Wasik jak sie jego pozbyc, co jest najskuteczniejsze ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-11-28, 10:32   #31
Iga19901
Przyczajenie

Dot.: Wasik jak sie jego pozbyc, co jest najskuteczniejsze ?

Uważam, że lepiej samodzielnie nie usuwać wąsika... te domowe metody mogą podrażniać i uczulać. Jeśli chodzi o profesjonalne metody ja stawiam na depilację woskiem. Chodzę do Time for Wax i zawsze jest sprawnie i szybko i problem z głowy nawet na miesiąc
Iga19901 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 15:32   #32
Ardene
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Figoo05 Pokaż wiadomość
Polecam salon depilacji woskiem Waxing Time po prostu REWELACJA i bez zapisów co jest bardzo wygodne, bo wpadam kiedy mi pasuje
Sprawdziłam lokalizację i postanowiłam się wybrać kilka dni temu na depilację wąsika w waxing time, jestem bardzo zadowolona od razu zostałam obsłużona co bardzo mnie cieszy, gdyz nie lubie dzwonić, umawiać się bo nie zawsze jednak mogę przyjść - taka praca... No ale wracajac do depilacji wszystko przebiegło w porzadku, jakies drobne podraznienie wystapilo co jest rzeczą normalną zwłaszcza na twarzy, ale po kilku godzinkach wszystko wrociło do normy. Dziekuje za polecenie bede tam wracać z moim wąsem
Ardene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 11:14   #33
The Quiet One
Raczkowanie

Ja polecam nitkowanie.
Wcale nie trzeba iść do kosmetyczki, w domu można poradzić sobie samodzielnie. Pewnie, że nie idzie tak sprawnie, ale cóż to znaczy wobec zalet tej metody:
- Dużo większa dokładność. Usuwa nawet króciutkie włoski, z którymi plastry sobie nie radzą.
- Nigdy nie miałam po nim żadnych podrażnień. Po kremach i plastrach musiałam uważać, czym się później smaruję (oliwki, apteczne nawilżacze... w dużej ilości) i absolutnie nie wchodziły w grę kremy, których używałam na co dzień. Po nitkowaniu kropla oliwy na palec i to wszystko, a za chwilę mogłam spokojnie użyć zwykłego kremu.
- Zerowy koszt.

Przeczytałam o tej metodzie tu, na Wizażu, a nauczyłam się z filmików z YT.

Quiet,
Please

The Quiet One jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 19:31   #34
kamas1
Przyczajenie

Angry Dot.: Wasik jak sie jego pozbyc, co jest najskuteczniejsze ?

Witam dziewczyny,
otóż mam problem z wąsikiem jak niejedna dziewczyna. Od niedawna zaczęłam depilować go pęsetą, ale odkąd depiluje zauważyłam jaśniejszy pasek nad górną wargą. Nawet gdy maluje twarz kosmetykami, widać że wydepilowane miejsce jest jaśniejsze. Miała któraś z was coś takiego i jakoś ogarnęła ten kłopot? Nie wiem jak to tuszować...nie wygląda to zbyt fajnie
kamas1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
depilacja, kosmetyczka, owłosienie, pomocy, wąsik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości