Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 141 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-10-30, 18:51   #4201
asmenaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 35 290
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Ja tez sie lepiej czuje w ciemniejszych
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotka si
potarmosi uszy
lub razem na spacer znowu gdzie wyruszy
Lecz dzi sobie 郾ij

Ma造mi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-10-30, 18:52   #4202
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez asmenaa Poka wiadomo嗆

Ombre? a jak du膨 r騜nic miedzy dolem a gora?
Niby ton. Kupi豉m naturalny blond czyli jakby na to patrze poziom 7. Zobaczymy. Na pewno b璠 farbowa na 3 razy. Odrost i do brwi pierwsza faza, druga od brwi do ko軼i szcz瘯owej, a na ko鎍u albo tylko lekko przeci庵n szczoteczk albo natapiruj i to co zostanie nie natapirowane poci庵n tym blondem.
Ogl康a豉m par sposob闚 na YT i wiele lasek tak ratowa這 nieudane rozja郾ianie lub nier闚ny kolor

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-30, 18:55   #4203
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
A to chyba, 瞠 tak. Ja 軼ina豉m sobie grzywk jak ju mia豉m odhodowan po fryzjerce i jej zbyt du篡m ci璚iu. Teraz to ju ci窸am sobie drugi raz, tylko nowym sposobem.

Markerowego hangula na klawiaturze sobie zatrzymam, bo szkoda czasu na czekanie, bo oko這 9-15 dni b璠zie sz這. Wi璚 w tym czasie sobie po獞icz tym co mam, a potem zmieni na naklejki.
Bo teraz 幢e nie jest, tylko m鎩 wewn皻rzny, mocno wybi鏎czy perfekcjonista si odezwa jak zobaczy co wysz這.
Moja w rok odhodowala si prawie do dlugosci wlosow i ci庵le sie bije z myslami czy ciacha czy nie boje sie, ze bedzie mi przeszkadzac a jednak mi jej brakuje... ach my kobiety

TO ucz sie pilnie a jak przyjdza naklejki to bedzie ladniej i perfekcjonista nie bedzie mial nic do gadania

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Niby ton. Kupi豉m naturalny blond czyli jakby na to patrze poziom 7. Zobaczymy. Na pewno b璠 farbowa na 3 razy. Odrost i do brwi pierwsza faza, druga od brwi do ko軼i szcz瘯owej, a na ko鎍u albo tylko lekko przeci庵n szczoteczk albo natapiruj i to co zostanie nie natapirowane poci庵n tym blondem.
Ogl康a豉m par sposob闚 na YT i wiele lasek tak ratowa這 nieudane rozja郾ianie lub nier闚ny kolor
A kiedy bedzie farbowanko ?
Ja dzis ogladalam palety i majirel 8 bardzo niewiele sie roznil od 7
powalone te kolory
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotka si
potarmosi uszy
Lecz dzi sobie 郾ij

Ma造mi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-10-30, 18:58   #4204
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
ja chyba te... Je郵i to nie jest super platyna od fryzjera to ka盥y inny odcie blondu nie jest dla mnie.

Cytat:

A kiedy bedzie farbowanko ?
Ja dzis ogladalam palety i majirel 8 bardzo niewiele sie roznil od 7
powalone te kolory
Dzi ci庵n窸am Joann Multi piaskowy blond. Ale szczerze? Tak mnie nie zadowala efekt, 瞠 te ombre zrobi豉bym nawet dzi My郵...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-30, 19:09   #4205
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Avex zacz掖 bo ludzie zgrywali muzyk z teledysk闚
Farbowa豉m dzi t szczoteczk od ombre Loreal bo nie chcia豉m po ca這軼i k豉嗆 farby. Upewni豉m si tylko, 瞠 jednak przy twarzy musi by ciemniej i st康 decyzja o ombre. W這sy s ok po farbie i du瞠j ilo軼i maski

Fajny pomys z tymi naklejkami. Ale ich krzaczki s przedziwne
Masz jakie foty po farbowaniu, czy nie ma sensu robi?

Muahahahahahha !!! Du穎 im to da這, bo teraz ludzie mog te zgrywa piosenki - wystarczy telewizor z nagrywark i wszystko si da.
Phi... ja mam w zak豉dkach 2 strony, sk康 mog sobie ca貫 p造ty 軼i庵n望. Tyle, 瞠 tam jest g堯wnie k-pop, a j-pop si trafia jako p造tki Korea鎍zyk闚 wydane po japo雟ku.

Oj, ja mam znajom na Facebooku (kt鏎 pozna豉m tutaj na wiza簑 ) i ona mnie uczy krzaczk闚, bo ju sama je umie
Wczoraj mia豉m polewk jak rozszyfrowa豉m jeden tytu z p造ty Jae Joonga - 빛 - fonetycznie brzmi "bicz"
Pierwsze co mi si skojarzy這 to angielska nazwa pani lekkiego prowadzenia, potem nasz swojski bicz (bat), a okaza這 si, 瞠 po korea雟ku to oznacza "light" / 鈍iat這 / i taki by prawid這wy angielski tytu

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
No, przyciemniajcie si dziewczyny, to ja nie b璠 musia豉 si du穎 rozjasnia

Cytat:
Moja w rok odhodowala si prawie do dlugosci wlosow i ci庵le sie bije z myslami czy ciacha czy nie boje sie, ze bedzie mi przeszkadzac a jednak mi jej brakuje... ach my kobiety

TO ucz sie pilnie a jak przyjdza naklejki to bedzie ladniej i perfekcjonista nie bedzie mial nic do gadania
Ja moj trzyma豉m tylko p馧 roku. Dodatkowo mi w這sy bardzo wolno rosn, wi璚 ka盥y centymetr jest na wag z這ta

Cytat:
ja chyba te... Je郵i to nie jest super platyna od fryzjera to ka盥y inny odcie blondu nie jest dla mnie.

Dzi ci庵n窸am Joann Multi piaskowy blond. Ale szczerze? Tak mnie nie zadowala efekt, 瞠 te ombre zrobi豉bym nawet dzi My郵...
http://media.tumblr.com/tumblr_m938b4U6oI1r0wn98.gif
http://1.bp.blogspot.com/-xqd7G53hyO...lady+faint.gif

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-30, 20:02   #4206
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Muahahahahahha !!! Du穎 im to da這, bo teraz ludzie mog te zgrywa piosenki - wystarczy telewizor z nagrywark i wszystko si da.
Phi... ja mam w zak豉dkach 2 strony, sk康 mog sobie ca貫 p造ty 軼i庵n望. Tyle, 瞠 tam jest g堯wnie k-pop, a j-pop si trafia jako p造tki Korea鎍zyk闚 wydane po japo雟ku.

Oj, ja mam znajom na Facebooku (kt鏎 pozna豉m tutaj na wiza簑 ) i ona mnie uczy krzaczk闚, bo ju sama je umie
Wczoraj mia豉m polewk jak rozszyfrowa豉m jeden tytu z p造ty Jae Joonga - 빛 - fonetycznie brzmi "bicz"
Pierwsze co mi si skojarzy這 to angielska nazwa pani lekkiego prowadzenia, potem nasz swojski bicz (bat), a okaza這 si, 瞠 po korea雟ku to oznacza "light" / 鈍iat這 / i taki by prawid這wy angielski tytu

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Ja moj trzyma豉m tylko p馧 roku. Dodatkowo mi w這sy bardzo wolno rosn, wi璚 ka盥y centymetr jest na wag z這ta

A mdlej sobie bo i ja mam ochot.
Zdj璚ia jakie pstryk豉m ale to i tak nie to samo co na 篡wo. By豉m dzi w drogerii po t Joann bez amoniaku. Opowiedzia豉m babeczkom jakoby to mi fryzjerka tak kiszk na g這wie zrobi豉 a ja sobie teraz tonuj i prosz o rad czy one tez to paskudne co widz na moich w這sach. Jedna m闚i, 瞠 kolor jest 豉dny. To ja odwr鏂i豉m si ty貫m i pokaza豉m ca貫 rozpuszczone k豉ki. I wtedy one same: a nie, teraz to wida jednak. Taki pas pani ma. I wtedy ju zdo這wa豉m si i kupi豉m ten naturalny blond. No tragedia z tymi k豉kami. W og鏊e nie czuj si ok. W 瘸den spos鏏. Mam do嗆 rudo軼i przy g瑿ie. Nie chc ju blondu bo to tylko kicha z tym. Robi ombre.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-30, 20:14   #4207
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
A mdlej sobie bo i ja mam ochot.
Zdj璚ia jakie pstryk豉m ale to i tak nie to samo co na 篡wo. By豉m dzi w drogerii po t Joann bez amoniaku. Opowiedzia豉m babeczkom jakoby to mi fryzjerka tak kiszk na g這wie zrobi豉 a ja sobie teraz tonuj i prosz o rad czy one tez to paskudne co widz na moich w這sach. Jedna m闚i, 瞠 kolor jest 豉dny. To ja odwr鏂i豉m si ty貫m i pokaza豉m ca貫 rozpuszczone k豉ki. I wtedy one same: a nie, teraz to wida jednak. Taki pas pani ma. I wtedy ju zdo這wa豉m si i kupi豉m ten naturalny blond. No tragedia z tymi k豉kami. W og鏊e nie czuj si ok. W 瘸den spos鏏. Mam do嗆 rudo軼i przy g瑿ie. Nie chc ju blondu bo to tylko kicha z tym. Robi ombre.
Ja mdlej, bo wyobra瘸m sobie jak ty si musisz czu

Dzisiaj wysz豉m do mamy odebra zakupy i jak nigdy przegl康a豉m si w witrynach. Tak patrz i my郵: "Kurka, ten kolor to jednak fajny jest. Rozja郾ia, nie rozja郾ia?" No i powoli g逝piej co robi za te 2-3 miesi帷e
Bo chc rozja郾i, ale ten kolor te mi si podoba. A pasemek ani ombre nie chc...

http://gifsforum.com/images/gif/wtf/...action_gif.gif
http://4.bp.blogspot.com/-1RzjVB5AF0...4+21_02_01.gif

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-30, 20:29   #4208
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Dzisiaj wysz豉m do mamy odebra zakupy i jak nigdy przegl康a豉m si w witrynach. Tak patrz i my郵: "Kurka, ten kolor to jednak fajny jest. Rozja郾ia, nie rozja郾ia?" No i powoli g逝piej co robi za te 2-3 miesi帷e

No to ja chc utrzyma jasne w這sy ale ten odcie co ci庵le mi wychodzi jest brzydki i ju. Nie takie w這sy mia豉m w planach. Poza tym przy samej twarzy ocie ten sprawia, 瞠 buzia wydaje si bardziej czerwona. Dlatego my郵 o ombre ca造 czas. Jak b璠zie ciemniej przy twarzy a ja郾iej na dole to ju takie straszne nie b璠zie.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-30, 20:33   #4209
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:

Nie widzialam od przodu wiec nie powiem ale dobrze wiesz, ze lubie Twoj kolor
Ja bede kladla farb jutro
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotka si
potarmosi uszy
Lecz dzi sobie 郾ij

Ma造mi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-10-30, 20:36   #4210
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
No to ja chc utrzyma jasne w這sy ale ten odcie co ci庵le mi wychodzi jest brzydki i ju. Nie takie w這sy mia豉m w planach. Poza tym przy samej twarzy ocie ten sprawia, 瞠 buzia wydaje si bardziej czerwona. Dlatego my郵 o ombre ca造 czas. Jak b璠zie ciemniej przy twarzy a ja郾iej na dole to ju takie straszne nie b璠zie.
Mo磧iwe, 瞠 tak. Ty i tak musisz najpierw skutecznie zakry te zielonkawe cz窷ci. A jak wida za jasn farb nie mo瞠sz tego osi庵n望, wi璚 przyciemnienie jest chyba bezpieczniejszym wyj軼iem.

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
FOTY !!!!! I powodzenia 篡cz

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-30, 20:38   #4211
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:

Ach, Twoja fascynacja krzaczkami i ich kultur

Hehe ja na pewno troszk przyciemni ale tylko po to 瞠by zakry t rudo嗆 nagle mi sie odwidzialo wczesniej chcialam jak najbardziej rudy a teraz jak nie chce o nie chce w ogole!

Mi baaardzo ruszyly w tym roku, odrosly z boba fryzjerka wyciela mi pol wlosow, ktorych i tak jest malo. Ale baaardzo o nie dbalam- wcierki, suplementy itp

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Mo磧iwe, 瞠 tak. Ty i tak musisz najpierw skutecznie zakry te zielonkawe cz窷ci. A jak wida za jasn farb nie mo瞠sz tego osi庵n望, wi璚 przyciemnienie jest chyba bezpieczniejszym wyj軼iem.

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

FOTY !!!!! I powodzenia 篡cz
Beda foty, beda i tak ten kolor, ktory mam mi sie podoba tylko jest nierowny

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:

my kobiety i nasze zdecydowanie
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotka si
potarmosi uszy
Lecz dzi sobie 郾ij

Ma造mi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-10-30, 20:51   #4212
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:

Hehe ja na pewno troszk przyciemni ale tylko po to 瞠by zakry t rudo嗆 nagle mi sie odwidzialo wczesniej chcialam jak najbardziej rudy a teraz jak nie chce o nie chce w ogole!

Mi baaardzo ruszyly w tym roku, odrosly z boba fryzjerka wyciela mi pol wlosow, ktorych i tak jest malo. Ale baaardzo o nie dbalam- wcierki, suplementy itp
Masz typow przypad這嗆 rudow這sej, kt鏎ej si kolor odwidzia "nie chce 瘸dnej rudo軼i!"

No co, jak ogarn krzaczki i podstawy to zdecydowanie 豉twiej b璠zie mi np. szuka konkret闚 o kosmetykach czy innych cosiach, bo b璠 w stanie wpisa oryginaln nazw bez szukania po blogach
Dodatkowo co poradz, 瞠 mnie fascynuje ich kultura - zwyczajnie ma w sobie te elementy, kt鏎e ja osobi軼ie ceni, wi璚 chocia na ekranie sobie poogl康am...

U mnie wcierki i suplementy (te kt鏎e jestem w stanie u篡wa lub bra bez odruchu wymiotnego) jedynie dawa造 efekt w postaci baby hair. Szybszego porostu nigdy nie zaobserwowa豉m. A szkoda

Cytat:

To w ko鎍u ci si kolor podoba taki rudawy, czy nie podoba wcale

Tak... My jeste鄉y bardzo zdecydowane. Ja p鏦i nie podejm decyzji ostatecznej, to b璠 tak gdyba i doprowadza do sza逝 wszystkich w ko這
Wi璚 musicie wytrzyma, albo odstrzeli mnie zawczasu

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-30, 20:55   #4213
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
On jest tylko fajny w s這鎍u albo we fleszu aparatu. Normalnie jest bury, rudawy i nie pasuje mi.

Cytat:
Mog robi jasnymi ale z czym czerwonym a ja nie chc ju rudo軼i! Nie i ju!

Cytat:

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

To witaj w klubie. Rok temu to przerabia豉m. Chcia豉m rudy i to jak najw軼ieklejszy, "naj瘸r闚ia軼iejszy" a potem rudy won! 畝dnych rudo軼i. I tak ci庵le farbuj帷 zesz豉m na poziom 6 i to popielaty. I to by kolor najlepszy dla mnie ale znowu wygl康a jak naturalny m鎩 i nikt si nim nie zachwyca bo by豉m... normalna.

Siedz z pasemkiem. Zrobi豉m go na wodzie 6%, bo do tego blondu by豉 9%! Po co taki mocny utleniacz do zwyk貫go naturalnego blondu?

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Tak... My jeste鄉y bardzo zdecydowane. Ja p鏦i nie podejm decyzji ostatecznej, to b璠 tak gdyba i doprowadza do sza逝 wszystkich w ko這
A mo瞠 zostaw t nieszcz瘰n pi徠k skoro tak Ci si podoba ale zr鏏 refleks? Np zamiast zwyk貫j pi徠ki walnij 5/7 ? Inebrya ma fajne odcienie po przecinku.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-30, 21:08   #4214
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
A mo瞠 zostaw t nieszcz瘰n pi徠k skoro tak Ci si podoba ale zr鏏 refleks? Np zamiast zwyk貫j pi徠ki walnij 5/7 ? Inebrya ma fajne odcienie po przecinku.
Nie. Ta 5 jest fajna jak jest s這鎍e, ale w cieniu nudnawa. A 瞠 zima idzie i b璠zie d逝瞠j ciemno ni jasno...
Dodatkowo 瘸dne pi徠ki z refleksem z Inebryi mi si nie podobaj
Z refleksowych to cudne s 7/13, 7/7, 7/73 i jeszcze mo瞠 6/3. Szczeg鏊nie 7/7 i 7/13

We嬈ie mnie ubijcie. B璠zie humanitarnie, bo inaczej ja oszalej a wy ze mn...

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-30, 21:12   #4215
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Nie. Ta 5 jest fajna jak jest s這鎍e, ale w cieniu nudnawa. A 瞠 zima idzie i b璠zie d逝瞠j ciemno ni jasno...
Z refleksowych to cudne s 7/13, 7/7, 7/73 i jeszcze mo瞠 6/3. Szczeg鏊nie 7/7 i 7/13

Dlatego natury s z jednej strony pi瘯ne ale z drugiej nudne.
Mi za po ponad 20min nic nie wzi窸o na pasemku

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-30, 21:16   #4216
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Dlatego natury s z jednej strony pi瘯ne ale z drugiej nudne.
Mi za po ponad 20min nic nie wzi窸o na pasemku
No i dlatego ja si tak kr璚 ko這 tego rozja郾ienia o 2 tony. Bo ju 1,5 roku jestem taka ciemnawa i bym jak捷 odmian chcia豉.
A jedyn opcj jest ja郾iejszy kolor w這s闚, bo 軼ina na kr鏒sze nie planuj - nadal uparcie zapuszczam, tylko do嗆 wolno to idzie, bo w這siska mi wolno rosn

A twoje pasemko, no c騜... Mam 瘸這wa, gratulowa, czy co? Bo si zgubi豉m ju w tych twoich farbach.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-30, 21:22   #4217
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
No i dlatego ja si tak kr璚 ko這 tego rozja郾ienia o 2 tony. Bo ju 1,5 roku jestem taka ciemnawa i bym jak捷 odmian chcia豉.
A jedyn opcj jest ja郾iejszy kolor w這s闚, bo 軼ina na kr鏒sze nie planuj - nadal uparcie zapuszczam, tylko do嗆 wolno to idzie, bo w這siska mi wolno rosn

A twoje pasemko, no c騜... Mam 瘸這wa, gratulowa, czy co? Bo si zgubi豉m ju w tych twoich farbach.
Za豉ma si. To nawet nie przyciemni這 trosze鎥.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-30, 21:31   #4218
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Za豉ma si. To nawet nie przyciemni這 trosze鎥.
Przykro mi, nawet prof. Jonghyun nie ma poj璚ia co si sta這 z t farb...
Ale za to mo瞠 przytuli na pocieszenie.
A jak nie to mo瞠 co do picia poda?

Je郵i to nie pomog這, to mog jedynie rozbawi 鄉ieszn scenk z dramy "Paradise Ranch"
Tak, ogl康a豉m ca陰. Tak, dok豉dnie to by這 w dramie.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-30, 21:32   #4219
Kachula82
Zakorzenienie

Id spa... Dzi juz mi si nic nie chce. Farbowanie mnie do逝je a nie cieszy. W這sy mnie denerwuj. Id. Do jutra!

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-30, 21:33   #4220
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Masz typow przypad這嗆 rudow這sej, kt鏎ej si kolor odwidzia "nie chce 瘸dnej rudo軼i!"

No co, jak ogarn krzaczki i podstawy to zdecydowanie 豉twiej b璠zie mi np. szuka konkret闚 o kosmetykach czy innych cosiach, bo b璠 w stanie wpisa oryginaln nazw bez szukania po blogach
Dodatkowo co poradz, 瞠 mnie fascynuje ich kultura - zwyczajnie ma w sobie te elementy, kt鏎e ja osobi軼ie ceni, wi璚 chocia na ekranie sobie poogl康am...

U mnie wcierki i suplementy (te kt鏎e jestem w stanie u篡wa lub bra bez odruchu wymiotnego) jedynie dawa造 efekt w postaci baby hair. Szybszego porostu nigdy nie zaobserwowa豉m. A szkoda

To w ko鎍u ci si kolor podoba taki rudawy, czy nie podoba wcale

Kiedys chcialam jak najbardziej marchewkowy a teraz jak ju tej marchewy nie chce to si trzyma

Krzaczki to dla mnie czarna magia mimo ze uzywam korea雟kich kosmetykow ale ucz sie, bedziesz mi sklady rozszyfrowywa

Ja potrafie sie poswiecic dla dobra wlosow pokrzywy/bratki i inne "swinstewka" rok temu scielam wlosy na boba, fryzjerka wyciela mi brzytw polowe wlosow mam gdzies zdjecia. Od tamtej pory zapuszczam i moja grzyweczka sprzed brwi jest juz dawnoo za brode

Podoba mi sie ale nie wszedzie

Ja tez jestem bardzo niezdecydowana i mam dokladnie jak Ty!
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotka si
potarmosi uszy
Lecz dzi sobie 郾ij

Ma造mi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-10-30, 21:33   #4221
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Przykro mi, nawet prof. Jonghyun nie ma poj璚ia co si sta這 z t farb...
Ale za to mo瞠 przytuli na pocieszenie.
A jak nie to mo瞠 co do picia poda?

Je郵i to nie pomog這, to mog jedynie rozbawi 鄉ieszn scenk z dramy "Paradise Ranch"
Tak, ogl康a豉m ca陰. Tak, dok豉dnie to by這 w dramie.
Podaj numer odcinka a potem p鎩d spa

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-30, 21:38   #4222
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
On jest tylko fajny w s這鎍u albo we fleszu aparatu. Normalnie jest bury, rudawy i nie pasuje mi.

Mog robi jasnymi ale z czym czerwonym a ja nie chc ju rudo軼i! Nie i ju!

To witaj w klubie. Rok temu to przerabia豉m. Chcia豉m rudy i to jak najw軼ieklejszy, "naj瘸r闚ia軼iejszy" a potem rudy won! 畝dnych rudo軼i. I tak ci庵le farbuj帷 zesz豉m na poziom 6 i to popielaty. I to by kolor najlepszy dla mnie ale znowu wygl康a jak naturalny m鎩 i nikt si nim nie zachwyca bo by豉m... normalna.

Siedz z pasemkiem. Zrobi豉m go na wodzie 6%, bo do tego blondu by豉 9%! Po co taki mocny utleniacz do zwyk貫go naturalnego blondu?

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

wi璚 rozumiesz co czuj
i to nawet bardzo dobrze!!! bo ja jestem taka sama... zastanawialam sie czy zmienic kolor z rudego bo przeciez bede normalna a marchewa sie wyroznia.

chyba Weronisia pisala, ze do poziomu 7 i wyzej uzywaj wody 9

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:

ej ale zeby nie wyszlo, ze moja 7 bedzie ciemna i bede chciala jasniej
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotka si
potarmosi uszy
Lecz dzi sobie 郾ij

Ma造mi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-10-30, 21:58   #4223
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Id spa... Dzi juz mi si nic nie chce. Farbowanie mnie do逝je a nie cieszy. W這sy mnie denerwuj. Id. Do jutra!
Dobrej nocki

Cytat:
Kiedys chcialam jak najbardziej marchewkowy a teraz jak ju tej marchewy nie chce to si trzyma

Krzaczki to dla mnie czarna magia mimo ze uzywam korea雟kich kosmetykow ale ucz sie, bedziesz mi sklady rozszyfrowywa

Ja potrafie sie poswiecic dla dobra wlosow pokrzywy/bratki i inne "swinstewka" rok temu scielam wlosy na boba, fryzjerka wyciela mi brzytw polowe wlosow mam gdzies zdjecia. Od tamtej pory zapuszczam i moja grzyweczka sprzed brwi jest juz dawnoo za brode

Podoba mi sie ale nie wszedzie

Ja tez jestem bardzo niezdecydowana i mam dokladnie jak Ty!
Hahahahaha. Rozszyfrowywa b璠, je郵i mi zapa nie wyparuje po drodze i dojd do sk豉dnik闚 kosmetyk闚 Bo nie wiem, czy to s mi璠zynarodowe nazwy zapisane hangulem, czy mo瞠 korea雟kie wersje.

A z pokrzyw, skrzypokrzyw i dro盥瘸mi pr鏏owa豉m. Skrzypokrzyw z sypanych zi馧ek cudem pi豉m przez miesi帷, ale mi si na wymioty zbiera這 za ka盥ym razem i mia豉m po niej zgag
Dro盥瞠 nie chc mi si dobrze rozpuszcza po zabiciu i te farfocle powoduj odruch wymiotny. A 瞠 nie mam blendera ani miksera, 瞠by rozpuszczone dro盥瞠 z czymkolwiek zmiesza, to odpadaj.
U mnie odruch wymiotny powoduje nawet kawa貫k "oddzielnego" t逝szczu (to takie bia貫 pasmo jak tutaj)...
Dziwne, 瞠 teraz pij tran i mi nic si nie dzieje. Normalnie jak taka bardzo g瘰ta woda cytrynowa.

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Podaj numer odcinka a potem p鎩d spa
LOL
Specjalnie ci znalaz豉m To (teoretycznie) w pierwszym odcinku by這. Ja ju nie pami皻am, bo dawno ogl康a豉m

https://www.facebook.com/video/video...=1275311059031

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
ej ale zeby nie wyszlo, ze moja 7 bedzie ciemna i bede chciala jasniej
Nie powinna, ale za wynik nie r璚z, bo tego si nie przewidzi do ko鎍a

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-31, 07:32   #4224
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

mysle czy nie wziac 7/ z inebrya. Wystarczy na 3 razy, a w palecie ma bardzo ladna ta 7

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-31, 08:26   #4225
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
mysle czy nie wziac 7/ z inebrya. Wystarczy na 3 razy, a w palecie ma bardzo ladna ta 7
Inebrya na pewno jest dobra, wi璚 tu nie ma si co zastanawia.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-31, 08:42   #4226
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Inebrya na pewno jest dobra, wi璚 tu nie ma si co zastanawia.
zamowiona

Kachula kurde wspolczuje Ci przejsc z wlosami, wypisz wymaluj dokladnie tak jak ja mialam rok temu. Pas zieleni tyle, ze u mnie byl pionowy, a nie poziomy jak u Ciebie

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-31, 09:05   #4227
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
[B]
nooo
豉dny mia豉s ten kolor
Dzi瘯i Wracam do niego powoli
Cytat:
Wr鏂i豉m, 篡j, ale ci篹ko by這
Metoda od Feye obcinania ca造ch w這s闚 jest 豉twa, ale ja mam jeszcze troch za kr鏒kie w這sy, 瞠by wygodnie by這 mi tym sposobem ci望.
Za to obci璚ie grzywki by這 super proste. Mam lekko skr鏂on i ju lepiej si uk豉da
A og鏊nie tylko leciutko 軼i窸am ko鎍e i nada豉m w這som bardziej zaokr庵lony kszta速. Poprzednio mia豉m 軼i皻e na prosto, ale mi si znudzi這.
W這sy bez od篡wki i 鈍ie穎 po suszeniu suszark, wi璚 wszystko fruwa mi dooko豉 g這wy.
Z reszt mi zawsze wszystko fruwa dooko豉 g這wy, je郵i nie napcham na g這w tony silikonu
Wysz這 Ci to 鈍ietnie! Twoje w這sy wygl康aj na mega g瘰te i zdrowe!!!. Mog豉by wrzuci jeszcze raz tego linka do "instrukcji" prooosz chyba si tak ciachn za jaki czas, mam podobn d逝go嗆 w這s闚
Cytat:
Joanna Ju by豉...
Jezu dziewczyno czy ty chcesz abym na zawa zesz豉? Jakie d逝gie w這sy
Takie w這sy do pasa nosi豉m 豉dnych par lat... tylko potem zrobi豉m je na czarno a najlepsze jest to 瞠 nie mia豉m wtedy zielonego poj璚ia o piel璕nacji a i tak by造 豉dne
Cytat:
fajny
ja wlasnie sie zastanawialam nad scieciem grzywki samodzielnie ale chyba jednak nie bede probowac
Dzi瘯i, jak ju pisa豉m wy瞠j - wracam do tego koloru
Jak masz grzywk - prost czy na skos? Fajn instrukcj gdzie widzia豉m ale to na tak grzywk do brody a, musz poszuka.

Cytat:
Kachula Ty masz serio problem z zaczerwienieniami? Bo na tych zdj璚iach r霩nych na blogu wog鏊e tego nie wida A jakby co opalizuj帷ego da豉 np 7.2?
Wyt瘼ienie rudo軼i po rozja郾iaczu to jest masakra... dla mnie temat nie do ogarni璚ia Ciekawe czemu po farbie rozja郾iaj帷ej nie ma takiego problemu? kolor niby wychodzi ciep造 ale nie rudy.
Cytat:
zamowiona
Kachula kurde wspolczuje Ci przejsc z wlosami, wypisz wymaluj dokladnie tak jak ja mialam rok temu. Pas zieleni tyle, ze u mnie byl pionowy, a nie poziomy jak u Ciebie
Pami皻am te Twoje przeprawy z kolorem z w徠ku o dekoloryzacji Mia豉m to samo co Wy, pasek zielony na wysoko軼i uszu

Ogl康am przez Was te farby Inebrya widze 瞠 te maj rozja郾iaj帷e... Ca造 czas si zastanawiam czy robi jeszcze raz Garnier czy zam闚i prof? Mo瞠 bym t Inebry wzi窸a 11.0 z wod 9%??

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-10-31 o 09:13
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-31, 09:12   #4228
goldika
Zakorzenienie

Morgan z ekonomicznego punktu widzenia zuzylabym na Twoim miejscu tego garniera szkod nie robi, ladnie Ci sciaga kolor wiec po co kupowac nastepna farbe. Ale mam takie nastawienie bo sama denkuje wszystko co mam a garniera tez mam jeszcze jednego ale pojdzie w ruch za kilka mcy. Poki co jestem zadowolona i mysle, ze jak bede robic odrost 7 to jakos przejde w calosci na 7

a co do Twoich blond dawnych wlosow ja tez mialam takie ale za stanik, jasny blondzik. Wlosy byly w super stanie, a tez nie wiedzialam nic o super pielegnacji.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-31, 09:14   #4229
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
zamowiona

Tu ju nie chodzi o ta ziele co o zasrany kolor. Dzi podesz豉m do okna i patrze w lustro a ja ciemno ruda jestem. Normalnie tak si widz bez s這鎍a na w這sach: http://ucesy-sk.happyhair.sk/celebri...on1oct2408.jpg

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i Wracam do niego powoli

Wysz這 Ci to 鈍ietnie! Twoje w這sy wygl康aj na mega g瘰te i zdrowe!!!. Mog豉by wrzuci jeszcze raz tego linka do "instrukcji" prooosz chyba si tak ciachn za jaki czas, mam podobn d逝go嗆 w這s闚

Takie w這sy do pasa nosi豉m 豉dnych par lat... tylko potem zrobi豉m je na czarno a najlepsze jest to 瞠 nie mia豉m wtedy zielonego poj璚ia o piel璕nacji a i tak by造 豉dne

Dzi瘯i, jak ju pisa豉m wy瞠j - wracam do tego koloru
Jak masz grzywk - prost czy na skos? Fajn instrukcj gdzie widzia豉m ale to na tak grzywk do brody a, musz poszuka.

Kachula Ty masz serio problem z zaczerwienieniami? Bo na tych zdj璚iach r霩nych na blogu wog鏊e tego nie wida A jakby co opalizuj帷ego da豉 np 7.2?
Wyt瘼ienie rudo軼i po rozja郾iaczu to jest masakra... dla mnie temat nie do ogarni璚ia Ciekawe czemu po farbie rozja郾iaj帷ej nie ma takiego problemu? kolor niby wychodzi ciep造 ale nie rudy.

Pami皻am te Twoje przeprawy z kolorem z w徠ku o dekoloryzacji Mia豉m to samo co Wy, pasek zielony na wysoko軼i uszu

Ogl康am przez Was te farby Inebrya widze 瞠 te maj rozja郾iaj帷e... Ca造 czas si zastanawiam czy robi jeszcze raz Garnier czy zam闚i prof? Mo瞠 bym t Inebry wzi窸a 11.0 z wod 9%?? Swoj drog to kolor 11/2 jest boski na tej palecie. Ale na razie robi natury... Jak wychodza te farby? Podobnie jak na pr鏏niku?? Dziwne bo to 11/2 nie jest ja郾iejsze np od kilku 9tek z palety... ?
Wiesz, jak cz這wiek by m這dy to wszystko by這 豉dne i zdrowe. Ja mia豉m to samo. Nie dba豉m o k豉ki bo sobie ros造 same a ja macha豉m je ci庵le Palette Shampoo ciemna czekolada i by造 pi瘯ne, d逝gie, b造szcz帷e i nie wypada造. A teraz? Tragedia.

A u mnie farby rudziej a rozja郾iacz zostawia w miar zno郾y blond.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-31, 09:15   #4230
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Morgan z ekonomicznego punktu widzenia zuzylabym na Twoim miejscu tego garniera szkod nie robi, ladnie Ci sciaga kolor wiec po co kupowac nastepna farbe. Ale mam takie nastawienie bo sama denkuje wszystko co mam a garniera tez mam jeszcze jednego ale pojdzie w ruch za kilka mcy. Poki co jestem zadowolona i mysle, ze jak bede robic odrost 7 to jakos przejde w calosci na 7

a co do Twoich blond dawnych wlosow ja tez mialam takie ale za stanik, jasny blondzik. Wlosy byly w super stanie, a tez nie wiedzialam nic o super pielegnacji.
Ale ta inebrya taka tania... mog豉by sobie le瞠 w sumie na p馧ce
A dziewczyny tu pisa造 瞠 te nie niszczy w這s闚
MorganLeFay jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.