Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 103 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-10-14, 00:13   #3061
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Uuuu ale gor帷a dyskusja

Ja jestem z tych co nigdy nie skracaj czasu farbowania, bo do鈍iadczy豉m przez to niechcianych rudo軼i lub 鄴速ka. Natomiast tylko trzymanie pe軟ego czasu da這 mi po膨dany kolor.
R闚nie teoria, 瞠by zawsze bra kolor ja郾iejszy si u mnie nie sprawdza. Nigdy jeszcze nie wysz這 to co bym chcia豉 bior帷 ja郾iejszy poziom.
Gdybym pos逝chala waszych rad i wzi窸a poziom 6 to nawet nie chc wiedzie co by mi wysz這, skoro nawet 5 wychodzi rudo/za jasno.

Po prostu ka盥y musi dobrze pozna swoje w這sy i zebra swoje w豉sne do鈍iadczenia.

......................... ........
Wys豉ne z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-14, 00:13   #3062
megi.3
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261

No widzisz, ja farbuj w這sy od 17 lat mniej wi璚ej. Dlatego ju nie chodze do fryzjer闚 na farbowanie, bo nie spe軟iali moich oczekiwa. Teraz to ba豉bym si, 瞠 potraktuje moje w這sy np. rozja郾iaczem a to jest zb璠ne. Dlatego sama czytam i nie mam ju niespodzianek jesli chodzi o poziom.
"Zafarbowa raz i porz康nie i mie spok鎩" - mia豉m na my郵i zadowolenie z efektu na miesi帷 ( w przypadku zmiany poziomu o 2-3 odrosty za bardzo wida, a ja tego bardzo nie lubi, wi璚 teraz musze farbowa cz瘰ciej, przy br您ach zdarza這 mi si wytrzyma i 3 miesi帷e). Jednak wsz璠zie czytam, 瞠 w豉軼iwo軼i piel璕nacyjne cho熲y farby uwidaczniaj si po odpowiednim czasie farbowania. Nie b璠e m康rzejsza od profesjonalist闚 Nawet na blogach kt鏎e "cytujecie" te nic nie ma o skracaniu czasu - wr璚z przeciwnie. Specjalnie pod tym k徠em spojrza豉m.
Te ju nie b璠 dyskutowa, bo szkoda czasu i energii, lepiej j spo篡tkowa w inny spos鏏
Ani ja Was nie przekonam, ani Wy mnie
megi.3 jest offline  
Stary 2013-10-14, 09:32   #3063
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 966

znalazlam swoje stare zdjecie i zwatpilam czy jednak byloby mi dobrze w zlotym jasniejszym kolorze sory za brak podkreslenia brwi.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0016.jpg (31,6 KB, 37 za豉dowa)

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-14, 09:41   #3064
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Uuuu ale gor帷a dyskusja

Ja jestem z tych co nigdy nie skracaj czasu farbowania, bo do鈍iadczy豉m przez to niechcianych rudo軼i lub 鄴速ka. Natomiast tylko trzymanie pe軟ego czasu da這 mi po膨dany kolor.
R闚nie teoria, 瞠by zawsze bra kolor ja郾iejszy si u mnie nie sprawdza. Nigdy jeszcze nie wysz這 to co bym chcia豉 bior帷 ja郾iejszy poziom.
Gdybym pos逝chala waszych rad i wzi窸a poziom 6 to nawet nie chc wiedzie co by mi wysz這, skoro nawet 5 wychodzi rudo/za jasno.

Dawno ci nie widzieli鄉y Weronisiu, wi璚 witam, witam Jak tam, spok鎩 w domku?

Tak na marginesie, to co podkre郵i豉m u ciebie staram si tutaj z uporem maniaka przekaza, ale jako nie wychodzi這

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-14, 09:43   #3065
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
znalazlam swoje stare zdjecie i zwatpilam czy jednak byloby mi dobrze w zlotym jasniejszym kolorze sory za brak podkreslenia brwi.
Wygl康asz w nim 豉dnie i naturalnie ale troch. ..... nudno
Widz 瞠 szukasz powod闚 瞠by jednak nie zmienia koloru

Kachula jak Ci si trzyma kolorek?
Czyta豉m ostatnio tysi帷e artyku堯w o koloryzacji i zastanawia mnie taka rzecz: wiele os鏏 doradza schodzenie z koloru w豉郾ie farbami rozjasniajacymi. Podobno mniej szkodliwa dla w這s闚 jest farba rozj nawet z wy窺zym oksy 9/12%, niz rozjasniacz ze s豉bym 3/6
Jak my郵icisz? Jaki oxy maj te garniery ktorymi robilas? Nie zniszczyly Ci w這s闚?
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-14, 09:49   #3066
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka wiadomo嗆
Ani ja Was nie przekonam, ani Wy mnie
Ty masz swoje do鈍iadczenia, ja mam swoje, kto inny te ma inne, a to wszystko zale篡 od w豉軼iwo軼i w這s闚. Tego faktu si nie przeskoczy i jedyne co to mo瞠my sobie dyskutowa jak 郵epy z g逝chym, a do wsp鏊nych wniosk闚 si nie dojdzie

Aha, i nikt tutaj chyba nie ka瞠 nikomu trzyma farb po這wy czasu z ulotki Najwi璚ej ile ja bym si odwa篡豉 skr鏂i czas na swoich w這sach to 5 minut, bo u mnie i tak ju by farba mocno z豉pa豉.
No i to odnosi si tylko do tych farb drogeryjnych, bo przy profesjonalnych nie mam tego problemu, wychodz mi prawie wzornikowo przy minimalnym czasie farbowania. Dlatego ju nie wr鏂 do drogeryjnych, cho熲y si wali這 i pali這.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-14, 09:53   #3067
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Uuuu ale gor帷a dyskusja

......................... ........
Wys豉ne z Samsung Galaxy S3
Dlatego zawsze wypytujemy o naturalny kolor, o aktualny i to jak w這sy si rozja郾iaj lub jak 豉pi kolor. Ale kiedy kto chce ciemnego br您u i nie podaje tych info, to potem w豉郾ie ma problemy i jest wielce oburzony, 瞠 nie wysz這 jak np u mnie.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Wygl康asz w nim 豉dnie i naturalnie ale troch. ..... nudno
Widz 瞠 szukasz powod闚 瞠by jednak nie zmienia koloru

Kachula jak Ci si trzyma kolorek?
Czyta豉m ostatnio tysi帷e artyku堯w o koloryzacji i zastanawia mnie taka rzecz: wiele os鏏 doradza schodzenie z koloru w豉郾ie farbami rozjasniajacymi. Podobno mniej szkodliwa dla w這s闚 jest farba rozj nawet z wy窺zym oksy 9/12%, niz rozjasniacz ze s豉bym 3/6
Garniery maj chyba 9%, nie powiem dok豉dnie bo nigdzie nie by這 napisane. Ko鎍e lekko wysuszaj i mi mn鏀two w這s闚 po farbowaniu wypada這, prawie ca造 odp造w... Ale og鏊nie by造 mniej inwazyjne ni Wellaton czy zwyk造 rozja郾iacz. Po Wellatonie to ko鎍e ju posz造 do 軼i璚ia. Blondow這se lubi blondy Palette bo niekt鏎e maj 12% oxy. Ja teraz kupuj ju profesk. B璠zie Ce-Ce 8/23 i 6% na d逝go軼i i 9% odrosty.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-14, 09:57   #3068
czekoladka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 859
GG do czekoladka21

No wiec pofarbowalam Castingiem w kolorze czekolady 535 i wyszlo ciemnooo, co prawda odcien jest cieply jakby kasztanowy tylko grzywka chwycila mi ciemniej-moze dlatego ze wiecej jasnych pasemek tam bylo
Wszyscy mowia ze najlepiej mi w rudych i kr鏒kich a ja zwyczajnie dla odmiany zapuszczam i zachcialo mi sie brazu. Poczekam teraz 2-3 miesiace i nastepny kolor chce jasny bezowy bra cos ala karmel

Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline  
Stary 2013-10-14, 09:58   #3069
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ojej, jakbym widzia豉 siebie po nieszcz窷ciu nazywaj帷ym si Color&Soin 6G 柝e nie jest, ale super cudownie te nie za bardzo. Sama mia豉m po nim takie rudawe w這sy, ale u mnie to zawsze tak w這sy reagowa造 na brak amoniaku w farbie.

Jak teraz patrze to ty potrzebujesz odcienia ch這dnego ze z這tym gdzie wi璚ej b璠zie ch這dnego, sam czysty z這ty odpada Tak samo jak zbyt jasny odcie. Kurka, nie wiem jaki mo瞠sz mie na zdj璚iu poziom, 7 czy 6? Chyba 6, ale g這wy za to nie dam

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-14 o 10:08
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-14, 10:01   #3070
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Kachula a co my郵isz o tej teorii 瞠 farba na mocnym oxy niszczy mniej niz rozjasniacz na slabym?
Jak chcesz to mog Ci wieczorem wrzucic fotk po cece 8.0 bo moja mama robi ni od dawna. Ta natura wychodzi ju sama w sobie lekko zlotawo.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-14, 10:07   #3071
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Tylko kurka jak to jest z tym faktem, 瞠 farba farby nie rozja郾i? Nawet maksymalne wyp逝kanie poprzedniej farby niewiele daje w tym temacie?

Bo gdybym ja teraz chcia豉 sobie rozja郾i w這sy, to ba豉bym si farb rozja郾iaj帷 to robi. Odrost mia豉bym ja郾iutki a reszta pewnie zosta豉by jak jest, albo sko鎍zy豉bym z w這sami w dziwnym kolorze...

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Poka wiadomo嗆
No wiec pofarbowalam Castingiem w kolorze czekolady 535 i wyszlo ciemnooo, co prawda odcien jest cieply jakby kasztanowy tylko grzywka chwycila mi ciemniej-moze dlatego ze wiecej jasnych pasemek tam bylo
Wszyscy mowia ze najlepiej mi w rudych i kr鏒kich a ja zwyczajnie dla odmiany zapuszczam i zachcialo mi sie brazu. Poczekam teraz 2-3 miesiace i nastepny kolor chce jasny bezowy bra cos ala karmel
B璠 upierdliwa: poka foty, bo jestem ciekawa (i pewnie nie tylko ja)

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-14, 10:07   #3072
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Tylko kurka jak to jest z tym faktem, 瞠 farba farby nie rozja郾i? Nawet maksymalne wyp逝kanie poprzedniej farby niewiele daje w tym temacie?

Bo gdybym ja teraz chcia豉 sobie rozja郾i w這sy, to ba豉bym si farb rozja郾iaj帷 to robi. Odrost mia豉bym ja郾iutki a reszta pewnie zosta豉by jak jest, albo sko鎍zy豉bym z w這sami w dziwnym kolorze...
W豉郾ie mi chodzi這 o farby rozjasniajace np taka jak Kachula robi豉. Domy郵am si 瞠 jak przy ka盥ym rozjasnianiu trzeba omin望 odrosty.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-14, 10:14   #3073
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
W豉郾ie mi chodzi這 o farby rozjasniajace np taka jak Kachula robi豉. Domy郵am si 瞠 jak przy ka盥ym rozjasnianiu trzeba omin望 odrosty.
Wiem, wiem o co ci chodzi這. I ja m闚i o tych samych farbach rozja郾iaj帷ych. A to, 瞠 d逝go嗆 najpierw a na sam koniec odrost to nie ma gadania.

Ja si zastanawiam, czy to w og鏊e by by這 mo磧iwe tak robi i jak wyra幡y efekt by by po takim "rozja郾ianiu" na w這sach farbowanych na poziom 5 lub 6.

Jako nie mam ochoty pr鏏owa tego na sobie, za du篡 cykor ze mnie Co nie zmienia faktu, 瞠 ten eksperyment m鏬豚y by ciekawy. Ale jednak mo磧iwe efekty wizualne i kondycyjne w這s闚 mnie odstraszaj

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-14, 10:25   #3074
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Wiem, wiem o co ci chodzi這. I ja m闚i o tych samych farbach rozja郾iaj帷ych. A to, 瞠 d逝go嗆 najpierw a na sam koniec odrost to nie ma gadania.

Ja si zastanawiam, czy to w og鏊e by by這 mo磧iwe tak robi i jak wyra幡y efekt by by po takim "rozja郾ianiu" na w這sach farbowanych na poziom 5 lub 6.

Jako nie mam ochoty pr鏏owa tego na sobie, za du篡 cykor ze mnie Co nie zmienia faktu, 瞠 ten eksperyment m鏬豚y by ciekawy. Ale jednak mo磧iwe efekty wizualne i kondycyjne w這s闚 mnie odstraszaj
Efekt pewnie by豚y pomara鎍zowy , domy郵am si 瞠 podobnie jak po rozjasniaczu a p騧niej trzeba by by這 tonowac jak捷 natur
Mnie tylko zastanawia czy faktycznie taka metoda mniej niszczy ni rozjasniacz?
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-14, 10:30   #3075
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Efekt pewnie by豚y pomara鎍zowy , domy郵am si 瞠 podobnie jak po rozjasniaczu a p騧niej trzeba by by這 tonowac jak捷 natur
Mnie tylko zastanawia czy faktycznie taka metoda mniej niszczy ni rozjasniacz?
Hahahahah, ciekawe, czy rzeczywi軼ie by to co da這 jak przy rozja郾iaczu.
Bo mo瞠 przy ju do嗆 jasnych w這sach, np. poziom 7 ma szans zadzia豉, ale przy ciemniejszych to pewna nie jestem.
W sumie to ciekawe, czy w這sy by si mniej zniszczy造 tak, czy nadal najlepszym rozwi您aniem jest np. dekoloryzator lub k徙iel rozja郾iaj帷a.

Hm... chocia jak sobie przypominam to Azjatki robi farbami rozja郾iaj帷ymi i im si w這sy rozja郾iaj - nawet farbowane, ale to tylko do pewnego stopnia, bo potem to ju trzeba kolor 軼i庵n望, 瞠by ja郾iejsza farb da.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-14, 10:39   #3076
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Cytat:
Uuuu ale gor帷a dyskusja

Ja tak samo nie skracam. Moim w這som najlepiej robi 軼is貫 trzymanie si instrukcji producenta. Oczywi軼ie wybieram kroki dla "ju kiedy farbowanych w這s闚", a nie dla "naturalnych".

W豉軼iwie nigdy mia豉m jakich dziwnych przyg鏚 z farbami. Owszem wyszed mi poblask nie do ko鎍a taki jak chcia豉m (np. rudawy zamiast z這tego), albo kolor ciut za ciemny (natomiast nigdy czarny, zamiast jasnego br您u). Nigdy nie mia豉m plam, plack闚, 7 kolor闚, zieleni, niebiesko軼i itd. Od farbowania do farbowania kolor by r闚ny na ca貫j d逝go軼i w這s闚. Wi璚 nadal b璠 si trzyma instrukcji.

Wiadomo, w這sy s r騜ne. Niemniej dobrze poczyta historie w這sowe innych os鏏. I wyci庵a wnioski na podstawie w豉snych do鈍iadcze uwzgl璠niaj帷 (z dystansem) wiedz innych.
Stary 2013-10-14, 12:34   #3077
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Hahahahah, ciekawe, czy rzeczywi軼ie by to co da這 jak przy rozja郾iaczu.
Bo mo瞠 przy ju do嗆 jasnych w這sach, np. poziom 7 ma szans zadzia豉, ale przy ciemniejszych to pewna nie jestem.
W sumie to ciekawe, czy w這sy by si mniej zniszczy造 tak, czy nadal najlepszym rozwi您aniem jest np. dekoloryzator lub k徙iel rozja郾iaj帷a.

Hm... chocia jak sobie przypominam to Azjatki robi farbami rozja郾iaj帷ymi i im si w這sy rozja郾iaj - nawet farbowane, ale to tylko do pewnego stopnia, bo potem to ju trzeba kolor 軼i庵n望, 瞠by ja郾iejsza farb da.
Miliony Azjatek nie mog si myli

No dobra przyznaje si - od wczoraj zn闚 obmy郵am jak tu zdj望 kolor

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-10-14 o 12:46
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-14, 12:47   #3078
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Miliony Azjatek nie mog si myli

No dobra przyznaje si - od wczoraj zn闚 obmy郵am jak tu zdj望 kolor
To tak jak ja gdybam na zapas o metodzie rozja郾ienia LOL
Tylko, 瞠 my nie Azjatki i w這sy mamy inne, wi璚 mo瞠my nasze dokumentnie zniszczy robi帷 ich metodami
Co nie zmienia faktu, 瞠 wkurza mnie, 瞠 tylko typowe blondy s u nas farbami rozja郾iaj帷ymi, a rudo軼i i br您闚 to ze 鈍iec szuka i musimy kombinowa z rozja郾iaczami

Tak samo jest z "ciemno軼i" podk豉d闚 i pudr闚, bo przecie Polki to Mulatki i ja郾iutkich nie potrzebuj, co nie?

Czas edycji: 2013-10-14 o 12:49
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-14, 12:50   #3079
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:

Tylko, 瞠 my nie Azjatki i w這sy mamy inne, wi璚 mo瞠my dokumentnie zniszczy robi帷 ich metodami
Co nie zmienia faktu, 瞠 wkurza mnie, 瞠 tylko typowe blondy s u nas farbami rozja郾iaj帷ymi, a rudo軼i i br您闚 to ze 鈍iec szuka i musimy kombinowa z rozja郾iaczami
Tak samo jest z "ciemno軼i" podk豉d闚 i pudr闚, bo przecie Polki to mulatki i ja郾iutkich nie potrzebuj, co nie?
w豉郾ie tak stwierdzi豉m 瞠 co moje w這sy za dobrze ostatnio wygl康aj , wi璚 trzeba je zniszczy
Kiedy pami皻am by造 jakie br您y rozja郾iaj帷e, chyba co by這 z loreala jaki kasztan i co te z palette. Kiedy chyba nawet takiej u篡wa豉m bo mi si kojarzy 瞠 w這sy w ja郾iejsze 豉ty wysz造
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-14, 12:55   #3080
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Poka wiadomo嗆
Castingi podobno dobrze si wymywaj i do嗆 szybko. Ciemniej na pewno z豉pa這 na rozja郾ianych pasmach. Powinno si wyp逝ka. A wtedy spr鏏uj co ciep貫go jak chcesz.

Cytat:
Kachula a co my郵isz o tej teorii 瞠 farba na mocnym oxy niszczy mniej niz rozjasniacz na slabym?
Jak chcesz to mog Ci wieczorem wrzucic fotk po cece 8.0 bo moja mama robi ni od dawna. Ta natura wychodzi ju sama w sobie lekko zlotawo.
Wiesz sama nie wiem. Po rozja郾ianiu samymi farbami trzeba uwzgl璠ni to, 瞠 we w這sach zawsze jaka farba poprzednia siedzi i si wymywa i mog wyj嗆 cuda (mi wysz這 zielone cudo).
Ale najgorzej jest z ko鎍ami. Kiedy schodzi豉m samymi farbami do rudego musia豉m 軼i望 ko鎍e, bo by造 za ciemne w stosunku do tego co by這 wy瞠j. Teraz wiem, 瞠 ko鎍e na pewno podda豉bym jakiemu rozja郾ianiu przez rozja郾iacz, jak to ombre co robi豉m teraz do blondu. Wtedy kolor z ko鎍闚 jest 軼i庵ni皻y i mo積a cudowa wy瞠j. Oczywi軼ie nie polecam rozja郾iania na 12% wodzie bo ta dla mnie jest mega inwazyjna (no dla moich k豉czk闚 oczywi軼ie). Nie lubi te 9% ale aby utrzyma 豉dny poziom 8 odrosty zapewne b璠 na tej wodzie. Reszta tylko 6%, ale nie ruszam wcale jak znajd dobry kolor.
Mimo g逝poty jak sobie zafundowa豉m poprzez nami皻ne trzymanie si mocnych popieli i nie zwr鏂eniu uwagi na wymycie si w這s闚 do 鄴販i (to da這 ziele) to zapewne kiedy znowu bym pr鏏owa豉 farbami stopniowo rozja郾ia. Jako do samego rozja郾iacza nigdy mnie nie ci庵n窸o.
No i nie wiem czemu ale wola豉bym wyda wi瘯sz kas i kupi to cudo od ombre Loreal ni ten rozja郾iacz Delia (ostatni co u篡wa豉m), bo to jak w這sy wygl康a造 po ka盥ym z nich by這 go造m okiem wida. Po Lorealowym ombre w這sy by造 mi瘯kie, leciutko podsuszone ale mi瘯kie i 豉dne. Zero sztywno軼i. No i ten szampon do陰czony do opakowania da moim w這som to co trzeba po rozja郾ianiu. Delia - ko速un = tragedia + maseczka do d...y. Og鏊nie na rozja郾iaczu chyba tez nie ma co oszcz璠za.
W za陰czniku dam Wam przyk豉d jak schodzi豉m do rudego
Pierwsza fota na dziwne czerwonawo br您owe w這sy po這篡豉m Joann p這mienn iskr i tu ju j wyp逝kiwa豉m. Pod koniec listopada waln窸am Milaton 3D 8,45 a po dw鏂h tygodniach, w grudniu prezentowa si jak widzicie ostro wyp逝kany i jasny. W這sy nie ucierpia造 tak jak po rozja郾iaczu po這穎nym na godzin. Ale ko鎍e r騜ni造 si ci庵le.
Image6.jpg
Do tego trzeba przy takim rozja郾ianiu uwzgl璠ni czas. Jak nie b璠ziemy cierpliwe mo瞠 by wpadka i poniszczone jednak ko鎍闚ki jak u mnie teraz (), ale jak spokojnie b璠ziemy czeka造 na wyp逝kiwanie si farb i robi造 dalej coraz wy窺zym poziomem i na wodzie minimum 9% to powinno 豉dnie wszystko si rozja郾i, po czasie oczywi軼ie. Ale nie gwarantuj idealnego koloru i 豉dnych ko鎍闚. Ale czy si uda? Tak. A czy mniej niszczy? Zale篡 od kondycji k豉czk闚 i cz瘰totliwo軼i farbowania. Jednak przy bardzo ciemnym br您ie polecam jednak malutkie rozja郾ienie rozja郾iaczem ko鎍闚 jak nie chcecie dwukolorowe chodzi i potem zdesperowane 軼ina w這sy by wyr闚na je z ja郾iejszymi na g鏎ze. Uff.. Chyba wszystko co chcia豉m to napisa豉m, Jakie pytania?

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
Ja tak samo nie skracam. Moim w這som najlepiej robi 軼is貫 trzymanie si instrukcji producenta. Oczywi軼ie wybieram kroki dla "ju kiedy farbowanych w這s闚", a nie dla "naturalnych".

W豉軼iwie nigdy mia豉m jakich dziwnych przyg鏚 z farbami. Owszem wyszed mi poblask nie do ko鎍a taki jak chcia豉m (np. rudawy zamiast z這tego), albo kolor ciut za ciemny (natomiast nigdy czarny, zamiast jasnego br您u). Nigdy nie mia豉m plam, plack闚, 7 kolor闚, zieleni, niebiesko軼i itd. Od farbowania do farbowania kolor by r闚ny na ca貫j d逝go軼i w這s闚. Wi璚 nadal b璠 si trzyma instrukcji.

Wiadomo, w這sy s r騜ne. Niemniej dobrze poczyta historie w這sowe innych os鏏. I wyci庵a wnioski na podstawie w豉snych do鈍iadcze uwzgl璠niaj帷 (z dystansem) wiedz innych.
To jeszcze wszystko przed tob Ja nigdy nie my郵a豉m, 瞠 mi ziele wyjdzie a jednak. Zapatrzona w jasny blond nie zwr鏂i豉m uwagi na kolor na w這sach i bach! Zielono mi by這

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-14, 13:00   #3081
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Z這to nie jest dla ciebie a w豉軼iwie rudy. Jak dla mnie. Dlatego ostro obejrza豉m pr鏏niki i teraz b璠 bra x,23 a nie x,32 (za du穎 z這to-rudego) no i potem albo tylko co x,02 albo x,21. Teraz jeszcze nie mog popieli bo co wydaje mi si, 瞠 znowu by mi si w這sy "przyzieleni造". Ale potem samej x,1 te nie b璠 k豉嗆 a na pewno x,21 lub x,02. Tylko teraz zobacz co wyjdzie z tego 8,23...
Ale co do poziomu ja郾iejszego m闚i tak ale musisz naprawd znale潭 idealny odcie aby si 豉dnie z cer komponowa.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-14, 13:01   #3082
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

kachula dzi瘯i
alee si rozpisa豉 no ale o dekoloryzacji to mo積a by doktoraty pisa
u mnie sprawa jest taka 瞠 zdrowych w這s闚 mam max. 20cm od skory w reszcie gdzie鈣am "siedzi" rozja郾iacz z tamtego roku.... ALE...
dojrzewam do decyzji o 軼i璚iu w這s闚 chcia豉bym si ciachn望 tak ok do ramion, mo瞠 lekko za. Wydaje mi si 瞠 dobrze mi b璠zie w takiej d逝go軼i. I my郵 czy robi tak zmian na maksa, czyli ci璚ie i kolor, czy tylko obci望???
Ciekawe jak wod mia ten Loreal, mo瞠 po prostu s豉bsz i dlatego nie niszczy? W domu mam ca造 zestaw do wszystkich mo磧iwych kolor闚 farby poziomu 5, 6, 7, 8, nawet mam garniera color naturals 110, ORAZ rozja郾iacz prof., i oxy we wszystkich mo磧iwych wariantach
Tylko nie wiem co robi

A w za jest moja blond symulacja (tylko g瑿a paskudnie mi wysz豉 ) i podoba mi si ten kolor z prawej a d逝go嗆 z lewej.... wydaje mi si 瞠 chyba lepiej mi w jasnych... i z 10 lat m這dziej
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 7-horz.jpg (25,7 KB, 25 za豉dowa)

Czas edycji: 2013-10-14 o 13:05
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-14, 13:10   #3083
mcromance
Zakorzenienie

Dzi瘯i Kachula, rozwia豉 mi obawy "co robi w razie gdyby" z moimi kud豉mi za 3 miechy.

Na razie smaruj sobie 貫b kostk bulionow (kozieradka rulez LOL), bior Biotebal, pij ju tran i czekam na efekty tego, bo mnie ju rozpacz bierze kiedy wyci庵am gar嗆 k豉k闚 z odp造wu wanny

MorganLeFay jak szale to szale, zmieniaj kolor i d逝go嗆 Skoro my郵isz o tym, to potrzebujesz zmiany i b璠zie ci to m璚zy, p鏦i nie ulegniesz.
P.S. kolor w obu symulacjach lekko za szary si wydaje dla ciebie. Przynajmniej jak dla mnie.

Hm... Czy瘺ym ja te potrzebowa豉 zmiany, skoro zastanawiam si nad ewentualnym rozja郾ieniem?

Czas edycji: 2013-10-14 o 13:12
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-14, 13:20   #3084
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Dzi瘯i Kachula, rozwia豉 mi obawy "co robi w razie gdyby" z moimi kud豉mi za 3 miechy.

Na razie smaruj sobie 貫b kostk bulionow (kozieradka rulez LOL), bior Biotebal, pij ju tran i czekam na efekty tego, bo mnie ju rozpacz bierze kiedy wyci庵am gar嗆 k豉k闚 z odp造wu wanny

MorganLeFay jak szale to szale, zmieniaj kolor i d逝go嗆 Skoro my郵isz o tym, to potrzebujesz zmiany i b璠zie ci to m璚zy, p鏦i nie ulegniesz.
P.S. kolor w obu symulacjach lekko za szary si wydaje dla ciebie. Przynajmniej jak dla mnie.

Hm... Czy瘺ym ja te potrzebowa豉 zmiany, skoro zastanawiam si nad ewentualnym rozja郾ieniem?
Bo to chyba jest tak jak Kachula pisa豉, 瞠 lato sie ko鎍zy i fajnie by by這 zatrzyma to s這鎍e we w這sach
Normalnie mam twarz tak szar a na tych zdj璚iach wysz豉 jaka zoltawa...
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-14, 13:27   #3085
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
kachula dzi瘯i
alee si rozpisa豉 no ale o dekoloryzacji to mo積a by doktoraty pisa
u mnie sprawa jest taka 瞠 zdrowych w這s闚 mam max. 20cm od skory w reszcie gdzie鈣am "siedzi" rozja郾iacz z tamtego roku.... ALE...
dojrzewam do decyzji o 軼i璚iu w這s闚 chcia豉bym si ciachn望 tak ok do ramion, mo瞠 lekko za. Wydaje mi si 瞠 dobrze mi b璠zie w takiej d逝go軼i. I my郵 czy robi tak zmian na maksa, czyli ci璚ie i kolor, czy tylko obci望???
Ciekawe jak wod mia ten Loreal, mo瞠 po prostu s豉bsz i dlatego nie niszczy? W domu mam ca造 zestaw do wszystkich mo磧iwych kolor闚 farby poziomu 5, 6, 7, 8, nawet mam garniera color naturals 110, ORAZ rozja郾iacz prof., i oxy we wszystkich mo磧iwych wariantach
Tylko nie wiem co robi

A w za jest moja blond symulacja (tylko g瑿a paskudnie mi wysz豉 ) i podoba mi si ten kolor z prawej a d逝go嗆 z lewej.... wydaje mi si 瞠 chyba lepiej mi w jasnych... i z 10 lat m這dziej
jak ju to wal boba takiego z ty逝 kr鏂ej z przodu d逝瞠j: http://www.allure.com/images/hair-id...on-haircut.jpg bo w takim 鈍ietnie by wygl康a豉! Kolor jak na fotach ciut za bury i ci e przyt豉cza. Popr鏏uj metamorfozy z be穎wym, z這to popielatym kolorkiem. By這by chyba lepiej... Musia豉bym zobaczy.

Cytat:

Nie p豉cz! Ja dosta豉m znowu jakiego 逝pie簑 a ju go nie mia豉m a przy tym bia造m 鈍i雟twie to normalnie zawsze k豉ki mi lecia造 jak szalone i znowu w豉郾ie lec! Normalnie musze kupi nizoral

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-14, 13:31   #3086
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Bo to chyba jest tak jak Kachula pisa豉, 瞠 lato sie ko鎍zy i fajnie by by這 zatrzyma to s這鎍e we w這sach
Normalnie mam twarz tak szar a na tych zdj璚iach wysz豉 jaka zoltawa...
Czy ja wiem, mo瞠 lekko 鄴速awa jest faktycznie. Mo瞠 zr鏏 sobie symulacj z jakim lekko cieplejszym kolorkiem?

Swoj drog to te symulacje to kupa 鄉iechu i 鈍ietna zabawa
Ostatnio zrobi豉m takie co:

maybe.jpg

Powinnam napisa jaki poradnik jak wygl康a na zdj璚iach jak potw鏎

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-14, 13:31   #3087
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Kachula w豉郾ie o czym takim my郵a豉m jedyne nad czym si zastanawiam to czy te w這sy nie b璠 si na dole wyginac na wszystkie strony? Bo przecie one ca造 czas na ramionach si opieraj?
A z kolorami p騧niej pokombinuje jakie sytuacje, a z drugiej strony my郵 瞠 nad tym nie warto si p鏦i co zastanawia bo nie wiadomo co wyjdzie przy zdejmowaniu koloru
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-14, 13:37   #3088
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Nie p豉cz! Ja dosta豉m znowu jakiego 逝pie簑 a ju go nie mia豉m a przy tym bia造m 鈍i雟twie to normalnie zawsze k豉ki mi lecia造 jak szalone i znowu w豉郾ie lec! Normalnie musze kupi nizoral
Jak nie urok to sraczka... Eh... my to chyba jakie pechowe obie, bo zawsze co u nas nie tak

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Kachula w豉郾ie o czym takim my郵a豉m jedyne nad czym si zastanawiam to czy te w這sy nie b璠 si na dole wyginac na wszystkie strony? Bo przecie one ca造 czas na ramionach si opieraj?
A z kolorami p騧niej pokombinuje jakie sytuacje, a z drugiej strony my郵 瞠 nad tym nie warto si p鏦i co zastanawia bo nie wiadomo co wyjdzie przy zdejmowaniu koloru
Jak je dobrze wystylizujesz, to nie powinny si wygina.
Ale jakbym ja chcia豉 si tak obci望, przy mojej niech璚i do uk豉dania w這s闚 to wygl康a豉bym jak p馧 dupy zza krzaka Przerabia豉m i nie wr鏂 do tego. Brrr....

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-14, 13:38   #3089
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Jak dobrze si zetnie to na ramionach b璠zie idealnie kr鏒ko a dopiero z przodu b璠 tak lecia造 d逝窺ze ja mia豉m tak:
fryz.jpg

5.jpg

Raz d逝瞠j z przodu raz kr鏂ej i to d逝瞠j bardziej wola豉m

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-14, 13:40   #3090
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Jak nie urok to sraczka... Eh... my to chyba jakie pechowe obie, bo zawsze co u nas nie tak

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Jak je dobrze wystylizujesz, to nie powinny si wygina.
Ale jakbym ja chcia豉 si tak obci望, przy mojej niech璚i do uk豉dania w這s闚 to wygl康a豉bym jak p馧 dupy zza krzaka Przerabia豉m i nie wr鏂 do tego. Brrr....
O nieeee..... je郵i chodzi o stylizacj to mog ewentualnie suszark wysuszy w jakim programie robisz przer鏏ki?

Kachula 鈍ietnie wygladalas w tym bobie! Teraz to jeszcze bardziej mi si chce !!!
Zw豉szcza 瞠 ja od ponad 10 lat mam caly czas d逝gie i chce zaszalec troch, no bo jak nie teraz to kiedy? :P
Nie musialas ich ukladac ?

Czas edycji: 2013-10-14 o 13:50
MorganLeFay jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.