Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 112 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-10-16, 17:13   #3331
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
Dzi ju nie robi takich eksperyment闚, cho mo瞠 szkoda, bo mam w zasi璕u spaceru sklep internetowy, gdzie wi瘯szo嗆 farb maj od r瘯i.
Jak ja bym tak chcia豉 Ale u mnie w mie軼ie nie ma sklepu fryzjerskiego, najbli窺zy jest w mie軼ie 25 kilometr闚 od mojego, a ja nie mam samochodu

Ciekawe jak tam Weronisia sobie radzi i co goldika namodzi豉.

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-16, 17:28   #3332
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Prosz oto dow鏚. Plus widok w這s闚, kt鏎ych si pozby豉m
Po choler si za to bra豉m

Na這篡豉m k徙iel na d馧 w這s闚 omijaj帷 odrosty, dopiero przed sp逝kaniem spieni豉m na ca這嗆, a do sk鏎y. 陰cznie trzyma豉m jakie 25 minut.
W這sy jak guma i szorstkie niemi這siernie mimo na這瞠nia dw鏂h mega od篡wek.
疾by rozczesa musia豉m je spryska takim p造nem z Glis Kur co u豉twia czesanie, a i tak by這 ci篹ko. Efekt mojego czesania wida na ostatniej fotce.

Nie wiem czy warto si bawi w drug k徙iel. 疾by cho odrobinke ruszy這 t czer, to teraz zrobi豉bym drugi raz. Ale skoro ani drgn窸o, to chyba ju nie ma sensu.

Chyba na這輳 teraz na same pomara鎍zowe odrosty ciemny kolor. Teraz tylko si waham jaki. Mam 5/1 5/0 5/00 i 6/1. Przy takiej pomara鎍zy popiel nie powinna wyj嗆 zielono, mo瞠 zaryzykuj. Nie wiem tylko jaki poziom waln望 5 czy 6
Ale rozja郾i這 co te w這sy bo tak czarne jak mia豉 ju nie s.

Cytat:
Spi窸am w這sy i pojecha豉m do sklepu.
Kupi豉m Loreal Preference 01 bo to by豉 jedyna farba, kt鏎a z ty逝 na obrazku mia豉 pokazany efekt na br您ie. Inne jasne farby te z numerami 10 czy 100 nie radzi造 farbowa tym br您闚.
A wi璚 id nak豉da 01 he he Oby mi k豉ki nie wypad造, bo si pochlastam.
Kupi豉m tez 6.0 Excellence i mam jeszcze 7.0 Preference, 瞠by kt鏎捷 z tych po這篡c potem na te rozja郾ione, kt鏎e jak si spodziewam b璠 od ciemnorudych po jaskrawo-pomara鎍zowe
Ja bym k豉d豉 6,0 jak nie chcesz zbyt jasnych a w miar ciemne, a 7,0 jak chcesz co ja郾iejszego co wyjdzie jak 6. Chyba dobrze napisa豉m I daj zna jak tam ci wysz這 po rozja郾iaj帷ej.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-16, 17:33   #3333
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

S逝chajcie co ruszy這

Powiem tak. Kolor na d逝go軼i jest przepi瘯ny, jak dojrza造 kasztan. Powiedzia豉bym do嗆 ciemny rudy br您, ale bardzo 豉dny. W豉郾ie o takim kolorze marzy豉m. Jedynie jest matowy Zero po造sku. Mam nadziej, 瞠 moje w這sy od篡j po tych eksperymentach.

Gorzej z pomara鎍zowym odrostem, bo jest mega pomara鎍zowy. Po這篡豉m teraz na t pomara鎍z Koleston 5/00 i czekam.... Za 100 minut sp逝kuj. Oby nie wyszed teraz ciemniej ni reszta w這s闚, bo sie powiesz

Odczekam kilka dni. Pood篡wiam w這sy, kupie znowu olej lniany. A potem na這輳 na ca這嗆 co nietrwa貫go typu Colour Touch, 瞠by to wszystko wyr闚na i nada po造sku. Nie wiem tylko jaki kolor, 瞠by nie zniszczy tego kasztanu. Szkoda by mi by這 go zmasakrowa jakim b喚dnym kolorem.

Na przysz這嗆 ju wiem, 瞠 Koleston jest niesamowicie trwa陰 farb i wr璚z 瘸dna si豉 jej nie ruszy.
W zwi您ku z tym, 瞠 o tym wiem, to chyba z niej zrezygnuj. Chyba b璠 farbowa co 2 tygodnie same odrosty Color Touchem, bo gdy znowu mi si zamarzy co rozja郾ic, to z ta farb nie b璠zie problemu. Pokaza造 to dzi moje odrosty.

Fotki oczywi軼ie wklej jak b璠 gotowa.
Teraz wklejam efekt po farbie Loreal Preference 01.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Ale rozja郾i這 co te w這sy bo tak czarne jak mia豉 ju nie s.

Ja bym k豉d豉 6,0 jak nie chcesz zbyt jasnych a w miar ciemne, a 7,0 jak chcesz co ja郾iejszego co wyjdzie jak 6. Chyba dobrze napisa豉m I daj zna jak tam ci wysz這 po rozja郾iaj帷ej.
κee za p騧no to przeczyta豉m. Ju mam 5/00 na g這wie. Mam nadziej, 瞠 nie b璠 瘸這wa.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0212.jpg (73,3 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0218.jpg (65,0 KB, 24 za豉dowa)

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-10-16 o 17:40
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-16, 17:35   #3334
mcromance
Zakorzenienie

To fajnie Weronisiu, 瞠 co posz這. No i kto by si spodziewa, 瞠 Wella Koleston zapewni ci takie "wra瞠nia" przy rozja郾ianiu
Teraz dobrze, 瞠 wzi窸am Inebry a nie Koleston po zm璚zeniu Matrixa. Chocia sama zaczynam si teraz lekko martwi, czy i moja Inebrya przy rozja郾ianiu nie zrobi takiego psikusa... Chyba bym si pochlasta豉, gdybym po zdecydowaniu si na rozja郾ienie przesz豉 przez to co ty dzisiaj

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-16, 17:42   #3335
Weronisia
Zakorzenienie

mcromance ty robi豉 5/0 a nie 4/0 wi璚 nie powinno by takich sensacji. No i twoje w這sy nie s teraz czarne. Moje by造 czarne.

Id zmywa....
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-16, 17:50   #3336
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
mcromance ty robi豉 5/0 a nie 4/0 wi璚 nie powinno by takich sensacji. No i twoje w這sy nie s teraz czarne. Moje by造 czarne.

Id zmywa....
Czarne nie s, ale Inebrya trzyma poziom i chyba tylko leciutko mi si wyz這ci豉 przez ten miesi帷 od farbowania.

W sumie jak tak teraz my郵, to mo瞠 ty mia豉 ten problem przez to, 瞠 przedtem ci ka盥a farba sp造wa豉 i robi豉 pigmentacj, a na to znowu da豉 bardzo ciemny kolor i to tak trzyma這?

Trzymam kciuki, 瞠by by這 ok

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-16, 18:51   #3337
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
S逝chajcie co ruszy這

Powiem tak. Kolor na d逝go軼i jest przepi瘯ny, jak dojrza造 kasztan. Powiedzia豉bym do嗆 ciemny rudy br您, ale bardzo 豉dny. W豉郾ie o takim kolorze marzy豉m. Jedynie jest matowy Zero po造sku. Mam nadziej, 瞠 moje w這sy od篡j po tych eksperymentach.

Gorzej z pomara鎍zowym odrostem, bo jest mega pomara鎍zowy. Po這篡豉m teraz na t pomara鎍z Koleston 5/00 i czekam.... Za 100 minut sp逝kuj. Oby nie wyszed teraz ciemniej ni reszta w這s闚, bo sie powiesz

Odczekam kilka dni. Pood篡wiam w這sy, kupie znowu olej lniany. A potem na這輳 na ca這嗆 co nietrwa貫go typu Colour Touch, 瞠by to wszystko wyr闚na i nada po造sku. Nie wiem tylko jaki kolor, 瞠by nie zniszczy tego kasztanu. Szkoda by mi by這 go zmasakrowa jakim b喚dnym kolorem.

Na przysz這嗆 ju wiem, 瞠 Koleston jest niesamowicie trwa陰 farb i wr璚z 瘸dna si豉 jej nie ruszy.
W zwi您ku z tym, 瞠 o tym wiem, to chyba z niej zrezygnuj. Chyba b璠 farbowa co 2 tygodnie same odrosty Color Touchem, bo gdy znowu mi si zamarzy co rozja郾ic, to z ta farb nie b璠zie problemu. Pokaza造 to dzi moje odrosty.

Fotki oczywi軼ie wklej jak b璠 gotowa.
Teraz wklejam efekt po farbie Loreal Preference 01.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

κee za p騧no to przeczyta豉m. Ju mam 5/00 na g這wie. Mam nadziej, 瞠 nie b璠 瘸這wa.
Nawet jak baleja to wygl康a, ca趾iem fajnie. A te odrosty 5/00... No zobaczymy co ci wysz這.

A je郵i chodzi o farby to w豉郾ie dlatego nie lubi trwa造ch na amoniaku. Teraz musz jeszcze co waln望 z amoniakiem ale nast瘼ne farbowania to chyba bezamoniakowe p鎩d w ruch. Na Twoim miejscu te bym zrezygnowa豉 z tego Kolestona bo co oni daj, 瞠 tak si trzyma tych w這s闚?

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-16, 18:59   #3338
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Nawet jak baleja to wygl康a, ca趾iem fajnie. A te odrosty 5/00... No zobaczymy co ci wysz這.

A je郵i chodzi o farby to w豉郾ie dlatego nie lubi trwa造ch na amoniaku. Teraz musz jeszcze co waln望 z amoniakiem ale nast瘼ne farbowania to chyba bezamoniakowe p鎩d w ruch. Na Twoim miejscu te bym zrezygnowa豉 z tego Kolestona bo co oni daj, 瞠 tak si trzyma tych w這s闚?
Cement?

Pomarudz na temat zupe軟ie niezwi您any z w這sami
Matko, tak siedz i ju nie mog wytrzyma, a mi si kolejny odcinek "Secret love" dowlecze na torrencie. Bo jak czyta豉m recapy i widzia豉m screen-shoty na forum, to by這 bardzo ciekawie

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-16 o 19:03
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-16, 19:20   #3339
Weronisia
Zakorzenienie

S逝chajcie fotek nie b璠zie, bo bateria mi siad豉 w aparacie, a z telefonu wychodzi jaka masakra.

Powiem tylko tyle, 瞠 jest super
Odrosty chwyci造 idealnie i wygl康a r闚no.
Na zdj璚iu zd捫y豉m si dopatrze, 瞠 pod spodem mam ja郾iejsze w這sy, a na samej g鏎ze s ciemniejsze. Ale to si nie rzuca mocno w oczy, wi璚 prze篡j.

Kolorek bardzo mi si podoba, ale nie wiem jaki to jest. Co miedzianego/rudego.
Nie wiem czego teraz szuka, jakiej farby. Najp騧niej za 2 tygodnie musze zrobi znowu odrosty, a nie chcia豉bym Kolestonem. Koleston jest 鈍ietn farb, ale dla os鏏 pewnych, 瞠 nie chc nic zmienia a ja ju wiem, 瞠 nie jestem pewna a wi璚 musze poszuka czego ciut zmywalnego, l瞠j trzymaj帷ego si w這s闚.
Mied ma po przecinku 4 jak si nie myl. Nie wiem tylko czy znajd co z poziomu 6 o takim odcieniu. Albo mo瞠 odcie 2, to chyba opalizuj帷y.
My郵, 瞠 豉dnie by mi by這 gdyby br您 by ciemny, ale wpada w czerwie, a mniej w rudy.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-16, 19:39   #3340
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

WERONISIA ju po tym lorealu mia豉 fajny efekt, nie licz帷 oczywi軼ie odrostow ale kolor o wiele ciekawszy ni ciemny br您.
A jak oceniasz t farb z Loreala? Zdje豉 Ci chocia 1 poziom? Nie niszczy w這s闚?
A jednak dobrze sie czujesz w czym rudawym?
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-16, 19:43   #3341
mcromance
Zakorzenienie

Spoko loko, poczekamy do jutra na foty, a na razie wierz na s這wo

Skoro chcesz co z czerwonym a nie rudym, to mo瞠 patrz na farby z 5 lub 6 gdzie po przecinku?

Np. w Inebryi (wiem, 瞠 ci akurat ta nie pasuje, ale kolor chc pokaza) 6/2, mo瞠 6/5, 6/46 lub 6/9

zest. in..jpg

Z L'Oreal Majirel to chyba 6,52 lub 6,25 by mo瞠 pasowa豉.
Z Kolestona nie patrzy豉m, bo nie chcesz
Goldwell Topchic ma oczoje*ne czerwienie na poziomie 6 (przynajmniej na pr鏏niku) z tej strony: Palety farb fryzjerskich
No mo瞠 ewentualnie by ci si 6RB z Topchica podoba??

Og鏊nie to ma這 jest takich kolor闚, 瞠by by delikatny po造sk bordo/czerwieni. Wszystko jest raczej intensywne do嗆

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-16 o 19:46
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-16, 19:54   #3342
Weronisia
Zakorzenienie

mcromance z tego pr鏏nika fajny jest 6/5
Ja nie chc czerwieni. Pozby豉m si jej w marcu i nie chc wi璚ej. Chcia豉bym, 瞠by br您 mieni si na wi郾iowo lub miedziano. Ale 瞠by to by br您.
Jeszcze z DiaRichesse widzia豉m 5,12 bor闚kowy kasztan i 6,45 te mi si podoba造.

Morgan jeszcze nie wiem czy si dobrze czuj w rudawym, bo ju jest ciemno i s豉bo wida. Na razie bardzo podoba mi sie kolor, a jak pasuje do mnie, to sie dowiem jutro w 鈍ietle dziennym. Jak mi si nie spodoba to zamaluj

Co do samej farby Loreal Preferance to jest cudowna. Nie wylecia mi 瘸den w這s. Bez problemu rozczesa豉m w這sy, jakbym je寮zi豉 szczotk przez mas這. To pewnie ta cudowna odzywka.

Ja ju kiedy farbowa豉m t farb tylko innymi kolorami i by豉m zachwycona, wi璚 tym bardziej chcia豉m j teraz kupi.

A dzi pojecha豉m od razu po oleje i kupi豉m m鎩 ulubiony zestaw czyli olej lniany i olej z orzech闚 w這skich. Dzi na noc nasmaruj sobie w這sy, to mo瞠 od篡j.
Cho wydaje mi si, 瞠 jednak tak 幢e nie jest jak mi si wydawa這. Ale dawno nie olejowa豉m, wi璚 si przyda teraz wr鏂i do tego zwyczaju

Fotki wklej jutro o ile wyjd dobre zdj璚ia, bo przy tej pogodzie mo瞠 by r騜nie.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-16, 20:02   #3343
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ja nie chc czerwieni. Pozby豉m si jej w marcu i nie chc wi璚ej. Chcia豉bym, 瞠by br您 mieni si na wi郾iowo lub miedziano. Ale 瞠by to by br您.

Morgan jeszcze nie wiem czy si dobrze czuj w rudawym, bo ju jest ciemno i s豉bo wida. Na razie bardzo podoba mi sie kolor, a jak pasuje do mnie, to sie dowiem jutro w 鈍ietle dziennym. Jak mi si nie spodoba to zamaluj

Co do samej farby Loreal Preferance to jest cudowna. Nie wylecia mi 瘸den w這s. Bez problemu rozczesa豉m w這sy, jakbym je寮zi豉 szczotk przez mas這. To pewnie ta cudowna odzywka.

Ja ju kiedy farbowa豉m t farb tylko innymi kolorami i by豉m zachwycona, wi璚 tym bardziej chcia豉m j teraz kupi.

A dzi pojecha豉m od razu po oleje i kupi豉m m鎩 ulubiony zestaw czyli olej lniany i olej z orzech闚 w這skich. Dzi na noc nasmaruj sobie w這sy, to mo瞠 od篡j.
Cho wydaje mi si, 瞠 jednak tak 幢e nie jest jak mi si wydawa這. Ale dawno nie olejowa豉m, wi璚 si przyda teraz wr鏂i do tego zwyczaju

Fotki wklej jutro o ile wyjd dobre zdj璚ia, bo przy tej pogodzie mo瞠 by r騜nie.
Weronisia Ce-Ce ma niesamowite miedzie i czerwienie! Mo瞠sz co wybra. Podoba mi si 7,40 na wodzie 6% nie przyciemni ci ju w這s闚 a i po造sk nada bardziej. Nie wiem tylko jak dok豉dnie te Twoje w這ski wygl康aj. Jaki maj poziom i jaki ty chcesz. 5,12 z Richesse to czarna smo豉 z blaskiem, kiedy kto wstawia fotki po niej a ja mia豉m 6,12 i te ciemno by這.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg cece-color-creme-farba-d_5588.jpg (119,0 KB, 8 za豉dowa)

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-16 o 20:04
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-16, 20:06   #3344
Weronisia
Zakorzenienie

Te mi si podobaj 55/07
5/75

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Weronisia Ce-Ce ma niesamowite miedzie i czerwienie! Mo瞠sz co wybra. Podoba mi si 7,40 na wodzie 6% nie przyciemni ci ju w這s闚 a i po造sk nada bardziej. Nie wiem tylko jak dok豉dnie te Twoje w這ski wygl康aj. 5,12 z Richesse to czarna smo豉 z blaskiem, kiedy kto wstawia fotki po niej a ja mia豉m 6,12 i te ciemno by這.
Uuu Kachula Taka ruda nie moge by
Ju bardziej podoba mi sie 6/56 (tylko na ch這pski rozum powinien byc czerwony) lub 6/57.

No ale Ce-Ce u nas nie ma. Przynajmniej nigdzie nie widzia豉m.

Znalaz豉m palet Colour Touch i tu podoba mi si 6/75 i 6/75 5/75
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wella-color-touch-1.jpg (79,0 KB, 8 za豉dowa)

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-10-16 o 20:10
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-16, 20:27   #3345
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Te mi si podobaj 55/07
5/75

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Uuu Kachula Taka ruda nie moge by
Ju bardziej podoba mi sie 6/56 (tylko na ch這pski rozum powinien byc czerwony) lub 6/57.

No ale Ce-Ce u nas nie ma. Przynajmniej nigdzie nie widzia豉m.

Znalaz豉m palet Colour Touch i tu podoba mi si 6/75 i 6/75 5/75
bierz co z 6 bo znowu przez 5 dojdziesz do ciemnego.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-16, 20:35   #3346
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

jeszcze wracaj帷 do wcze郾iejszej dyskusji - o farbach rozja郾iaj帷ych i rozj御niaczu z bloga Blondbunny "rozja郾ianie rozja郾iaczem bardziej niszczy w這sy ni u篡cie farby z nawet oksydantem 12%, poniewa proces wytwarza wy窺z temperatur i szybciej niszczy 豉鎍uchy keratynowe oraz pozostawia w這s pusty w 鈔odku.
Rozja郾iacz daje nam szybciej upragniony efekt mocnego rozja郾ienia, kolory bia貫 lub bardzo jasne ale niszczy te nieodwracalnie w這sy.
Farba niszczy mniej ale te nie pomo瞠 osi庵n望 w這s闚 bardzo jasnych szatynce czy brunetce.
Warto przemy郵e przed przyst徙ieniem do zabiegu na czym bardziej nam zale篡: czy na kolorze czy na zdrowiu i wygl康zie naszych w這s闚...
Rozja郾iacz daje bardziej sztuczne odcienie blondu ni farby.
Przy rozja郾iaczu lepiej u篡 ni窺zej wody np. 6% czy 9% i wyd逝篡 czas dzia豉nia ni od razu nak豉da z 12%.
Przy farbie musimy dok豉dnie wyliczy o ile ton闚 w這sy chcemy rozja郾i, poniewa farba dzia豉 tylko okre郵ony czas do 45 minut i trzymanie jej d逝瞠j z nisk wod jest bez sensu i nic nam nie da.
Przy farbie nie nale篡 ba si wysokich st篹e oksydantu
."
ja na pewno robi kolejny raz farb...
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-16, 20:35   #3347
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
bierz co z 6 bo znowu przez 5 dojdziesz do ciemnego.
Waham si. Nawet 5 nie pokrywa dobrze mojego blondu. To 6 tym bardziej sobie nie poradzi.
Na teraz, 瞠by tylko wyr闚na kolor i nada po造sk, to wzi窸abym 6/75, ale gdy ju b璠 odrosty, czyli gdzie za tydzie dwa,to to b璠zie za jasne. Chyba, 瞠 zamiast Colour Touch wezm jednak farb, to wtedy mo瞠 zaryzykuj z 6. Nawet Koleston ma taki odcie.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-16, 20:38   #3348
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

ojoj co sie tu dzieje wszystkie rozjasniaja w這ski hihi ja tez mia豉m taka mysl ale gdy zestawi豉m 2 zdjecia to mi odesz這 moja 5 z londy ciemno wychodzi w brew pozorom nie sa czarne
teraz stosuje maske biovax do ciemnych i zauwazy豉m ze podjasni豉 mi w這sy do fajnego brazu ja sie przyzwyczai豉m do ciemnych nie mam rudosci i tak zostanie .
1-dawniej 2-wrzesien

w這sy sa d逝zsze, nie wypadaja, sta造 sie mocniejsze po drozdzach, odzyska造 blask szkoda mi ich niszczyc tak jak to by這 2lata temu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC06863.jpg (110,8 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2772 - Kopia - Kopia.jpg (183,9 KB, 24 za豉dowa)
Stary 2013-10-16, 20:42   #3349
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Waham si. Nawet 5 nie pokrywa dobrze mojego blondu. To 6 tym bardziej sobie nie poradzi.
Na teraz, 瞠by tylko wyr闚na kolor i nada po造sk, to wzi窸abym 6/75, ale gdy ju b璠 odrosty, czyli gdzie za tydzie dwa,to to b璠zie za jasne. Chyba, 瞠 zamiast Colour Touch wezm jednak farb, to wtedy mo瞠 zaryzykuj z 6. Nawet Koleston ma taki odcie.
Mo瞠 na ca這嗆 wal 6 a po odrostach mieszaj z 5? Ci篹ko mi co doradzi bo tak jasnych odrost闚 nie mam.
Ja za teraz b璠 mia豉 znowu problem co mi odrost rozja郾i idealnie do reszty w這s闚. Niby odorsty mam traktowac wod 9% a d馧 6%, ale strasznie nie lubi tak si babra w tych utleniaczach. Lubi raz miesza i raz nak豉da. Ech blondu mi si zachcia這...

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
jeszcze wracaj帷 do wcze郾iejszej dyskusji - o farbach rozja郾iaj帷ych i rozj御niaczu z bloga Blondbunny "rozja郾ianie rozja郾iaczem bardziej niszczy w這sy ni u篡cie farby z nawet oksydantem 12%, poniewa proces wytwarza wy窺z temperatur i szybciej niszczy 豉鎍uchy keratynowe oraz pozostawia w這s pusty w 鈔odku.
Rozja郾iacz daje nam szybciej upragniony efekt mocnego rozja郾ienia, kolory bia貫 lub bardzo jasne ale niszczy te nieodwracalnie w這sy.
Farba niszczy mniej ale te nie pomo瞠 osi庵n望 w這s闚 bardzo jasnych szatynce czy brunetce.
Warto przemy郵e przed przyst徙ieniem do zabiegu na czym bardziej nam zale篡: czy na kolorze czy na zdrowiu i wygl康zie naszych w這s闚...
Rozja郾iacz daje bardziej sztuczne odcienie blondu ni farby.
Przy rozja郾iaczu lepiej u篡 ni窺zej wody np. 6% czy 9% i wyd逝篡 czas dzia豉nia ni od razu nak豉da z 12%.
Przy farbie musimy dok豉dnie wyliczy o ile ton闚 w這sy chcemy rozja郾i, poniewa farba dzia豉 tylko okre郵ony czas do 45 minut i trzymanie jej d逝瞠j z nisk wod jest bez sensu i nic nam nie da.
Przy farbie nie nale篡 ba si wysokich st篹e oksydantu
."
ja na pewno robi kolejny raz farb...
No i warto to pami皻a. Ja nigdy nie lubi豉m rozja郾iacza a farby zawsze mniej mi szkodzi造. Skoro nawet Bunny tak uwa瘸 to warto si tego trzyma.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-16, 20:47   #3350
Weronisia
Zakorzenienie

Ifrit twoje w這sy zawsze mi si podoba造. Uwielbiam taki ciemny br您.
A jaki masz sw鎩 naturalny ? Chodzi mi o odrosty, czy wida ci mocno.
Bo ja kombinuj, bo moje odrosty mnie dobijaj.

Kachula chyba zam闚i 6/75 p鏦i nie mam odrost闚. A potem si zobaczy

A tobie si zachcia這 blondu, to teraz si m璚z ha ha

ja maj帷 pasemka blond robi豉m w這sy co 2 m-ce, bo sie tak w oczy nie rzuca這. Teraz musz najp騧niej po 2 tygodniach kombinowa.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-16, 20:50   #3351
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:

No i warto to pami皻a. Ja nigdy nie lubi豉m rozja郾iacza a farby zawsze mniej mi szkodzi造. Skoro nawet Bunny tak uwa瘸 to warto si tego trzyma.
A jednak teraz Ci podkusi這 na rozja郾ianie mam na my郵i Deli
Ten kolor strasznie mi sie podoba http://blogblondbunny.blogspot.com/2...ajirel-82.html
Jak podja郾i jeszcze z 5 razy garnierem to mo瞠 mi ten poziom wyjdzie
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-16, 20:59   #3352
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Szkoda m璚zyc w這sy.

A ja ju kupi豉m farb Colour Touch 6/75. Ma przyj嗆 w pi徠ek/sobot. Jak tylko przyjdzie, to od razu zrobie w這sy. Do tego czasu zd捫 2 razy naolejowa w這sy. A oxy do tego jest s豉be, bo tylko 1,9% wi璚 powinny mi w這sy wytrzyma.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-16, 21:03   #3353
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Szkoda m璚zyc w這sy.

A ja ju kupi豉m farb Colour Touch 6/75. Ma przyj嗆 w pi徠ek/sobot. Jak tylko przyjdzie, to od razu zrobie w這sy. Do tego czasu zd捫 2 razy naolejowa w這sy. A oxy do tego jest s豉be, bo tylko 1,9% wi璚 powinny mi w這sy wytrzyma.
no na takim oksy na pewno nie b璠ziesz mia豉 zniszcze powinny Ci si 豉dnie stonowa

5 razy to mia豉m na my郵i oczywi軼ie nie pod rz康 nie pali mi si a tak bardzo, b璠 sobie powolutku schodzi do ja郾iejszych przez par miesi璚y zreszt teraz mam odcie taki 瞠 baaaardzo niewiele odr騜nia mi si odrost a jak zrobie fryzure ala grzywka to nawet siwe si nie rzucaja w oczy tak瞠 odrost闚 nie ruszam
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-16, 21:22   #3354
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Kachula chyba zam闚i 6/75 p鏦i nie mam odrost闚. A potem si zobaczy

A tobie si zachcia這 blondu, to teraz si m璚z ha ha

ja maj帷 pasemka blond robi豉m w這sy co 2 m-ce, bo sie tak w oczy nie rzuca這. Teraz musz najp騧niej po 2 tygodniach kombinowa.
Ale mi si tak jasno podoba chocia ju z鄴趾這 jakby zielone wida i przyda豉by si farba...

Cytat:
Ten kolor strasznie mi sie podoba http://blogblondbunny.blogspot.com/2...ajirel-82.html
Musia豉m Deli waln望 na t ziele. Normalnie nigdy nie posz豉bym po rozja郾iacz.
A kolor z pr鏏nika ci si podoba czy u modelek? Bo np Kitka to zawsze bardzo bardzo bardzo jasny blond mia豉 i jej tak ciemno nie wysz這, st康 豉dnie.

Cytat:
No w豉郾ie i ja my郵 czy na pewno chc amoniak... Czy nie waln望 czego ala toner i z ma造m oxy. Ale chyba musz jeszcze te w這siska nas帷zy kolorem i dopiero nast瘼ne farbowanie b璠zie ton w ton.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-16 o 21:24
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-16, 21:45   #3355
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
No w豉郾ie wiem, szuka豉m ci jaki tylko z po造skiem takiego burgunda, co w ten dese i normalnie szok. Wszystko te kolory s bardzo intensywne w czerwieniach, dopiero poziom 5 i wy瞠j jest taki delikatniejszy, ale 6 i ni瞠j to czerwonka normalnie

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Te to czyta豉m i si zastanawiam jak to si ma do k徙ieli rozja郾iaj帷ej, bo tam nie ma samego rozja郾iacza
Bo farby na poziomie 5 farba rozja郾iaj帷a mo瞠 mi nie ruszy i co wtedy? No i k豉嗆 t farb po ca這軼i troch si boj. W sumie k徙ieli robi te si boj na razie. Najpierw musz te moje kud造 w miejscu ustabilizowa i potem b璠 my郵e.

P.S. Kachula, wiesz co ci powiem. Ten tran taki z造 nie jest, nawet smaczny jak jaka g瘰ta woda cytrynowa Tylko tekstura oleju jest dziwna przy po造kaniu

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Tylko ty nie przesad z tym blondem jak Kachula zrobi豉 Bo pami皻asz, 瞠 ona potem mia豉 ekspresowy odwr鏒 do ciemniejszych

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Szkoda m璚zyc w這sy.

Cytat:
No w豉郾ie i ja my郵 czy na pewno chc amoniak... Czy nie waln望 czego ala toner i z ma造m oxy. Ale chyba musz jeszcze te w這siska nas帷zy kolorem i dopiero nast瘼ne farbowanie b璠zie ton w ton.
Jasno, ciemniej, jasno, ciemniej [...].

http://media.tumblr.com/tumblr_m938b4U6oI1r0wn98.gif

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-16, 21:51   #3356
Weronisia
Zakorzenienie

mcromance nie masz co mdle
Na豉dowa豉m baterie i zrobi豉m zdj璚ia w domu. Hmmm... i teraz ju sama nie wiem....
Jeszcze troch popatrz na te zdj璚ia i jutro polec po drugie pude趾o tej jasnej farby Preferance 01, bo widz, 瞠 g鏎nej warstwy w這s闚 prawie nie ruszy這.
Dopiero potem na這輳 dla wyr闚nania ten toner co dzi zam闚i豉m.
Ale musz sie jeszcze z tym przespa i pomy郵e.

To moje dzisiejsze w這siska z wyra幡ie widoczn ciemn g鏎n warstw w這s闚.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0237.jpg (86,0 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0235.jpg (101,7 KB, 22 za豉dowa)
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-16, 21:54   #3357
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Jeszcze troch popatrz na te zdj璚ia i jutro polec po drugie pude趾o tej jasnej farby Preferance 01, bo widz, 瞠 g鏎nej warstwy w這s闚 prawie nie ruszy這.

No co, czemu mam nie mdle? najpierw kusicie rozja郾ianiem, potem gadki lec o szkodliwo軼i rozja郾iacza, 鄉ierdz帷ym dekoloryzatorze, potem si przyciemniacie, bo jednak nie tak.
Ja odpadam, bo zdecydowa si nigdy nie mog jedynie przed faktem. Potem ju musz z tym co wybra豉m 篡

Swoj droga dziwne bardzo, 瞠 ci tej g鏎y nie ruszy這 a sp鏚 si podda 豉twiej

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-16, 21:55   #3358
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Trzeba cz瘰to do w徠ku zagl康a, bo kolory zmieniaj si jak w kalejdoskopie
Stary 2013-10-16, 21:56   #3359
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
No w豉郾ie wiem, szuka豉m ci jaki tylko z po造skiem takiego burgunda, co w ten dese i normalnie szok. Wszystko te kolory s bardzo intensywne w czerwieniach, dopiero poziom 5 i wy瞠j jest taki delikatniejszy, ale 6 i ni瞠j to czerwonka normalnie

Te to czyta豉m i si zastanawiam jak to si ma do k徙ieli rozja郾iaj帷ej, bo tam nie ma samego rozja郾iacza
Bo farby na poziomie 5 farba rozja郾iaj帷a mo瞠 mi nie ruszy i co wtedy? No i k豉嗆 t farb po ca這軼i troch si boj. W sumie k徙ieli robi te si boj na razie. Najpierw musz te moje kud造 w miejscu ustabilizowa i potem b璠 my郵e.

P.S. Kachula, wiesz co ci powiem. Ten tran taki z造 nie jest, nawet smaczny jak jaka g瘰ta woda cytrynowa Tylko tekstura oleju jest dziwna przy po造kaniu

http://media.tumblr.com/tumblr_m938b4U6oI1r0wn98.gif
Na razie nie my郵 na zapas. Zobaczysz jakie wtedy b璠 w這sy i wtedy co doradzimy.
Co do tranu to mnie ju nic chyba nie obrzydzi. Tyle rzeczy po造ka豉m... 柝e zabrzmia這. Pi豉m z 造磬i olej lniany i wierz mi, 瞠 ten tran to chyba jak cukierek cytrynowy by mi smakowa

Cytat:

Ja bym tylko po這篡豉 t farb na ciemne pasma. Bo pod spodem to masz 鈍ietny kolor

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-16, 21:56   #3360
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Ale mi si tak jasno podoba chocia ju z鄴趾這 jakby zielone wida i przyda豉by si farba...

Musia豉m Deli waln望 na t ziele. Normalnie nigdy nie posz豉bym po rozja郾iacz.
A kolor z pr鏏nika ci si podoba czy u modelek? Bo np Kitka to zawsze bardzo bardzo bardzo jasny blond mia豉 i jej tak ciemno nie wysz這, st康 豉dnie.

Te mi si wydaje 瞠 Twoje w這sy musz jeszcze lepiej najpierw z豉pa pigment
W豉郾ie ten kolorek nie ukrywam 瞠 u niej mi si podoba a na pr鏏niku taki jaki rudawy u mnie na monitorze u Ciebie te?? nie wygl康a na opalizuj帷y.....

Cytat:

Tylko ty nie przesad z tym blondem jak Kachula zrobi豉 Bo pami皻asz, 瞠 ona potem mia豉 ekspresowy odwr鏒 do ciemniejszych
Napisz Ci Twoj rad zr鏏 pr鏏 pasemkow
Nie przesadz, nie mam parcia na blond wcze郾iej jak za 2-3 tygodnie nie zamierzam farbowa, mo瞠 nawet p騧niej. W tamtym roku chcia豉m szybko mie blond i sko鎍zy豉m na Palette N5 aaaa i jakie 20cm w這s闚 mniej bo zrobi豉m DWA razy rozja郾ianie na 6% ...
MorganLeFay jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.