Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 138 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-10-28, 17:21   #4111
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Nie ma to jak wyniki bada Nie denerwuj si tylko popraw.
Ale ja si tym nie denerwuj. Jedyne co mam nie w normie w badaniu krwi to dobry cholesterol poni瞠j normy, ale to si jedzonkiem uzupe軟i oraz 0,9 punkta za duzo monocyt闚. I tyle.
Pobranie moczu pewnie skopa豉m i tyle, sam lekarz mi to powiedzia

Cytat:
Dziewczyny walta mnie po 貫bie bo my郵 o przyciemnieniu....
Normalnie te wszystkie 8 sa takie brzydkie a nie mog bra popielatych to jaki sens trzyma na g這wie co z這to rudego co do mnie nie pasuje. Szukam alternatyw do profesjonalnych farb i w oko wpad造 mi tylko Garnier Olia 8,31, Syoss Oleo 8-05, Loreal 8,31 Chicago, kt鏎ego ju chyba nie produkuj... Tragedia. Musz znale潭 jednak co ta雟zego, bo jak znowu wyjdzie mi kaszana po profesce, to nie chc wydawa mn鏀twa kasy na tak farb. Wol przykry ziele czym tanim a potem natur z czego dobrego. Sama ju nie wiem. Od 24h ogl康am te wszystkie farby, pr鏏niki, ceny... Mam do嗆. Chyba waln sobie ciemno na g鏎ze i zostawi ko鎍闚ki jasne i b璠zie te ombre i ju!
Na堯 jak捷 7 na g鏎 i zr鏏 sobie ombre, bo nadal modne. A takie jedno tonowe przej軼ia s bardzo 豉dne, nie to co mega rozjazd w poziomach u niekt鏎ych babek, np. g鏎a to 4, a d馧 blisko 12, brrr...

A moje ewentualne rozja郾ienie w這s闚 "tak czy siak" w豉郾ie rozbi這 si o ska造 i zaton窸o
Bo moja fryzjerka dzi stwierdzi豉, 瞠 "w這sy za bardzo si zniszcz" i "bardzo du穎 trzeba b璠zie obci望". Czyli kr鏒ko m闚i帷, nie dam jej nak豉da mi nic rozja郾iaj帷ego, bo mo瞠 wyj嗆 ma豉/du瘸 tragedia.
Sama znowu sobie nie zrobi, bo si boj, 瞠 幢e na這輳, a nie mam nikogo w miar ogarni皻ego manualnie, 瞠by mi to zrobi < ryk, 瘸l i gile z nosa >

Normalnie zaszyj si dzi w k帷ie i b璠 szlocha, bo teraz jak mi powiedzia豉, 瞠 nie da rady, to ja si oczywi軼ie na to rozja郾ienie napali豉m ...

http://2.bp.blogspot.com/-1cSEVv2dZO...6ajbo1_500.gif
http://27.media.tumblr.com/tumblr_lm...lv8do1_400.gif

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Nie podoba mi si odcie. Niestety prze tego glona nie mog豉m d捫yc do swojego obranego odcienia, czyli popielatego lub samego opalizuj帷ego. Pozosta造 mi rudo軼i, z這ta i w og鏊e do d... z tym ca造m blondem! Poziom 8 jest ciemny jak dla mnie i wcale nie wida, 瞠 mam jasne w這sy. Mia豉m imprez urodzinow synka i nikt z go軼i (nawet kobiety) nie zauwa篡造 zmiany we w這sach. Dla nich stale mam jasny br您 Na kij mi kolor kt鏎y tylko w s這鎍u dobrze wygl康a lub we fleszu aparatu. Normalnie za豉muj si tym z這tym odcieniem bo moja twarz wygl康a strasznie. Taka ze mnie r騜owa 鈍inka w ja郾iejszych ni br您 w這sach.
My郵, 瞠 sama sobie da豉 tutaj odpowied

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Chc was podr璚zy

Nie ma rudo軼i Ha ha Wreszcie
Wszytko si wyr闚na這 i nie ma tej wstr皻nej rudo軼i.
Rumpleteazer wycmoka豉bym ci gdybys by豉 blizej

Kolorek wyszed 郵iczny. Na fotce wygl康a ciemniej niz ja go widz. Po d逝go軼i jest to bardziej br您 taki kasztanowy, nie rudy. A odrosty, kt鏎e byly wsciekle rude s po prostu ciemny br您

A wi璚 mam juz pomysl na siebie. Zamiast przyciemniac dla unikni璚ia rudosci, teraz b璠 do ja郾iejszych br您闚 dodawac mixa niebieskiego i bed robic tylko odrosty.
Ale si ciesz!!!!!!!!

Na fotkach jest przed po lewej stronie, a po prawej po mixtonie. Na drugiej tak samo: przed po lewej, po po prawej.
NOOOO !!!!

http://media.tumblr.com/tumblr_lvi2y3eb5V1qzjix8.gif
http://media.tumblr.com/8cb046e6f16e...lTs1qz4rgp.gif

Gratuluj Weronisiu znalezienia sposobu na kolorek
Bardzo 豉dnie wysz這 i rzeczywi軼ie odrost teraz jest br您owy, a nie rudawy

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-28 o 17:24
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-29, 08:15   #4112
ilonkastok
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 231

Cytat:
Chc was podr璚zy

Kolorek wyszed 郵iczny. Na fotce wygl康a ciemniej niz ja go widz. Po d逝go軼i jest to bardziej br您 taki kasztanowy, nie rudy. A odrosty, kt鏎e byly wsciekle rude s po prostu ciemny br您

A wi璚 mam juz pomysl na siebie. Zamiast przyciemniac dla unikni璚ia rudosci, teraz b璠 do ja郾iejszych br您闚 dodawac mixa niebieskiego i bed robic tylko odrosty.
Ale si ciesz!!!!!!!!

Na fotkach jest przed po lewej stronie, a po prawej po mixtonie. Na drugiej tak samo: przed po lewej, po po prawej.

Pi瘯ny efekt i teraz ja si od Ciebie chc dowiedzie paru rzeczy.
Mam w這sy w kolorze 鈔edni w kierunku ciemnego br您u , miejscami jasny - i odrosty rude. Totalny misz masz. I moje pytanie brzmi jak wyr闚na kolor 瞠by mie ten 鈔edni tak徠ypow 5tk jak Ty masz ? Bo kolor masz r闚ny , i odrosty teraz r闚nie. Czy w moim przypadku potrzebne b璠zie u篡cie mixtonu na ca貫 w這sy? prosz bo w pi徠ek musz JAKO wygl康a i chyba si za豉mi
ilonkastok jest offline  
Stary 2013-10-29, 08:23   #4113
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
A moje ewentualne rozja郾ienie w這s闚 "tak czy siak" w豉郾ie rozbi這 si o ska造 i zaton窸o
Bo moja fryzjerka dzi stwierdzi豉, 瞠 "w這sy za bardzo si zniszcz" i "bardzo du穎 trzeba b璠zie obci望". Czyli kr鏒ko m闚i帷, nie dam jej nak豉da mi nic rozja郾iaj帷ego, bo mo瞠 wyj嗆 ma豉/du瘸 tragedia.
Sama znowu sobie nie zrobi, bo si boj, 瞠 幢e na這輳, a nie mam nikogo w miar ogarni皻ego manualnie, 瞠by mi to zrobi < ryk, 瘸l i gile z nosa >

Normalnie zaszyj si dzi w k帷ie i b璠 szlocha, bo teraz jak mi powiedzia豉, 瞠 nie da rady, to ja si oczywi軼ie na to rozja郾ienie napali豉m ...
Klasyka gatunku

A my郵isz, 瞠 fryzjerka przesadza (ma zachowawcze podej軼ie), czy rzeczywi軼ie mo瞠 by 幢e z w這sami?

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Poka wiadomo嗆
Pi瘯ny efekt i teraz ja si od Ciebie chc dowiedzie paru rzeczy.
Mam w這sy w kolorze 鈔edni w kierunku ciemnego br您u , miejscami jasny - i odrosty rude. Totalny misz masz. I moje pytanie brzmi jak wyr闚na kolor 瞠by mie ten 鈔edni tak徠ypow 5tk jak Ty masz ? Bo kolor masz r闚ny , i odrosty teraz r闚nie. Czy w moim przypadku potrzebne b璠zie u篡cie mixtonu na ca貫 w這sy? prosz bo w pi徠ek musz JAKO wygl康a i chyba si za豉mi
Ilonkastok, dobrze by by這, gdyby wrzuci豉 zdj璚ia swoich w這s闚 (takie kt鏎e nie przek豉muj koloru) i napisa豉 czym farbowa豉 ostatnio.
Stary 2013-10-29, 08:31   #4114
ilonkastok
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
Klasyka gatunku

A my郵isz, 瞠 fryzjerka przesadza (ma zachowawcze podej軼ie), czy rzeczywi軼ie mo瞠 by 幢e z w這sami?

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Ilonkastok, dobrze by by這, gdyby wrzuci豉 zdj璚ia swoich w這s闚 (takie kt鏎e nie przek豉muj koloru) i napisa豉 czym farbowa豉 ostatnio.
Mniej wi璚ej taki, a raczej bardzo podobny tyle 瞠 miejscami jeszcze ciemne, niestety niemam czym zrobi sobie zdj teraz , wi璚 prosz si瘰ugerowac tym zdj璚ien
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy3.jpg (21,7 KB, 13 za豉dowa)
ilonkastok jest offline  
Stary 2013-10-29, 08:46   #4115
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Chc was podr璚zy

Ale si ciesz!!!!!!!!

hahaha zgad豉m
豉dny kolorek

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Mniej wi璚ej taki, a raczej bardzo podobny tyle 瞠 miejscami jeszcze ciemne, niestety niemam czym zrobi sobie zdj teraz , wi璚 prosz si瘰ugerowac tym zdj璚ien
nie widz tutaj 瘸dnych nier闚no軼i
tylko fajny kolor
Stary 2013-10-29, 08:49   #4116
ilonkastok
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
hahaha zgad豉m
豉dny kolorek

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

nie widz tutaj 瘸dnych nier闚no軼i
tylko fajny kolor
Ale napisa豉m, 瞠 to nie jest moje zdj璚ie i moje w這sy maj jeszcze pasma ciemniejsze z poziomu 5.0 wi璚 nie jest to jednolity kolor. Prosz mi doradzi czy ten mixton mam u篡 na same odrosty rude czy te na ca這嗆 coby kolor by jednolity bo jest teraz niby z podobnych kolor闚 ale nie jednolity. I taka moja pro軸a by豉 od pocz徠ku.
ilonkastok jest offline  
Stary 2013-10-29, 09:24   #4117
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Klasyka gatunku

Wiesz, podejrzewam, 瞠 ona si chyba zwyczajnie nie chce w to bawi. Mo瞠 nie jest pewna czy dobrze zrobi, albo co.
No to kurde nie mog豉 uczciwie powiedzie, 瞠 si nie podejmie, bo co-tam. A nie mi wciska豉, 瞠 po co, 瞠 si nie da, bo "mam za du穎 farby na w這sach"

Normalnie, jak to Weronisia kiedy cudownie okre郵i豉, napali豉m si teraz jak 造sy na grzebie na to rozja郾ienie...
Siedz i nie wiem co mam robi, bo jestem lekko zdo這wana Chyba trzeba b璠zie poprzegl康a jakie fotki ciemnow這sych, 瞠by mi wr鏂i zapa na ciemniejsze

Czas edycji: 2013-10-29 o 09:29
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-29, 09:25   #4118
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Ilonka nie nakladalabym mixa na calosc a tylko tam gdzie masz rude. Bo te co teraz s ciemne wyjda ci granatowo czarne.
Teraz nie widze zdj璚ia. Wr鏂 z pracy to zajrze i napisze.

......................... ........
Wys豉ne z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-29, 09:30   #4119
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

MCROMANCE mi fryzjerka powiedziala to samo i 瞠 po rozjasnianiu zostan mi w這sy do po這wy ucha ... jako zesz豉m garnierami do srednio-ciemnego blondu i w這sy nadal mam
To 瞠 fryzjerki nic innego nie potrafi ni waln望 rozjasniacz to wiadomo...
Apropo zniszczonych w這s闚 - moje byly wcze郾iej dwa razy robione rozjasniaczem na wodzie 6% wi璚 po dlugosci zdrowe nie byly (jesynie to co zroslo wciagu ostatniego roku) i jakos teraz nie odpadly po ostatnich zabiegach.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-29, 09:40   #4120
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
MCROMANCE mi fryzjerka powiedziala to samo i 瞠 po rozjasnianiu zostan mi w這sy do po這wy ucha ... jako zesz豉m garnierami do srednio-ciemnego blondu i w這sy nadal mam
Apropo zniszczonych w這s闚 - moje byly wcze郾iej dwa razy robione rozjasniaczem na wodzie 6% wi璚 po dlugosci zdrowe nie byly (jesynie to co zroslo wciagu ostatniego roku) i jakos teraz nie odpadly po ostatnich zabiegach.
No w豉郾ie !!! Przecie jak ja tu siedz ju jaki czas, to widz co dziewczyny robi造 ze swoimi w這sami i nadal je maj. Wiadomo, 瞠 ko鎍e trzeba wtedy podci望, ale to si wlicza w koszta "ja chc ten kolor".

A teraz mam klops, bo tej fryzjerce jeszcze ufam, je郵i idzie o obcinanie i farbowanie (bo farb sama sobie dobieram ), a do "obcej", nie sprawdzonej fryzjerki nie p鎩d.
Sama te nie dam rady sobie zrobi, bo za przeproszeniem, posram si w gacie w po這wie zabiegu

Musz chyba poszuka zdj耩 babek w ciemnych w這sach, albo obejrze dram, gdzie bohaterka ma ciemniejsze w這sy

Czas edycji: 2013-10-29 o 09:41
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-29, 09:45   #4121
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Z drugiej strony.. ja raz, jedyny raz w 篡ciu, rozja郾ia豉m w這sy u fryzjera i raz, jedyny raz w 篡ciu, by造 na mokro gumowate na ko鎍ach i zacz窸y si 豉ma (a akcja mia豉 miejsce w renomowanym salonie!).

Wi璚 mo瞠 lepiej niech te fryzjerki, co nie czuj si na si豉ch, nie majstruj... Lepiej dla naszych w這s闚

Oczywi軼ie w p騧niejszych okresach 篡cia rozja郾ia豉m w這sy sama kilka razy. Dekoloryzowa豉m dekoloryzatorem klasycznym, innym razem siarkowym, rozja郾iaczem. I co najwy瞠j lekko przesuszy豉m w這sy. Sama nigdy nie doprowadzi豉m swoich w這s闚 do takiego stanu jak profesjonalistka
Stary 2013-10-29, 09:48   #4122
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
No w豉郾ie !!! Przecie jak ja tu siedz ju jaki czas, to widz co dziewczyny robi造 ze swoimi w這sami i nadal je maj. Wiadomo, 瞠 ko鎍e trzeba wtedy podci望, ale to si wlicza w koszta "ja chc ten kolor".

A teraz mam klops, bo tej fryzjerce jeszcze ufam, je郵i idzie o obcinanie i farbowanie (bo farb sama sobie dobieram ), a do "obcej", nie sprawdzonej fryzjerki nie p鎩d.
Sama te nie dam rady sobie zrobi, bo za przeproszeniem, posram si w gacie w po這wie zabiegu

Musz chyba poszuka zdj耩 babek w ciemnych w這sach, albo obejrze dram, gdzie bohaterka ma ciemniejsze w這sy
Mi si wydaje 瞠 jak Ci chodzi po g這wie to rozjasnianie to 瘸dne ogladanie braz闚 nie pomo瞠 no mo瞠 na chwilk. ..
Te pyta豉m fryzjerki kt鏎ej ufam. Wydaje mi si 瞠 im si po prostu nie chce robi tego stopniowo tylko by rozjasniacz walily po calosci...
Wiesz co ja na Twoim miejscu bym wyprobowala jak捷 farb rozjasniajac. Wielkiej r騜nicy nie bedzie za pierwszym razem ale te w這sy Ci sie nie zniszcz i zobaczysz jak reaguj.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-29, 09:48   #4123
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Ale napisa豉m, 瞠 to nie jest moje zdj璚ie i moje w這sy maj jeszcze pasma ciemniejsze z poziomu 5.0 wi璚 nie jest to jednolity kolor. Prosz mi doradzi czy ten mixton mam u篡 na same odrosty rude czy te na ca這嗆 coby kolor by jednolity bo jest teraz niby z podobnych kolor闚 ale nie jednolity. I taka moja pro軸a by豉 od pocz徠ku.
naprawd? no to przepraszam, nie doczyta豉m
Stary 2013-10-29, 09:57   #4124
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Z drugiej strony.. ja raz, jedyny raz w 篡ciu, rozja郾ia豉m w這sy u fryzjera i raz, jedyny raz w 篡ciu, by造 na mokro gumowate na ko鎍ach i zacz窸y si 豉ma (a akcja mia豉 miejsce w renomowanym salonie!).

Wi璚 mo瞠 lepiej niech te fryzjerki, co nie czuj si na si豉ch, nie majstruj... Lepiej dla naszych w這s闚

Oczywi軼ie w p騧niejszych okresach 篡cia rozja郾ia豉m w這sy sama kilka razy. Dekoloryzowa豉m dekoloryzatorem klasycznym, innym razem siarkowym, rozja郾iaczem. I co najwy瞠j lekko przesuszy豉m w這sy. Sama nigdy nie doprowadzi豉m swoich w這s闚 do takiego stanu jak profesjonalistka
Ale 瞠by ona kurde szczerze powiedzia豉, 瞠 si nie podejmie bo nie czuje si na si豉ch. A nie takie - "za du穎 farby na w這sach i si nie da"...
To mnie wkurzy這 i nakr璚i這 jeszcze bardziej na rozja郾ienie, bo si kurde DA zrobi.

A czemu sama sobie nie zniszczy豉 w這s闚 jak fryzjerka w salonie? Bo ty tylko siebie pilnujesz, a nie kilku babek na raz jak to bywa Patrzysz, sprawdzasz, a jak co nie teges, to zmywasz, a nie "nic si nie stanie - trzymamy pe軟y czas".

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Mi si wydaje 瞠 jak Ci chodzi po g這wie to rozjasnianie to 瘸dne ogladanie braz闚 nie pomo瞠 no mo瞠 na chwilk. ..
Te pyta豉m fryzjerki kt鏎ej ufam. Wydaje mi si 瞠 im si po prostu nie chce robi tego stopniowo tylko by rozjasniacz walily po calosci...
Wiesz co ja na Twoim miejscu bym wyprobowala jak捷 farb rozjasniajac. Wielkiej r騜nicy nie bedzie za pierwszym razem ale te w這sy Ci sie nie zniszcz i zobaczysz jak reaguj.
Sama nie wiem ju. Bo je郵i bym rozja郾ia豉, to chc na pewno do poziomu 7, a nie lekko dla sprawdzenia. Wi璚 czy by豚y w tym sens, 瞠by m璚zy w這sy dla potwierdzenia, 瞠 chc i si da?

Kurde, jak ja 瘸逝j, ze nie mam takiej fryzjerki jak Mysia lub Blond Bunny pod nosem. One przynajmniej znaj inne metody rozja郾ienia ni czysty rozjasniacz po ca這軼i

Czas edycji: 2013-10-29 o 09:58
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-29, 10:25   #4125
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Ale 瞠by ona kurde szczerze powiedzia豉, 瞠 si nie podejmie bo nie czuje si na si豉ch. A nie takie - "za du穎 farby na w這sach i si nie da"...
To mnie wkurzy這 i nakr璚i這 jeszcze bardziej na rozja郾ienie, bo si kurde DA zrobi.
Za du穎 farby na w這sach No tak, zdecydowanie naj豉twiej farbowa w這sy naturalne... Bez dalszych komentarzy

Cytat:
A czemu sama sobie nie zniszczy豉 w這s闚 jak fryzjerka w salonie? Bo ty tylko siebie pilnujesz, a nie kilku babek na raz jak to bywa Patrzysz, sprawdzasz, a jak co nie teges, to zmywasz, a nie "nic si nie stanie - trzymamy pe軟y czas".
Akurat ta babka obs逝giwa豉 wtedy tylko mnie, ale podejrzewam, 瞠 na這篡豉 najsilniejszy 鈔odek jaki mia豉, na maksymalny czas, i niech si dzieje co chce..

Dawno to by這, my郵, 瞠 z 12-15 lat temu, ale uraz pozosta. Teraz chodz si strzyc do takiego salonu, gdzie widz, 瞠 豉dnie farbuj. Fryzjerki i kolorystki maj 豉dne, b造szcz帷e w這sy, w fajnych kolorach. Klientki te. Ale ja ju si przyzwyczai豉m do samofarbowania A przy okazji jaka oszcz璠no嗆 Mo積a wyda na inne przyjemno軼i.
Stary 2013-10-29, 10:37   #4126
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Za du穎 farby na w這sach No tak, zdecydowanie naj豉twiej farbowa w這sy naturalne... Bez dalszych komentarzy
Widzisz teraz "z czym" ja musz pracowa
Dobrze, 瞠 ja si zainteresowa豉m tymi farbami profesjonalnymi, bo ja bym wiecznie chodzi豉 z ciemnic na g這wie, a moja mama ze sp逝kan totalnie z siwk闚 farb

Cytat:
Akurat ta babka obs逝giwa豉 wtedy tylko mnie, ale podejrzewam, 瞠 na這篡豉 najsilniejszy 鈔odek jaki mia豉, na maksymalny czas, i niech si dzieje co chce..

Dawno to by這, my郵, 瞠 z 12-15 lat temu, ale uraz pozosta. Teraz chodz si strzyc do takiego salonu, gdzie widz, 瞠 豉dnie farbuj. Fryzjerki i kolorystki maj 豉dne, b造szcz帷e w這sy, w fajnych kolorach. Klientki te. Ale ja ju si przyzwyczai豉m do samofarbowania A przy okazji jaka oszcz璠no嗆 Mo積a wyda na inne przyjemno軼i.
No tak, polecimy najsilniejszym 鈔odkiem co mamy, to b璠zie szybciej - weeeeee !!!! Normalnie strach si ba...

Ja ostatnio si przerazi豉m. Sz豉m na zakupy i przechodzi豉m obok salonu, w kt鏎ym kiedy pracowa豉 moja fryzjerka. Wysz豉 z niego jedna z pracownic. A ja prawie g瑿 rozdziawi豉m z szoku - rudawo-marchewkowe, wyp這wia貫, pocieniowane na emo siano
Moje w這sy to przy tym s w kondycji idealnej, a wiem, 瞠 jeszcze troszk im brakuje do tego co chc osi庵n望.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-29, 11:30   #4127
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Zakocha豉m si w tym kolorze http://lightblondhair.blogspot.com/2...ajirel-82.html

Zastanawiam si co teraz robi ... w ko鎍u ju ca貫 8 dni si nie farbowa豉m wi璚 trzeba powoli my郵e nad farb
Wi璚 tak si zastanawiam czy robi po raz kolejny tego Garniera 110 czy mo瞠 kupi co profesjonalnego??? Np Alfaparf 1100 + oxy 9%??? Na razie chc na pewno jeszcze podja郾i w這sy jak捷 natur. Potem b璠 my郵e nad odcieniem docelowym. Dorad嬈ie
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-29, 11:34   #4128
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 966

Cytat:
Zakocha豉m si w tym kolorze http://lightblondhair.blogspot.com/2...ajirel-82.html

Zastanawiam si co teraz robi ... w ko鎍u ju ca貫 8 dni si nie farbowa豉m wi璚 trzeba powoli my郵e nad farb
Wi璚 tak si zastanawiam czy robi po raz kolejny tego Garniera 110 czy mo瞠 kupi co profesjonalnego??? Np Alfaparf 1100 + oxy 9%??? Na razie chc na pewno jeszcze podja郾i w這sy jak捷 natur. Potem b璠 my郵e nad odcieniem docelowym. Dorad嬈ie
這ooo alez Cie wzielo na rozjasnianie

a mi sie podoba co mam teraz na glowie i nawet ten jasniejszy odrost juz nie jest taki zolty chyba, zdjeciem nie umiem tego uchwycic. Mysle, ze nastepnym razem na odrost poloze mieszanke 7/7 i 6/7 i wtedy powinno juz pasowac do reszty tej od gory bo dol mam troche inny, a srodek ciemniejszy. Ale nie jakos razaco. Zreszt pisalam, ze chodze w kucyku non stop albo warkoczu.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-29, 11:45   #4129
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:

no musze przyzna, ze kolor genialny
Stary 2013-10-29, 11:46   #4130
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆

a mi sie podoba co mam teraz na glowie i nawet ten jasniejszy odrost juz nie jest taki zolty chyba, zdjeciem nie umiem tego uchwycic. Mysle, ze nastepnym razem na odrost poloze mieszanke 7/7 i 6/7 i wtedy powinno juz pasowac do reszty tej od gory bo dol mam troche inny, a srodek ciemniejszy. Ale nie jakos razaco. Zreszt pisalam, ze chodze w kucyku non stop albo warkoczu.
A 7 nie b璠zie dla Ciebie za Ciemna ?

no wzi窸o mnie fakt ale tym razem chc to jako wszystko zrobi z g這w
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-29, 11:49   #4131
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:

Ale serio, w ko鎍u sko鎍zysz jak Kachula kiedy przedobrzy豉 z rozja郾ianiem.
Daj w這som odpocz望 i na razie nie kombinuj - takie moje zdanie.

Cytat:

Wa積e, 瞠 jest zno郾ie i nie korci ci 瞠by to zr闚na Za miesi帷 sobie po這篡sz i wyr闚nasz odrost z reszt i b璠zie git

Mnie nadal trzyma ch耩 zej軼ia na poziom 7, ale nie ma mi kto rozja郾i
Tak to jest jak si nie ma znajomych w swoim mie軼ie, tylko porozrzucanych po ca貫j Polsce.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-29, 11:53   #4132
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
A 7 nie b璠zie dla Ciebie za Ciemna ?

no wzi窸o mnie fakt ale tym razem chc to jako wszystko zrobi z g這w
7 dla mnie za ciemna? co Ty teraz mam gdzies poziom 6 taki czekoladowy lekko.

mcromance dziwne, ze fryzjerka odmowila Ci rozjasnienia. Pewnie sie nie zna i miala na mysli sam rozjasniacz

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-29, 11:57   #4133
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:

mcromance dziwne, ze fryzjerka odmowila Ci rozjasnienia. Pewnie sie nie zna i miala na mysli sam rozjasniacz
Te tak my郵.
Z jednej strony lepiej, 瞠 odm闚i豉, bo przynajmniej nic nie spartoli i nie sko鎍z ze spalonymi w這sami. Ale z drugiej strony teraz to ja si nakr璚i豉m i chc, a nie ma kto zrobi

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-29, 11:58   #4134
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:

Ale serio, w ko鎍u sko鎍zysz jak Kachula kiedy przedobrzy豉 z rozja郾ianiem.
Daj w這som odpocz望 i na razie nie kombinuj - takie moje zdanie.

Mnie nadal trzyma ch耩 zej軼ia na poziom 7, ale nie ma mi kto rozja郾i
Tak to jest jak si nie ma znajomych w swoim mie軼ie, tylko porozrzucanych po ca貫j Polsce.
Na razie nie kombinuj Szukam farby i czytam, nie b璠 nic robi "na hura". Rozwa瘸m w豉郾ie ten Alfaparf 1100 lub Loreal 05. P鏦i co na pewno przerwa, a tak mnie nie korci W tamtym roku spali豉m w這sy rozja郾iaczem i wiem czy grozi po酥iech w d捫eniu do blondu

Wpadnij do mnie to Ci zrobi

Cytat:
Aha ok, no to faktycznie to 7 idealna 瞠by zr闚na
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-29, 11:59   #4135
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Te tak my郵.
Z jednej strony lepiej, 瞠 odm闚i豉, bo przynajmniej nic nie spartoli i nie sko鎍z ze spalonymi w這sami. Ale z drugiej strony teraz to ja si nakr璚i豉m i chc, a nie ma kto zrobi
wal Garniera i tyle, wlosy masz jasniejsze niz ja przed garnierem zobacz jak Morgan super wyszlo.

Morgan ale podobnie jak mcromance pomyslalam, zebys nie przedobrzyla jak Kachula z tym rozjasnianiem

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-29, 12:11   #4136
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Na razie nie kombinuj Szukam farby i czytam, nie b璠 nic robi "na hura". Rozwa瘸m w豉郾ie ten Alfaparf 1100 lub Loreal 05. P鏦i co na pewno przerwa, a tak mnie nie korci W tamtym roku spali豉m w這sy rozja郾iaczem i wiem czy grozi po酥iech w d捫eniu do blondu

Wpadnij do mnie to Ci zrobi

Aha ok, no to faktycznie to 7 idealna 瞠by zr闚na
Hahahaha, jasne, dawaj adres i lec Ale je郵i nie mieszkasz w υdzi lub Wa-wie to b璠zie klops, bo podr騜 mnie wyniesie wi璚ej ni rozja郾ianie

A na powa積ie, to ja mo瞠 za jaki czas p鎩d podpyta u innej fryzjerki u mnie w mie軼ie. Jak ta moja by豉 chora i siedzia豉 w szpitalu to chodzi豉m si ci望 z mamu鄂 u innej. W sumie 幢e te nie by這, a mo瞠 akurat b璠zie ta umia豉 zrobi k徙iel?
Tylko kurde rok temu wzi窸a 50 z za samo farbowanie mojej d逝go軼i w這s闚, nawet jak przytarga豉m swoj w豉sn farb Boj si ile mo瞠 za酥iewa za rozja郾ienie...

A jak si wystarczaj帷o wkurz to sama zrobi t zasran k徙iel rozja郾iaj帷 i pojad do mojej fryzjerki tylko na farbowanie ju po fakcie.

Cytat:
wal Garniera i tyle, wlosy masz jasniejsze niz ja przed garnierem zobacz jak Morgan super wyszlo.

Morgan ale podobnie jak mcromance pomyslalam, zebys nie przedobrzyla jak Kachula z tym rozjasnianiem
Sama i tak tego nie na這輳, a na fryzjerk mam teraz focha Ju 豉twiej by mi by這 k徙iel waln望 chyba.

Ale to i tak na razie nie b璠 w這s闚 rusza, bo 鈍ie穎 zrobi豉m odrosty. No i poczekam jeszcze, 瞠by te wypadanie si uspokoi這 i wtedy b璠 mocniej kombinowa.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-29, 12:26   #4137
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Chyba ka盥y fryzjer kiedy m闚isz mu 瞠 chcesz ja郾iej ni masz od razuma na my郵i rozja郾iacz. Moja powiedzia豉, 瞠 nie zejd z br您u na rudy... Gdy przysz豉m do niej na podci璚ie ju ruda to i tak co tam mrucza豉, 瞠 to nie r闚no itp. Owszem nie r闚no by這, bo samymi farbami schodzi豉m ale by這!

Cytat:

Nie rozumiem sk康 u Ciebie ta "oporno嗆" na farbowanie samej farb rozja郾iaj帷. Patrz帷 po "m康rych" s這wach twojej fryzjerki to sranie w gacie nawet przy niej wchodzi w rachub.

Cytat:
Dok豉dnie

Cytat:

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Sama nie wiem ju. Bo je郵i bym rozja郾ia豉, to chc na pewno do poziomu 7, a nie lekko dla sprawdzenia. Wi璚 czy by豚y w tym sens, 瞠by m璚zy w這sy dla potwierdzenia, 瞠 chc i si da?

Kurde, jak ja 瘸逝j, ze nie mam takiej fryzjerki jak Mysia lub Blond Bunny pod nosem. One przynajmniej znaj inne metody rozja郾ienia ni czysty rozjasniacz po ca這軼i
Rozumiem, 瞠 farba nadal Ci z w這s闚 kapie i nasi彗a? To nie henna co oblepia w這s, a poza tym sk康 te ilo軼i farby jak ty odrosty ostatnio tylko nawalasz. Zreszt w og鏊e sk康 taki tekst. Boi si, bo nie umie schodzi z koloru jak zwyk造m rozja郾iaczem

Cytat:

Ja widzia豉m na 篡wo na pr鏏niku Luo Color 8,02. Normalnie sza dupy ale podobno odcie wycofali Wyobra sobie jej w這sy ale mniej szare a bardziej s這mkowe i mieni帷e si tym opalizuj帷ym odcieniem

Cytat:
Te tak my郵.
Dziewczyno jeste na tyle du瘸, 瞠 sama potrafisz! Bo b璠 Ci dokucza, 瞠 tyle doradzasz a sama nic nie robisz tylko si wys逝gujesz fryzjerk

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-29, 12:33   #4138
Kachula82
Zakorzenienie

Kupi豉m farb...
Sta豉m dzi w Super-Pharm i patrzy豉m i nie wiedzia豉m co chce. Mia豉m kupi Loreala, bo w promocji ale nie umiem wyda na jedn farb w drogerii 26z a nie wiem czy na moje k豉ki nie musz mie dw鏂h. Kupi豉m co co ju dawno mnie kusi這. Pomy郵a豉m, 瞠 skoro kolejna porcja farbowania ma tylko jeszcze raz pos逝篡 aby zakry ziele, to na kij mi droga farba? Niby aby w這sy by造 po niej dobre, no i musz by, bo po tej farbie zawsze by造 豉dne. Mam dwa opakowania Joanny Piaskowy Blond
multi-cream-color-piaskowy-blond.jpg

Wychodzi w miar ciep這, be穎wo (tak czyta豉m gdzieniegdzie). Mam jeszcze troch czerwieni aby do niej doda, wi璚 b璠zie spoko. Tylko chyba wod zamieni bo w tej pono 9% jest.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-29 o 12:34
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-29, 12:49   #4139
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Chyba ka盥y fryzjer kiedy m闚isz mu 瞠 chcesz ja郾iej ni masz od razuma na my郵i rozja郾iacz. Moja powiedzia豉, 瞠 nie zejd z br您u na rudy... Gdy przysz豉m do niej na podci璚ie ju ruda to i tak co tam mrucza豉, 瞠 to nie r闚no itp. Owszem nie r闚no by這, bo samymi farbami schodzi豉m ale by這!

Nie rozumiem sk康 u Ciebie ta "oporno嗆" na farbowanie samej farb rozja郾iaj帷. Patrz帷 po "m康rych" s這wach twojej fryzjerki to sranie w gacie nawet przy niej wchodzi w rachub. Rozumiem, 瞠 farba nadal Ci z w這s闚 kapie i nasi彗a? To nie henna co oblepia w這s, a poza tym sk康 te ilo軼i farby jak ty odrosty ostatnio tylko nawalasz. Zreszt w og鏊e sk康 taki tekst. Boi si, bo nie umie schodzi z koloru jak zwyk造m rozja郾iaczem

Dziewczyno jeste na tyle du瘸, 瞠 sama potrafisz! Bo b璠 Ci dokucza, 瞠 tyle doradzasz a sama nic nie robisz tylko si wys逝gujesz fryzjerk
Ja si z t farba rozja郾iaj帷 waham, bo ja nie chce delikatnego rozja郾ienia tylko od razu na poziom 7. Wi璚 delikatny refleks, ewentualnie poziom 6 po farbie mnie by nie zadowoli to po co to robi?

Dokucza mi mo瞠sz ile chcesz, bo ja jeszcze nie osi庵n窸am "punktu wrzenia", a 瞠 w這sy to pierwsze co u mnie wida (kolejne to wielki ty貫k ) to mam lekkiego stracha.
Ale jak mi si czara przeleje to pierdykn sama k徙iel rozja郾iaj帷 (najwy瞠j na jakim profesjonalnym rozja郾iaczu) i niech si dzieje wola nieba

A ty Kachula widze, 瞠 z farbami kombinujesz dalej? Oby ci w ko鎍u t zielonk wyt逝k這 i daj spok鎩 w這som na jaki czas.

Czas edycji: 2013-10-29 o 12:51
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-29, 13:18   #4140
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ja si z t farba rozja郾iaj帷 waham, bo ja nie chce delikatnego rozja郾ienia tylko od razu na poziom 7. Wi璚 delikatny refleks, ewentualnie poziom 6 po farbie mnie by nie zadowoli to po co to robi?

Dokucza mi mo瞠sz ile chcesz, bo ja jeszcze nie osi庵n窸am "punktu wrzenia", a 瞠 w這sy to pierwsze co u mnie wida (kolejne to wielki ty貫k ) to mam lekkiego stracha.
Ale jak mi si czara przeleje to pierdykn sama k徙iel rozja郾iaj帷 (najwy瞠j na jakim profesjonalnym rozja郾iaczu) i niech si dzieje wola nieba

A ty Kachula widze, 瞠 z farbami kombinujesz dalej? Oby ci w ko鎍u t zielonk wyt逝k這 i daj spok鎩 w這som na jaki czas.
Nie farbuj teraz tylko sobie po prostu farb kupi豉m. Wyczyta豉m, 瞠 ten kolor lubi do嗆 ciep這 wychodzi i pomy郵a豉m, 瞠 mo瞠 obejdzie si bez dodawania czerwieni. W豉郾ie robi cieniutkie ma貫 pasemko Zobacz jak farba si spisuje i albo b璠 dok豉da czerwone lub nie. Ale farbowanie ca造ch w這s闚 to dopiero za jaki czas. Teraz tylko pasemko aby zaspokoi rz康z farbni璚ia. Ech. Ju zapomnia豉m jak bardzo 豉dnie Joanna pachnie. Tak jakby kwiatowo czy co. Taki specyficzny jej zapach.

Kachula82 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.