Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 133 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-10-26, 19:12   #3961
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Kachula, tak chyba wol ch這dny br您. Ale chcia豉bym ne czarno, a br您owo, tylko nie wiem czy mi to wyjdzie na tym mojm blondzie.
Czyli nie b璠zie wi郾iowej czekoladki?
To do czego teraz b璠ziesz d捫y? Jaki popiel, czy jeszcze co innego?

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-26, 19:27   #3962
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Weronisia no odrost mam miejscami swoj mysi, miejscami chwycony przez garniera ale to juz wstawialam.
Nie moglam dzis zlapac tego co mi wyszlo po dziejszym farbowaniu. Nie wiem na ile moge wierzyc probnikom z neta ale ta moja kolestonowa 7/7 wyglada calkiem ciemno jak na poziom 7. Mam tez 6/7 zeby ew tym trzasnac odrosty. A na dlugosc dac 7/7 zeby dalo tylko refleks a nie przyciemnilo. Jak myslisz?

mi sie podobaja takie jaaaasne blondy ale tez nie na kazdym. Smiac mi sie chce jak widze wypindrzone dziunie w rozowyh mini, pepkami na wierzchu i platynowym blondzie. Ale na uczelni mam sporo eleganckich dziewczyn i kobiet w platynie i bosko wygladaja. Ale tak jak pisalam sa eleganckie, spodnice, koronki, zakiety itp. Tak dostojnie wtedy ten blond wyglada

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-26, 20:41   #3963
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Kachula, tak chyba wol ch這dny br您. Ale chcia豉bym ne czarno, a br您owo, tylko nie wiem czy mi to wyjdzie na tym mojm blondzie.

A co do p璚herza, to u mnie to samo. Dosz這 jakies sw璠zenie i si obawiam, ze nie tylko p璚herz mam juz za豉twiony. Tylko, ze u mnie problem, bo mam przyj嗆 w poniedzia貫k, a to ma byc m鎩 29 dc, wiec nie wiem czy co z tego wyjdzie :/
Ja bior furagin i wiem jak os豉bia ona tamte miejsca. Dlatego ifekcji jestem pewna na 100%
A co do w這sk闚 to najpierw natura bo jednak rozja郾i這 do ciep貫go. Popielate kolory maj to do siebie, 瞠 lubi ciemno 豉pa. Dlatego po tym jak poziom 5 z豉pa mi praktycznie czarno upewni豉m si 瞠 b璠 bra tylko poziom 6.

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
A zaskocz ci, bo w rudym mi si podoba豉, tyle, 瞠 ja rudych fotek nie komentowa豉m
Ale bardziej w tym, kt鏎y bardziej podpada pod rudy br您 ni rudy-rudy.
Jednak wiem, 瞠 rudo軼i i czerwienie s bardzo wymagaj帷e, a te ekspresowe blakni璚ie mo瞠 cz這wieka wyko鎍zy.

No i odno郾ie platynki to ja mia豉m na my郵i raczej poziom koloru nie odcie. Zwyczajnie nie lubi mocno rozja郾ionych w這s闚 i jak dla mnie poziomy 12, 11 i 10 mog造by nie istnie.

Czasem podobaj mi si ca趾iem bia貫 w這sy - takie jakie ma teraz Jonghyun z SHINee, ale to te nie na ka盥ym:

Za陰cznik 5458456 Za陰cznik 5458457 Za陰cznik 5458458

Sorki, 瞠 podaj za przyk豉d faceta, ale mam 鈍ira na punkcie jego g這su (i nie tylko ), a niekt鏎e stylizacje dla ca貫go SHINee s genialne
Ja nie lubi za bia造ch w這s闚. A najlepiej jak 陰czy豉m to z br您em. Zawsze wali豉m blond u fryzjerki i pod spodem z boku przy uszach i pod grzywk mia豉m czekoladk. Nie wiem czemu tak ale to fajnie wygl康a這

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
Weronisia no odrost mam miejscami swoj mysi, miejscami chwycony przez garniera ale to juz wstawialam.
Nie moglam dzis zlapac tego co mi wyszlo po dziejszym farbowaniu. Nie wiem na ile moge wierzyc probnikom z neta ale ta moja kolestonowa 7/7 wyglada calkiem ciemno jak na poziom 7. Mam tez 6/7 zeby ew tym trzasnac odrosty. A na dlugosc dac 7/7 zeby dalo tylko refleks a nie przyciemnilo. Jak myslisz?

mi sie podobaja takie jaaaasne blondy ale tez nie na kazdym. Smiac mi sie chce jak widze wypindrzone dziunie w rozowyh mini, pepkami na wierzchu i platynowym blondzie. Ale na uczelni mam sporo eleganckich dziewczyn i kobiet w platynie i bosko wygladaja. Ale tak jak pisalam sa eleganckie, spodnice, koronki, zakiety itp. Tak dostojnie wtedy ten blond wyglada
Dziunie ala Playboy to nie ale naprawd w takim blondzie mo積a 鈍ietnie wygl康a i nie pindrzy si. Moim wzorem zawsze by豉 ona Przez ni zawsze o blondzie marzy豉m.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-26 o 20:44
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-26, 20:58   #3964
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Ja nie lubi za bia造ch w這s闚. A najlepiej jak 陰czy豉m to z br您em. Zawsze wali豉m blond u fryzjerki i pod spodem z boku przy uszach i pod grzywk mia豉m czekoladk. Nie wiem czemu tak ale to fajnie wygl康a這

Dziunie ala Playboy to nie ale naprawd w takim blondzie mo積a 鈍ietnie wygl康a i nie pindrzy si. Moim wzorem zawsze by豉 ona Przez ni zawsze o blondzie marzy豉m.
Ja lubi bia貫 w這sy, ale np. tylko do konkretnej stylizacji. Jonghyun (sorki, musz) wygl康a w nim super, ale ja i tak t瘰kni do jego ciemnych w這sk闚

Dwukolorowe w這sy te mi si podobaj, ale w niezbyt ekstremalnych r騜nicach koloru.
Ostatnio widzia豉m dziewczyn z bia豉w platyn na czubku i czerni gdzie od wysoko軼i k帷ika oka w d馧 W這sy przet逝szczone i zebrane w kucyk (w ko鎍u m這da mamusia z niej by豉, wi璚 "obowi您kowo" t逝ste w這sy i dres...).

Zgadzam si te, 瞠 w platynie mo積a 鈍ietnie wygl康a, ale jak si wie jak zbalansowa ten kolor ubiorem. Bo niestety wi瘯szo嗆 tlenionych dziu to "r騜owe ksi篹niczki" albo gorzej
Ja osobi軼ie dawno ju nie widzia豉m eleganckiej "platyn闚ki"

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-26 o 21:00
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-27, 00:08   #3965
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 713

Mcromance no nie b璠zie wisniowej czekoladki, bo jako nie umiem si do tego koloru przyzwyczai. Na dodatek on ju si wyplukuje.
Dlatego musz wzi望 prawdziw farb a nue zmywalna, bo jednak zs du穎 tej rudo軼i mi wybija spod spodu.
Zamaluje to i b璠 mia豉 spok鎩.
Chcia豉m co z 7 po przecinku, ale nie chc ryzykowa rado軼i.
Najpierw dam natur a za kilka dni popiel.

Goldika nie wiem jak masz to zrobi. Ja nigdy nie robi豉m odrostow innym poziomem ni d逝go軼i.
Nie wiem jak wielk masz ta r騜nic. Ale ja robie odrosty 30 minut, a potem reszt i trzymam jeszcze 5-10 minut.
Kombinuj.

......................... ........
Wys豉ne z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-27, 00:39   #3966
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Mcromance no nie b璠zie wisniowej czekoladki, bo jako nie umiem si do tego koloru przyzwyczai. Na dodatek on ju si wyplukuje.
Dlatego musz wzi望 prawdziw farb a nue zmywalna, bo jednak zs du穎 tej rudo軼i mi wybija spod spodu.
Zamaluje to i b璠 mia豉 spok鎩.
Chcia豉m co z 7 po przecinku, ale nie chc ryzykowa rado軼i.
Najpierw dam natur a za kilka dni popiel.
Szkoda, bo kolorek bardzo 豉dny mia豉. Ale jak si tak wymywa i nie czujesz si w nim dobrze, to celuj w ch這dne odcienie

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-27, 09:48   #3967
goldika
Zakorzenienie

zrobilam sobie maseczke rozjasniajaca z przepisu Idalii i.... masakra jednak miod i cytryna nie dla mnie. Mam takiego mopa na glowie. Ale jakby faktycznie cos z kolorem zrobila. Teraz to mam tecze na glowie. Przez maho, zloty blond, ciemny blond, a nawet czerwone podtony.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-27, 10:16   #3968
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
zrobilam sobie maseczke rozjasniajaca z przepisu Idalii i.... masakra jednak miod i cytryna nie dla mnie. Mam takiego mopa na glowie. Ale jakby faktycznie cos z kolorem zrobila. Teraz to mam tecze na glowie. Przez maho, zloty blond, ciemny blond, a nawet czerwone podtony.
Ale wcze郾iej robi豉 tylko tego garniera trzy razy czy jeszcze co?

Ja mam po oleju lnianym plus babydream fur mama pi瘯ne w這ski chyba jutro znowu naloze t mieszank.

Musz te w ko鎍u te tutoriale o ci璚iu poogl康a tylko nie mog znale潭 chetnego kt鏎y mnie obetnie
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-27, 10:31   #3969
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆

Ja mam po oleju lnianym plus babydream fur mama pi瘯ne w這ski chyba jutro znowu naloze t mieszank.

Musz te w ko鎍u te tutoriale o ci璚iu poogl康a tylko nie mog znale潭 chetnego kt鏎y mnie obetnie
tylko albo az tego garniera 3razy

teraz odczekam kilka dni i poloze koleston i dalej nie pojasniam bo wlosy wiecej nie zniosa wydaje mi sie:no:

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-27, 11:23   #3970
asmenaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 35 290

dziewczyny 篡j 篡j!
nie mam czasu dzi wieczorem umyj glowe i wstawi zdjecia z rozpuszczonymi w這sami na razie dysponuj takim w 鈍ietle dziennym- okolo 12 w poludnie na dworze.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wl.jpg (8,2 KB, 23 za豉dowa)
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotka si
potarmosi uszy
lub razem na spacer znowu gdzie wyruszy
Lecz dzi sobie 郾ij

Ma造mi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-10-27, 11:59   #3971
Figlak
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 136

Cze嗆 dziewczyny. Mam kilka pyta, bo jak dot康 moje przygody z farbownaiem nie ko鎍zy造 si najszcz窷lwiej.
P鏦i farbowa豉m szamponem z matrixa, by這 super. Kolor jak naturalny, w這sy niezniszczone. Ale oczywi軼ie naczyta豉m si, 瞠 zio這we farby lepsze i tak si璕n窸am po color&soin. To by豉 najwi瘯sza pora磬a, na d逝go軼i w這sy mia造 odcie ciep貫go brazu ( a wcale tak nie mia這 by ), przy g這wie by造 one niemal瞠 rude. Przecierpia豉m tak miesi帷 i kupi豉m matrixa, tym razem trwa陰 koloryzacje. Na這zy豉m najpierw na odrosty, po 10 minutach na d逝go軼. Chwyci這 ca趾iem r闚no, ale niestety ciep貫 odcienie nadal si przebijaj, mimo 瞠 farowa豉m kolorem zimnym.
Teraz zdecydowa豉m si na LeChera troch ciemniejszego, zimnego. Wzi窸am do tego wod 3% bo tak poradzi豉 sprzedawczyni.

Czy dobrze robi nak豉daj帷 farb najpierw na odrost? Na這瞠nie farby zajmuje mi jakie p馧 godziny, czy to nie za d逝go? Czy warto zabezpieczy w這sy olejem przed farbowaniem? Mam bardzo wysuszone, ale obawiam si czy wtedy kolor chwyci?
Mo瞠 ktos wie sk康 bior si te rudo軼i na mojej g這wie? Troch przesadzam, 瞠 to rudy ale jest to ciep造 odcie br您y, naturalny mam zimny do嗆 ciemny br您. Co dziwne Color&Soin poniszczy豉 mi w這sy, czego nie zauwa篡豉m przy matrixach
Figlak jest offline  
Stary 2013-10-27, 12:58   #3972
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ojoj, biedulko. Mi鏚 tez nie dla mnie (podobnie jak 瞠l lniany...), wi璚 nawet nie pr鏏owa豉m robi tej maski Idalii. Wsp馧czuj, ale plus jest taki, 瞠 wystarczy ponawil瘸

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆

Ja znalaz豉m co takiego:

Obcinanie w " V " / The V-shaped trim

Obcinanie w " U " / The U-shaped trim

Na YT s i tutoriale z tymi metodami te

A tak chyba obetn sobie grzywk, bo du穎 pro軼iej ni metoda, kt鏎ej u篡wa豉m ostatnio:

MIDDLE BANGS HOW TO TRIM THEM

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Figlak Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny. Mam kilka pyta, bo jak dot康 moje przygody z farbownaiem nie ko鎍zy造 si najszcz窷lwiej.
P鏦i farbowa豉m szamponem z matrixa, by這 super. Kolor jak naturalny, w這sy niezniszczone. Ale oczywi軼ie naczyta豉m si, 瞠 zio這we farby lepsze i tak si璕n窸am po color&soin. To by豉 najwi瘯sza pora磬a, na d逝go軼i w這sy mia造 odcie ciep貫go brazu ( a wcale tak nie mia這 by ), przy g這wie by造 one niemal瞠 rude. Przecierpia豉m tak miesi帷 i kupi豉m matrixa, tym razem trwa陰 koloryzacje. Na這zy豉m najpierw na odrosty, po 10 minutach na d逝go軼. Chwyci這 ca趾iem r闚no, ale niestety ciep貫 odcienie nadal si przebijaj, mimo 瞠 farowa豉m kolorem zimnym.
Teraz zdecydowa豉m si na LeChera troch ciemniejszego, zimnego. Wzi窸am do tego wod 3% bo tak poradzi豉 sprzedawczyni.

Czy dobrze robi nak豉daj帷 farb najpierw na odrost? Na這瞠nie farby zajmuje mi jakie p馧 godziny, czy to nie za d逝go? Czy warto zabezpieczy w這sy olejem przed farbowaniem? Mam bardzo wysuszone, ale obawiam si czy wtedy kolor chwyci?
Mo瞠 ktos wie sk康 bior si te rudo軼i na mojej g這wie? Troch przesadzam, 瞠 to rudy ale jest to ciep造 odcie br您y, naturalny mam zimny do嗆 ciemny br您. Co dziwne Color&Soin poniszczy豉 mi w這sy, czego nie zauwa篡豉m przy matrixach
HA!!! Color & Soin... Jaki odcie mia豉? Czy瘺y 6G?
Bo mi ten odcie zafundowa to samo co tobie, a mia豉m te i 7G i 5G.

Na ciep造 po造sk po C&S ja nak豉da豉m natur z Garbnier Naturals - tak mi poradzi豉 niezr闚nana Mysia.
Bo najpierw trzeba po這篡 natur a nie np. popiel. I to czasem nawet 2-3 razy. Mi wystarczy 1 raz, ale ja k豉d豉m GN 6 + odrobinka 5.
Natura zabije wi瘯szo嗆 tego ciep貫go, a dopiero p騧niej mo積a wali zimniejsze odcienie, bo zimne odcienie si szybciej wyp逝kuj (niebieski pigment - ten zimny - jest najmniejszy i najszybciej ucieka z w這sa) i dlatego ciepe趾o znowu ci wysz這.

Podaj dok豉dnie jaki masz numer tej nowej farby i poka jak najwyra幡iejsze, aktualne zdj璚ie w這s闚 w 鈍ietle dziennym.

Odno郾ie zniszcze - C&S jest na solach amonowych (MEA) - taki "豉godniejszy" odpowiednik amoniaku. Tylko producenci "kochani" nie pisz, 瞠 trzeba po farbowaniu takimi bezamoniakowymi farbami bardzo, BARDZO dok豉dnie umy w這sy mocnym szamponem, bo MEA maj posta p造nn i zostaj we w這sie d逝瞠j ni amoniak, kt鏎y odparuje i tyle.
A p鏦i te MEA siedz wewn徠rz to nadal dzia豉j i powoduj puchni璚ie w這sa, a z czasem mog go rozsadzi od wewn徠rz.

Niekt鏎ym to nie szkodzi, ale tobie (tak jak i mi te) niszczy w這sy gorzej ni poczciwy amoniak.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-27 o 13:02
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-27, 14:53   #3973
Gajowniczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 114

mam pytanie do dziewczyn ,kt鏎e znaj farby vitalitys.Kt鏎ym numerem uzyskam kasztanowy ciep造 br您?
Gajowniczka jest offline  
Stary 2013-10-27, 15:27   #3974
Figlak
Zadomowienie

Cytat:
MIDDLE BANGS HOW TO TRIM THEM

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

HA!!! Color & Soin... Jaki odcie mia豉? Czy瘺y 6G?
Bo mi ten odcie zafundowa to samo co tobie, a mia豉m te i 7G i 5G.

Na ciep造 po造sk po C&S ja nak豉da豉m natur z Garbnier Naturals - tak mi poradzi豉 niezr闚nana Mysia.
Bo najpierw trzeba po這篡 natur a nie np. popiel. I to czasem nawet 2-3 razy. Mi wystarczy 1 raz, ale ja k豉d豉m GN 6 + odrobinka 5.
Natura zabije wi瘯szo嗆 tego ciep貫go, a dopiero p騧niej mo積a wali zimniejsze odcienie, bo zimne odcienie si szybciej wyp逝kuj (niebieski pigment - ten zimny - jest najmniejszy i najszybciej ucieka z w這sa) i dlatego ciepe趾o znowu ci wysz這.

Podaj dok豉dnie jaki masz numer tej nowej farby i poka jak najwyra幡iejsze, aktualne zdj璚ie w這s闚 w 鈍ietle dziennym.

Odno郾ie zniszcze - C&S jest na solach amonowych (MEA) - taki "豉godniejszy" odpowiednik amoniaku. Tylko producenci "kochani" nie pisz, 瞠 trzeba po farbowaniu takimi bezamoniakowymi farbami bardzo, BARDZO dok豉dnie umy w這sy mocnym szamponem, bo MEA maj posta p造nn i zostaj we w這sie d逝瞠j ni amoniak, kt鏎y odparuje i tyle.
A p鏦i te MEA siedz wewn徠rz to nadal dzia豉j i powoduj puchni璚ie w這sa, a z czasem mog go rozsadzi od wewn徠rz.

Niekt鏎ym to nie szkodzi, ale tobie (tak jak i mi te) niszczy w這sy gorzej ni poczciwy amoniak.
Nie pami皻am jaki by to odcie, ale nie wiem czy nie 6N.
Potem robi豉m matrixem chyba 6Na, pami皻am 瞠 w sklepie prosi豉m o jaki ciemniejszy ch這dny kolor. Teraz kupi豉m LeCher 5CN jasny kasztan popielaty, ale kasztan jest tylko z nazwy. Do tego mam wod 3%. Wrzucam zdj璚ia w這s闚, wida m鎩 naturalny kolor na odro軼ie i do takiego d捫e.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20131027_151923.jpg (167,1 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20131027_151915.jpg (133,5 KB, 12 za豉dowa)
Figlak jest offline  
Stary 2013-10-27, 15:28   #3975
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Poka wiadomo嗆
mam pytanie do dziewczyn ,kt鏎e znaj farby vitalitys.Kt鏎ym numerem uzyskam kasztanowy ciep造 br您?
Mo瞠 dodaj zdj璚ia aktualnego koloru swoich, ewentualnie podaj czym poprzednio farbowa豉? Chodzi o numer farby.
Poka tez zdj璚ie koloru jaki chcesz uzyska, bo ka盥y inaczej zinterpretuje "kasztanowy ciep造 br您".
Wtedy dziewczynom b璠zie 豉twiej doradzi, je郵i b璠 zna造 podstawowe informacje

Bo tak to nie da si powiedzie. Blondynce i brunetce nie poleci si tych samych poziom闚 i odcieni do uzyskania podobnego koloru.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-27, 15:31   #3976
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

a ja dzi znowu b璠 farbowa Kolestonem 6/75 do tej pory miesza陰m z 7/75, ale teraz musia豉m zaoszcz璠zi i postawi豉m na ciemniejszy
ibyza jest offline  
Stary 2013-10-27, 15:48   #3977
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Nie pami皻am jaki by to odcie, ale nie wiem czy nie 6N.
Potem robi豉m matrixem chyba 6Na, pami皻am 瞠 w sklepie prosi豉m o jaki ciemniejszy ch這dny kolor. Teraz kupi豉m LeCher 5CN jasny kasztan popielaty, ale kasztan jest tylko z nazwy. Do tego mam wod 3%. Wrzucam zdj璚ia w這s闚, wida m鎩 naturalny kolor na odro軼ie i do takiego d捫e.
Ojoj, tobie C&S zrobi這 bardziej czerwony odcie ni rudy jak to by這 u mnie.

Odno郾ie koloru: dasz rad wymieni t farb? Bo lepiej by by這 u篡 odcienia naturalnego, czyli 5N je郵i chcesz d捫y do swojego naturalnego, a przy kolejnym farbowaniu jaki popiel dopiero - oczywi軼ie je郵i natura pokryje t rudo嗆 za pierwszym razem.
Ten 5CN mo瞠 ci zafundowa ciemniejsz wersj tego co masz teraz na g這wie, bo na palecie wyra幡ie w nim wida czerwony odcie.

W og鏊e te farby z LeCher, jak tak patrz, to maj jak捷 dziwn numeracj przy niekt鏎ych odcieniach
Np. ten 5CN to wed逝g mnie wcale popielaty nie jest Sama sobie por闚naj mi璠zy 5N a 5CN:

LeCher.jpg

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-27, 15:49   #3978
Weronisia
Zakorzenienie

Ibyza to koniecznie poka co ci wysz這 bo ja dzi te si czailam na ten kolor, ale jako boj si rudo軼i.
W rezultacie kupi豉m natur 5/0 i 6/0 oraz mixton niebieski 0/88.
Chcia豉m samo 6/0 ale na palecie wygl康a這 strasznie jasno, a ja jednak nie chc takiego jasnego br您u. Zale篡 mi na ciemnym.
Teraz nie wiem kt鏎y u篡
Czy ryzykowa z 6/0 czy zmiesza z 5/0.
Chyba musz pomy郵e zanim zaczn

Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-27, 15:55   #3979
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
a ja dzi znowu b璠 farbowa Kolestonem 6/75 do tej pory miesza陰m z 7/75, ale teraz musia豉m zaoszcz璠zi i postawi豉m na ciemniejszy
LUDZIE !!! 名I邛O !!! Ibyza nam si odezwa豉
To jak ju si zrobisz na b鏀two to daj zna i poka foty

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Ibyza to koniecznie poka co ci wysz這 bo ja dzi te si czailam na ten kolor, ale jako boj si rudo軼i.
Chcia豉m samo 6/0 ale na palecie wygl康a這 strasznie jasno, a ja jednak nie chc takiego jasnego br您u. Zale篡 mi na ciemnym.
Teraz nie wiem kt鏎y u篡
Mo瞠 spr鏏uj zmiesza 6/0 z mixtonem 0/88?
Patrz帷 jakie wyniki osi庵n窸a dzi瘯i temu rumpleteazer mo瞠 mixton ci te da zadowalaj帷y efekt, bez nadmiernego przyciemnienia w這s闚.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-27, 15:55   #3980
goldika
Zakorzenienie

jestem wsciekla!!!!!!!!
nalozylam na same odrosty Koleston 7/7 i wyszlo..... z這to!!!!!! kompletnie nie ma to nic wspolnego z probnikiem. I skad zloto w 7/7?! rozumiem, ze moglo tak wyjsc na tych nieszczesnych fragmentach to sie na garniera zalapaly. Ale po calosci wyszlo mi zloto i to mega jasniutko.
Juz ktoras farba robi mi takiego psikusa, ze nie chce wyjssc tak jak powinna. To samo mialam z Lecher Geneza, Vitalitys. Ogolnie wszystkei farby ktore NIE SA naturami nie chwytaja mi tak jak powinny. Co z tym zrobic?

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-27, 15:58   #3981
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
jestem wsciekla!!!!!!!!
nalozylam na same odrosty Koleston 7/7 i wyszlo..... z這to!!!!!! kompletnie nie ma to nic wspolnego z probnikiem. I skad zloto w 7/7?! rozumiem, ze moglo tak wyjsc na tych nieszczesnych fragmentach to sie na garniera zalapaly. Ale po calosci wyszlo mi zloto i to mega jasniutko.
Juz ktoras farba robi mi takiego psikusa, ze nie chce wyjssc tak jak powinna. To samo mialam z Lecher Geneza, Vitalitys. Ogolnie wszystkei farby ktore NIE SA naturami nie chwytaja mi tak jak powinny. Co z tym zrobic?
Ale jaja... Serio to nie wiem co ci poradzi

A pr鏏owa豉 kiedy miesza farb z odcieniem z natur p馧 na p馧? Mo瞠 wtedy by wysz這 bardziej pr鏏nikowo?

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-27, 16:16   #3982
Figlak
Zadomowienie

Cytat:
Ojoj, tobie C&S zrobi這 bardziej czerwony odcie ni rudy jak to by這 u mnie.

Odno郾ie koloru: dasz rad wymieni t farb? Bo lepiej by by這 u篡 odcienia naturalnego, czyli 5N je郵i chcesz d捫y do swojego naturalnego, a przy kolejnym farbowaniu jaki popiel dopiero - oczywi軼ie je郵i natura pokryje t rudo嗆 za pierwszym razem.
Ten 5CN mo瞠 ci zafundowa ciemniejsz wersj tego co masz teraz na g這wie, bo na palecie wyra幡ie w nim wida czerwony odcie.

W og鏊e te farby z LeCher, jak tak patrz, to maj jak捷 dziwn numeracj przy niekt鏎ych odcieniach
Np. ten 5CN to wed逝g mnie wcale popielaty nie jest Sama sobie por闚naj mi璠zy 5N a 5CN:

Za陰cznik 5459439
Wiesz co to na zdj璚iach tak czerwonawo wygl康a, w rzeczywisto軼i jest to raczej miedziany odcie. Spr鏏uj wymieni, podejd jutro do sklepu i mo瞠 si uda. A co do kolor闚 LeChera, to chyba na koputerze te kolory tak wygl康aj, bo w sklepie pr鏏iniki wygl康a造 raczej w porz康ku.
Figlak jest offline  
Stary 2013-10-27, 16:28   #3983
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Mo瞠 spr鏏uj zmiesza 6/0 z mixtonem 0/88?
Patrz帷 jakie wyniki osi庵n窸a dzi瘯i temu rumpleteazer mo瞠 mixton ci te da zadowalaj帷y efekt, bez nadmiernego przyciemnienia w這s闚.
No bardzo bym chcia豉 tak zrobi. W tym celu kupi豉m mixtona. Ale przecie mam teraz ciep造 kolor wpadaj帷y w rudo/kasztanowo. Jak dam ch這dnego mixtona to mo瞠 by zielono. Strasznie si tego boj. A w sobot mam wa積y wyjazd i chcia豉bym 豉dnie wygl康a. Jak wyjdzie ziele to si pochlastam.

Goldika mo masakra! Jak to mo磧iwe? A trzymalas 40 minut?
/7 to w Kolestonie to jest br您. Sk康 ci to z這to wysz這? !!! Za jasny poziom dla ciebie i st康 taki wynik chyba.
Mo瞠 teraz p逝kanka ? chyba fioletowa jest na 鄴速y , nie jestem pewna, a m鎩 komp teraz nie dzia豉. Poszukaj w necie. Ale ja chyba mia豉m fioletowa z firmy Swiss o par czy jako tak.

Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-27, 16:32   #3984
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz co to na zdj璚iach tak czerwonawo wygl康a, w rzeczywisto軼i jest to raczej miedziany odcie. Spr鏏uj wymieni, podejd jutro do sklepu i mo瞠 si uda. A co do kolor闚 LeChera, to chyba na koputerze te kolory tak wygl康aj, bo w sklepie pr鏏iniki wygl康a造 raczej w porz康ku.
Ale to nawet nie idzie o to jak wygl康a rzeczywi軼ie. Bo je郵i na komputerze wida jakie czerwonawe tony, to w rzeczywisto軼i te pewnie b璠.
Mnie dziwi ta nazwa "popielaty" w po陰czeniu z czerwieni/rudo軼i/cokolwiek to jest. Bo popiel to zimny kolor i powinien wygl康a szarawo na pr鏏niku.
Chyba, 瞠 im si kolory poprzestawia造

W ka盥ym razie, jak b璠ziesz zn闚 kupowa farb to lepiej wybiera te ze zrozumia造m i dobrym opisem numerka.

Tutaj poda豉m te zasady, kt鏎e gdzie w necie znalaz豉m:

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=3265

Farb z innymi oznaczeniami bym nie bra豉, bo nigdy nie wiesz, co tam mo瞠 rzeczywi軼ie by.
Bo producent mo瞠 sobie nazwa kolor jak chce i p騧niej mamy zonka jak np. par闚ki z indyka, a indyka w sk豉dzie 3%

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
No bardzo bym chcia豉 tak zrobi. W tym celu kupi豉m mixtona. Ale przecie mam teraz ciep造 kolor wpadaj帷y w rudo/kasztanowo. Jak dam ch這dnego mixtona to mo瞠 by zielono. Strasznie si tego boj. A w sobot mam wa積y wyjazd i chcia豉bym 豉dnie wygl康a. Jak wyjdzie ziele to si pochlastam.
A no tak, przepraszam, zapomnia這 mi si kompletnie
To mo瞠 w takim razie zmieszaj 6/0 z 5/0 p馧 na p馧? A przy kolejnym farbowaniu b璠ziesz my郵e nad mixtonem?

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-27, 16:41   #3985
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Teraz nie wiem kt鏎y u篡

poka輳 tylko nie wiem kiedy... bo dzi kolor pewnie b璠zie ju przek豉many, ale postaram si i mo瞠 uda mi si to jako
Mi np kolory wychodz ciemniej, ja zazwyczaj farbowa豉m poziomem 7 i on mi wychodzi jak ciemna 6 niezale積ie od firmy dopiero jak sie wymywa to by這 ja郾iej

u mnie poziom 5 wychodzi baaaardzo ciemno...

Cytat:
LUDZIE !!! 名I邛O !!! Ibyza nam si odezwa豉
To jak ju si zrobisz na b鏀two to daj zna i poka foty
haha co za powitanie
ja by豉m pewna, 瞠 ju mnie tu nikt nie pami皻a

teraz nie mam totalnie czasu postaram sie udziela jak najcz窷ciej... og鏊nie czytam Was tylko z tym odzywaniem mi jako nie wychodzi.

Chyba id farbowa
ibyza jest offline  
Stary 2013-10-27, 16:47   #3986
Weronisia
Zakorzenienie

Ibyza jak to ciebie nie pami皻amy? ???
Pami皻amy pami皻amy!
A teraz id si farbuj bo jestem ciekawa efektu

M鎩 m篹ulek idzie o 19 do roboty to mo瞠 te si farbne

Tak mnie kusi samo 6/0 ale nie wiem czy w ostateczno軼i nie zmieszam z 5/0
Mam jeszcze 2, 5 godziny na podj璚ie decyzji.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-27, 16:51   #3987
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ibyza jak to ciebie nie pami皻amy? ???
Pami皻amy pami皻amy!
A teraz id si farbuj bo jestem ciekawa efektu

M鎩 m篹ulek idzie o 19 do roboty to mo瞠 te si farbne

Tak mnie kusi samo 6/0 ale nie wiem czy w ostateczno軼i nie zmieszam z 5/0
Mam jeszcze 2, 5 godziny na podj璚ie decyzji.
Mo瞠 rzeczywi軼ie zmieszaj te 2 p馧 na p馧? Bo jak wyjdzie znowu za jasno na odro軼ie to te nie b璠ziesz zadowolona.

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
haha co za powitanie
ja by豉m pewna, 瞠 ju mnie tu nikt nie pami皻a

teraz nie mam totalnie czasu postaram sie udziela jak najcz窷ciej... og鏊nie czytam Was tylko z tym odzywaniem mi jako nie wychodzi.

Chyba id farbowa
Trzymam za s這wo w takim razie

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-27, 17:13   #3988
Figlak
Zadomowienie

Cytat:
Ale to nawet nie idzie o to jak wygl康a rzeczywi軼ie. Bo je郵i na komputerze wida jakie czerwonawe tony, to w rzeczywisto軼i te pewnie b璠.
Mnie dziwi ta nazwa "popielaty" w po陰czeniu z czerwieni/rudo軼i/cokolwiek to jest. Bo popiel to zimny kolor i powinien wygl康a szarawo na pr鏏niku.
Chyba, 瞠 im si kolory poprzestawia造

W ka盥ym razie, jak b璠ziesz zn闚 kupowa farb to lepiej wybiera te ze zrozumia造m i dobrym opisem numerka.

Tutaj poda豉m te zasady, kt鏎e gdzie w necie znalaz豉m:

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=3265

Farb z innymi oznaczeniami bym nie bra豉, bo nigdy nie wiesz, co tam mo瞠 rzeczywi軼ie by.
Bo producent mo瞠 sobie nazwa kolor jak chce i p騧niej mamy zonka jak np. par闚ki z indyka, a indyka w sk豉dzie 3%

dzi瘯i
Wybieraj帷 farb kierowa豉m si tym, 瞠 przede wszystkim chcia豉m aby by豉 trwa豉 i jak najmniej niszczy豉 w這sy. Dlatego po przegl康ni璚iu wiza簑 zdecydowa豉m si w豉郾ie na LeCher, bo juz wi璚ej nie wypr鏏uj nic zio這wego ani henny. Czyta豉m w opiniach, 瞠 w豉郾ie podpisy kolor闚 maj dziwne, dlatego wybiraj帷 kolor kierowa豉m si kolorem w這s闚 na pr鏏nikach w katalogu.
Podejd jutro do sklepu i zapytam o wymian, mo瞠 akurat si uda.
Figlak jest offline  
Stary 2013-10-27, 17:22   #3989
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
dzi瘯i
Wybieraj帷 farb kierowa豉m si tym, 瞠 przede wszystkim chcia豉m aby by豉 trwa豉 i jak najmniej niszczy豉 w這sy. Dlatego po przegl康ni璚iu wiza簑 zdecydowa豉m si w豉郾ie na LeCher, bo juz wi璚ej nie wypr鏏uj nic zio這wego ani henny. Czyta豉m w opiniach, 瞠 w豉郾ie podpisy kolor闚 maj dziwne, dlatego wybiraj帷 kolor kierowa豉m si kolorem w這s闚 na pr鏏nikach w katalogu.
Podejd jutro do sklepu i zapytam o wymian, mo瞠 akurat si uda.
Nie ma za co. Dobrze, 瞠 si spyta豉 zanim pofarbowa豉
A farba jak nowa i nie otwierana, to powinni bez problemu wymieni.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-27, 20:41   #3990
Figlak
Zadomowienie

Cytat:
Nie ma za co. Dobrze, 瞠 si spyta豉 zanim pofarbowa豉
A farba jak nowa i nie otwierana, to powinni bez problemu wymieni.
A mog豉by mi jeszcze powiedzie, czy mam t farb na這zy najpierw na odrost, a potem na d逝go嗆? Czy odwrotnie? A mo瞠 na ca這嗆 r闚nocze郾ie?
Figlak jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.