Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 105 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-10-14, 21:19   #3121
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Morgan powodzenia

Ja zaczynam czyta o dekoloryzacji
ooo Ty te?
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
No to nie ma co, jest ciekawie
Ju po Tak jak my郵a豉m 軼i庵n窸o jakie p馧 poziomu jestem og鏊nie zadowolona. Zobacz jutro w 鈍ietle dziennym jak to wygl康a i zrobi drugi raz t sam farb za jaki tydzie. Efekt nie jest spektakularny ale jak na rozja郾ianie farby farb zadowalaj帷y. Jestem w szoku 瞠 w這sy mam ani odrobin nie zniszczone..... s dok豉dnie w takim samym stanie jak przed farbowaniem. Nie spodziewa豉m si 瞠 farba z oxy 9% nie zmieni mi stanu w這s闚!!! Po castingu wygl康掖y 100x gorzej (ich stan)

Cytat:
Nie nabijaj si
Ja chocia jako jedyna nie my郵 o rozja郾ianiu, a o dekoloryzacji
Nadal nie rozumiem dlaczego 瘸dna z was nie dekoloryzuje, a rozja郾ia. Ja jednak na rozja郾ianie si nie odwa輳, szkoda mi w這s闚. Za to dekoloryzacja czemu nie. Robi豉m na wiosn i wiem, 瞠 nie niszczy w這s闚, a s逝篡 do 軼i庵ania niechcianego koloru.
Temat tak mnie zainteresowa, 瞠 zaczynam przelicza kas na produkty
Bawi豉m si w to w na pocz徠ku ub. roku.... 6 razy i ju nie chc w ten spos鏏 schodzi z koloru... i tak ostatecznie je郵i nie chcemy mie rudego koloru ko鎍zy si na podja郾ianiu i farbie po deko ...

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-10-14 o 21:21
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-14, 21:25   #3122
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Nie nabijaj si
Nadal nie rozumiem dlaczego 瘸dna z was nie dekoloryzuje, a rozja郾ia. Ja jednak na rozja郾ianie si nie odwa輳, szkoda mi w這s闚. Za to dekoloryzacja czemu nie. Robi豉m na wiosn i wiem, 瞠 nie niszczy w這s闚, a s逝篡 do 軼i庵ania niechcianego koloru.
Ja bym nawet sobie dekolor strzeli豉, ale boj si, 瞠 kolor mo瞠 wr鏂i, je郵i si dekoloryzatora dobrze nie wyp逝cze. No i ju bym zupe軟ie zwariowa豉, je郵i mia豉bym wybra poziom farby do zagruntowania na "po dekoloryzacji".
Bo je郵i bym rozja郾ia豉 to chc gdzie mi璠zy 7 a 6. Znowu przy dekolorze radz farb nawet 2 poziomy wy瞠j, czyli musia豉bym macha poziomem 8 lub 9 - a je郵i by wyszed za jasno, to masakra, bo tego chc unikn望

Mo瞠 opisz mi swoje do鈍iadczenia, bo Kachula i MorganLeFay ju mnie postraszy造 nawracaj帷ym kolorem

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
ooo Ty te?

Ju po Tak jak my郵a豉m 軼i庵n窸o jakie p馧 poziomu jestem og鏊nie zadowolona. Zobacz jutro w 鈍ietle dziennym jak to wygl康a i zrobi drugi raz t sam farb za jaki tydzie. Efekt nie jest spektakularny ale jak na rozja郾ianie farby farb zadowalaj帷y. Jestem w szoku 瞠 w這sy mam ani odrobin nie zniszczone..... s dok豉dnie w takim samym stanie jak przed farbowaniem. Nie spodziewa豉m si 瞠 farba z oxy 9% nie zmieni mi stanu w這s闚!!! Po castingu wygl康掖y 100x gorzej (ich stan)

Bawi豉m si w to w na pocz徠ku ub. roku.... 6 razy i ju nie chc w ten spos鏏 schodzi z koloru... i tak ostatecznie je郵i nie chcemy mie rudego koloru ko鎍zy si na podja郾ianiu i farbie po deko ...
To dobrze, 瞠 w這sy zosta造 na miejscu Powiedz jutro jak w 鈍ietle dziennym wygl康aj koniecznie

No co osoba to inne zdanie o dekolorze

Widzisz, zarazi造鄉y Weronisi te, a tak si zarzeka豉, 瞠 kolor ma idealny

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-14 o 21:27
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-14, 21:31   #3123
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Ja bym nawet sobie dekolor strzeli豉, ale boj si, 瞠 kolor mo瞠 wr鏂i, je郵i si dekoloryzatora dobrze nie wyp逝cze. No i ju bym zupe軟ie zwariowa豉, je郵i mia豉bym wybra poziom farby do zagruntowania na "po dekoloryzacji".
Bo je郵i bym rozja郾ia豉 to chc gdzie mi璠zy 7 a 6. Znowu przy dekolorze radz farb nawet 2 poziomy wy瞠j, czyli musia豉bym macha poziomem 8 lub 9 - a je郵i by wyszed za jasno, to masakra, bo tego chc unikn望

Mo瞠 opisz mi swoje do鈍iadczenia, bo Kachula i MorganLeFay ju mnie postraszy造 nawracaj帷ym kolorem

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

To dobrze, 瞠 w這sy zosta造 na miejscu Powiedz jutro jak w 鈍ietle dziennym wygl康aj koniecznie

No co osoba to inne zdanie o dekolorze

Widzisz, zarazi造鄉y Weronisi te, a tak si zarzeka豉, 瞠 kolor ma idealny
Jutro pierwsze co robi rano to zdj璚ia Wrzucam dzi jedno, tylko takie mi si uda這 zrobi na innych kolor jest przek豉many, a na tym jest w miare ok, tylko jaki taki rudy w por闚naniu do rzeczywisto軼i. 字odek w這s闚 jest ciemniejszy tylko dlatego 瞠 tam 鈍iat這 nie pada這 od lampy.
Oczywi軼ie nie zrobi豉m zdj璚ia przed wi璚 daj por闚nanie do tego ostatniego w lokach, mo瞠 co鈣am b璠zie wida.
REASUMUJ。 : Zbli篡豉m si do poziomu 6
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1000496-horz.jpg (63,5 KB, 34 za豉dowa)
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-14, 21:32   #3124
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

mcromance ja robi豉m dekolor tylko raz, bo po prostu nie mia豉m wi璚ej, a by這 鈍i皻o i wszystko by這 zamkniete
Ja chcia豉m sie pozby ognistej czerwieni za pomoc Goldwell System Color Remover. Korzysta豉m ze wskaz闚ek z bloga Mysi. Mocno wyp逝ka豉m dekoloryzator. Da這 mi to intensywn pomara鎍z. Na to po這篡豉m Mijirel 8,1 z 9% i wysz這 beznadziejnie rabarbarowo
W這sy mi nie ciemnia造, wi璚 chyba wyp逝ka豉m dobrze.
Potem zrobi豉m k徙iel rozja郾iaj帷 6% na 20 minut.
Fakt faktem pozby豉m si czerwieni, a jest to najtrudniejszy kolor do wywabienia, wi璚 uznaj zabieg za udany

Obecnie mam poziom 4/0, a chcia豉bym 5/0 瞠by te odrosty a tak si nie rzuca造 w oczy. Nie mog ich ju 軼ierpie.
Po dekolorze na這篡豉bym farb z poziomu 7, bo powinno si k豉嗆 ze 2 poziomy ja郾iejsz ni si chce. powinno wi璚 da mi ten poziom 5.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-14, 21:34   #3125
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
Kachula gorzje jak po fryzjerskim niewypale nie bedzie co ratowac
widze mania rozjasniania dopadla nasz watek mnie juz irytuje moj odrost ale nic nie robie bo nie wiem co! Boje sie, ze x.23 zdominuje mi jednak zlotem. Bo po naturze mam juz i tak czerwonawe refleksy, ktore wyplukuja sie na zloto
Ja dlatego bior x,23 bo opal jest pierwszy. Ale fakt z這to w tym jest. Niestety ze wzgl璠u na zielone co kry豉m Palette nie mog na razie wali nic z popieli. I co dziwna ta Twoja natura... Jakby by to odcie z x,3 bo tak mojej mamie si 5,3 wyp逝kiwa這... Mo瞠 spr鏏ujesz x,13? Te kolory cz瘰to s pi瘯ne mimo z這ta.

Cytat:
No taaaa.... Naprawi LOL
Tyle, 瞠 to ja b璠 swoje bambocle do niej targa, bo ona nie ma u siebie farb, rozja郾iaczy ani oxy, bo jej klientki same przynosz wybrane farby.
Podejrzewam, 瞠 ja oraz przeze mnie moja mama jeste鄉y chyba jedyne, kt鏎e farbuj profesjonalnymi u niej
Dziwna to fryzjerka bez farb, oxy itp...

Cytat:
ja tez tak pialam, ze fryzjerka mi rozjasni te klaki ale jak mi powiedziala, ze polozymy farbe joanna slodkie capuccino to mi sie odechcialo
Uwielbiam fryzjerki z uwielbieniem do Joanny za 5z Nie po to id p豉ci za koloryzacj aby mi walili drogeryjne najta雟ze co. Prze篡豉m takie co i wtedy moja fryzjerka zobaczy豉 mnie u siebie po raz ostatni (poza drobnymi podci璚iami ko鎍闚ek). A jak zje.....豉 mi boba (by krzywy) to ju przesta豉m tam si ci望 Normalnie we tu samej si nie farbuj i nie podcinaj w這s闚

Cytat:
ha ha no mo瞠 nie by co ratowa
Nie wiem co was tak nagle wzi窸o na to rozja郾ianie.
Ja uwielbiam m鎩 kolor. No gdyby nie te wkurzaj帷e jasne odrosty. Ale gdybym by豉 br您owow這sa jak wi瘯szo嗆 z was, to mia豉bym 豉twiej. A tak niestety moje blond odrosty s co najmniej dobijaj帷e przy moim prawie czarnym kolorze farby
Ze wzgl璠u na t r騜nic pomi璠zy odrostem a kolorem farby by豉bym sk這nna zej嗆 do jasniejszego koloru o ile kto by mi umia zagwarantowa brak rudo軼i
Staram si tu zagl康a jak najrzadziej, co by si nie zarazi mani rozja郾iania
A my czekamy....

Cytat:
Ja robi豉m tym kolorkiem w kwietniu i wysz這 mi rudo. A nak豉da豉m t farb na rudo-zielone w這sy.
Farba sp造n窸a mi w tempie natychmiastowym, ale to dlatego, 瞠 mia豉m rozja郾iane i dekoloryzowane, wi璚 nic si moich w這s闚 nie trzyma這. Mo瞠 na zdrowych nie rozja郾ianych w這sach trzyma這by si pi瘯nie i by這by br您owo a nie rudo.
Zdj璚ie w za陰czniku.
Bardzo mnie si podobasz w tych w這sach

Cytat:
Siedz z garnierem 11o na g這wie wzi窸am ich oxy czyli 9%. Po 20min zmian nie widz za bardzo, my郵 瞠 軼i庵nie z p馧 tonu jak dobrze p鎩dzie

Po pierwszym takim farbowaniu b璠ziesz mia豉 widoczny po造sk danego koloru na ciemnych w這sach i ewentualnie rozja郾ione odrosty i w這sy bli瞠j sk鏎y g這wy. Og鏊nie po鈍iata powinna by przez co w這sy zawsze ja郾iej wygl康aj. Jak znowu farba b璠zie si wymywa mo瞠 ukaza te ja郾iejsze w這sy. Mo瞠 to by r騜nica o p馧 tonu tylko ale zawsze co

Cytat:
jako farbe po rozjasnianiu a czym by mi rozjasniala nie chciala powoedziec... ogolnie laska fajnie farbuje innych i scina ale wkurza mnie, to jak mnie traktuje czyli ciemna mase co nic nie wie o rozjasnianiu i farbowaniu
O Wiza簑 nie s造sza豉? To ju nie te czasy kiedy klientka by豉 zielona we wszystkim.

Cytat:
Kachula to wszystko zacz窸a Ja si nad rozja郾ieniem zastanawiam tylko w wypadku je郵i mi m鎩 zestaw pomocy dora幡ej na wypadaj帷e k豉ki nie pomo瞠.

Chocia je郵i gadki o rozja郾ieniu potrwaj d逝瞠j to i ja ulegn niezale積ie od wyniku kuracji
Wiesz, 瞠 kozieradka mi robi豉 rudawe w這sy przy odrostach? M鎩 popielaty kolor zawsze przy niej cierpia. Nie wiem czemu ale w這sy tam gdzie j wciera豉m by造 zawsze takie rude, kolor curry czy co.

Cytat:
Morgan powodzenia

Ja zaczynam czyta o dekoloryzacji

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-14, 21:35   #3126
Weronisia
Zakorzenienie

Morgan r騜nic wida i to bardzo Mo瞠 nie tyle u nasady, ale na d逝go軼i wida wyra幡ie r騜nic
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-14, 21:36   #3127
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
mcromance ja robi豉m dekolor tylko raz, bo po prostu nie mia豉m wi璚ej, a by這 鈍i皻o i wszystko by這 zamkniete
Ja chcia豉m sie pozby ognistej czerwieni za pomoc Goldwell System Color Remover. Korzysta豉m ze wskaz闚ek z bloga Mysi. Mocno wyp逝ka豉m dekoloryzator. Da這 mi to intensywn pomara鎍z. Na to po這篡豉m Mijirel 8,1 z 9% i wysz這 beznadziejnie rabarbarowo
Fakt faktem pozby豉m si czerwieni, a jest to najtrudniejszy kolor do wywabienia, wi璚 uznaj zabieg za udany

Obecnie mam poziom 4/0, a chcia豉bym 5/0 瞠by te odrosty a tak si nie rzuca造 w oczy. Nie mog ich ju 軼ierpie.
Po dekolorze na這篡豉bym farb z poziomu 7, bo powinno si k豉嗆 ze 2 poziomy ja郾iejsz ni si chce. powinno wi璚 da mi ten poziom 5.
No w豉郾ie to jest dla mnie minus dekoloryzacji 瞠 i tak trzeba p騧niej rozja郾i Jak po 6 dekoloryzacji po這篡豉m rozja郾iacz to 瘸這wa豉m 瞠 nie zrobi豉m tego wcze郾iej. Jeden zabieg i efekt by豚y taki sam, bez zapachu zgni貫go jaja, nie m闚i帷 o ilo軼i wydanych pieni璠zy na dekoloryzatory
Cytat:
Morgan r騜nic wida i to bardzo Mo瞠 nie tyle u nasady, ale na d逝go軼i wida wyra幡ie r騜nic
w豉郾ie te tak to widz, ruszy這 wreszcie ten poziom 5 kt鏎y mi si nie chcia na dole wyp逝ka. CDN
U samej nasady na odrosty nie k豉d豉m bo mam swoje c. blond 2miesi璚zne.

Czas edycji: 2013-10-14 o 21:38
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-14, 21:39   #3128
Weronisia
Zakorzenienie

Kachula mam rozumie, 瞠 si cieszysz z mojego zara瞠nia????
I 瞠 podoba ci si ten rudawy br您 co dzi wklei豉m?
Ludzie, ja wariuj!!!! Chyba czas spa

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
No w豉郾ie to jest dla mnie minus dekoloryzacji 瞠 i tak trzeba p騧niej rozja郾i Jak po 6 dekoloryzacji po這篡豉m rozja郾iacz to 瘸這wa豉m 瞠 nie zrobi豉m tego wcze郾iej. Jeden zabieg i efekt by豚y taki sam, bez zapachu zgni貫go jaja, nie m闚i帷 o ilo軼i wydanych pieni璠zy na dekoloryzatory
Morgan w豉郾ie wcale nie trzeba rozja郾iac po dekoloryzacji, wr璚z nie powinno si. Ja nie mia豉m innego wyj軼ia, bo tylko rozja郾iacz mia豉m w domu.
Dekoloryzacj powinno si robi kilka razy. W這som nic nie b璠zie. A do po膨danego poziomu. Jednak zawsze wyjd od rudego, po 鄴速e. Dopiero gdy uznajemy, 瞠 poziom nam odpowiada to nak豉da si dopiero farb. Ja chcia豉m zej嗆 z czerwieni w jeden dzie, wi璚 nie mog豉m czeka a mi sklepy otworz
Teraz zaopatrzy豉bym si w wi瘯sz ilo嗆. Ale to tylko je郵i si zdecyduj na zej軼ie z koloru
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-14, 21:44   #3129
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Weronisia zalezy te pewnie co si dekoloryzuje bo ja schodzi豉m z wieloletniej czerni i tak po 3-4 dekoloryzacji nic ju si nie rozja郾i這, a zrobi豉m ich 6 z nadziej 瞠 mo瞠 jeszcze co ruszy...a nie wydaje mi si 瞠bym osi庵n窸a sw鎩 poziom naturalny.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-14, 21:46   #3130
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Nie nabijaj si
Bo mi kolor wr鏂i a kasy wyda豉m du穎 i posz這 w b這to

Cytat:

Cytat:
Jutro pierwsze co robi rano to zdj璚ia Wrzucam dzi jedno, tylko takie mi si uda這 zrobi na innych kolor jest przek豉many, a na tym jest w miare ok, tylko jaki taki rudy w por闚naniu do rzeczywisto軼i. 字odek w這s闚 jest ciemniejszy tylko dlatego 瞠 tam 鈍iat這 nie pada這 od lampy.
Oczywi軼ie nie zrobi豉m zdj璚ia przed wi璚 daj por闚nanie do tego ostatniego w lokach, mo瞠 co鈣am b璠zie wida.
Super wysz這! Jakby wyr闚na豉 kolor! Tylko ostro積ie z tymi farbami. Poczekaj troch niech ci si wymyje ta farba bo mo瞠 by ja郾iej. Nie chcemy zieleni jak u mnie jakby co

Cytat:
Kachula mam rozumie, 瞠 si cieszysz z mojego zara瞠nia????
I 瞠 podoba ci si ten rudawy br您 co dzi wklei豉m?
Ludzie, ja wariuj!!!! Chyba czas spa
Podobasz mi si Ty w nim Buzia taka o篡wiona w tym kolorze.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-14, 21:48   #3131
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Nie no, jest spoko, 豉dnie. Ja tam widz wyra幡 r騜nic tam gdzie by豉 5. Kolor wygl康a bardziej jednolito

Cytat:

Ekhm.... Rabarbarka to ja nie chc, dzi瘯uj bardzo. Ja ju wol raz, ewentualnie dwa r帳n望 k徙iel rozja郾iaj帷. Mniejsza szansa, 瞠 co p鎩dzie nie tak

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Dziwna to fryzjerka bez farb, oxy itp...

Wiesz, 瞠 kozieradka mi robi豉 rudawe w這sy przy odrostach? M鎩 popielaty kolor zawsze przy niej cierpia. Nie wiem czemu ale w這sy tam gdzie j wciera豉m by造 zawsze takie rude, kolor curry czy co.
A nie ma, bo robi u siebie w domu, dorywczo. No i jak m闚i豉m to klientki do niej 軼i庵aj w豉sne farby i inne bzdety "bo taniej wychodzi", to po co ma mie farby i oxydanty. Za to ma sporo szampon闚, od篡wek i masek, bo tego klientki nie bior ze sob

U mnie kozieradka raczej nadaje taki z這tawy poblask, ale to tylko jak jest na w這sach. Po myciu to znika zupe軟ie.
No i ja mam obecnie natur, wi璚 nic dziwnego mi nie powinno po niej by.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-14, 21:49   #3132
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Weronisia zalezy te pewnie co si dekoloryzuje bo ja schodzi豉m z wieloletniej czerni i tak po 3-4 dekoloryzacji nic ju si nie rozja郾i這, a zrobi豉m ich 6 z nadziej 瞠 mo瞠 jeszcze co ruszy...a nie wydaje mi si 瞠bym osi庵n窸a sw鎩 poziom naturalny.
Naturalnego to na pewno nie da si odzyska po czerni.
Ja pocieszam si tym, 瞠 moj czer uzyska豉m po jednym farbowaniu par miesi璚y temu. Potem ju tylko odrosty i przeci庵anie ca這軼i na sam koniec. A wi璚 og鏊nie licz, 瞠 mam tylko jedn warstw farby na g這wie. Daj wi璚 sobie szans
Z tym, 瞠 od my郵enia do wykonania d逝ga droga, przynajmniej teraz, bo bardzo lubi ten m鎩 ciemny kolor. Tak jak ju pisa豉m rozmy郵am nad tym tylko z powodu moich mocno rzucaj帷ych sie odrost闚
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-14, 21:53   #3133
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Naturalnego to na pewno nie da si odzyska po czerni.
Ja pocieszam si tym, 瞠 moj czer uzyska豉m po jednym farbowaniu par miesi璚y temu. Potem ju tylko odrosty i przeci庵anie ca這軼i na sam koniec. A wi璚 og鏊nie licz, 瞠 mam tylko jedn warstw farby na g這wie. Daj wi璚 sobie szans
Z tym, 瞠 od my郵enia do wykonania d逝ga droga, przynajmniej teraz, bo bardzo lubi ten m鎩 ciemny kolor. Tak jak ju pisa豉m rozmy郵am nad tym tylko z powodu moich mocno rzucaj帷ych sie odrost闚
Wiem jak to boli, ja rozmy郵am nad rozja郾ieniem, bo nie mog 軼ierpie tych prze鈍it闚 po wypadaniu
Ca造 czas staram si w rozpuszczonych chodzi, albo wi您a kucyka jak najni瞠j. Ale sam fakt, 瞠 ja wiem jak jest mnie dobija

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-14, 21:55   #3134
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:

Ekhm.... Rabarbarka to ja nie chc, dzi瘯uj bardzo. Ja ju wol raz, ewentualnie dwa r帳n望 k徙iel rozja郾iaj帷. Mniejsza szansa, 瞠 co p鎩dzie nie tak
Ty ju chyba zm璚zona jeste, 瞠 mnie nie rozumiesz Ja mia豉m rabarbar, bo mia豉m wcze郾iej czerwie i to ognist. A pod czerwieni mia豉m pasemka bia這/br您owe. A wi璚 mia豉m wyj徠kowo g逝pi kolor wyj軼iowy i raczej mog豉m liczyc na szcz窷cie.
Dla os鏏 o s豉biutkich w這sach dekoloryzacja jest zdecydowanie lepsza ni rozja郾iacz., Rozja郾ianie/k徙iel niestety niszczy w這sy s豉biej lub mocniej w zale積o軼i od u篡tego oxy, czasu dzia豉nia i stanu w這s闚. Rozja郾ia r闚nie naturalny odrost.
Natomiast dekoloryzacja 軼i庵a sztuczny barwnik z w這sa, ale nie rusza naturalnego koloru.
Rozgl康am si za innym dekoloryzatorem ni ja u篡豉m, bo Mysia jako nim zachwycona nie by豉. Tym razem kupi inny.... o ile si zdecyduj
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-14, 21:59   #3135
Natala6
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

Witam Was ponownie
Przepraszam, 瞠 zn闚 wrzuc pytanie nie z tematu o kt鏎ym piszecie teraz. Mam chwilk i pomy郵a豉m kto jak nie Wy rozwiejecie moje w徠pliwo軼i :-D Ostatnio wpad mi w r璚e katalog Avonu i znalaz豉m tam seri kosmetyk闚 do w這s闚 z olejkiem arganowym. S造sza豉m, 瞠 ma dobry wp造w na w這sy od篡wia itd). Jest szampon, od篡wka, kuracja i maseczka. I nad t maseczk si w豉郾ie zastanawiam czy zam闚i czy nie.
W這sy farbuj od 豉dnych kilku lat, musz je my codziennie mo瞠 i nie z tego wzgl璠u, 瞠 si przet逝szczaj ale co rano w這sy mam we wszystkie strony 鈍iata i bez mycia nie u這輳 ich tak 瞠by m鏂 ludziom si pokaza ;-) Mia豉m ochot na szampon i od篡wk ale nie wiem czy z tym olejkiem nadaj si do codziennego mycia, jak s康zicie dziewczyny ?
Natala6 jest offline  
Stary 2013-10-14, 22:01   #3136
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
A ja schodzi豉m z rocznego br您u i d...a. 妃ierdzia豉m, w這sy takie same poza odrostami gdzie mi pacn窸o, kasa wydana. To zesz豉m do rudego farbami

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-14, 22:06   #3137
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
A ja schodzi豉m z rocznego br您u i d...a. 妃ierdzia豉m, w這sy takie same poza odrostami gdzie mi pacn窸o, kasa wydana. To zesz豉m do rudego farbami
Widz 瞠 te nie jeste zwolenniczk dekoloryzacji
Jestem w szoku po tym moim farbowaniu hehe Zesz豉m z p馧 tonu tylko a ile rado軼i w sumie to troch dzi瘯i Tobie bo napisa豉 mi o tym ombre wi璚 stara豉m si robi po trochu od ko鎍闚ek w g鏎 my郵 瞠 dzi瘯i temu w這sy si tak fajnie zr闚na造
Jakby mi kto powiedzia 瞠 to jest mo磧iwe bez zniszcze to bym nie uwierzy豉
A tak si ba豉m oxy 9%...... ale jak wida farba jest o niebo 豉godniejsza ni rozja郾iacz... i pewnie prawd jest to co czyta豉m 瞠 mniej szkodzi w這som farba z 9% ni rozja郾iacz z 3%....
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-14, 22:08   #3138
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Natala6 Poka wiadomo嗆
Witam Was ponownie
Przepraszam, 瞠 zn闚 wrzuc pytanie nie z tematu o kt鏎ym piszecie teraz. Mam chwilk i pomy郵a豉m kto jak nie Wy rozwiejecie moje w徠pliwo軼i :-D Ostatnio wpad mi w r璚e katalog Avonu i znalaz豉m tam seri kosmetyk闚 do w這s闚 z olejkiem arganowym. S造sza豉m, 瞠 ma dobry wp造w na w這sy od篡wia itd). Jest szampon, od篡wka, kuracja i maseczka. I nad t maseczk si w豉郾ie zastanawiam czy zam闚i czy nie.
W這sy farbuj od 豉dnych kilku lat, musz je my codziennie mo瞠 i nie z tego wzgl璠u, 瞠 si przet逝szczaj ale co rano w這sy mam we wszystkie strony 鈍iata i bez mycia nie u這輳 ich tak 瞠by m鏂 ludziom si pokaza ;-) Mia豉m ochot na szampon i od篡wk ale nie wiem czy z tym olejkiem nadaj si do codziennego mycia, jak s康zicie dziewczyny ?
O tej m闚isz? http://avonshop.co.uk/shop/Assets/im...od_1147226.jpg
Mi obci捫a豉 w這sy i nic z nimi nie robi豉. Posz豉 do 鄉ieci... Na niesforne w這sy polecam jakie maski i od篡wki wyg豉dzaj帷e. Mo瞠 to by co pomog這?

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-14, 22:08   #3139
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez Natala6 Poka wiadomo嗆
Witam Was ponownie
Szampon NIE OD玆WIA w這s闚 niezale積ie co do niego producent w豉duje Kup sobie na allegro czysty olej arganowy i u篡waj np domieszuj帷 do najzwyklejszej od篡wki lub wog鏊e sam. Pewnie w tej z avonu tego oleju jest 0,0001 % Taki malutki na pr鏏 kosztuje z 5z na all

mcromance ciesz si 瞠 wida r騜nic

kachula serio ten kolor mo瞠 jeszcze poja郾ie???? w sumie ta woda kt鏎a sp造wa豉 by豉 taka bura wi璚 mooo瞠.... zieleni mam nadziej 瞠 nie b璠zie bo to nie by豉 farba z popielem tylko 110

Czas edycji: 2013-10-14 o 22:12
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-14, 22:11   #3140
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Widz 瞠 te nie jeste zwolenniczk dekoloryzacji
Jestem w szoku po tym moim farbowaniu hehe Zesz豉m z p馧 tonu tylko a ile rado軼i w sumie to troch dzi瘯i Tobie bo napisa豉 mi o tym ombre wi璚 stara豉m si robi po trochu od ko鎍闚ek w g鏎 my郵 瞠 dzi瘯i temu w這sy si tak fajnie zr闚na造
Jakby mi kto powiedzia 瞠 to jest mo磧iwe bez zniszcze to bym nie uwierzy豉
A tak si ba豉m oxy 9%...... ale jak wida farba jest o niebo 豉godniejsza ni rozja郾iacz... i pewnie prawd jest to co czyta豉m 瞠 mniej szkodzi w這som farba z 9% ni rozja郾iacz z 3%....
Takie ombre to i mi w這sy wyr闚na這 dop鏦i nie zacz窸am przesadza Ale to dobry spos鏏 na zbli瞠nie si do tego co jest na g鏎ze je郵i r騜nice mamy o ton (jak w naszym przypadku by這). Teraz musisz zaobserwowa w這sy jak ci si b璠 wymywa i kombinujemy dalej

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-14, 22:11   #3141
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ty ju chyba zm璚zona jeste, 瞠 mnie nie rozumiesz Ja mia豉m rabarbar, bo mia豉m wcze郾iej czerwie i to ognist. A pod czerwieni mia豉m pasemka bia這/br您owe. A wi璚 mia豉m wyj徠kowo g逝pi kolor wyj軼iowy i raczej mog豉m liczyc na szcz窷cie.
Dla os鏏 o s豉biutkich w這sach dekoloryzacja jest zdecydowanie lepsza ni rozja郾iacz., Rozja郾ianie/k徙iel niestety niszczy w這sy s豉biej lub mocniej w zale積o軼i od u篡tego oxy, czasu dzia豉nia i stanu w這s闚. Rozja郾ia r闚nie naturalny odrost.
Natomiast dekoloryzacja 軼i庵a sztuczny barwnik z w這sa, ale nie rusza naturalnego koloru.
Rozgl康am si za innym dekoloryzatorem ni ja u篡豉m, bo Mysia jako nim zachwycona nie by豉. Tym razem kupi inny.... o ile si zdecyduj
Aha, to to, 瞠 mia豉 przed deko czerwie mi jako umkn窸o, moja wina

Wiesz, mnie to jeszcze cena, konieczno嗆 super dok豉dnego wyp逝kania i farbowania 2 poziomy wy窺zym kolorem odstrasza od dekoloru.
Bo co ja zrobi z reszt tej ja郾iutkiej farby wtedy? Wola豉bym zosta przy Inebryi, bo na razie jest najlepsza z wszystkich jakie mia豉m. Tylko jej jest duuu穎, a nie chc kombinowa z mieszaniem 2 poziom闚, 瞠by mie po鈔edni.

W sumie w這sy mam w dobrym stanie, 瞠by przerwa w這s to musze go do嗆 mocno naci庵a, super-cienkie nie s, a 瞠 bardzo du穎 z koloru schodzi nie chc to mo瞠 nie by這by tak 幢e przy samej k徙ieli na oxy 6%?
Jedyne co to te wypadanie mnie martwi...

Aha, jak si ju zdecydujesz na dekolor to zdaj relacj

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-14, 22:15   #3142
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Aha, to to, 瞠 mia豉 przed deko czerwie mi jako umkn窸o, moja wina

Wiesz, mnie to jeszcze cena, konieczno嗆 super dok豉dnego wyp逝kania i farbowania 2 poziomy wy窺zym kolorem odstrasza od dekoloru.
Bo co ja zrobi z reszt tej ja郾iutkiej farby wtedy? Wola豉bym zosta przy Inebryi, bo na razie jest najlepsza z wszystkich jakie mia豉m. Tylko jej jest duuu穎, a nie chc kombinowa z mieszaniem 2 poziom闚, 瞠by mie po鈔edni.

W sumie w這sy mam w dobrym stanie, 瞠by przerwa w這s to musze go do嗆 mocno naci庵a, super-cienkie nie s, a 瞠 bardzo du穎 z koloru schodzi nie chc to mo瞠 nie by這by tak 幢e przy samej k徙ieli na oxy 6%?
Jedyne co to te wypadanie mnie martwi...

Aha, jak si ju zdecydujesz na dekolor to zdaj relacj
Ale przecie jak ominiesz odrosty to nie b璠 wypada造, skoro cebulki w這s闚/sk鏎a nie b璠 mie kontaktu z t chemi.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-14, 22:19   #3143
Natala6
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

Cytat:
O tej m闚isz? http://avonshop.co.uk/shop/Assets/im...od_1147226.jpg
Mi obci捫a豉 w這sy i nic z nimi nie robi豉. Posz豉 do 鄉ieci... Na niesforne w這sy polecam jakie maski i od篡wki wyg豉dzaj帷e. Mo瞠 to by co pomog這?
Tak dok豉dnie o tej.
Mam rozwichrzone w這sy po nocy, bo niestety mam du穎 ale cienkich w這s闚, fryzurk d逝窺za z przodu do brody kr鏒sz z ty逝 do tego grzywka. 畝逝j, 瞠 nie mam d逝gich g瘰tych w這s闚, no ale c騜 zrobi... Mia豉m takie w dzieci雟twie. Ale w liceum zacz窸y si eksperymenty z trwa陰 potem z kolorami i mam tego skutki Planuj 軼i望 je ju wkr鏒ce na ca趾iem kr鏒kie.

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Szampon NIE OD玆WIA w這s闚 niezale積ie co do niego producent w豉duje Kup sobie na allegro czysty olej arganowy i u篡waj np domieszuj帷 do najzwyklejszej od篡wki lub wog鏊e sam. Pewnie w tej z avonu tego oleju jest 0,0001 % Taki malutki na pr鏏 kosztuje z 5z na all
Dzi瘯uj dziewczyny za opinie Wyrzuci豉bym pieni康ze w b這to. Wprawdzie niewielkie ale po co... Kupi tak jak napisa豉 na pr鏏 olejek i zobaczymy jakie b璠 po nim w這sy.
Dzi瘯uj i pozdrowionka dla Was
Natala6 jest offline  
Stary 2013-10-14, 22:38   #3144
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ale przecie jak ominiesz odrosty to nie b璠 wypada造, skoro cebulki w這s闚/sk鏎a nie b璠 mie kontaktu z t chemi.
Mi chodzi o to, 瞠 teraz ca造 czas mi wypadaj i przez to s os豉bione. Dlatego wol jeszcze 2 razy zrobi 5/0 Inebryi, bo stanu w這s闚 nie pogarsza, a dopiero jak mi si wypadanie unormuje to ewentualnie rozja郾i.
Pewnie za jaki miesi帷, dwa stwierdz, ze rozja郾i tak czy siak, ale dopiero jak dam rad zatrzyma reszt w這s闚 na miejscu.
Pocieszam si tym, 瞠 Biotebal po miesi帷u ju zadzia豉 na paznokcie, wi璚 teraz kolej na w這sy w otrzymaniu tej "dobroci".

Uwaga, b璠zie nie豉dne zdj璚ie mojego problematycznego, pofalowanego kciuka x2! - jak kto wra磧iwy na takie widoki to niech ominie m鎩 post, bo 豉dny widok to to nie jest

Na drugim zdj璚iu zaznaczy豉m mniej wi璚ej kiedy zacz窸am bra Biotebal, wida, 瞠 do嗆 szybko zadzia豉, szkoda 瞠 w這sy reaguj zawsze du穎 p騧niej na wszystkie suplementy

P.S. to jest jedno i to samo zdj璚ie, ale wstawi豉m je 2 razy. Jedno "czyste", drugie pokazuj帷e kiedy zacz窸am bra Biotebal i jak na to zareagowa paznokie.

IMG_2866.jpg
IMG_2866 v2.jpg

Sorki, bo najwyra幡iej nie wyrazi豉m si za jasno

Czas edycji: 2013-10-14 o 23:30
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-14, 23:00   #3145
Weronisia
Zakorzenienie

mcromance nie kumam o co chodzi z tym kciukiem. Ja nie widz 瘸dnej r騜nicy.
A poza tym mam pytanko, czy ty obcinasz sk鏎ki? Bo tak to wygl康a, jakby mocno grzeba豉 przy sk鏎kach.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-14, 23:14   #3146
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

mcromance tez nie widz r騜nicy
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-14, 23:25   #3147
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 966

Cytat:
i ja nie widze roznicy

Morgan super Ci ta farba chwycila! i wiesz co niedobra Ty teraz mnie kusi zeby tez ja walnac na glowe. W drogerii na bank ja dostane od reki wiec nie bede musiala czekac na przesylke
i szukam juz jakiejs farbki z poziomu 6...

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-14, 23:26   #3148
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
mcromance nie kumam o co chodzi z tym kciukiem. Ja nie widz 瘸dnej r騜nicy.
A poza tym mam pytanko, czy ty obcinasz sk鏎ki? Bo tak to wygl康a, jakby mocno grzeba豉 przy sk鏎kach.
To jest jedno i to samo zdj璚ie, tylko na jednym zaznaczy豉m kiedy zacz窸am bra Biotebal Przepraszam, nie potrafi豉m si dobrze wys這wi

Nigdy nie wycina豉m sk鏎ek, bo 豉two mi si wysuszaj, p瘯aj, krwawi i bol. I to jest w豉郾ie dziwne Bo gdybym w nich grzeba豉, to chocia wiedzia豉 bym, 瞠 co musia豉m uszkodzi w macierzy paznokcia i st康 tak jest.

A r騜nica jest tylko zdj璚ie jest do niczego, bo fotograf jest pierdo陰
Najdalsza cz窷 paznokcia ma fa責ki poprzeczne z lewej strony paznokcia + jakby za豉mywa豉 na samym ko鎍u - zrobi這 si jakie dziwne zgrubienie w tamtym miejscu paznokcia. Lepiej to wida kiedy 鈍iat這 odbija si w paznokciu pod k徠em.
W trakcie brania Biotebalu zacz窸o si mocniejsze falowanie po tej lewej stronie (ta dziwna cz窷 po lewej stronie w 鈔odku), a teraz w ko鎍u paznokie si wyr闚nuje na prosto i bez za豉mania na lew stron.

Najdziwniejsze jest to, 瞠 tylko moje kciuki tak maj, zw豉szcza na lewym jest to lepiej widoczne.
Szuka豉m w internecie co to mo瞠 by, ale nic nie pasowa這. Bo gdyby to by豉 jaka grzybica, 逝szczyca, czy co og鏊noustrojowego to obj窸oby wszystkie paznokcie. Uszkodzenie mechaniczne te musia這by by jakie nienormalne, bo tylko kciuki to obejmuje, przy czym lewy "cierpi" na to bardziej.
Dermatolog pyta豉m, co to mo瞠 by to powiedzia豉, 瞠 mo瞠 to wynik niedoboru czego lub og鏊nego os豉bienia organizmu. Czyli nadal nic nie wiem, poza tym, 瞠 Biotebal co tam na to poradzi (na razie ). Nie ma to jak skuteczna diagnoza...

Czas edycji: 2013-10-14 o 23:32
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-14, 23:26   #3149
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 966

Morgan zadam niedyskretne pytanie to Twoje naturalne brwi? w sensie kszta速? bo jest boski

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-14, 23:31   #3150
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
i ja nie widze roznicy
To jest jedno i to samo zdj璚ie, ale wstawi豉m je 2 razy. Jedno "czyste", drugie pokazuj帷e kiedy zacz窸am bra Biotebal i jak na to zareagowa paznokie.

Przepraszam, bom pierdo豉 i nie potrafi si jasno wys這wi

mcromance jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.