Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 100 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-10-09, 21:14   #2971
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Na tym zdj璚iu to przez 鈍iat這 tak wygl康aj w這sy tej dziewczyny. Bo 鈍iat這 jest ustawione z boku, po lewej stronie zdj璚ia i mo瞠 lekko od strony fotografa. Dodatkowo skierowane tylko na 鈔odek w這s闚 i to mo瞠 da efekt dwukolorowych w這s闚
Ale nie chodzi mi o to, 瞠 s ja郾iejsze i ciemniejsze, tylko, 瞠 maj inny kolor po鈍iaty. Zobacz na samym koniuszku sprany maho, a wy瞠j z這to-rudy. I to na r騜nych wysoko軼iach zdj璚ia. W zale積o軼i, gdzie si u這篡豉 ko鎍闚ka pasma.

Cytat:
Odno郾ie przepigmentowanych pasm, ja tak mam wiecznie z grzywk. Mam taki klin z w這s闚 na czole i te zawsze zabarwiaj si szybciej ni reszta grzywki, mimo ze farba k豉dziona jest tam w tym samym czasie. No ni chol*** nie idzie tego zmieni
Ja ostatnio nak豉dam farb na prz鏚/grzywk (w zale積o軼i co mam) na koniec procesu farbowania i widz r騜nic. A kiedy sobie jakim Garnierem 111 rozja郾ia豉m lekko przepigmentowane fragmenty, bo mnie strasznie dra積i造. Ka盥y ma jakie fobie
Stary 2013-10-09, 21:50   #2972
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Dziewczyny zrobi Wam w徠ek blondowy ale co tam!
Alfaparf 8,32
595017.jpg

疾by mi jeszcze tak chcia這 wyj嗆 na w這sach!

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-09, 22:06   #2973
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Wiem Ale to bez amoniaku i nie wiem czy z豉pie mi w這sy.
Ce-ce wygl康a tak: http://sklep.emporium.com.pl/CE-CE-C...,17096%29.aspx ale chyba jednak nie t kupi a co innego. Szukam ci庵le.
Szuka豉m i ja tobie z ciekawo軼i. L'Oreal Majirel ma odcie /23 ale na poziomie 9, ale 8/23 niet
Inebrya tez nie ma, Goldwell ma jaki blisko tego (8GB), ale nie ten odcie te.
Matrix i Kolleston te g逝cho, przy czym Matrix ma najbli瞠j kolor 8P. Alfaparf ma odcie 8/32.

I tyle znalaz豉m...

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
Ale nie chodzi mi o to, 瞠 s ja郾iejsze i ciemniejsze, tylko, 瞠 maj inny kolor po鈍iaty. Zobacz na samym koniuszku sprany maho, a wy瞠j z這to-rudy. I to na r騜nych wysoko軼iach zdj璚ia. W zale積o軼i, gdzie si u這篡豉 ko鎍闚ka pasma.
No mo瞠, niech ci ju b璠zie bo szczerze to ja tego nie wiedz wcale

Cytat:
Ja ostatnio nak豉dam farb na prz鏚/grzywk (w zale積o軼i co mam) na koniec procesu farbowania i widz r騜nic. A kiedy sobie jakim Garnierem 111 rozja郾ia豉m lekko przepigmentowane fragmenty, bo mnie strasznie dra積i造. Ka盥y ma jakie fobie
Ja to mam mocniejsze zabarwienie grzywki gdzie
Moj mani jest dobrze pokryty czubek g這wy i zakola, bo zawsze mam wra瞠nie, ze jest tam ja郾iej, bo 鈍iat這 pada tam najmocniej.
No i jeszcze wkurza mnie, jak przy przeci庵aniu farby fryzjerka za s豉bo to zrobi i mam ko鎍闚ki w r騜nych odcieniach (sprany stary kolor i nowy 鈍ie篡).

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Alfaparf 8,32
Za陰cznik 5440114

Hahahaha, ja ci ten sam odcie poda豉m
Ale pami皻asz jeszcze, 瞠 w twoim przypadku za jasny blond to problem, co nie
Czyli nie kombinuj za mocno

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-09, 22:14   #2974
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Szuka豉m i ja tobie z ciekawo軼i. L'Oreal Majirel ma odcie /23 ale na poziomie 9, ale 8/23 niet
Inebrya tez nie ma, Goldwell ma jaki blisko tego (8GB), ale nie ten odcie te.
Matrix i Kolleston te g逝cho, przy czym Matrix ma najbli瞠j kolor 8P. Alfaparf ma odcie 8/32.

I tyle znalaz豉m...

Hahahaha, ja ci ten sam odcie poda豉m
Ale pami皻asz jeszcze, 瞠 w twoim przypadku za jasny blond to problem, co nie
Czyli nie kombinuj za mocno
Jest jeszcze pi瘯na Renee Blanche 8,32

Dlatego patrz tylko na poziom 8. Blond Bunny mi doradzi豉 i pokaza豉 ten Alfaparf. Znalaz豉m idealny pr鏏nik i normalnie Pisa豉, 瞠 mog zmiesza 8 i 9 ale to ju za jasno dla mnie. Zostaj przy 8 i ju.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-09, 22:24   #2975
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Jest jeszcze pi瘯na Renee Blanche 8,32

Dlatego patrz tylko na poziom 8. Blond Bunny mi doradzi豉 i pokaza豉 ten Alfaparf. Znalaz豉m idealny pr鏏nik i normalnie Pisa豉, 瞠 mog zmiesza 8 i 9 ale to ju za jasno dla mnie. Zostaj przy 8 i ju.
No, zuch dziewczyna !!!
Lepszy wr鏏el w gar軼i ni go陰b na dachu. Nie ma sensu i嗆 w ja郾iejsze, skoro okaza造 si wtedy problematyczne z odcieniem.

P.S. widz, ze dopisek "nie dla blondu" znikn掖

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-09, 23:22   #2976
megi.3
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261

Cytat:
Alfaparf 8,32
Za陰cznik 5440114

Pi瘯ny kolor

A ja przyznam Wam si, ze nie do ko鎍a Was pos逝cha豉m. Mia豉m w domu Oli 9(jasny blond) i troch ma這 kasy w tym miesi帷u bo posz這 na lekarzy, a potrzebuj do blondu a 2 farb, bo inaczej w這sy nier闚no 豉pi. Tak wi璚 dokupi豉m tylko Oli 8.13 (piaskowy blond), kolor kt鏎y radzi造軼ie (ale pisa造軼ie o profesjonalnych), jednak mimo wszystko pomiesza豉m obie i .....

Wysz這 do軼 naturalnie, ale jakby szaro - buro. W sumie niby nie najgorzej, ale nie czu豉m si w 100 procentach dobrze. Za to odrost wzi瘭o super. Umy豉m w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym mi皻owym z trzy razy , a pozniej zn闚 spieni豉m czerwieni. Tym razem jednak mniej wzi窸am tej czerwieni, 瞠by nie zrudzie. No i efekt jest fajny, jestem ostatecznie zadowolona
megi.3 jest offline  
Stary 2013-10-10, 08:00   #2977
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Kachula widze jednak nie odpuszczasz ja sobie obiecalam, ze nie rozjasniam ale koncze juz z solarium (chodzilam zeby na slub sie zarumienic) wiec zaraz znow bede biala jak sciana i wtedy jednak wloski beda za ciemne... Ale mysly jakby tu naturalnie farbe usunac

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

ale jeszcze zastsnawiam sie czy nie zrobic samej deko, bo rozjasniacza na bank sama nie uzyje ani nawet z czyjas rada i pomoca. Tak zeby zejsc na poziom 6 i farbowac sie 6 a nie 5.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-10, 08:26   #2978
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Cytat:
No, zuch dziewczyna !!!
Lepszy wr鏏el w gar軼i ni go陰b na dachu. Nie ma sensu i嗆 w ja郾iejsze, skoro okaza造 si wtedy problematyczne z odcieniem.
W og鏊e wr鏏el lepszy, nie tylko w gar軼i

Cytat:
Rzeczywi軼ie
Kobieta zmienn jest

A ja zam闚i豉m Toucha 7.00 i mixa 0.88.
Sta這 si
Stary 2013-10-10, 08:44   #2979
moniczka_90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 969
Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Ja teraz znalaz豉m w這sy, za kt鏎e mo積a zabija

Za陰cznik 5440000

Zar闚no kolor (kt鏎y akurat u mnie by zrudzia niemo瞠bnie), jak i d逝go嗆 i g瘰to嗆 s cudne
Ale pi瘯ne !
moniczka_90 jest offline  
Stary 2013-10-10, 09:56   #2980
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
Kachula widze jednak nie odpuszczasz ja sobie obiecalam, ze nie rozjasniam ale koncze juz z solarium (chodzilam zeby na slub sie zarumienic) wiec zaraz znow bede biala jak sciana i wtedy jednak wloski beda za ciemne... Ale mysly jakby tu naturalnie farbe usunac

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

ale jeszcze zastsnawiam sie czy nie zrobic samej deko, bo rozjasniacza na bank sama nie uzyje ani nawet z czyjas rada i pomoca. Tak zeby zejsc na poziom 6 i farbowac sie 6 a nie 5.
Jak znajdziesz spos鏏 na naturalne usuni璚ie farby daj zna Ja nadal wcieram sobie roso貫k w skalp i czekam, kiedy zacznie dzia豉. Wiem, 瞠 co najmniej 2 tygodnie musi min望, ale ja ju teraz chc zatrzyma reszt w這s闚 tam gdzie jest
A, kupi豉m ten tymianek. Sama kozieradka pachnie mi kostk bulionowa, a razem z tymiankiem to nie wiem czym. Jak捷 w璠lin chyba, ale nie mog skojarzy jak

Odno郾ie dekolororyzatora, to ja nie wiem, czy w豉郾ie tego bym si bardziej nie ba豉 ni k徙ieli rozja郾iaj帷ej. Ale w sumie kto wie, ja mog豉bym spitoli wszystko, niezale積ie od tego jak delikatny 鈔odek bym mia豉

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
W og鏊e wr鏏el lepszy, nie tylko w gar軼i

Rzeczywi軼ie
Kobieta zmienn jest

A ja zam闚i豉m Toucha 7.00 i mixa 0.88.
Sta這 si
W sumie racja, wr鏏le maj mniejsz si喚 ra瞠nia w locie

Jak si pofarbujesz t now mieszank to poka co wysz這

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-10, 09:59   #2981
goldika
Zakorzenienie

jednak nie uzyje dekoloryzatora wiem jestem nienormalna ale tka boje sie ze spale te moje trzy wlosy na glowie albo wyjdzie mi sraczkowaty kolor ze jednak odpuszczam.
Rozwazam jeszcze zejscie na nizszy poziom robiac odrosty jasniejszym poziomem. Z czasem i tak z dlugosci mi sie wyplucze troche.

juz nie smece

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-10, 10:11   #2982
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
jednak nie uzyje dekoloryzatora wiem jestem nienormalna ale tka boje sie ze spale te moje trzy wlosy na glowie albo wyjdzie mi sraczkowaty kolor ze jednak odpuszczam.
Rozwazam jeszcze zejscie na nizszy poziom robiac odrosty jasniejszym poziomem. Z czasem i tak z dlugosci mi sie wyplucze troche.

juz nie smece
A sm耩, ja si przy陰cz, p鏦i mi m鎩 roso貫k nie da efekt闚 i b璠zie nam ra幡iej

Dobra, lec po zakupy, bo braciszkowi musz jakie jedzonko kupi, 瞠by dostarczy jutro

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-10, 10:12   #2983
megi.3
Zadomowienie

Cytat:

Nie r鏏 dekoloryzacji ... przynajmniej ja nie polecam. Moim zdaniem bardzo niszczy w這sy, gorzej ni rozja郾iacz. O jeden poziom zejs to nie jest du篡 problem, ma豉 kapiel i jeste poziom wy瞠j. Ewentualnie jaki czas nie farbuj, myj szamponem przeciw逝pie穎wym, r鏏 maseczk z miodu (rozja郾ia, a przy okazji od篡wia, tylko trzeba j nak豉da na 2 godziny i jest ma這 przyjemna, bo si klei), a pozniej k徙iel i jeste i z dwa poziomy wy瞠j nawet.

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-10-10 o 10:14
megi.3 jest offline  
Stary 2013-10-10, 10:13   #2984
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
No, zuch dziewczyna !!!

A znikn掖 bo g逝pio by這 pyta o blond be瞠 na forum blond, gdy w podpisie widnieje oczywista niech耩 do tych odcieni

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka wiadomo嗆
Pi瘯ny kolor

A ja przyznam Wam si, ze nie do ko鎍a Was pos逝cha豉m. Mia豉m w domu Oli 9(jasny blond) i troch ma這 kasy w tym miesi帷u bo posz這 na lekarzy, a potrzebuj do blondu a 2 farb, bo inaczej w這sy nier闚no 豉pi. Tak wi璚 dokupi豉m tylko Oli 8.13 (piaskowy blond), kolor kt鏎y radzi造軼ie (ale pisa造軼ie o profesjonalnych), jednak mimo wszystko pomiesza豉m obie i .....

Wysz這 do軼 naturalnie, ale jakby szaro - buro. W sumie niby nie najgorzej, ale nie czu豉m si w 100 procentach dobrze. Za to odrost wzi瘭o super. Umy豉m w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym mi皻owym z trzy razy , a pozniej zn闚 spieni豉m czerwieni. Tym razem jednak mniej wzi窸am tej czerwieni, 瞠by nie zrudzie. No i efekt jest fajny, jestem ostatecznie zadowolona
No to wstawiaj foty!

Cytat:

Ja nie odpuszczam bo obecny kolor jeszcze troch i wymyje mi si do jako takiego poziomu 8 i wtedy tylko zostaj przy tym.

Cytat:
Jak znajdziesz spos鏏 na naturalne usuni璚ie farby daj zna Ja nadal wcieram sobie roso貫k w skalp i czekam, kiedy zacznie dzia豉. Wiem, 瞠 co najmniej 2 tygodnie musi min望, ale ja ju teraz chc zatrzyma reszt w這s闚 tam gdzie jest
A, kupi豉m ten tymianek. Sama kozieradka pachnie mi kostk bulionowa, a razem z tymiankiem to nie wiem czym. Jak捷 w璠lin chyba, ale nie mog skojarzy jak

Odno郾ie dekolororyzatora, to ja nie wiem, czy w豉郾ie tego bym si bardziej nie ba豉 ni k徙ieli rozja郾iaj帷ej. Ale w sumie kto wie, ja mog豉bym spitoli wszystko, niezale積ie od tego jak delikatny 鈔odek bym mia豉

W sumie racja, wr鏏le maj mniejsz si喚 ra瞠nia w locie

Jak si pofarbujesz t now mieszank to poka co wysz這
Dekolor jest mniej szkodliwy ni zakichana k徙iel. Robi豉m kiedy siarkowym dekoloryzatorem i w這sy by造 normalne. 柝e tylko wyp逝ka豉m i kolor "si wr鏂i". Ale og鏊nie wol deko na bazie siarki ni rozja郾iacz w jakiejkolwiek postaci. W這sy po k徙ieli to sianowaty ko速un a po profesjonalnej deko mia豉m zwyk貫 w這sy (PO SIARKOWEJ DEKOLORYZACJI BEZ ROZJA吉IACZA oczywi軼ie)

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-10 o 10:15
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-10, 10:21   #2985
goldika
Zakorzenienie

Kachula no wlasnie mi po ostatniej deko kolor wrocil :/ a niby mylam 6razy dokladnie szamponem polecanym przez Fryz5 i na koniec zakwasilam wlosy. Jaki deko polecasz? Ja uzywalam chantala, bylo calkiem ok ale chyba psychicznie nie mam sil na kombinowanie z klakami.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
A sm耩, ja si przy陰cz, p鏦i mi m鎩 roso貫k nie da efekt闚 i b璠zie nam ra幡iej

Dobra, lec po zakupy, bo braciszkowi musz jakie jedzonko kupi, 瞠by dostarczy jutro
to ja sie przylaczam do Twojego przylaczenia do mnie bo wcieram ten tymianek+kozieradka z nadizeja, ze wlosy przestana mi wypadac

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-10, 10:24   #2986
megi.3
Zadomowienie

Cytat:
A znikn掖 bo g逝pio by這 pyta o blond be瞠 na forum blond, gdy w podpisie widnieje oczywista niech耩 do tych odcieni

No to wstawiaj foty!

Ja nie odpuszczam bo obecny kolor jeszcze troch i wymyje mi si do jako takiego poziomu 8 i wtedy tylko zostaj przy tym.

Dekolor jest mniej szkodliwy ni zakichana k徙iel. Robi豉m kiedy siarkowym dekoloryzatorem i w這sy by造 normalne. 柝e tylko wyp逝ka豉m i kolor "si wr鏂i". Ale og鏊nie wol deko na bazie siarki ni rozja郾iacz w jakiejkolwiek postaci. W這sy po k徙ieli to sianowaty ko速un a po profesjonalnej deko mia豉m zwyk貫 w這sy (PO SIARKOWEJ DEKOLORYZACJI BEZ ROZJA吉IACZA oczywi軼ie)
moze jutro wstawi foty, dzi jestem jaka do niczego

Nie wiem jak to z tym dekoloryzatorem, mia豉m Chantal i zaraz po sp逝kaniu go mia豉m co strasznego. Po prostu jak to zobaczy豉m to my郵a豉m, ze zejd na zawa Wsz璠zie czyta豉m, 瞠 w這sy s po czerni br您owe lub rude, a ja mia豉m rudoblond i to tak koszmarn sieczk. Fakt, ze jak pozniej w這sy opi造 si farby to wygl康a造 w miar normalnie (pomijaj帷 koszmarny odcie). Mo積a spr鏏owa, ale ja ju wi璚ej nie zrobi tego
megi.3 jest offline  
Stary 2013-10-10, 10:54   #2987
ysia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 100

zaryzykowa豉m wczoraj z tym Castingiem 613 i og鏊nie jestem zadowolona(nie licz帷 tego 瞠 maj帷 na g這wie farb czyta豉m wasze komentarze o rudzeniu i mia豉m prawie zapa嗆 ). Na pewno zneutralizowa moje w這sy , kt鏎y ci庵le spieraj si na rudo po wieloletnim farbowaniu 7.44 . Jedyne co to odrost wyszed mi strasznie ciep這 , ale mniej wi璚ej gubi si we w這sach wi璚 nie wygl康a to bardzo 幢e.

Troch mnie zmartwi這 瞠 po farbowaniu mia豉m strasznie czerwone i podra積ione r璚e i uszy, ale teraz my郵 瞠 to od lateksowych r瘯awiczek.

Bardzo jestem zadowolona z od篡wki ,kt鏎a zawsze by豉 dobra, ale nie farbowa豉m castingiem 4lata w這s闚 i my郵a豉m 瞠 zeszli z jako軼i. W這sy nie s zniszczone, dzisiaj nawet odpu軼i豉m sobie prostowanie i stylizacje, bo 豉dnie si b造szcz. Ciekawa jestem jak b璠zie wygl康a ze 2tyg. Wklejam zdj璚ia , gdyby kto by zainteresowany t farb Pierwsze w 鈍ietle dziennym , drugie odrost, trzeci 鈍iat這 sztuczne.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0767.jpg (129,2 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0768.jpg (98,0 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0769.jpg (121,1 KB, 20 za豉dowa)

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline  
Stary 2013-10-10, 11:56   #2988
mcromance
Zakorzenienie

Wr鏂i豉m z zakup闚 B鎩cie si

Cytat:
Nie r鏏 dekoloryzacji ... przynajmniej ja nie polecam. Moim zdaniem bardzo niszczy w這sy, gorzej ni rozja郾iacz. O jeden poziom zejs to nie jest du篡 problem, ma豉 kapiel i jeste poziom wy瞠j. Ewentualnie jaki czas nie farbuj, myj szamponem przeciw逝pie穎wym, r鏏 maseczk z miodu (rozja郾ia, a przy okazji od篡wia, tylko trzeba j nak豉da na 2 godziny i jest ma這 przyjemna, bo si klei), a pozniej k徙iel i jeste i z dwa poziomy wy瞠j nawet.
Cytat:

Cytat:
Kachula no wlasnie mi po ostatniej deko kolor wrocil :/ a niby mylam 6razy dokladnie szamponem polecanym przez Fryz5 i na koniec zakwasilam wlosy. Jaki deko polecasz? Ja uzywalam chantala, bylo calkiem ok ale chyba psychicznie nie mam sil na kombinowanie z klakami.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

to ja sie przylaczam do Twojego przylaczenia do mnie bo wcieram ten tymianek+kozieradka z nadizeja, ze wlosy przestana mi wypadac
Dobra, to lecimy: OJOJ, MOJE KxKI ! Leeeec nadal
Ja czasem to wcieram i 2 razy dziennie t mikstur bulionow

Cytat:

Nie wiem jak to z tym dekoloryzatorem, mia豉m Chantal i zaraz po sp逝kaniu go mia豉m co strasznego. Po prostu jak to zobaczy豉m to my郵a豉m, ze zejd na zawa Wsz璠zie czyta豉m, 瞠 w這sy s po czerni br您owe lub rude, a ja mia豉m rudoblond i to tak koszmarn sieczk. Fakt, ze jak pozniej w這sy opi造 si farby to wygl康a造 w miar normalnie (pomijaj帷 koszmarny odcie). Mo積a spr鏏owa, ale ja ju wi璚ej nie zrobi tego
Co osoba to inna opinia
Ale w豉郾ie przy dekoloryzatorze, kt鏎y tani nie jest, to bym si straaaasznie wkurzy豉, gdyby kolor wr鏂i.
A sianko po k徙ieli zawsze mo積a okie透na prawda Zw豉szcza je郵i nie schodzi si zbyt wysoko z poziomem na raz.

Cytat:
Napisane przez ysia Poka wiadomo嗆
zaryzykowa豉m wczoraj z tym Castingiem 613 i og鏊nie jestem zadowolona(nie licz帷 tego 瞠 maj帷 na g這wie farb czyta豉m wasze komentarze o rudzeniu i mia豉m prawie zapa嗆 ). Na pewno zneutralizowa moje w這sy , kt鏎y ci庵le spieraj si na rudo po wieloletnim farbowaniu 7.44 . Jedyne co to odrost wyszed mi strasznie ciep這 , ale mniej wi璚ej gubi si we w這sach wi璚 nie wygl康a to bardzo 幢e.

Troch mnie zmartwi這 瞠 po farbowaniu mia豉m strasznie czerwone i podra積ione r璚e i uszy, ale teraz my郵 瞠 to od lateksowych r瘯awiczek.

Bardzo jestem zadowolona z od篡wki ,kt鏎a zawsze by豉 dobra, ale nie farbowa豉m castingiem 4lata w這s闚 i my郵a豉m 瞠 zeszli z jako軼i. W這sy nie s zniszczone, dzisiaj nawet odpu軼i豉m sobie prostowanie i stylizacje, bo 豉dnie si b造szcz. Ciekawa jestem jak b璠zie wygl康a ze 2tyg. Wklejam zdj璚ia , gdyby kto by zainteresowany t farb Pierwsze w 鈍ietle dziennym , drugie odrost, trzeci 鈍iat這 sztuczne.
Kolor 豉dny, zobaczy si jak b璠zie si sp逝kiwa. Jedyna uwaga jak mam to, 瞠 szyja boli od kr璚enia g這w
Nast瘼nym razem spr鏏uj poprzekr璚a wszystkie zdj璚ia tak jak powinny by

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-10, 12:13   #2989
goldika
Zakorzenienie

mcromance dla mnie okielznanie sianka to masakra... rok walczylam z poprzednim wiec teraz nie chce zafundowac sobie tej samej rozrywki
tez musze leciec na zakupy ale dziec nie wykazuje ochoty... a lakier do wlosow kupic musze i cos na obiad by sie przydalo.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-10, 12:23   #2990
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Ysia - robi豉m ten casting jakies 1, 5 miesi帷a temu. Spiera si zdecydowanie na rudo...
Goldika - wg mnie o wiele lepszy jest deko renee blanchee, robi豉m go 4 razy i kolor mi nie wr鏂i, w這sy z czerni zrobi造 sie miedziano-marchwekowe, za to po chantalu owszem - 軼iemnialy...
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-10, 12:29   #2991
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
mcromance dla mnie okielznanie sianka to masakra... rok walczylam z poprzednim wiec teraz nie chce zafundowac sobie tej samej rozrywki
tez musze leciec na zakupy ale dziec nie wykazuje ochoty... a lakier do wlosow kupic musze i cos na obiad by sie przydalo.
Ojoj... To mam zagwostk teraz, co robi ewentualnie, je郵i w這sy nie zdecyduj si przemy郵e opcji opuszczenia mnie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Ysia - robi豉m ten casting jakies 1, 5 miesi帷a temu. Spiera si zdecydowanie na rudo...
Goldika - wg mnie o wiele lepszy jest deko renee blanchee, robi豉m go 4 razy i kolor mi nie wr鏂i, w這sy z czerni zrobi造 sie miedziano-marchwekowe, za to po chantalu owszem - 軼iemnialy...
O, dzi瘯i za info. Dobrze wiedzie tak na wsio-wypadek.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-10, 12:31   #2992
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Morgan kuuuuusisz

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-10, 13:12   #2993
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Morgan kuuuuusisz
Hehe.... tylko nie wiem jakby farba wysz豉 po deko, ja robi豉m po tym ostatecznie 2 razy rozjasniacz i nie幢e poniszczy豉m w這sy. .. Dopiero na to farba. Podobno po samej deko ka盥a farba ciemnieje???
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-10, 13:36   #2994
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Hehe.... tylko nie wiem jakby farba wysz豉 po deko, ja robi豉m po tym ostatecznie 2 razy rozjasniacz i nie幢e poniszczy豉m w這sy. .. Dopiero na to farba. Podobno po samej deko ka盥a farba ciemnieje???
dlatego nobi trzeba klasc farbe o tan, nawet dwa jasniejsza. Ale dla mnie to niewyobrazalne zebym kladla tak wysoki poziom chyba nie bede kombinowac.... zastrzelcie mnie.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-10, 14:03   #2995
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Ja tez mia豉m Color peel z chantala, podobno inne s lepsze jak Elgon czy Renee Blanche

Cytat:

No to ja mia豉m 豉dne w這sy po nim ale kolor wr鏂i mimo szorowania i zakwaszania. Jak u Goldiki.

Cytat:
Napisane przez ysia Poka wiadomo嗆

Jakie ty masz w這sy i oczy

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-10, 14:35   #2996
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
dlatego nobi trzeba klasc farbe o tan, nawet dwa jasniejsza. Ale dla mnie to niewyobrazalne zebym kladla tak wysoki poziom chyba nie bede kombinowac.... zastrzelcie mnie.
Prosz bardzo, pozw鏊 瞠 Lee Joon za豉twi spraw za mnie

http://26.media.tumblr.com/tumblr_lx...8h0po1_500.gif

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-10, 14:37   #2997
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

Cytat:

juz nie smece
dekoloryzacja na profesjonalnym produkcie nie spali w這s闚... ja dekoloryzowa豉m prosalonem chantal i z czerni przesz豉m do popielatego blondu tylko wtedy mia豉m fryzure ala bob i nie zale瘸這 mi jakos na kondycji w這s闚 a teraz d逝gie i zdrowe w這sy s dla mnie wa積e
...sama mam ochote na deko po londzie 5 poziom wysz造 ciemno ale kolor si spiera wiec niby ok rozjasnic troszke tylko ze rok temu mia豉m henne khadi niby raz po這zona i boje si ze mo瞠 mi wyjsc ziele a z 2 strony boje si 瞠 b璠 mia豉 znowu problem by zatrzyma pigment we w這sach , chyba juz za du穎 kombinowa豉m z w這sami i lepiej dam sobie spok鎩 ...

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-10-10 o 14:42
ifrit jest offline  
Stary 2013-10-10, 14:38   #2998
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Jakie ty masz w這sy i oczy
Widz, 瞠 ty te by takie chcia豉. To tak jak ja

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-10, 14:43   #2999
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Widz, 瞠 ty te by takie chcia豉. To tak jak ja
Akurat mi sie moje oczy podobaj bardzo. Ale nie pogardzi豉bym fio趾owymi i szczeg鏊nie piwnymi Zielone maj w sobie to co i dlatego przyku造 moj uwag. A o g瘰to嗆 w這s闚 to bym zabi豉

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-10, 14:59   #3000
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Akurat mi sie moje oczy podobaj bardzo. Ale nie pogardzi豉bym fio趾owymi i szczeg鏊nie piwnymi Zielone maj w sobie to co i dlatego przyku造 moj uwag. A o g瘰to嗆 w這s闚 to bym zabi豉
Tak? Piwne by chcia豉? Na pewno?
Ja takie mam i jest to to tak przeci皻ny i zwyczajny kolor, 瞠 nie ma go co pragn望 Ja bym chcia豉 albo wyra幡ie br您owe, albo szaro-zielone, albo zielono-br您owe jak ma m鎩 brat. On ma kurde wszystko lepsze ode mnie: kolor i g瘰to嗆 w這s闚, oczy i urod
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2851.jpg (18,0 KB, 5 za豉dowa)

mcromance jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.