dziecko, czyli śmiesznie zamiast ładnie. w wieku ok. 15 lat zaczęłam podkreślać rzęsy odżywką, zaś delikatnie malować zaczęłam się ok. 17 lat właśnie na wyjścia, bo do szkoły to by było nie do pomyślenia.
justa79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 00:27   #41
n@ta
Rozeznanie

GG do n@ta
Post Dot.: Tusz do rzęs.

chmmm...czasy się naprawdę zmieniają.Błyszczyk i tusz(czasem żel) towarzyszą mi od dość dawna a mam zaledwie 15 lat.Najpierw używałam tuszu na "szkolne party"-nic nie było widac a ja czyłam się jak mała kobitka.W 1 klasie gimnazjum używałam na co dzień żelu do rzęs.Rano je starannie malowałam choć po 15 minutach wysychał i nic z niego nie było.W 2 klasie czasem tusz i zawsze błyszczyk.Teraz idąc do 3 klasy gimn. trudno mi siebie sobie wyobrazić bez tuszu ani błyszczyka.Po prostu się przyzwyczaiłam i czuje się "goła "bez tych kosmetyków.Myśle że za wcześnie przyzwyczaiłam się do kosmetyków...ale patrząc poprzez pryzmat innych dziewcząt w moim wieku które na co dzień robią sobie regularny maikijaż(a nawet taki którego nie zrobiła bym sobie nawet na dyskotekę)to nie jest aż tak źle i jestem wdzięczna mojej mamie ,która kontrolowała mój makijaż(chociaż czsem robiłam jej na przekór).Przywiązywałam sporą uwagę do jej porad i nadal będe to robić.A właśnie co na to twoja mama ?
n@ta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 14:52   #42
Bainbridge
Raczkowanie

Wink Dot.: Tusz do rzęs.

Moja mama na większe wyjścia nie miałaby nic przeciwko. Ale TYLKO na większe wyjścia. A po za tym, jak już pisałam, rezygnuję z tego pomysłu.

Dzisiaj byłam z mamą u kosmetyczki, bo ona robiła sobie hennę. I ta pani kosmetyczka mówiła, że rzęsy nie niszczą się przez tusz, tylko przez warunki atmosferyczne.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości