Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 14 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-03-27, 21:28   #391
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

A ja chcia豉m Wam dzi pokaza jeszcze moje w這sy (po lewej z fleszem, po prawej w 鈍ietle dziennym). Strasznie uwielbiam na ten m鎩 odcie patrze Farba by豉 taka sobie ale jak nie znajd podobnej innej to chyba zostan przy tym Matrixie. Normalnie siedz ju dwa dni i szukam odcienia po r騜nych producentach i albo s za jasne albo za ciemne i cz瘰to nie ma nic ciekawego w poziomie 6 Musz uda si do jakiej hurtowni i na 篡wo palety poogl康a bo na tych zdj璚iach w necie to nic nie wida dobrze.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這ski.jpg (54,8 KB, 51 za豉dowa)

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-03-27 o 21:37
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-27, 21:35   #392
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj za palet, faktycznie slabo wida, co myslisz o 6.2 cece??? Sprobowalabym tej farby ale boj si 瞠 natura znowu wyjdzie rudo a farby z samym fioletem nigdy nie robi豉m i troch si boj. ..

A wiesz u mnie ten kolor z posta kt鏎y wkleilam wygl康a jak naturalny popielaty br您, mam bardziej optymistycznie ustawiony monitor chyba
Kurcze sama si boj testowa 6 z ce-ce po Twoim przypadku bo kurcze nie wiadomo jak z tymi odrostami b璠zie. W matrixie rudych nie mia豉m.
Co do 6,2 to kurcze ka盥y producent inaczej pokazuje. Czasem to praktycznie fioletowy kolor a czasem taki br您/blond w metaliczno popielaty id帷y. Poniewa paleta jest kijowa ci篹ko okre郵i jak naprawd wygl康a ten odcie. Tu masz jeszcze tak palet: http://emilio-kielce.pl/ce-ce-color-...ku-farba-.html (szczerze to nie wiem jak mo積a nie umie zrobi porz康nego zdj璚ia palety farb!) Tam napisane jest, 瞠 6,2 to be穎wy...
Jeszcze palet znalaz豉m: http://www.vlasova-kozmetika.sk/vzorkovnik/page/2/

Czas edycji: 2013-03-27 o 21:41
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-28, 08:51   #393
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

ja te ostatnio jak tylko siedz przy kompie to szukam farby... i denerwuje mnie to strasznie gdzie na jednym zdj璚iu kolor jest 鈍ietny a na drugim jak patrz, to nie wiadomo czy 鄉ia si czy p豉ka

ja szukam czego w Vitality's, Alfapart... tej palety ce-ce nie widzia豉m.
P騧niej jeszcze poogl康am i mo瞠 faktycznie skusz si na jakie 7.21... a potem dopiero jaki ciep造 kolorek...

a jak myslicie??? u mnie ten refleks jest spowodowany wymyciem farby czy po prostu taki odcien???? bo ja np jak dziewczyny maj cieple br您y to nie widuj u nich takich refleks闚... mam nadziej, 瞠 to wymywanie farby...
ibyza jest offline  
Stary 2013-03-28, 12:17   #394
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
ja te ostatnio jak tylko siedz przy kompie to szukam farby... i denerwuje mnie to strasznie gdzie na jednym zdj璚iu kolor jest 鈍ietny a na drugim jak patrz, to nie wiadomo czy 鄉ia si czy p豉ka

P騧niej jeszcze poogl康am i mo瞠 faktycznie skusz si na jakie 7.21... a potem dopiero jaki ciep造 kolorek...

a jak myslicie??? u mnie ten refleks jest spowodowany wymyciem farby czy po prostu taki odcien???? bo ja np jak dziewczyny maj cieple br您y to nie widuj u nich takich refleks闚... mam nadziej, 瞠 to wymywanie farby...
Wiesz ka盥a z nas ma inny pigment we w這sach i mo瞠 twoje akurat tak reaguj z farb i gdy wyp逝kuj si to masz te refleksy. Albo mo瞠 to by w瘸rta kt鏎a farba, kt鏎a taki refleks zostawi豉 i ten za ka盥ym razem pojawia si podczas wymywania. Ja tak mia豉m z rudym z Ce-Ce. Ta franca wychodzi豉 przy ka盥ym farbowaniu i dopiero teraz te odrastaj帷e nowe w這sy nie 鈍iec tak rudo jak reszta na dole. No teraz jako i tak ten rudy zakry這 ale d逝go by豉m ruda chocia na br您 si farbowa豉m.

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Powiem wam, 瞠 ogl康am te wszystkie palety i chyba nie chc zwyk貫go popielatego koloru bo jest md造. To co podoba這 mi si w Matrixie 5AV to ten fiolet. Mo瞠 nie by nachalny ale go by這 wida (ja go widzia豉m). Kolor nie by zwyk造 popielaty ale mia w sobie co.
Postanowi豉m wybra si do hurtowni i obejrze ka盥 mo磧iw palet bez amoniakow i je郵i nic mi si nie spodoba to id w amoniak. Trudno, sw璠zenie i matowe w這sy wytrzymam ale chc kolor z domieszk fioletu Idzie wiosna, lato i taki extra fiolet w kolorze b璠zie super. Mo瞠 na jesie wybior co bardziej naturalnego.
Na razie obstawiam Loreala Dia Richesse 6,12 http://tintsrus.co.uk/loreal-dia-ran...-richesse-6-12 i 6,02 http://tintsrus.co.uk/loreal-dia-ran...-richesse-6-02
A teraz znalaz豉m jeszcze ten Vitalitys 6,08 http://tintsrus.co.uk/absolute-vital...litys-art-6.08
Dobra g逝piej i szukam dalej

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-28, 12:20   #395
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Kachula zajrzyj na watek "br您 ch這dny czy popielaty" tam dziewczyny tworza takie cuda, 瞠by uzyskac to co chca za pomoca tonerow jakis.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-03-28, 14:26   #396
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
Kachula zajrzyj na watek "br您 ch這dny czy popielaty" tam dziewczyny tworza takie cuda, 瞠by uzyskac to co chca za pomoca tonerow jakis.
Nie raz tam by豉m i rzadko mi odpowiada造
Poza tym one to czasami dla mnie w za bardzo mocne niebieskie i zielone w這sy id (fotki mnie czasem przera瘸j ni zachwycaj). Czasem takie szare, 瞠 dla mnie to ju mocne przegi璚ie w d捫eniu do ch這dnego odcienia (ka盥y ma inny gust).
Ale podczytuj i znajduj tam ciekawe efekty po konkretnych odcieniach (bez cud闚 z tonerami) i wtedy sobie zapisuj co i jaka farba. W tonery i takie tam to si bawi nie chc. Fryzjerk nie jestem a dodam czego za du穎 i glon gwarantowany.
Ja lubi tutaj siedzie i was m璚zy ch這dnym dylematem

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-28, 16:21   #397
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

Kachula82pi瘯 ne w這ski

dziewczynki jak uzyska do farby utleniacz 4,5% ?

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-03-28 o 16:22
ifrit jest offline  
Stary 2013-03-28, 16:38   #398
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka wiadomo嗆
Kachula82pi瘯 ne w這ski

dziewczynki jak uzyska do farby utleniacz 4,5% ?
zmieszac 1:1 wode 3% i 6%?

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-03-28, 17:30   #399
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
A ja chcia豉m Wam dzi pokaza jeszcze moje w這sy (po lewej z fleszem, po prawej w 鈍ietle dziennym). Strasznie uwielbiam na ten m鎩 odcie patrze Farba by豉 taka sobie ale jak nie znajd podobnej innej to chyba zostan przy tym Matrixie. Normalnie siedz ju dwa dni i szukam odcienia po r騜nych producentach i albo s za jasne albo za ciemne i cz瘰to nie ma nic ciekawego w poziomie 6 Musz uda si do jakiej hurtowni i na 篡wo palety poogl康a bo na tych zdj璚iach w necie to nic nie wida dobrze.
ale d逝gasne

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:

ja nie mam poj璚ia
mo瞠 taki Tw鎩 urok poprostu
Stary 2013-03-28, 18:40   #400
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
ale d逝gasne

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

[/B]

ja nie mam poj璚ia
A tam d逝gie. Ledwo do 這patek

A wiesz dzisiaj tak gadam z kumplem przez telefon i wspominamy dawne czasy, imprezy i nagle dosta豉m ol郾ienia. Czy twoja ksywka to nie po greckiej Metaxie

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka wiadomo嗆
Kachula82pi瘯 ne w這ski
A dzi瘯uje, dzi瘯uj. Staram si

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-28, 18:56   #401
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
A tam d逝gie. Ledwo do 這patek

A wiesz dzisiaj tak gadam z kumplem przez telefon i wspominamy dawne czasy, imprezy i nagle dosta豉m ol郾ienia. Czy twoja ksywka to nie po greckiej Metaxie

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

A dzi瘯uje, dzi瘯uj. Staram si
zobaczy豉bys moje to by zrozumia豉

to jasne jak s這nce
Stary 2013-03-28, 19:14   #402
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
zobaczy豉bys moje to by zrozumia豉

to jasne jak s這nce
A co a tak kr鏒kie masz?!

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-28, 20:46   #403
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Wiesz ka盥a z nas ma inny pigment we w這sach i mo瞠 twoje akurat tak reaguj z farb i gdy wyp逝kuj si to masz te refleksy. Albo mo瞠 to by w瘸rta kt鏎a farba, kt鏎a taki refleks zostawi豉 i ten za ka盥ym razem pojawia si podczas wymywania. Ja tak mia豉m z rudym z Ce-Ce. Ta franca wychodzi豉 przy ka盥ym farbowaniu i dopiero teraz te odrastaj帷e nowe w這sy nie 鈍iec tak rudo jak reszta na dole. No teraz jako i tak ten rudy zakry這 ale d逝go by豉m ruda chocia na br您 si farbowa豉m.

Cytat:
ja nie mam poj璚ia
powiem Wam, 瞠 raczej nie m鎩 urok... bo odrosty te maj ten refleks... og鏊nie mam tak od rozpocz璚ia przygody z farbami profesjonalnymi (najwidoczniej nie trafi豉m jeszcze na cudown farb). Wcze郾iej farbowa豉m ciep造mi drogeryjnymi i nie by這 tego, nawet jak farba si wyp逝kiwa豉 to po prostu s wyp逝kiwa豉 nie by這 takich cudak闚....
teraz mam ch璚 na Vitality's w豉郾ie albo co innego
zag喚biam si w szukanie
ibyza jest offline  
Stary 2013-03-28, 21:09   #404
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
powiem Wam, 瞠 raczej nie m鎩 urok... bo odrosty te maj ten refleks... og鏊nie mam tak od rozpocz璚ia przygody z farbami profesjonalnymi (najwidoczniej nie trafi豉m jeszcze na cudown farb). Wcze郾iej farbowa豉m ciep造mi drogeryjnymi i nie by這 tego, nawet jak farba si wyp逝kiwa豉 to po prostu s wyp逝kiwa豉 nie by這 takich cudak闚....
teraz mam ch璚 na Vitality's w豉郾ie albo co innego
zag喚biam si w szukanie
A nie zmieni豉 odcieni? To znaczy np drogeryjne u篡wa豉 z 4 czy 5 po przecinku a teraz np celujesz w 6 czy co. A jakie drogeryjne ci najbardziej pasowa造? Jak Joanna to celuj w Joann profesjonaln, jak Loreal to w Loreal. Jak Palette to celuj w Schwarzkopfa. Wiesz o co mi chodzi? Ci篹ko co doradzi bo w sumie po profesjonalnych powinno byc lepiej niz po drogeryjnych. U mnie profeski zdecydowanie na plus.
A mo瞠 na chwil wybieraj odcienie z這to popielate, popielato ciep貫. S takie po陰czenia. Mo瞠 to jako zniweluje t poswiat z samych ciep造ch odcieni.

Czas edycji: 2013-03-28 o 21:11
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-28, 22:00   #405
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
A nie zmieni豉 odcieni? To znaczy np drogeryjne u篡wa豉 z 4 czy 5 po przecinku a teraz np celujesz w 6 czy co. A jakie drogeryjne ci najbardziej pasowa造? Jak Joanna to celuj w Joann profesjonaln, jak Loreal to w Loreal. Jak Palette to celuj w Schwarzkopfa. Wiesz o co mi chodzi? Ci篹ko co doradzi bo w sumie po profesjonalnych powinno byc lepiej niz po drogeryjnych. U mnie profeski zdecydowanie na plus.
A mo瞠 na chwil wybieraj odcienie z這to popielate, popielato ciep貫. S takie po陰czenia. Mo瞠 to jako zniweluje t poswiat z samych ciep造ch odcieni.
no w豉郾ie najbardziej mi pasowa Loreal preference po tej farbie nawet chwil przed farbowaniem moje w這sy by造 jak pofarbowaniu tyle, 瞠 z wymytym kolorem Mro幡y kasztan to by這 5.25!
ale po tym kasztanie jeszcze innych u篡wa豉m z這cistych odcieni te... w kasztanie mia豉m w這sy w kolorze kasztanu a refleks by ciut ja郾iejszy ale w tej samej tonacji wklejam zdj璚ie na dole ... zreszt ju to widzia造軼ie nie raz
nie chc jednak samych odcieni popielatych bo b璠 strasznie ponuro wygl康a...
w豉郾ie te my郵a豉m o po陰czeniach ch這dny i ciep造... tak jak by這 w mro幡ym (odcie by ciep造 ale w numeracji by opal z czerwieni- w sumie to z mahoniem....) teraz my郵a豉m o czym z 4 7.41, albo 7.14... ale nie wiem.... mo瞠 zapuszcz swoje naturalne bure
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg mro幡y.jpg (55,4 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg mrozny.jpg (107,9 KB, 31 za豉dowa)

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2013-03-29 o 09:50
ibyza jest offline  
Stary 2013-03-28, 23:04   #406
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
A co a tak kr鏒kie masz?!
Ty masz d逝zsze a ja z ut瘰knieniem czekam a odrosn

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Cytat:
no w豉郾ie najbardziej mi pasowa Loreal preference po tej farbie nawet chwil przed farbowaniem moje w這sy by造 jak pofarbowaniu tyle, 瞠 z wymytym kolorem Mro幡y kasztan to by這 5.25!
ale po tym kasztanie jeszcze innych u篡wa豉m z這cistych odcieni te... w kasztanie mia豉m w這sy w kolorze kasztanu a refleks by ciut ja郾iejszy ale w tej samej tonacji wklejam zdj璚ie na dole ... zreszt ju to widzia造軼ie nie raz
w豉郾ie te my郵a豉m o po陰czeniach ch這dny i ciep造... tak jak by這 w mro幡ym (odcie by ciep造 ale w numeracji by opal z czerwieni....) teraz my郵a豉m o czym z 4 7.41, albo 7.14... ale nie wiem.... mo瞠 zapuszcz swoje naturalne bure
ibyza, piekny ten kolor
Stary 2013-03-29, 09:51   #407
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
ibyza, piekny ten kolor
dzi瘯uj na pewno do niego wr鏂, bo by豉m zachwycona, ale teraz chce mi si czego innego
ibyza jest offline  
Stary 2013-03-29, 11:18   #408
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
w豉郾ie te my郵a豉m o po陰czeniach ch這dny i ciep造... tak jak by這 w mro幡ym (odcie by ciep造 ale w numeracji by opal z czerwieni- w sumie to z mahoniem....) teraz my郵a豉m o czym z 4 7.41, albo 7.14... ale nie wiem.... mo瞠 zapuszcz swoje naturalne bure
A czy 4 - miedziany nie b璠zie tylko jeszcze bardziej wyr騜nia te refleksy? Mied dla mnie zawsze w豉郾ie tak si wymywa豉.

Cytat:
Ty masz d逝窺ze a ja z ut瘰knieniem czekam a odrosn
10 miesi璚y jak u mnie i b璠zie co czesa

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-29, 12:03   #409
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
A czy 4 - miedziany nie b璠zie tylko jeszcze bardziej wyr騜nia te refleksy? Mied dla mnie zawsze w豉郾ie tak si wymywa豉.
no w豉郾ie nie wiem... mi zale篡 na miedzianym odcieniu a nie na refleksie, wi璚 jakby si sugerowa tym co pisz, to pierwsza cyfra po przecinku to odcie... wi璚 przy 7.41 powinno by ok bo 1 to refleks wi璚 powinien by popielaty... czyli powinien zneutralizowa ten m鎩 refleks... mo瞠 powinnam po prostu wybiera farby z jedn cyfr po przecinku

no nie wiem, taka czysta logika... te 7.14 mniej o wiele mi sie podobaj... bo s bardziej ponure.
No nic, co wymy郵 najwy瞠j poczekam a mi si farba konkretnie wymyje ciekawe czy da豉bym rad
ibyza jest offline  
Stary 2013-03-29, 14:51   #410
Kachula82
Zakorzenienie

,
Cytat:
no w豉郾ie nie wiem... mi zale篡 na miedzianym odcieniu a nie na refleksie, wi璚 jakby si sugerowa tym co pisz, to pierwsza cyfra po przecinku to odcie... wi璚 przy 7.41 powinno by ok bo 1 to refleks wi璚 powinien by popielaty... czyli powinien zneutralizowa ten m鎩 refleks... mo瞠 powinnam po prostu wybiera farby z jedn cyfr po przecinku

no nie wiem, taka czysta logika... te 7.14 mniej o wiele mi sie podobaj... bo s bardziej ponure.
No nic, co wymy郵 najwy瞠j poczekam a mi si farba konkretnie wymyje ciekawe czy da豉bym rad
Przy 7,41 powinna mie mied z tak srebrn po鈍iat, kt鏎 daje popiel. Tak my郵

A dla Was dzisiaj m鎩 jeszcze gor帷y, migda這wy cudak - mazurek
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (46,1 KB, 13 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-29, 16:33   #411
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
,

Przy 7,41 powinna mie mied z tak srebrn po鈍iat, kt鏎 daje popiel. Tak my郵
no w豉郾ie o to mi chodzi這

a ja nigdy jeszcze nie jad豉m mazurka
ibyza jest offline  
Stary 2013-03-29, 16:42   #412
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:

10 miesi璚y jak u mnie i b璠zie co czesa

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
no w豉郾ie o to mi chodzi這

Ja bez mazurka nie wyobra瘸m sobie 鈍i徠
Stary 2013-03-29, 17:10   #413
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Nie no, tracisz tyle pyszno軼i!
Moja mama nigdy nie lubi豉 robi mazurka bo trudny itp. Ja robi co roku sama i nie wiem o co jej chodzi這
Tym razem mamy migda這wego kr鏊ika z nadzieniem z kogla mogla Ale robi豉m kajmakowy, kr闚kowy...

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Ja bez mazurka nie wyobra瘸m sobie 鈍i徠
Wiesz ja te my郵a豉m 瞠 zapuszczanie d逝go potrwa a tu ju 10 miesi璚y min窸o!

A mazurek to podstawa zas這dzenia si w 安i皻a.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-29, 18:35   #414
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Nie no, tracisz tyle pyszno軼i!
Moja mama nigdy nie lubi豉 robi mazurka bo trudny itp. Ja robi co roku sama i nie wiem o co jej chodzi這
Tym razem mamy migda這wego kr鏊ika z nadzieniem z kogla mogla Ale robi豉m kajmakowy, kr闚kowy...

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Wiesz ja te my郵a豉m 瞠 zapuszczanie d逝go potrwa a tu ju 10 miesi璚y min窸o!

A mazurek to podstawa zas這dzenia si w 安i皻a.

wiem ze zleci ale sama rozumiesz

ja uwielbiam taki z bia陰 polew i orzechami
Stary 2013-03-29, 19:12   #415
ibyza
Wtajemniczenie

no ja wiem, 瞠 to tradycja ale jako nigdy nie robiony by u nas.... hm... teraz ju ciut za p騧no, bo bym mo瞠 sama zrobi豉

ale to next year
ibyza jest offline  
Stary 2013-03-29, 20:07   #416
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
no ja wiem, 瞠 to tradycja ale jako nigdy nie robiony by u nas.... hm... teraz ju ciut za p騧no, bo bym mo瞠 sama zrobi豉

ale to next year
Nigdy nie za p騧no. M鎩 robiony by 20min. W tym roku waln窸am ekspresowy
Idziesz do Biedronki i kupujesz gotowe kruche ciasto w rolce za 3,19z, do tego 4 jajka, 150g cukru pudru, cukier waniliowy (ja u篡豉m migda這wego) i migda造 w p豉tkach. Ciasto rozk豉dasz w formie i nak逝wasz widelcem i pieczesz 10min w 180 stopniach, w tym czasie ucierasz same 鄴速ka z cukrem pudrem i waniliowym na pulchn mas (jak kogel mogel). Po 10min polewasz ciasto z wierzchu i dalej pieczesz 10min. P豉tki migda這we lekko pra篡sz na patelni aby si zarumieni造. Przed ko鎍em pieczenia ciasta (ja 2min przed) posypujesz wierzch i to wszystko. Mazurek migda這wy gotowy
A najlepsze w tym mazurku jest to, 瞠 z wierzchu masa jest taka krucha a pod spodem jakby p造nna.
---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:

wiem ze zleci ale sama rozumiesz

ja uwielbiam taki z bia陰 polew i orzechami
rozumiem rozumiem
Dla mnie moje s jeszcze za kr鏒kie

Ja og鏊nie lubi z orzechami. Mn鏀two r騜nych orzech闚 rozdrobnionych Mniam.

Czas edycji: 2013-03-29 o 20:10
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-29, 21:45   #417
Kachula82
Zakorzenienie

Musia豉m to wklei... Prawda
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 51086c7f46df815a671d11c3cc238c25.jpg (23,4 KB, 13 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-30, 09:34   #418
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Musia豉m to wklei... Prawda
Haha sama prawda
Stary 2013-03-30, 21:18   #419
metaxa
Zakorzenienie

sokojnych i pogodnych 安i徠 dziewczyny
Stary 2013-03-31, 12:25   #420
goldika
Zakorzenienie

Kachula widzialas nowosc Wella Illuminata?
na kwc jest jedna opinia i znalazlam efekt na blogu jednym http://makeup-holics.blogspot.com/20...r-w-nowym.html

szkoda, ze tak malo kolorow jest ale zapowiada sie ciekawie.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.