Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 130 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-10-24, 22:47   #3871
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 782
GG do MorganLeFay
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
ζdniutki. Ja intensywnie my郵 nad 6/7 lub 6/71

Chodzi o Preference 05?
Kilka dni temu o nim tu pisa豉m i poleca豉m

Goldika a czyta豉, co ci radzi豉m? Da豉m ci dok豉dny opis krok po kroku.

A mi si baaardzo podoba w rudym i w br您ie
Tak o ten blondissimes czy jako tak. Pami皻am 瞠 pisa豉 o Lorealu ktorego nie ma w PL ? to ten? w rossie jest jako "nowo嗆"

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-10-24 o 22:49
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-24, 22:50   #3872
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Tak to ten. Znaczy si, ja mia豉m 01 i w豉snie pisa豉m, 瞠 w PL go nie ma, ale za to jest 03 i 05
One si tylko r騜ni odcieniem.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-24, 22:58   #3873
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Tak to ten. Znaczy si, ja mia豉m 01 i w豉snie pisa豉m, 瞠 w PL go nie ma, ale za to jest 03 i 05
One si tylko r騜ni odcieniem.
Ale Ty nim teraz robi豉? Bo ja troch tu za wszystkimi nie nad捫am
Pami皻am 瞠 k徙iel robilas a potem co ciemnego kladlas.

Te loreale chyba musz mie bardzo wysoki oxy? Albo rozjasniacz w skladzie?
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-24, 23:27   #3874
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Najpierw robi豉m k徙iel, ale nic nie da豉. To potem dwa razy zrobi豉m tym lorealem 01 i dopiero na to po這篡豉m 6/75 i mam to co mam
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-25, 00:53   #3875
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
Nie wiem co mam na g這wie
A ja wiem - KAMELEONA

Cytat:
Ty to masz przygody
Jednak wola豉bym mniej takich. Na szcz窷cie to jedyne takie do tej pory.

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
mcromance mnie tez krowa gonila bo ja jestem taka ze MUSZE poglaskac kazde zwierze ktore spotkam na swojej drodze. No tak krowa dala sie poglaskac... i zakladam, ze gonila mnie bo chciala wiecej glaskania
Mnie krowy wol poprze簑wa. Zawsze zagarniaj mi r璚e / kurtk / cokolwiek co wystaje j瞛orkiem i dawaj w pysk mamla
Odno郾ie g豉skania wszystkiego, to ja po studiach mam to jeszcze bardziej skrzywione. Bo by造 i praktyki w zoo i w stajni. By造 wyjazdy terenowe do chlewni i ob鏎.
Mia豉m w r瘯u m這dziute鎥ie jaszczurki, pytony jakie-tam, paj彗闚 i karaczan闚 nie chcia豉m bra, lata豉 po mnie tamaryna bia這czuba, g豉ska豉m antylop bongo po czu趾u, poliza豉 mnie 篡rafa (kilka razy), obiera豉m iguan z nask鏎ka
Szczur闚, myszy, myszoskoczk闚, 鈍inek morskich, kr鏊ik闚 ju nie licz
W stajni oberwa豉m w g這w od konia - z 豚a, kolejny mi prze簑wa r瘯awiczki, kurtk i pr鏏owa w這sy.
Og鏊nie z ko闓i chyba mia豉m najwi璚ej zabawy, ale i te sporo strachu czasem, bo jednak zwierz du瞠 i cz瘰to narwane.

Weso這 by這 - nie ma co

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-25, 08:04   #3876
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 966

ponad 6lat jezdzilam intensywnie konno, w ferie i walacje spedzalam cale w stajni i tez nie raz mialam ciekaae konskie przygody kopniecia, nedepniecia, pogryzienia, przycisniecia do sciany, raz ogier na ktorym jechalam wyczul klacz to dopiero mi zycie mignelo przed oczami upadki tez byly. raz drut wbil mi sie w tylek, w przeszkody spadalam przy nauce skokow, raz ogier poniosl mnie przez lake i las, malo lba nie stracilam na drzewie ale z przyjemnoscia bym do tego wrocila gdybym miala czas i fundusze odpowoednie.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-25, 08:39   #3877
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
laski to moze nam sie barwniki przez rozjasnianie farbami nie wyplukaly albo cos? sama nie wiem co chce przekazac ale mam ten sam problem bo w sloncu mam spokojnie poziom 6, a w mieszkaniu 5... ciemne 5. W ogole przez to, ze mi farby ciemno chwytaja mam zaburzona postrzeganie kolorow bo moja 5 z illuminy dla wiekszosci z Was byla czernia. i jak teraz patrze to sie zgadzam.
Z tymi kolorami to kiedy t逝maczyli tak: jak dasz jasn farb na ciemne w這sy to zostanie tylko po鈍iata. I mo瞠 my macie t po鈍iat a nie rozja郾ione w這sy

Cytat:
Poczekamy.
A Ty zdrowiej!
Ci篹ko zdrowie przy chorych dzieciakach...

Cytat:
aaa kupilam sobie szampon Dermena Repair do wlosow wypadajacych. Jakie super wlosy sa po nim! mialam kiedys zwykly Dermeny i tez byl ok, ale ten Repair jest genialny. oby tylko spelnil swoje zadanie i zahamowal wypadanie. Poprzednio spisal sie na piateczke
Musze chyba wypr鏏owa go ale m捫 mnie z domu wyrzuci bo mamy ca陰 p馧k szampon闚 ju...

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Ty tutaj 瘸rtujesz, a mnie kiedy serio chcia traktor przejecha
Jecha豉m rowerem drog, akurat na zakr璚ie, a z drogi podorz康kowanej wyje盥瘸 facet traktorem (takie skrzy穎wanko w kszta販ie " Y " ). Chyba wyszed z za這瞠nia, 瞠 wi瘯szy jedzie pierwszy, bo ma這 mi dupy nie rozjecha. Dobrze 瞠 r闚 by p造tki i w niego skr璚i豉m, bo geniusz by ju jakie 10 cm od tylnego ko豉 roweru...

Ale mnie to i krowa goni豉 (ja na rowerze, a ona za mn), i cysterna z mlekiem te sprawi豉, 瞠 mia豉m ca貫 篡cie przed oczami bo faceta zarzuci這 na zakr璚ie. W te wakacje facet uzna, 瞠 jak ma zielon strza趾 warunkow w prawo to jedzie pierwszy, a pieszy z normalnym zielonym na jego drodze b璠 czeka - no i zatrzyma si 30 cm ode mnie.
Mnie chcia staranowa i mu si uda這. Jechali鄉y z m篹em samochodem (ma造m jego s逝瘺owym). Ja w ci捫y z pierwszym. I patrzymy w御ka ulica nic nie jedzie, to jedziemy dalej. Nagle traktor si wynurzy z przyczep, wi璚 m捫 dobi do skraju ulicy i kraw篹nika a tamta 鈍inia jak jecha豉 tak jecha豉. Jak pierdzieln掖 nas t przyczep (od strony m篹a) to przesun掖 nas z samochodem o par metr闚, szyby hukn窸y i rozwali nam ca造 bok. W豉軼iwie to rozci掖 ca造 bok. Wyobra sobie, 瞠 jeszcze nam pr鏏owa wm闚i, 瞠 m捫 zapier... samochodem po ulicy jak wariat, kiedy my鄉y akurat stan瘭i i czekali! W 篡ciu tak si na obcego go軼ia nie nadar豉m. Ten do mnie aby si baba nie odzywa豉 i jak ja mu wyjecha豉m i wy這ni豉m si z wielkim brzuchem to mu si dziwnie zrobi這. Policja potem nawet do mnie z tekstem abym si tak nie rzuca豉 to im si dosta這. Z podniesionym g這sem na babk warkn窸am, 瞠 mam prawo si w☠☠☠☠... bo jestem w ci捫y. A ta nagle o kurde a dobrze si pani czuje? Karetki nie trzeba? To jej powiedzia豉m, trzeba by這 si wcze郾iej zainteresowa i spyta czy wszyscy s w porz康ku (tak jak zawsze policja pyta) a nie tylko jako miejscowi podeszli軼ie do miejscowego w gumiakach a nie nawet do nas zajrze czy wszystko ok. M捫 wtedy kaza mi si ju zamkn望 bo jeszcze dostan mandat za obraz policji... Chyba ju wyobra瘸sz sobie jak by豉m z豉.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆

Niestety wida ju jego wiek , s豉bo s造szy i widzi, ma chory kr璕os逝p, ale odk康 jest z nim ten m這dy to od篡, wi璚ej si rusza.

W s這鎍u to u Ciebie jest chyba 8?

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Rumpleteazer - Taki jest plan
Po fotkach to nic nie wida, 瞠 ju staruszek
W這sy w s這鎍u mam 8 ale w domu to 7.

Cytat:

Wczoraj wklei豉m Wam zdj璚ie moich w這s闚, kt鏎e w s豉bym 鈍ietle wygl康aj na czarne. A teraz dwa dialogi z dzi.

I.
Znajoma spotkana na dworze, jak wysz這 s這鎍e: Zmieni豉 kolor?
Ja: Tak (i ju wiem, 瞠 powie "ale ciemne")
Ona: Takie ja郾iejsze s.
Ja:
Ona: Maj taki jasny bia造 po造sk i 鈍iec si na bia這.
Ja:
(Jak przeanalizowa豉m zdj璚ia robione w s這鎍u, to zrozumia豉m o co chodzi z tym bia造m blaskiem. Dziwne to bardzo, ale rzeczywi軼ie pojawia si. I to nie tylko kwestia fotografii, w lusterku jest tak samo)

II.
Dwie panie, kt鏎e widuj mnie mniej wi璚ej co miesi帷, w 鈍ietle jarzeniowym.
Pierwsza: O! Nie pozna豉m!
Druga: Ja te. Tak ciemnych, to pani jeszcze nie mia豉.
Ja: (zajrza豉m do lustra, w jarzeniowym moje w這sy wygl康aj na kruczoczarne, nawet nuty br您u w nich nie ma).

A poniewa nie幢e si dzi zmacha豉m, to zasiad豉m przy komputerze i zacz窸am ogl康a zdj璚ia z r御i, kt鏎e czyni豉m dokumentuj帷 moje w這sy. I rzeczywi軼ie, jak u篡wa豉m Casting to w這sy mia豉m w zbli穎nym kolorze na zdj璚iach. S這鎍e, cie, noc - prawie takie same. A od czasu Toucha... Nie wiem co mam na g這wie
No w豉郾ie dlatego m鎩 m篹u cz瘰to nic nie zauwa瘸, bo i tak jak wraca do domu, to mam buro na g這wie, mimo 瞠 ja tak jaram si w s這鎍u przy oknie jakie one jasne.

Cytat:
mcromance mnie tez krowa gonila bo ja jestem taka ze MUSZE poglaskac kazde zwierze ktore spotkam na swojej drodze. No tak krowa dala sie poglaskac... i zakladam, ze gonila mnie bo chciala wiecej glaskania

Cytat:
ponad 6lat jezdzilam intensywnie konno, w ferie i walacje spedzalam cale w stajni i tez nie raz mialam ciekaae konskie przygody kopniecia, nedepniecia, pogryzienia, przycisniecia do sciany, raz ogier na ktorym jechalam wyczul klacz to dopiero mi zycie mignelo przed oczami upadki tez byly. raz drut wbil mi sie w tylek, w przeszkody spadalam przy nauce skokow, raz ogier poniosl mnie przez lake i las, malo lba nie stracilam na drzewie ale z przyjemnoscia bym do tego wrocila gdybym miala czas i fundusze odpowoednie.
Konie to jedne z tych zwierz徠 do kt鏎ych nawet zbli篡 si nie mog. Uczulenie. Nie musz dotyka. Wystarczy stajnia albo zbli篡 si do jednego na par metr闚 i mam sza drapania i wysypki.

Cytat:
A mi si baaardzo podoba w rudym i w br您ie
Specjalnie dla Ciebie:
jaaaaaaaaaaaa.jpg

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-25 o 08:42
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-25, 09:47   #3878
goldika
Zakorzenienie

Kachula slicznie Ci w tym rudym! tak z charakterem! w blond taka anielica jestes, a tu diablica

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-25, 10:23   #3879
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula slicznie Ci w tym rudym! tak z charakterem! w blond taka anielica jestes, a tu diablica
奸icznie bo mia豉m ton podk豉du Normalnie to r騜owo-czerwona na buzi by豉m przy rudym.
I jeszcze jest ma造 problem... Ja zawsze jestem diablica, kolor w這s闚 mnie nie zmienia

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Na bloga wklei豉m fot "moje br您y od czerwca 2012 do sierpnia 2013r."
http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...ponad-rok.html

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-25, 11:21   #3880
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ja po praktykach w stajni posz豉m do niej na wolontariat razem z kole瘸nk. Chcia豉m si nauczy je寮zi, ale jako ci篹ko sz這 menad瞠rstwu oddawanie na co "zarobi造鄉y" prac - czyli wyszli z za這瞠nia, 瞠 robi przy koniach to super, ale odda godziny jazd to ju nie bardzo. No i nie wykorzysta豉m nawet wszystkich jazd, bo si sko鎍zy rok akademicki, a ja wyprowadzi豉m si z akademika i potem doje盥瘸豉m od siebie poci庵iem.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Mnie chcia staranowa i mu si uda這. Jechali鄉y z m篹em samochodem (ma造m jego s逝瘺owym). Ja w ci捫y z pierwszym. I patrzymy w御ka ulica nic nie jedzie, to jedziemy dalej. Nagle traktor si wynurzy z przyczep, wi璚 m捫 dobi do skraju ulicy i kraw篹nika a tamta 鈍inia jak jecha豉 tak jecha豉. Jak pierdzieln掖 nas t przyczep (od strony m篹a) to przesun掖 nas z samochodem o par metr闚, szyby hukn窸y i rozwali nam ca造 bok. W豉軼iwie to rozci掖 ca造 bok. Wyobra sobie, 瞠 jeszcze nam pr鏏owa wm闚i, 瞠 m捫 zapier... samochodem po ulicy jak wariat, kiedy my鄉y akurat stan瘭i i czekali! W 篡ciu tak si na obcego go軼ia nie nadar豉m. Ten do mnie aby si baba nie odzywa豉 i jak ja mu wyjecha豉m i wy這ni豉m si z wielkim brzuchem to mu si dziwnie zrobi這. Policja potem nawet do mnie z tekstem abym si tak nie rzuca豉 to im si dosta這. Z podniesionym g這sem na babk warkn窸am, 瞠 mam prawo si w☠☠☠☠... bo jestem w ci捫y. A ta nagle o kurde a dobrze si pani czuje? Karetki nie trzeba? To jej powiedzia豉m, trzeba by這 si wcze郾iej zainteresowa i spyta czy wszyscy s w porz康ku (tak jak zawsze policja pyta) a nie tylko jako miejscowi podeszli軼ie do miejscowego w gumiakach a nie nawet do nas zajrze czy wszystko ok. M捫 wtedy kaza mi si ju zamkn望 bo jeszcze dostan mandat za obraz policji... Chyba ju wyobra瘸sz sobie jak by豉m z豉.
O 瞠sz kurde... Nie ma co, 鈍ietny gostek, a policjanci nie lepsi
Dlatego jak czytam takie rzeczy, to zastanawiam si nad kupnem kamerki rejestruj帷ej te pr璠ko嗆 pojazdu do samochodu (jak ju jaki si kiedy kupi). Wtedy nie b璠zie, 瞠 "panie, on gna jak wariat".

Dobra, lec umy kud造 i do dentysty. 2 tygodnie temu z豉ma豉m / wy豉ma豉m sobie plomb - na mocniej wypieczonym, jak sucharek, to軼ie Eh... od razu bior znieczulenie, bo mu si tam chyba w gacie sfajdam jak b璠zie wierci bez. A jeszcze dopad這 mnie comiesi璚zne "szcz窷cie" i krzy na r闚ni z flakami mnie napierdziela...
Dobra, id bo zaczn si 瘸li na wszystko po kolei zaraz.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-25 o 11:29
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-25, 11:53   #3881
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Najpierw robi豉m k徙iel, ale nic nie da豉. To potem dwa razy zrobi豉m tym lorealem 01 i dopiero na to po這篡豉m 6/75 i mam to co mam
Dzieki za przypomnienie korci mnie 瞠by go wypr鏏owa ... a jak zniszczenia po nim? I jak oceniasz ile ton闚 realnie mo瞠 zdj望?
Jak si wogole czujesz w nowym kolorze? Przyzwyczailas si czy kombinujesz 瞠by przyciemnic?
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-25, 12:12   #3882
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ja po praktykach w stajni posz豉m do niej na wolontariat razem z kole瘸nk. Chcia豉m si nauczy je寮zi, ale jako ci篹ko sz這 menad瞠rstwu oddawanie na co "zarobi造鄉y" prac - czyli wyszli z za這瞠nia, 瞠 robi przy koniach to super, ale odda godziny jazd to ju nie bardzo. No i nie wykorzysta豉m nawet wszystkich jazd, bo si sko鎍zy rok akademicki, a ja wyprowadzi豉m si z akademika i potem doje盥瘸豉m od siebie poci庵iem.

O 瞠sz kurde... Nie ma co, 鈍ietny gostek, a policjanci nie lepsi
Dlatego jak czytam takie rzeczy, to zastanawiam si nad kupnem kamerki rejestruj帷ej te pr璠ko嗆 pojazdu do samochodu (jak ju jaki si kiedy kupi). Wtedy nie b璠zie, 瞠 "panie, on gna jak wariat".

Dobra, lec umy kud造 i do dentysty. 2 tygodnie temu z豉ma豉m / wy豉ma豉m sobie plomb - na mocniej wypieczonym, jak sucharek, to軼ie Eh... od razu bior znieczulenie, bo mu si tam chyba w gacie sfajdam jak b璠zie wierci bez. A jeszcze dopad這 mnie comiesi璚zne "szcz窷cie" i krzy na r闚ni z flakami mnie napierdziela...
Dobra, id bo zaczn si 瘸li na wszystko po kolei zaraz.
Wsp馧czuj @. Mi m闚iono, 瞠 po ci捫y b璠zie lepiej... nie jest

A kamerka przyda si zawsze jak kto powie, 瞠 to twoja wina, albo w og鏊e aby takie filmiki potem na YT zapodawa

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-25, 13:14   #3883
goldika
Zakorzenienie

przyszly moje Kolestony <tu by sie przydal odpowiedni gif ale nie umiem ich szukac>

co do@ po ciazy to masakra... przed nic mnie nie bolalo, po ciazy zdycham.

kupilam sobie w biedrze talerzyki do sushi sesese w niedziele bedziemy robic pierwszy raz sushi samodzielnie.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-25, 13:19   #3884
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Dziewczyny czy macie mo瞠 jakie sprawdzone tutoriale jak obci望 w這sy samemu? Chodzi mi konkretnie o podciecie jakies 5 cm ko鎍闚ek ale tak 瞠by by造 jako fajnie wycieniowane, takie "篡we" ju mi si znudzi這 to ci璚ie na prosto a nie chce i嗆 do fryzjerki bo si boj 瞠 mi za du穎 wytnie i mi zostan trzy w這sy na krzy
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-25, 14:08   #3885
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
przyszly moje Kolestony <tu by sie przydal odpowiedni gif ale nie umiem ich szukac>

kupilam sobie w biedrze talerzyki do sushi sesese w niedziele bedziemy robic pierwszy raz sushi samodzielnie.
http://mashable.com/wp-content/uploa...razy-dance.gif
http://replygif.net/i/237.gif

Kocham sushi

Cytat:
Dziewczyny czy macie mo瞠 jakie sprawdzone tutoriale jak obci望 w這sy samemu? Chodzi mi konkretnie o podciecie jakies 5 cm ko鎍闚ek ale tak 瞠by by造 jako fajnie wycieniowane, takie "篡we" ju mi si znudzi這 to ci璚ie na prosto a nie chce i嗆 do fryzjerki bo si boj 瞠 mi za du穎 wytnie i mi zostan trzy w這sy na krzy
Ja tam tne na "U". Wygl康a lepiej ni prosto i nie mam nic postrz瘼ionego. http://www.youtube.com/watch?v=vi5-j5ReGDI

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-25, 14:11   #3886
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Wsp馧czuj @. Mi m闚iono, 瞠 po ci捫y b璠zie lepiej... nie jest

A kamerka przyda si zawsze jak kto powie, 瞠 to twoja wina, albo w og鏊e aby takie filmiki potem na YT zapodawa
Rosja to nie kraj, to stan umys逝

Tia... Po ci捫y przejdzie... Moja mama tez tak gada. A jej znajome to jeszcze lepsze czasem, bo twierdz, 瞠 ch這pa potrzeba
G闚no prawda, odk康 mi si zacz掖 @ to zawsze mnie krzy napierdziela przez ca造 czas trwania. Czyli 6-7 dni. Bebechy bol tylko przez pierwsze 2 dni i to tylko delikatnie.

Na bol帷y krzy cudowna jest jazda konna. Podczas wolontariatu w stajni raz na pocz徠ku @ posz豉m wyje寮zi "zarobion" godzin, bo nie by這 innego terminu.
Zesz豉m z konia po p馧 godzinie to nogi w beczk u這穎ne by造, ale krzy przesta bole na ca造 tydzie.
Szkoda, 瞠 nie mam nigdzie u siebie w mie軼ie stajni, a do najbli窺zej trzeba by jecha samochodem, bo do嗆 daleko jest...

Cytat:

O matko pszczela !!! Kolejna ma farb, ju si boj co nawyprawia
A szukanie gif闚 jest proste. Wchodz w google grafika i wpisuj sprawdzony wz鏎 na szukanie " [uczucie, kt鏎e chc pokaza pisane po angielsku] kpop gif" i znajduj bez problemu 疾by by這 wi璚ej wynik闚 mo瞠sz pomin望 kpop

Wsp馧czuj. Dlatego ja boj si co mo瞠 by ze mn, je郵i kiedy jakim cudem zajd w ci捫 (bo przy mojej niech璚i do zwi您k闚 i nie przepadaniu za dziecmi to jest sprawa w徠pliwa).

Cytat:
Ja sama nadal szukam czego, bo nadal tej durnej grzywki nie obci窸am. A fryzjerce nie dam, bo znowu b璠 p馧 roku zapuszcza, 瞠by jako wygl康a...
Jak znajd co ciekawego to dam zna

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-25, 14:20   #3887
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Rosja to nie kraj, to stan umys逝

Tia... Po ci捫y przejdzie... Moja mama tez tak gada. A jej znajome to jeszcze lepsze czasem, bo twierdz, 瞠 ch這pa potrzeba
G闚no prawda, odk康 mi si zacz掖 @ to zawsze mnie krzy napierdziela przez ca造 czas trwania. Czyli 6-7 dni. Bebechy bol tylko przez pierwsze 2 dni i to tylko delikatnie.

Na bol帷y krzy cudowna jest jazda konna. Podczas wolontariatu w stajni raz na pocz徠ku @ posz豉m wyje寮zi "zarobion" godzin, bo nie by這 innego terminu.
Zesz豉m z konia po p馧 godzinie to nogi w beczk u這穎ne by造, ale krzy przesta bole na ca造 tydzie.
Szkoda, 瞠 nie mam nigdzie u siebie w mie軼ie stajni, a do najbli窺zej trzeba by jecha samochodem, bo do嗆 daleko jest...

O matko pszczela !!! Kolejna ma farb, ju si boj co nawyprawia
A szukanie gif闚 jest proste. Wchodz w google grafika i wpisuj sprawdzony wz鏎 na szukanie " [uczucie, kt鏎e chc pokaza pisane po angielsku] kpop gif" i znajduj bez problemu 疾by by這 wi璚ej wynik闚 mo瞠sz pomin望 kpop

Wsp馧czuj. Dlatego ja boj si co mo瞠 by ze mn, je郵i kiedy jakim cudem zajd w ci捫 (bo przy mojej niech璚i do zwi您k闚 i nie przepadaniu za dziecmi to jest sprawa w徠pliwa).

Ja sama nadal szukam czego, bo nadal tej durnej grzywki nie obci窸am. A fryzjerce nie dam, bo znowu b璠 p馧 roku zapuszcza, 瞠by jako wygl康a...
Jak znajd co ciekawego to dam zna
No i dobrze m闚i znajome mamy, 瞠 ch這pa trzeba Jazda konna z facetem te wchodzi w gr... Tyle, 瞠 nie ka盥y lubi wtedy jednocze郾ie pokonywa morze czerwone...

A na serio co ma ch這p do tego? Mnie tam czy z ch這pem czy bez zawsze bola這. Tyle, 瞠 jak juz mia豉m @ to mi m鎩 gor帷y m篹u r帷zk k豉d na brzucho i grza a to pomaga這. Pomaga這 te wy篡wanie si na nim

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
To ciekawe jest jak bys nie tylko ko鎍e chcia豉 軼i望: http://www.youtube.com/watch?v=IlevrcsvbkI

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-25, 14:30   #3888
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
No i dobrze m闚i znajome mamy, 瞠 ch這pa trzeba Jazda konna z facetem te wchodzi w gr... Tyle, 瞠 nie ka盥y lubi wtedy jednocze郾ie pokonywa morze czerwone...

A na serio co ma ch這p do tego? Mnie tam czy z ch這pem czy bez zawsze bola這. Tyle, 瞠 jak juz mia豉m @ to mi m鎩 gor帷y m篹u r帷zk k豉d na brzucho i grza a to pomaga這. Pomaga這 te wy篡wanie si na nim

To ciekawe jest jak bys nie tylko ko鎍e chcia豉 軼i望: http://www.youtube.com/watch?v=IlevrcsvbkI
Kobieto, rozwalasz mnie Ja nadal mam na wp馧 dzia豉j帷e znieczulenie po denty軼ie i dziwnie mi si 鄉ia

Ja te nie wiem, co ma do tego facet. Chyba im si we 豚ach poprzewraca這

A moja matula to krzywo na mnie patrzy jak w czasie @ bior jedn tabletk przeciwb鏊ow/dzie przez pierwsze 2-3 dni, bo nie idzie wytrzyma Bo "jej nie boli nigdy mocno, to mnie te nie mo瞠 TAK bole, a jak troch zaboli to wytrzyma trzeba"
Nie wiem co ona ma z niech璚i do tabletek i ka盥ego suplementu, ale powoli to mnie ju chol*** bierze na jej gadanie.

Mia豉m teraz badan krew i mocz. Wysz這 mi do嗆 sporo bia趾a w moczu, lekko za niski dobry cholesterol i co tam jeszcze delikatnie nie w normie, czyli wskazanie na nerki - tak przynajmniej powiedzia豉 znajoma piel璕niarka po obejrzeniu wynik闚.
W poniedzia貫k id do lekarza na obgadanie wynik闚, ale moja mama ju wysnu豉 teori, 瞠 to od tranu, kt鏎y pij jakie 1,5 tygodnia dopiero... O Biotebalu pewnie zapomnia豉, bo te by powiedzia豉, 瞠 to od tego jest

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-25 o 14:32
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-25, 14:37   #3889
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kobieto, rozwalasz mnie Ja nadal mam na wp馧 dzia豉j帷e znieczulenie po denty軼ie i dziwnie mi si 鄉ia

Ja te nie wiem, co ma do tego facet. Chyba im si we 豚ach poprzewraca這

A moja matula to krzywo na mnie patrzy jak w czasie @ bior jedn tabletk przeciwb鏊ow/dzie przez pierwsze 2-3 dni, bo nie idzie wytrzyma Bo "jej nie boli nigdy mocno, to mnie te nie mo瞠 TAK bole, a jak troch zaboli to wytrzyma trzeba"
Nie wiem co ona ma z niech璚i do tabletek i ka盥ego suplementu, ale powoli to mnie ju chol*** bierze na jej gadanie.

Mia豉m teraz badan krew i mocz. Wysz這 mi do嗆 sporo bia趾a w moczu, lekko za niski dobry cholesterol i co tam jeszcze delikatnie nie w normie, czyli wskazanie na nerki - tak przynajmniej powiedzia豉 znajoma piel璕niarka po obejrzeniu wynik闚.
W poniedzia貫k id do lekarza na obgadanie wynik闚, ale moja mama ju wysnu豉 teori, 瞠 to od tranu, kt鏎y pij jakie 1,5 tygodnia dopiero... O Biotebalu pewnie zapomnia豉, bo te by powiedzia豉, 瞠 to od tego jest
Moja akurat podziela m鎩 b鏊, bo sama tak mia豉. Ale ona ju nic nie ma wi璚 zawsze si ze mnie 鄉ieje jak zdycham Zosta這 mi jakie 25lat z tym dziadostwem

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-25 o 14:39
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-25, 14:46   #3890
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Moja akurat podziela m鎩 b鏊, bo sama tak mia豉. Ale ona ju nic nie ma wi璚 zawsze si ze mnie 鄉ieje jak zdycham Zosta這 mi jakie 25lat z tym dziadostwem
No widzisz, ja mam gorzej + moja mama jest upierdliwa czasem do granic wytrzyma這軼i. Dodatkowo jak m闚i豉m ju nieraz, nie chce mi do ko鎍a wierzy jak co m闚i Co wcale a wcale nie przeszkadza jej zadawa mi pyta

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-25, 15:12   #3891
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
No widzisz, ja mam gorzej + moja mama jest upierdliwa czasem do granic wytrzyma這軼i. Dodatkowo jak m闚i豉m ju nieraz, nie chce mi do ko鎍a wierzy jak co m闚i Co wcale a wcale nie przeszkadza jej zadawa mi pyta
Ja to t逝macze tym: te roczniki tak maj To ju chyba tzw choroba nazywana "bycie matk..." Boj si, 瞠 kiedy i ja taka b璠

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-25, 15:49   #3892
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ja to t逝macze tym: te roczniki tak maj To ju chyba tzw choroba nazywana "bycie matk..." Boj si, 瞠 kiedy i ja taka b璠
Moja mamuia nie jest taka w stosunku do mojego brata. Jedynie ja mam przer帳ane z "pyta, a potem nie chce wierzy". M這dego pos逝cha, bo facet, a potem i tak ko鎍zy si na tym, 瞠 to ja mia豉m racj

Podsumowuj望 - je郵i nie machniesz sobie dziewczynki, to nie powinna tak sko鎍zy

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-25, 16:53   #3893
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Moja mamuia nie jest taka w stosunku do mojego brata. Jedynie ja mam przer帳ane z "pyta, a potem nie chce wierzy". M這dego pos逝cha, bo facet, a potem i tak ko鎍zy si na tym, 瞠 to ja mia豉m racj

Podsumowuj望 - je郵i nie machniesz sobie dziewczynki, to nie powinna tak sko鎍zy
Ja za dzieci ju podzi瘯uj Dziewczynki ju nie chc, bo baby s wredne Wol jednak ch這pak闚

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-25, 17:02   #3894
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ja za dzieci ju podzi瘯uj Dziewczynki ju nie chc, bo baby s wredne Wol jednak ch這pak闚
A s造sza豉, 瞠 ch這piec to -10 lat z 篡cia matki?
Moja teraz to potwierdza, bo wi璚ej "problem闚" ma z m這dym ni ze mn.

A jak tam w這ski? My豉 ju, czy jeszcze si boisz?

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-25, 17:10   #3895
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
A s造sza豉, 瞠 ch這piec to -10 lat z 篡cia matki?
Moja teraz to potwierdza, bo wi璚ej "problem闚" ma z m這dym ni ze mn.

A jak tam w這ski? My豉 ju, czy jeszcze si boisz?
A tam... W dzisiejszych czasach to z dziewczyn wi璚ej problemu. Jeszcze mi po s這neczku w gimnazjum by zasz豉 A ch這pak to chocia se pou篡wa

Ale fakt, 瞠 nerw闚 mam sporo. Jak m闚i, 瞠 mi w這sy ze stresu powypada造 to ludzie mnie pytaj: A sk康 ty mo瞠sz mie stres jak nie pracujesz i tylko z dzieciarni w domu siedzisz. M闚i im aby przyszli do mnie pomieszka na tydzie albo na 20min spaceru z t dw鎩k... Po spacerze ju o nic mnie nie pytaj

A w這sy my豉m ale m篹a nie ma bo jest na targach i nie ma kto pstrykn望 fot. W這sy nadal mi瘯kie to plus.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-25, 17:17   #3896
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
A tam... W dzisiejszych czasach to z dziewczyn wi璚ej problemu. Jeszcze mi po s這neczku w gimnazjum by zasz豉 A ch這pak to chocia se pou篡wa

Ale fakt, 瞠 nerw闚 mam sporo. Jak m闚i, 瞠 mi w這sy ze stresu powypada造 to ludzie mnie pytaj: A sk康 ty mo瞠sz mie stres jak nie pracujesz i tylko z dzieciarni w domu siedzisz. M闚i im aby przyszli do mnie pomieszka na tydzie albo na 20min spaceru z t dw鎩k... Po spacerze ju o nic mnie nie pytaj

A w這sy my豉m ale m篹a nie ma bo jest na targach i nie ma kto pstrykn望 fot. W這sy nadal mi瘯kie to plus.
W sumie to zale篡 jaki dzieciak jest. Ja by豉m ma造m diabe趾iem wcielonym, kt鏎y nie potrafi prost droga i嗆, a m鎩 brat grzecznie za r御i maszerowa.
A teraz ja jestem domatork i ci篹ko mnie z domu wyci庵n望 na d逝瞠j, a m這dego to by tylko nosi這 po znajomych.

Znieczulenie przestaje dzia豉 i p馧 g瑿y od strony tego rozwiercanego z瑿a mnie 熤i... Najlepsze, 瞠 czuje to 熤ienie w z瑿ach, kt鏎e nie by造 ruszane Bo wiercone i wpakowane lekarstwo mia豉m na g鏎ze, a pobolewaj mnie te te na dole

Ale kolor jest ok? Nie zacz窸o nic przebija, czy nie jeste w stanie dok豉dnie zobaczy sama?

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-25, 17:28   #3897
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
W sumie to zale篡 jaki dzieciak jest. Ja by豉m ma造m diabe趾iem wcielonym, kt鏎y nie potrafi prost droga i嗆, a m鎩 brat grzecznie za r御i maszerowa.
A teraz ja jestem domatork i ci篹ko mnie z domu wyci庵n望 na d逝瞠j, a m這dego to by tylko nosi這 po znajomych.

Znieczulenie przestaje dzia豉 i p馧 g瑿y od strony tego rozwiercanego z瑿a mnie 熤i... Najlepsze, 瞠 czuje to 熤ienie w z瑿ach, kt鏎e nie by造 ruszane Bo wiercone i wpakowane lekarstwo mia豉m na g鏎ze, a pobolewaj mnie te te na dole

Ale kolor jest ok? Nie zacz窸o nic przebija, czy nie jeste w stanie dok豉dnie zobaczy sama?
Nienawidz dentysty. Sady軼i nie ludzie.

A kolor? Ok, du穎 si wymy這 - chyba bo woda bardzo kolorowa by豉. Ziele albo nie widz albo 幢e patrzy豉m. Na pewno nie jest idealnie, bo to dopiero pokryje farba.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-25, 17:32   #3898
Kachula82
Zakorzenienie

Tylko to mi si uda這 pstrykn望.
Jak tak patrz to wychodzi ziele albo mam ju zboczenie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg posza.jpg (41,6 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg po szam.jpg (54,1 KB, 13 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-25, 17:40   #3899
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
ja zieleni nie widze na drugim foto masz jedno pasemko jakby mokre? albo tak sie ulozyla i jakby sie zaprzec to ono jest lekko zielonkawe ale nie sadze. To tak doszukujac sie na sile

ja jutro klade jeszcze raz garniera po calosci i robie odorsty mieszanka Kolestona albo w niedziele.

Kachula Sushi kocham ale sama nigdy nie robilam. Robilas moze? bo nie wiem z czym je zrobic, musze pogooglowac

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-25, 17:44   #3900
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Na tym pierwszym leciutki zielony poblask widz, ale nic ekstremalnego. Na drugim wcale zieleni nie wida.

Wniosek - do kolejnego farbowania unikaj miejsc, gdzie twoje w這sy mog by mocno do鈍ietlone i b璠zie git

Cytat:
ja jutro klade jeszcze raz garniera po calosci i robie odorsty mieszanka Kolestona albo w niedziele.
Szalejesz dziewczyno

mcromance jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.