Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 106 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-10-14, 23:42   #3151
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
i ja nie widze roznicy

Morgan super Ci ta farba chwycila! i wiesz co niedobra Ty teraz mnie kusi zeby tez ja walnac na glowe. W drogerii na bank ja dostane od reki wiec nie bede musiala czekac na przesylke
i szukam juz jakiejs farbki z poziomu 6...
hahaha nie zastanawiaj si tylko r鏏 efekt jest bardzo delikatny i ZERO zniszcze
A farb kupi豉m w biedronce za 8,5zl

MCROMANCE ja nadal nie kumam o co chodzi mo瞠 ju p騧no i kontakt mam s豉by z rzeczywisto軼i ...

Z suplement闚 w豉郾ie przed chwil zam闚i豉m vitapil, nie bra豉m nigdy wi璚 przetestuje a w這sy mi troch ostatnio wypadaj, pewnie to jesie po prostu bo diety nie zmieni豉m, piel璕nacji te.

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-10-14 o 23:45
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-14, 23:49   #3152
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 966

j lykam Revalid na zmiane z Vitapilem bo postanowilam zjesc wszystkei resztki tabletek na wlosy jakie zmagazynowalam i znalazlam w trakcie przeprowadzki. Dopiero potem kupie Solgar

Morgan to dla uscislenia to byl garnier 110 tak?

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-14, 23:59   #3153
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
j lykam Revalid na zmiane z Vitapilem bo postanowilam zjesc wszystkei resztki tabletek na wlosy jakie zmagazynowalam i znalazlam w trakcie przeprowadzki. Dopiero potem kupie Solgar

Tak stwierdzi豉m 瞠 jednak zawsze bezpieczniej k豉嗆 natur (110 ni popiel (111)
Po jakich suplementach widzisz najwi瘯sze efekty?
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-15, 00:10   #3154
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Tak stwierdzi豉m 瞠 jednak zawsze bezpieczniej k豉嗆 natur (110 ni popiel (111)
Po jakich suplementach widzisz najwi瘯sze efekty?
szczerze to po zadnych... porost mi przyspieszyl mega mix: kwas pantotenowy+biotyna+drozd ze+skrzyp. W maksymalnych dawkach. Ale miesieczny koszt takiej konskiej dawki jest obecnie za wysoki i szkoda mi watroby na 18tabletek na dobe + antykoncepcyjne + na tarczyce
Z wypadaniem poradzily sobie ampulki Radical i tonik do wlosow wypadajacych z apteczki Agafii.

Panna M這da'13

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2013-10-15 o 00:27
goldika jest offline  
Stary 2013-10-15, 00:16   #3155
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
MCROMANCE ja nadal nie kumam o co chodzi mo瞠 ju p騧no i kontakt mam s豉by z rzeczywisto軼i ...

Z suplement闚 w豉郾ie przed chwil zam闚i豉m vitapil, nie bra豉m nigdy wi璚 przetestuje a w這sy mi troch ostatnio wypadaj, pewnie to jesie po prostu bo diety nie zmieni豉m, piel璕nacji te.
Albo ja nie potrafi wyt逝maczy o co mi chodzi

To mo瞠 tak:
najdalszy koniec paznokcia przy opuszku mam pofalowany, za豉many i bardzo zgrubia造, bo nier闚no narasta. W 鈔odku jest cz窷 jak ju zacz窸am bra Biotebal miesi帷 temu i paznokie zacz掖 si wyr闚nywa powoli (dlatego jest tak masakrycznie pofalowany tam), a najbli瞠j cz窷ci przy sk鏎kach jest ju znowu 豉dny i g豉dki, bo Biotebal chyba wyr闚na niedobory tego, co brakowa這 i paznokie ro郾ie normalnie. Przynajmniej na razie.

Cytat:
Odno郾ie suplement闚, bra豉m Vitapil i pom鏬 mi na paznokcie, ale na w這sy nic - jak lecia造 tak lecia造. Mia豉m te skrzyp w tablektach ze Skrzypovity, nic mi nie zrobi ani z paznokciami, ani z w這sami. To samo z Beliss na paznokcie i w這sy.
Dopiero Silica u mnie zadzia豉豉 i na paznokcie i na w這sy, ale na to ostatnie wypadanie i problem z kciukami nie da豉 rady.
Dlatego dermatolog zaleci豉 mi ten najsilniejszy Biotebal (5 mg). Jak na razie zadzia豉 na paznokcie, a na w這sy jeszcze nie bardzo.

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-15, 00:40   #3156
goldika
Zakorzenienie

laski no nie mowcie, ze spicie

a co myslicie jakbym zmieszala 5 z 7/81 (perlowo-popielaty) ze soba? Ciagle mnie kusi zeby jednak nie robic nic po dlugosci z klakami tylko stopniowo schodzic do jasniejszego od odrostow. Strasznie boje sie, ze znow spale ponad 20cm wlosow... to wole juz moje ciemne dlugie niz jasniejsze krotkie

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-15, 07:14   #3157
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:

a co myslicie jakbym zmieszala 5 z 7/81 (perlowo-popielaty) ze soba? Ciagle mnie kusi zeby jednak nie robic nic po dlugosci z klakami tylko stopniowo schodzic do jasniejszego od odrostow. Strasznie boje sie, ze znow spale ponad 20cm wlosow... to wole juz moje ciemne dlugie niz jasniejsze krotkie
No ja juz spa豉m
My郵 (tzn jestem niemal pewna ) 瞠 takie mieszanie Ci nic nie da... u mnie pi徠ka na dole w這s闚 trzyma豉 si od roku mimo 瞠 tam nie farbowalam... a g鏎a robiona 6 jednak si odznaczala...
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-15, 08:18   #3158
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Dzie dobry, Dziewczyny.

Ale rozkr璚i造軼ie w徠ek wczoraj wieczorem. Ledwo ogarn窸am zaleg這軼i

Wy豉mi si, ja nic nie chc rozja郾ia Za to sklep internetowy wyra幡ie nie chce, 瞠bym robi豉 eksperymenty z niebieskim mixtonem. Najpierw nie mo積a by這 doda oxy do koszyka. Teraz od tygodnia moje zam闚ienie jest "w trakcie realizacji"
Stary 2013-10-15, 08:33   #3159
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
No ja juz spa豉m
My郵 (tzn jestem niemal pewna ) 瞠 takie mieszanie Ci nic nie da... u mnie pi徠ka na dole w這s闚 trzyma豉 si od roku mimo 瞠 tam nie farbowalam... a g鏎a robiona 6 jednak si odznaczala...
to czekam na Twoje fotki za dnia zeby zobaczyc jak Garnier Cie potraktowal i mysle co dalej...

ale ogolnie zmieszanie 5 z 7/81 byloby spoko jako kolor docelowy? Kachula hmm? LD

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-15, 08:35   #3160
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:

Kwestia gustu, mi si nie podoba efekt "ja郾iejszych odrost闚". Kilka kobiet z mojego otoczenia w豉郾ie tak rozja郾ia這 w這sy. D馧 wcale im si nie rozja郾ia (mia造 "w瘸rte we w這sy" 5.X i 4.X), odrost by ja郾iejszy. One m闚i造, 瞠 maj "takie fajne domowe ombre", a moim zdaniem wygl康a這 to nie豉dnie. Zw豉szcza jak odrost mia ju kilkana軼ie cm.

Chyba, 瞠 pokombinujesz tak, aby te dwa kolory "na 陰czeniu" wygl康a造 jak prawdziwe ombre a nie "domowe"
Stary 2013-10-15, 08:53   #3161
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
Kwestia gustu, mi si nie podoba efekt "ja郾iejszych odrost闚". Kilka kobiet z mojego otoczenia w豉郾ie tak rozja郾ia這 w這sy. D馧 wcale im si nie rozja郾ia (mia造 "w瘸rte we w這sy" 5.X i 4.X), odrost by ja郾iejszy. One m闚i造, 瞠 maj "takie fajne domowe ombre", a moim zdaniem wygl康a這 to nie豉dnie. Zw豉szcza jak odrost mia ju kilkana軼ie cm.

Chyba, 瞠 pokombinujesz tak, aby te dwa kolory "na 陰czeniu" wygl康a造 jak prawdziwe ombre a nie "domowe"
boje sie, ze nawet jak rozjasnie to dlugo nie uzyskam jednolitego koloru na calosci wlosow

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-15, 08:54   #3162
NinaSimone
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 842

Heej, dawno mnie nie bylo. O 10 ide do fryzjera sie farbnac Inebra 5.00 3majcie kciuki!

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
NinaSimone jest offline  
Stary 2013-10-15, 08:58   #3163
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka wiadomo嗆
Heej, dawno mnie nie bylo. O 10 ide do fryzjera sie farbnac Inebra 5.00 3majcie kciuki!

trzymamy i czekamy na fotki!

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-15, 09:01   #3164
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka wiadomo嗆

Czekamy na zdj璚ia

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
boje sie, ze nawet jak rozjasnie to dlugo nie uzyskam jednolitego koloru na calosci wlosow
Dasz rad
Stary 2013-10-15, 09:27   #3165
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:

A nadal mieszkasz w TEJ okolicy? Czy ju gdzie uciek豉?

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆

Odno郾ie suplement闚, bra豉m Vitapil i pom鏬 mi na paznokcie, ale na w這sy nic - jak lecia造 tak lecia造. Mia豉m te skrzyp w tablektach ze Skrzypovity, nic mi nie zrobi ani z paznokciami, ani z w這sami. To samo z Beliss na paznokcie i w這sy.
Dopiero Silica u mnie zadzia豉豉 i na paznokcie i na w這sy, ale na to ostatnie wypadanie i problem z kciukami nie da豉 rady.
Dlatego dermatolog zaleci豉 mi ten najsilniejszy Biotebal (5 mg). Jak na razie zadzia豉 na paznokcie, a na w這sy jeszcze nie bardzo.
A patrzy豉 co na wcieranie w paznokcie? Sam suplement to jedno a mo瞠 jakie serum da這by rad wzmocni dzia豉nie pigu貫k?

Cytat:
to czekam na Twoje fotki za dnia zeby zobaczyc jak Garnier Cie potraktowal i mysle co dalej...

ale ogolnie zmieszanie 5 z 7/81 byloby spoko jako kolor docelowy? Kachula hmm? LD
Tym sposobem chyba by uzyska豉 co z poziomu 6. Nigdy tak nie miesza豉m wi璚 nie wiem...

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-15 o 09:36
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-15, 09:30   #3166
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:

Mam problem 瞠by zrobi zdj璚ie kt鏎e cho troch przypomina to co mam na glowie chyba najbardziej realistyczne by這 to wczorajsze 豉zienkowe... najlepiej mi zlapalo ko鎍闚ki, 鈔odek jest troszk ciemniejszy ale on wcze郾iej taki by. Og鏊nie zlapalo w miar po ca這軼i p馧 tonu. Czekam z dwa tyg bo mi si nie pali jako strasznie, zreszt chc zobaczy czy si co jeszcze wyp逝ka. Farb ju mam, by豉m dzi w biedronce

Rumpletaezer - my郵 dok豉dnie to samo, u mnie by這 tak jak piszesz, roczny przyrost na g鏎ze farbowany 6, a d馧 ze star ciemn pi徠ka. .. dlatego chce si tego wreszcie pozby
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-15, 09:36   #3167
Kachula82
Zakorzenienie

Dziewczyny nowe farby na rynku od Alfaparf! http://altamodacosmetics.pl/produkty.htm
Dost瘼ne w Drogeriach Polskich: http://drogeriepolskie.pl/drogerie.html Sprawd嬈ie czy macie ko這 siebie.
Ja mam nawet ko這 rodzic闚 Farba ma 150g koloru! Starczy na d逝gie w這sy.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-15, 09:40   #3168
goldika
Zakorzenienie

Kachula wywialo nas pod Pozna a o mieszaniu mysle bo mam jeszcze cala nienaczeta tubke Illuminy w kolorze 5.

Morgan to w Biedrze teraz maja tego garniera? po 8zl z hakiem? chyba ubieram syna i lece

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-15, 09:52   #3169
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula wywialo nas pod Pozna a o mieszaniu mysle bo mam jeszcze cala nienaczeta tubke Illuminy w kolorze 5.
O! To daleko teraz No ale jak trzeba by這 to trzeba. Dobrze, 瞠 na wiza簑 kilometry nie maj wp造wu na pisanie z nami

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-15, 10:03   #3170
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
O! To daleko teraz No ale jak trzeba by這 to trzeba. Dobrze, 瞠 na wiza簑 kilometry nie maj wp造wu na pisanie z nami
od dawna marzylismy, zeby wrocic do rodzinnego miasteczka ale i tak jeszcze na studia do Wawy musze przez ten rok dojezdzac. I Mame nadal mam pod Wawa

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-15, 10:08   #3171
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
od dawna marzylismy, zeby wrocic do rodzinnego miasteczka ale i tak jeszcze na studia do Wawy musze przez ten rok dojezdzac. I Mame nadal mam pod Wawa
Praca Was 軼i庵n窸a czy jednak sama ch耩 powrotu? Przepraszam, 瞠 dopytuje. Po prostu ja sobie nie wyobra瘸m takiej przeprowadzki Je瞠li ju to pod miasto, bo miasta ostatnio mam dosy jak nigdy...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-15, 10:12   #3172
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
A patrzy豉 co na wcieranie w paznokcie? Sam suplement to jedno a mo瞠 jakie serum da這by rad wzmocni dzia豉nie pigu貫k?
Jakby mi co mia這 jeszcze wzmocni paznokcie to chyba bym nie da豉 rady ich wcale obci望
Ju teraz mam je twarde i jak przywal w 軼ian to boli mnie ca豉 p造tka, ale rzadko co si od豉mie. Obcinanie to mord璕a i mog to robi tylko na mokro, bo na sucho to idzie obcinacz po豉ma

Ale to i tak nie zmienia faktu, 瞠 zastanawiam si nad czym do smarowania, bo od dawna 瘸dnej od篡wki nie mia豉m. Tylko nie wiem, co kupi, bo te od Eveline u mnie powodowa造 逝szczenie paznokcia, Sally Hansen ma tak beznadziejnie g瘰te wszystkie od篡wki, 瞠 g這wa ma豉. My郵a豉m nad jakim Nail Tekiem lub innym cudem tylko za du篡 wyb鏎 jest i ja si gubi.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-15, 10:12   #3173
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:

Morgan to w Biedrze teraz maja tego garniera? po 8zl z hakiem? chyba ubieram syna i lece
Dok豉dnie tak

Dziewczyny ktoras z Was pyta豉 tu jak zrobi grzywn na bok? Mcromance? Zainspirowalam si normalnie mam "betonowy" przedzialek na srodku lekko w skos... przypielam sobie wlosy tak na bok 瞠 wygladaja jak grzywka. No i normalnie wygladam z 10 lat mlodziej tak dziewczeco i wogole az mi sie 軼inac wlosy odechcialo!!!
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-15, 10:14   #3174
Kaoru22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 126

Witam ponownie!

Powr鏒 do mojego naturalnego koloru okazuje si trudniejszy ni my郵a豉m wi璚 postanowi豉m i嗆 w stron ciemnego br您u. Potrzebuj waszej rady bo troch obawiam si czy to dobry pomys.

Na pierwszym zdj璚iu blond kt鏎y mia豉m latem (wybaczcie b造szcz帷 buzi ale zdj璚ie by這 robione w zabijaj帷ym upale ) na drugim zdj璚iu kolor zbli穎ny do mojego naturalnego. Oczy mam zielone, opraw oczu 鈔ednio-ciemn, sk鏎 jasn ale z bardzo mocno 鄴速ym pigmentem (zdj璚ia tego nie oddaj).

I jak my郵icie? Ch這dny poziom 5 lub 4 nie zrobi ze mnie truposza?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg fotka obraz 1773458797.jpg (123,4 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie4.jpg (57,4 KB, 25 za豉dowa)

Edytowane przez Kaoru22
Czas edycji: 2013-10-15 o 10:16
Kaoru22 jest offline  
Stary 2013-10-15, 10:16   #3175
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:

Ja te spa豉m ju

A z mieszaniem tych dw鏂h to nie wiem, jak mo瞠 by. Czyta豉m zawsze, 瞠 mo積a miesza 2 poziomy w jednym odcieniu.
Ale znowu fryzjerzy mieszaj r騜ne odcienie na r騜nych poziomach i 幢e nie jest (przewa積ie ).

Musia豉by zrobi sobie pr鏏 pasemkow, co by z tego wysz這. Innej rady nie ma chyba.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-15, 10:17   #3176
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Jakby mi co mia這 jeszcze wzmocni paznokcie to chyba bym nie da豉 rady ich wcale obci望
Ju teraz mam je twarde i jak przywal w 軼ian to boli mnie ca豉 p造tka, ale rzadko co si od豉mie. Obcinanie to mord璕a i mog to robi tylko na mokro, bo na sucho to idzie obcinacz po豉ma

Ale to i tak nie zmienia faktu, 瞠 zastanawiam si nad czym do smarowania, bo od dawna 瘸dnej od篡wki nie mia豉m. Tylko nie wiem, co kupi, bo te od Eveline u mnie powodowa造 逝szczenie paznokcia, Sally Hansen ma tak beznadziejnie g瘰te wszystkie od篡wki, 瞠 g這wa ma豉. My郵a豉m nad jakim Nail Tekiem lub innym cudem tylko za du篡 wyb鏎 jest i ja si gubi.
Mo瞠 zamiast jaki lakier闚 od篡wek tylko co do wcierania?

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-15, 10:20   #3177
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Dok豉dnie tak

Dziewczyny ktoras z Was pyta豉 tu jak zrobi grzywn na bok? Mcromance? Zainspirowalam si normalnie mam "betonowy" przedzialek na srodku lekko w skos... przypielam sobie wlosy tak na bok 瞠 wygladaja jak grzywka. No i normalnie wygladam z 10 lat mlodziej tak dziewczeco i wogole az mi sie 軼inac wlosy odechcialo!!!
Muahahahhahahahaha !!!!
Tak to ja pyta豉m o grzywk, tylko nadal szukam prostszego sposobu na jej od鈍ie瞠nie, bo nie chce mi si z tym za mocno bawi.
Ale ja musz moj tylko od鈍ie篡, a ty by robi豉 od zera, wi璚 zabawa w tr鎩k帷ik na 貫bku murowana

Jak znajd co w miar prostego i zrozumia貫go to mog podrzuci. Tylko, 瞠 ja szukam po angielsku - wi璚ej wynik闚

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-15, 10:21   #3178
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Praca Was 軼i庵n窸a czy jednak sama ch耩 powrotu? Przepraszam, 瞠 dopytuje. Po prostu ja sobie nie wyobra瘸m takiej przeprowadzki Je瞠li ju to pod miasto, bo miasta ostatnio mam dosy jak nigdy...
spoko my wlasnie ucieklismy bo dla nas miasteczko S. bylo zbyt meczace, teraz mamy lasy i jeziora i jednoczesnie Biedronke, lidla, netto, rossmanna i tesco w okolicy wiec tragedii nie ma wiecej napisalam Ci na pw
nienawidze wielkich miast, Warszawa mnie meczyla szczegolnie odkad mamy dziecko. Sama wychowalam sie w otoczeniu natury i zwierzat.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-15, 10:22   #3179
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Dok豉dnie tak

Do grzywki chcia豉bym to: http://www.youtube.com/watch?v=HFNDuUFL7j4

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Poka wiadomo嗆
Witam ponownie!

Powr鏒 do mojego naturalnego koloru okazuje si trudniejszy ni my郵a豉m wi璚 postanowi豉m i嗆 w stron ciemnego br您u. Potrzebuj waszej rady bo troch obawiam si czy to dobry pomys.

Na pierwszym zdj璚iu blond kt鏎y mia豉m latem (wybaczcie b造szcz帷 buzi ale zdj璚ie by這 robione w zabijaj帷ym upale ) na drugim zdj璚iu kolor zbli穎ny do mojego naturalnego. Oczy mam zielone, opraw oczu 鈔ednio-ciemn, sk鏎 jasn ale z bardzo mocno 鄴速ym pigmentem (zdj璚ia tego nie oddaj).

Jak dla mnie poziom 6 by Ci wystarczy. To ju i tak ciemno wygl康aj帷e w這sy Np zobacz moje poziom 6 (u篡wa豉m odcieni popielatych opalizuj帷ych):
11 czerwiec 2013.jpg

2.jpg

5 to ju smo豉. Na drugiej fotce kolor bardzo ci pasuje. I to chyba by豉 jaka 6 albo co?

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-15, 10:22   #3180
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay
Talking Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Poka wiadomo嗆
Witam ponownie!

Mysle ze nie zrobi ale moim zdaniem Cie troch "przyt這czy". Masz sliczn buzi na pierwszym zdj璚iu kolor w這s闚 bj mi si podoba

Grzywki p鏦i co nie b璠 robi bo taki sam efekt mam jak podepne w這sy na bok a przynajmniej na twarz nie lec

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-10-15 o 10:24
MorganLeFay jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.