Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 115 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-10-17, 18:12   #3421
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
Kachula z ciekawosci zapytam, mierzylas odwod swojego kucyka? Bo na wszystkich zdjeciach Twoje wloski wygladaja jakby byly geeeeeeste bardzo, a Ty narzekasz, ze wypadaja
g瘰te

Teraz ja oplu豉m monitor Dziewczyno ja mam trzy k豉ki na krzy. W rozpuszczonych to nawet nie mog chodzi bo tragedia.
Zaraz...
Kurde! Gdy zwi您a豉m kucyk wysoko z ty逝 (jak g鏎ny czubek ucha) wychodzi bez milimetra, 瞠 8cm! A na dole przy szyi z ty逝 7,3m... Nie jest tak 幢e albo 幢e mierz. Ale na g鏎ze to te zas逝ga odrastaj帷ych w這s闚. Mam ju je od czubka do ucha w豉郾ie G逝pio to wygl康a jak wystaj spod d逝窺zych

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-17, 18:14   #3422
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Te o tym pomy郵a豉m, bo to mo瞠 by zbyt pi瘯ne 瞠by by這 prawdziwe mo瞠 farba z rozja郾iaczem w sk豉dzie?
to ten nasz garnier chyba tez ma rozjasniacz w skladzie czy nie ma? czerwone swiatelko wlacza mi sie jak czytam, zeby nie stosowac na wlosy zniszoczne i polamane

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
g瘰te

Teraz ja oplu豉m monitor Dziewczyno ja mam trzy k豉ki na krzy. W rozpuszczonych to nawet nie mog chodzi bo tragedia.
Zaraz...
Kurde! Gdy zwi您a豉m kucyk wysoko z ty逝 (jak g鏎ny czubek ucha) wychodzi bez milimetra, 瞠 8cm! A na dole przy szyi z ty逝 7,3m... Nie jest tak 幢e albo 幢e mierz. Ale na g鏎ze to te zas逝ga odrastaj帷ych w這s闚. Mam ju je od czubka do ucha w豉郾ie G逝pio to wygl康a jak wystaj spod d逝窺zych
i ta sa trzy wlosy na krzyz?
to ja mam z 6,5cm w obodzie max :rycze-srmarkam:

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-17, 18:17   #3423
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
to ten nasz garnier chyba tez ma rozjasniacz w skladzie czy nie ma? czerwone swiatelko wlacza mi sie jak czytam, zeby nie stosowac na wlosy zniszoczne i polamane

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

To ja ci powiem, 瞠 dla mnie na fotach to ty masz wi璚ej ode mnie

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Ej zjad這 mi posta! Garnier e01 to po prostu rozja郾iacz. Dziewczyny na blondach rozja郾iaj nim bardzo ciemne odrosty aby przygotowa je do blond farby.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-17, 18:26   #3424
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Pom璚z Was.

W豉郾ie wiem jak jutro rozrobi farby: http://www.reactiongifs.com/wp-conte...py-lurking.gif

A tak bym chcia豉 wygl康a jak zobacz efekt ko鎍owy: http://www.reactiongifs.com/wp-conte...nture-time.gif
砰cz 瞠by tak by這

A potem b璠ziesz robi tak: Klik klik
No dobra, mo瞠 bardziej tak: Klik klik

A my zrobimy tak KLIK, a potem tak KLIK

Cytat:
zaraz pobudze moich chlopow
Przepraszam, ale jak ja si dorw do kpop-owych gif闚 to ko鎍a nie ma, bo to tak ogromny zbi鏎, 瞠 g這wa ma豉
Ale jak masz swych m篹czyzn pobudzi to przestan.
Mo瞠 tak by?

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Cytat:
Ja kiedy mia豉m ko這 7 cm w obwodzie przy gumce. Teraz jak mi lec mam jakie 5 i troch w du篡ch porywach i zaraz po myciu, jak jeszcze maj obj皻o嗆...
Widzicie same jak bardzo mi si przerzedzi這, co? Wstyd kucyka zrobi jak si lekko przet逝szcz, bo sk鏎 wida na kilometr

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-17 o 18:28
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-17, 18:30   #3425
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
砰cz 瞠by tak by這

A potem b璠ziesz robi tak: Klik klik
No dobra, mo瞠 bardziej tak: Klik klik

A my zrobimy tak KLIK, a potem tak KLIK

Przepraszam, ale jak ja si dorw do kpop-owych gif闚 to ko鎍a nie ma, bo to tak ogromny zbi鏎, 瞠 g這wa ma豉
Ale jak masz swych m篹czyzn pobudzi to przestan.
Mo瞠 tak by?

A ja i tak b璠 chodzi tak: http://awesomegifs.com/wp-content/up...lous-llama.gif

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-17, 18:37   #3426
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
No i gra gitara, wa積e, 瞠by si ceni
Mi chodzi這 o pozytywne zaskoczenie, ale ten gif wy瞠j by 鄉ieszniejszy i wygra b鎩

Dobra, ja si ju si陰 powstrzymuj, 瞠by nie zawali w徠ku ton gif闚. Bo trudne to dla mnie nie jest

Czas edycji: 2013-10-17 o 18:39
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-17, 20:27   #3427
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
No nie wiem, te garniery 110 chyba s bez rozja郾iacza no ale ten e01 to mysle ze na pewno ma

Kachula Ty masz 7,3 w kucyku??? A mi si wydawa這 瞠 masz baaaardzo g瘰te!!! A sobie normalnie zmierzy豉m, przy szyji mi wysz這 8cm a nie mog豉m uwierzy, 軼iska豉m ten kucyk konkretnie a tu 8 ?? na czubku 8,5...
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-17, 20:46   #3428
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
No nie wiem, te garniery 110 chyba s bez rozja郾iacza no ale ten e01 to mysle ze na pewno ma

Kachula Ty masz 7,3 w kucyku??? A mi si wydawa這 瞠 masz baaaardzo g瘰te!!! A sobie normalnie zmierzy豉m, przy szyji mi wysz這 8cm a nie mog豉m uwierzy, 軼iska豉m ten kucyk konkretnie a tu 8 ?? na czubku 8,5...
Nie lubi ci...

Ja jak pochyl g這w na bok i zgarn wszystkie w這sy i tak stan pod s這鎍e, to wida takie szpary ubytk闚, 瞠 tir by przejecha Nie mam g瘰tych i nigdy nie mia豉m. Chocia jak teraz przypomn sobie swoje "cienkie" w這sy za czas闚 studi闚, to kurde mia豉m chyba z 10 w kucyku... Ech...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-17 o 20:48
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-17, 20:51   #3429
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Nie lubi ci...

Ja jak pochyl g這w na bok i zgarn wszystkie w這sy i tak stan pod s這鎍e, to wida takie szpary ubytk闚, 瞠 tir by przejecha Nie mam g瘰tych i nigdy nie mia豉m. Chocia jak teraz przypomn sobie swoje "cienkie" w這sy za czas闚 studi闚, to kurde mia豉m chyba z 10 w kucyku... Ech...
Te sobie w豉郾ie pomy郵a豉m ile musia豉m mie zanim z w這sami zacz窸am eksperymentowa
A w這sy masz cienkie czy grube? u mnie do嗆 du穎 ich jest ale s raczej cienkie
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-17, 21:12   #3430
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Obw鏚 kucyka.

Ja mam g瘰t grzywk (tak 軼inan na r闚no nad brwiami, ci篹k, kt鏎a oczywi軼ie do kucyka si nie mie軼i), mocno wydega穎wane w這sy od spodu, cz窷 w這s闚 wypada mi z kucyka (na dole przy szyi i po bokach) a i tak mam wi璚ej cm w obwodzie. Wzi窸am recepturk, aby je mocno 軼isn望 i nadal mam wi璚ej. Ju nawet nie b璠 pisa豉 ile.

Albo rzeczywi軼ie te perypetie w這sowe musia造 os豉bi w這sy. Albo mo瞠 po prostu w這sy po mocnym rozja郾ianiu (i to nie pojedynczym) s takie bardziej podatne, uleg貫, mi瘯kie i jak je si je rozczesze i z豉pie razem to s bardziej zwarte? St康 mniejszy obw鏚.

Szczerze m闚i帷 nigdy nie mierzy豉m w這s闚 "w kucyku", wi璚 nie wiem ile maj moje po rozja郾ianiu. Kiedy sprawdz.

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-10-17 o 21:14
rumpleteazer jest offline  
Stary 2013-10-17, 21:12   #3431
mcromance
Zakorzenienie

Pozosta這 nam (mi ???) tylko p豉ka lub zainwestowa w peruki i doczepki...

M闚i豉m, 瞠 znajd prawie wszystko

Czas edycji: 2013-10-17 o 21:14
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-17, 21:21   #3432
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
Albo rzeczywi軼ie te perypetie w這sowe musia造 os豉bi w這sy. Albo mo瞠 po prostu w這sy po mocnym rozja郾ianiu (i to nie pojedynczym) s takie bardziej podatne, uleg貫, mi瘯kie i jak je si je rozczesze i z豉pie razem to s bardziej zwarte? St康 mniejszy obw鏚.
Wiesz, najwi璚ej tutaj ma do powiedzenia genetyka - sama struktura w這sa, ilo嗆 cebulek /mieszk闚 w這sowych/ na cm2 sk鏎y i grubo嗆 pojedynczych w這sk闚 - to jeszcze pami皻am z zaj耩 o strukturze runa owiec, przydatne, nie ma co LOL

Odno郾ie twojego obwodu kucyka, to ja nie chc wiedzie, bo b璠 rycze jak g逝pa, 瞠 mi natura posk徙i豉.
Albo jako pierdo豉 sta豉m nie w tej kolejce co trzeba i wzi窸am za du穎 cyck闚 i ty趾a...

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-17, 21:30   #3433
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Te sobie w豉郾ie pomy郵a豉m ile musia豉m mie zanim z w這sami zacz窸am eksperymentowa
A w這sy masz cienkie czy grube? u mnie do嗆 du穎 ich jest ale s raczej cienkie
Cienkie i grube ale teraz po rozja郾ianiu cienkich wi璚ej Zawsze mia豉m mizerne ale kiedy zacz窸y mi lecie, ju b璠zie z 3 lata zaraz, to 3/4 wylecia這 i tak dos這wnie 3/4 I to nie od zabieg闚, bo te zawsze robi豉m. To organizm po ci捫ach i stres najwi璚ej krzywdy mi narobi造. Stres jest najgorszy, bo tego nie uleczysz wcierkami...

Cytat:
Obw鏚 kucyka.

Ja mam g瘰t grzywk (tak 軼inan na r闚no nad brwiami, ci篹k, kt鏎a oczywi軼ie do kucyka si nie mie軼i), mocno wydega穎wane w這sy od spodu, cz窷 w這s闚 wypada mi z kucyka (na dole przy szyi i po bokach) a i tak mam wi璚ej cm w obwodzie. Wzi窸am recepturk, aby je mocno 軼isn望 i nadal mam wi璚ej. Ju nawet nie b璠 pisa豉 ile.

Szczerze m闚i帷 nigdy nie mierzy豉m w這s闚 "w kucyku", wi璚 nie wiem ile maj moje po rozja郾ianiu. Kiedy sprawdz.
Sprawd i nie pisz bo my tu chyba zawa逝 dostaniemy...

Cytat:
Pozosta這 nam (mi ???) tylko p豉ka lub zainwestowa w peruki i doczepki...

M闚i豉m, 瞠 znajd prawie wszystko
doczepki

Cytat:
Odno郾ie twojego obwodu kucyka, to ja nie chc wiedzie, bo b璠 rycze jak g逝pa, 瞠 mi natura posk徙i豉.
Albo jako pierdo豉 sta豉m nie w tej kolejce co trzeba i wzi窸am za du穎 cyck闚 i ty趾a...
Sta豉m za Tob...

Czas edycji: 2013-10-17 o 21:31
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-17, 21:38   #3434
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
to jeszcze pami皻am z zaj耩 o strukturze runa owiec, przydatne, nie ma co LOL
http://i1152.photobucket.com/albums/...sterically.gif

Cytat:
Ka盥y ma jakie wady i zalety.

Ja rzeczywi軼ie mam tak, 瞠 mnie kobiety zaczepiaj na ulicy (oczywi軼ie nie codziennie, ale zdarza si) z pytanie co robi, 瞠 mam takie b造szcz帷e/g瘰te/grube w這sy (r騜nie opcje). Zw豉szcza taka jedna s御iadka nie mo瞠 si ode mnie odczepi. Mniej wi璚ej co p馧 roku si pyta o b造sk moich w這s闚 (od 10 lat) i jest bardzo rozczarowana, jak m闚i, 瞠 u篡wam Fructis/Timotei/Nivea, bo liczy chyba, 瞠 powiem "tam, 2 ulice dalej, ro郾ie taki krzew, kt鏎y 10 czerwca obsypuje si kwieciem, nale篡 poczeka do p馧nocy (i tak dalej)". A ja tu jej m闚i np. "Timotei do w這s闚 normalnych" i czar pryska.

No ale s aspekty, w kt鏎ych w軼iekam si na moje cia這/geny/los. Tak to ju jest. Ci篹ko by這 sta do wszystkich kolejek
Stary 2013-10-17, 21:40   #3435
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Cienkie i grube ale teraz po rozja郾ianiu cienkich wi璚ej Zawsze mia豉m mizerne ale kiedy zacz窸y mi lecie, ju b璠zie z 3 lata zaraz, to 3/4 wylecia這 i tak dos這wnie 3/4 I to nie od zabieg闚, bo te zawsze robi豉m. To organizm po ci捫ach i stres najwi璚ej krzywdy mi narobi造. Stres jest najgorszy, bo tego nie uleczysz wcierkami...
Po rozja郾ianiu mo瞠 Ci si tylko wizualnie wydaje 瞠 s cie雟ze? Bo w sumie br您 zawsze wygl康a jakby w這s闚 by這 wi璚ej, niestety.
A 瞠by si nie stresowa.. no c騜 trzeba mie chyba taki charakter zazdroszcz niekt鏎ym osobom kt鏎e na wszystko potrafi machn望 r瘯 i nie t逝mi w sobie emocji albo takim kt鏎zy si wykrzycz i maj spok鎩...

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Sta豉m za Tob...
A ja za Tob... ale dla mnie ju zabrak這 cyck闚 i sam ty貫k wzi窸am
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-17, 21:44   #3436
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Po rozja郾ianiu mo瞠 Ci si tylko wizualnie wydaje 瞠 s cie雟ze? Bo w sumie br您 zawsze wygl康a jakby w這s闚 by這 wi璚ej, niestety.
Te mi si tak wydaje.

Poza tym po rozja郾ianiu w這sy s takie ..hmmm.. "mi璚iutkie". Ja ju swoich nie pami皻am bardzo jasnych, ale z豉pa豉m ostatnio w這sy mojej kole瘸nki, kt鏎a nosi platyn od dawna i by造 takie bardzo "uleg貫". Jak si je z豉pa這 do kupy to by造 mniej spr篹yste, ni ciemne. Wi璚 i w r璚e wydaj si cie雟ze, cho to kwestia struktury a nie ilo軼i.

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-10-17 o 21:50
rumpleteazer jest offline  
Stary 2013-10-17, 21:50   #3437
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

No to mi odda豉 ze swoich cyck闚 do moich. Mam podw鎩nie obdarzone

Cytat:
Te mi si tak wydaje.

Poza tym po rozja郾ianiu s takie ..hmmm.. "mi璚iutkie". Ja ju swoich nie pami皻am bardzo jasnych, ale z豉pa豉m ostatnio w這sy mojej kole瘸nki, kt鏎a nosi platyn od dawna i by造 takie bardzo "uleg貫". Jak si je z豉pa這 do kupy to by造 takie mniej spr篹yste, ni ciemne. Wi璚 i w r璚e wydaj si cie雟ze, cho to kwestia struktury a nie ilo軼i.
Co w tym jest. Ja sobie to tak t逝macz: farby br您owe, czarne, og鏊nie ciemne pokrywaj w這s pigmentem a farby blond wysysaj z w這sa kolor i dlatego w這sy s cie雟ze po rozja郾ianiu bo nie s wype軟ione kolorem.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-17, 22:04   #3438
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:

A ja mam straszne paznokcie S bardzo elastyczne i 瘸den lakier si ich nie trzyma. A lubi pomalowane

Jak czasem jaki lakier wytrzyma 2 dni, to jest 鈍i皻o. Wszystko jedno czy za 5z czy za 50z, ka盥y odpryskuje. I wcale nie s 豉mliwe, te moje pazury. ζmliwe si sta造, jak je chcia豉m utwardzi, wi璚 zarzuci豉m starania.

Nie mo積a mie wszystkiego
Stary 2013-10-17, 22:21   #3439
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
No to mi odda豉 ze swoich cyck闚 do moich. Mam podw鎩nie obdarzone

Co w tym jest. Ja sobie to tak t逝macz: farby br您owe, czarne, og鏊nie ciemne pokrywaj w這s pigmentem a farby blond wysysaj z w這sa kolor i dlatego w這sy s cie雟ze po rozja郾ianiu bo nie s wype軟ione kolorem.
Oddawaj!

A z tym pigmentem to faktycznie mo瞠 tak by
Cytat:

A ja mam straszne paznokcie S bardzo elastyczne i 瘸den lakier si ich nie trzyma. A lubi pomalowane

Jak czasem jaki lakier wytrzyma 2 dni, to jest 鈍i皻o. Wszystko jedno czy za 5z czy za 50z, ka盥y odpryskuje. I wcale nie s 豉mliwe, te moje pazury. ζmliwe si sta造, jak je chcia豉m utwardzi, wi璚 zarzuci豉m starania.

Nie mo積a mie wszystkiego
A pr鏏owa豉 tej od篡wki z Eveline? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,45...-paznokci.html moim zdaniem jest niez豉, przy regularnym u篡waniu wida efekty....
Te lubi pomalowane pazury, ale do wspinania si nie nadaj
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-17, 22:25   #3440
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

υ losie! Dziewczyny jeste軼ie 鈍irni皻e z tymi gifami

Kachula nie wiadomo co ci poradzi. Ja my郵, 瞠 te wszystkie po鈍iaty to ci si wyp逝cz. Ale .. ty chcesz by pi瘯na do soboty, wi璚 to chyba nie da si wyp逝ka.
Kombinuj. Mi璠zy 9 a 8 jest niewielka r霩nica. Skoro po鈍iata niebieska ci si nie podoba豉, to mo瞠 daj wi璚ej 9....

A ja ju si farbn窸am. Stwierdzam, 瞠 Preference jest cudowna W這sy po niej s cudowne. Znowu nie straci豉m ani jednego w這sa. W這sy s jedwabi軼ie mi瘯kie.
No ale do rzeczy....
Jestem zadowolona
Kolor si wyr闚na.
Oddzieli豉m g鏎 w這s闚, tak od wysoko軼i ucha. Tych na dole nie fasrbowa豉m, bo i tak ju by造 rude. A te u g鏎y trzyma豉m jednak 45 minut. Bez odrost闚.
Teraz wygl康a na br您 o rdzawym odcieniu. Taki ciemny kasztan. Bardzo mi si podoba.
Gdyby nie to, 瞠 musz ten odcie wyr闚na, to ju bym nie farbowa豉. Ale jednak odrosty jeszcze s do嗆 jasne/rude, wi璚 toner jest musowy.

Wklejam fotki w r騜nym 鈍ietle.
1 - Najpierw fotka przed farbowaniem - wyra幡ie wida rudy sp鏚 w這s闚 i prawie czarn g鏎.
2 - Po dzisiejszym farbowaniu. Czer znikn窸a. Wygl康a mniej wi璚ej r闚no, je郵i si przymknie oko na odrobin ciemnych pasemek na g鏎ze - ale to ju nie czer, ale br您.
3 - Por闚nanie - Jak by這 przed rozja郾ianiem i jak jest teraz.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (95,4 KB, 43 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (81,1 KB, 46 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (88,9 KB, 58 za豉dowa)
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-17, 22:47   #3441
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Oddawaj!
Nie mog... M篹u by mnie chyba zlinczowa albo znalaz inne du瞠 cyce

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆

Kachula nie wiadomo co ci poradzi. Ja my郵, 瞠 te wszystkie po鈍iaty to ci si wyp逝cz. Ale .. ty chcesz by pi瘯na do soboty, wi璚 to chyba nie da si wyp逝ka.
Kombinuj. Mi璠zy 9 a 8 jest niewielka r霩nica. Skoro po鈍iata niebieska ci si nie podoba豉, to mo瞠 daj wi璚ej 9....

A ja ju si farbn窸am. Stwierdzam, 瞠 Preference jest cudowna W這sy po niej s cudowne. Znowu nie straci豉m ani jednego w這sa. W這sy s jedwabi軼ie mi瘯kie.
No ale do rzeczy....
Jestem zadowolona
Kolor si wyr闚na.
Oddzieli豉m g鏎 w這s闚, tak od wysoko軼i ucha. Tych na dole nie fasrbowa豉m, bo i tak ju by造 rude. A te u g鏎y trzyma豉m jednak 45 minut. Bez odrost闚.
Teraz wygl康a na br您 o rdzawym odcieniu. Taki ciemny kasztan. Bardzo mi si podoba.
Gdyby nie to, 瞠 musz ten odcie wyr闚na, to ju bym nie farbowa豉. Ale jednak odrosty jeszcze s do嗆 jasne/rude, wi璚 toner jest musowy.

Wklejam fotki w r騜nym 鈍ietle.
1 - Najpierw fotka przed farbowaniem - wyra幡ie wida rudy sp鏚 w這s闚 i prawie czarn g鏎.
2 - Po dzisiejszym farbowaniu. Czer znikn窸a. Wygl康a mniej wi璚ej r闚no, je郵i si przymknie oko na odrobin ciemnych pasemek na g鏎ze - ale to ju nie czer, ale br您.
3 - Por闚nanie - Jak by這 przed rozja郾ianiem i jak jest teraz.
Bomba!!! Normalnie super! I powiem Ci tylko, 瞠 o niebo lepiej od tej czerni! Normalnie kolor wyszed ci 鈍ietny.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Weronisia powinna tak po tym farbowaniu: http://mrwgifs.com/wp-content/upload...-Dance-Gif.gif

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-17, 22:49   #3442
Weronisia
Zakorzenienie

Tak w豉郾ie zrobi豉m

A jutro jak przyjdzie toner i 豉dnie mi wyr闚na, to dopiero b璠zie reakcja odlotowa
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-17, 22:58   #3443
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Tak w豉郾ie zrobi豉m

A jutro jak przyjdzie toner i 豉dnie mi wyr闚na, to dopiero b璠zie reakcja odlotowa
http://25.media.tumblr.com/60b4d37ed...a62oo1_500.gif

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-17, 23:36   #3444
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
doczepki

Sta豉m za Tob...
Prawda, ze te doczepki co zapoda豉m s cudne? Tak naturalnie wygl康aj, 瞠 nic tylko bra tonami

Cytat:
http://i1152.photobucket.com/albums/...sterically.gif

Ka盥y ma jakie wady i zalety.

No ale s aspekty, w kt鏎ych w軼iekam si na moje cia這/geny/los. Tak to ju jest. Ci篹ko by這 sta do wszystkich kolejek
Niestety nie mo積a mie wszystkiego.
Ale co mi kurde z cyck闚, jak ja nie znosz nimi 鈍ieci? Normalnie nienawidz dekolt闚, bo cho熲ym wzi窸a najmniejszy to u mnie i tak zaraz zrobi si z niego kanion
Za to w這sy wida ca造 czas, to kurde mam takie do niczego. Masakrycznie z貫 nie s, ale kurcze mog造 by lepsze patrz帷 jakie super geny ma m鎩 brat

Cytat:
To kogo jeszcze w klubie powita?

Cytat:

No ale do rzeczy....
Jestem zadowolona
Przepraszam, to chyba ja rozpocz窸am ten cyrk z obrazkami, bo emotek mam za ma這 Ale to taka ma豉 zemsta za wysyp rozja郾ie, kiedy ja jeszcze si waham co chc

A w這sy suuuper, bardzo si ciesze, 瞠 ci posz這 jak chcia豉. Kolorek bardzo 豉dny jest i oby si go da這 utrzyma

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Weronisia powinna tak po tym farbowaniu: http://mrwgifs.com/wp-content/upload...-Dance-Gif.gif
Ja to bardziej widz tak kolejno嗆 u Weronisi (rodzinka mo瞠 si do陰czy gdzie trzeba )

1
2
3
4
A jak m篹ulek wr鏂i to zr鏏 TAK

Wywo豉造軼ie wilka z lasu. Znowu

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-17, 23:55   #3445
Weronisia
Zakorzenienie

wariatki
ale przynajmniej z u鄉iechem na twarzy p鎩d spa
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-18, 00:05   #3446
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
wariatki
ale przynajmniej z u鄉iechem na twarzy p鎩d spa
Do us逝g Zawsze to lepiej zasn望 nadal rycz帷 ze 鄉iechu

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-18, 09:11   #3447
Kachula82
Zakorzenienie

M篹a zaraz wyganiam w diab造 i id kombinowa na g這wie. No ale najpierw musz obejrze Zaklinacza Ps闚

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-18, 09:23   #3448
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Weronisia zmiana bardzo na plus !

Kachula powodzenia a zdecydowa豉 w ko鎍u w jakich proporcjach k豉dziesz?

Jeju ale mia豉m dzi sen 郾i這 mi si 瞠 nie wytrzyma豉m dw鏂h tygodni i zrobi豉m tego garniera 110 i takie 豉dne w這ski jasne mia豉m i wog鏊e czy瘺y sen proroczy?
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-18, 10:45   #3449
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Weronisia zmiana bardzo na plus !

Kachula powodzenia a zdecydowa豉 w ko鎍u w jakich proporcjach k豉dziesz?

Jeju ale mia豉m dzi sen 郾i這 mi si 瞠 nie wytrzyma豉m dw鏂h tygodni i zrobi豉m tego garniera 110 i takie 豉dne w這ski jasne mia豉m i wog鏊e czy瘺y sen proroczy?
My郵... Ca造 czas my郵. Chyba zrobi na pa喚 i waln ile mi si na這篡 Hmm...

A sen proroczy bo podobno te z czwartku na pi徠ek si sprawdzaj (czy jako tak).

Czas edycji: 2013-10-18 o 10:53
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-18, 10:46   #3450
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
M篹a zaraz wyganiam w diab造 i id kombinowa na g這wie. No ale najpierw musz obejrze Zaklinacza Ps闚
Hahahahahaha Daj zna jak posz這

Cytat:
Cytat:
A sen proroczy bo podobno te z czwartku na pi徠ek si sprawdzaj (czy jako tak).
A ja s造sza豉m, 瞠 sny to je郵i si sprawdzaj to na odwr鏒. Chocia kto wie jak to jest. No i sen m鏬 by autosugestia i pobo積ym 篡czeniem w jednym, jako znak, 瞠 za du穎 my郵isz o farbie
Mi te co si z farbowaniem 郾i這 ostatnio, ale co to nie pami皻am

mcromance jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.