Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 122 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-10-22, 10:41   #3631
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Wiem wiem ...... 豉瞠 jak kretynka po dworze z aparatem ale jakie dziwne kolory mi wychodz przejde si p騧niej z psem to spr鏏uje jeszcze raz
To mi mo瞠sz i piesia fotk podes豉

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
co do lazenia jak kretynka ja musze tez niezle wygladac jak na balkonie wale sobie samoyebki z r御i niby rozgladam sie czy nikt nie patrzy ale 100% pewnosi nie mam, ze nikt tego nie oglada
Ja mam to w豉郾ie teraz. Niby wiem, 瞠 raczej nikt nie patrzy ale g逝pio si czuj.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
To tak jak ja
Mam ogr鏚, wi璚 wychodz do ogrodu, ale s御iedzi mog mnie spokojnie widzie. Nieraz kucam, 瞠by krzaki mnie przys這ni造, bo inaczej to nawet mnie z ulicy wida
A teraz jeszcze mam fotografa. M鎩 syn mi robi fotki. Wiem, 瞠 s御iad na 100% nas widzia, bo widzia豉m jego zaskoczon min. No ale mam to gdzie
Sweet foci mamy musi zrobi

Swoj drog co ludzie my郵 kiedy tak nas widz, cykaj帷 sobie samej foty i przys豉niaj帷ej w這sami twarz

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-22 o 10:42
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-22, 10:46   #3632
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

No nie wytrzymam z wami baby jedne
Jedna si pofarbowa豉, potem kolejna, teraz trzecia, czwarta my郵i nad farbowaniem, a ja siedz, czytam i g逝piej

Odno郾ie sweet foci z r御i, ja jak robi na balkonie i mimo, 瞠 to 3 pi皻ro, to mnie idealnie widz robotnicy na budowie na przeciwko Te musz kuca 瞠by nie widzieli co ja wyprawiam

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-22, 10:53   #3633
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
A ja znowu zaczynam my郵e

Cytat:
co do lazenia jak kretynka ja musze tez niezle wygladac jak na balkonie wale sobie samoyebki z r御i niby rozgladam sie czy nikt nie patrzy ale 100% pewnosi nie mam, ze nikt tego nie oglada

Ja sobie pstrykam na balkonie wczoraj, bo w tym tygodniu b璠 k豉d豉 niebieski mixton i chc mie por闚nanie. Pstrykam, pstrykam, a jakie 100m ode mnie, te na balkonie, stoi pan i si wietrzy. Nie wiem czy obserwowa moje wyczyny, ale zanim go zauwa篡豉m to si troch wygina豉m przed obiektywem dokumentuj帷 prz鏚, ty, bok, sp鏚 Je郵i patrzy na moje wyczyny to Pewnie pomy郵a, 瞠 to szafiarka dokumentuje sw鎩 str鎩

Cytat:
Tobie s逝篡 Wella CT i castingi, a jam jest przyk豉dem, 瞠 amoniak jest the best LOL
Jasne.

Ja po prostu doda豉m g這s w dyskusji, bo sama cz瘰to czytaj帷 o r騜nych preparatach, sk豉dnikach, grzebi po forach i lubi czyta r騜norodne opinie.

Ka盥y musi znale潭 co dla siebie. Ja nie widz r騜nicy w stanie w這s闚, niezale積ie od tego czy przez rok si castinguj czy amoniakuj. No chyba, 瞠 np. schodz o 4 tony, wtedy w這sy si nieco przesuszaj, to jest jasne.

Cytat:
Ja te wszystkie blogi w這sowe traktuj jako rozrywk i "co nowego si pojawi這", bo lubi takie popierdu趾i "zr鏏 to sam" wypr鏏owywa.

A z szukaniem koloru po konkretnej farbie profesjonalnej jest ten problem, 瞠 w necie jest ich wysyp - ale je郵i idzie o jasne blondy Tych ciemniejszych odcieni prawie wcale nie mo積a znale潭 Normalnie jakby tylko i wy陰cznie blogerki-blondyny farbowa造 profeskami
To prawda.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Dlatego teraz nic nie pisz na blogu. Po pierwsze jak mam cokolwiek doradza skoro sama sobie suszek zafundowa豉m. Jak od篡wi to i co powypisuj A z takimi blogami co piszesz to i ja si spotka豉m
E tam, bloga mo瞠 prowadzi ka盥y. Ty nie piszesz z poziomu "ja ekspertka", tylko raczej "ja eksperymentatorka" Poza tym Twoje w這sy, nawet zielone, wygl康aj lepiej ni takie, o kt鏎ych pisz.

Mnie dziwi blogi, gdzie w豉軼icielka powtarza do upad貫go, 瞠 jest fryzjerk/zna si, wychwala r騜ne od篡wki, szampony i wkleja zdj璚ia "moje 郵iczne w這ski po wspania貫j od篡weczce", a tam siano od 3 lat A ludzie i tak zadaj pytania, chwal Nie przymierzaj帷, to tak jakby od osoby mocno oty貫j czerpa wiedz na temat menu.

Cytat:
Siedz z farb na g這wie
ζdny kolor!

To teraz przeliczmy, ile os鏏 - w tym br您owym w徠ku - u篡wa farby z "br您em" w nazwie
Stary 2013-10-22, 11:09   #3634
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆

Jasne.

Ja po prostu doda豉m g這s w dyskusji, bo sama cz瘰to czytaj帷 o r騜nych preparatach, sk豉dnikach, grzebi po forach i lubi czyta r騜norodne opinie.

Ka盥y musi znale潭 co dla siebie. Ja nie widz r騜nicy w stanie w這s闚, niezale積ie od tego czy przez rok si castinguj czy amoniakuj. No chyba, 瞠 np. schodz o 4 tony, wtedy w這sy si nieco przesuszaj, to jest jasne.

To prawda.
A zabieraj zdanie jak najcz窷ciej, ciekawsza dyskusja jest wtedy.
A odno郾ie amoniaczka i MEA, jak jedno i drugie si dobrze wymyje po farbowaniu to nie ma problemu.
Przera瘸j mnie niekt鏎e babki, kt鏎e przy farbach bezamoniakowych (tych z MEA) maj tendencj do obmywania w這s闚 po farbowaniu sam wod, albo lekkim szamponem. A potem zdziwko, 瞠 z w這sami co nie tak.

Znowu, wszystko jest dla ludzi - byle z umiarem

Co mnie jednak niemi這siernie wkurza, to zak豉manie producent闚 (nie tylko farb do w這s闚, ale w sumie wszystkiego) w stylu "cudowna farba bez amoniaku, nieszkodliwa, tylko kupowa i farbowa, nawet co tydzie, bo w這s闚 nie niszczy", ale 瞠 farba ma co podobnego do amoniaku ju nie napisz. I je郵i klient 鈍iadomie nie doczyta a sk豉dzie, to nie wie, 瞠 ta farba tak delikatna wcale nie jest.
Bo farba to farba - cho熲y鄉y si zapar造, to nie ma opcji znalezienia trwa貫j farby chemicznej bez 瘸dnej formy amoniaku (chyba).

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-22, 11:36   #3635
Kachula82
Zakorzenienie

Siedz z Joann Multi Effect Color na g這wie Dwie saszetki naturalnego blondu i 造瞠czka p豉ska porzeczki. Strzelam na 8,44 po zabiegu

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-22, 12:09   #3636
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Cytat:
Siedz z Joann Multi Effect Color na g這wie Dwie saszetki naturalnego blondu i 造瞠czka p豉ska porzeczki. Strzelam na 8,44 po zabiegu
uparta sztuka z ciebie
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-22, 12:12   #3637
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Cytat:
A zabieraj zdanie jak najcz窷ciej, ciekawsza dyskusja jest wtedy.
A odno郾ie amoniaczka i MEA, jak jedno i drugie si dobrze wymyje po farbowaniu to nie ma problemu.
Przera瘸j mnie niekt鏎e babki, kt鏎e przy farbach bezamoniakowych (tych z MEA) maj tendencj do obmywania w這s闚 po farbowaniu sam wod, albo lekkim szamponem. A potem zdziwko, 瞠 z w這sami co nie tak.

Znowu, wszystko jest dla ludzi - byle z umiarem

Co mnie jednak niemi這siernie wkurza, to zak豉manie producent闚 (nie tylko farb do w這s闚, ale w sumie wszystkiego) w stylu "cudowna farba bez amoniaku, nieszkodliwa, tylko kupowa i farbowa, nawet co tydzie, bo w這s闚 nie niszczy", ale 瞠 farba ma co podobnego do amoniaku ju nie napisz. I je郵i klient 鈍iadomie nie doczyta a sk豉dzie, to nie wie, 瞠 ta farba tak delikatna wcale nie jest.
Bo farba to farba - cho熲y鄉y si zapar造, to nie ma opcji znalezienia trwa貫j farby chemicznej bez 瘸dnej formy amoniaku (chyba).
zgadzam sie... tak wlasnie z Biokapem... niby naturalny a jak na blogach laski analize zrobily to syf gorszy niz zwykle farby... w ogole Biokapu nie lubie. Bralam udzial w testach i trzeba bylo na blogu recenzje napisac, a oni ja publikowali potem na swoim profilu na FB. Ale publikowali TYLKO pochlebne recenzje, moja olali bo byla negatywna.

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Kachula! czekam na foty i blagam kobito przystopuj bo bedziesz na watku 造sog這wych ale rozumiem Cie bo tak samo sie zachowywalal rok temu jak mi sie blondu zachcialo

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-22, 12:22   #3638
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Ja po wszystkim myj i myj i myj

Swoj drog producenci mogliby pisa w ulotkach np. "umy w這sy 3-krotnie". Podejrzewam, 瞠 te kobiety, kt鏎e obmywaj lekko w這sy, boj si, 瞠 zmyj ca陰 farb Producent m鏬豚y rozwia w徠pliwo軼i..
Stary 2013-10-22, 12:26   #3639
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
uparta sztuka z ciebie

Cytat:

Kachula! czekam na foty i blagam kobito przystopuj bo bedziesz na watku 造sog這wych ale rozumiem Cie bo tak samo sie zachowywalal rok temu jak mi sie blondu zachcialo
Sko鎍z jak ziele przestanie wy豉zi. Dzi瘯i Bogu mamy szamponetki i tak do nast瘼nego farbowania wytrzymam

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-22, 12:28   #3640
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:

Sko鎍z jak ziele przestanie wy豉zi. Dzi瘯i Bogu mamy szamponetki i tak do nast瘼nego farbowania wytrzymam
Kachula nam w na堯g wpad豉
Stary 2013-10-22, 12:32   #3641
Kachula82
Zakorzenienie

TADAAAA!!!!!!!

Jeszcze prze鈍ituje ma豉 odrobina, by mo瞠 jak b璠zie si wymywa wyjdzie znowu, ale to nadrobi ju farb z amoniakiem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (43,7 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ja1.jpg (74,0 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ja2.jpg (43,6 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ja3.jpg (81,7 KB, 30 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-22, 12:33   #3642
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula nam w na堯g wpad豉
A potrafi Mia豉m to samo jak do rudego sz豉m. Tyle, 瞠 teraz nie zetn w這s闚 do szyi...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-22, 12:50   #3643
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Kochana, wybierz sobie moj reakcj, bo ja sama nie potrafi zdecydowa M霩g mi odmawia pos逝sze雟twa, jak czytam u ciebie "pofarbowa豉m si"

1 2 3 4 5 6 7

Cytat:
zgadzam sie... tak wlasnie z Biokapem... niby naturalny a jak na blogach laski analize zrobily to syf gorszy niz zwykle farby... w ogole Biokapu nie lubie. Bralam udzial w testach i trzeba bylo na blogu recenzje napisac, a oni ja publikowali potem na swoim profilu na FB. Ale publikowali TYLKO pochlebne recenzje, moja olali bo byla negatywna.
No w豉郾ie to jest najgorsze: poka瞠my tylko dobre strony, a 瞠 komu co nie odpowiada to nam zwisa - wa積e 瞠by SPRZEDA !!!

Cytat:
Ja po wszystkim myj i myj i myj

Swoj drog producenci mogliby pisa w ulotkach np. "umy w這sy 3-krotnie". Podejrzewam, 瞠 te kobiety, kt鏎e obmywaj lekko w這sy, boj si, 瞠 zmyj ca陰 farb Producent m鏬豚y rozwia w徠pliwo軼i..
I to ci si chwali bardzo

Odno郾ie z tym "umy 3 razy po farbowaniu" jako zalecenie na pude趾u farby / w ulotce to nieg逝pi pomys. Wtedy ju nawet by si odpu軼i這 te pisanie, 瞠 farba 豉godna i nieszkodliwa, itp., bo babki nie stosuj帷e si do takiego zalecenia same by造by sobie winne.
A tak nadal wina jest po stronie producent闚 farb "bezamoniakowych"

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-22, 13:17   #3644
goldika
Zakorzenienie

laski z tym 3krotnym myciem to chodzi o farby bezamoniakowe? np colorsync i colortouch? bo ciagle mnie kusi zeby nie robic przez jakis czas trwala poki nie zdecyduje sie na jonkretny kolor. teraz chcac czy nie musze. miec to co mam. a odrost mi troche ten garnier chwycil i mam blondzik

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-22, 13:35   #3645
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
laski z tym 3krotnym myciem to chodzi o farby bezamoniakowe? np colorsync i colortouch? bo ciagle mnie kusi zeby nie robic przez jakis czas trwala poki nie zdecyduje sie na jonkretny kolor. teraz chcac czy nie musze. miec to co mam. a odrost mi troche ten garnier chwycil i mam blondzik

S osoby, kt鏎e uwa瘸j, 瞠 to taka 豉godna metoda farbowania (cz瘰to zwiedzione przez producent闚) i sp逝kuj tylko delikatnie farb z g這wy. Najprawdopodobniej dlatego, bo boj si, 瞠 wymyj kolor (skoro taki delikatny). A podobno bezamoniakowe trzeba szczeg鏊nie porz康nie wyp逝ka z w這sa po farbowaniu.

Ja, szczerze m闚i帷, nigdy nie my郵a豉m o bezamoniakach jak o czym 豉godniejszym dla moich w這s闚 i organizmu. Ale pasuje mi to, 瞠 si sukcesywnie wymywaj. Jak si farbuje ton w ton to nie wida granicy pomi璠zy naturalnym kolorem odrostu a farbowan reszt. A przy amoniakach, nawet jak u篡je si koloru identycznego z naturalnym, na ka盥ym pojedynczym w這sku wida granic cz窷 farbowana-odrost.

Obecnie kr璚 si blisko w豉snej natury i podoba mi si to, 瞠 nie musz farbowa w這s闚 co 3-4 tygodnie (wtedy odrost zaczyna wygl康a u mnie 幢e) tylko wtedy, kiedy chc zmieni po鈍iat, wyr闚na.
Stary 2013-10-22, 13:37   #3646
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Tak zeby lepiej wyp逝ka sole amonowe.
Cytat:
TADAAAA!!!!!!!
Jeszcze prze鈍ituje ma豉 odrobina, by mo瞠 jak b璠zie si wymywa wyjdzie znowu, ale to nadrobi ju farb z amoniakiem
wed逝g mnie mniej wida ten szary kolor po鈔odku

Qrde nie jestem w stanie zrobi sobie dzi zdj璚ia M鎩 aparat g逝pieje na tym slo鎍u i na zdj璚iach wychodzi... 鈔edni br您 Przyk豉dam pasmo w這s闚 do monitora to s mega jasne w por闚naniu z tym co na zdj璚iach. I powiem Wam 瞠 te zdj璚ia kt鏎e wczoraj wieczorem wstawi豉m chyba najlepiej odzwierciedlaj to co mam na g這wie
Wydaje mi si 瞠 przy poprzednim razie kolor by bj karmelowo-miedziany a teraz troch poszed w z這to (dobrze 瞠 nie u篡wa豉m popielatej farby... ). I bardzo podobny jest do tego z opakowani farby Garnier Color Shine 7 , niemal identyczny!

Kachula by豉m z pieskiem na dworze m闚i mu 瞠 ma 豉dnie dla Kachuli zapozowa, a on j瞛or wywali
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg santi.jpg (229,6 KB, 10 za豉dowa)
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-22, 13:45   #3647
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, dok豉dnie
Sole amonowe (MEA) zwyczajnie wnikaj g喚biej we w這s w czasie farbowania i tam dzia豉j. Amoniak bardziej jedzie po wierzchu i szybciej si ulatnia, bo jest gazowy.
Dlatego te sole trzeba dok豉dnie wymy zanim 逝ski w這sa si pozamykaj, bo siedz g喚biej ni amoniak, kt鏎y ju si ulotni pod koniec farbowania (albo ko鎍zy si ulatnia).

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-22, 14:06   #3648
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Qrde nie jestem w stanie zrobi sobie dzi zdj璚ia M鎩 aparat g逝pieje na tym slo鎍u i na zdj璚iach wychodzi... 鈔edni br您
Mam to samo. Chcia豉m sobie zrobi kilka zdj耩 w mocnym s這鎍u i nie mog odda tego, co wida w lusterku Ogl康am w lusterku - br您 (w rozumieniu nieprofesjonalym, bo w profesjonalnym to 鈔edni br您, a mo瞠 nawet jasny), nie zmieniam pozycji, cykam aparatem - czarny (w obu rozumieniach ).
Stary 2013-10-22, 15:09   #3649
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ja tam myj czy bezamoniaku czy z amoniakiem. Zawsze 貫b szoruj po farbowaniu.

Cytat:
Tak zeby lepiej wyp逝ka sole amonowe.

wed逝g mnie mniej wida ten szary kolor po鈔odku

Qrde nie jestem w stanie zrobi sobie dzi zdj璚ia M鎩 aparat g逝pieje na tym slo鎍u i na zdj璚iach wychodzi... 鈔edni br您 Przyk豉dam pasmo w這s闚 do monitora to s mega jasne w por闚naniu z tym co na zdj璚iach. I powiem Wam 瞠 te zdj璚ia kt鏎e wczoraj wieczorem wstawi豉m chyba najlepiej odzwierciedlaj to co mam na g這wie
Wydaje mi si 瞠 przy poprzednim razie kolor by bj karmelowo-miedziany a teraz troch poszed w z這to (dobrze 瞠 nie u篡wa豉m popielatej farby... ). I bardzo podobny jest do tego z opakowani farby Garnier Color Shine 7 , niemal identyczny!

Kachula by豉m z pieskiem na dworze m闚i mu 瞠 ma 豉dnie dla Kachuli zapozowa, a on j瞛or wywali
Po pierwsze Ja te co tam widz ale normalnie ju nie rzuca si w oczy a i w這sy po tych saszetkach od篡造

A po drugie Bia豉 kuleczka Jejku jaki on normalnie s這dki!!! I taki bialusi!!!! Ja chce go! Oddaj!

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Kochana, wybierz sobie moj reakcj, bo ja sama nie potrafi zdecydowa M霩g mi odmawia pos逝sze雟twa, jak czytam u ciebie "pofarbowa豉m si"

1 2 3 4 5 6 7
1 i 6 mnie wystarczy

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-22, 16:31   #3650
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
1 i 6 mnie wystarczy
Hahahahaha To ciesz si, ze ci si podoba

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-22, 17:50   #3651
rumpleteazer
Zadomowienie

Jak ju zapowiada豉m, b璠 jedn z najciemniejszych w w徠ku

Po這篡豉m Well Color Touch 7/0 + niebieski mixton. Dobrze, 瞠 wybra豉m 7/0, bo gdybym wybra豉 5/0 i wkr璚i豉 do tego mixa, mia豉bym czer

Z g鏎y przepraszam za fruwaj帷e w這ski, ale jak g逝pia spieszy豉m si z suszeniem w這s闚, 瞠by za豉pa si na 鈍iat這 dzienne Targa豉m je w lewo i w prawo, aby jak najszybciej dobiec z suchymi do okna

Kolor wyszed ch這dny Naprawd ch這dny! 安ieci w z這tym s這鎍u na ch這dny br您. Nie na pomara鎍zowo, nie na mahoniowo, ale na br您owo (co wida, mam nadziej, na zdj璚iu ca貫j g這wy). W cieniu jest jeszcze ch這dniejszy. Troch si jednak boj, 瞠 szybko ten br您 przemieni si w czerwie bo my郵a豉m, 瞠 kolor wyjdzie nieco bardziej zielonkawy (no taki br您 podbity zielon nut, tzw. matowy, gorzka czekolada ma czasem taki kolor) No, ale nie b璠 si martwi na zapas. Zreszt mam zapas mixa

M闚cie co chcecie, ja dzi jestem zadowolona
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg po WCTouch 7 i 0 88 mini.jpg (62,1 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg WCT2.jpg (53,4 KB, 26 za豉dowa)

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-10-22 o 18:25
rumpleteazer jest offline  
Stary 2013-10-22, 18:31   #3652
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:

Po這篡豉m Well Color Touch 7/0 + niebieski mixton. Dobrze, 瞠 wybra豉m 7/0, bo gdybym wybra豉 5/0 i wkr璚i豉 do tego mixa, mia豉bym czer

Z g鏎y przepraszam za fruwaj帷e w這ski, ale jak g逝pia spieszy豉m si z suszeniem w這s闚, 瞠by za豉pa si na 鈍iat這 dzienne Targa豉m je w lewo i w prawo, aby jak najszybciej dobiec z suchymi do okna

Kolor wyszed ch這dny Naprawd ch這dny! 安ieci w z這tym s這鎍u na ch這dny br您. Nie na pomara鎍zowo, nie na mahoniowo, ale na br您owo (co wida, mam nadziej, na zdj璚iu ca貫j g這wy). W cieniu jest jeszcze ch這dniejszy. Troch si jednak boj, 瞠 szybko ten br您 przemieni si w czerwie bo my郵a豉m, 瞠 kolor wyjdzie nieco bardziej zielonkawy (no taki br您 podbity zielon nut, tzw. matowy, gorzka czekolada ma czasem taki kolor) No, ale nie b璠 si martwi na zapas. Zreszt mam zapas mixa

Nie no, jest bardzo ok No i rzeczywi軼ie bardzo mocno ten mixton przyciemni Jak dla mnie to finalnie jest jaki poziom 6 popielaty.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-22, 18:31   #3653
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Cytat:
Daleko ci do najciemnniejszych
Kolorek wyszed 郵icznie jak prawdziwy ciemny/鈔edni blond.

A co do br您闚, to najciemniejsza jest chyba Ifrit, bo jako jedyna pozosta豉 z poziomem 4/0
Potem jestem ja zdrajczyni 4/0 i mam teraz poziom 5 i nie zamierzam mie ja郾iej, wr璚z zastanawiam si na delikatnym przyciemnieniem.
Na poziomie 5 jest r闚nie mcromance i Goldika (no dobra takie 5 豉mana na 6).
Potem dopiero mo瞠sz by ty, bo ci wysz這 7 w porywach do 6.
Pozosta貫 to ju blondyny i znajduj si poza nasz list brunetek
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-22, 18:50   #3654
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Ja tam myj czy bezamoniaku czy z amoniakiem. Zawsze 貫b szoruj po farbowaniu.

Po pierwsze Ja te co tam widz ale normalnie ju nie rzuca si w oczy a i w這sy po tych saszetkach od篡造

A po drugie Bia豉 kuleczka Jejku jaki on normalnie s這dki!!! I taki bialusi!!!! Ja chce go! Oddaj!
Kachula chyba w ko鎍u ulegniesz i kupisz sobie maltusia co?

PS. NIE ZAUWA玆 !
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-22, 19:01   #3655
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

No ch這dem powia這 Taka myszka z ciebie teraz Mi osobi軼ie ta 6,0 si podoba!

Cytat:

A co do br您闚, to najciemniejsza jest chyba Ifrit, bo jako jedyna pozosta豉 z poziomem 4/0
Potem jestem ja zdrajczyni 4/0 i mam teraz poziom 5 i nie zamierzam mie ja郾iej, wr璚z zastanawiam si na delikatnym przyciemnieniem.
Tylko nie przyciemniaj bo jaki sens mia豉by ta ca豉 przeprawa? Zreszt masz naprawd teraz przepi瘯ny kolor!

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Kachula chyba w ko鎍u ulegniesz i kupisz sobie maltusia co?

PS. NIE ZAUWA玆 !
Ja ju im dawno uleg豉m ale w tej chwili u nas mamy niema貫 problemy i ci篹ko mi od這篡 pieni捫ki na pieska. No i tyle teraz wyda豉m na farby... Piesek a w豉軼iwie sunia b璠zie na 100% w przysz造m roku, bo ju nie daruj!

P.S. A czego si spodziewa豉?Face ci...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-22, 19:11   #3656
goldika
Zakorzenienie

Morgan no niby faceci... ale kobito masz tak super wysportowane cialo, ze Twoj facet pewnie rzadko patrzy na wlosy u mnie jest odwrotnie. Moj patrzy na moje wielorybie cialo i nie moze zrozumiec czemu tak jest i nie ma zasu patrzec na wlosy

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

myslicie, ze za jaski czas tydzien dwa moge trzeci raz polozyc garniera? po tym drugim farbowaniu tez nie widze zniszczen na wlosach. Nie blyszcza po prostu ale nic wiecej nie zaobserwowalam.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-22, 19:17   #3657
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Nie no, jest bardzo ok No i rzeczywi軼ie bardzo mocno ten mixton przyciemni Jak dla mnie to finalnie jest jaki poziom 6 popielaty.
Cytat:

Zdj璚ia by造 robione przy oknie, w s這鎍u. Jak posz豉m p騧niej ogl康a si "w g喚bi mieszkania" to m鎩 kolor wygl康a jak co pomi璠zy 5 a 4.

Mam nawet przemy郵enia, 瞠 ciut za ciemno wysz這 bo teraz jak zapad豉 noc to przy lampce widz czer

Ale mo瞠 przesadzam. Przecie ja uwielbiam ciemne w這sy. A Touch i tak si w ko鎍u spierze, zanim mi si kolor znudzi.

Cytat:
No ch這dem powia這 Taka myszka z ciebie teraz Mi osobi軼ie ta 6,0 si podoba!
Mi te si ta 6 sprana podoba, ale... nie jest to kolor dla mnie. Dobrze mi jest w rudym takim zdecydowanym marchwiowym, ale w br您ie z rud nut wygl康am nijak Jak sch這dzi豉m w這sy od razu mi oczy si zaniebie軼i造 i cera wyszlachetnia豉 Paradoksalnie teraz jestem mniej myszkowata, z tym spranym mia豉m tak nieostr twarz

Wracaj帷 do tematu soli amonowych, trafi豉m na taki tekst:

"Farby z zawarto軼i amoniaku lepiej pokrywaj siwe w這sy, bo amoniak silniej rozchyla 逝ski i lepiej rozprowadza pigment, dzi瘯i temu kolor d逝瞠j utrzymuje si na w這sach, lecz d逝gotrwa貫 stosowanie mo瞠 prowadzi do ich os豉bienia. Z kolei sole amonowe zawarte w farbach bez amoniaku musz dzia豉 znacznie d逝瞠j. Uzyskany kolor jest zazwyczaj du穎 ciemniejszy ni po amoniaku, szybciej si wyp逝kuje i s豉biej pokrywa siwe w這sy oraz mocniej rozja郾ia, ale za to kolor jest bardziej b造szcz帷y, a w這sy mniej porowate. MEA ma jednak ogromne zalety – najlepiej i najskuteczniej wykorzystywana jest w koloryzacjach, tak zwanych p馧trwa造ch(semi-permanent). R騜nica mi璠zy farbami trwa造mi z amoniakiem a p馧trwa造mi polega na tym, 瞠 permanentna farba wnika w g陰b w這sa, natomiast p馧trwa豉 w po這wie wnika tu pod 逝sk w這sa, tam osadzaj帷 pigment. Nie jest mniej trwa豉 i r騜ni si tylko przeznaczeniem. Stosuje si j g堯wnie do od鈍ie瞠nia koloru, na ju uprzednio farbowanych w這sach. Nie rozja郾ia w這s闚, ale od razu przechodzi do pigmentacji i piel璕nacji. Pozostawia wi璚 jasny, soczysty kolor niewiele zmieniony, nie wyrz康zaj帷 przy tym dodatkowych szk鏚. W豉郾ie dla tego typu koloryzacji zastosowanie monoetyloaminy ma sens. Ryzyko, 瞠 du瘸 ilo嗆 MEA pozostanie we w這sach jest wi璚 niewielkie. Farby demi-permanentne wymagaj du穎 mniejszego st篹enia soli amonowych oraz ni窺zego st篹enia oksydantu, co ma wp造w na kondycj w這s闚. Nie s one jednak tak skuteczne jak farby z amoniakiem podczas pokrywania du瞠j ilo軼i w這s闚 siwych." --- http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-fakty-i-mity/
Stary 2013-10-22, 19:35   #3658
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:

Kolorek wyszed pi瘯nie ca貫 lato marzy豉m o takim a teraz przy jesieni mi si czego cieplejszego chce

Cytat:

Nie szalej na razie z tym przyciemnianiem pochod troch w tej pi徠ce, na razie Ci si ta zmiana wydaje du瘸 i pewnie rudy Ci przeszkadza ale zobacz jeszcze troch, mo瞠 si przekonasz szkoda by by這 zmarnowa efekty rozja郾ienia
Cytat:
Ja ju im dawno uleg豉m ale w tej chwili u nas mamy niema貫 problemy i ci篹ko mi od這篡 pieni捫ki na pieska. No i tyle teraz wyda豉m na farby... Piesek a w豉軼iwie sunia b璠zie na 100% w przysz造m roku, bo ju nie daruj!
P.S. A czego si spodziewa豉?Face ci...
Hmmm spodziewa豉m si 瞠 zauwa篡? no kurcz r騜nica jest naprawd du瘸
Niestety malta鎍zyk to spory wydatek. M鎩 jest niestety bez rodowodu, ale teraz na pewno kupi豉bym Z. Do tego karma dochodzi (m鎩 je tylko Royal Dermocomfort i Exigent, i puszki Animonda...) i piel璕nacja - jak b璠ziesz chcia豉 utzryma 豉dny d逝gi w這s to Twoje wydatki na farby to b璠zie kropla w morzu w por闚naniu z tym co trzeba wyda na psie kosmetyki...
Cytat:
Morgan no niby faceci... ale kobito masz tak super wysportowane cialo, ze Twoj facet pewnie rzadko patrzy na wlosy u mnie jest odwrotnie. Moj patrzy na moje wielorybie cialo i nie moze zrozumiec czemu tak jest i nie ma zasu patrzec na wlosy

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

myslicie, ze za jaski czas tydzien dwa moge trzeci raz polozyc garniera? po tym drugim farbowaniu tez nie widze zniszczen na wlosach. Nie blyszcza po prostu ale nic wiecej nie zaobserwowalam.
Ej no chyba jeste dla siebie zbyt surowa a pami皻am 瞠 kiedy co 獞iczy豉??? nadal 獞iczysz?
My郵 瞠 mo瞠sz po這篡, ja te nie widz zniszcze po tym drugim farbowaniu. K豉d豉 t od篡wk z farby? Pewnie jest napakowana silikonami ale 豉dne w這sy s po niej
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-22, 19:41   #3659
goldika
Zakorzenienie

Morgan nie mialam gdzie i kiedy cwiczyc. Przybylo mi kilka kg. Kilka mcy mieszkalismy u mojego taty zanim mieskzanie wykonczylismy, potem slub, po slubie ciagle nie mozemy sie ogarnac bo dalej konczymy mieszkanie, w miedzyczasie remont u taty robilismy, teraz juz uczelnia mi sie zaczela i konczenie pracy mgr... ale mam zamiar zaczac cwiczyc tak realnie patrzac za jakies 2tyg

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

a na wlosy nalozylam ukochana odzywke krolewska z Herbatint

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-22, 19:49   #3660
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Wracaj帷 do tematu soli amonowych, trafi豉m na taki tekst: [...]
Mo瞠 tak, a mo瞠 nie, bo to co pisz to teoria, a nie jak wygl康a w praktyce.
Niby farba mo瞠 by bezamoniakowa i "豉godna", ale to zale篡 od doboru i st篹enia tych soli. Bo mo瞠my mie 2 farby bezamoniakowe r騜ni帷e si ilo軼i tych MEA i jedna z nich b璠zie 豉godna i cudna, ale druga b璠zie gorszym niszczycielem na d逝窺z met ni amoniak.

To g堯wnie chodzi o to, 瞠 te zniszczenia po bezamoniakowych wychodz po jakim czasie, kiedy przy amoniaku jest kr鏒ka pi趾a - od razu wida zniszczenie w這s闚 je郵i si przesadzi.

Ja po sobie widz, 瞠 to amoniakowe maj lepszy wp造w na moje w這sy, ni te bezamoniakowe. Jedno i drugie niszczy w jakim stopniu w這sy, ale u mnie to amoniak jest 豉godniejszy.

mcromance jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.