Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 11 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-03-23, 10:53   #301
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka wiadomo嗆
Ci篹ko by這 uchwyci kolor. W rzeczywisto軼i jest troch ciemniejszy i wydaje mi si, 瞠 s rudo-czerwone refleksy, do zaakceptowania. Jutro dok豉dniej si im w 鈍ietle przyjrz. Wrzuc lepsz fotk. W ka盥ym razie, dla Ciebie Kachula82 b璠zie za ciemny. Dla mnie jest w sam raz. Szkoda, 瞠 nie by這 popielatej pi徠ki, sz鏀ty poziom chyba jest. Zreszt kolor na pewno si wyp逝cze. W這s闚 troch mi wypad這, ale spodziewa豉m si tego. Opr鏂z zakwaszaj帷ej maski pola豉m w這sy na koniec sokiem z cytryny, 瞠by domkn望 逝sk w這sa czy jako tak. Moje w這sy bardzo 幢e reaguj na cytryn, s wysuszone, dlatego nie obra瘸m si na farb i nie obwiniam jej za wysuszenie, bo najprawdopodobnie to wina cytryny. Zobaczymy jak b璠zie po kolejnym myciu. Farba bardzo 幢e si zmywa, mam pami徠k w postaci ciemnych plam. Dziwne, da豉bym sobie r瘯 uci望, 瞠 jak w這sy by造 mokre, to odrosty wydawa造 si o wiele ja郾iejsze. Teraz gdy s suche nie wida wielkiej r騜nicy, minimalna jednak jest, bardzo minimalna. Gdyby co si dzia這 nie tak, dam zna.
ζdny kolor Ci wyszed taki akurat, nie za ciemny. Niestety mi te Londa przesuszy豉 w這sy i to przy sk鏎ze gdzie przecie s najzdrowsze nie zdarzy這 mi si to chyba jeszcze nigdy. Dlatego chyba poeksperymentuje jeszcze z farbami mam ochote spr鏏owa jescze matrixa...

Kachula Twoje w這sy wygl康aj swietnie po podci璚iu, zyska造 na obj皻o軼i.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-03-23, 11:53   #302
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
no wlasnie kolory z pudelka tych aptecznych farb odstraszaja...

kurde a jak scinasz chlopcow maszynka? po calosci na jednej dlugosci?
To jest w豉郾ie pow鏚, 瞠 nadal si na nie nie zdecydowa豉m
A ch這pak闚 to 豉two. Dwie d逝go軼i. G鏎a wi璚ej i boki kr鏂ej. Np boki 3mm to g鏎a ok 5mm - co takiego. Jest czasem wrzask i krzyk i wyrywanie si ale to zajmuje mniej ni 5 min i od razu pod prysznic i p逝czemy te wstr皻ne drapi帷e w這sy
Z ma造mi dzie熤i to jak z psami Jak nie przyzwyczaisz od pocz徠ku do piel璕nacji to potem nie b璠zie dawa si wyczesa. Od ma貫go maszynka chodzi w ruch i starszy ju jest spokojny tylko jeszcze m這dszy czasem si wyrywa. Ale mama mocno trzyma. Nie toleruj d逝gich w這s闚 u facet闚, wi璚 moje ch這py musz jak 造se dresy chodzi

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
ζdny kolor Ci wyszed taki akurat, nie za ciemny. Niestety mi te Londa przesuszy豉 w這sy i to przy sk鏎ze gdzie przecie s najzdrowsze nie zdarzy這 mi si to chyba jeszcze nigdy. Dlatego chyba poeksperymentuje jeszcze z farbami mam ochote spr鏏owa jescze matrixa...

Kachula Twoje w這sy wygl康aj swietnie po podci璚iu, zyska造 na obj皻o軼i.
Tak to jest z tymi farbami Ja znalaz豉m delikatn dla swoich w這s闚 (color sync) ale franca si szybko wyp逝kuje. Musz jak捷 trwalsz znale潭 i nie niszcz帷.
A moje w這ski tez mi si podobaj teraz. Nawet ci庵le g豉dszych ko鎍闚 dotykam.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-03-23 o 11:51
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-23, 12:03   #303
xSheWolf
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 115

To znowu ja
Min掖 ju tydzie od mojego farbowania z platynowej 鄴販i na br您 (Ce ce 4,0) kolr trosze鎥 si sp逝ka, ale tylko troszk, a my豉m w這sy prawie codziennie, co przy moich kr鏂iutkich w這skach jest nieuniknione (wstaje rano i wygl康am jak szopen ). znikn窸a zielona po鈍iata, p鏦i co, mam w planie zapuszcza naturalki, o ile kolor nie zrobi si jaki strasznie dziwny
Stary 2013-03-23, 12:42   #304
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Poka wiadomo嗆
To znowu ja
Min掖 ju tydzie od mojego farbowania z platynowej 鄴販i na br您 (Ce ce 4,0) kolr trosze鎥 si sp逝ka, ale tylko troszk, a my豉m w這sy prawie codziennie, co przy moich kr鏂iutkich w這skach jest nieuniknione (wstaje rano i wygl康am jak szopen ). znikn窸a zielona po鈍iata, p鏦i co, mam w planie zapuszcza naturalki, o ile kolor nie zrobi si jaki strasznie dziwny
By si pochwali豉 fotkami

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-23, 12:51   #305
xSheWolf
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 115

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
By si pochwali豉 fotkami
Bym posiada豉 w domu aparat to bym si pochwali豉 a fotki telefonowe nie oddaj ju tego koloru
Stary 2013-03-23, 13:07   #306
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Kachula masz racje z tym przyzwyczajaniem. Jak dobrze miec forumowa kolezanke z takim doswiadczeniem
Tz powiedzial, ze ma gdzies maszynke. Dzis bedziemy ciac trzymajcie kciuki.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-03-23, 13:26   #307
wlosomaniaczkaaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 055

Cytat:
dziekuje a po ile w Realu one sa?
Szampon, od篡wka 360ml i maska 225ml wszystko po 25,95 z.
wlosomaniaczkaaa jest offline  
Stary 2013-03-23, 13:52   #308
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula masz racje z tym przyzwyczajaniem. Jak dobrze miec forumowa kolezanke z takim doswiadczeniem
Tz powiedzial, ze ma gdzies maszynke. Dzis bedziemy ciac trzymajcie kciuki.
To powodzenia.

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Poka wiadomo嗆
Bym posiada豉 w domu aparat to bym si pochwali豉 a fotki telefonowe nie oddaj ju tego koloru
Oj tu musisz wstawia fotki bo my wszystkie lubimy ogl康a zdj璚ia w這s闚

A swoj drog zapraszam na m鎩 kola ze zdj璚iami kolor闚 w這s闚 jakie mia豉m: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...l#comment-form

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-23, 15:09   #309
wlosomaniaczkaaa
Zadomowienie

Cytat:
A dzi瘯uj. Ja jeszcze nie wiem czy londa mi wysuszy豉 w這sy, akurat w tej dziedzinie mam bardzo s豉by wzrok. W moim przypadku etap poznawczy musi potrwa. Matrix ma wiele plus闚 - cena, kolor bardzo mi si podoba, nie by這 plam po farbowaniu, wielgachna tuba. Ale mi w這sy wysuszy, szkoda gada, pisa豉m ju o tym. Nie jest powiedziane, 瞠 Tobie wysuszy, bo wiele dziewczyn jest bardzo zadowolona z tej farby.

Nie mog豉m wytrzyma cytrynowych w這s闚 , wi璚 je umy豉m, u篡豉m od篡wki tej z linka. Wiedzia豉m, 瞠 mnie nie zawiedzie. W這sy mi璚iutkie, b造szcz帷e. Jeszcze kilka razy si ni pacn, potem przejd do 豉godniejszych od篡wek czyt. naturalnych.

Dzi idealna pogoda do strzelania fotek. Obiecane, bez flesza, w s這鎍u.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCF9311.jpg (87,8 KB, 65 za豉dowa)
Stary 2013-03-23, 15:17   #310
wlosomaniaczkaaa
Zadomowienie

Cytat:
A swoj drog zapraszam na m鎩 kola ze zdj璚iami kolor闚 w這s闚 jakie mia豉m: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...l#comment-form
Prawdziwy kameleon z Ciebie. Ja chyba pozostan wierna br您owi do ko鎍a moich dni.
Stary 2013-03-23, 16:17   #311
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ja od zawsze chcia豉m mie ciemne w這sy bo m鎩 naturalny by nijaki. Jak tylko posz豉m do szko造 鈔edniej dosta豉m pozwolenie od mamy na farbowanie i... bach granatowa czer (jak siostra). Ale potem jednak by br您. Raz maho - ble i znowu br您, ciemna czekolada Palette Shampoo. Ale raz w 篡ciu chcia豉m te by blond, taki platynowy kr鏊iczek Playboya St康 blond. Potem powr鏒 do br您u po to by znowu raz w 篡ciu spr鏏owa by ruda. A teraz znowu br您. Jednak ten odcie na zawsze skrad mi serce.

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
A na takie ciemne nie wygl康aj.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-23, 16:49   #312
masija
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 050

Hej
By豉m w tym tygodniu u pani fryz. Rozja郾ia豉 mi w這sy.
Og鏊nie nie jestem za bardzo zadowolona bo wyszed mi rudy kolor. Ale w sumie chyba nie mam za bardzo si co burzy bo po 軼i庵aniu koloru nie od razu wyjdzie mi taki, jakbym chcia豉, prawda?
Nie mniej jednak wygl康a to dziwnie (wstawiam zdj璚ia) gdzieniegdzie s tj. niepofarbowane, prze鈍ituje pomara鎍z/鄴單. W這sy po prostu wygl康aj nie fajnie..
Nie wiem czy tak ma by? Czy to jest normalne? Powiedzcie same bo ja w sumie nie znam si na tym
D捫 do 豉dnego jasnego br您u ale bez rudo軼i:/

Opr鏂z tego jeszcze chcia豉m Was prosi o rad-jak mog w miar szybko zregenerowa w這sy? Nak豉dam dzisiaj na noc olej lniany i tak codziennie przez nast. tydzie.
A czy jest sens najpierw zrobi mask, trzyma 2 h a nast瘼nie na這篡 olej?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wloos.jpg (33,8 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlos.jpg (49,2 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (21,3 KB, 12 za豉dowa)

Edytowane przez masija
Czas edycji: 2013-03-23 o 16:51
masija jest offline  
Stary 2013-03-23, 17:18   #313
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez masija Poka wiadomo嗆
Hej
Og鏊nie nie jestem za bardzo zadowolona bo wyszed mi rudy kolor. Ale w sumie chyba nie mam za bardzo si co burzy bo po 軼i庵aniu koloru nie od razu wyjdzie mi taki, jakbym chcia豉, prawda?
Nie mniej jednak wygl康a to dziwnie (wstawiam zdj璚ia) gdzieniegdzie s tj. niepofarbowane, prze鈍ituje pomara鎍z/鄴單. W這sy po prostu wygl康aj nie fajnie..
Nie wiem czy tak ma by? Czy to jest normalne? Powiedzcie same bo ja w sumie nie znam si na tym

Opr鏂z tego jeszcze chcia豉m Was prosi o rad-jak mog w miar szybko zregenerowa w這sy? Nak豉dam dzisiaj na noc olej lniany i tak codziennie przez nast. tydzie.
Jak na fryzjerk to ci nier闚no zrobi豉. Ona chyba tylko 軼i庵n窸a ciemny kolor rozja郾iaczem i tak zostawi豉, bo nie widz aby potem co ci k豉d豉 aby wyr闚na czy co.
Na w這sy polecam ci mask domowej roboty bo w這sy po niej s od razu zregenerowane: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...-maska-do.html Poza mn ju kilka z nas tutaj j robi這 i potwierdzi這 dzia豉nie.

Jak chcesz ch這dny odcie br您u to farba profesjonalna i co z poziomu 6. Za pierwszym razem mo瞠 ci wychodzi rudy spod farby ale z ka盥ym kolejnym farbowaniem powinno by lepiej. Tu masz mnie po Matrixie 6A: http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=318

Jasno i ch這dno. Tyle, 瞠 Color Sync si zmywa.

Czas edycji: 2013-03-23 o 17:23
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-23, 17:48   #314
masija
Zakorzenienie

Cytat:
Jak na fryzjerk to ci nier闚no zrobi豉. Ona chyba tylko 軼i庵n窸a ciemny kolor rozja郾iaczem i tak zostawi豉, bo nie widz aby potem co ci k豉d豉 aby wyr闚na czy co.
Na w這sy polecam ci mask domowej roboty bo w這sy po niej s od razu zregenerowane: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...-maska-do.html Poza mn ju kilka z nas tutaj j robi這 i potwierdzi這 dzia豉nie.

Jak chcesz ch這dny odcie br您u to farba profesjonalna i co z poziomu 6. Za pierwszym razem mo瞠 ci wychodzi rudy spod farby ale z ka盥ym kolejnym farbowaniem powinno by lepiej. Tu masz mnie po Matrixie 6A: http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=318

Jasno i ch這dno. Tyle, 瞠 Color Sync si zmywa.
Dzi瘯i, id robi-akurat mam wszystkie sk豉dniki.

Ona w sumie pokaza豉 mi palet Matrixa i powiedzia豉, 瞠 zmiesza mi kolor 6/4 i ten kt鏎y by obok. By豉 to tj. gama br您y/blondy - niestety nie pami皻am dok豉dnie. Najpierw na這篡豉 na g鏎, p騧niej na ca陰 d逝go嗆. Wysz這...jak wysz這. Nie wiem sama czy i嗆 do niej kiedykolwiek jeszcze czy nie...:/

6 A? http://www.fryzomania.pl/matrix-colo...-ton-84ml.html tutaj go nie widz...
U Ciebie wygl康a b. 豉dnie

Kurcze, sama ju nie wiem czy kombinowa i w og鏊e co.
Za p馧 roku mam 郵ub i nie chc wygl康a jak wyp這sz:/ Ani tym bardziej mie zniszczonych w這s闚

masija jest offline  
Stary 2013-03-23, 19:24   #315
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
To powodzenia.

Oj tu musisz wstawia fotki bo my wszystkie lubimy ogl康a zdj璚ia w這s闚

niez豉 kolekcja

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
A dzi瘯uj. Ja jeszcze nie wiem czy londa mi wysuszy豉 w這sy, akurat w tej dziedzinie mam bardzo s豉by wzrok. W moim przypadku etap poznawczy musi potrwa. Matrix ma wiele plus闚 - cena, kolor bardzo mi si podoba, nie by這 plam po farbowaniu, wielgachna tuba. Ale mi w這sy wysuszy, szkoda gada, pisa豉m ju o tym. Nie jest powiedziane, 瞠 Tobie wysuszy, bo wiele dziewczyn jest bardzo zadowolona z tej farby.

Nie mog豉m wytrzyma cytrynowych w這s闚 , wi璚 je umy豉m, u篡豉m od篡wki tej z linka. Wiedzia豉m, 瞠 mnie nie zawiedzie. W這sy mi璚iutkie, b造szcz帷e. Jeszcze kilka razy si ni pacn, potem przejd do 豉godniejszych od篡wek czyt. naturalnych.

mnie si podoba

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:

nigdy nie m闚 nigdy

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Hej

moim zdaniem fryzjerka spapra豉 robot co nie oznacza ze kolor wygl康a 幢e, na zdj璚iu wida, ze kolor jest nier闚ny
ja nie raz mia豉m 軼i庵any kolor z bardzo ciemnego koloru i wychodzi豉m z piekn jasn miedzi b康 blondem bez takich niespodzianek

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:

Ona w sumie pokaza豉 mi palet Matrixa i powiedzia豉, 瞠 zmiesza mi kolor 6/4 i ten kt鏎y by obok. By豉 to tj. gama br您y/blondy - niestety nie pami皻am dok豉dnie. Najpierw na這篡豉 na g鏎, p騧niej na ca陰 d逝go嗆. Wysz這...jak wysz這. Nie wiem sama czy i嗆 do niej kiedykolwiek jeszcze czy nie...:/

U Ciebie wygl康a b. 豉dnie

Za p馧 roku mam 郵ub i nie chc wygl康a jak wyp這sz:/ Ani tym bardziej mie zniszczonych w這s闚

to mo瞠 spr鏏uj z tym czym robi豉 Kachula aby wyr闚na kolor i intensywnie od篡wiaj
Stary 2013-03-23, 20:17   #316
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

U Ciebie wygl康a b. 豉dnie

Fryzjerk t sobie daruj. Poza tym Matrix nie ma kolor闚 6/4 tylko ma w nazwach litery wi璚 sk康 ten 6/4? A je郵i jakim cudem ma taki odcie, to nawet je郵i chcia豉 co ch這dnego to po co k豉d豉 4 po przecinku jak to jest mied?!

M鎩 kolor tu jest http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...ix-color-sync/ i na tej co poda豉 te, ale tam takie marne zdj璚ie

Je郵i bardzo jeste w kropce to napisz do blond bunny: http://blogblondbunny.blogspot.com/ Opisz co zrobi豉 fryzjerka, dodaj fotki obecnych w這s闚 i napisz co chcesz uzyska. Ona ci doradzi tak aby ci przypadkiem po tym rozja郾ianiu zielone w這ski nie wysz造. Mi kiedy pomog豉 i nie tylko mi, wi璚 warto napisa bo zawsze odpisuje i doradza.

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
[/B]

niez豉 kolekcja
Mo瞠 ty zr鏏 sw鎩 kola to pewnie m鎩 przebije

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-23, 20:35   #317
masija
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
[/B]

moim zdaniem fryzjerka spapra豉 robot co nie oznacza ze kolor wygl康a 幢e, na zdj璚iu wida, ze kolor jest nier闚ny
ja nie raz mia豉m 軼i庵any kolor z bardzo ciemnego koloru i wychodzi豉m z piekn jasn miedzi b康 blondem bez takich niespodzianek

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

to mo瞠 spr鏏uj z tym czym robi豉 Kachula aby wyr闚na kolor i intensywnie od篡wiaj
No to faktycznie super...
Tzn. w rzeczywisto軼i mo瞠 nie jest a tak to widoczne jak na zdj璚iach, ale na samym 鈔odku w這s闚 mam tak na 7cm szerok krech ja郾iejszych w這s闚
Cytat:
Fryzjerk t sobie daruj. Poza tym Matrix nie ma kolor闚 6/4 tylko ma w nazwach litery wi璚 sk康 ten 6/4? A je郵i jakim cudem ma taki odcie, to nawet je郵i chcia豉 co ch這dnego to po co k豉d豉 4 po przecinku jak to jest mied?!

M鎩 kolor tu jest http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...ix-color-sync/ i na tej co poda豉 te, ale tam takie marne zdj璚ie

Je郵i bardzo jeste w kropce to napisz do blond bunny: http://blogblondbunny.blogspot.com/ Opisz co zrobi豉 fryzjerka, dodaj fotki obecnych w這s闚 i napisz co chcesz uzyska. Ona ci doradzi tak aby ci przypadkiem po tym rozja郾ianiu zielone w這ski nie wysz造. Mi kiedy pomog豉 i nie tylko mi, wi璚 warto napisa bo zawsze odpisuje i doradza.

Dzi瘯uj Ci bardzo
Tzn. ona mia豉 powy瞠j oryginalnych nazw dopisane d逝gopisem swoje.

Na pewno napisz-nie zostawi tak tych w這s闚.

A powiedzcie mi czy jak wytrzymam miesi帷, g鏎a dwa i b璠 farbowa豉 to raczej zielony nie powinien wyj嗆?

masija jest offline  
Stary 2013-03-23, 20:51   #318
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

A powiedzcie mi czy jak wytrzymam miesi帷, g鏎a dwa i b璠 farbowa豉 to raczej zielony nie powinien wyj嗆?
Ci篹ko doradza jak si nie jest fryzjerk Og鏊nie jak b璠ziesz k豉d豉 co popielatego na ciep造 to mo瞠 ziele wyj嗆. Dlatego kaza豉m ci napisa do blond bunny. Ka盥emu te inaczej w這sy reaguj. Jednym ziele si szybko zmywa a innym siedzi we w這sach.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-23, 21:13   #319
masija
Zakorzenienie

Cytat:
Ci篹ko doradza jak si nie jest fryzjerk Og鏊nie jak b璠ziesz k豉d豉 co popielatego na ciep造 to mo瞠 ziele wyj嗆. Dlatego kaza豉m ci napisa do blond bunny. Ka盥emu te inaczej w這sy reaguj. Jednym ziele si szybko zmywa a innym siedzi we w這sach.
Niestety z tego co przeczyta豉m na je blogu zawiesza odpisywanie na maile. Napisa豉m jej mimo wszystko maila ale teraz w徠pi, 瞠 odpisze, niestety

masija jest offline  
Stary 2013-03-23, 21:44   #320
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Niestety z tego co przeczyta豉m na je blogu zawiesza odpisywanie na maile. Napisa豉m jej mimo wszystko maila ale teraz w徠pi, 瞠 odpisze, niestety
Ojejku... Je郵i Ci nie odpisze to szkoda. Ale zawsze jest jeszcze Mysia: http://kokardka-mysi.blogspot.com/ mo瞠 ona doradzi

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-23, 22:38   #321
masija
Zakorzenienie

Cytat:
Ojejku... Je郵i Ci nie odpisze to szkoda. Ale zawsze jest jeszcze Mysia: http://kokardka-mysi.blogspot.com/ mo瞠 ona doradzi
Dzi瘯uj Ci jeszcze raz serdecznie Za pomoc i rady

masija jest offline  
Stary 2013-03-24, 07:03   #322
goldika
Zakorzenienie

obcielismy maszynka syna kasa zaoszczedzona a efekt lepszy niz jak byl u fruzjerki. Nawet sie nei wiercil i mu sie podobalo wiec Kachula dzieki!

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-03-24, 08:34   #323
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
obcielismy maszynka syna kasa zaoszczedzona a efekt lepszy niz jak byl u fruzjerki. Nawet sie nei wiercil i mu sie podobalo wiec Kachula dzieki!
M闚i豉m Tanio, szybko i tak jak ty chcesz a nie jakie wymy郵ne fryzurki na disco polo czy z grzywka jak Bieber

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Dzi瘯uj Ci jeszcze raz serdecznie Za pomoc i rady
Po to tu jeste鄉y. Trzeba sobie pomaga

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-24, 09:11   #324
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
M闚i豉m Tanio, szybko i tak jak ty chcesz a nie jakie wymy郵ne fryzurki na disco polo czy z grzywka jak Bieber

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Po to tu jeste鄉y. Trzeba sobie pomaga
tylko maszynke musimy kupic nowa bo ta co mamy to jakis stary philips strasznie stepiony bo pies byl nia scinany (terrier wiec siersc gesta strasznie)

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-03-24, 09:20   #325
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:

Tak to jest z tymi farbami Ja znalaz豉m delikatn dla swoich w這s闚 (color sync) ale franca si szybko wyp逝kuje. Musz jak捷 trwalsz znale潭 i nie niszcz帷.
A moje w這ski tez mi si podobaj teraz. Nawet ci庵le g豉dszych ko鎍闚 dotykam.
ja mo瞠 teraz spr鏏uj farby Oyster bo po tym kallosie wkurza mnie rudo-z這ty refleks... po ka盥ym odcieniu mi wychodzi... bardzo lubi odcienie ciep貫, ale jak farbowa豉m drogeryjnymi to nie mia豉m z tym refleksem 瘸dnych problem闚... a zawsze farbowa豉m ciep造mi

a teraz nie wiem co jest, nawet fix ifrit nie pom鏬....

no to trzeba szuka czego innego ale nie mam kompletnie poj璚ia jaki kolor wybra czy bardziej rudy, czy br您owy czy czekoladowy jestem w kropce
ibyza jest offline  
Stary 2013-03-24, 09:43   #326
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
tylko maszynke musimy kupic nowa bo ta co mamy to jakis stary philips strasznie stepiony bo pies byl nia scinany (terrier wiec siersc gesta strasznie)
no to trzeba kupi. My mamy zwyk陰: http://www.ceneo.pl/14104400 Kupili鄉y za 59z i nie narzekamy.

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
ja mo瞠 teraz spr鏏uj farby Oyster bo po tym kallosie wkurza mnie rudo-z這ty refleks... po ka盥ym odcieniu mi wychodzi... bardzo lubi odcienie ciep貫, ale jak farbowa豉m drogeryjnymi to nie mia豉m z tym refleksem 瘸dnych problem闚... a zawsze farbowa豉m ciep造mi

a teraz nie wiem co jest, nawet fix ifrit nie pom鏬....

no to trzeba szuka czego innego ale nie mam kompletnie poj璚ia jaki kolor wybra czy bardziej rudy, czy br您owy czy czekoladowy jestem w kropce
Czekoladowy Zawsze lubi豉m czekoladki Mi rudo z這ty refleks wychodzi po ka盥ej Joannie. Nie wa積e jaki odcie k豉d豉m, rudo z這ty szybko wychodzi.

Czas edycji: 2013-03-24 o 09:45
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-24, 09:50   #327
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
no to trzeba kupi. My mamy zwyk陰: http://www.ceneo.pl/14104400 Kupili鄉y za 59z i nie narzekamy.

Czekoladowy Zawsze lubi豉m czekoladki Mi rudo z這ty refleks wychodzi po ka盥ej Joannie. Nie wa積e jaki odcie k豉d豉m, rudo z這ty szybko wychodzi.
hahahha a wiesz i le jest tych odcieni czekoladowych no i ja chc co na poziomie 7
ibyza jest offline  
Stary 2013-03-24, 11:31   #328
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
hahahha a wiesz i le jest tych odcieni czekoladowych no i ja chc co na poziomie 7
No to jaka mleczna musi by

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-24, 11:42   #329
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay
Angry Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:

Pi瘯ny kolor a jakie b造szcz帷e w這sy
Ja dzis zn闚 si olejowa豉m, mam okropny susz na g這wie po tej Londzie, ju jej w 篡ciu nie kupi
Szukam wi璚 nadal farby idealnej... bardzo pasowa豉 mi cece ale 5 wychodzi mi za ciemno a 6 rudo...

Kachula czy Matrix ten 豉godny wyp逝ka Ci si na rudo? Bo my郵 瞠by go wypr鏏owa ale pisa豉 瞠 szybko si wymywa?
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-03-24, 12:09   #330
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Pi瘯ny kolor a jakie b造szcz帷e w這sy
Ja dzis zn闚 si olejowa豉m, mam okropny susz na g這wie po tej Londzie, ju jej w 篡ciu nie kupi
Szukam wi璚 nadal farby idealnej... bardzo pasowa豉 mi cece ale 5 wychodzi mi za ciemno a 6 rudo...

Kachula czy Matrix ten 豉godny wyp逝ka Ci si na rudo? Bo my郵 瞠by go wypr鏏owa ale pisa豉 瞠 szybko si wymywa?
Wypuka mi si ale nadal co tam popielatego by這. Wiadomo, 瞠 wychodzi造 jeszcze rudo軼i, kt鏎e mia豉m ale na co dzie tego nie widzia豉m. Zobacz: http://4.bp.blogspot.com/-NTsvy79bi2...si%C4%99cy.jpg
Listopad przed farbowaniem, grudzie zdj璚ie w ten sam dzie co farbowanie, a stycze to miesi帷 po farbowaniu.

Kachula82 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.