Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 120 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-10-21, 14:54   #3571
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

spoznione fotki po uzyciu garniera 110. Ciemne to wella illumina 5n, uwazam ze garnier swietnie poradzil sobie ze zdjeciem koloru. A wlosy kompletnie nic nie ucierpialy.

Teraz prosze mi okreslic fachowo jaki poziom mam po rozjasnieniu i z jakimi refleksami
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wella 5n.jpg (67,3 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0926.jpg (46,9 KB, 38 za豉dowa)

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-21, 15:25   #3572
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
spoznione fotki po uzyciu garniera 110. Ciemne to wella illumina 5n, uwazam ze garnier swietnie poradzil sobie ze zdjeciem koloru. A wlosy kompletnie nic nie ucierpialy.

Teraz prosze mi okreslic fachowo jaki poziom mam po rozjasnieniu i z jakimi refleksami
Ja bym powiedzia豉, ze zesz豉 z poziomu 4 na 6. A odcie mi podpada pod czekoladowy.
Jak dla mnie wygl康a jak 6/9 z Inebryi. Przynajmniej wed逝g mojego lapka
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zest. in..jpg (60,7 KB, 22 za豉dowa)

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-21, 15:29   #3573
goldika
Zakorzenienie

7/9 z inebryi jest boski

co do pieska zaraz bedzie miala przeswietlenie i jak przerzuty sa na pluca to juz nic nie da sie zrobic. Ale jak nie ma to wytniemy wsyzstkie gruczoly piersiowe, sterylizacja od razu i usuniete wezly chlonne i powinna pozyc. Dlatego teraz mocno trzymamy kciuki zeby pluca czyste byly
mcromance masz wiedze kobieto, tacie od razu powiedzieli zeby wyzelke wysterylizowal i cos tam pousuwal to nie zachowuje na to na co erdelka choruje

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-21, 15:53   #3574
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
7/9 z inebryi jest boski

co do pieska zaraz bedzie miala przeswietlenie i jak przerzuty sa na pluca to juz nic nie da sie zrobic. Ale jak nie ma to wytniemy wsyzstkie gruczoly piersiowe, sterylizacja od razu i usuniete wezly chlonne i powinna pozyc. Dlatego teraz mocno trzymamy kciuki zeby pluca czyste byly
mcromance masz wiedze kobieto, tacie od razu powiedzieli zeby wyzelke wysterylizowal i cos tam pousuwal to nie zachowuje na to na co erdelka choruje
Wiem, mi te si ten kolor podoba, ale u mnie to ju by by這 bardzo rudo po nim. Dlatego ja my郵 nad 7/13 w dalekiej przysz這軼i po ewentualnym rozja郾ieniu, do kt鏎ego si pewnie przekonam Ale najpierw i tak trzeba b璠zie natur zadzia豉. Tylko teraz boj si, czy nie ma zielonej bazy w naturach Inebryi...

Trzymam kciuki 瞠by by這 ok

Czyli jednak m闚i豉m dobrze i gruczo造 mlekowe mo積a bez problemu zapobiegawczo usun望? Uf... czyli mi si nie popitoli這 do reszty.
O sterylizacji to mi si przypomnia這 jak Kachula to napisa豉. Ja my郵a豉m tylko o tym powa積iejszym zabiegu.
W豉郾ie te zabiegi kastracji samc闚 i sterylizacji suk pozwalaj zapobiec niekt鏎ym powa積ym chorobom o pod這簑 "rozrodczym / reprodukcyjnym".
Dlatego je郵i pies / suka jest miesza鎍em lub nawet rasowy/a i nie ma w planach u篡cia go/jej w rozrodzie to lepiej usun望 co nie potrzeba w jak najm這dszym wieku. Po zabiegu pies (jako gatunek ju m闚i tutaj ) b璠zie nie do嗆, ze lepiej si zachowywa (odpada nadmierna agresja, nadmierne znaczenie terenu, ci捫e urojone) to i b璠zie zdrowszy.
Tylko u sterylizowanych suk i ps闚 kastrat闚 trzeba bardziej pilnowa wagi, czyli nie przekarmia i b璠zie git

No i bez przesady, nie mam zbyt du瞠j wiedzy, bo jestem zootechnikiem tylko. Te weterynaryjne wstawki to efekt mojej obsesji na punkcie dokumentalnych ameryka雟kich program闚 weterynaryjnych.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-21 o 15:55
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-21, 16:20   #3575
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
GOLDIKA, KACHULA
w farby bez amoniaku s o wiele bj szkodliwe od tych z amoniakiem... nawet Mysia pisze o tym na swoim blogu. "Sole amonowe (czyli to co jest w farbach niby bez amoniaku) kumuluj si we w這sie. Kilkukrotne zastosowanie farby bez amoniaku powoduje STAΧ POWOLNY ROZPAD WΜSA od 鈔odka. "
Ju kiedy o tym czyta豉m na jakiej innej stronie. Amoniak dzia豉 praktycznie tylko tyle ile trzymamy farb, natomiast farby "bez amoniaku" czyli z solami amonowymi siedz we wlosie i niszcz go przez jakies 20 dni (co ko這 tego dok豉dnie nie pami皻am).
Wiesz ja ju pewnym blogom nie zaufam bo w豉郾ie dzi瘯i nim dorobi豉m si zieleni i... reszt zatrzymam dla siebie. Bunny ju mi doradzi豉, teraz kwestia doboru farby i jazda. Potem zero farb od篡wianie.
Osobi軼ie kiedy szuka豉m farb bezamoniakowych i s producenci co robi takie bez tych soli. Tylko trzeba sk豉dy przejrze. Mamy 21 wiek wi璚 powinni ju wszystko wymy郵i.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-21, 16:23   #3576
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Wiesz ja ju pewnym blogom nie zaufam bo w豉郾ie dzi瘯i nim dorobi豉m si zieleni i... reszt zatrzymam dla siebie. Bunny ju mi doradzi豉, teraz kwestia doboru farby i jazda. Potem zero farb od篡wianie.
Osobi軼ie kiedy szuka豉m farb bezamoniakowych i s producenci co robi takie bez tych soli. Tylko trzeba sk豉dy przejrze. Mamy 21 wiek wi璚 powinni ju wszystko wymy郵i.
Nie tylko na tym jednym blogu jest to napisane no ale zrobisz jak chcesz.
A co Ci bunny doradzila?
Tak sobie pomyslalam 瞠 w zwi您ku z tym ze mamy 21 wiek to powinni jeszcze wymyslic rozjasnianie kt鏎e nie niszczy w這s闚
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-21, 16:46   #3577
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
A co Ci bunny doradzila?
Tak sobie pomyslalam 瞠 w zwi您ku z tym ze mamy 21 wiek to powinni jeszcze wymyslic rozjasnianie kt鏎e nie niszczy w這s闚
Ja ufam jeszcze tylko Mysi i (jak sobie sukcesywnie podczytuj) mo瞠 Blond Bunny. U nich jeszcze to jest wiedza na poziomie. Innych blog闚 fryzjerskich si wystrzegam jak diabe 鈍i璚onej wody
No i to w豉郾ie Mysia uratowa豉 dobr rad moje zrudzia貫 okropnie odrosty (niestety nie mam zdj耩, bo przepad造 przy formacie ) po Color&Soin 6G.

MEA nie s zbyt szkodliwe, je郵i si je bardzo dobrze wyp逝ka po farbowaniu.
Ja mia豉m na g這wie i farby z amoniakiem i farby z solami. Moje w這sy zdecydowanie lepiej toleruj "niszczycielski" amoniak ni te "豉godne" sole. Ale kto inny mo瞠 mie na odwr鏒, zupe軟ie jak z ka盥ym innym produktem

P.S. Kachula, zdrad na PM, kt鏎ych blog闚 si wystrzega, 瞠bym ja sobie zielonki kiedy nie waln窸a

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-21, 17:11   #3578
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:

Zmiana na BARDZO du篡 plus!!! Mam bardzo podobny odcie tylko wydaje mi si 瞠 ja郾iejszy troch (ale patrz帷 na Twoje zdj璚ie to chyba mia豉m ja郾iejszy PRZED). Poziom chyba co miedzy 6 a 5 ale bli瞠j 6. Odcie nanpewno ciep造 ale nie rudy, co mi si bardzo wog鏊e podoba w tej farbie
Chyba nie wytrzymam z farbowaniem do przysz貫go tygodnia

Trzymam kciuki za pieska
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-21, 17:32   #3579
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Chyba nie wytrzymam z farbowaniem do przysz貫go tygodnia
Zgadnij, kt鏎y z ch這pak闚 reprezentuje ciebie. Bo reszta to b璠ziemy my i nasze reakcje

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-21, 17:48   #3580
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
Z Alfaparfem te bym uwa瘸豉.

By mo瞠 chodzi tylko o ch這dne odcienie, a neutrale wychodz cieplej. .
Mo磧iwe, 瞠 chodzi o ch這dne odcienie w豉郾ie. Ciep貫 wychodz bardzo ciep貫. Sama u篡wa豉m i pami皻am, 瞠 do嗆 szybko zbled豉 z rudawym poblaskiem i nie podoba這 mi si to.

Cytat:
Laski od pigmentacji. A jakby waln望 te 8,23 na w這sy bez utleniacza? I potem znowu te 8,23 z utleniaczem Szalej albo ju g逝piej, bo na tej pigmentacji si nie znam...
Kachula mo瞠 ty si za mocno naw帷ha豉 tych utleniaczy?
Wiesz przecie, 瞠 najpierw trzeba da natur. Mo瞠sz sobie zapigmentowa w這sy, ale daj najpierw natur, a efekt i tak b璠zie super.

Nie pami皻asz jak ja mia豉m ziele? W豉郾ie natura mnie uratowa豉.

Cytat:
GOLDIKA, KACHULA
w farby bez amoniaku s o wiele bj szkodliwe od tych z amoniakiem... .
Te o tym ju wcze郾iej s造sza豉m. Dlatego odrzuci豉m Casting, bo w nim jest to 鈍i雟two.
Ale teraz poczyta豉m sk豉d Color Touch i tam tez to jest No za豉mka. A tak si cieszy豉m, 瞠 mam dobr farb.

Cytat:

Goldika jak dla mnie to jest bardziej poziom 5 ni 6. Odcie jest i ciep造 i ch這dny, w zale積o軼i w kt鏎e miejsce si przyjrz. To pewnie zale篡 od padaj帷ego 鈍iat豉.
Dla mnie to po prostu br您.

Cytat:
Wiesz ja ju pewnym blogom nie zaufam
No to ja w豉郾ie jako nie umiem si przekona do Blond Bunny. Ale to mo瞠 dlatego, 瞠 przera瘸 mnie jej kolor w這s闚 i z g鏎y jest u mnie skre郵ona za ten kolor
W豉軼iwie jedyny blog, na kt鏎ym si opieram i dzi瘯i kt鏎emu nadal mam w這sy na g這wie, to blog Mysi

S逝chajcie dzisiaj wreszcie zafarbowa豉m w這sy ostatecznie
Nie mog豉m si ju doczekac tego Color Touch, no i dzis nasta ten cudowny dzie. Powiem wam, 瞠 nie mog豉m zaakceptowa tej rudo軼i na mojej g這wie. W cieniu, czy w domu kolorek by 鈍ietny, ale na s這鎍u rude, to ma這 powiedziane Ja ju mia豉m ochot znowu machn望 4/0 byle tego nie widzie.
No ale dzi farbn窸am si 6/75. Ba豉m si, 瞠 nic mi nie da na tej mojej rudo軼i, a tu ku mojemu zaskoczeniu kolorek chwyci ciemniej ni si spodziewa豉m, a wi璚 lepiej ni podejrzewa豉m. Kolor wyszed cudny Teraz widz g喚bi tego koloru. Na opakowaniu pisa這 ciemny blond br您owo-mahoniowy i si przestraszy豉m tego mahonia, ale wysz這 super, bo w這sy s og鏊nie ciemno br您owe z kasztanowo-czerwonaw po鈍iat.
Nie wiem czy nast瘼nym razem zdecyduj si na ten kolorek, bo jednak chyba wol ch這dne i b璠 szuka czego innego. No ale na jakies 2 tygodnie mam spok鎩 i czas na wyszukanie czego nowego.

W cieniu, bez s這鎍a w這sy wygl康aj ciemno, ale to si pewnie wyp逝cze, bo to tylko toner. No ale s zdecydowanie nie czarne, a br您owe
Za to w s這鎍u dopiero wida jaki to pi瘯ny kolor.
Na ostatniej fotce jest por闚nanie przed farbowaniem i po.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0395.jpg (72,1 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0404.jpg (89,5 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0410.jpg (103,2 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (101,5 KB, 42 za豉dowa)

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-10-21 o 17:54
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-21, 18:31   #3581
Kachula82
Zakorzenienie

Goldika daj zna co z piesiem! I je郵i chodzi o w這sy to dla mnie poziom 6 na 5. 安ietny efekt i o niebo lepiej ni ta czer wcze郾iejsza (bo ja to czer widzia豉m)

Cytat:
A co Ci bunny doradzila?
x,31 plus 3-4cm farby z x,5 lub x,6 (w zale積o軼i od producenta - ale ma by czerwone), drugi spos鏏 bordo szamponetka (ale boj si ze jednak za czerwono z豉pie) lub blond szamponetka z czerwon. Mam w czym wybiera i mam si nie martwi bo pono nie jest tak 幢e

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
P.S. Kachula, zdrad na PM, kt鏎ych blog闚 si wystrzega, 瞠bym ja sobie zielonki kiedy nie waln窸a
Ja ci tylko napisz, 瞠 ja zawsze ufa豉m Bunny i Fryz5 i ich blogi lubi przegl康a. Na innych si sparzy豉m lub efekty ich prac nie by造 do ko鎍a udane.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Mo磧iwe, 瞠 chodzi o ch這dne odcienie w豉郾ie. Ciep貫 wychodz bardzo ciep貫. Sama u篡wa豉m i pami皻am, 瞠 do嗆 szybko zbled豉 z rudawym poblaskiem i nie podoba這 mi si to.

Kachula mo瞠 ty si za mocno naw帷ha豉 tych utleniaczy?
Wiesz przecie, 瞠 najpierw trzeba da natur. Mo瞠sz sobie zapigmentowa w這sy, ale daj najpierw natur, a efekt i tak b璠zie super.

Nie pami皻asz jak ja mia豉m ziele? W豉郾ie natura mnie uratowa豉.

No to ja w豉郾ie jako nie umiem si przekona do Blond Bunny. Ale to mo瞠 dlatego, 瞠 przera瘸 mnie jej kolor w這s闚 i z g鏎y jest u mnie skre郵ona za ten kolor
W豉軼iwie jedyny blog, na kt鏎ym si opieram i dzi瘯i kt鏎emu nadal mam w這sy na g這wie, to blog Mysi

Nie mog豉m si ju doczekac tego Color Touch, no i dzis nasta ten cudowny dzie. Powiem wam, 瞠 nie mog豉m zaakceptowa tej rudo軼i na mojej g這wie. W cieniu, czy w domu kolorek by 鈍ietny, ale na s這鎍u rude, to ma這 powiedziane Ja ju mia豉m ochot znowu machn望 4/0 byle tego nie widzie.
No ale dzi farbn窸am si 6/75. Ba豉m si, 瞠 nic mi nie da na tej mojej rudo軼i, a tu ku mojemu zaskoczeniu kolorek chwyci ciemniej ni si spodziewa豉m, a wi璚 lepiej ni podejrzewa豉m. Kolor wyszed cudny Teraz widz g喚bi tego koloru. Na opakowaniu pisa這 ciemny blond br您owo-mahoniowy i si przestraszy豉m tego mahonia, ale wysz這 super, bo w這sy s og鏊nie ciemno br您owe z kasztanowo-czerwonaw po鈍iat.
Nie wiem czy nast瘼nym razem zdecyduj si na ten kolorek, bo jednak chyba wol ch這dne i b璠 szuka czego innego. No ale na jakies 2 tygodnie mam spok鎩 i czas na wyszukanie czego nowego.

W cieniu, bez s這鎍a w這sy wygl康aj ciemno, ale to si pewnie wyp逝cze, bo to tylko toner. No ale s zdecydowanie nie czarne, a br您owe
Za to w s這鎍u dopiero wida jaki to pi瘯ny kolor.
Na ostatniej fotce jest por闚nanie przed farbowaniem i po.
A no naw帷ha豉m si ale ju mi przesz這 Bunny ma bardzo jasny blond, bo taki lubi. Ja j znam w豉郾ie z w徠ku blond kiedy to ja d捫y豉m do takiego koloru. Szacun, 瞠 znalaz豉 spos鏏 na farbowanie na taki kolor bez rozja郾iacza. Cz瘰to si jej radzi豉m ale zawsze sprawdza豉m info gdzie indziej i wtedy... Same widzicie po mnie co mi wychodzi na g這wie gdy si jej nie pos逝cham

A kolor masz pi瘯ny, taka czekolada! Idealna gor帷a czekolada na jesienne dni

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-21, 18:46   #3582
mcromance
Zakorzenienie

Weronisia, bardzo 豉dnie wysz這 Jak dla mnie to lepiej ci w tych ja郾iejszych, ni "czarnym" 4/0
No i przez ciebie mam znowu argument w stron "rozja郾iam te kud造" Ale nadal boj si, czy natura w Inebryi nie zrobi mi zielonkawego kuku po rozja郾ieniu...

Oszalej i w ko鎍u rozp豉cz si z nadmiaru informacji

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Ja ci tylko napisz, 瞠 ja zawsze ufa豉m Bunny i Fryz5 i ich blogi lubi przegl康a. Na innych si sparzy豉m lub efekty ich prac nie by造 do ko鎍a udane.
Ok, dzi瘯i za info. Ja tam jeszcze mam zaufanie do bloga Mysi, bo wed逝g jej rad pozby豉m si paskudnego rudego odrostu (ble...), kt鏎y sama sobie zafundowa豉m 幢e dobieraj帷 kolor

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-21, 18:46   #3583
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
A kolor masz pi瘯ny, taka czekolada! Idealna gor帷a czekolada na jesienne dni
??? Czekolada??? No na to nie wpad豉m Ale rzeczywi軼ie troch czekolady w tym jest, tyle, 瞠 na 篡wo wida wi璚ej czerwieni/mahoniu.

A ja zacz窸am intensywnie szuka informacji i tych solach amonowych, kt鏎ych wola豉bym unika, bo powoduj wypadanie w這s闚, a ja mam ich do嗆 ma這.

A wi璚 jedno jest pewne, 瞠 sole amonowe zawiera m鎩 Wella Color Touch, Alfaparf, Majirel, Ce-Ce, Casting, Inoa, Garnier Color Sensation, Garnier Color&Shine, CROMATONE.

Jak znajd jeszcze jakie, to dopisz.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-21, 18:50   #3584
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
??? Czekolada??? No na to nie wpad豉m Ale rzeczywi軼ie troch czekolady w tym jest, tyle, 瞠 na 篡wo wida wi璚ej czerwieni/mahoniu.

A ja zacz窸am intensywnie szuka informacji i tych solach amonowych, kt鏎ych wola豉bym unika, bo powoduj wypadanie w這s闚, a ja mam ich do嗆 ma這.

A wi璚 jedno jest pewne, 瞠 sole amonowe zawiera m鎩 Wella Color Touch, Alfaparf, Majirel, Ce-Ce, Casting, Inoa, Garnier Color Sensation, Garnier Color&Shine, CROMATONE.

No to jak maho czy co widzisz to ju czekolada na maksa! Taka z chili
Sprawdzisz Color Sync, Olia, Luo Color, Vitalitys

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-21, 18:50   #3585
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:

Jak si nie myl to Color&Soin i Biokap z aptecznych te maj MEA.
Praktycznie wszystko co nie jest farb amoniakow, ani szamponetk ma MEA.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-21, 18:56   #3586
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Jak si nie myl to Color&Soin i Biokap z aptecznych te maj MEA.
Praktycznie wszystko co nie jest farb amoniakow, ani szamponetk ma MEA.
No i tu si zdziwisz, bo niekt鏎e szamponetki takie na ok. 5 my te maj amoniak, ale nie pisa豉m o tym, bo my tu raczej farb u篡wamy.

Szukam dalej. Okazuje si, 瞠 kilka farb z amioniakiem ma r闚nie sole np. Majirel
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-21, 19:00   #3587
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
No i tu si zdziwisz, bo niekt鏎e szamponetki takie na ok. 5 my te maj amoniak, ale nie pisa豉m o tym, bo my tu raczej farb u篡wamy.

Szukam dalej. Okazuje si, 瞠 kilka farb z amioniakiem ma r闚nie sole np. Majirel
O matko, a boj si Inebry sprawdza

Mo瞠sz powiedzie czego dok豉dnie w sk豉dzie szuka? Zobacz na mojej 5/0, bo mam pude趾o nadal.

Czas edycji: 2013-10-21 o 19:02
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-21, 19:11   #3588
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Cytat:
Dobrze wiedzie.

Cytat:
Te o tym ju wcze郾iej s造sza豉m. Dlatego odrzuci豉m Casting, bo w nim jest to 鈍i雟two.
Ale teraz poczyta豉m sk豉d Color Touch i tam tez to jest No za豉mka. A tak si cieszy豉m, 瞠 mam dobr farb.
Ja od d逝窺zego czasu u篡wam tych produkt闚. Najpierw zu篡豉m wiele Casting闚, teraz b璠 u篡wa豉 trzeci raz Toucha. I w這sy mam zdrowe, b造szcz帷e, w doskona貫j formie. Moja fryzjerka zawsze wzdycha, 瞠 te by takie chcia豉

Teoria teori, ale w這sy s r騜ne i r騜ne rzeczy im szkodz/pomagaj. Touch jest na rynku co najmniej 15 lat, gdyby tak strasznie masakrowa ka盥y rodzaj w這s闚, to nikt by go nie u篡wa i ju by go nie by這 w sprzeda篡. Taka jest moja teoria

Cytat:
Pi瘯ny jest ten kolor. Te nie jestem teoretycznie fank takiej po鈍iaty, ale na jaki czas mog豉bym mie taki kolor, bo jest cudowny

Ostatnie zdj璚ie

Co do blog闚 w這sowych. Jak szukam odpowiedzi na jakie pytanie (np. jak wygl康a na w這sach farba X marki Y) zagl康am na wiele blog闚, bo nie ma to jak suma do鈍iadcze r騜nych os鏏. Ale jeden warunek musi by spe軟iony - w豉軼icielka bloga musi mie zadbane w這sy (generalnie, bo wiadomo, 瞠 r騜ne przygody si zdarzaj ). Dziwi mnie natomiast popularno嗆 blog闚, gdzie w豉軼icielka od 3 lat prezentuje wiecznie elektryzuj帷e si, suche, potargane w這sy i uchodzi za ekspertk w kwestii dbania o ich kondycj A s i takie blogi.
Stary 2013-10-21, 19:26   #3589
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
O matko, a boj si Inebry sprawdza

Mo瞠sz powiedzie czego dok豉dnie w sk豉dzie szuka? Zobacz na mojej 5/0, bo mam pude趾o nadal.
Szukaj: ethanolamine, heksanitrodifenyloamine, Monoethanolamin, 2-aminoethanol, FENYLOMETANOL, wszystko z ko鎍闚k -loamine, -lamine, albo po prostu MEA.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
No to jak maho czy co widzisz to ju czekolada na maksa! Taka z chili
Sprawdzisz Color Sync, Olia, Luo Color, Vitalitys
Color sync nie znalaz豉m 瘸dnego sk豉du, ani nawet zdj璚ia opakowania, na kt鏎ym by豚y widoczny sk豉d.

Ale Olia ma sole amonowe i to zaraz na pocz徠ku w sk豉dzie
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-21, 19:29   #3590
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ja od d逝窺zego czasu u篡wam tych produkt闚. Najpierw zu篡豉m wiele Casting闚, teraz b璠 u篡wa豉 trzeci raz Toucha. I w這sy mam zdrowe, b造szcz帷e, w doskona貫j formie. Moja fryzjerka zawsze wzdycha, 瞠 te by takie chcia豉

Teoria teori, ale w這sy s r騜ne i r騜ne rzeczy im szkodz/pomagaj. Touch jest na rynku co najmniej 15 lat, gdyby tak strasznie masakrowa ka盥y rodzaj w這s闚, to nikt by go nie u篡wa i ju by go nie by這 w sprzeda篡. Taka jest moja teoria
Tobie s逝篡 Wella CT i castingi, a jam jest przyk豉dem, 瞠 amoniak jest the best LOL
Mi si w這sy przesusza造 lekko po tych bezamoniakowych farbach. Po amoniaczku wystarczy pood篡wia dobrze przez nieca造 tydzie i jest super. Poza Matrixem SoColor - ten dziad by jak te bezamoniakowe, bo przesusza.

Cytat:
Co do blog闚 w這sowych. Jak szukam odpowiedzi na jakie pytanie (np. jak wygl康a na w這sach farba X marki Y) zagl康am na wiele blog闚, bo nie ma to jak suma do鈍iadcze r騜nych os鏏. Ale jeden warunek musi by spe軟iony - w豉軼icielka bloga musi mie zadbane w這sy (generalnie, bo wiadomo, 瞠 r騜ne przygody si zdarzaj ). Dziwi mnie natomiast popularno嗆 blog闚, gdzie w豉軼icielka od 3 lat prezentuje wiecznie elektryzuj帷e si, suche, potargane w這sy i uchodzi za ekspertk w kwestii dbania o ich kondycj A s i takie blogi.
Ja te wszystkie blogi w這sowe traktuj jako rozrywk i "co nowego si pojawi這", bo lubi takie popierdu趾i "zr鏏 to sam" wypr鏏owywa.
Dzi瘯i temu odkry豉m olejowanie w這s闚, co akurat mi s逝篡 je郵i mam dobry olej (obecnie kocham ten z Yves Rocher, ale jego cen ju du穎 mniej...). Znowu laminowanie 瞠latyn u mnie to by豉 masakra - moje w這sy chyba nie lubi proteinek Tak samo reaguj podsuszeniem na mask/p逝kank z siemienia lnianego, kt鏎a niby jest "cudownym nawil瘸czem"

A z szukaniem koloru po konkretnej farbie profesjonalnej jest ten problem, 瞠 w necie jest ich wysyp - ale je郵i idzie o jasne blondy Tych ciemniejszych odcieni prawie wcale nie mo積a znale潭 Normalnie jakby tylko i wy陰cznie blogerki-blondyny farbowa造 profeskami

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-21, 19:36   #3591
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Szukaj: ethanolamine, heksanitrodifenyloamine, Monoethanolamin, 2-aminoethanol, FENYLOMETANOL, wszystko z ko鎍闚k -loamine, -lamine, albo po prostu MEA.
Dzi瘯i za info. Sprawdzi豉m Inebry (a przynajmniej odcie 5/0) - jak dla mnie nie ma MEA, bo mi si w oczka nie rzuci這.
A w za陰czniku dam sk豉d jakby kto chcia / potrzebowa.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Inebrya 5,0 sk豉d.jpg (62,1 KB, 11 za豉dowa)

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-21, 19:46   #3592
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯i za info. Sprawdzi豉m Inebry (a przynajmniej odcie 5/0) - jak dla mnie nie ma MEA, bo mi si w oczka nie rzuci這.
Jak dla mnie, to sk豉d ca趾iem przyzwoity
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-21, 19:54   #3593
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
To si ciesz No i kondycja w這s闚 akurat po Inebryi mi wcale nie siad豉, wi璚 jest spoko. A jestem ju miesi帷 i 1 tydzie po farbowaniu. Musz si um闚i na farbowanie odrost闚, ale ci庵le zapominam

A je郵i b璠 rozja郾ia chyba zostan upierdliw klientk i b璠 zam璚za mojego sprzedawc od Inebryi o foty sk豉d闚 interesuj帷ych mnie odcieni Ciekawe, czy b璠 identyczne

Czas edycji: 2013-10-21 o 19:56
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-21, 20:23   #3594
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Dlatego teraz nic nie pisz na blogu. Po pierwsze jak mam cokolwiek doradza skoro sama sobie suszek zafundowa豉m. Jak od篡wi to i co powypisuj A z takimi blogami co piszesz to i ja si spotka豉m

Cytat:

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Color sync nie znalaz豉m 瘸dnego sk豉du, ani nawet zdj璚ia opakowania, na kt鏎ym by豚y widoczny sk豉d.

Ale Olia ma sole amonowe i to zaraz na pocz徠ku w sk豉dzie
To 鈍inie A tak zachwalali t Oli. A ja mam ma陰 tubk (taka resztka) Color Sync ale sk豉d jest po rusku Ni w z帳 nie rozkmini tego szyfru.

Cytat:

A z szukaniem koloru po konkretnej farbie profesjonalnej jest ten problem, 瞠 w necie jest ich wysyp - ale je郵i idzie o jasne blondy Tych ciemniejszych odcieni prawie wcale nie mo積a znale潭 Normalnie jakby tylko i wy陰cznie blogerki-blondyny farbowa造 profeskami
Bo tylko nimi mo積a naprawd uzyskac co pi瘯nego. Bez 鄴販i czy rudo軼i.

Cytat:
Akurat o Inebry si nie ba豉m bo kto kiedy ten sk豉d sprawdzi i powiedzia mi 瞠 jest super.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Color Sync ma MEA ale w bardzo 郵adowej ilo軼i. Podobno ma niewiele i neutralizuje to jaki olejek czy co. Og鏊nie ma. Tyle wyczyta豉m w ich w豉snej broszurze.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Ale PPD ma... Ale do嗆 daleko w sk豉dzie i przed ekstraktami i to plus. PPD podobno tylko blondy nie maj.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-21 o 20:24
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-21, 20:28   #3595
goldika
Zakorzenienie

Kachula pytalas o psinke. Jutro wyniki biopsji z piersi i wezlow chlonnych. Do tego mnostwo ropy w piersiach ma i nie wiadomo czy to stan zapalny czy wina guza dlatego biopsja. Nafaszerowali ja lekami i jest prawie jak nowa. Nic ja nie boli na chwile obecna i nawet juz kota chciala zjesc jutro wyjdzie co dalej robimy. Plua czyste przy przeswietleniu. Przy okazji tatko sie zalapal na przeswietlenie bo musial calym soba na niej lezec bo uciekala

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-21, 20:49   #3596
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula pytalas o psinke. Jutro wyniki biopsji z piersi i wezlow chlonnych. Do tego mnostwo ropy w piersiach ma i nie wiadomo czy to stan zapalny czy wina guza dlatego biopsja. Nafaszerowali ja lekami i jest prawie jak nowa. Nic ja nie boli na chwile obecna i nawet juz kota chciala zjesc jutro wyjdzie co dalej robimy. Plua czyste przy przeswietleniu. Przy okazji tatko sie zalapal na przeswietlenie bo musial calym soba na niej lezec bo uciekala
O to super, 瞠 nieco lepiej si czuje! Oby by這 tylko lepiej! Uca逝j male雟two ode mnie

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-21, 20:59   #3597
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Siedz z farb na g這wie
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-21, 21:03   #3598
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Siedz z farb na g這wie
hahahahahaha gdyby mial mi kto nalozyc tez bym siedziala

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
O to super, 瞠 nieco lepiej si czuje! Oby by這 tylko lepiej! Uca逝j male雟two ode mnie
ucaluje jakos nabralam nadziei, ze bedzie okey. Zrobilismy juz rodzinne rozeznanie ile mamy zaskorniakow i bedziemy leczyc ile bedzie trzeba. Ona nie moze sobie tak umrzec, ma jeszcze kilka rzeczy do zrobienia

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-21, 21:04   #3599
Weronisia
Zakorzenienie

Goldika to fajnie, 瞠 psinie wr鏂i dobry humor.

Kachula je郵i MEA jest na ko鎍u sk豉du, to nie ma tego a tak du穎 i jest bezpieczniej. No ale przecie co musi ten w這s farbowa, skoro nie ma amoniaku. Wi璚 nie tak do ko鎍a rozumiem.

Co do PPD to si nie wypowiadam, bo jak na razie nie zwraca豉m na to uwagi. Br您y chyba wszystkie to maj.
A chc帷 farbowa w這sy trzeba i嗆 na pewien kompromis. Nie ma farb idealnych w ka盥ym wzgl璠zie. Trzeba znale潭 te, kt鏎e szkodz nam osobi軼ie mniej i tych sie trzyma

Ja jeszcze si musz skusi na Syoss, bo Mysia m闚i豉, ze to do嗆 dobra farba je郵i chodzi o sk豉d. Sama tez podziwia豉m w這sy kole瘸nki, kt鏎a farbowa豉 br您ami ten firmy.

Szkoda, 瞠 u mnie nie ma Inabrya. Raz mi si trafi這 jak 郵epej kurze ziarno. A potrzebuje farby, kt鏎a mnie zadowoli na d逝瞠j. Co czuj, 瞠 wr鏂 do Kolestona, tylko mo瞠 ja郾iejszy poziom, co by znowu czerni sobie nie zafundowa.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Siedz z farb na g這wie
no i nie wytrzyma豉
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-21, 21:05   #3600
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
hahahahahaha gdyby mial mi kto nalozyc tez bym siedziala
ja niestety sama si farbuj
Mia豉m po prostu ma貫 za豉manie czasoprzestrzeni i z dw鏂h tygodni kt鏎e mia豉m wytrzyma do nast瘼nego farbowania zrobi si jeden
MorganLeFay jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.