Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 116 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-10-18, 10:46   #3451
Kaoru22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 126
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Weronisia - pi瘯ny kolor! Twoje przygody ostatnich dni przypomnia造 mi moje przedwakacyjne rozja郾ianie do blondu
Kaoru22 jest offline  
Stary 2013-10-18, 10:53   #3452
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Chyba wyjdzie kaszana ζdnie odmierzy豉m sobie farb
8/23 - 45g
9/0 - 20g(+/-)

i dawaj na w這sy. Jak dosz豉m do drugiej po這wy g這wy zabrak這 farby... Waga pad豉... Wali豉m na oko... Normalnie nie wiem co b璠zie.
Omini璚ie odrost闚 i ja jako fryzjer = farba jest na odrostach te
Czekam... Farba ma這 wydajna.
Przed farbowaniem trafi豉m na 鈍ietny opis fryzjerki na temat dzia豉nia tej farby. Ot騜 mo瞠 jest tania, du瘸 tuba ale... Na kursach tej firmy uczyli ich aby farby nie 瘸這wa! Farba ma wr璚z siedzie na w這sach i ma j by wida. Czyli im wi璚ej farby tym lepszy efekt farbowania. Nie mo積a lekko na這篡 jak np Loreala bo nie b璠zie tego efektu co chcemy. No to ja sporo tej farby nak豉d豉m. Powiem tak. Ca造 utleniacz poszed. Czyli jakbym ca陰 tubk zu篡豉 (a i tak mi si ma這 wyda這). To te pewnie wina moich rozja郾ianych w這s闚 co ch這n teraz farby jak cholera i tego, 瞠 d逝go嗆 ich ju nie nale篡 do najkr鏒szych jak kiedy.
Og鏊nie... Nie wiem co b璠zie i czy nie b璠zie r騜nicy po tym dorabianiu farby.
Czekam...

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-18, 11:26   #3453
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Kachula, trzymam kciuki, 瞠by posz這 dobrze

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-18, 12:02   #3454
Kachula82
Zakorzenienie

A wi璚... (nie zaczynamy zdania od "a wi璚") Najpierw my郵a豉m, 瞠 wyszed mi br您.

Ale...
Nie wiem co wysz這. Og鏊nie jest ok. Nie wiem czy zacz望 od tego ile w這s闚 zapcha這 odp造w czy ile ich wypad這 podczas czesania. Przypomnia這 mi si co mi nie pasowa這 kiedy przy tej farbie... Wypadanie.
Mniej wi璚ej jest ch這dniej a nie rudo z這to w軼iekle. Obrabiam foty bo 瘸dne mi nie wychodz dobrze. Lekko si rozja郾i這 za oknem, wi璚 docyka豉m jeszcze.

Pierwsza fota przed. Ci篹ko mi uchwyci kolor, bo mam straszne chmury i w og鏊e jako do dupy ten aparat 豉pie odcie. Jest ch這dniej i to znacznie. I chyba tak zostawi i tylko tak b璠 tonowa rudo軼i - opalizuj帷 farb. Momentami nie wida r騜nicy ale ja tylko chcia豉m stonowa w這sy i zapigmentowa bardziej poziom 8, wi璚 chyba dobrze posz這. Odrost nad wyraz dobrze z豉pa na 6% wodzie. Mo瞠 to zas逝ga dodanej 9/0? Niby rudo wygl康a ale wierzcie mi nie jest tak rudo jak na fotce. Mi si podoba i spodziewa豉m si tej niby rudo軼i po 3 w numeracji farby. Sza逝 nie ma ale nie mam te co narzeka. My郵a豉m, 瞠 ja郾iej z豉pie ale poczekam a farba b璠zie si wyp逝kiwa z tego fioletu (daje tak szaro嗆) i wtedy zobaczymy.
Na ostatniej fotce kolor
Acha i jeszcze widz ziele Ale mo瞠 to ten fiolet podbi prze鈍ituj帷e resztki? Zobaczymy jak si to wymyje. I jak b璠zie 幢e to wal koncentrat pomidorowy i ju.
Na pewno w poziomie zostaj bo skoro ruszy這 mi odrosty na wodzie 6% to po co katowa go 9%?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1a.jpg (40,2 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1b.jpg (22,8 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (36,7 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (58,5 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg cc.jpg (23,1 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (30,5 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (47,4 KB, 40 za豉dowa)

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-18 o 12:11
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-18, 12:14   #3455
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
A pr鏏owa豉 tej od篡wki z Eveline? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,45...-paznokci.html moim zdaniem jest niez豉, przy regularnym u篡waniu wida efekty....
Te lubi pomalowane pazury, ale do wspinania si nie nadaj
Dziwne s te moje pazury. Mog je zapu軼i do dowolnej d逝go軼i, czyli nie s s豉be, tylko mi瘯kie/elastyczne. Jak zaczynam je wzmacnia preparatami to wtedy potrafi si 豉ma.

Ale obejrz sobie ten preparat Eveline. Kto nie pr鏏uje, ten nie zyskuje

Kachula, bardzo 豉dny kolor!

Weronisi te wyszed bardzo 豉dnie, czekam na efekt po Touchu, ale ju teraz jest ca趾iem ca趾iem.

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-10-18 o 12:20
rumpleteazer jest offline  
Stary 2013-10-18, 12:21   #3456
mcromance
Zakorzenienie

Nie no Kachula, kolor jest bardzo spoko Mi si podoba w ka盥ym razie A przy ostatniej focie pad豉m

Miesza豉 8/23 z 9/0, ale jakiej to firmy? Ce-Ce?

Kurde, ja si czaj na 7/13 z Inebryi je郵i w ko鎍u rozja郾i w這siska i chcia豉bym, 瞠by mi wysz這 takie ciep這-ch這dno jak u ciebie.
Szkoda, ze Inebrya nie ma nic z /23 lub /32... Eh.

Dobra, ja spadam na miasto. Musz kupi szampon, bo mi si Lilliputz ze smokiem ko鎍zy i chyba wezm ten dla ksi篹niczek z tej samej firmy W軼iekle r騜owe opakowanie, ale opinie ma do嗆 dobre, wi璚 prze篡j ju ten r騜. Najwy瞠j do opakowania po innym szamponie przelej

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-18, 12:22   #3457
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Weronisia boski masz kolor teraz! kurde jakby ten loreal mocniej rozjasnial niz Garnier? patrzac na efekty. Podasz raz jeszcze ktory to byl numer poreference?

Morgan mnie tez kusi ale skoro nie mam farby to nie mam pokusy, jakbym miala w domu to na bank bym juz miala na glowie

a skoro piszecie o sobie to ja mam:
-male cycki
-duza dupe
-super paznokcie
-rzadkie z natury sianowate wlosy (podjerzewam ze przy odpowiedniej pielegnacji byly z nich fale)
-opadajace powieki
amen

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-18, 12:22   #3458
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 713

Kachula r騜nicy chyba nie ma za wielkiej. Ale og鏊nie efekt jest spoko. Bardzo 豉dny kolorek. I a nie mo磧iwe, 瞠 to jest poziom 8.
A ziele o kt鏎ej m闚isz, to ja my郵, 瞠 to jest ta szaro嗆 z opalu i sie wyp逝cze. Na pewno nie powinna z tym teraz eksperymentowa, bo jest 豉dnie i spokojnie mo瞠sz imprezowac w sobot

A ja dzi瘯uj wam wszystkim za komplementa
W 鈍ietle dziennym (a mamy dzi 豉dn pogod) to jestem do嗆 intensywnie rdzawa Taki typowy kasztan co wypada dopiero ze skorupki
Kolorek 郵iczny, ale b璠zie 郵iczniejszy jak jednak go wyr闚nam.
Na pewno nie chc tyle rudo軼i. I na pewno nie chc ja郾iej.
Ten poziom mog chyba uzna za poziom nr 5 i na tym chcia豉bym pozosta.
Poczty jeszcze nie by這, ale jako trac nadziej, 瞠 dzi dostane farb. Pewnie dopiero jutro. Ale nie jest 幢e, bo m篹u b璠zie w pracy. A mi zale篡 g堯wnie, 瞠by zd捫y przed niedziel.
Zastanawiam si tylko, czy ja dopasuje ciuchy do tego koloru Mam wszystko do jasnego blondu i do czerni, ale kasztan, to ina bajka...

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-10-18 o 12:31
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-18, 12:23   #3459
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Nie no Kachula, kolor jest bardzo spoko Mi si podoba w ka盥ym razie A przy ostatniej focie pad豉m

Kurde, ja si czaj na 7/13 z Inebryi je郵i w ko鎍u rozja郾i w這siska i chcia豉bym, 瞠by mi wysz這 takie ciep這-ch這dno jak u ciebie.

Dobra, ja spadam na miasto. Musz kupi szampon, bo mi si Lilliputz ze smokiem ko鎍zy i chyba wezm ten dla ksi篹niczek z tej samej firmy W軼iekle r騜owe opakowanie, ale opinie ma do嗆 dobre, wi璚 prze篡j ju ten r騜. Najwy瞠j do opakowania po innym szamponie przelej
ostatnio szamponu nie kupowalas? szybko Ci shcodzi

Kachula wyszlo fajnie ja tam zieleni nie widze

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-18, 12:27   #3460
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
Dziwne s te moje pazury. Mog je zapu軼i do dowolnej d逝go軼i, czyli nie s s豉be, tylko mi瘯kie/elastyczne. Jak zaczynam je wzmacnia preparatami to wtedy potrafi si 豉ma.

Ale obejrz sobie ten preparat Eveline. Kto nie pr鏏uje, ten nie zyskuje
Moje paznokcie s jeszcze dziwniejsze. Kciuk, wskazuj帷y i ma造 maj twarde i sztywne paznokcie. Serdeczny i 鈔odkowy te maj twarde, ale gi皻kie paznokcie. I tak na obu r瘯ach

A z t od篡wk od Eveline radz uwa瘸 i obserwowa paznokcie uwa積ie, bo ona jest na formaldechydzie. 妃ierdzi prawie jak prosektorium (anatomia zwierz徠 si przypomina - fajne zaj璚ia by造), daje 豉dny kolor na pazurach, ale u mnie spowodowa豉 逝szczenie si p造tki paznokcia na ca貫j jej d逝go軼i. Normalnie jakbym mia豉 suche sk鏎ki na paznokciach

Dobra, ja ju serio spadam na razie

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-18, 12:31   #3461
Weronisia
Zakorzenienie

Goldika ja bra豉m Preference 01. Ale nie wiem czy go kupisz w PL. Ale w nazwie jest to bardzo bardzo jasny blond naturalny.
Widzia豉m za to 03 gdzie zamiast naturalny jest chyba 鈍ietlisty (Ultra Light) i to samo pisze na 05 . Oba dost瘼ne w Polsce.
Jest jeszcze 10,1. Wszystkie powinny si nada.
tu masz linka

Aha! I jeszcze powiem wam, 瞠 dzi przy porannym czesaniu nie wypad mi ani jeden w這s! Nie wiem czy to zas逝ga tej od篡wki z Preference, czy mojej od篡wki z Elseve z arginin, ale doznaj szoku od wczoraj. Wcze郾iej wyczesywa豉m ich ca貫 k喚by.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-18, 12:32   #3462
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
A sen proroczy bo podobno te z czwartku na pi徠ek si sprawdzaj (czy jako tak).
oooo to akurat dzi przecie z czwartku na pi徠ek
Cytat:
A wi璚... (nie zaczynamy zdania od "a wi璚") Najpierw my郵a豉m, 瞠 wyszed mi br您.

Ale...
Nie wiem co wysz這. Og鏊nie jest ok. Nie wiem czy zacz望 od tego ile w這s闚 zapcha這 odp造w czy ile ich wypad這 podczas czesania. Przypomnia這 mi si co mi nie pasowa這 kiedy przy tej farbie... Wypadanie.
Mniej wi璚ej jest ch這dniej a nie rudo z這to w軼iekle. Obrabiam foty bo 瘸dne mi nie wychodz dobrze. Lekko si rozja郾i這 za oknem, wi璚 docyka豉m jeszcze.

Pierwsza fota przed. Ci篹ko mi uchwyci kolor, bo mam straszne chmury i w og鏊e jako do dupy ten aparat 豉pie odcie. Jest ch這dniej i to znacznie. I chyba tak zostawi i tylko tak b璠 tonowa rudo軼i - opalizuj帷 farb. Momentami nie wida r騜nicy ale ja tylko chcia豉m stonowa w這sy i zapigmentowa bardziej poziom 8, wi璚 chyba dobrze posz這. Odrost nad wyraz dobrze z豉pa na 6% wodzie. Mo瞠 to zas逝ga dodanej 9/0? Niby rudo wygl康a ale wierzcie mi nie jest tak rudo jak na fotce. Mi si podoba i spodziewa豉m si tej niby rudo軼i po 3 w numeracji farby. Sza逝 nie ma ale nie mam te co narzeka. My郵a豉m, 瞠 ja郾iej z豉pie ale poczekam a farba b璠zie si wyp逝kiwa z tego fioletu (daje tak szaro嗆) i wtedy zobaczymy.
Na ostatniej fotce kolor
Acha i jeszcze widz ziele Ale mo瞠 to ten fiolet podbi prze鈍ituj帷e resztki? Zobaczymy jak si to wymyje. I jak b璠zie 幢e to wal koncentrat pomidorowy i ju.
Na pewno w poziomie zostaj bo skoro ruszy這 mi odrosty na wodzie 6% to po co katowa go 9%?
Kolor super! Nie widz zieleni ani rudego To jest po prostu 鈔edni blondzik super!
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-18, 12:39   #3463
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Dlatego w豉郾ie Inebrya odpad豉. Ale ma za to 7,13 a to popielate z這to czyli te ciep這 ch這dno. Dla mnie znowu Inebrya ma ciemne 8. Ale widz po sobie, 瞠 Ce-ce te. Jak chcesz farb mega 鈍ietn jak Inebrya (podobno) od dobrego sprzedawcy to jest ta: http://mfryz.pl/light-irridiance-c-279_291_225.html Kiedy przez przypadek do Inebrya dosta豉m utleniacz od tej farby i pachnia kwiatami! I do tego jest na olejku arganowym

Cytat:

Kachula, bardzo 豉dny kolor!

Weronisi te wyszed bardzo 豉dnie, czekam na efekt po Touchu, ale ju teraz jest ca趾iem ca趾iem.
Dzi瘯i. Mo瞠 to nie Przybylska ze mnie ale uwa瘸m, 瞠 jestem 豉dniejsza

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
Weronisia boski masz kolor teraz! kurde jakby ten loreal mocniej rozjasnial niz Garnier? patrzac na efekty. Podasz raz jeszcze ktory to byl numer poreference?

Morgan mnie tez kusi ale skoro nie mam farby to nie mam pokusy, jakbym miala w domu to na bank bym juz miala na glowie

a skoro piszecie o sobie to ja mam:
-male cycki
-duza dupe
-super paznokcie
-rzadkie z natury sianowate wlosy (podjerzewam ze przy odpowiedniej pielegnacji byly z nich fale)
-opadajace powieki
amen
Du瞠 cyce
wi瘯sza kwadratowa pupa
paznokcie jak u przedszkolaka
w這sy cienkie i pl帷z帷e si
opadaj帷e powieki
amen

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Kachula r騜nicy chyba nie ma za wielkiej. Ale og鏊nie efekt jest spoko. Bardzo 豉dny kolorek. I a nie mo磧iwe, 瞠 to jest poziom 8.
A ziele o kt鏎ej m闚isz, to ja my郵, 瞠 to jest ta szaro嗆 z opalu i sie wyp逝cze. Na pewno nie powinna z tym teraz eksperymentowa, bo jest 豉dnie i spokojnie mo瞠sz imprezowac w sobot

A ja dzi瘯uj wam wszystkim za komplementa
W 鈍ietle dziennym (a mamy dzi 豉dn pogod) to jestem do嗆 intensywnie rdzawa Taki typowy kasztan co wypada dopiero ze skorupki
Kolorek 郵iczny, ale b璠zie 郵iczniejszy jak jednak go wyr闚nam.
Na pewno nie chc tyle rudo軼i. I na pewno nie chc ja郾iej.
Ten poziom mog chyba uzna za poziom nr 5 i na tym chcia豉bym pozosta.
Poczty jeszcze nie by這, ale jako trac nadziej, 瞠 dzi dostane farb. Pewnie dopiero jutro. Ale nie jest 幢e, bo m篹u b璠zie w pracy. A mi zale篡 g堯wnie, 瞠by zd捫y przed niedziel.
Zastanawiam si tylko, czy ja dopasuje ciuchy do tego koloru Mam wszystko do jasnego blondu i do czerni, ale kasztan, to ina bajka...
Dzi瘯i. Poczekam na te wymywanie, bo nie wiadomo jak jeszcze si rozja郾i. A co do ciuch闚 we mi nic nie m闚. Wszystkie kupowa豉m pod ch這dny br您....

Cytat:

Kachula wyszlo fajnie ja tam zieleni nie widze
Moje zboczenie To szaro嗆 po opalu bo taka zazwyczaj si utrzymuje do 3 mycia. Mam nadziej...

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
oooo to akurat dzi przecie z czwartku na pi徠ek

Kolor super! Nie widz zieleni ani rudego To jest po prostu 鈔edni blondzik super!
No w豉郾ie m闚i 瞠 si sprawdza...
Dzi瘯i. 字edni jest ok bo czasem wygl康a na mega jasny br您 ale w s這neczku to ja 瞠m blondi

Czas edycji: 2013-10-18 o 12:45
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-18, 12:40   #3464
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Przyda豉by si nowa szafa. A najlepiej dwie.
Ka盥a na ubrania harmonizuj帷e z danym kolorem w這s闚. A mo瞠 nawet jeszcze jedna. Na ubrania uniwersalne

Cytat:
Wszystkie w w徠ku rozja郾iaj, przyciemniaj, wych豉dzaj, zarudzaj, a Mcromance tylko my郵i na razie To sobie chocia w這sy ci庵le myje Nie 瘸逝j jej

Czas edycji: 2013-10-18 o 12:42
Stary 2013-10-18, 12:41   #3465
Kachula82
Zakorzenienie

O tak mniej wi璚ej ja si widz:
q.jpg

M闚i豉m, 瞠 nadal siedz w br您ach

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-18, 12:42   #3466
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Wszystkie w w徠ku rozja郾iaj, przyciemniaj, wych豉dzaj, zarudzaj, a Mcromance tylko my郵i na razie To sobie chocia w這sy ci庵le myje Nie 瘸逝j jej
[

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-18, 12:52   #3467
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
O tak mniej wi璚ej ja si widz:
Za陰cznik 5449390

M闚i豉m, 瞠 nadal siedz w br您ach
No tutaj to bym powiedzia豉, 瞠 to poziom 6, a nie 8 Ale bardzo 豉dnie wysz這.
W s這鎍u to na pewno masz blond.
Ja widz po sobie. W domu mia豉m czarne, na dworze br您
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-18, 13:02   #3468
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Wr鏂i Mcromance i tak potraktuje m鎩 profil za te g逝pie 瘸rty: http://opossumsal.homestead.com/Grap...le/Putermu.gif
I Tw鎩 te, za to 瞠 si 鄉iejesz
Stary 2013-10-18, 13:15   #3469
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
No tutaj to bym powiedzia豉, 瞠 to poziom 6, a nie 8 Ale bardzo 豉dnie wysz這.
W s這鎍u to na pewno masz blond.
Ja widz po sobie. W domu mia豉m czarne, na dworze br您
Pyta豉m w豉郾ie m篹a jak mi wysz這? Och這dzony ten blond, nie? A on: Ale ty masz br您... Ju wiecie czemu oni nas przy farbowaniu nie rozumiej

Cytat:
Wr鏂i Mcromance i tak potraktuje m鎩 profil za te g逝pie 瘸rty: http://opossumsal.homestead.com/Grap...le/Putermu.gif
Jak b璠zie z豉 to znaczy, 瞠 pisa豉 prawd

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-18, 14:20   #3470
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Szampon kupowa豉m gdzie w po這wie wrze郾ia, ale nadal mam jakie 1/3 w butelce. Ten nowy kupi豉m ju teraz na zapas, bo kiedy mi si sko鎍zy szampon akurat jak mia豉m naolejowane w這sy By這 weso這
No i te Lilliputze maj tak bardziej 瞠lowat konsystencj, g瘰te s lekko. A ja zawsze mia豉m tendencj do wylewania za du穎 na raz w豉郾ie takich produkt闚. Dodatkowo czasem nak豉dam szampon na g這w raz, a czasem dwa razy, zale篡 od tego czy co co na這篡豉m na w這sach mi 軼iek這 na skalp. Nie mo積a tez zapomnie, 瞠 otw鏎 jest ogromny jak do takiej konsystencji, a jak szampon wyleci to ju si z powrotem nie zassie

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Dlatego w豉郾ie Inebrya odpad豉. Ale ma za to 7,13 a to popielate z這to czyli te ciep這 ch這dno. Dla mnie znowu Inebrya ma ciemne 8. Ale widz po sobie, 瞠 Ce-ce te. Jak chcesz farb mega 鈍ietn jak Inebrya (podobno) od dobrego sprzedawcy to jest ta: http://mfryz.pl/light-irridiance-c-279_291_225.html Kiedy przez przypadek do Inebrya dosta豉m utleniacz od tej farby i pachnia kwiatami! I do tego jest na olejku arganowym
Wiesz co, jak juz znalaz豉m farb w miar dobr to wol si jej trzyma.
A ta co pokaza豉 ma te szmery-bajery, ale jest wed逝g opisu "innowacyjn trwa陰 koloryzacj w kremie wzmocnion systemem anti-age".
Moje w這sy 豉two si farbuj, a jakbym dowali豉 jeszcze dream age to ju ca趾iem by by這 ciemno na danym poziomie + nie chcia這 by si za nic wymy. Ja znowu wol jak tak delikatnie i wolno si poja郾ia na g這wie po ka盥ym myciu. Wtedy nie ma takiego chamskiego, farbowanego he軛u na g這wie.
Dodatkowo nie ma tam odcienia /23, ale jest /32. A to ju by u mnie by這 bardziej ciep貫 ni ch這dne z uwagi na ten m鎩 dziwny pigment we w這sie.
Dlatego jak co to pewnie b璠 kombinowa z 7/13 z Inebryi, bo stan w這s闚 mam po niej super w por闚naniu do ka盥ej poprzedniej farby. Nawet Color&Soin si do Inebryi nie umywa, a niby taka delikatna farba

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
No w豉郾ie ! Co mi biednej innego zosta這 jak szorowanie k豉k闚
I bez przesady, szampon kupowa豉m w po這wie wrze郾ia i jeszcze 1/3 go jest. Teraz kupi豉m ju na zapas, 瞠by nie sko鎍zy bez szamponu.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Cytat:
Pyta豉m w豉郾ie m篹a jak mi wysz這? Och這dzony ten blond, nie? A on: Ale ty masz br您... Ju wiecie czemu oni nas przy farbowaniu nie rozumiej

Jak b璠zie z豉 to znaczy, 瞠 pisa豉 prawd
C騜, przykro mi dzieweczki, ale jak liczy造軼ie na co takiego, to wam nie wysz這 Bli瞠j mi do tego, bo ja jestem "kobitka inteligentna" i mam dystans do siebie, czasem a za du篡

Kachula, tw鎩 m捫 jest niesamowicie dobrym przyk豉dem tego, jakie kolory faceci znaj i odr騜niaj
M鎩 brat to drugi w kolejce LOL

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-18 o 14:23
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-18, 16:41   #3471
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:

w豉郾ie a ja mam farb a nawet dwie musz j gdzie schowa
co my郵isz o tych farbach Farouk Chi? Bo tak my郵 瞠 mo瞠 warto zam闚i i jaki te軼ik na pasemku zrobi ?
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-18, 17:27   #3472
goldika
Zakorzenienie

strasznie jestem jej ciekawa ale nie zamowie bo troche drogo jak na test na pasemku jak dla mnie na chwile obecna alr jakby u Ciebie sie sprawdzila to wtedy mam podstawy aby i sobie zamowic

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-18, 18:11   #3473
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Mam dwa Garniery 110 na stanie na szcz窷cie bo to mnie zniech璚a przed zakupem
A do tego rozum mi podpowiada 瞠 farba kt鏎a tyle rozja郾i na wodzie 6% musi mie w sk豉dzie rozja郾iacz

A te garniery s teraz na promocji opr鏂z biedronki, w realu po 9,99
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-18, 18:52   #3474
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:

C騜, przykro mi dzieweczki, ale jak liczy造軼ie na co takiego, to wam nie wysz這
media0.giphy.com/media/GgSlRWjU3NjSU/giphy.gif

Liczy造鄉y na przyjazne przyj璚ie

Czas edycji: 2013-10-18 o 19:05
Stary 2013-10-18, 19:15   #3475
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
media0.giphy.com/media/GgSlRWjU3NjSU/giphy.gif

Liczy造鄉y na przyjazne przyj璚ie
No to prawid這wo liczy造軼ie

http://data3.whicdn.com/images/29593...gmen_large.gif
Minho z SHINee - m闚i豉m ju, 瞠 to moi ulubie鎍y...

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-18, 22:12   #3476
izaa29
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 654

Dzi farbowa豉m si t palette nr 6 - ciemny blond, efekt ko鎍owy zn闚 mam prawie czarne w這sy
Nie mog zrozumie moich w這s闚 bez wzgl璠u na to czy ja na這輳 nr 7 czy nr 3 wychodzi tak samo ciemno
izaa29 jest offline  
Stary 2013-10-19, 07:19   #3477
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez izaa29 Poka wiadomo嗆
Dzi farbowa豉m si t palette nr 6 - ciemny blond, efekt ko鎍owy zn闚 mam prawie czarne w這sy
Nie mog zrozumie moich w這s闚 bez wzgl璠u na to czy ja na這輳 nr 7 czy nr 3 wychodzi tak samo ciemno

Palette nr 6? A nie N5? Ja k豉d豉m N6 i to by 鈔edni blond a wyszed jak ciemny, za to szybko si wyp逝kiwa.
Jakie w這ski mia豉 przed? Ile trzyma豉 farb i czy obserwowa豉 stopie przyciemniania czy tylko po這篡豉 jak kazali w ulotce? Ciemny blond zazwyczaj kupujemy je郵i chcemy mie br您. Patrz帷 na numeracj w Palette to ciemny blond ma nr (N5 lub 500 itd) czyli jakby mia wychodzi jak poziom 5 a to ju ciemno.

Ja ca造 czas patrzy豉m na w這sy aby ciemno mi nie wysz這.
Co mycie to brudna woda by豉. Poczekaj spokojnie i myj w這ski. Mo瞠sz nawet szamponem przeciw逝pie穎wym. Mi kolor w rzeczywisto軼i wygl康a na do嗆 ciemny ale w s這鎍u mieni si jak typowy 鈔edni blond. Troch to takie denerwuj帷e bo w s這neczku kolor by idealny, dop鏦i nie wesz豉m w cie czy do jakiego pomieszczenia. Wtedy wygl康a造 na do嗆 ciemne jak ja郾iutki br您ik. Cierpliwie wymywaj

Je郵i Twoje w這sy tak 豉pi farb to mo瞠 kwestia ich porowato軼i? Jakie zabiegi na nich mia豉? Opisz co o nich.
Mo瞠 te zamiast samej natury warto k豉嗆 co z這tego, bo to ja郾iej wychodzi. Teraz znowu k豉d豉m poziom 8/23 z 9/0 i wysz這 ciemno jak na tak mieszank. Ja bym stawia豉 na poziom 7 a czasem w cieniu wygl康a jak 6. Ale czekam na wymycie.

W za陰czniku w這sy po N6 i obecnej mieszance (2 fota). Za ka盥ym razem inaczej w這sy wygl康aj A tu na fotkach wygl康a jakbym mia豉 ci庵le ten sam kolor
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1060218.jpg (26,7 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg q.jpg (24,8 KB, 10 za豉dowa)

Czas edycji: 2013-10-19 o 07:23
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-19, 08:36   #3478
arzd帷
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358
GG do arzd帷

Kachula 82 jak mi sie podoba Twoj kolor super,ja moge tylko o takim pomarzyc bo z natury mam ciemno brazowe wlosy prawie czarne a moze gdybym uzyla garnier 7 bo raczej uzywam farb marketowych,moze by rozjasnilo do takiego kolorku,strasznie mi sie spodoba.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (22,5 KB, 2 za豉dowa)
arzd帷 jest offline  
Stary 2013-10-19, 08:57   #3479
izaa29
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 654

Cytat:
Palette nr 6? A nie N5? Ja k豉d豉m N6 i to by 鈔edni blond a wyszed jak ciemny, za to szybko si wyp逝kiwa.
Jakie w這ski mia豉 przed? Ile trzyma豉 farb i czy obserwowa豉 stopie przyciemniania czy tylko po這篡豉 jak kazali w ulotce? Ciemny blond zazwyczaj kupujemy je郵i chcemy mie br您. Patrz帷 na numeracj w Palette to ciemny blond ma nr (N5 lub 500 itd) czyli jakby mia wychodzi jak poziom 5 a to ju ciemno.
Je郵i Twoje w這sy tak 豉pi farb to mo瞠 kwestia ich porowato軼i? Jakie zabiegi na nich mia豉? Opisz co o nich.
Mo瞠 te zamiast samej natury warto k豉嗆 co z這tego, bo to ja郾iej wychodzi. Teraz znowu k豉d豉m poziom 8/23 z 9/0 i wysz這 ciemno jak na tak mieszank. Ja bym stawia豉 na poziom 7 a czasem w cieniu wygl康a jak 6. Ale czekam na wymycie.
Tak u篡豉m palette salon colors nr 6.0. Zanim po這篡豉m na ca這嗆, robi豉m test na wi瘯szym pasemku w這s闚, i kolor tylko lekko si przyciemni a jak je my豉m nawet brudna wodna nie lecia豉.
P騧niej mama na這篡豉 mi na ca這嗆 i 5 min po na這瞠niu sk鏎a g這wy sta豉 si czarna farba te potrzyma豉m ju te 20 min. No i jestem praktycznie czarna tylko odrost ma przeb造ski br您u od ucha w d馧 czer
Moje w這sy s 鈔ednioporowate, wcze郾iej farbowane na czarno. W wakacje mia豉m k徙iel rozja郾iaj帷, ale odpowiedni piel璕nacj si troch zregenerowa造.
Poprzednia farb mia豉m 7,... (zabijcie ale nie pami皻am co by這 po przecinku ) z tutto. Te wcale nie wysz這 jasno
Jestem za豉mana wr璚z, czuje si jakby kto mi nie moje w這sy doczepi aktualnie siedz z olejem i za godzin p鎩d je umy przeciw逝pie穎wym
izaa29 jest offline  
Stary 2013-10-19, 09:16   #3480
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez arzd帷 Poka wiadomo嗆
Kachula 82 jak mi sie podoba Twoj kolor super,ja moge tylko o takim pomarzyc bo z natury mam ciemno brazowe wlosy prawie czarne a moze gdybym uzyla garnier 7 bo raczej uzywam farb marketowych,moze by rozjasnilo do takiego kolorku,strasznie mi sie spodoba.
To mi ledwo ruszy這 odrosty na poziomie 6, tak瞠 ta farba jest za s豉ba. Jak masz w這sy poziom 5 a nawet 4 jak m闚isz, to mo瞠sz sobie je lekko rozja郾i ale farb rozja郾iaj帷. Nadasz im po造sku i nowego odcienia (nawet p馧 tonu robi r騜nic). Poczytaj tak 3 strony wstecz to zobaczysz jak 鈍ietne efekty maj dziewczyny po u篡ciu na ciemne w這sy Garnier 110. Taka farba mo瞠 u Ciebie co ruszy a nie zniszczy jak rozja郾iacz. Weronisia u篡豉 na sw鎩 poziom jakiego Loreala 01 czy co, musisz sprawdzi. Tylko nie nak豉daj najpierw na odrosty! Zacznij od ko鎍闚 kt鏎e farbowa豉. A w豉軼iwie jakie masz teraz w這sy, to znaczy co na nich masz i jak du瞠 odrosty?

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez izaa29 Poka wiadomo嗆
Tak u篡豉m palette salon colors nr 6.0. Zanim po這篡豉m na ca這嗆, robi豉m test na wi瘯szym pasemku w這s闚, i kolor tylko lekko si przyciemni a jak je my豉m nawet brudna wodna nie lecia豉.
P騧niej mama na這篡豉 mi na ca這嗆 i 5 min po na這瞠niu sk鏎a g這wy sta豉 si czarna farba te potrzyma豉m ju te 20 min. No i jestem praktycznie czarna tylko odrost ma przeb造ski br您u od ucha w d馧 czer
Moje w這sy s 鈔ednioporowate, wcze郾iej farbowane na czarno. W wakacje mia豉m k徙iel rozja郾iaj帷, ale odpowiedni piel璕nacj si troch zregenerowa造.
Poprzednia farb mia豉m 7,... (zabijcie ale nie pami皻am co by這 po przecinku ) z tutto. Te wcale nie wysz這 jasno
Jestem za豉mana wr璚z, czuje si jakby kto mi nie moje w這sy doczepi aktualnie siedz z olejem i za godzin p鎩d je umy przeciw逝pie穎wym

Nie wiem co ci poradzi poza wymywaniem na razie. Musisz wymy t farb z w這s闚 jak najwi璚ej i wtedy mo積a pr鏏owa czego innego. Po rozja郾ianiu farby zazwyczaj ciemno 豉pi i mi to nawet do 2-3 farbowa... Jakby musia造 si zapigmentowa czy co. Spr鏏uj poszorowa g這w tak z 2 tygodnie. Potem mo瞠sz zrobi to co dziewczyny ze mn na w徠ku robi造, czyli po這篡 farb rozja郾iaj帷. Najpierw na ciemne d逝go軼i i na odrost na ko鎍u. Dziewczynom w這sy 豉dnie poja郾ia造 po takim zabiegu. Tylko nie bierz popieli (ryzyko jak u mnie zieleni). We zwyk造 blond rozja郾iaj帷y do 4 ton闚 ale FARB nie rozja郾iacz! Dziewczynom ruszy ciemne farby z w這s闚 zwyk造 Garnier Naturals 110. Pomy郵 nad tym. A nast瘼nym razem jak widzisz 瞠 co ci mocno ciemnieje na w這sach zdrap troch farby paznokciem i zobacz kolor w這s闚 pod tym. Mnie taki ma造 trik nie raz uratowa przed tzw smo陰.

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Dobra spadam przygotowywa urodzinki dla synka. B璠 wieczorem pewnie (jakby co).

Czas edycji: 2013-10-19 o 09:15
Kachula82 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.