Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 107 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-10-15, 10:26   #3181
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Jakby mi co mia這 jeszcze wzmocni paznokcie to chyba bym nie da豉 rady ich wcale obci望
Ju teraz mam je twarde i jak przywal w 軼ian to boli mnie ca豉 p造tka, ale rzadko co si od豉mie. Obcinanie to mord璕a i mog to robi tylko na mokro, bo na sucho to idzie obcinacz po豉ma

Ale to i tak nie zmienia faktu, 瞠 zastanawiam si nad czym do smarowania, bo od dawna 瘸dnej od篡wki nie mia豉m. Tylko nie wiem, co kupi, bo te od Eveline u mnie powodowa造 逝szczenie paznokcia, Sally Hansen ma tak beznadziejnie g瘰te wszystkie od篡wki, 瞠 g這wa ma豉. My郵a豉m nad jakim Nail Tekiem lub innym cudem tylko za du篡 wyb鏎 jest i ja si gubi.
nie bier zNail Teka skoro masz twarde paznokcie, on jest do miekkich. A jak utwardzisz mocniej swoje to beda pekac mocniej. Ja polecam Herome Extra Strong. Boska odzywka i serio dziala, pogoogluj sobie

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Dok豉dnie tak

Dziewczyny ktoras z Was pyta豉 tu jak zrobi grzywn na bok? Mcromance? Zainspirowalam si normalnie mam "betonowy" przedzialek na srodku lekko w skos... przypielam sobie wlosy tak na bok 瞠 wygladaja jak grzywka. No i normalnie wygladam z 10 lat mlodziej tak dziewczeco i wogole az mi sie 軼inac wlosy odechcialo!!!
ja nie znosze przedzialkow na srodku, sama wygladam jak pol dupy zza krzaka wtedy ale niejktorym to pasuje i wygladaja spoko

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Poka wiadomo嗆
Witam ponownie!

Powr鏒 do mojego naturalnego koloru okazuje si trudniejszy ni my郵a豉m wi璚 postanowi豉m i嗆 w stron ciemnego br您u. Potrzebuj waszej rady bo troch obawiam si czy to dobry pomys.

Na pierwszym zdj璚iu blond kt鏎y mia豉m latem (wybaczcie b造szcz帷 buzi ale zdj璚ie by這 robione w zabijaj帷ym upale ) na drugim zdj璚iu kolor zbli穎ny do mojego naturalnego. Oczy mam zielone, opraw oczu 鈔ednio-ciemn, sk鏎 jasn ale z bardzo mocno 鄴速ym pigmentem (zdj璚ia tego nie oddaj).

I jak my郵icie? Ch這dny poziom 5 lub 4 nie zrobi ze mnie truposza?
naturalny mialas boski kolor oczy mam takie jak Ty ale mam jeszcze czarna obwodke wokol zrenic wyrazna. 4 Ci nie polecam patrzac po sobie, a tez mam mocny zolty pigment w skorze. 5 max ale widzisz ja teraz mam 5 i ciagnie mnie do 6

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-15, 10:28   #3182
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Mo瞠 zamiast jaki lakier闚 od篡wek tylko co do wcierania?
Tylko co? Bo ja pomys逝 nie mam, nigdy nie interesowa豉m si co mo積a wciera w paznokcie. Moje malowanie paznokci to zawsze by lakier bezbarwny albo od篡wka, bo lakier闚 kolorowych nie potrafi nak豉da tak, 瞠by nie by這 smug / prze鈍it闚

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-15, 10:30   #3183
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Tylko co? Bo ja pomys逝 nie mam, nigdy nie interesowa豉m si co mo積a wciera w paznokcie. Moje malowanie paznokci to zawsze by lakier bezbarwny albo od篡wka, bo lakier闚 kolorowych nie potrafi nak豉da tak, 瞠by nie by這 smug / prze鈍it闚
chociazby oliwe z oliwek z Barbry maja tez fajny olejek do wcierania. ewentualnie kup regenerum.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-15, 10:37   #3184
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
nie bier zNail Teka skoro masz twarde paznokcie, on jest do miekkich. A jak utwardzisz mocniej swoje to beda pekac mocniej. Ja polecam Herome Extra Strong. Boska odzywka i serio dziala, pogoogluj sobie
Dzi瘯i za ostrze瞠nie. Popatrz sobie na tego Herome'a

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
chociazby oliwe z oliwek z Barbry maja tez fajny olejek do wcierania. ewentualnie kup regenerum.
LOL jakbym jeszcze kupi豉 oliw z oliwek i powiedzia豉 mamu軼e, 瞠 do wcierania w paznokcie, to ju by mnie w wariatkowie zamkn窸a

Mo瞠 zrobi sobie sw鎩 w豉sny olejek, bo u mnie zapach gra du膨 rol. A ostatnio kupi豉m olej z pestek winogron, mam tez jak捷 resztk rycynowego, wi璚 co tam wykombinuj
Ale najpierw wyczaj tego Herome'a.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-15 o 10:38
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-15, 10:38   #3185
goldika
Zakorzenienie

Kachula na ebay mozna kupic to do scinania grzywki, ok 50zl

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Dzi瘯i za ostrze瞠nie. Popatrz sobie na tego Herome'a

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

LOL jakbym jeszcze kupi豉 oliw z oliwek i powiedzia豉 mamu軼e, 瞠 do wcierania w paznokcie, to ju by mnie w wariatkowie zamkn窸a

Mo瞠 zrobi sobie sw鎩 w豉sny olejek, bo u mnie zapach gra du膨 rol. A ostatnio kupi豉m olej z pestek winogron, mam tez jak捷 resztk rycynowego, wi璚 co tam wykombinuj
Ale najpierw wyczaj tego Herome'a.
rycynowy tez dobry na pazurki dlatego ciesze sie, ze nie mieszkam juz z Mamuska bo tez krzywo patrzyla na moje zamilowanie do kosmetykow. Za to ojciec mnie zadziwia bo on to popiera i chwali Twierdzi, ze kobieta musi dbac o siebie i rozumie kazde moje kombinowanie

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-15, 10:48   #3186
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
rycynowy tez dobry na pazurki dlatego ciesze sie, ze nie mieszkam juz z Mamuska bo tez krzywo patrzyla na moje zamilowanie do kosmetykow. Za to ojciec mnie zadziwia bo on to popiera i chwali Twierdzi, ze kobieta musi dbac o siebie i rozumie kazde moje kombinowanie
Moja to tylko uwa瘸, 瞠 to od tych wszystkich olejk闚, masek i od篡wek mi w這sy wypadaj Nie przet逝maczysz, 瞠 to og鏊noustrojowe, skoro paznokcie /kciuki/ te ucierpia造.
Dopiero ostatnie badania, kt鏎e pokaza造, 瞠 mam leciutki stan zapalny organizmu ca造 czas od kilku miesi璚y sprawi造, 瞠 zaczyna do niej dociera co m闚i. A m闚i z uporem maniaka, 瞠 je郵i czego na sk鏎 g這wy nie k豉d to nie spowoduje to reakcji i wypadania.
Teraz si przerzuci豉 na to, 瞠 niepotrzebnie bior Biotebal, a ostatnio jeszcze tran kupi豉m - "no zg逝pia豉m do reszty, 瞠by tabletki na w這sy bra i m璚zy w徠rob"
No nie przet逝maczysz, bo dla niej tabletka = lek /antybiotyk/ i ona nie lubi bra tabletek, wi璚 inni te nie powinni si "tru" nimi

Tak na marginesie, to ostatnio zastanawiam si, czy mi nie lec przez PPD w ciemnych farbach. Tyle, 瞠 na ciemno farbuj ju prawie 2 lata, a dopiero ostatnio zacz窸y mi si w這sy sypa, wi璚 to raczej nie powinno by to

Czas edycji: 2013-10-15 o 10:50
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-15, 10:55   #3187
Fram
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 257

Hej

Widz, 瞠 kombinujecie z Well.
Na jej profilu na fb pojawi這 si takie cudo:
https://www.facebook.com/media/set/?...0205273&type=3
Zdj璚ia farbowanych w這s闚, przed, po i w trakcie, z opisem u篡tych odcieni.
(Nie wiem czy link si wy鈍ietli )

Taki br您ik mog豉bym bra
I blond te mega
Fram jest offline  
Stary 2013-10-15, 11:03   #3188
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Fram Poka wiadomo嗆
Hej

Widz, 瞠 kombinujecie z Well.
Na jej profilu na fb pojawi這 si takie cudo:
https://www.facebook.com/media/set/?...0205273&type=3
Zdj璚ia farbowanych w這s闚, przed, po i w trakcie, z opisem u篡tych odcieni.
(Nie wiem czy link si wy鈍ietli )

Taki br您ik mog豉bym bra
I blond te mega
kocham Illumine i chyba jej bede sie trzymac.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-15, 11:03   #3189
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Kachula na ebay mozna kupic to do scinania grzywki, ok 50zl

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Goldika to Ty jeszcze nie w biedronce?
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-15, 11:08   #3190
goldika
Zakorzenienie

illumina 5/81+6/16 ale tu bym musiala zrobic mocne rozjasnianie....

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Goldika to Ty jeszcze nie w biedronce?
no wlasnie dupska nie chce mi sie ubrac

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-15, 11:18   #3191
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Hahahahaha, we si zdecyduj kobitko, co ty chcesz Najlepiej zacznij od odcienia i wtedy ju szuka po farbach

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-15, 11:22   #3192
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Hahahahaha, we si zdecyduj kobitko, co ty chcesz Najlepiej zacznij od odcienia i wtedy ju szuka po farbach
sama nie wiem czego chce

a co do wyplukiwania sie farby to mi prawie z czerni w 9mcy zeszlo do sredniego blondu wiec z moich wlosow farba ucieka az milo bo przez ciaze nie farbowalam. wrzuce zaraz foty z czego co mi wyszlo.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-15, 11:22   #3193
Fram
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 257

Cytat:

tam jest jeszcze 7/81 wi璚 w og鏊e jasno
te bym musia豉 ciut rozja郾i...
ale chyba na razie si nie decyduj.
mam 豉dny sp逝kany casting 513
Fram jest offline  
Stary 2013-10-15, 11:37   #3194
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:

Mi si chcia這 puszki coli i batona Bounty... Po prostu musia豉m wyj嗆

Cytat:
Dawajcie jaki namiar na normalny pr鏏nik, bo tych waszych odcieni na niekt鏎ych nie widze.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-15, 12:22   #3195
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
to wrzucam zdj璚ia, mo瞠 Cie zmotywuj (lub odwrotnie )

Pierwsze trzy s na dworze i one s najbli瞠j temu co ja widz, jak wida mam jasn sk鏎, i chyba ten ja郾iejszy pasuje do mnie
Ostatnie te jest w miar, natomiast 4 i 5 s w 鈍ietle 鄴速ym lampy dlatego takie ciep貫 bardzo i w這sy i sk鏎a.

aaa no i to jest moja "nowa" fryzura prawda 瞠 nie wygl康am na 29 ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg garnier110.jpg (60,4 KB, 34 za豉dowa)
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-15, 12:51   #3196
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Pierwsze trzy s na dworze i one s najbli瞠j temu co ja widz, jak wida mam jasn sk鏎, i chyba ten ja郾iejszy pasuje do mnie
Ostatnie te jest w miar, natomiast 4 i 5 s w 鈍ietle 鄴速ym lampy dlatego takie ciep貫 bardzo i w這sy i sk鏎a.

Pi瘯nie wysz這! Normalnie kolor super. A fryzura zmienia wiele Ja kiedy jeszcze tak grzywk podpina豉m i wi您a豉m na g鏎ze kucyk. A ostatnio w lato tak lubi豉m ple嗆 warkoczyk i nosi rozpuszczone w這sy: http://www.youtube.com/watch?v=7-f7ofC80B8

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-15, 13:02   #3197
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Pi瘯nie wysz這! Normalnie kolor super. A fryzura zmienia wiele Ja kiedy jeszcze tak grzywk podpina豉m i wi您a豉m na g鏎ze kucyk. A ostatnio w lato tak lubi豉m ple嗆 warkoczyk i nosi rozpuszczone w這sy: http://www.youtube.com/watch?v=7-f7ofC80B8
Dzi瘯uj bardzo
Fryzura dodatkowo zakrywa zmarszczki na czole
Masz jakie fotki tych swoich fryzur?? Wlasnie mysleze obci望 zawsze zd捫 a poki co pokombinuje z upinaniem i zaplataniem
Obejrze p騧niej filmik, na razie nie mam mo磧iwo軼i bo jestem w pracy i pisz z tel.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-15, 13:04   #3198
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯uj bardzo
Fryzura dodatkowo zakrywa zmarszczki na czole
Masz jakie fotki tych swoich fryzur?? Wlasnie mysleze obci望 zawsze zd捫 a poki co pokombinuje z upinaniem i zaplataniem
Obejrze p騧niej filmik, na razie nie mam mo磧iwo軼i bo jestem w pracy i pisz z tel.
Swoich fot nie mam a jak szuka豉m po gugelu to nic nie by這 dok豉dnie wygl康aj帷ego jak moje... Jeszcze szukam.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-15, 13:09   #3199
Kachula82
Zakorzenienie

O co takiego, tylko ja mniej tapirowa豉m albo w og鏊e no i kucyk nieco wy瞠j by
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kucyki-i-warkoczyki_5847_5.jpg (33,5 KB, 8 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-15, 13:22   #3200
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:

υ, super wysz這 A tw鎩 poziom 6 wydaje si do嗆 jasny. Ja jak robi豉m 6 to mia豉m chyba ciemniejszy Chocia mo瞠 ty masz naturalne ja郾iejsze ni ja i dlatego tak wygl康a.
Fryzurka tez fajna, szkoda, 瞠 u mnie by nie wysz豉 - zaraz by te wsuwki mi powypada造 albo pozje盥瘸造 w d馧 Jeszcze nie znalaz豉m takich, kt鏎e by mi w這sy utrzyma造 i nie by造 przy okazji strasznie d逝gie.

No i wy w dup dostaniecie, bo ja ci庵le chodz i my郵 o rozja郾ieniu w這s闚 przez was Jedyne co mnie powstrzymuje to po這wa 5/o le膨ca i czekaj帷a na farbowanie.
Ale chyba nied逝go b璠 musia豉 skoczy do fryzjerki machn望 odrosty, bo po grzywce i skroniach ju wida, 瞠 przy sk鏎ze ja郾iej.

Kachula, fajny ten filmik z fryzurk. Mo瞠 j dzi wypr鏏uj, ale najpierw musz powalczy z grzywk.

Czas edycji: 2013-10-15 o 13:23
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-15, 13:45   #3201
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
O co takiego, tylko ja mniej tapirowa豉m albo w og鏊e no i kucyk nieco wy瞠j by
Super to wygl康a !!! tylko nie umiem kompletnie tapirowa w這s闚 ...

Cytat:
υ, super wysz這 A tw鎩 poziom 6 wydaje si do嗆 jasny. Ja jak robi豉m 6 to mia豉m chyba ciemniejszy Chocia mo瞠 ty masz naturalne ja郾iejsze ni ja i dlatego tak wygl康a.
Fryzurka tez fajna, szkoda, 瞠 u mnie by nie wysz豉 - zaraz by te wsuwki mi powypada造 albo pozje盥瘸造 w d馧 Jeszcze nie znalaz豉m takich, kt鏎e by mi w這sy utrzyma造 i nie by造 przy okazji strasznie d逝gie.
No i wy w dup dostaniecie, bo ja ci庵le chodz i my郵 o rozja郾ieniu w這s闚 przez was Jedyne co mnie powstrzymuje to po這wa 5/o le膨ca i czekaj帷a na farbowanie.
Ale chyba nied逝go b璠 musia豉 skoczy do fryzjerki machn望 odrosty, bo po grzywce i skroniach ju wida, 瞠 przy sk鏎ze ja郾iej.
Kachula, fajny ten filmik z fryzurk. Mo瞠 j dzi wypr鏏uj, ale najpierw musz powalczy z grzywk.
Daj spok鎩 ju z t pi徠k Powiedz czy naprawd chcesz mie nadal taki nudny ciemny br您?? farba Ci si wgryzie tylko mocniej we w這sy i p騧niej trudno b璠zie zdekoloryzowa
Masz racj, z tymi wsuwkami to beznadzieja ci庵le je poprawiam... ale my郵 瞠 jakby si przy這篡 bardziej do tej fryzury i j troch chocia polakierowa to wy這by lepiej.
Poziom 6 robi豉m przy sk鏎ze, tak mniej wi璚ej ostatnie 15cm od sk鏎y. Tez pewnie si minimalnie rozja郾i. Naturalne mam ciemny blond popielaty rozja郾iaj帷y si naturalnie na jasny z這ty - mog wrzuci zdj璚ie -> takie w這sy mia豉m w wieku 14 lat
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg blond-horz.jpg (40,5 KB, 17 za豉dowa)

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-10-15 o 13:54
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-15, 13:57   #3202
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Daj spok鎩 ju z t pi徠k Powiedz czy naprawd chcesz mie nadal taki nudny ciemny br您?? farba Ci si wgryzie tylko mocniej we w這sy i p騧niej trudno b璠zie zdekoloryzowa
Masz racj, z tymi wsuwkami to beznadzieja ci庵le je poprawiam... ale my郵 瞠 jakby si przy這篡 bardziej do tej fryzury i j troch chocia polakierowa to wy這by lepiej.
Poziom 6 robi豉m przy sk鏎ze, tak mniej wi璚ej ostatnie 15cm od sk鏎y. Tez pewnie si minimalnie rozja郾i. Naturalne mam ciemny blond popielaty rozja郾iaj帷y si naturalnie na jasny z這ty - mog wrzuci zdj璚ie -> takie w這sy mia豉m w wieku 14 lat
A nie dam spokoju Jeszcze mam na zrobienie odrostu dwa razy, wi璚 nic wywala nie b璠 (bo nie za swoje kupowa豉m), ani kupowa ja郾iejszej farby i miesza. Mia豉m tak z Matrixem, mord璕a, zawsze co zostawa這.
B璠 robi sam odrost, wi璚 b璠zie tam tylko 1 warstwa farby - nie powinno by problemu z ewentualnym rozja郾ieniem. Zw豉szcza, ze skoro moje w這sy 豉two 豉pi farb to i 豉two powinny odda. Teoretycznie

Aaaa, to dlatego u ciebie poziom 6 wydaje si ja郾iejszy ni u mnie, bo naturalnie te niby mam ciemny mysi blond, ale m鎩 si nie rozja郾ia (rozja郾ia) prawie wcale nawet w lato. M鎩 wiecznie by buro-szary i ciemny.

Edit:
Ratujcie mnie, id walczy z grzybami - mamie si zachcia這 w豉snych suszk闚 na zim

Czas edycji: 2013-10-15 o 14:00
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-15, 15:01   #3203
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Super to wygl康a !!! tylko nie umiem kompletnie tapirowa w這s闚 ...

Dziewczyno to ty mia豉 poziom 8! Jasny blond dla mnie.
To m鎩 poziom 6 (jedyna fota jak mog豉m teraz skombinowa) i tak w豉郾ie mi farby pasowa造.

Cytat:
A nie dam spokoju Jeszcze mam na zrobienie odrostu dwa razy, wi璚 nic wywala nie b璠 (bo nie za swoje kupowa豉m), ani kupowa ja郾iejszej farby i miesza. Mia豉m tak z Matrixem, mord璕a, zawsze co zostawa這.
B璠 robi sam odrost, wi璚 b璠zie tam tylko 1 warstwa farby - nie powinno by problemu z ewentualnym rozja郾ieniem. Zw豉szcza, ze skoro moje w這sy 豉two 豉pi farb to i 豉two powinny odda. Teoretycznie

Aaaa, to dlatego u ciebie poziom 6 wydaje si ja郾iejszy ni u mnie, bo naturalnie te niby mam ciemny mysi blond, ale m鎩 si nie rozja郾ia (rozja郾ia) prawie wcale nawet w lato. M鎩 wiecznie by buro-szary i ciemny.

Edit:
Ja pichci豉m dla taty 8 s這ik闚 leczo na zim... Dasz rad z grzybami!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (3,8 KB, 46 za豉dowa)

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-15 o 15:02
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-15, 15:13   #3204
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:

Edit:
no c騜.... powodzenia z grzybami i w這sami te
niedawno przerabia豉m trzy wiadra ma郵ak闚... obieranie, potem cz窷 obgotowa豉m i do woreczk闚 do zamra瘸rki, i 15 s這ik闚 w occie
Cytat:
Dziewczyno to ty mia豉 poziom 8! Jasny blond dla mnie.
To m鎩 poziom 6 (jedyna fota jak mog豉m teraz skombinowa) i tak w豉郾ie mi farby pasowa造.
Nie mog dok豉dnie si przyjrze Twojemu zdj璚iu bo nie chce mi si otworzy w nowym oknie
jak mia豉m tak d逝go嗆 jak Ty na foto to te mia豉m taki kolor, dopiero od s這鎍a si robi造 baaardzo jasne, faktycznie chyba co ko這 8
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-15, 15:16   #3205
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
niedawno przerabia豉m trzy wiadra ma郵ak闚... obieranie, potem cz窷 obgotowa豉m i do woreczk闚 do zamra瘸rki, i 15 s這ik闚 w occie

Nie mog dok豉dnie si przyjrze Twojemu zdj璚iu bo nie chce mi si otworzy w nowym oknie
jak mia豉m tak d逝go嗆 jak Ty na foto to te mia豉m taki kolor, dopiero od s這鎍a si robi造 baaardzo jasne, faktycznie chyba co ko這 8
Nie otworzysz bo ono takie ma貫... Ale mi jak si rozja郾ia這 od s這鎍a to tylko tak maks lekka 7 ale nie tak jak ty. Mo瞠 ty poziom 7 mia豉 a robi這 ci s這鎍e 8?

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-15, 15:27   #3206
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
C騜, sko鎍zy豉m walczy z grzybami, bo si zaci窸am w kciuk. I to w prawej r璚e, co przy byciu prawor璚znym u篡teczne nie jest. Niech 篡je pierdo豉
Musz poczeka na wsparcie w postaci mamu鄂i, bo za nic nie mog dobrze oczy軼i, a kroi brudnych nie b璠

Na szcz窷cie my mamy tylko tak du膨 reklam闚 tych grzyb闚, bo u nas du穎 nie zejdzie. Ja i m鎩 brat tolerujemy tylko pieczarki w pizzy, a grzyby wszelakie to tylko w bigosie. Takie dziwad豉 z nas

Odno郾ie w這s闚 to tak wygl康a造 moje naturalsy:

IMG_2568 v3.jpg

No i MorganLeFay mamy odpowied, czemu m鎩 farbowany poziom 6 jest ciemniejszy od twojego

Czas edycji: 2013-10-15 o 15:31
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-15, 15:42   #3207
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Nie otworzysz bo ono takie ma貫... Ale mi jak si rozja郾ia這 od s這鎍a to tylko tak maks lekka 7 ale nie tak jak ty. Mo瞠 ty poziom 7 mia豉 a robi這 ci s這鎍e 8?
Ju sama nie wiem mo瞠 i masz racj??? poszukam jeszcze jaki zdj耩 jak mam kr鏒sze w這sy

Cytat:
C騜, sko鎍zy豉m walczy z grzybami, bo si zaci窸am w kciuk. I to w prawej r璚e, co przy byciu prawor璚znym u篡teczne nie jest. Niech 篡je pierdo豉
Musz poczeka na wsparcie w postaci mamu鄂i, bo za nic nie mog dobrze oczy軼i, a kroi brudnych nie b璠

Na szcz窷cie my mamy tylko tak du膨 reklam闚 tych grzyb闚, bo u nas du穎 nie zejdzie. Ja i m鎩 brat tolerujemy tylko pieczarki w pizzy, a grzyby wszelakie to tylko w bigosie. Takie dziwad豉 z nas

Odno郾ie w這s闚 to tak wygl康a造 moje naturalsy:

Za陰cznik 5445970

No i MorganLeFay mamy odpowied, czemu m鎩 farbowany poziom 6 jest ciemniejszy od twojego
kurcz no nie wiem..... jak patrz na swoje obecne odrosty to wydaje mi si 瞠 s na poziomie 6 na bank ... podobne do Twoich
no nic ... poszukam jaki innych zdj耩, naturalne to mia豉m 15 lat temu tak瞠 b璠zie ci篹ko
Jak masz jakie r瘯awiczki lateksowe to zawsze mo瞠sz w nich spr鏏owac obra

GOLDIKA gdzie jeste, czy瘺y posz豉 po farb???

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-10-15 o 15:43
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-15, 15:47   #3208
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Cytat:
GOLDIKA gdzie jeste, czy瘺y posz豉 po farb???

Pewnie posz豉, a teraz jest zaj皻a farbowaniem
Stary 2013-10-15, 15:50   #3209
ewe11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224

dziewczyny czy kt鏎as mi doradzi czym mam zafarbowac wlosy chce po prostu 鈔edni trwa造 br您 taki ch這dny szarawy, srebrny i znalaz豉m co takiego w goldwell tylko nie wiem kt鏎y poziom 6bp czy 5 bp jest to wyrafinowany per這wy. czy jak u篡je 6 nie bedzie za jasno ?a 5 zn闚 nie zbyt ciemna?
* seboradin
*dro盥瞠
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline  
Stary 2013-10-15, 16:02   #3210
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
kurcz no nie wiem..... jak patrz na swoje obecne odrosty to wydaje mi si 瞠 s na poziomie 6 na bank ... podobne do Twoich
no nic ... poszukam jaki innych zdj耩, naturalne to mia豉m 15 lat temu tak瞠 b璠zie ci篹ko
Jak masz jakie r瘯awiczki lateksowe to zawsze mo瞠sz w nich spr鏏owac obra
Mo瞠sz mie teraz na takim poziomie, ale je郵i maj tak tendencj do rozja郾iania to farba i tak wygl康a ja郾iej u ciebie.
Moje maj taki mysi kolor ju gdzie od zer闚ki / podstaw闚ki, bardzo szybko mi 軼iemnia造 z prawie platyny jak mia豉m ze 2 lata.

A r瘯awiczki to mi nie potrzebne, bo mam na paluchu plastra, wi璚 rana si nie zabrudzi. Problemem jest to, 瞠 zaostrzy豉m za bardzo ten pieru雟ki n騜 i do嗆 g喚boko przeci窸am palec - dziad boli przy najmniejszym nacisku na opuszek
B璠 bur簑jsko wygl康a kroj帷 grzyby na desce do krojenia, a nie w r瘯u

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ewe11 Poka wiadomo嗆
dziewczyny czy kt鏎as mi doradzi czym mam zafarbowac wlosy chce po prostu 鈔edni trwa造 br您 taki ch這dny szarawy, srebrny i znalaz豉m co takiego w goldwell tylko nie wiem kt鏎y poziom 6bp czy 5 bp jest to wyrafinowany per這wy. czy jak u篡je 6 nie bedzie za jasno ?a 5 zn闚 nie zbyt ciemna?
Co masz na g這wie teraz - jaki poziom i najlepiej te odcie? Jaki kolor maj ewentualne odrosty? Tendencja do 鄴速ka, czy rudzenia jest?
Najlepiej poka zdj璚ia swoich w這s闚 w naturalnym 鈍ietle dziennym i tego co chcesz mie na g這wie. Wtedy doradzimy lepiej, bo takie "chcia豉bym to i tamto" to ekstremalna zgadywanka ze zbyt du膨 liczb niewiadomych

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
Pewnie posz豉, a teraz jest zaj皻a farbowaniem
A jak sko鎍zy to wpadnie i zastrzeli nas jakim blondem

mcromance jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.